Freelancer'ın arkasındaki ekiple tanışın!

Direktörler
 • Matt Barrie
  Matt hakkında daha fazlasını okuyun

  Matt Barrie

  İcra Kurulu Başkanı & Başkan BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Matt Barrie ödüllü bir teknoloji girişimcisidir. International Academy of Digital Arts & Sciences ten Webby Awards tarafından "internetin en yüksek onuru" ile ödüllendirilmiş, tüm dünyadan 20 milyondan fazla profesyoneli birleştiren dünyanın en büyük serbest çalışma pazarı Freelancer.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

  Freelancer.com öncelikli olarak batı dünyasındaki küçük işletmeleri ve kişileri gelişen dünyadaki freelancerlarla buluşturarak dünyanın her iki kısmındaki girişimcileri güçlendirir. Freelancer Limited Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda 2013'de 1 milyar USD üzerindeki pazar sermayesiyle listelenir.

  Matt aynı zamanda güvenceye alınmış 2.7 milyar USD alışveriş ile güvenli çevrim içi ödemelerde bir dünya lideri olan Escrow.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

  Matt ayrıca on beş yıl boyunca Kriptografi ve daha sonra Teknoloji Girişimi Oluşturma dersi verdiği Sidney Üniversitesi Elektrik ve Enformasyon Mühendisliği Bölümü'nde Yardımcı Doçent idi. 20 ABD patent başvurusunun ortak-yazarıdır.

  Matt global üretken bir konuşmacıdır ve SXSW, Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW ve Economist'de manşet olmuştur.

  Daha önce yüksek performanslı ağ güvenlik işlemcileri satıcısı olan ve 2013 yılında İntel'e satılan Sensory Networks Inc.'i kurmuş ve CEO'luğunu yapmıştır.

  2006 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim sektörüne olan katkıları nedeniyle State Pearcey Ödülüne layık görülmüştür. 2010 yılında Sidney Üniversitesi Mühendislik ve Bilgi Teknolojileri Fakültesi için Yılın Eski Erkek Mezunu olarak gösterilmiştir. 2011 yılında Ernst & Young Yılın Teknoloji Girişimcisi olarak seçilmesinin yanında, Avustralya'nın en prestijli iş yayını tarafından ilk kez seçilen BRW Yılın Girişimcisi olmuştur. 2016 yılında Australian Libertarian Society tarafından Yılın Özgürlükçüsü seçilmiştir.

  Konuşma randevularıyla ilgili sorgular için lütfen speaker@freelancer.com adresine e-posta gönderin.

  Matt hakkında daha fazlasını okuyun
 • Darren Williams
  Darren hakkında daha fazlasını okuyun

  Darren Williams

  İcrada Görevli Olmayan Yönetici BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Darren 2015'in sonlarında Freelancer'ın Yetkili Müdür ve Teknolojiden Sorumlu Başkanlığı'ndan, İcrada Görevli Olmayan Yöneticiliği'ne geçiş yaptı. Yetkili olduğu zamanlarda günlük olarak şirketin işleyişi ve teknik doğrultusunun stratejik liderliğinden sorumluydu.

  Darren bilgisayar güvenliği, protokoller, ağ iletişimi ve yazılım konularında deneyime sahiptir. Freelancer'a katılmadan önce Darren, Teknolojiden Sorumlu Başkan ve sonra da İcra Kurulu Başkanı pozisyonlarında bulunduğu, girişim-destekli bir ağ güvenlik donanımı şirketi olan Sensory Networks' ün ortak-kurucusuydu. Darren daha önce Sidney Üniversitesi Bilgisayar Bilimi'nde lisans ve lisans üstü öğrencilerine farklı alanlarda dersler verdi.

  Darren güvenlik teknolojisi, yazılım ve ağ iletişimi konularıyla ilgili çok sayıda makale, patent, bildiriye sahiptir ve birkaç uluslararası konferansta konuşma yapmıştır. Darren Sidney Üniversitesi'nden Bilgisayar Bilimi alanında birincilik onur derecesine ve Bilgisayar Bilimi'nde bilgisayar ağ iletişimi konusunda uzmanlaştığı Doktora derecesine sahiptir.

  Darren hakkında daha fazlasını okuyun
 • Simon Clausen
  Simon hakkında daha fazlasını okuyun

  Simon Clausen

  İcrada Görevli Olmayan Yönetici

  Simon Freelancer'ın bir kurucu yatırımcısıdır. Simon hem Avustralya'da hem de Birleşik Devletler'de yüksek büyümeli teknoloji işletmeleri konusunda 17 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Teknik uzmanlığı çoklu yazılım geliştirme dilleri, bilgisayar güvenliği ve açıklık analizi konularında yeterliliği içerir ve bir dizi teknoloji patentinin ortak-yazarı ve mucitidir.

