Freelancer'ın arkasındaki ekiple tanışın!

Direktörler
 • Matt Barrie
  Matt hakkında daha fazlasını okuyun

  Matt Barrie

  İcra Kurulu Başkanı & Başkan BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Matt Barrie ödüllü bir teknoloji girişimcisidir. International Academy of Digital Arts & Sciences ten Webby Awards tarafından "internetin en yüksek onuru" ile ödüllendirilmiş, tüm dünyadan 20 milyondan fazla profesyoneli birleştiren dünyanın en büyük serbest çalışma pazarı Freelancer.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

  Freelancer.com öncelikli olarak batı dünyasındaki kişileri gelişen dünyadaki freelancerlarla buluşturarak dünyanın her iki kısmındaki girişimcileri güçlendirir. Freelancer Limited Avustralya Menkul Kıyametler Borsası'nda 2013'de 1milyar $ üzerindeki pazar sermayesiyle listelenir.

  Matt aynı zamanda güvenceye alınmış 2.7 milyar$ alışveriş ile güvenli çevrimiçi ödemelerde bir dünya lideri olan Escrow.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

  Matt ayrıca on beş yıl boyunca Kriptografi ve daha sonra Teknoloji Girişimi Oluşturma dersi verdiği Sidney Üniversitesi Elektrik ve Enformasyon Mühendisliği Bölümü'nde Yardımcı Doçent idi. 20 ABD patent başvurusunun ortak-yazarıdır.

  Matt global üretken bir konuşmacıdır ve SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, the New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW ve Economist'de manşet olmuştur.

  Daha önce yüksek performanslı ağ güvenlik işlemcileri satıcısı olan ve 2013 yılında İntel'e satılan Sensory Networks Inc.'i kurmuş ve CEO'luğunu yapmıştır.

  2006 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim sektörüne olan katkıları nedeniyle State Pearcey Ödülüne layık görülmüştür. 2010 yılında Sidney Üniversitesi Mühendislik ve Bilgi Teknolojileri Fakültesi için Yılın Eski Erkek Mezunu olarak gösterilmiştir. 2011 yılında Ernst & Young Yılın Teknoloji Girişimcisi olarak seçilmesinin yanında, Avustralya'nın en prestijli iş yayını tarafından ilk kez seçilen BRW Yılın Girişimcisi olmuştur. 2016 yılında Australian Libertarian Society tarafından Yılın Özgürlükçüsü seçilmiştir.

  Konuşma randevularıyla ilgili sorgular için lütfenspeaker@freelancer.com adresine e-posta gönderin.

  Matt hakkında daha fazlasını okuyun
 • Darren Williams
  Darren hakkında daha fazlasını okuyun

  Darren Williams

  İcrada Görevli Olmayan Yönetici BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Darren 2015'in sonlarında Freelancer'ın Yetkili Müdür ve Teknolojiden Sorumlu Başkanlığı'ndan, İcrada Görevli Olmayan Yöneticiliği'ne geçiş yaptı. Yetkili olduğu zamanlarda günlük olarak şirketin işleyişi ve teknik doğrultusunun stratejik liderliğinden sorumluydu.

  Darren bilgisayar güvenliği, protokoller, ağ iletişimi ve yazılım konularında deneyime sahiptir. Freelancer'a katılmadan önce Darren, Teknolojiden Sorumlu Başkan ve sonra da İcra Kurulu Başkanı pozisyonlarında bulunduğu, girişim-destekli bir ağ güvenlik donanımı şirketi olan Sensory Networks' ün ortak-kurucusuydu. Darren daha önce Sidney Üniversitesi Bilgisayar Bilimi'nde lisans ve lisans üstü öğrencilerine farklı alanlarda dersler verdi.

  Darren güvenlik teknolojisi, yazılım ve ağ iletişimi konularıyla ilgili çok sayıda makale, patent, bildiriye sahiptir ve birkaç uluslararası konferansta konuşma yapmıştır. Darren Sidney Üniversitesi'nden Bilgisayar Bilimi alanında birincilik onur derecesine ve Bilgisayar Bilimi'nde bilgisayar ağ iletişimi konusunda uzmanlaştığı Doktora derecesine sahiptir.

  Darren hakkında daha fazlasını okuyun
 • Simon Clausen
  Simon hakkında daha fazlasını okuyun

  Simon Clausen

  İcrada Görevli Olmayan Yönetici

  Simon Freelancer'ın bir kurucu yatırımcısıdır. Simon hem Avustralya'da hem de Birleşik Devletler'de yüksek büyümeli teknoloji işletmeleri konusunda 17 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Teknik uzmanlığı çoklu yazılım geliştirme dilleri, bilgisayar güvenliği ve açıklık analizi konularında yeterliliği içerir ve bir dizi teknoloji patentinin ortak-yazarı ve mucitidir.

