Freelancer'ın arkasındaki ekiple tanışın!

Yöneticiler
 • Matt Barrie
  Matt hakkında daha fazlasını okuyun

  Matt Barrie

  İcra Kurulu Başkanı ve Genel Başkan BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Matt Barrie ödüllü bir teknoloji girişimcisidir. International Academy of Digital Arts & Sciences ten Webby Awards tarafından "internetin en yüksek onuru" ile ödüllendirilmiş, tüm dünyadan 20 milyondan fazla profesyoneli birleştiren dünyanın en büyük serbest çalışma pazarı Freelancer.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

  Freelancer.com öncelikli olarak batı dünyasındaki kişileri gelişen dünyadaki freelancerlarla buluşturarak dünyanın her iki kısmındaki girişimcileri güçlendirir. Freelancer Limited Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda 2013'de 1milyar $ üzerindeki pazar sermayesiyle listelenir.

  Matt aynı zamanda güvenceye alınmış 2.7 milyar$ alışveriş ile güvenli çevrimiçi ödemelerde bir dünya lideri olan Escrow.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

  Matt ayrıca on beş yıl boyunca Kriptografi ve daha sonra Teknoloji Girişimi Oluşturma dersi verdiği Sidney Üniversitesi Elektrik ve Enformasyon Mühendisliği Bölümü'nde Yardımcı Doçent idi. 20 ABD patent başvurusunun ortak-yazarıdır.

  Matt global üretken bir konuşmacıdır ve SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, the New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW ve Economist'de manşet olmuştur.

  Daha önce yüksek performanslı ağ güvenlik işlemcileri satıcısı olan ve 2013 yılında İntel'e satılan Sensory Networks Inc.'i kurmuş ve CEO'luğunu yapmıştır.

  2006 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim sektörüne olan katkıları nedeniyle State Pearcey Ödülüne layık görülmüştür. 2010 yılında Sidney Üniversitesi Mühendislik ve Bilgi Teknolojileri Fakültesi için Yılın Eski Erkek Mezunu olarak gösterilmiştir. 2011 yılında Ernst & Young Yılın Teknoloji Girişimcisi olarak seçilmesinin yanında, Avustralya'nın en prestijli iş yayını tarafından ilk kez seçilen BRW Yılın Girişimcisi olmuştur. 2016 yılında Australian Libertarian Society tarafından Yılın Özgürlükçüsü seçilmiştir.

  Konuşma randevularıyla ilgili sorgular için lütfen speaker@freelancer.com adresine e-posta gönderin.

  Matt hakkında daha fazlasını okuyun
 • Darren Williams
  Darren hakkında daha fazlasını okuyun

  Darren Williams

  İcrada Görevli Olmayan Üst Düzey Yönetici BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Darren transitioned from Executive Director and Chief Technology Officer of Freelancer to Non-Executive Director in late 2015. In his time as an executive he was responsible day-to-day for strategic leadership of the company's operating and technical direction.

  Darren bilgisayar güvenliği, protokoller, ağ iletişimi ve yazılım konularında deneyime sahiptir. Freelancer'a katılmadan önce Darren, Teknolojiden Sorumlu Başkan ve sonra da İcra Kurulu Başkanı pozisyonlarında bulunduğu, girişim-destekli bir ağ güvenlik donanımı şirketi olan Sensory Networks' ün ortak-kurucusuydu. Darren daha önce Sidney Üniversitesi Bilgisayar Bilimi'nde lisans ve lisans üstü öğrencilerine farklı alanlarda dersler verdi.

  Darren güvenlik teknolojisi, yazılım ve ağ iletişimi konularıyla ilgili çok sayıda makale, patent, bildiriye sahiptir ve birkaç uluslararası konferansta konuşma yapmıştır. Darren Sidney Üniversitesi'nden Bilgisayar Bilimi alanında birincilik onur derecesine ve Bilgisayar Bilimi'nde bilgisayar ağ iletişimi konusunda uzmanlaştığı Doktora derecesine sahiptir.

  Darren hakkında daha fazlasını okuyun
 • Simon
  Simon hakkında daha fazlasını okuyun

  Simon Clausen

  Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

  Simon Freelancer'ın bir kurucu yatırımcısıdır. Simon hem Avustralya'da hem de Birleşik Devletler'de yüksek büyümeli teknoloji işletmeleri konusunda 17 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Teknik uzmanlığı çoklu yazılım geliştirme dilleri, bilgisayar güvenliği ve açıklık analizi konularında yeterliliği içerir ve bir dizi teknoloji patentinin ortak-yazarı ve mucitidir.