  Müşteri merkezli yazılım ve İnternet etkin teknolojiye odaklanarak, daha sonra PC Tools olan WinGuides'i kurdu ve İcra Kurulu Başkanı oldu. Simon ile PC Tools'un geliri, 7 ülkedeki ofisi ve 250 üzerinde çalışanıyla 100 milyon doların üzerine büyüdü. PC Tools Ekim 2008'de, Avustralya'nın zamanı için en büyük teknoloji şirket alımlarından birinde Symantec Kuruluşu (NASDAQ:SYMC) tarafından satın alındı. Satın almayı takiben Simon, 2009'da ayrılıp özel bir teknoloji girişim fonu olan Startive Ventures'i kurmadan önce Symantec'de Başkan Yardımcısı oldu. Bugün Startive bir dizi başarılı küresel yeni kurulmuş şirkette aktif olarak yatırımlarını sürdürmektedir ve Simon dünya genelindeki şirketler için Direktörlük ve danışmanlık yapmaktadır.

  Simon hakkında daha fazlasını okuyun
Kıdemli Yönetim
 • Neil Katz
  Neil hakkında daha fazlasını okuyun

  Neil Katz

  Finans ve Mali İşler Müdürü B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Neil Katz Freelancer'da Finans Grubu Başkanı'dır ve Şirketin mali ve idari işlevlerinden sorumludur. Mayıs 2009'da Freelancer'a katıldığından beri Neil, yönetim ekibinin bütünleyici bir parçası olmuş ve Grup'un mali disiplinleri ile iç kontrollerini inşa etmeye dahil edilmiştir.

  Neil finans, muhasebe ve genel yönetim alanlarında 20 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Neil IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks ve Aptrix gibi bir dizi teknoloji şirketinde Finans Grubu Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Neil birçok özel sermaye ve girişim sermayesi bulunması, birden fazla hükümet ödeneği elde etme, kurumsal yeniden yapılandırma ve ticari satış etkinliğinde yer almıştır ve bu konularda deneyime sahiptir. Neil'in özellikle Aptrix'in IBM'e satışında ilgisi olmuştur. Söz edilen önceki pozisyonlarında Neil bu işletmelerin büyümesi ve uluslararası olarak genişlemesinde yardımcı olmak için mali rehberlik sağlamıştır. Neil ayrıca bir kaç daha küçük yeni kurulmuş teknoloji şirketine ticarileştirme stratejileri ve sermaye bulma alanlarında danışmanlık yapmıştır.

  Teknoloji sektöründeki görevlerinden önce Neil, Checkpoint Systems'dekiler de dahil olmak üzere, dağıtım ve perakende sektörlerinde kıdemli finans pozisyonlarında bulundu.

  Neil Güney Afrika, Cape Town Üniversitesi'nden Ticaret Lisans (Onur) derecesine sahiptir ve Avustralya'daki yeminli Mali Müşavirler Birliği'nin bir üyesidir.

  Neil hakkında daha fazlasını okuyun
 • Laurent Goudet
  Laurent hakkında daha fazlasını okuyun

  Laurent Goudet

  Teknolojiden Sorumlu Başkan BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

  Laurent Goudet Freelancer'da Teknolojiden Sorumlu Başkan'dır ve şirketin teknik doğrultusunun iş hedefleriyle aynı doğrultuda olmasını sağlayan şirket teknik yönlenmesinden sorumludur. 2021 başlarında Yazılım Mimarlığı'ndan Teknolojiden Sorumlu Başkanlı'ğa geçişinden önce Laurent, Web ve yerel istemcileri mobil dostu, hızlı ve güvenilir web uygularmalarına dönüştürdüğü, kullanıcı deneyimini iyileştirdiği ve mühendislik masraflarını azalttığı birden çok teknik inisiyatife liderlik ediyordu.

  Aralık 2013'te Freelancer'a katılmadan önce Laurent, Linux gömülü sistemler yazılım mühendisi olarak çalışarak modern web uygulama yığınını oluşturan yüksek düzeyli yazılım soyutlamalarının derinlikli olarak anlaşılması için gereken düşük düzeyli bilgileri edindi.

  Laura Matematik ve Bilgisayar Bilimleri alanında birincilik onur derecesine sahiptir ve Université de Marne-la-Vallée, France, a Master's degree in Embedded Systems Engineering from ESIEE Paris, France, and studied abroad at Harvey Mudd College, Claremont, California.

  Laurent hakkında daha fazlasını okuyun
 • Adam Byrnes
  Adam hakkında daha fazlasını okuyun

  Adam Byrnes

  Ürünler ve Büyümeden Sorumlu Başkan Yardımcısı BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Adam Byrnes Freelancerı dünyaya, özellikle de Asya ve Latin Amerika gibi ana dili İngilizce olmayanların hakim bulunduğu pazarlara genişletmekten sorumludur. Halkla ilişkiler, içerik, pazarlama ve çeviri alanlarındaki ekiplere liderlik yapar ve 40 özel bölgesel site ve 31 dil dahil olmak üzere Freelancer'ın uluslararası web sitelerini faaliyete geçirmekten sorumludur.

