İşinizi bir Veri Girme Uzmanı ile Organize Edin

Birşeyler birikmiş işler kısmında yığılıyor mu? Belki bazı verilerin girilmesine ve analiz edilmesine ya da bazı dosyaların güncellenmesine ve dönüştürülmesine gereksinim duyuyorsunuz. Yığınınızı hızlı temizlemeye yardımcı olması için doğru kişiyi işe alın.

Bir Proje İlan Edin
Verimliliğinizi artırın

Veri Girmeye Daha Az Zaman Harcayın...

... And more time focusing on the bigger picture. Data entry is more than just a copy-and-paste job. You'll need someone with ample time and the skills to get it done right, and get it done fast.

Bilgisayarda açık bir kelime işlemci ve üzerinde bu bilgisayar bulunan bir masanın illüstrasyonu

Formlar ve Metin İşleme

From hand-filled surveys and forms, to invoices and even insurance claims, processing can be a slow, time-consuming and expensive process. You'll have to pull information from the relevant data fields, digitize, capture and produce an output that best fits your purposes (i.e. Excel, CSV, Word). So, if you're stuck manually processing all of your company's documents, it may be time to outsource your data entry work.

Anında Online Sonuçlar

Doğruca kapınıza gelen hızlı ve verimli veri girişi edinin. Bir veri girme uzmanı size dünyanın her yerinden güncel ve doğru bilgiler getirebilir. Karar vericilerinizi doğru ve güncel bilgi ile donatın ve rekabette işinizin gücünü artırın.*

Veri En İyi İş Kararlarını Verdirir

Don't make important business decisions on a whim. Successful businesses capitalize on accurate, up-to-date information to strategically plan their next move, in order to take their business to the next level. These days, data-based decision making reigns king.

Verilere sahip eski bir bilgisayarın illüstrasyonu

Zaman Kazanmaya Hazır mısınız?

Tam-zaman maaşı ödemeye gücünüz yetmediğinde ilave bir personel işe almak yerine bir freelancer işe almak harika bir alternatiftir. Bugün bir veri uzmanını işe alarak tasarruf etmeye başlayın.

Bir saatin illüstrasyonu

Paradan Tasarruf Etmeye Hazır mısınız?

Bir freelancerı işe almak tam-zamanlı bir çalışan çalıştırmaktan çok daha az pahalıdır (tüm bu can sıkıcı ekstra çalışanlara-ilişkin masaflardan bahsetmiyoruz bile). Birisini tam-zamanlı olarak işe almak için yeterli işiniz olmayabilir bile.

Bir makbuzun alındısı
Bir dizüstü bilgisayarın illüstrasyonu

Bir Proje İlan Edin

İşinizi sadece siz en iyi bilirsiniz. Basitçe giriş yapın ve Veri Girme hizmetlerini size sağlamaya istekli yetenekli freelancerlardan oluşan bankamızda arama yapın.

Sohbet mesajlarının illüstrasyonu

İşbirliği Yapın

Spesifikasyonları inceleyin, geribildirim sağlayın ve bunların hepsini bir yerden yapın. İstediğiniz sonuçları üretmek için uzmanlığınızı ve geribildiriminizi sağlayarak yolun her adımında freelancerınızla olacaksınız.

Bir madalyanın illüstrasyonu

Memnuniyet Garanti Edilir

Sorumlu sizsiniz. Veri Girme projeniz için bir ödemeyi sadece son üründen %100 memnun kaldığınız zaman serbest bırakın. Çalışma tamamlandığı zaman telif hakkının tam mülkiyetini alın.