Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  114,847 700 word example iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  7 adet makale sitemiz için sürekli olarak içerik üretecek, düzenli çalışabileceğimiz Türkçe ' ye hakim ve iletişim konusunda sorun yaşamayacağımız bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  7 adet Word Press makale sitemiz mevcut. Düzenli olarak içerik girişi yapabilecek, sürekli olarak sitelerimizi kontrol edip ilgilenecek, düzenli olarak rapor hazırlayacak, iletişim kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına uyumlu ve tercihen SEO alanında tecrübesi olan düzenli olarak çalışabileceğimiz bir birliktelik arıyoruz.

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  Farklı metinler arasındaki farkları worde/google dökümanlara işleyebileceğim bir arayüz istiyoruz. Bu farklar aynı şekilde excele/google tablolara liste olarak aktarılabilsin. Aktarılan listelerde görülen metinler arasındaki benzerlik ve farklar oran olarak görülebilsin. İstenenlerle ilgili ayrıntılı açıklamalar ve örnek dosyaları ekledim, indirip inceleyebilirsiniz. Bu bir araştırma projesi kapsamında isteniyor. Yani aynı zamanda araştırma projesinde görev almış olacaksınız.

  €864 (Avg Bid)
  €864 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...aktarılabilsin. Aktarılan listelerde görülen metinler arasındaki benzerlik ve farklar oran olarak görülebilsin. İstenenlerle ilgili ayrıntılı açıklamalar ve örnek dosyaları ekledim, indirip inceleyebilirsiniz. Bu bir araştırma projesi kapsamında isteniyor. Yani aynı zamanda araştırma projesinde görev almış olacaksınız. I want an modul which I can compare the differences between different texts in word / google documents. These differences must can be transferred to excel / google tables as a list in the same way. The similarities and differences between the texts in the transferred lists can be seen as a ratio. I have attached detailed explanations and sample files about what is wanted, you can download and review. This is requested...

  €931 (Avg Bid)
  Yerel
  €931 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  sitesinin kopyasını sayfasında türkçe/ingilizce olarak yayınlanmasını, hazırladığımız makaleleri bu sayfaya eklenmesini istiyoruz. İşin taslağının 1 hafta içinde tamamlanarak yayına alınması gerekiyor.

  €172 (Avg Bid)
  €172 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  700 Kelimelik hazırlanan Türkçe bültenin İngilizce'ye çevrilmesi gerekiyor.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  62 teklifler

  json olarak üretilen sınav sorularının word ve pdf e dönüştürülmesini istiyoruz. PHP

  €300 (Avg Bid)
  €300 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba. El çizimleri şeklinde bir deftere çizdiğim çizgi roman projemin çizilmesi için profesyonel bir arkadaş ile çalışmak istiyorum. Benim çizimlerim bayağı amatör olup gerekirse her kareyi ayrı ayrı konuşarak detaylandırabiliriz. Yaklaşık 100 sayfa ve 700 kare civarında çizim ve boyama işi var. Balonlama bana ait olacak ve bu sebeple dijital ortamda çizilip edit yapabileceğim bir formatta hazırlanması gerekmektedir. Bu iş için henüz bir atölyem veya ofisim olmadığı için görüşmelerimizi cafe, kütüphane gibi public mekanlarda yapabiliriz. Dilerseniz kendi evimde veya sizin ofisinizde de yürütebiliriz. Proje hakları bana ait olduğu için gizlilik hususnda ...

  €207 (Avg Bid)
  €207 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Birden çok metni karşılaştırıp aralarındaki farkları satırların yanına hangi metinde nasıl geçtiğini gösterecek şekilde not eden ve bu farkların bir raporunu sunan bir word eklentisi ihtiyacım var. Makale çalışmalarımda kullanacağım. Vakit sorunum yok.

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Benim için Word ya da benzeri programlarla çalışacak birden çok metni karşılaştırıp bu metinlerdeki farklılıkları dipnotla gösterecek ve ayrıca listeleyecek bir eklentiye ihtiyacım var.

  €1090 (Avg Bid)
  €1090 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  We need English(UK) pronunciation for 27 words (soft tone for kids). And this work must be completed very quickly.

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  tek bir örnek anylogic programinda yapilip raporlanicak. 2 sayfa rapor yeterli. Programa az biraz hakim olan birine, benim örnegim oldukca kolay gelicektir

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  40-60 dakikalık ingilizce vidyolar var genel olarak röportaj ya da konferans şeklinde bunların düz yazı şeklinde Türkçe olarak worde dökülmesini sağlayacak bir freelancer arıyorum. Youtubedan vidyolar veya ses kayıtları şeklinde olacak. Sürekli bir iş, vidyo başı 15 TL ödeyeceğım.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler

  sitemiz bu sene iki defa cpu aşırı tüketimine takıldı ve askıya alındı. Web sitemiz günlük ortalama 700 hite sahip. Normal şartlarda bu kadar kullanıcıyla cpu ya takılmaması gerekmekte. Problemin tespitini yaptıktan sonra çözüm için çalışmak gerekli. Doğru hosting firmasını bulmak ve doğru host ürününüde tespit etmek gerekli. Optimizasyon ve diğer gerekli işleri yapacak uzman bir arkadaşla çalışmaya ihtiyacımız var. İşin aciliyeti var.