  Freelancer'a katılmadan önce Adam Sidney Üniversitesi'nde fotonik alanında fizik araştırmacısı olarak çalıştı. Bu süre boyunca başlıca fizik dergilerinde bir kaç akademik makalenin ortak yazarı oldu ve çalışmalarını Kaliforniya'daki CLEO konferansında sundu. Adam ayrıca Macquarie Group ve Aalborg Industries için bilgi teknolojisi alanında çalıştı.

  Adam Sidney Üniversitesi'nden Elektrik Mühendisliği ve İleri Fizik alanında birincilik onur derecesine sahiptir ve Santa Barbara'daki California Üniversitesi'nde yurtdışı eğitimi görmüştür.

  Adam hakkında daha fazlasını okuyun
 • Yves Sy
  Yves hakkında daha fazlasını okuyun

  Yves Sy

  Operasyonlar Başkan Yardımcısı BS CS (University of the Philippines, Manila)

  Yves Sy Freelancer.com'da stratejik planlama, iç politikalar, iş sürekliliği ile mühendislik, insan operasyonları ve destek üzerinden yürütme ve teslimin optimize edilmesini içeren global şirket operasyonlarından sorumlu Operasyon Başkan Yardımcısı'dır.

  Freelancer'a katılmadan önce Yves oyun, seyahat, devlete ait olmayan kuruluşlar ve reklam gibi çeşitli sektörler için ölçeklenebilir önemli sistemleri kurduğu birçok yerel ve çokuluslu şirket için çalıştı.

  Manila'daki University of the Philippines'den Bilgisayar Bilimleri alanında Lisans derecesine sahip olan Yves, teknoloji sektöründe 18 yıldan fazla deneyime sahiptir.

  Yves hakkında daha fazlasını okuyun
 • sebastian
  Daha fazlasını okuyun Sebastián

  Sebastián Siseles

  Başkan Yardımcısı, Uluslararası JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles bölge yöneticileri ve dünya genelinde ülke müdürlerinden oluşan takıma liderlik ederek uzun-dönemli, kârlı büyüme için şirketin uluslararası genişleme stratejisini oluşturma, anlatma, koruma ve düzene sokmadan sorumludur. Sebastián uluslararası faaliyete girişlerle, şirketin Latin Amerika ve Güney Avrupada'ki operasyonlarına özel önem vererek, hem gelişmiş hem de gelişmekte olan pazarlarda Freelancer'ın varlığını kurmakla ve sağlamlaştırmakla doğrudan ilgilidir ve bunlardan sorumludur. Pittsburg Üniversitesi'nden MBA derecesine sahip Arjantinli bir girişimci olan Sebastián kurumsal finans ile şirket birleştirme ve satın alma konusunda geçmişe sahiptir ve Buenos Aires Menkul Değerler Borsası'nda ve Southwestern Üniverstiesi Hukuk Fakültesi'nde İşletme İşlemleri konularında dersler almıştır.

  Freelancer'a katılmadan önce Sebastián birden fazla İnternet ve iletişim şirketinin ortak kurucusu olmuş ve Arjantin'deki prestijli bir kurumsal hukuk firmasının bir parçası olmasının yanı sıra, Başkan, Direktör, Genel Danışman ve COO görevlerinde bulunmuştur.

  Daha fazlasını okuyun Sebastián
 • Shaun McMeeken
  Shaun hakkında daha fazlasını okuyun

  Shaun McMeeken

  Şirket Satış Direktörü B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

  Shaun McMeeken is the Director of Enterprise Sales at Freelancer.com, where he supports Fortune 500 and similar organisations implement new talent models to optimise their workforce for the future. He was a member of the founding ANZ Executive Board at Groupon where he led the sales team as Vice President Sales and revenue grew from zero to $250M.

  Prior to that he worked as National Sales Manager with The Australian at News Corp. He led the sales team responsible for addressing national talent skill shortages and generating $70M of revenue from a portfolio of enterprise accounts across technology, higher education, media & marketing, commercial property, finance, law, aviation, professional services, mining & engineering, oil & gas, health & medical, Federal & State Governments, and international markets.

  He has also held sales, marketing and management positions with the Travel Corporation, Melbourne Airport and Thomas Cook in the United States. He holds a Bachelor of Business in Travel & Tourism Management from Victoria University and studied a Bachelor of Business in Banking & Finance at Monash University. At Victoria University he was awarded an academic scholarship to attend Virginia Tech in the USA, where he studied international trade.

  Shaun hakkında daha fazlasını okuyun
 • Andrew Boyton
  Andrew hakkında daha fazlasını okuyun

  Andrew Boyton

  Mühendislik Başkan Yardımcısı Vekili BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

  Andrew Freelancer'da Mühendislik Başkan Yardımcısı Vekilidir. Bu pozisyonda, küresel mühendislik ekiplerine önderlik etmekden, şirketin uzun vadeli teknik yol haritasını belirlemekten ve uygulamadan, mühendislikte mükemmeliyet ile iş hedeflerini aynı eksene getirmekten sorumludur.