  Focusing on consumer-centric software and Internet enabled technology he founded, and was CEO of WinGuides, which later became PC Tools. With Simon as CEO PC Tools grew to over $100 million dollars in revenue, more than 250 employees and offices in 7 countries. PC Tools was acquired by Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) in October 2008 in one of Australia's largest ever technology acquisitions at the time. Following the acquisition Simon became a Vice President at Symantec, before leaving in 2009 and founding Startive Ventures, a specialised technology venture fund. Today, Startive actively maintains investments in a number of successful global start-ups and Simon acts as a Director and advisor to companies around the world.

  Simon hakkında daha fazlasını okuyun
Kıdemli Yönetim
 • Neil Katz
  Neil hakkında daha fazlasını okuyun

  Neil Katz

  Finans Direktörü B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Neil Katz Freelancer'da Finans Direktörü'dür ve Şirketin mali ve idari işlevlerinden sorumludur. Mayıs 2009'da Freelancer'a katıldığından beri Neil, yönetim ekibinin bütünleyici bir parçası olmuş ve Grup'un mali disiplinleri ile iç kontrollerini inşa etmeye dahil edilmiştir.

  Neil finans, muhasebe ve genel yönetim alanlarında 20 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Neil IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks ve Aptrix gibi bir dizi teknoloji şirketinde Finans Grubu Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Neil birçok özel sermaye ve girişim sermayesi bulunması, birden fazla hükümet ödeneği elde etme, kurumsal yeniden yapılandırma ve ticari satış etkinliklerinde yer almıştır ve bu konularda deneyime sahiptir. Neil'in özellikle Aptrix'in IBM'e satışında ilgisi olmuştur. Söz edilen önceki pozisyonlarında Neil bu işletmelerin büyümesi ve uluslararası olarak genişlemesinde yardımcı olmak için mali rehberlik sağlamıştır. Neil ayrıca bir kaç daha küçük yeni kurulmuş teknoloji şirketine ticarileştirme stratejileri ve sermaye bulma alanlarında danışmanlık yapmıştır.

  Teknoloji sektöründeki görevlerinden önce Neil, Checkpoint Systems'dekiler de dahil olmak üzere, dağıtım ve perakende sektörlerinde kıdemli finans pozisyonlarında bulundu.

  Neil Güney Afrika, Cape Town Üniversitesi'nden Ticaret Lisans (Onur) derecesine sahiptir ve Avustralya'daki yeminli Mali Müşavirler Birliği'nin bir üyesidir.

  Neil hakkında daha fazlasını okuyun
 • Christopher Koch
  Christopher hakkında daha fazlasını okuyun

  Christopher Koch

  Finans Direktör Yardımcısı M.Fin (INSEAD) LLB (Hons I) B.Ec F. Fin GAICD

  Christopher Koch birleşme ve satın almalar, kurumsal strateji ve yatırımcı bağlılığı konularına odaklı Mali İşler Başkan Yardımcısıdır. Freelancer'a 2015'de katılmıştır.

  Freelancer'dan önce yaklaşık on yılını, en son UBS Investment Bank'de Direktör görevinde bulunduğu, internet ve teknoloji sektorlerine odaklı yatırım ve ticari bankacılıkta geçirmiştir. Deneyimi birleşmeler ve satın almalar, öz sermaye pazarları ve hisse senedi sendikalaşması alanlarında kapsamlıdır.

  Avustralya, Hong Kong, Çin toprakları, Tokyo, Londra, Avrupa ve Birşelik Devletler'deki işlerle ilgili olarak Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'ndaki (ASX) ve New York Menkul Kıymetler Borsası'ndaki listelemeler dahil 35 milyar $'ı geçen işlem üzerinde çalıştı.

  Christopher finans alanındaki yüksek lisansını INSEAD'da (Fransa ve Singapur kampüslerinde) tamamladı ve University of Adelaide'de birinci sınıf onur derecesiyle ekonomi ve hukuk okudu. Avustralasya Finansal Hizmetler Kurumu'nun bir üyesidir ve Avustralya Şirket Direktörleri Enstitüsü'nde Graduate Member'dır.

  Christopher'ın kariyeri, Howard Yönetimi süresince Ekselans Saygıdeğer Alexander Downer AC için çalıştığı, devlette başlamıştır.

