Daha büyük hayal etmek.

İster hevesli freelancerlar olsun ister hırslı girişimciler olsun, Freelancer milyonların daha büyük hayaller kurmalarına yardım etmiştir.

#Freelancer25M

Hayatımdaki çalkantılı bir kaç yıl boyunca Freelancer.com yolun her adımında benimle oldu. Yapabildiğim zamanlarda iş alabildim ve kişisel ve aile ile ilgili meselelere odaklanmaya gereksinim duyduğum zamanlarda durma düğmesine basabildim.

elizabeth
Elizabeth March
Freelancer

Freelancer.com ekibimizin bütün üyelerini, birbirimizi yıllardır tanıyormuşuz gibi bir proje oluşturabileceğimiz, tek bir yerde bir araya getirdi.

Quentin
Quentin Gosset
İşveren

Hayalinizin ne kadar küçük ya da büyük olduğunun bir önemi yok, Freelancer.com bunu finansal olarak yapılabilir kılıyor. Startup sektörüne tamamen yeni bir teknoloji ve inovasyon dünyası açtı.

Luke
Luke Cubis
İşveren

Yetenek dünyası.

Zaman Tüneli

  • Eylül 2009: 1 milyon kullanıcıya ulaşılır
  • Aralık 2010: 2 milyon kullanıcıya ulaşılır
  • Aralık 2011: 3 milyon kullanıcıya ulaşılır
  • Temmuz 2013: 8 milyon kullanıcıya ulaşılır
  • Ocak 2014: 10 milyon kullanıcıya ulaşılır
  • Nisan 2015: 15 milyon kullanıcıya ulaşılır
  • Temmuz 2016: 20 milyon kullanıcıya ulaşılır
  • Ağustos 2017: 25 milyon kullanıcıya ulaşılır

BÜYÜME GRAFİĞİ

  • Freelancer.com' un 2009 yılından bu yana büyümesi
life

Hayatınızı güçlendirin.

Arap Baharı Mısır'ın insanlarına çok fazla değişiklik getirdi. Ekonomi sıkıntıya girip, yerel işler tükendiğinde, Ebrahim Hassan kız kardeşinin tavsiyesini aldı ve iş için Freelancer.com' a döndü.

ebrahim
Ebrahim Hassan Mısır'dan Web Geliştirici
Eshad Salauddin Bangladeş
Gustavo Silva Arjantin
Ian Clement Fosgate Filipinler
Jessie Weatherley Avustralya

Dünyanın sizin yeteneğinize ihtiyacı var. İhtiyaç duyanlara birinci sınıf iş teslim etmek üzere sınırları aşan kişilerden ilham bulun.

start

Günlük Girişimciler.

hira khan
Hiraa Khan USA' dan işveren

Hayır işleri her zaman Hiraa Khan'ın hayatının parçası oldu. Bay Area yerlileri yardıma çok ihtiyacı olanlara yardım etmek için, bir çok kar amacı gütmeyen kuruluş, evsiz barınağı ve yemek bankası için gönüllü oldu.

Amaçları tarafından körüklenen bu girişimciler işlerini büyüten projeler başlattılar ve çalışmak için seçtikleri insanların hayatlarında bir fark yarattılar.

Andrea Pereira Arjantin
Geoffrey Van der Maessen Fransız Polinezyası
Laurens Van Lieshout Belçika
Rynette Tan Singapur
nasa

Harikulade.

Uluslararası Uzay İstasyonu'nda Robonaut 2 (R2) tarafından kullanılacak araçlar için CAD modelleri oluşturmak üzere NASA Turnuva Lab ile ortaklığımızı tanıtmamız Temmuz 2015'deydi.

astrobee

Bu işbirliğinin ilk yılında NASA Freelancer Yarışmaları aracılığıyla 22 müsabaka ilan etti. Müsabakalardan bir tanesi astronot smartwatch uygulaması arayüzünü tasarlamak içindi ve bunu Canada'dan Ignacio Calvo ve Jocelyn Richard'ın kazandı.

nasa2
collab

Uzayla ilgili her şey ve NASA'nın kendisi konusunda her zaman tutkulu oldum. Bu nedenle potansiyel olarak astronotlar tarafından kullanılacak bir projede, Freelancer.com' da çalışmak aklı baştan alıcıydı.

Anton Bredykhin Yazılım Mühendisi
smartwatch
NASA-logo
Ignacio Calvo Smartwatch Uygulama Arayüzü Kazananı
Jocelyn Richard Smartwatch Uygulama Arayüzü Kazananı
Anton Bredykhin Smartwatch Uygulama Prototipini Yaptı
grow

Harikulade

Shobu

Snapchat ya da Instagram gibi eğlenceli ve kullanımı kolay bir tasarım gerekliydi.

@farhanfauzan tarafından 200 USD karşılığında tasarlandı

Animation Nation

Bağımsız bir prodüksiyon şirketi oyuncaklarıyla oynamayı seven fakat macera isteyen bir çocuk olan Tommy'nin Pixar benzeri bir görselleştirmesini arıyordu.

@Scarred tarafından 100 GBP karşılığında tasarlandı

Paris

Paris'i ziyaret etmekle ilgilenen genç Amerikalı ve Batı Avrupalı aileleri çekim alanına almak üzere bir iniş sayfası tasarlamak için bir müsabaka yapıldı.

@veshi tarafından 190 EUR karşılığında tasarlandı

Mimari tasarım

Bu geleceğe ait proje, işverene diğer kuruluşlar tarafından verilmiş olan fiyatın sadece bir bölümü karşılığında tamamlandı.

@gemarjaymecija tarafından 500 USD karşılığında tasarlandı

Skin n Love

Tasarımcılar şeftali, cam göbeği ve gri renklerini kullanarak onun genç, temiz ve estetik olarak zarif görünmesini sağlama göreviyle görevlendirildiler.

@gemarjaymecija tarafından 500 USD karşılığında tasarlandı