a Scala Expert İşe Alın

Bize neyin yapılmasına gereksinim duyduğunuzu anlatın ve dakikalar için yetenekli freelancerlardan ücretsiz fiyatlar alın, freelancerların profillerini, derecelendirmelerini ve portföylerini görüntüleyin ve onlarla sohbet edin.

Get Free Quotes

 • İZLEYENLER DE KULLANDI

Freelancerlarımızın Vitrinde Sergilenen Çalışmaları

Build Website to Capture Leads Resim
Akhlaq A. Resim
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Resim
Mahmoud A. Resim
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Resim
Sunil P. Resim
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Freelancerlarla Daha Fazlasını Yaptırın

 1. Hepsini kendiniz yapmanız gerekmiyor

  En iyi yaptığınız şey üzerinde daha fazla zaman harcayın ve daha fazlasını yaptırmaya başlayın.

 2. $$

  Maliyetinin bir bölümü karşılığında işe alın

  Kendinize tasarımcılardan, geliştiricilerden, pazarlamacılardan ve yazarlardan oluşan bir ordu bulun.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Kötü bir işe alım nedeniyle pişman olmayın

  Gerçek kişilerin değerlendirmelerini okuyun ve en iyisini edindiğinizi bilin.

As Featured in

Dünya'nın En Büyük Pazar Yeri

Küçük işletmelerden büyük işletmelere, girişimcilerden start-uplara milyonlarca kullanıcı fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için Freelancer'ı kullanıyor.

56.0M
KAYITLI KULLANICI
20.7M
İLAN EDİLMİŞ TOPLAM İŞ
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Freelancer'da a Scala Expert İşe Almak

Neden bir yazılım geliştiricisi işe alasınız? Uygulama geliştiricileri donanımınızın daha yararlı ve güçlü olmasını sağlamak için Perl gibi programlama dilleri kullanabilirler. Perl aslında 1987’de rapor işlemeye yardımcı olması için genel amaçlı bir programlama dili olarak geliştirildi. Perl 2000 yılında iki farklı dil olan Perl 5 ve Perl 6’ya dönüşerek, son yirmi yılda çok yol almıştır. Birbirine çok benzer kalmakla birlikte farklı kuruluşlar ve ekipler tarafından geliştirilmiş olan dillerin her ikisi de bugüne kadar var olayı sürdürmüştür.

Perl aslında bir CGI betik yazım dili olarak var olmasına rağmen, o zamandan bu yana grafik programlama, ağ oluşturma ve finansın aralarında bulunduğu kullanımlara genişlemiştir. Perl “interneti bir arada tutan selo bant“ olarak tanımlanmaktadır. Bu nedenle Perl bugün web geliştiriciler arasında çok popülerdir.

Web geliştirme uygulamasında Perl betiğinin önemi kalıcıdır ve uygulama oluşturmak isteyenlerin bu trendi dikkatli bir şekilde göz önüne almaları gerekir. Perl bilgisi gittikçe artan şekilde önemli olmaya devam etmektedir ve web için içerik oluşturmakla ilgilenenler iki seçenekten birini seçmeyle yüzleşirler: ilki Perl’i kendilerinin öğrenmesi ve ikincisi bir Perl geliştiricisini işe almaktır.

Freelancer.com web geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılayacağı kesin olan, işe almak için inanılmayacak kadar çok sayıda yazılım geliştiriciye sahiptir. İster Perl kurmak istiyor ya da bazı özel Perl betiklerinin sizin için geliştirilmesini istiyor olun, Freelancer platformunu kullanan işverenlerin yaralanabileceği bol miktardaki araçları kullanarak, kolaylıkla Perl geliştiriciler bulabileceksiniz. Bu, herkese açık bir proje ilan etmek kadar kolaydır. Projenizi ücretsiz ilan edin. Basitçe Perl programlama ihtiyaçlarınız için detaylı bir tanımlama yazın ve çok çabuk bir şekilde, serbest çalışan bilgisayar programcıları, hizmetleri için rekabetçi teklifler sunarak projenize akın edeceklerdir.

Projeniz belirli beceri takımları ya da tecrübe mi gerektiriyor? Sorun değil! Uygulamanız üzerinde çalışması için bir web geliştiriciyi işe almak üzere Freelancer Rehberi’ni kullanın. Kişinin genel profilini görüntüleyin ve doğrudan profillerinden onları işe almayı önerin.

Sitedeki yetenekli tüm Scala geliştiricilerinin tümüyle, vermek üzere olduğunuz kararın altında ezilirseniz bu tamamen anlaşılabilirdir. Bu sahip olunabilecek iyi bir sorundur! Neyse ki, Tercih Edilen Freelancer Programı sitenin en iyi Perl geliştirme yeteneğini belirledi ve bunu doğrudan sizin kullanımınıza sundu! Freelancer.com’un yetenek işe alım görevlilerinden birini işe almanızla, projeniz sitedeki en iyi serbest bilgisayar programcılarıyla paylaşılacaktır.

Aynı herkese açık projelerde olduğu gibi, bu Tercih Edilen Freelancerler, Perl projenizi nasıl olabileceğinin en iyisi yapacakları üzerine önerilerinin yanında rekabetçi teklifler sunacaklardır. Tercih Edilen Freelancerlarla ve İşe Alım Görevlilerinizle teklifler hakkında konuşun ve buradan yola çıkarak hangi Perl geliştiricisiyle devam edeceğiniz konusunda bilgiye dayalı bir karar verebilirsiniz.

Halen karar vermekte zorlanıyor musunuz? İşe Alım Görevliniz hangi Perl geliştiricisini işe alacağınızla ilgili kişisel tavsiyesini bile sağlayabilir! Tercih Edilen Freelancerınız ve İşe Alım Görevliniz arasında kazana bir ekibe sahip olursunuz!

Freelancer.com’da bir Perl geliştiricisi bulmak her zamanki kadar kolaydır, o zaman neyi bekliyorsunuz? Bir sonraki web uygulaması geliştiricinizi Freelancer.com’da bularak bugün Perl projenizi teşvik edin.

Nasıl Çalışır

 1. 1. İş ilan edin

  Saniyeler içinde ne yaptırmak istediğinizi bize anlatın.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Freelancer seçin

  Saniyeler içinde ilk teklifinizi alın ve en iyileri arasından seçim yapın.

 3. 3. Gelişimi takip edin

  Freelancerınızla sohbet edin ve çalışmalarını 7/24 inceleyin.

 4. 4. Güvenli bir şekilde ödeyin

  Sadece tamamen memnun kaldığınız zaman ödeme yapın.

Şimdi Scala Uzmanları Bulun

Hızlıdır, kolaydır ve başlamak için sadece birkaç bilgiye gereksinim duyarız

Ücretsiz Olarak Fiyat Alın