En iyi PHP Geliştiriciler sizin tarafınızdan işe alınsın

Bu Ay İşe Alınan En İyi 6 PHP Geliştiriciler

 • infoway adlı kullanıcının Profil Resmi
  infoway
  Northridge, United States içinden Freelancer
  654 Değerlendirme

  We are high class professional designers, expert developers and flawless QA Testers in Theme and Template designing; CMS like Wordpress, Joomla, Drupal; Ecommerce like Magento, Opencart, Woocommerce, Virtuemart; on MVC 5/6; PHP on CI, Yii, Symphony, Zend, Laravel frameworks; Apps in Android and IOS platforms. Quick...

  Beni İşe Alın
 • ciestosolution adlı kullanıcının Profil Resmi
  ciestosolution
  RAJKOT, India içinden Freelancer
  491 Değerlendirme

  Wordpress Development | Wordpress Plugin & Theme custmization | Web Development | Mobile Application | Graphic Design | E-commerce Solution | PSD to HTML | PSD to WORDPRESS | Opencart | Shopify | Magento | Domain & Hosting Service | Software Solutions | Mysql |Php

  Beni İşe Alın
 • sonuinfy adlı kullanıcının Profil Resmi
  sonuinfy
  Fatehgarh, India içinden Freelancer
  615 Değerlendirme

  Welcome to Ommune ! Top Rank freelancer here , Trending Author at Codecanyon (Envato), WordPress dot org theme Developers !! We are the leaders in developing innovative web solutions on a range of platforms including but not limited to WordPress, CodeIgniter, Magento, Shopify etc. At Ommune, we make the whole...

  Beni İşe Alın
 • aistechnolabs adlı kullanıcının Profil Resmi
  aistechnolabs
  Ahmedabad, India içinden Freelancer
  98 Değerlendirme

  We are excited to see you on our profile. AIS Technolabs is a leading developer of Mobile Applications ( Native & Hybrid), Multi-player Games (Unity 3D) and Responsive Websites (Open Source, PHP, ASP ) for all popular smartphones, tablets. Since 2007, we've finished 3200+ projects and we've built an impressive...

  Beni İşe Alın
 • e3d adlı kullanıcının Profil Resmi
  e3d
  ST. PETERSBURG, Russian Federation içinden Freelancer
  289 Değerlendirme

  I'm an expert in web development and work as lead developer for one social media company since 2007.

  Beni İşe Alın
 • leopedia adlı kullanıcının Profil Resmi
  leopedia
  Noida, India içinden Freelancer
  15 Değerlendirme

  "Your search for the best and most dependable ends here." WordPress Expert Opencart listed Partner Magento Certified iOS | Android | Unity 3D | HTML 5 | ASP.Net Software Development as well for MAC and Windows Php Larvel ,Zend Framework Certified Social Engine Prestashop , CS cart and Drupal, ZenCart developer PSD...

  Beni İşe Alın

Freelancer sitesinde PHP Geliştiriciler bulmak

PHP Hypertext Preprocessor anlamına gelen rekürsif bir kısaltmadır. PHP aslında çeşitli web development ve yazılım tabanlı uygulama için kullanılabilecek bir kod yazma ya da betik dilidir. Eğer bütün başılca işletim sistemleri, web sunucuları tarafından desteklenen ve bir modül ya da CGI işlemcisi olarak çalışan bir açık kaynak betik diliyle çalışmakla ilgileniyorsanız, bugün PHP kullanmayı (ve PHP’nin nasıl işlediğini) düşünmelisiniz.!