  Kasım 2014'te Freelancer'a katılmadan önce Andrew, gömülü sistemler için sistem başlatma kodunun doğruluğunu matematiksel olarak kanıtlayan, bir mikro çekirdeğin formal doğrulaması konusunda Doktorasını tamamladığı NICTA'da araştrma mühendisi olarak çalıştı. Bu süre boyunca sayısız makalenin yazarı oldu ve uluslararası konferanslara konuşmacı olarak katıldı.

  Andrew Avustralya'daki University of New South Wales'den Yazılım Mühendisliği (birincilik onur derecesi) ve Matematik alanlarında dereceye ve Bilgisayar Bilimleri alanında ise Doktora derecesine sahiptir. Ayrıca iki üniversitede yönetim kurulunda görev yapmaktadır. —New College and New College Village at the University of New South Wales.

  Andrew hakkında daha fazlasını okuyun
 • Thomas George
  Thomas hakkında daha fazlasını okuyun

  Thomas George

  Direktör, Uyum B Com, Dip Law (LPAB)

  Thomas George Freelancer'da Direktör ve Uygunluk'tan Sorumlu Başkan'dır. Thomas şirket içindeki toplam uygunluk ortamını gözetir. Bu pozisyonda Thomas, işletmeyi desteklemek için yönetim ve uygunluk risk programlarının geliştirilmesi ve devam ettirilmesinden sorumludur. Freelancer'a katılmadan önce Thomas, American Express'de Uygunluk Direktörü olarak çalışmıştır.

  Thomas hakkında daha fazlasını okuyun
 • Raffaela Maiorano
  Bryndis hakkında daha fazlasını okuyun

  Bryndis Henrikson

  Global Operasyonlar Direktörü, Yönetilen Hizmetler BSc (MSU)

  Bryndis Henrikson, Global Operasyonlar Direktörü’dür. Bryndis, müşterilere global yetenek havuzumuzdan doğru yeteneği sunarak müşterilere başarılı ürün sağlayan Yönetilen Hizmetler ekibinin başarısından sorumludur. Bryndis, Freelancer’ın işverenleri ve global freelancer ağı için misyon güdümlü kültür oluşturmaya odaklı yenilikçi yönetim stratejilerini uygular. Bryndis Freelancer’da doğrudan NASA’nın kitle kaynak kullanım inisiyatifleriyle ilişkilidir ve bundan sorumludur. Freelancer’dan önce Bryndis, Taiwan’da standart tabanlı e-Öğrenme programları tasarlamış ve bunları kolaylaştırmıştır. Bryndis, NCAA hokey takımında da oynadığı Missouri State University’den Fen Bilimleri Lisans derecesine sahiptir.

  Bryndis hakkında daha fazlasını okuyun
  Raffaela Maiorano
  Raffaela hakkında daha fazlasını okuyun

  Raffaela Maiorano

  Director of Legal and Compliance LLB (hons) Law United Kingdom

  Raffaela Maiorano, Freelancer’da Hukuk ve Uygunluk Direktörü’dür ve Şirket’in hukuki ve uygunluk işlevlerinden sorumludur. Raff İngiltere, Avrupa, ABD, Hong Kong ve Avustralya’daki mevzuata uygunluk, varlık yönetimi, özel sermaye ve sermaye piyasaları alanlarında 18 yıldan fazla deneyime sahip bir Uygunluk (ve Hukuk) uzmanıdır. Raffaela daha önce Royal Bank of Scotland, Bank of America Merrill Lynch, Deutsche Asset Management (UK) ve GLG Partners’da (önceki adıyla Societe Generale AM (UK) Limited) çalışmıştır.

  Raffaela hakkında daha fazlasını okuyun
 • Helma Kusuma
  Helma hakkında daha fazlasını okuyun

  Helma Kusuma

  Bölge Müdürü, Asya BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Helma Kusuma Freelancer sitesinin Endonezya'daki büyümesinden sorumludur. Yerel medya ve paydaşlar ile birlikte çalışmak, yerel konferanslarda ve medya etkinliklerinde konuşma yapmak, anahtar paydaşlar arasında buluşmalar düzenlemek/toplantılarına katılmak, etkinlikler düzenlemek, sponsor fırsatlarını belirlemek şeklindeki ve bunlarla sınırlı olmayan, markayı ve yerel websitesini pazarlamak için fırsatlar aramak, Freelancer'ın markasını inşa etmek ve güçlendirmek ve ayrıca çeşitli medya ve blogger araştırmaları için şirketin konuşmacısı olarak Endonezya'daki tüm iletişimlerle ilgili sorumluluk almak Helma'nın aktiviteleri arasında yer alır.

  University of Indonesia iletişim bölümü mezunu olan Helma son 17 yıldır Endonezya İletişim ve Halkla İlişkiler sektörünün içindedir. Deneyimle keskinleşen farklı sektörlerdeki derinlemesine bilgisiyle Helma, NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel ve Kapital's English magazine gibi birçok yerel ve çok uluslu şirketin iletişim ekiplerine önderlik etmiştir. Freelancer sitesinden önce National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia ve daha birçokları gibi Asya'daki yerel ve bölgesel müşterilere hizmet veren kendi yerel Halkla İlişkiler şirketini de yönetmiştir.

