Freelancer'ın Kahramanı olmanızı istiyoruz.

Yılın Pazarlamacısı Ödülü $25,000 USD

Güncel Lider Panosu

15 Mayıs 2018 ile 19 Haziran 2018 arasında Freelancer.com'un Kahramanı'nı arıyoruz. Kişi yönlendirme pazarlaması becerilerinizi deneyin ve bize Freelancer.com'a kaç arkadaşınızı davet edebileceğinizi gösterin! Kazanan, Freelancer.com'un Kahramanı olarak ün ve şöhret elde etmenin yanında nakit 20,000$'ın sahibi olacaktır. Haftalık galipler de nakit 1,000$ kazanma şansını elde edeceklerdir.

Sıralama Ad Kazançlar
1 Imara Software Solutions $720 USD
2 subhan05 $460 USD
3 Someday Studio $200 USD

Haftalık Kahramanlar

Her hafta, haftalık kahramanlar en fazla kişiyi getirerek toplamda 1000$ USD tutarını paylaşırlar. İzleyen haftalık kahramanlardan biri olacak mısınız?

darrelwilson $500 USD Winner
Imara Software Solutions $500 USD Winner
Imara Software Solutions $1000 USD Winner
joeblackis17 $1000 USD Winner
Imara Software Solutions $1000 USD Winner
Imara Software Solutions $20000 USD Winner

Bir kahraman nasıl olabilirim?

Nasıl katılınır İllüstrasyonu
 1. Paylaş

  Kaydolma bağlantınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve kaydoldukları zaman $20 USD alsınlar!

 2. İzleyene bakın

  Kaydolma bağlantınız aracılığıyla kaydolan her kişi için, kişi site üzerinde $50 USD harcadığı zaman, Freelancer'da harcamak üzere $20 USD alırsınız.

 3. Puan Kazanın

  15 Mayıs ile 19 Haziran 2018 tarihleri arasında en fazla sayıda başarılı kaydolmayı gerçekleştiren kullanıcı Freelancer.com Kahramanı olacak ve 20,000$ nakit ödül kazanacaktır.

Sizin gibi olağanüstü insanların yeteneğini ve yaratıcılığını desteklemek istiyoruz!

247 ülkeden 28 milyondan fazla kullanıcıyla Freelancer.com dünyanın en büyük Serbest Çalışma pazarıdır. Bütün dünyadan milyonlarca işletme fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için Freelancer'ı kullanıyor. İşinizi inşa etmek için yeni projeler oluşturabilir dakikalar içinde dünya genelinde bir yetenek havuzundan rekabetçi fiyatlar alabilirsiniz.

SSSlar

 • Yarışma için ödüller nelerdir?

  Her hafta yarışmada en fazla sayıda başarılı kişi yönlendirmesine sahip kişi nakit 1000$ kazanacaktır. Tüm yarışma boyunca en fazla sayıda başarılı kişi yönlendirmesine sahip kişi büyük ödül olan 20,000$'ı kazanacaktır.

 • Bu yeni Freelancer kullanıcılarına açık mı?

  Bu yarışma tüm itibar sahibi Freelancer.com kullanıcılarına açıktır.

 • Katılmak için gerekenler nelerdir?

  Katılmak için geçerli bir ödeme yöntemine ve doğrulanmış bir telefon numarasına sahip olmanız gerekir. Bunlar sağlandığında özel kayıt bağlantınızı almak için buraya gidebilirsiniz. Şart ve koşulların tamamı burada "Freelancer.com'un Kahramanı" başlığı altında bulunabilir.

 • Lider panosunda bir yönlendirme ne zaman puana sayılır?

  Yönlendirilen bir kişi sadece, proje aşamaları ya da yarışma ödülleri için toplamda $50 USD tutarını serbest bıraktığı zaman sayılır.

 • Eğer bir kişi birden fazla kaydolma bağlantısı alırsa ne olur?

  Yönlendirme bonusu, yeni kullanıcının kaydolmadan önce en son kullandığı kaydolma bağlantısı kiminse onun hesabına eklenir.

 • Yarışma ne kadar süreyle devam eder?

  Yarışma 15 Mayıs 2018'de başlar ve 19 Mayıs 2018'e kadar devam eder. Kredilerin geçerli olabilmesi için yarışma süresince kazanılmış olması gerekir.