3 boyutlu duvar kağıdı jobs

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Beceri
Diller
  İş Durumu
  82 3 boyutlu duvar kağıdı iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  ...picture, 1 piece should be veritcal/horizontal like the pipe picture 2 adet örnek şekillerdeki boruların, kaydıraklı versiyonlarını istiyoruz. Tasarımlar 2 boyutlu olmasına rağmen görünüm olarak 3 boyutlu gibi derinlik vermeli. Parçalardan biri örnekteki açılı boru parçası şeklinde, diğeri ise örnekteki düz boru par&...

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Design project Bitti left

  Bazı grafik tasarımlara ihtiyacım var Elektronik müzik prodüktörüyüm. Bir logoya ve 3 boyutlu bir isim yazısına ihtiyacım var.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Firmamız tarafından üretilen otomatik kapıların 3 boyutlu çizimlerinin yapılması

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Çelik konstrüksiyon bir şasi üzerine oturtulmuş küçük bir kimya tesisinin 3 boyutlu çizimini yaptırmak istiyorum. Çelik konstrüksiyon, ekipmanlar ve borular dahildir. İzmir olması gereklidir.

  €206 (Avg Bid)
  €206 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ...to black see entry and including golden horn. 2- Harbours for passangers and houses, roads ( focus on sea but we should also show players to some staff on lands as well ) 3- Famous landmarks. ( there are plenty of them around boshborus ) 4- Ships ( containers, carriers, passanger ship and ferry ) for user control. 5- Clouds, birds ( seagul )

  €692 (Avg Bid)
  €692 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Selam, 4 adet sandalye için 3 boyutlu model istiyoruz.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Tır, kamyon ve araç modelleri; Basit animasyonlu çiftlik, tarla, belli başlı sanayi tesisleri lazım. Tüm modeller düşük poligonlu olacak.

  €434 (Avg Bid)
  €434 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  [login to view URL] adresindeki 3 boyutlu bileşen kullanılarak uygulama geliştirilecektir. Daha önceden 2 boyutlu olarak geliştirme yapılmış olan uygulamanın sadece çizim kısmı üzerinde çalışılarak 3 boyutlu gösterilir hale getirilecektir.

  €1655 (Avg Bid)
  €1655 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Bazı 3B modellemeler yapın beğendiğim bi heykelin 3 boyutlu resmini tasarımını istiyorum

  €162 (Avg Bid)
  €162 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Design project Bitti left

  Bazı 3B modellemeler yapın sevdiğim bi heykelin 3 boyutlu resmî ne ihtiyacim var

  €139 (Avg Bid)
  €139 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Design project Bitti left

  Bazı 3B modellemeler yapın 1 adet belirtecegim şişenin 3 boyutlu modellemesini istiyorum

  €104 (Avg Bid)
  €104 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  inşaat şirketi için Suudi Arabistanda calistirilmak uzere Türk mimara ihtiyaç [login to view URL] ve 2 boyutlu çizim konusunda tecrübeli,iyi derecede ingilizce ve tercihen arapça konuş[login to view URL] ve konaklama masraflari sirket tarafindan.karsilanacaktir. Cv. Ve portfolyolar mail olarak yollanabilir: [Removed by admin]

  €890 (Avg Bid)
  €890 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  2 boyutlu bir futbol oyun projemiz mevcuttur. Bu oyununun multiplayer implementasyonunu yapacak birine ihtiyacımız vardır. Only Turkish developers please.

  €766 (Avg Bid)
  €766 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Client tarafı yazılmış 2 boyutlu bir futbol oyunu projemiz mevcuttur. Bunun server tarafını yazacak birine ihtiyacımız vardır. Only Turkish developers please.

  €1046 (Avg Bid)
  €1046 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Design project Bitti left

  Malzeme seçilmiş mekanın görsel sunumu yapı[login to view URL]şık 300m2 alan. duvar ve sahne. 2 bar bir kolon ve 3 ayrı modelde tavan modellemeleri yapılacak

  €261 (Avg Bid)
  €261 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...[login to view URL] MESAJ TAHTASI [login to view URL] ODALAR [login to view URL] ÜYELERİN TOPLU PAYLAŞIM YAPTIĞI BİR DUVAR [login to view URL] SERVİSLER KISMI [login to view URL] ÜYE DETAYI KISMI PROFİL DETAYI YANİ [login to view URL] ÜYENİN

  €308 (Avg Bid)
  €308 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  Design project Bitti left

  Bazı 3B modellemeler yapın 3 boyutlu tasarım için meshmixer kullanıcı aramaktayim

  €124 (Avg Bid)
  €124 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  mobiya tasarımı çizimi 3 boyutlu yazı yazmak müzik dinlemek

  €327 (Avg Bid)
  €327 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...veritabanı zayıflıklarına bunlara ek olarak script ile ilgili hesap ve site güvenliğini tehdit edecek her türlü saldılara karşı korumalı bir script istiyorum. Frauda karşı 2 boyutlu doğrulama sms e-mail ip checking gibi özelliklerinde olması gerekiyor. Şimdilik yazacaklarım bu kadar. Teklifimi değerlendirirek dönüş yapabilirseniz sevinirim.

  €2138 (Avg Bid)
  €2138 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Örnek resimdeki gibi daha sonra websitesine dökülecek olan basit bir iki boyutlu grafik tasarım lazım. Arkadaki çiftlik binasına ek olarak 3 bina daha yaptırılacak. Hayvan olarak da inek ve tavuk yapılması gerek. Daha sonra bu hayvanlara basit animasyonlar vereceğim sayfa üzerinde. Gaziantep'te bulunan ve örnekteki gibi kaliteli, basit ve hoş bir ...

  €106 (Avg Bid)
  €106 Ortalama Teklif
  9 teklifler