  Müşteri merkezli yazılım ve İnternet etkin teknolojiye odaklanarak, daha sonra PC Tools olan WinGuides'i kurdu ve İcra Kurulu Başkanı oldu. Simon ile PC Tools'un geliri, 7 ülkedeki ofisi ve 250 üzerinde çalışanıyla 100 milyon doların üzerine büyüdü. PC Tools Ekim 2008'de, Avustralya'nın zamanı için en büyük teknoloji şirket alımlarından birinde Symantec Kuruluşu (NASDAQ:SYMC) tarafından satın alındı. Satın almayı takiben Simon, 2009'da ayrılıp özel bir teknoloji girişim fonu olan Startive Ventures'i kurmadan önce Symantec'de Başkan Yardımcısı oldu. Bugün Startive bir dizi başarılı küresel yeni kurulmuş şirkette aktif olarak yatırımlarını sürdürmektedir ve Simon dünya genelindeki şirketler için Direktörlük ve danışmanlık yapmaktadır.

  Simon hakkında daha fazlasını okuyun
Kıdemli Yönetim
 • Neil Katz
  Neil hakkında daha fazlasını okuyun

  Neil Katz

  Finans ve Mali İşler Müdürü B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Neil Katz Freelancer'da Finans Grubu Başkanı'dır ve Şirketin mali ve idari işlevlerinden sorumludur. Mayıs 2009'da Freelancer'a katıldığından beri Neil, yönetim ekibinin bütünleyici bir parçası olmuş ve Grup'un mali disiplinleri ile iç kontrollerini inşa etmeye dahil edilmiştir.

  Neil finans, muhasebe ve genel yönetim alanlarında 20 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Neil IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks ve Aptrix gibi bir dizi teknoloji şirketinde Finans Grubu Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Neil birçok özel sermaye ve girişim sermayesi bulunması, birden fazla hükümet ödeneği elde etme, kurumsal yeniden yapılandırma ve ticari satış etkinliklerinde yer almıştır ve bu konularda deneyime sahiptir. Neil'in özellikle Aptrix'in IBM'e satışında ilgisi olmuştur. Söz edilen önceki pozisyonlarında Neil bu işletmelerin büyümesi ve uluslararası olarak genişlemesinde yardımcı olmak için mali rehberlik sağlamıştır. Neil ayrıca bir kaç daha küçük yeni kurulmuş teknoloji şirketine ticarileştirme stratejileri ve sermaye bulma alanlarında danışmanlık yapmıştır.

  Teknoloji sektöründeki görevlerinden önce Neil, Checkpoint Systems'dekiler de dahil olmak üzere, dağıtım ve perakende sektörlerinde kıdemli finans pozisyonlarında bulundu.

  Neil Güney Afrika, Cape Town Üniversitesi'nden Ticaret Lisans (Onur) derecesine sahiptir ve Avustralya'daki yeminli Mali Müşavirler Birliği'nin bir üyesidir.

  Neil hakkında daha fazlasını okuyun
 • Adam Byrnes
  Adam hakkında daha fazlasını okuyun

  Adam Byrnes

  Ürünler ve Büyümeden Sorumlu Başkan Yardımcısı BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Adam Byrnes Freelancerı dünyaya, özellikle de Asya ve Latin Amerika gibi ana dili İngilizce olmayanların hakim bulunduğu pazarlara genişletmekten sorumludur. Halkla ilişkiler, içerik, pazarlama ve çeviri alanlarındaki ekiplere liderlik yapar ve 40 özel bölgesel site ve 31 dil dahil olmak üzere Freelancer'ın uluslararası web sitelerini faaliyete geçirmekten sorumludur.

  Freelancer'a katılmadan önce Adam Sidney Üniversitesi'nde fotonik alanında fizik araştırmacısı olarak çalıştı. Bu süre boyunca başlıca fizik dergilerinde bir kaç akademik makalenin ortak yazarı oldu ve çalışmalarını Kaliforniya'daki CLEO konferansında sundu. Adam ayrıca Macquarie Group ve Aalborg Industries için bilgi teknolojisi alanında çalıştı.

  Adam Sidney Üniversitesi Elektrik Mühendisliği ve İleri Fizik alanında birincilik onur derecesine sahiptir ve Santa Barbara'daki California Üniversitesi'nde yurtdışı eğitimi görmüştür.

