İşinizin Parlamasını Sağlamak için En İyi Metin Yazarlarını Bulun

Her marka anlatacak kendine özgü bir hikayeye sahiptir. Güçlü metin yazarlığının özeti müşterilerinizin direnemeyeceği güçlü içeriği oluşturmak için doğru kelimeleri kullanmaktır.

Bir Proje İlan Edin

Bugün Başlayın

Hiç Bir Zaman Söylecek Söz Bulamama Durumunda Olmayın

Metninizi siz ve potansiyel müşterileriniz arasındaki ilk el sıkışması olarak düşünün. Onları optimize edilmiş, taze ve onları burnundan yakalayan bir içerik ile karşılayın!

Bir raftaki motivasyon kitaplarının illüstrasyonu.
Bir bilgisayarın illüstrasyonu.

Web Sitesi Metin Yazarlığı

İyi-yazılmış bir web sitesinin gücünü hiçbir zaman hafife almayın. Sonuçta web siteniz insanların siz ya da işiniz hakkında edineceği ilk izlenim olabilir. İyi metin okuyucularınızı çok fazla satış odaklı olmaksızın çeker.

Dünyanın illüstrasyonu.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Potansiyel müşterilerinizin sizi online olarak bulabileceğinden emin olun. İlk sayfada sıralanmak bir çocuk oyunu değildir ; fakat bu her online pazarlama stratejisinin kalbindedir. Web sitesi içeriğinizi optimize etmek hedef kitlenizin Google gibi arama motorları kullandığında sizi bulabilmesini sağlar.

Bir kalemin illüstrasyonu.

İçerik Pazarlamacılığı

Blog gönderimleri, çevrimiçi makaleler, çok miktarda haber bülteni! Hedef kitleniz en iyi içeriği hak eder. Mükemmel bir şekilde hazırlanmış yazılı içerik ile ilgilerini uyandırın ve onları cezbederek çekin. Aslında, günde birden fazla blog gönderimi yapan şirketlerin %192'si bloglarından bir müşteri edinmiştir.

1Hubspot - 20 Fresh Stats About the State of Inbound Marketing in 2012

Artık İşiniz İyi Görünebilir ve Kulağa İyi Gelebilir

Pazarlama dünyasında sesinizin tonu rakiplerinizin arasından ayrılmanızı sağlayan şeydir. Markanızın ne hakkında olduğunu, değerlerinizi başarılı bir şekilde anlatan ve okuyucularınızda tam olarak istediğiniz duyguları uyandıran bir ses tonu bulmak zor olabilir. İşinizin hikayesini yazması için en iyi metin yazarlarını işe alın.

Bir Freelancer gazetesinin illüstrasyonu.

Hedef Kitlenizle Bağlantı Kurun

Hedef kitlenizi nasıl avucunuzun içine alırsınız? Cevabı basit - onlara hitap eden içerik yazın. Araştırmalara göre müşterilerin %78'inin 2 özel içerik sağlayan kuruluşların iyi ilişkiler inşa etmekle ilgilendiğine inanırlar. Özel içerik tam olarak nedir? Hedef kitleniz için uygun hale getirilmiş bloglardan, online makalelerden ve haber bültenlerinden bahsediyoruz.

Bir Proje İlan Edin En iyi Metin Yazarlarını işe alın 2Smart Bug Media - 26 Stats That Prove Content Marketing Increases Lead Generation, Sales, and ROI
Tatlı hakkında bir broşürün illüstrasyonu.

---Ve Hepsi Siz Başka Bir İş Yaparken

Bir işi yürütmenin zaman aldığını herkes bilir. Profesyonel bir metin yazarı işe aldığınız zaman, sadece iyi cümleler oluşturan birini edinmez, aynı zamanda değerli zamanınızdan tasarruf edersiniz. Uzman metin yazarları son teslim zamanında teslim edilen mükemmel metni yazabilirler. Bu da her zaman istediğiniz sabah kahvesi için zaman ayırabileceğiniz anlamına gelir.

Bir kahve fincanının illüstrasyonu.

Görüşler

"Freelancer bana işimde yardım ediyor, nasıl çalıştığını anlarsanız faydalı ve güçlü bir araç olabilir."

logicbz

1-2-3 kadar Kolay

Mükemmel Metin Yazarı Sadece Bir Tık Uzaklığında

(Kelime hazinesine gerek yok.)

Bir Proje İlan Edin

Bir Proje İlan Edin

İşinizi en iyi sadece siz bilebilirsiniz. Basit bir şekilde giriş yapın ve yapılacak işi detaylandırarak, izlenmesi gereken özel parametreleri dahil ederek bir proje ilan edin.

İşbirliği Yapın

Harika işbirlikleri harika işler sağlar. Uzmanlığınızı ve müthiş bir sonuç üretmek üzere geribildiriminizi sağlayarak; yolun her adımında freelancerınızla birlikte olacaksınız.

Memnuniyet Garanti Edilir

Sorumlu sizsiniz. Bir ödemeyi sadece son üründen %100 memnun kaldığınız zaman serbest bırakın. Çalışma tamamlandığı zaman telif hakkının tam mülkiyetini alın.