  Helma hakkında daha fazlasını okuyun
Matt Barrie
Matt hakkında daha fazlasını okuyun

Matt Barrie

İcra Kurulu Başkanı & Başkan BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Matt Barrie ödüllü bir teknoloji girişimcisidir. International Academy of Digital Arts & Sciences ten Webby Awards tarafından "internetin en yüksek onuru" ile ödüllendirilmiş, tüm dünyadan 20 milyondan fazla profesyoneli birleştiren dünyanın en büyük serbest çalışma pazarı Freelancer.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

Freelancer.com öncelikli olarak batı dünyasındaki küçük işletmeleri ve kişileri gelişen dünyadaki freelancerlarla buluşturarak dünyanın her iki kısmındaki girişimcileri güçlendirir. Freelancer Limited Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda 2013'de 1 milyar USD üzerindeki pazar sermayesiyle listelenir.

Matt aynı zamanda güvenceye alınmış 2.7 milyar USD alışveriş ile güvenli çevrim içi ödemelerde bir dünya lideri olan Escrow.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

Matt ayrıca on beş yıl boyunca Kriptografi ve daha sonra Teknoloji Girişimi Oluşturma dersi verdiği Sidney Üniversitesi Elektrik ve Enformasyon Mühendisliği Bölümü'nde Yardımcı Doçent idi. 20 ABD patent başvurusunun ortak-yazarıdır.

Matt global üretken bir konuşmacıdır ve SXSW, Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW ve Economist'de manşet olmuştur.

Daha önce yüksek performanslı ağ güvenlik işlemcileri satıcısı olan ve 2013 yılında İntel'e satılan Sensory Networks Inc.'i kurmuş ve CEO'luğunu yapmıştır.

2006 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim sektörüne olan katkıları nedeniyle State Pearcey Ödülüne layık görülmüştür. 2010 yılında Sidney Üniversitesi Mühendislik ve Bilgi Teknolojileri Fakültesi için Yılın Eski Erkek Mezunu olarak gösterilmiştir. 2011 yılında Ernst & Young Yılın Teknoloji Girişimcisi olarak seçilmesinin yanında, Avustralya'nın en prestijli iş yayını tarafından ilk kez seçilen BRW Yılın Girişimcisi olmuştur. 2016 yılında Australian Libertarian Society tarafından Yılın Özgürlükçüsü seçilmiştir.

Konuşma randevularıyla ilgili sorgular için lütfen speaker@freelancer.com adresine e-posta gönderin.

Matt hakkında daha fazlasını okuyun
Darren Williams
Darren hakkında daha fazlasını okuyun

Darren Williams

İcrada Görevli Olmayan Yönetici BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Darren 2015'in sonlarında Freelancer'ın Yetkili Müdür ve Teknolojiden Sorumlu Başkanlığı'ndan, İcrada Görevli Olmayan Yöneticiliği'ne geçiş yaptı. Yetkili olduğu zamanlarda günlük olarak şirketin işleyişi ve teknik doğrultusunun stratejik liderliğinden sorumluydu.

Darren bilgisayar güvenliği, protokoller, ağ iletişimi ve yazılım konularında deneyime sahiptir. Freelancer'a katılmadan önce Darren, Teknolojiden Sorumlu Başkan ve sonra da İcra Kurulu Başkanı pozisyonlarında bulunduğu, girişim-destekli bir ağ güvenlik donanımı şirketi olan Sensory Networks' ün ortak-kurucusuydu. Darren daha önce Sidney Üniversitesi Bilgisayar Bilimi'nde lisans ve lisans üstü öğrencilerine farklı alanlarda dersler verdi.

Darren güvenlik teknolojisi, yazılım ve ağ iletişimi konularıyla ilgili çok sayıda makale, patent, bildiriye sahiptir ve birkaç uluslararası konferansta konuşma yapmıştır. Darren Sidney Üniversitesi'nden Bilgisayar Bilimi alanında birincilik onur derecesine ve Bilgisayar Bilimi'nde bilgisayar ağ iletişimi konusunda uzmanlaştığı Doktora derecesine sahiptir.

Darren hakkında daha fazlasını okuyun
Simon Clausen
Simon hakkında daha fazlasını okuyun

Simon Clausen

İcrada Görevli Olmayan Yönetici

Simon Freelancer'ın bir kurucu yatırımcısıdır. Simon hem Avustralya'da hem de Birleşik Devletler'de yüksek büyümeli teknoloji işletmeleri konusunda 17 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Teknik uzmanlığı çoklu yazılım geliştirme dilleri, bilgisayar güvenliği ve açıklık analizi konularında yeterliliği içerir ve bir dizi teknoloji patentinin ortak-yazarı ve mucitidir.