  Adam hakkında daha fazlasını okuyun
 • Jun Yao
  Jun hakkında daha fazlasını okuyun

  Jun Yao

  Başkan Yardımcısı, Mühendislik BE (Automation) MSc PhD (Computer Science)

  Jun Yao Freelancer'da Mühendislik Başkan Yardımcısıdır. Global mühendislik ekiplerini yönetmekten, şirketin uzun vadeli yol haritasını tanımlamak ve yürütmekten, mühendislikte mükemmeliyeti iş hedeflerine uyarlamaktan sorumludur.

  Jun yönetim, mentorluk ve global teknik ekiplerin ölçeklenmesi alanlarında geçmiş perfomansa sahip, deneyimli bir problem çözücüdir. Jun yazılım mühendisliği alanında kapsamlı bir deneyime sahiptir ve uygulama tasarımları, sistem tasarımları, bilgisayar ağları, bilgi güvenliği ve ilişkisel veri tabanları uzmanlık alanları arasındadır.

  Jun bir dizi uluslararası konferansa konuşmacı olarak katılmıştır ve kablosuz iletişim, mobil hesaplamada Hizmet Kalitesi, araç-içi iletişim ve algoritmaları konularında çok sayıda patent, araştırma ve makaleye sahiptir. Jun Çin' deki South China University of Technology'de lisans, Avustralya'daki University of New South Wales'den yüksek lisans ve doktora derecesi almıştır.

  Jun hakkında daha fazlasını okuyun
 • Chris Trotman
  Chris hakkında daha fazlasını okuyun

  Chris Trotman

  İkinci Başkan Yardımcısı, Mimari BS (Information Systems)

  Chris Trotman Freelancer'da Mimariden Sorumlu İkinci Başkan Yardımcısıdır. Chris yüksek mühendislik standartlarını korumaktan, Freelancer'ın şu andaki ve gelecekteki büyümesini temin etmekten ve mühendisliğin tüm teknik konularından sorumludur. Chris Yeni Zelanda'daki University of Auckland'dan Bilgi Sistemleri alanında linsans derecesine sahiptir.

  Chris hakkında daha fazlasını okuyun
 • Yves Sy
  Yves hakkında daha fazlasını okuyun

  Yves Sy

  İkinci Başkan Yardımcısı, Teknik Operasyonlar ve Bölge Sorumlusu, Manila BS CS (University of the Philippines, Manila)

  Yves Sy Teknik Operasyonlardan sorumlu Başkan yardımcılarındandır ve ayrıca Freelancer'ın Manila'daki bölge ofisinin yöneticisidir. Şirketin en iyi ürün geliştirme, yönetim ve operasyonel uygulamaları kullanarak işlemesini, büyümesini ve yürütülmesini sağlamaktan sorumludur. Yves Freelancer'a katılmadan önce on yılı aşkın bir süre boyunca seyahat, oyun ve reklam gibi farklı sektörlerde ölçeklenebilir yazılım sistemlerinin mimarisini yapmış ve mühendislik ekiplerini yönetmiştir. Manila'daki University of the Philippines'den Bilgilsayar Bilimleri'nde Lisans Derecesine sahiptir.

  Yves hakkında daha fazlasını okuyun
 • Greg
  Greg hakkında daha fazlasını okuyun

  Greg Robinson

  Uygunluk Başkan Yardımcısı ACI, SA Fin

  Greg Robinson Freelancer'da Uygunluktan Sorumlu Başkan Yardımcısı'dır. Greg Şirket içindeki toplam uygunluk ortamını gözetir. Bu pozisyonda Greg, işletmeyi desteklemek için yönetim ve uygunluk risk programlarının geliştirilmesi ve devam ettirilmesinden sorumludur.

  Freelancer'a katılmadan önce Greg, Uygunluk Programları Başkanı olarak Paypal Avustralya için çalışmış ve PayPal'ı 2005 yılında Avustralya pazarında faaliyete sokan başlangıçtaki yönetim takımının bir parçası olmuştur. Greg 1998'den 2004'e kadar Colonial First State Investments Limited'de uygunluk denetim çerçevesinin uygulanması ve yönetiminden sorumlu Uygunluk Başkanı olarak çalışmıştır. Ondan önce ise Perpetual Limited'de 13 yıldan fazla bir süre boyunca kıdemli pozisyonlarda bulunmuştur.