Bununla birlikte eğer HBO’nun başarılı programı “Silikon Vadisi” ni izleyip kod satırları tasarlamaya aşinaysanız, serbest bir PHP geliştiricisi işe almayı düşünmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı yenilik ve teknik bilgi arasındaki karmaşık kavşakta yönlenmeye gelindiğinde, öne geçmek için gereksinim duyduğunuz yetenekli kişileri işe dahil etmek gerekli hale gelir. Tabii ki PHP öğrenmeyi kendiniz de üstlenebilirsiniz ama zamanınızı uzman olduğunuz iş alanlarınıza ve vizyona odaklanarak kullanmanın daha iyi olduğunu düşünmüyor musunuz? Liderliğin sağlıklı ve gerekli bir parçası neyi üzerinize alabileceğinizi ve ne için yardıma gereksinim duyacağınızı bilmektir. İnatçı olarak ya da hepsini kendinizin yapabileceği üzerinde ısrar ederek kazanılmış hiçbir zafer yoktur. Aslında önde geçmek için gereksinim duyduğunuz uzmanlığı aramaya istekli olmayarak değerli zamanınızı ve/veya Pazar payınızı bile riske atabilirsiniz.

Neyse ki, yüksek derecede teknik uzmanlığı cezbetmenin bile artık zorlu bir iş olması gerekmiyor! Eğer daha önce duymadıysanız, Freelancer.com dünya genelindeki firmaların öne geçmek için gereksinim duydukları teknik uzmanlığı çektiği ve güvenceye aldığı yolu kökten değiştiriyor. Freelancer.com’da bir PHP geliştiricisi bulmak basit ve faydalı bir süreçtir. Freelancer.com, serbest çalışan uzmanlarının sahip olduğu becerilerde sertifikalı hale gelmelerine olanak sağlayan karmaşık bir sistem kullanır. Buna ek olarak işverenlere, kanıtlanmış başarı geçmişine sahip nitelikli ve yetenekli iş gücü bulmayı son derece kolay hale getiren çalışanları derecelendirme fırsatı verilir. PHP kod yazımı gibi karmaşık görevler bile, uluslararası bireyler ve şirketler için projelerde çalışarak kendilerini kanıtlamış en iyi serbest çalışan PHP geliştiricilerine erişiminiz bulunduğunda kolaylaşır.

Karmaşık ve incelikli bir arazide yolunuzu bulmak için çabalamak yerine, neden şu anda karşılaştığınız sorunlar tarzındaki sorunları çözerek kariyerlerini belirlemiş kişilerin uzmanlığına güvenmeyesiniz? ?

Freelancer yeteneklerden oluşan bir dünyayı bir araya getirmekte ve bütün dünyada iş yapmanın gerçekleşme şeklini tamamen değiştiriyor. Bir startup faaliyete geçirmek daha önce olmadığı kadar kolay, çünkü artık yetenek toplamanın gizli tuzakları hakkında endişelenmenize bile gerek yok. PHP’de en iyi uygulamalar bilgisine sahip, hazır bulunan binlerce PHP geliştirici ile projeniz için en iyi freelancerı bulacağınızdan emin olacaksınız.

Sizin İçin En İyi PHP Geliştiricisini Bulmaya Hazır Mısınız? İşte Nasıl Çalıştığı:

 1. Freelancer.com’da projenizi ilan edin ve çok çabuk şekilde, net olarak tanımlanış PHP uzmanlığına sahip, bütün dünyadan nitelikli çalışanlar size ulaşmaya başlayacaklardır.
 2. Kısa ya da kapsamlı bir görüşme sürecinden sonra bir fiyat üzerinde anlaşın ve web platformunuz, uygulamanız ya da hizmetiniz hayal ettiğiniz canlı renkleri ve işlevselliğiyle hayat kazanırken izleyin.
 3. Freelancerlarınızın ilerlemelerini takip etmek için aşamalar oluşturun. Projenizin sizin tanımlamalarınıza göre tamamlanıyor olduğundan emin olmak için geri bildirim sağlayın.
 4. Ödemeyi sadece son üründen %100 memnun kaldığınız zaman serbest bırakın.

Karmaşık bir problem olarak başlayan şey, basit bir çözümle sona erdi. Freelancer.com PHP ile ilgili işlerinize kusursuz çözümdür. Eğer PHP kullanma deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız, bir Freelancer.com PHP Geliştiricisi işe almayı düşünmelisiniz. Bugünbir proje ilan edin!