  Christopher hakkında daha fazlasını okuyun
 • Amir
  Amir hakkında daha fazlasını okuyun

  Amir Massoudi

  Büyümeden Sorumlu Direktör S.Eng, MSc (Computer Science)

  Amir Massoudi Freelancer'da Büyümeden Sorumlu Direktördür ve tüm gelir, ürün yönetimi, veri bilimi ve müşteri operasyonlarını gözeten, büyümeden sorumlu ekibi yönetir.

  Amir veri bilimcileri, mühendisler, matematikçiler, istatistikçiler, fizikçiler ve ürün yöneticilerinden oluşan teknik ve çok-disiplinli bir ekibi yönetir.

  Amir makine öğrenmesi, bilgisayarla görme ve sayısal analiz konularıyla ilgili sayısız makale, patent ve yazıya sahiptir. Amir New South Wales Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü'nden Makine Öğrenmesi ve Bilgisayarla Görme alanında yüksek lisans derecesine (araştırma ile) sahiptir.

  Amir hakkında daha fazlasını okuyun
 • Peter Phillips
  Peter hakkında daha fazlasını okuyun

  Peter Phillips

  Başkan Yardımcısı, Mühendislik BSc (Hons I) PhD (Computer Science)

  Peter Freelancer'da Mühendislik Başkan Yardımcısı'dır. Bu pozisyonda, küresel mühendislik ekiplerine önderlik etmeden ve şirketin işletim ve teknik doğrultusunu belirleme ve uygulamadan sorumludur.

  Peter yazılım mühedisliği, ölçeklenebilir altyapı ve BT yönetimi konullarında kapsamlı deneyime sahiptir. Peter daha önce James Cook Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri'nde, çeşitli konularında hem lisans hem de lisansüstü düzeyinde dersler verdi.

  Peter veri madenciliği, algoritma tasarımı ve yazılım mühendisliği konularında sayısız makale, patent ve yazıya sahiptir ve bir dizi uluslararası konferansta konuşmacılık yapmıştır. Peter James Cook Üniversitesi'nden Bilgisayar Bilimleri alanında birincilik onur mezuniyet derecesine ve Bilgisayar Bilimleri'nde mekânsal veri madenciliği konusunda uzmanlaştığı bir Doktoraya sahiptir.

  Peter hakkında daha fazlasını okuyun
 • Greg
  Greg hakkında daha fazlasını okuyun

  Greg Robinson

  Uygunluk Başkan Yardımcısı ACI, SA Fin

  Greg Robinson Freelancer'da Uygunluktan Sorumlu Başkan Yardımcısı'dır. Greg Şirket içindeki toplam uygunluk ortamını gözetir. Bu pozisyonda Greg, işletmeyi desteklemek için yönetim ve uygunluk risk programlarının geliştirilmesi ve devam ettirilmesinden sorumludur.

  Freelancer'a katılmadan önce Greg, Uygunluk Programları Başkanı olarak Paypal Avustralya için çalışmış ve PayPal'ı 2005 yılında Avustralya pazarında faaliyete sokan başlangıçtaki yönetim takımının bir parçası olmuştur. Greg 1998'den 2004'e kadar Colonial First State Investments Limited'de uygunluk denetim çerçevesinin uygulanması ve yönetiminden sorumlu Uygunluk Başkanı olarak çalışmıştır. Ondan önce ise Perpetual Limited'de 13 yıldan fazla bir süre boyunca kıdemli pozisyonlarda bulunmuştur.

  Greg has relevant experience working as a compliance professional and has spent a large part of the past 10 years focusing on governance and compliance issues in the online environment. Greg is a Senior Associate of the Financial Services Institute of Australasia and an Associate of the GRCI (Governance Risk and Compliance Institute).

  Greg hakkında daha fazlasını okuyun
 • Adam Byrnes
  Adam hakkında daha fazlasını okuyun

  Adam Byrnes

  Kıdemli Yönetici, Uluslararası BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Adam Byrnes is responsible for expanding Freelancer across the world, particularly into markets that are dominated by non-english native speakers, such as Asia and Latin-America. He leads teams in public relations, content, marketing and translation, and has been responsible for launching Freelancer's websites internationally, including 40 dedicated regional sites and 31 languages.