  Greg bir uygunluk uzmanı olarak çalışma konusunda ilgili deneyime sahiptir ve geçen 10 yılının büyük bir bölümünü çevrimiçi ortamda denetim ve uygunluk konularına odaklanarak geçirmiştir. Greg Avusturalasya Mali Hizmetler Enstitüsü'nün Kıdemli Üyesi ve bir GRCI (Denetim Risk ve Uygunluk Enstitüsü) Üyesi'dir.

  Greg hakkında daha fazlasını okuyun
 • Sarah Tang
  Sarah hakkında daha fazlasını okuyun

  Sarah Z. Tang

  Başkan Yardımcısı, Şirket BCom / MA / MSc

  Sarah Tang, kurum içindeki kitleyi adapte etmek ve ölçeklemek üzere Fortune 500 müşterileriyle çalıştığı Ferelancer'da Enterprise Başkan Yardımcısıdır. Grubun global operasyonlarına liderlik etmeye başlamadan önce ürün yönetimi alanında çalıştı. Freelancer.com'dan önce 2012 ABD Başkanlık Seçimlerinde ve CBRE, Electronic Arts ve Ericsson gibi müşteriler için yönetim danışmanı olarak çalıştı. Viyana Ekonomi Üniversitesi'nden Sosyal Bilimler ve Bilim alanlarında çift yüksek lisans yaptı, Kanada Ulusal Başarı Bursu aldı ve SIA 2017 Global Power'da 50 en etkili kadın listesinde yer aldı. Şu anda NASA ve Harvard İşletme Okulu/ İnovasyon Bilim Lab ile kitle kaynak sektörünü geliştirmek üzere araştırma ve fikir liderliği konularında iş birliği yapmaktadır.

  Sarah hakkında daha fazlasını okuyun
 • sebastian
  Daha fazlasını okuyun Sebastián

  Sebastián Siseles

  Başkan Yardımcısı, Uluslararası JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles bölge yöneticilerine ve dünya genelinde ülke müdürlerine liderlik ederek uzun-dönemli, kârlı büyüme için şirketin uluslararası genişleme stratejisini oluşturma, anlatma, koruma ve düzene sokmadan sorumludur. Sebastián uluslararası faaliyete girişlerle, şirketin Latin Amerika ve Güney Avrupada'ki operasyonlarına özel önem vererek, hem gelişmiş hem de gelişmekte olan pazarlarda Freelancer'ın varlığını kurmakla ve sağlamlaştırmakla doğrudan ilgilidir ve bunlardan sorumludur. Pittsburg Üniversitesi'nden MBA derecesine sahip Arjantinli bir girişimcidir, Sebastián kurumsal finans ile şirket birleştirme ve satın alma konusunda geçmişe sahiptir ve Buenos Aires Menkul Değerler Borsası'nda ve Southwestern Üniverstiesi Hukuk Fakültesi'nde İşletme İşlemleri konularında dersler almıştır.

  Freelancer'a katılmadan önce Sebastián birden fazla İnternet ve iletişim şirketinin ortak kurucusu olmuş ve Arjantin'deki prestijli bir kurumsal hukuk firmasının bir parçası olmasının yanı sıra, Başkan, Direktör, Genel Danışman ve COO görevlerinde bulunmuştur.

  Daha fazlasını okuyun Sebastián
 • Helma Kusuma
  Helma hakkında daha fazlasını okuyun

  Helma Kusuma

  Bölge Müdürü, Asya BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Helma Kusuma Freelancer sitesinin Endonezya'daki büyümesinden sorumludur. Yerel medya ve paydaşlar ile birlikte çalışmak, yerel konferanslarda ve medya etkinliklerinde konuşma yapmak, anahtar paydaşlar arasında buluşmalar düzenlmek/toplantılarına katılmak, etkinlikler düzenlemek, sponsor fırsatlarını belirlemek şeklindeki ve bunlarla sınırlı olmayan, markayı ve yerel websitesini pazarlamak için fırsatlar aramak, Freelancer'ın markasını inşa etmek ve güçlendirmek ve ayrıca çeşitli medya ve blogger araştırmaları için şirketin konuşmacısı olarak Endonezya'daki tüm iletişimlerle ilgili sorumluluk almak Helma'nın aktiviteleri arasında yer alır.

  Endonezya Üniversitesi iletişim mezunu olan Helma son 17 yıldır Endonezya İletişim ve Halkla İlişkiler sektörünün içindedir. Deneyimle keskinleşen farklı sektörlerdeki derinlemesine bilgisiyle Helma, NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel ve Kapital's English magazine gibi birçok yerel ve çok uluslu şirketin iletişim ekiplerine önderlik etmiştir. Freelancer sitesinden önce National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia ve daha birçokları gibi Asya'daki yerel ve bölgesel müşterilere hizmet vererek kendi yerel Halkla İlişkiler şirketini de yönetmiştir.

