İnternet Pazarlamacılığı Kampanyanızı Özelleştirin

Sanal hedef müşterileriniz için bir kanal inşa edin. GE Capital Retail Bank'a göre tüketicilerin %81'i bir alışveriş yapmadan önce çevrimiçi araştırma yürütür.

Bir Proje İlan Edin
Pratik Mükemmelleştirir

Markaya Sadık Müşteriler için Web Sitenizi mi Kişiselleştiriyorsunuz?

İçeriğinizi kişiselleştirme ve marka sadakati oluşturma amacıyla, kişiye uygun hale getirilmiş bir dijital pazarlama stratejisi tasarlamak önemlidir. Müşterilerinizin rakiplerinize dönmesini engelleyin - sunduklarınızı onların ihtiyaçlarına göre kişiselleştirin ve bugün güvenilir ilişkiler inşa edin.

Pazarlama malzemelerinin illüstrasyonu
Bir yapıtaşının illüstrasyonu

Sıfırdan Başlayın

İşiniz için bir strateji oluşturun. İster içerik oluşturmanın temellerinden başlıyor olun ya da bir sosyal medya planı hazırlıyo olun, dinamik dijital pazarlama stratejisi görünürlüğünüzü artırabilir, hedef kitlenizin ilgisini çekebilir ve sitenizin trafiğini artırabilir.

Bir pano göstergesinin illüstrasyonu

Huninizi Optimize Edin

Web sitenizi kullanın ve müşterilerinize doğru mesajı iletmek için göze çarpan iniş sayfaları oluşturun. Eşsiz bir satış önerisiyle başlayın ve işiniz tarafından sunulan avantajları ve değeri ekleyerek geliştirin. Müşteri potansiyelini satışa döndürün, güven için ve geri dönüş yapan müşteriler için bir temel inşa edin.

Bir grafiğin illüstrasyonu

Anahtar Ölçümleri Yanıtlayın

Uzun dönemli pazarlama ve iş kararlarını vermede hangi stratejilerin işe yaradığını izlemek için Google Analytics'i kullanın. Eğer etkileşimli bir iniş sayfasından çok fazla trafik alırsanız, web sitenizdeki diğer sayfalar için de benzer bir yaklaşımı benimsemek yararlı olabilir.

SEO ile Trafiiği Artırın

Google sonuçlarında ilk 10 içinde yer alan bir web sitesinin içerik uzunluğunun en az 2.000 kelime olduğunu biliyor muydunuz? QuickSprout Statistics'e göre, aramanızdaki sayfa listemesi yukarıya çıktıkça her sayfadaki içerik miktarı da artar. Buna göre daha uygun hâle getirilmiş bir içeriğe sahip olarak, site trafiğinizi otomatik olarak artırırsınız.

Bir grafiğin illüstrasyonu

İşinizi Anlayın

Sosyal medya pazarlaması, hedef kitlenizi daha iyi anlamak için fırsatların kapılarını açtı. Awareness Inc'e göre, sosyal medya pazarlamacılarının %53'ü başarısını ölçmüyor.. Kapsamlı post raporları aracılığıyla ve bir uzmanın becerilerini uygulayarak sosyal medyada nereye ulaştığınızı takip etmek, başlamak için harika bir yoldur.

Grafikli bir panonun illüstrasyonu
Bir dizüstü bilgisayarın illüstrasyonu

Bir Proje İlan Edin

Harika bir serbest İnternet Pazarlamacısı bulmak hızlı ve kolaydır. Basitçe bir proje ilan edin ve sadece saniyeler içinde dünyanın en iyi pazarlamacılarından ücretsiz teklifler alın.

Sohbet mesajlarının illüstrasyonu

İşbirliği Yapın

Projeyi vermeden ve işe almadan önce serbest İnternet Pazarlamacıları ile fiyatları ve önceki deneyimleri hakkında sohbet edin.

Bir madalyanın illüstrasyonu

Memnuniyet Garanti Edilir

Basit aşama sistemimizi kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yapın. Ödemeleri aşamalar halinde ve sadece işin tamamlanması konusunda %100 memnun olduğunuzda yapın.