  Freelancer'a katılmadan önce Adam Sidney Üniversitesi'nde fotonik alanında fizik araştırmacısı olarak çalıştı. Bu süre boyunca başlıca fizik dergilerinde bir kaç akademik makalenin ortak yazarı oldu ve çalışmalarını Kaliforniya'daki CLEO konferansında sundu. Adam ayrıca Macquarie Group ve Aalborg Industries için bilgi teknolojisi alanında çalıştı.

  Adam Sidney Üniversitesi Elektrik Mühendisliği ve İleri Fizik alanında birincilik onur derecesine sahiptir ve Santa Barbara'daki California Üniversitesi'nde yurtdışı eğitimi görmüştür.

  Adam hakkında daha fazlasını okuyun
 • Sarah Tang
  Sarah hakkında daha fazlasını okuyun

  Sarah Tang

  Global Operasyonlar Başkanı BComm (Honours) MA (International Business) MSc (Strategy)

  Sarah Tang Freelancer'da, şirketin global olarak kapsadığı alandaki operasyonlardan sorumludur. Ürün operasyonları, yetenek ve müşteri deneyimi konularındaki çok çeşitli ekiplere liderlik yapar.

  Daha önce CBRE, EA Games ve Ericsson gibi uluslararası şirketler için stratejik danışmanlık deneyimine sahip olmuştur. Ayrıca Queens Üniversitesi ve Sydney Üniversitesi'nde iş stratejisi ve dijital ticaret konularında dersler vermiştir.

  Sarah bir Canadian Millennium Bursiyeri ve Cansbridge Üyesidir. Queen's Üniversitesi'nden ve Viyana Ekonomi Üniversitesi'nden Strateji ve Uluslararası İş konularında çift master derecesine sahiptir. Lisans üstü tezinde çevrimiçi alışverişler yapmanın psikolojisini araştırmıştır. Yüz okuma yazılımının insan kavramasını nasıl yakaladığını ve e -Ticaret sitelerinde satın alma kararlarını yönlendirmek için nasıl kullanılabileceğini analiz etmiştir.

  Sarah hakkında daha fazlasını okuyun
 • sebastian
  Read more about Sebastián

  Sebastián Siseles

  Yönetici, Uluslararası JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles is responsible for creating, communicating, maintaining, and aligning the company's international expansion strategy for long-term, profitable growth, leading the team of regional directors and country managers worldwide. Sebastián is also directly involved and responsible for international launches, establishing and consolidating Freelancer's presence and growth in both developed and emerging markets, with special focus in managing company's operations across Latin America and Southern Europe. An Argentine entrepreneur with an MBA from the University of Pittsburgh, Sebastián has a background in law specialising in corporate finance and M&A and has taken post-graduate courses at the Buenos Aires Stock Exchange and the Southwestern University School of Law on International Business Transactions.

  Prior to joining Freelancer, Sebastián cofounded multiple Internet and communications companies and has also served as President, Director, General Counsel, and COO in different Internet and non-technology companies, while being part of a prestigious corporate law firm in Argentina.

  Read more about Sebastián
 • Helma Kusuma
  Helma hakkında daha fazlasını okuyun

  Helma Kusuma

  Ülke Müdürü - Endonezya BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Helma Kusuma Freelancer sitesinin Endonezya'daki büyümesinden sorumludur. Yerel medya ve paydaşlar ile birlikte çalışmak, yerel konferanslarda ve medya etkinliklerinde konuşma yapmak, anahtar paydaşlar arasında buluşmalar düzenlmek/toplantılarına katılmak, etkinlikler düzenlemek, sponsor fırsatlarını belirlemek şeklindeki ve bunlarla sınırlı olmayan, markayı ve yerel websitesini pazarlamak için fırsatlar aramak, Freelancer'ın markasını inşa etmek ve güçlendirmek ve ayrıca çeşitli medya ve blogger araştırmaları için şirketin konuşmacısı olarak Endonezya'daki tüm iletişimlerle ilgili sorumluluk almak Helma'nın aktiviteleri arasında yer alır.

  Endonezya Üniversitesi iletişim mezunu olan Helma son 17 yıldır Endonezya İletişim ve Halkla İlişkiler sektörünün içindedir. Deneyimle keskinleşen farklı sektörlerdeki derinlemesine bilgisiyle Helma, NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel ve Kapital's English magazine gibi birçok yerel ve çok uluslu şirketin iletişim ekiplerine önderlik etmiştir. Freelancer sitesinden önce National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia ve daha birçokları gibi Asya'daki yerel ve bölgesel müşterilere hizmet vererek kendi yerel Halkla İlişkiler şirketini de yönetmiştir.