  Helma hakkında daha fazlasını okuyun
Matt Barrie
Matt hakkında daha fazlasını okuyun

Matt Barrie

İcra Kurulu Başkanı & Başkan BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Matt Barrie ödüllü bir teknoloji girişimcisidir. International Academy of Digital Arts & Sciences ten Webby Awards tarafından "internetin en yüksek onuru" ile ödüllendirilmiş, tüm dünyadan 20 milyondan fazla profesyoneli birleştiren dünyanın en büyük serbest çalışma pazarı Freelancer.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

Freelancer.com öncelikli olarak batı dünyasındaki kişileri gelişen dünyadaki freelancerlarla buluşturarak dünyanın her iki kısmındaki girişimcileri güçlendirir. Freelancer Limited Avustralya Menkul Kıyametler Borsası'nda 2013'de 1milyar $ üzerindeki pazar sermayesiyle listelenir.

Matt aynı zamanda güvenceye alınmış 2.7 milyar$ alışveriş ile güvenli çevrimiçi ödemelerde bir dünya lideri olan Escrow.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

Matt ayrıca on beş yıl boyunca Kriptografi ve daha sonra Teknoloji Girişimi Oluşturma dersi verdiği Sidney Üniversitesi Elektrik ve Enformasyon Mühendisliği Bölümü'nde Yardımcı Doçent idi. 20 ABD patent başvurusunun ortak-yazarıdır.

Matt global üretken bir konuşmacıdır ve SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, the New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW ve Economist'de manşet olmuştur.

Daha önce yüksek performanslı ağ güvenlik işlemcileri satıcısı olan ve 2013 yılında İntel'e satılan Sensory Networks Inc.'i kurmuş ve CEO'luğunu yapmıştır.

2006 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim sektörüne olan katkıları nedeniyle State Pearcey Ödülüne layık görülmüştür. 2010 yılında Sidney Üniversitesi Mühendislik ve Bilgi Teknolojileri Fakültesi için Yılın Eski Erkek Mezunu olarak gösterilmiştir. 2011 yılında Ernst & Young Yılın Teknoloji Girişimcisi olarak seçilmesinin yanında, Avustralya'nın en prestijli iş yayını tarafından ilk kez seçilen BRW Yılın Girişimcisi olmuştur. 2016 yılında Australian Libertarian Society tarafından Yılın Özgürlükçüsü seçilmiştir.

Konuşma randevularıyla ilgili sorgular için lütfenspeaker@freelancer.com adresine e-posta gönderin.

Matt hakkında daha fazlasını okuyun
Darren Williams
Darren hakkında daha fazlasını okuyun

Darren Williams

İcrada Görevli Olmayan Yönetici BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Darren 2015'in sonlarında Freelancer'ın Yetkili Müdür ve Teknolojiden Sorumlu Başkanlığı'ndan, İcrada Görevli Olmayan Yöneticiliği'ne geçiş yaptı. Yetkili olduğu zamanlarda günlük olarak şirketin işleyişi ve teknik doğrultusunun stratejik liderliğinden sorumluydu.

Darren bilgisayar güvenliği, protokoller, ağ iletişimi ve yazılım konularında deneyime sahiptir. Freelancer'a katılmadan önce Darren, Teknolojiden Sorumlu Başkan ve sonra da İcra Kurulu Başkanı pozisyonlarında bulunduğu, girişim-destekli bir ağ güvenlik donanımı şirketi olan Sensory Networks' ün ortak-kurucusuydu. Darren daha önce Sidney Üniversitesi Bilgisayar Bilimi'nde lisans ve lisans üstü öğrencilerine farklı alanlarda dersler verdi.

Darren güvenlik teknolojisi, yazılım ve ağ iletişimi konularıyla ilgili çok sayıda makale, patent, bildiriye sahiptir ve birkaç uluslararası konferansta konuşma yapmıştır. Darren Sidney Üniversitesi'nden Bilgisayar Bilimi alanında birincilik onur derecesine ve Bilgisayar Bilimi'nde bilgisayar ağ iletişimi konusunda uzmanlaştığı Doktora derecesine sahiptir.

Darren hakkında daha fazlasını okuyun
Simon Clausen
Simon hakkında daha fazlasını okuyun

Simon Clausen

İcrada Görevli Olmayan Yönetici

Simon Freelancer'ın bir kurucu yatırımcısıdır. Simon hem Avustralya'da hem de Birleşik Devletler'de yüksek büyümeli teknoloji işletmeleri konusunda 17 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Teknik uzmanlığı çoklu yazılım geliştirme dilleri, bilgisayar güvenliği ve açıklık analizi konularında yeterliliği içerir ve bir dizi teknoloji patentinin ortak-yazarı ve mucitidir.