Müşteri merkezli yazılım ve İnternet etkin teknolojiye odaklanarak, daha sonra PC Tools olan WinGuides'i kurdu ve İcra Kurulu Başkanı oldu. Simon ile PC Tools'un geliri, 7 ülkedeki ofisi ve 250 üzerinde çalışanıyla 100 milyon doların üzerine büyüdü. PC Tools Ekim 2008'de, Avustralya'nın zamanı için en büyük teknoloji şirket alımlarından birinde Symantec Kuruluşu (NASDAQ:SYMC) tarafından satın alındı. Satın almayı takiben Simon, 2009'da ayrılıp özel bir teknoloji girişim fonu olan Startive Ventures'i kurmadan önce Symantec'de Başkan Yardımcısı oldu. Bugün Startive bir dizi başarılı küresel yeni kurulmuş şirkette aktif olarak yatırımlarını sürdürmektedir ve Simon dünya genelindeki şirketler için Direktörlük ve danışmanlık yapmaktadır.

Simon hakkında daha fazlasını okuyun
Neil Katz
Neil hakkında daha fazlasını okuyun

Neil Katz

Finans ve Mali İşler Müdürü B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Neil Katz Freelancer'da Finans Grubu Başkanı'dır ve Şirketin mali ve idari işlevlerinden sorumludur. Mayıs 2009'da Freelancer'a katıldığından beri Neil, yönetim ekibinin bütünleyici bir parçası olmuş ve Grup'un mali disiplinleri ile iç kontrollerini inşa etmeye dahil edilmiştir.

Neil finans, muhasebe ve genel yönetim alanlarında 20 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Neil IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks ve Aptrix gibi bir dizi teknoloji şirketinde Finans Grubu Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Neil birçok özel sermaye ve girişim sermayesi bulunması, birden fazla hükümet ödeneği elde etme, kurumsal yeniden yapılandırma ve ticari satış etkinliğinde yer almıştır ve bu konularda deneyime sahiptir. Neil'in özellikle Aptrix'in IBM'e satışında ilgisi olmuştur. Söz edilen önceki pozisyonlarında Neil bu işletmelerin büyümesi ve uluslararası olarak genişlemesinde yardımcı olmak için mali rehberlik sağlamıştır. Neil ayrıca bir kaç daha küçük yeni kurulmuş teknoloji şirketine ticarileştirme stratejileri ve sermaye bulma alanlarında danışmanlık yapmıştır.

Teknoloji sektöründeki görevlerinden önce Neil, Checkpoint Systems'dekiler de dahil olmak üzere, dağıtım ve perakende sektörlerinde kıdemli finans pozisyonlarında bulundu.

Neil Güney Afrika, Cape Town Üniversitesi'nden Ticaret Lisans (Onur) derecesine sahiptir ve Avustralya'daki yeminli Mali Müşavirler Birliği'nin bir üyesidir.

Neil hakkında daha fazlasını okuyun
Laurent Goudet
Laurent hakkında daha fazlasını okuyun

Laurent Goudet

Teknolojiden Sorumlu Başkan BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

Laurent Goudet Freelancer'da Teknolojiden Sorumlu Başkan'dır ve şirketin teknik doğrultusunun iş hedefleriyle aynı doğrultuda olmasını sağlayan şirket teknik yönlenmesinden sorumludur. 2021 başlarında Yazılım Mimarlığı'ndan Teknolojiden Sorumlu Başkanlı'ğa geçişinden önce Laurent, Web ve yerel istemcileri mobil dostu, hızlı ve güvenilir web uygularmalarına dönüştürdüğü, kullanıcı deneyimini iyileştirdiği ve mühendislik masraflarını azalttığı birden çok teknik inisiyatife liderlik ediyordu.

Aralık 2013'te Freelancer'a katılmadan önce Laurent, Linux gömülü sistemler yazılım mühendisi olarak çalışarak modern web uygulama yığınını oluşturan yüksek düzeyli yazılım soyutlamalarının derinlikli olarak anlaşılması için gereken düşük düzeyli bilgileri edindi.

Laura Matematik ve Bilgisayar Bilimleri alanında birincilik onur derecesine sahiptir ve Université de Marne-la-Vallée, France, a Master's degree in Embedded Systems Engineering from ESIEE Paris, France, and studied abroad at Harvey Mudd College, Claremont, California.

Laurent hakkında daha fazlasını okuyun
Andrew Boyton
Andrew hakkında daha fazlasını okuyun

Andrew Boyton

Mühendislik Başkan Yardımcısı Vekili BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

Andrew Freelancer'da Mühendislik Başkan Yardımcısı Vekilidir. Bu pozisyonda, küresel mühendislik ekiplerine önderlik etmekden, şirketin uzun vadeli teknik yol haritasını belirlemekten ve uygulamadan, mühendislikte mükemmeliyet ile iş hedeflerini aynı eksene getirmekten sorumludur.

Kasım 2014'te Freelancer'a katılmadan önce Andrew, gömülü sistemler için sistem başlatma kodunun doğruluğunu matematiksel olarak kanıtlayan, bir mikro çekirdeğin formal doğrulaması konusunda Doktorasını tamamladığı NICTA'da araştrma mühendisi olarak çalıştı. Bu süre boyunca sayısız makalenin yazarı oldu ve uluslararası konferanslara konuşmacı olarak katıldı.