  Helma hakkında daha fazlasını okuyun
Matt Barrie
Matt hakkında daha fazlasını okuyun

Matt Barrie

İcra Kurulu Başkanı ve Genel Başkan BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Matt Barrie ödüllü bir teknoloji girişimcisidir. International Academy of Digital Arts & Sciences ten Webby Awards tarafından "internetin en yüksek onuru" ile ödüllendirilmiş, tüm dünyadan 20 milyondan fazla profesyoneli birleştiren dünyanın en büyük serbest çalışma pazarı Freelancer.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

Freelancer.com öncelikli olarak batı dünyasındaki kişileri gelişen dünyadaki freelancerlarla buluşturarak dünyanın her iki kısmındaki girişimcileri güçlendirir. Freelancer Limited Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda 2013'de 1milyar $ üzerindeki pazar sermayesiyle listelenir.

Matt aynı zamanda güvenceye alınmış 2.7 milyar$ alışveriş ile güvenli çevrimiçi ödemelerde bir dünya lideri olan Escrow.com'un İcra Kurulu Başkanı'dır.

Matt ayrıca on beş yıl boyunca Kriptografi ve daha sonra Teknoloji Girişimi Oluşturma dersi verdiği Sidney Üniversitesi Elektrik ve Enformasyon Mühendisliği Bölümü'nde Yardımcı Doçent idi. 20 ABD patent başvurusunun ortak-yazarıdır.

Matt global üretken bir konuşmacıdır ve SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, the New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW ve Economist'de manşet olmuştur.

Daha önce yüksek performanslı ağ güvenlik işlemcileri satıcısı olan ve 2013 yılında İntel'e satılan Sensory Networks Inc.'i kurmuş ve CEO'luğunu yapmıştır.

2006 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim sektörüne olan katkıları nedeniyle State Pearcey Ödülüne layık görülmüştür. 2010 yılında Sidney Üniversitesi Mühendislik ve Bilgi Teknolojileri Fakültesi için Yılın Eski Erkek Mezunu olarak gösterilmiştir. 2011 yılında Ernst & Young Yılın Teknoloji Girişimcisi olarak seçilmesinin yanında, Avustralya'nın en prestijli iş yayını tarafından ilk kez seçilen BRW Yılın Girişimcisi olmuştur. 2016 yılında Australian Libertarian Society tarafından Yılın Özgürlükçüsü seçilmiştir.

Konuşma randevularıyla ilgili sorgular için lütfen speaker@freelancer.com adresine e-posta gönderin.

Matt hakkında daha fazlasını okuyun
Darren Williams
Darren hakkında daha fazlasını okuyun

Darren Williams

İcrada Görevli Olmayan Üst Düzey Yönetici BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Darren transitioned from Executive Director and Chief Technology Officer of Freelancer to Non-Executive Director in late 2015. In his time as an executive he was responsible day-to-day for strategic leadership of the company's operating and technical direction.

Darren bilgisayar güvenliği, protokoller, ağ iletişimi ve yazılım konularında deneyime sahiptir. Freelancer'a katılmadan önce Darren, Teknolojiden Sorumlu Başkan ve sonra da İcra Kurulu Başkanı pozisyonlarında bulunduğu, girişim-destekli bir ağ güvenlik donanımı şirketi olan Sensory Networks' ün ortak-kurucusuydu. Darren daha önce Sidney Üniversitesi Bilgisayar Bilimi'nde lisans ve lisans üstü öğrencilerine farklı alanlarda dersler verdi.

Darren güvenlik teknolojisi, yazılım ve ağ iletişimi konularıyla ilgili çok sayıda makale, patent, bildiriye sahiptir ve birkaç uluslararası konferansta konuşma yapmıştır. Darren Sidney Üniversitesi'nden Bilgisayar Bilimi alanında birincilik onur derecesine ve Bilgisayar Bilimi'nde bilgisayar ağ iletişimi konusunda uzmanlaştığı Doktora derecesine sahiptir.

Darren hakkında daha fazlasını okuyun
Simon
Simon hakkında daha fazlasını okuyun

Simon Clausen

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Simon Freelancer'ın bir kurucu yatırımcısıdır. Simon hem Avustralya'da hem de Birleşik Devletler'de yüksek büyümeli teknoloji işletmeleri konusunda 17 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Teknik uzmanlığı çoklu yazılım geliştirme dilleri, bilgisayar güvenliği ve açıklık analizi konularında yeterliliği içerir ve bir dizi teknoloji patentinin ortak-yazarı ve mucitidir.