Müşteri merkezli yazılım ve İnternet etkin teknolojiye odaklanarak, daha sonra PC Tools olan WinGuides'i kurdu ve İcra Kurulu Başkanı oldu. Simon ile PC Tools'un geliri, 7 ülkedeki ofisi ve 250 üzerinde çalışanıyla 100 milyon doların üzerine büyüdü. PC Tools Ekim 2008'de, Avustralya'nın zamanı için en büyük teknoloji şirket alımlarından birinde Symantec Kuruluşu (NASDAQ:SYMC) tarafından satın alındı. Satın almayı takiben Simon, 2009'da ayrılıp özel bir teknoloji girişim fonu olan Startive Ventures'i kurmadan önce Symantec'de Başkan Yardımcısı oldu. Bugün Startive bir dizi başarılı küresel yeni kurulmuş şirkette aktif olarak yatırımlarını sürdürmektedir ve Simon dünya genelindeki şirketler için Direktörlük ve danışmanlık yapmaktadır.

Simon hakkında daha fazlasını okuyun
Neil Katz
Neil hakkında daha fazlasını okuyun

Neil Katz

Finans ve Mali İşler Müdürü B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Neil Katz Freelancer'da Finans Grubu Başkanı'dır ve Şirketin mali ve idari işlevlerinden sorumludur. Mayıs 2009'da Freelancer'a katıldığından beri Neil, yönetim ekibinin bütünleyici bir parçası olmuş ve Grup'un mali disiplinleri ile iç kontrollerini inşa etmeye dahil edilmiştir.

Neil finans, muhasebe ve genel yönetim alanlarında 20 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Neil IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks ve Aptrix gibi bir dizi teknoloji şirketinde Finans Grubu Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Neil birçok özel sermaye ve girişim sermayesi bulunması, birden fazla hükümet ödeneği elde etme, kurumsal yeniden yapılandırma ve ticari satış etkinliklerinde yer almıştır ve bu konularda deneyime sahiptir. Neil'in özellikle Aptrix'in IBM'e satışında ilgisi olmuştur. Söz edilen önceki pozisyonlarında Neil bu işletmelerin büyümesi ve uluslararası olarak genişlemesinde yardımcı olmak için mali rehberlik sağlamıştır. Neil ayrıca bir kaç daha küçük yeni kurulmuş teknoloji şirketine ticarileştirme stratejileri ve sermaye bulma alanlarında danışmanlık yapmıştır.

Teknoloji sektöründeki görevlerinden önce Neil, Checkpoint Systems'dekiler de dahil olmak üzere, dağıtım ve perakende sektörlerinde kıdemli finans pozisyonlarında bulundu.

Neil Güney Afrika, Cape Town Üniversitesi'nden Ticaret Lisans (Onur) derecesine sahiptir ve Avustralya'daki yeminli Mali Müşavirler Birliği'nin bir üyesidir.

Neil hakkında daha fazlasını okuyun
Jun Yao
Jun hakkında daha fazlasını okuyun

Jun Yao

Başkan Yardımcısı, Mühendislik BE (Automation) MSc PhD (Computer Science)

Jun Yao Freelancer'da Mühendislik Başkan Yardımcısıdır. Global mühendislik ekiplerini yönetmekten, şirketin uzun vadeli yol haritasını tanımlamak ve yürütmekten, mühendislikte mükemmeliyeti iş hedeflerine uyarlamaktan sorumludur.

Jun yönetim, mentorluk ve global teknik ekiplerin ölçeklenmesi alanlarında geçmiş perfomansa sahip, deneyimli bir problem çözücüdir. Jun yazılım mühendisliği alanında kapsamlı bir deneyime sahiptir ve uygulama tasarımları, sistem tasarımları, bilgisayar ağları, bilgi güvenliği ve ilişkisel veri tabanları uzmanlık alanları arasındadır.

Jun bir dizi uluslararası konferansa konuşmacı olarak katılmıştır ve kablosuz iletişim, mobil hesaplamada Hizmet Kalitesi, araç-içi iletişim ve algoritmaları konularında çok sayıda patent, araştırma ve makaleye sahiptir. Jun Çin' deki South China University of Technology'de lisans, Avustralya'daki University of New South Wales'den yüksek lisans ve doktora derecesi almıştır.