Andrew Avustralya'daki University of New South Wales'den Yazılım Mühendisliği (birincilik onur derecesi) ve Matematik alanlarında dereceye ve Bilgisayar Bilimleri alanında ise Doktora derecesine sahiptir. Ayrıca iki üniversitede yönetim kurulunda görev yapmaktadır. —New College and New College Village at the University of New South Wales.

Andrew hakkında daha fazlasını okuyun
Yves Sy
Yves hakkında daha fazlasını okuyun

Yves Sy

Operasyonlar Başkan Yardımcısı BS CS (University of the Philippines, Manila)

Yves Sy Freelancer.com'da stratejik planlama, iç politikalar, iş sürekliliği ile mühendislik, insan operasyonları ve destek üzerinden yürütme ve teslimin optimize edilmesini içeren global şirket operasyonlarından sorumlu Operasyon Başkan Yardımcısı'dır.

Freelancer'a katılmadan önce Yves oyun, seyahat, devlete ait olmayan kuruluşlar ve reklam gibi çeşitli sektörler için ölçeklenebilir önemli sistemleri kurduğu birçok yerel ve çokuluslu şirket için çalıştı.

Manila'daki University of the Philippines'den Bilgisayar Bilimleri alanında Lisans derecesine sahip olan Yves, teknoloji sektöründe 18 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Yves hakkında daha fazlasını okuyun
Thomas George
Thomas hakkında daha fazlasını okuyun

Thomas George

Direktör, Uyum B Com, Dip Law (LPAB)

Thomas George Freelancer'da Direktör ve Uygunluk'tan Sorumlu Başkan'dır. Thomas şirket içindeki toplam uygunluk ortamını gözetir. Bu pozisyonda Thomas, işletmeyi desteklemek için yönetim ve uygunluk risk programlarının geliştirilmesi ve devam ettirilmesinden sorumludur. Freelancer'a katılmadan önce Thomas, American Express'de Uygunluk Direktörü olarak çalışmıştır.

Thomas hakkında daha fazlasını okuyun
Raffaela Maiorano
Raffaela hakkında daha fazlasını okuyun

Raffaela Maiorano

Director of Legal and Compliance LLB (hons) Law United Kingdom

Raffaela Maiorano, Freelancer’da Hukuk ve Uygunluk Direktörü’dür ve Şirket’in hukuki ve uygunluk işlevlerinden sorumludur. Raff İngiltere, Avrupa, ABD, Hong Kong ve Avustralya’daki mevzuata uygunluk, varlık yönetimi, özel sermaye ve sermaye piyasaları alanlarında 18 yıldan fazla deneyime sahip bir Uygunluk (ve Hukuk) uzmanıdır. Raffaela daha önce Royal Bank of Scotland, Bank of America Merrill Lynch, Deutsche Asset Management (UK) ve GLG Partners’da (önceki adıyla Societe Generale AM (UK) Limited) çalışmıştır.

Raffaela hakkında daha fazlasını okuyun
Raffaela Maiorano
Bryndis hakkında daha fazlasını okuyun

Bryndis Henrikson

Global Operasyonlar Direktörü, Yönetilen Hizmetler BSc (MSU)

Bryndis Henrikson, Global Operasyonlar Direktörü’dür. Bryndis, müşterilere global yetenek havuzumuzdan doğru yeteneği sunarak müşterilere başarılı ürün sağlayan Yönetilen Hizmetler ekibinin başarısından sorumludur. Bryndis, Freelancer’ın işverenleri ve global freelancer ağı için misyon güdümlü kültür oluşturmaya odaklı yenilikçi yönetim stratejilerini uygular. Bryndis Freelancer’da doğrudan NASA’nın kitle kaynak kullanım inisiyatifleriyle ilişkilidir ve bundan sorumludur. Freelancer’dan önce Bryndis, Taiwan’da standart tabanlı e-Öğrenme programları tasarlamış ve bunları kolaylaştırmıştır. Bryndis, NCAA hokey takımında da oynadığı Missouri State University’den Fen Bilimleri Lisans derecesine sahiptir.

Bryndis hakkında daha fazlasını okuyun
Shaun McMeeken
Shaun hakkında daha fazlasını okuyun

Shaun McMeeken

Şirket Satış Direktörü B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

Shaun McMeeken is the Director of Enterprise Sales at Freelancer.com, where he supports Fortune 500 and similar organisations implement new talent models to optimise their workforce for the future. He was a member of the founding ANZ Executive Board at Groupon where he led the sales team as Vice President Sales and revenue grew from zero to $250M.

Prior to that he worked as National Sales Manager with The Australian at News Corp. He led the sales team responsible for addressing national talent skill shortages and generating $70M of revenue from a portfolio of enterprise accounts across technology, higher education, media & marketing, commercial property, finance, law, aviation, professional services, mining & engineering, oil & gas, health & medical, Federal & State Governments, and international markets.