Focusing on consumer-centric software and Internet enabled technology he founded, and was CEO of WinGuides, which later became PC Tools. With Simon as CEO PC Tools grew to over $100 million dollars in revenue, more than 250 employees and offices in 7 countries. PC Tools was acquired by Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) in October 2008 in one of Australia's largest ever technology acquisitions at the time. Following the acquisition Simon became a Vice President at Symantec, before leaving in 2009 and founding Startive Ventures, a specialised technology venture fund. Today, Startive actively maintains investments in a number of successful global start-ups and Simon acts as a Director and advisor to companies around the world.

Simon hakkında daha fazlasını okuyun
Neil Katz
Neil hakkında daha fazlasını okuyun

Neil Katz

Finans Direktörü B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Neil Katz Freelancer'da Finans Direktörü'dür ve Şirketin mali ve idari işlevlerinden sorumludur. Mayıs 2009'da Freelancer'a katıldığından beri Neil, yönetim ekibinin bütünleyici bir parçası olmuş ve Grup'un mali disiplinleri ile iç kontrollerini inşa etmeye dahil edilmiştir.

Neil finans, muhasebe ve genel yönetim alanlarında 20 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Neil IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks ve Aptrix gibi bir dizi teknoloji şirketinde Finans Grubu Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Neil birçok özel sermaye ve girişim sermayesi bulunması, birden fazla hükümet ödeneği elde etme, kurumsal yeniden yapılandırma ve ticari satış etkinliklerinde yer almıştır ve bu konularda deneyime sahiptir. Neil'in özellikle Aptrix'in IBM'e satışında ilgisi olmuştur. Söz edilen önceki pozisyonlarında Neil bu işletmelerin büyümesi ve uluslararası olarak genişlemesinde yardımcı olmak için mali rehberlik sağlamıştır. Neil ayrıca bir kaç daha küçük yeni kurulmuş teknoloji şirketine ticarileştirme stratejileri ve sermaye bulma alanlarında danışmanlık yapmıştır.

Teknoloji sektöründeki görevlerinden önce Neil, Checkpoint Systems'dekiler de dahil olmak üzere, dağıtım ve perakende sektörlerinde kıdemli finans pozisyonlarında bulundu.

Neil Güney Afrika, Cape Town Üniversitesi'nden Ticaret Lisans (Onur) derecesine sahiptir ve Avustralya'daki yeminli Mali Müşavirler Birliği'nin bir üyesidir.

Neil hakkında daha fazlasını okuyun
Christopher Koch
Christopher hakkında daha fazlasını okuyun

Christopher Koch

Finans Direktör Yardımcısı M.Fin (INSEAD) LLB (Hons I) B.Ec F. Fin GAICD

Christopher Koch birleşme ve satın almalar, kurumsal strateji ve yatırımcı bağlılığı konularına odaklı Mali İşler Başkan Yardımcısıdır. Freelancer'a 2015'de katılmıştır.

Freelancer'dan önce yaklaşık on yılını, en son UBS Investment Bank'de Direktör görevinde bulunduğu, internet ve teknoloji sektorlerine odaklı yatırım ve ticari bankacılıkta geçirmiştir. Deneyimi birleşmeler ve satın almalar, öz sermaye pazarları ve hisse senedi sendikalaşması alanlarında kapsamlıdır.

Avustralya, Hong Kong, Çin toprakları, Tokyo, Londra, Avrupa ve Birşelik Devletler'deki işlerle ilgili olarak Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'ndaki (ASX) ve New York Menkul Kıymetler Borsası'ndaki listelemeler dahil 35 milyar $'ı geçen işlem üzerinde çalıştı.

Christopher finans alanındaki yüksek lisansını INSEAD'da (Fransa ve Singapur kampüslerinde) tamamladı ve University of Adelaide'de birinci sınıf onur derecesiyle ekonomi ve hukuk okudu. Avustralasya Finansal Hizmetler Kurumu'nun bir üyesidir ve Avustralya Şirket Direktörleri Enstitüsü'nde Graduate Member'dır.

Christopher'ın kariyeri, Howard Yönetimi süresince Ekselans Saygıdeğer Alexander Downer AC için çalıştığı, devlette başlamıştır.