Jun hakkında daha fazlasını okuyun
Chris Trotman
Chris hakkında daha fazlasını okuyun

Chris Trotman

İkinci Başkan Yardımcısı, Mimari BS (Information Systems)

Chris Trotman Freelancer'da Mimariden Sorumlu İkinci Başkan Yardımcısıdır. Chris yüksek mühendislik standartlarını korumaktan, Freelancer'ın şu andaki ve gelecekteki büyümesini temin etmekten ve mühendisliğin tüm teknik konularından sorumludur. Chris Yeni Zelanda'daki University of Auckland'dan Bilgi Sistemleri alanında linsans derecesine sahiptir.

Chris hakkında daha fazlasını okuyun
Yves Sy
Yves hakkında daha fazlasını okuyun

Yves Sy

İkinci Başkan Yardımcısı, Teknik Operasyonlar ve Bölge Sorumlusu, Manila BS CS (University of the Philippines, Manila)

Yves Sy Teknik Operasyonlardan sorumlu Başkan yardımcılarındandır ve ayrıca Freelancer'ın Manila'daki bölge ofisinin yöneticisidir. Şirketin en iyi ürün geliştirme, yönetim ve operasyonel uygulamaları kullanarak işlemesini, büyümesini ve yürütülmesini sağlamaktan sorumludur. Yves Freelancer'a katılmadan önce on yılı aşkın bir süre boyunca seyahat, oyun ve reklam gibi farklı sektörlerde ölçeklenebilir yazılım sistemlerinin mimarisini yapmış ve mühendislik ekiplerini yönetmiştir. Manila'daki University of the Philippines'den Bilgilsayar Bilimleri'nde Lisans Derecesine sahiptir.

Yves hakkında daha fazlasını okuyun
Greg
Greg hakkında daha fazlasını okuyun

Greg Robinson

Uygunluk Başkan Yardımcısı ACI, SA Fin

Greg Robinson Freelancer'da Uygunluktan Sorumlu Başkan Yardımcısı'dır. Greg Şirket içindeki toplam uygunluk ortamını gözetir. Bu pozisyonda Greg, işletmeyi desteklemek için yönetim ve uygunluk risk programlarının geliştirilmesi ve devam ettirilmesinden sorumludur.

Freelancer'a katılmadan önce Greg, Uygunluk Programları Başkanı olarak Paypal Avustralya için çalışmış ve PayPal'ı 2005 yılında Avustralya pazarında faaliyete sokan başlangıçtaki yönetim takımının bir parçası olmuştur. Greg 1998'den 2004'e kadar Colonial First State Investments Limited'de uygunluk denetim çerçevesinin uygulanması ve yönetiminden sorumlu Uygunluk Başkanı olarak çalışmıştır. Ondan önce ise Perpetual Limited'de 13 yıldan fazla bir süre boyunca kıdemli pozisyonlarda bulunmuştur.

Greg bir uygunluk uzmanı olarak çalışma konusunda ilgili deneyime sahiptir ve geçen 10 yılının büyük bir bölümünü çevrimiçi ortamda denetim ve uygunluk konularına odaklanarak geçirmiştir. Greg Avusturalasya Mali Hizmetler Enstitüsü'nün Kıdemli Üyesi ve bir GRCI (Denetim Risk ve Uygunluk Enstitüsü) Üyesi'dir.

Greg hakkında daha fazlasını okuyun
Sarah Tang
Sarah hakkında daha fazlasını okuyun

Sarah Z. Tang

Başkan Yardımcısı, Şirket BCom / MA / MSc

Sarah Tang, kurum içindeki kitleyi adapte etmek ve ölçeklemek üzere Fortune 500 müşterileriyle çalıştığı Ferelancer'da Enterprise Başkan Yardımcısıdır. Grubun global operasyonlarına liderlik etmeye başlamadan önce ürün yönetimi alanında çalıştı. Freelancer.com'dan önce 2012 ABD Başkanlık Seçimlerinde ve CBRE, Electronic Arts ve Ericsson gibi müşteriler için yönetim danışmanı olarak çalıştı. Viyana Ekonomi Üniversitesi'nden Sosyal Bilimler ve Bilim alanlarında çift yüksek lisans yaptı, Kanada Ulusal Başarı Bursu aldı ve SIA 2017 Global Power'da 50 en etkili kadın listesinde yer aldı. Şu anda NASA ve Harvard İşletme Okulu/ İnovasyon Bilim Lab ile kitle kaynak sektörünü geliştirmek üzere araştırma ve fikir liderliği konularında iş birliği yapmaktadır.

