İşinizi bir Veri Girme Uzmanı ile Organize Edin

Birşeyler birikmiş işler kısmında yığılıyor mu? Belki bazı verilerin girilmesine ve analiz edilmesine ya da bazı dosyaların güncellenmesine ve dönüştürülmesine gereksinim duyuyorsunuz. Yığınınızı hızlı temizlemeye yardımcı olması için doğru kişiyi işe alın.

Bir Proje İlan Edin
Verimliliğinizi artırın

Veri Girmeye Daha Az Zaman Harcayın...

...Ve büyük resim üzerinde odaklanmak için daha fazla zaman. Veri girme sadece bir kopyala-ve-yapıştır işinden daha fazlasıdır. Bunu doğru şekilde ve hızlı yaptırmak için yeterli zaman ve becerilere sahip birisine ihtiyaç duyarsınız.

Bilgisayarda açık bir kelime işlemci ve üzerinde bu bilgisayar bulunan bir masanın illüstrasyonu

Formlar ve Metin İşleme

El ile doldurulmuş anket ve formlardan, faturalara ve hatta sigorta taleplerine veri girme işlemi yavaş, zaman-alıcı ve pahalı bir işlem olabilir. İlgili veri alanlarından bilgileri çekmeniz, sayısallaştırmanız, yakalamanız ve amacınıza en uygun (örneğin Excel, CSV, Word) çıktıyı üretmeniz gerekir. Bu nedenle, eğer şirketinizin bütün belgelerini el ile işleme işleri altında sıkıştıysanız, veri girme işleriniz için dış kaynak kullanma zamanı gelmiş olabilir.

Anında Online Sonuçlar

Doğruca kapınıza gelen hızlı ve verimli veri girişi edinin. Bir veri girme uzmanı size dünyanın her yerinden güncel ve doğru bilgiler getirebilir. Karar vericilerinizi doğru ve güncel bilgi ile donatın ve rekabette işinizin gücünü artırın.*

Veri En İyi İş Kararlarını Verdirir

Önemli iş kararlarını aniden bir hevesle vermeyin. Başarılı işletmeler işlerini sonraki seviyeye taşımak için stratejik olarak hareket edebilmek için doğru, güncel verilerden yararlanır. Bu günlerde veriye dayalı olarak karar vermek saltanatını sürüyor.

Verilere sahip eski bir bilgisayarın illüstrasyonu

Zaman Kazanmaya Hazır mısınız?

Tam-zaman maaşı ödemeye gücünüz yetmediğinde ilave bir personel işe almak yerine bir freelancer işe almak harika bir alternatiftir. Bugün bir veri uzmanını işe alarak tasarruf etmeye başlayın.

Bir saatin illüstrasyonu

Paradan Tasarruf Etmeye Hazır mısınız?

Bir freelancerı işe almak tam-zamanlı bir çalışan çalıştırmaktan çok daha az pahalıdır (tüm bu can sıkıcı ekstra çalışanlara-ilişkin masaflardan bahsetmiyoruz bile). Birisini tam-zamanlı olarak işe almak için yeterli işiniz olmayabilir bile.

Bir makbuzun alındısı
Bir dizüstü bilgisayarın illüstrasyonu

Bir Proje İlan Edin

İşinizi sadece siz en iyi bilirsiniz. Basitçe giriş yapın ve Veri Girme hizmetlerini size sağlamaya istekli yetenekli freelancerlardan oluşan bankamızda arama yapın.

Sohbet mesajlarının illüstrasyonu

İşbirliği Yapın

Spesifikasyonları inceleyin, geribildirim sağlayın ve bunların hepsini bir yerden yapın. İstediğiniz sonuçları üretmek için uzmanlığınızı ve geribildiriminizi sağlayarak yolun her adımında freelancerınızla olacaksınız.

Bir madalyanın illüstrasyonu

Memnuniyet Garanti Edilir

Sorumlu sizsiniz. Veri Girme projeniz için bir ödemeyi sadece son üründen %100 memnun kaldığınız zaman serbest bırakın. Çalışma tamamlandığı zaman telif hakkının tam mülkiyetini alın.