He has also held sales, marketing and management positions with the Travel Corporation, Melbourne Airport and Thomas Cook in the United States. He holds a Bachelor of Business in Travel & Tourism Management from Victoria University and studied a Bachelor of Business in Banking & Finance at Monash University. At Victoria University he was awarded an academic scholarship to attend Virginia Tech in the USA, where he studied international trade.

Shaun hakkında daha fazlasını okuyun
sebastian
Daha fazlasını okuyun Sebastián

Sebastián Siseles

Başkan Yardımcısı, Uluslararası JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles bölge yöneticileri ve dünya genelinde ülke müdürlerinden oluşan takıma liderlik ederek uzun-dönemli, kârlı büyüme için şirketin uluslararası genişleme stratejisini oluşturma, anlatma, koruma ve düzene sokmadan sorumludur. Sebastián uluslararası faaliyete girişlerle, şirketin Latin Amerika ve Güney Avrupada'ki operasyonlarına özel önem vererek, hem gelişmiş hem de gelişmekte olan pazarlarda Freelancer'ın varlığını kurmakla ve sağlamlaştırmakla doğrudan ilgilidir ve bunlardan sorumludur. Pittsburg Üniversitesi'nden MBA derecesine sahip Arjantinli bir girişimci olan Sebastián kurumsal finans ile şirket birleştirme ve satın alma konusunda geçmişe sahiptir ve Buenos Aires Menkul Değerler Borsası'nda ve Southwestern Üniverstiesi Hukuk Fakültesi'nde İşletme İşlemleri konularında dersler almıştır.

Freelancer'a katılmadan önce Sebastián birden fazla İnternet ve iletişim şirketinin ortak kurucusu olmuş ve Arjantin'deki prestijli bir kurumsal hukuk firmasının bir parçası olmasının yanı sıra, Başkan, Direktör, Genel Danışman ve COO görevlerinde bulunmuştur.

Daha fazlasını okuyun Sebastián
Adam Byrnes
Adam hakkında daha fazlasını okuyun

Adam Byrnes

Ürünler ve Büyümeden Sorumlu Başkan Yardımcısı BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Adam Byrnes Freelancerı dünyaya, özellikle de Asya ve Latin Amerika gibi ana dili İngilizce olmayanların hakim bulunduğu pazarlara genişletmekten sorumludur. Halkla ilişkiler, içerik, pazarlama ve çeviri alanlarındaki ekiplere liderlik yapar ve 40 özel bölgesel site ve 31 dil dahil olmak üzere Freelancer'ın uluslararası web sitelerini faaliyete geçirmekten sorumludur.

Freelancer'a katılmadan önce Adam Sidney Üniversitesi'nde fotonik alanında fizik araştırmacısı olarak çalıştı. Bu süre boyunca başlıca fizik dergilerinde bir kaç akademik makalenin ortak yazarı oldu ve çalışmalarını Kaliforniya'daki CLEO konferansında sundu. Adam ayrıca Macquarie Group ve Aalborg Industries için bilgi teknolojisi alanında çalıştı.

Adam Sidney Üniversitesi'nden Elektrik Mühendisliği ve İleri Fizik alanında birincilik onur derecesine sahiptir ve Santa Barbara'daki California Üniversitesi'nde yurtdışı eğitimi görmüştür.

Adam hakkında daha fazlasını okuyun
Helma Kusuma
Helma hakkında daha fazlasını okuyun

Helma Kusuma

Bölge Müdürü, Asya BA - Public Relations (University of Indonesia)

Helma Kusuma Freelancer sitesinin Endonezya'daki büyümesinden sorumludur. Yerel medya ve paydaşlar ile birlikte çalışmak, yerel konferanslarda ve medya etkinliklerinde konuşma yapmak, anahtar paydaşlar arasında buluşmalar düzenlemek/toplantılarına katılmak, etkinlikler düzenlemek, sponsor fırsatlarını belirlemek şeklindeki ve bunlarla sınırlı olmayan, markayı ve yerel websitesini pazarlamak için fırsatlar aramak, Freelancer'ın markasını inşa etmek ve güçlendirmek ve ayrıca çeşitli medya ve blogger araştırmaları için şirketin konuşmacısı olarak Endonezya'daki tüm iletişimlerle ilgili sorumluluk almak Helma'nın aktiviteleri arasında yer alır.

University of Indonesia iletişim bölümü mezunu olan Helma son 17 yıldır Endonezya İletişim ve Halkla İlişkiler sektörünün içindedir. Deneyimle keskinleşen farklı sektörlerdeki derinlemesine bilgisiyle Helma, NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel ve Kapital's English magazine gibi birçok yerel ve çok uluslu şirketin iletişim ekiplerine önderlik etmiştir. Freelancer sitesinden önce National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia ve daha birçokları gibi Asya'daki yerel ve bölgesel müşterilere hizmet veren kendi yerel Halkla İlişkiler şirketini de yönetmiştir.

Helma hakkında daha fazlasını okuyun