Sarah hakkında daha fazlasını okuyun
sebastian
Daha fazlasını okuyun Sebastián

Sebastián Siseles

Başkan Yardımcısı, Uluslararası JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles bölge yöneticilerine ve dünya genelinde ülke müdürlerine liderlik ederek uzun-dönemli, kârlı büyüme için şirketin uluslararası genişleme stratejisini oluşturma, anlatma, koruma ve düzene sokmadan sorumludur. Sebastián uluslararası faaliyete girişlerle, şirketin Latin Amerika ve Güney Avrupada'ki operasyonlarına özel önem vererek, hem gelişmiş hem de gelişmekte olan pazarlarda Freelancer'ın varlığını kurmakla ve sağlamlaştırmakla doğrudan ilgilidir ve bunlardan sorumludur. Pittsburg Üniversitesi'nden MBA derecesine sahip Arjantinli bir girişimcidir, Sebastián kurumsal finans ile şirket birleştirme ve satın alma konusunda geçmişe sahiptir ve Buenos Aires Menkul Değerler Borsası'nda ve Southwestern Üniverstiesi Hukuk Fakültesi'nde İşletme İşlemleri konularında dersler almıştır.

Freelancer'a katılmadan önce Sebastián birden fazla İnternet ve iletişim şirketinin ortak kurucusu olmuş ve Arjantin'deki prestijli bir kurumsal hukuk firmasının bir parçası olmasının yanı sıra, Başkan, Direktör, Genel Danışman ve COO görevlerinde bulunmuştur.

Daha fazlasını okuyun Sebastián
Adam Byrnes
Adam hakkında daha fazlasını okuyun

Adam Byrnes

Ürünler ve Büyümeden Sorumlu Başkan Yardımcısı BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Adam Byrnes Freelancerı dünyaya, özellikle de Asya ve Latin Amerika gibi ana dili İngilizce olmayanların hakim bulunduğu pazarlara genişletmekten sorumludur. Halkla ilişkiler, içerik, pazarlama ve çeviri alanlarındaki ekiplere liderlik yapar ve 40 özel bölgesel site ve 31 dil dahil olmak üzere Freelancer'ın uluslararası web sitelerini faaliyete geçirmekten sorumludur.

Freelancer'a katılmadan önce Adam Sidney Üniversitesi'nde fotonik alanında fizik araştırmacısı olarak çalıştı. Bu süre boyunca başlıca fizik dergilerinde bir kaç akademik makalenin ortak yazarı oldu ve çalışmalarını Kaliforniya'daki CLEO konferansında sundu. Adam ayrıca Macquarie Group ve Aalborg Industries için bilgi teknolojisi alanında çalıştı.

Adam Sidney Üniversitesi Elektrik Mühendisliği ve İleri Fizik alanında birincilik onur derecesine sahiptir ve Santa Barbara'daki California Üniversitesi'nde yurtdışı eğitimi görmüştür.

Adam hakkında daha fazlasını okuyun
Helma Kusuma
Helma hakkında daha fazlasını okuyun

Helma Kusuma

Bölge Müdürü, Asya BA - Public Relations (University of Indonesia)

Helma Kusuma Freelancer sitesinin Endonezya'daki büyümesinden sorumludur. Yerel medya ve paydaşlar ile birlikte çalışmak, yerel konferanslarda ve medya etkinliklerinde konuşma yapmak, anahtar paydaşlar arasında buluşmalar düzenlmek/toplantılarına katılmak, etkinlikler düzenlemek, sponsor fırsatlarını belirlemek şeklindeki ve bunlarla sınırlı olmayan, markayı ve yerel websitesini pazarlamak için fırsatlar aramak, Freelancer'ın markasını inşa etmek ve güçlendirmek ve ayrıca çeşitli medya ve blogger araştırmaları için şirketin konuşmacısı olarak Endonezya'daki tüm iletişimlerle ilgili sorumluluk almak Helma'nın aktiviteleri arasında yer alır.

Endonezya Üniversitesi iletişim mezunu olan Helma son 17 yıldır Endonezya İletişim ve Halkla İlişkiler sektörünün içindedir. Deneyimle keskinleşen farklı sektörlerdeki derinlemesine bilgisiyle Helma, NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel ve Kapital's English magazine gibi birçok yerel ve çok uluslu şirketin iletişim ekiplerine önderlik etmiştir. Freelancer sitesinden önce National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia ve daha birçokları gibi Asya'daki yerel ve bölgesel müşterilere hizmet vererek kendi yerel Halkla İlişkiler şirketini de yönetmiştir.

Helma hakkında daha fazlasını okuyun