Zaprojektuj ulotkę Bieszczady Ekology

 • Durum: Closed
 • Ödül: zł150
 • Alınan Girdiler: 6
 • Kazanan: JacekDemczak

Yarışma Özeti

Witam Państwa firma realizuje pionierski projekt w bieszczadach są to wycieczki krajoznawcze w bieszczadzkim parku narodowym ecomeleksem pojazdem na prąd
potrzebujemy ulotki która przekona ludzi aby do nas przyjechali i przejechali się trasa
umieszczę tutaj rózne materiały i pomózcie dbać o ekologie w bieszczadach

Trasa Ustrzyki Górne - Wołosate ( Tarnica )
Tekst z którego proszę sobie coś wybrać do ulotki przedstawiam poniżej szukam osób kreatywnych przekonujących ta ulotka ma zachęcać
TRASA 2
Ustrzyki Górne – Wołosate (Tarnica)
Wołosate ( Tarnica)- Ustrzyki Górne
„Nie byłeś na Tarnicy, nie byłeś w Bieszczadach”- zapraszamy do zwiedzania Bieszczadzkiego Parku Narodowego naszym EKOMELEKSEM (Śladami Watahy).
Start Ustrzyki Górne parking. Koniec trasy Wołosate- punkt sprzedaży biletów pod Tarnicą.
Długość trasy 7 km. Piękna, malownicza trasa, wzdłuż rzeki z widokiem na góry.
Jeździmy na energii odnawialnej, ponieważ zależy nam na tym, aby nasze piękne Bieszczady pozostały nadal tak samo piękne, tak samo dzikie i przede wszystkim bez spalin.
Zapraszamy do naszego EKOMELEKSA, a poczujesz czar tych wspaniałych gór i wiatr we włosach. EKOMELEKS to najnowsza atrakcja w Bieszczadach - jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, przede wszystkim ze względu na swój elektryczny napęd i możliwość ekologicznego przemieszczania się kilkunastu osób naraz.
Wołosate to doskonała baza wypadowa w wyższe partie Bieszczadów. Po drodze dowiesz się ciekawych informacji o historii Parku i nacieszysz się widokiem przepięknej przyrody, a przy okazji pooddychasz świeżym górskim powietrzem. Będąc już w Wołosatym warto zwrócić uwagę na torfowisko wysokie „Wołosate” oraz obelisk poświęcony pamięci B. Kranz - sołtys Wołosatego.  W okresie letnim "życie" w Wołosatem skupia się zazwyczaj w okolicach parkingu. W sezonie jest on mocno zapełniony samochodami. Nie trzeba chyba, więc dłużej przekonywać, że wybór EKOMELEKSA jest dobrym pomysłem.
Tarnica to najwyższa góra polskich Bieszczad i nie bez powodu cieszy się takim uznaniem wśród turystów, lubiących piesze górskie wycieczki. Na szczyt prowadzą dwa szlaki turystyczne. Na głównej kulminacji znajduje się punkt geodezyjny i żelazny krzyż ustawiony w 1987 r. upamiętniający – wraz z wmurowaną tablicą – pobyt Korola Wojtyły z  5 sierpnia 1953. Tarnica stanowi najbardziej atrakcyjny punkt widokowy w polskich Bieszczadach. Poza przepiękną panoramą najbliższych grzbietów górskich, w pogodne dni można zobaczyć Połoninę Równą, Połoninę Krasną, a nawet zarysy Tatr.
Podróżując z nami, wysłuchasz wielu barwnych opowieści: przewodników bieszczadzkich, rodzimych zakapiorów dzięki czemu już malownicza trasa stanie się bardziej magiczna.
Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół, dzieci ( będą zachwycone!).
Dlatego już się nie zastanawiaj i wyrusz z nami EKOMELEKSEM śladami Watahy!

Tavsiye Edilen Beceriler

İşveren Geribildirimi

“ok jest wporzadku”

Profil Görüntüsü fomes, Poland.

Bu yarışmadan başlıca girdiler

Daha Fazla Katılım Görüntüle

Genel Açıklama Panosu

Henüz mesaj yok.

Yarışmalara nasıl başlanır

 • Projenizi ilan edin

  Yarışmanızı İlan Edin Hızlı ve kolay

 • Tonlarca girdi alın

  Tonlarca Girdi Alın Bütün dünyadan

 • En iyi girdiyi seçin

  En iyi girdiyi seçin Dosyaları indirin - Kolay!

Şimdi bir Yarışma İlan Et ya da Bugün Bize Katılın!