Christopher hakkında daha fazlasını okuyun
Peter Phillips
Peter hakkında daha fazlasını okuyun

Peter Phillips

Başkan Yardımcısı, Mühendislik BSc (Hons I) PhD (Computer Science)

Peter Freelancer'da Mühendislik Başkan Yardımcısı'dır. Bu pozisyonda, küresel mühendislik ekiplerine önderlik etmeden ve şirketin işletim ve teknik doğrultusunu belirleme ve uygulamadan sorumludur.

Peter yazılım mühedisliği, ölçeklenebilir altyapı ve BT yönetimi konullarında kapsamlı deneyime sahiptir. Peter daha önce James Cook Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri'nde, çeşitli konularında hem lisans hem de lisansüstü düzeyinde dersler verdi.

Peter veri madenciliği, algoritma tasarımı ve yazılım mühendisliği konularında sayısız makale, patent ve yazıya sahiptir ve bir dizi uluslararası konferansta konuşmacılık yapmıştır. Peter James Cook Üniversitesi'nden Bilgisayar Bilimleri alanında birincilik onur mezuniyet derecesine ve Bilgisayar Bilimleri'nde mekânsal veri madenciliği konusunda uzmanlaştığı bir Doktoraya sahiptir.

Peter hakkında daha fazlasını okuyun
Greg
Greg hakkında daha fazlasını okuyun

Greg Robinson

Uygunluk Başkan Yardımcısı ACI, SA Fin

Greg Robinson Freelancer'da Uygunluktan Sorumlu Başkan Yardımcısı'dır. Greg Şirket içindeki toplam uygunluk ortamını gözetir. Bu pozisyonda Greg, işletmeyi desteklemek için yönetim ve uygunluk risk programlarının geliştirilmesi ve devam ettirilmesinden sorumludur.

Freelancer'a katılmadan önce Greg, Uygunluk Programları Başkanı olarak Paypal Avustralya için çalışmış ve PayPal'ı 2005 yılında Avustralya pazarında faaliyete sokan başlangıçtaki yönetim takımının bir parçası olmuştur. Greg 1998'den 2004'e kadar Colonial First State Investments Limited'de uygunluk denetim çerçevesinin uygulanması ve yönetiminden sorumlu Uygunluk Başkanı olarak çalışmıştır. Ondan önce ise Perpetual Limited'de 13 yıldan fazla bir süre boyunca kıdemli pozisyonlarda bulunmuştur.

Greg has relevant experience working as a compliance professional and has spent a large part of the past 10 years focusing on governance and compliance issues in the online environment. Greg is a Senior Associate of the Financial Services Institute of Australasia and an Associate of the GRCI (Governance Risk and Compliance Institute).

Greg hakkında daha fazlasını okuyun
Adam Byrnes
Adam hakkında daha fazlasını okuyun

Adam Byrnes

Kıdemli Yönetici, Uluslararası BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Adam Byrnes is responsible for expanding Freelancer across the world, particularly into markets that are dominated by non-english native speakers, such as Asia and Latin-America. He leads teams in public relations, content, marketing and translation, and has been responsible for launching Freelancer's websites internationally, including 40 dedicated regional sites and 31 languages.

Freelancer'a katılmadan önce Adam Sidney Üniversitesi'nde fotonik alanında fizik araştırmacısı olarak çalıştı. Bu süre boyunca başlıca fizik dergilerinde bir kaç akademik makalenin ortak yazarı oldu ve çalışmalarını Kaliforniya'daki CLEO konferansında sundu. Adam ayrıca Macquarie Group ve Aalborg Industries için bilgi teknolojisi alanında çalıştı.

Adam Sidney Üniversitesi Elektrik Mühendisliği ve İleri Fizik alanında birincilik onur derecesine sahiptir ve Santa Barbara'daki California Üniversitesi'nde yurtdışı eğitimi görmüştür.

Adam hakkında daha fazlasını okuyun
Sarah Tang
Sarah hakkında daha fazlasını okuyun

Sarah Tang

Global Operasyonlar Başkanı BComm (Honours) MA (International Business) MSc (Strategy)

Sarah Tang Freelancer'da, şirketin global olarak kapsadığı alandaki operasyonlardan sorumludur. Ürün operasyonları, yetenek ve müşteri deneyimi konularındaki çok çeşitli ekiplere liderlik yapar.

Daha önce CBRE, EA Games ve Ericsson gibi uluslararası şirketler için stratejik danışmanlık deneyimine sahip olmuştur. Ayrıca Queens Üniversitesi ve Sydney Üniversitesi'nde iş stratejisi ve dijital ticaret konularında dersler vermiştir.

Sarah bir Canadian Millennium Bursiyeri ve Cansbridge Üyesidir. Queen's Üniversitesi'nden ve Viyana Ekonomi Üniversitesi'nden Strateji ve Uluslararası İş konularında çift master derecesine sahiptir. Lisans üstü tezinde çevrimiçi alışverişler yapmanın psikolojisini araştırmıştır. Yüz okuma yazılımının insan kavramasını nasıl yakaladığını ve e -Ticaret sitelerinde satın alma kararlarını yönlendirmek için nasıl kullanılabileceğini analiz etmiştir.

Sarah hakkında daha fazlasını okuyun
sebastian
Read more about Sebastián

Sebastián Siseles

Yönetici, Uluslararası JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles is responsible for creating, communicating, maintaining, and aligning the company's international expansion strategy for long-term, profitable growth, leading the team of regional directors and country managers worldwide. Sebastián is also directly involved and responsible for international launches, establishing and consolidating Freelancer's presence and growth in both developed and emerging markets, with special focus in managing company's operations across Latin America and Southern Europe. An Argentine entrepreneur with an MBA from the University of Pittsburgh, Sebastián has a background in law specialising in corporate finance and M&A and has taken post-graduate courses at the Buenos Aires Stock Exchange and the Southwestern University School of Law on International Business Transactions.

Prior to joining Freelancer, Sebastián cofounded multiple Internet and communications companies and has also served as President, Director, General Counsel, and COO in different Internet and non-technology companies, while being part of a prestigious corporate law firm in Argentina.

Read more about Sebastián
Amir
Amir hakkında daha fazlasını okuyun

Amir Massoudi

Büyümeden Sorumlu Direktör S.Eng, MSc (Computer Science)

Amir Massoudi Freelancer'da Büyümeden Sorumlu Direktördür ve tüm gelir, ürün yönetimi, veri bilimi ve müşteri operasyonlarını gözeten, büyümeden sorumlu ekibi yönetir.

Amir veri bilimcileri, mühendisler, matematikçiler, istatistikçiler, fizikçiler ve ürün yöneticilerinden oluşan teknik ve çok-disiplinli bir ekibi yönetir.

Amir makine öğrenmesi, bilgisayarla görme ve sayısal analiz konularıyla ilgili sayısız makale, patent ve yazıya sahiptir. Amir New South Wales Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü'nden Makine Öğrenmesi ve Bilgisayarla Görme alanında yüksek lisans derecesine (araştırma ile) sahiptir.

Amir hakkında daha fazlasını okuyun
Helma Kusuma
Helma hakkında daha fazlasını okuyun

Helma Kusuma

Ülke Müdürü - Endonezya BA - Public Relations (University of Indonesia)

Helma Kusuma Freelancer sitesinin Endonezya'daki büyümesinden sorumludur. Yerel medya ve paydaşlar ile birlikte çalışmak, yerel konferanslarda ve medya etkinliklerinde konuşma yapmak, anahtar paydaşlar arasında buluşmalar düzenlmek/toplantılarına katılmak, etkinlikler düzenlemek, sponsor fırsatlarını belirlemek şeklindeki ve bunlarla sınırlı olmayan, markayı ve yerel websitesini pazarlamak için fırsatlar aramak, Freelancer'ın markasını inşa etmek ve güçlendirmek ve ayrıca çeşitli medya ve blogger araştırmaları için şirketin konuşmacısı olarak Endonezya'daki tüm iletişimlerle ilgili sorumluluk almak Helma'nın aktiviteleri arasında yer alır.

Endonezya Üniversitesi iletişim mezunu olan Helma son 17 yıldır Endonezya İletişim ve Halkla İlişkiler sektörünün içindedir. Deneyimle keskinleşen farklı sektörlerdeki derinlemesine bilgisiyle Helma, NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel ve Kapital's English magazine gibi birçok yerel ve çok uluslu şirketin iletişim ekiplerine önderlik etmiştir. Freelancer sitesinden önce National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia ve daha birçokları gibi Asya'daki yerel ve bölgesel müşterilere hizmet vererek kendi yerel Halkla İlişkiler şirketini de yönetmiştir.

Helma hakkında daha fazlasını okuyun