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba bir scripte ihtiyacım var. Adı kelime üretici olacak. Ben harfleri gireceğim. Bana database deki wordlisten anlamlı olan kelimeler üretecek. Joker harf seçebilme seçeneği olacak. Sonuçlar kısmında 8-7-6-5-4-3 harfli ve jokerli kelimeler sıralanacak. Bu scripti ne kadar zamanda ve ne kadar ücrete yazabilirsin? Kolay gesin

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Harfler kullanılarak Türkçe kelimeler oluşturulacak. Bana database deki wordlisten anlamlı olan türkçe kelimeler üretecek. Joker harf seçebilme seçeneği olacak. Sonuçlar kısmında 8-7-6-5-4-3 harfli ve jokerli kelimeler sıralanacak.

  €258 / hr (Avg Bid)
  €258 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Ekteki dosyayı psd formatında ve gif formatında gönderiyoruz, sizden istediğimiz gif formatında 700 KB olan BU DOSYANIN 50 KB'ın altına düşmesi. Çıktı almadan önce 150 sanatçı görseli 200 sanatçı olarak değiştirilmesi gerekiyor. Bildiğimiz kadarıyla 50 KB 'ın altına flash formatında düşüyormuş, bu yüzden sizden gif değil flash dosyası olarak istiyoruz.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  İngilizce öğrenimi ile ilgili 3 adet orjinal makale yazılacaktır. Makaleler gramer hataları içermemeli. Her bir makale 700 kelime ve başlıktan oluşmaktadır. Makale konusu makale içerisinde sıklıkla tekrar edilmeli ve bold yazılmalı. Makale konularını size vereceğim. Acildir aynı gün teslim edebilecekler teklif versin.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  700 ingilizce cümleli text dosyasını Türkçe'ye çevirilmesi

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Verilecek belirli konular hakkında 700 - 1000 sözcük arasında makale yazılacaktır. Makaleler için kaynak gösterilecektir. Ancak kaynaklardan birebir çeviri istenmemekte, derleme yapılması beklenmektedir. Ücretlendirme makale başına yapılır.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Dekupe edilmesi gereken tam 700-800 kadar ürün var. İrtibata geçen arkadaşlarıma 2 ad. görsel gönderilecek örnek olarak, sonrasında anlaştığımız takdirde işe başlanılacak. Teşekkürler

  €402 (Avg Bid)
  €402 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhabalar ben bir tercüme bürosunda proje koordinatörüyüm. Elimizde 300 sayfalık bir .doc formatında yazılmış bir tercüme var, bu projeyi sizlerden birebir .pdf formatına ve baskıya hazır haline getirilmesini istiyorum.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  We have owned for a web page, a different system with 10 user-name, image entry will be provided on a specific subject. 700 photos are required to be on average per week. The site's name and picture to be drawn of the categories will be told after the agreement. Sites like Pinterest are working with. Photos must be of high quality. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sahibi olduğumuz bir web sayfası için , Farklı 10 kullanıcı adı ile sisteme , belli bir konuda resim girişi sağlanacak. Ortalama haftada 700 resim olma zorunluluğu vardır. Sitenin ismi ve resimlerin çekileceği kategoriler...

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba yemektarifi sitem için hazır olan word dosyasında bulunan tarifler wordpress altyapısı kullanılan siteme girilecek.2 adet word dosyası toplamda 700 adet tarif var.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  sizinle iletisime gecmek icin bole bir yapi kullandim

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, ogretmenler icin ms word un online halini php sitemde online calisabilecek sekilde istiyorum. boyle bir yazilima ihtiyacim var. aslinda ms wordun degilde ilgili yazı fontunu sistem a4 e yazacak ilgilenen mesaj atarsa daha detayli anlatacagim. 1-sıte adresine girildi , font sececek, buyukluk, sececek ve ıstedgını yazcak a4 gomulu bir kagitta olablir ms wordle ugrasmak zorunda kalmayiz. resme bakarsaniz sevinirim.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler
  PDF to Word 6 gün left

  I have some scanned documents saved as PDF that I need typed out into word. Typing will only be done for the sections I have highlighted and typed in a format to be communicated to the successful applicant. Payment to be based on the number of pages types or produced so please indicate your charges/quote per page Need 80 freelancers to work on a mega project for our company.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler
  PDF to Word 6 gün left

  I have some scanned documents saved as PDF that I need typed out into word. Typing will only be done for the sections I have highlighted and typed in a format to be communicated to the successful applicant. Payment to be based on the number of pages types or produced so please indicate your charges/quote per page Need 80 freelancers to work on a mega project for our company.

  €1761 (Avg Bid)
  €1761 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  1st page notes to typed in ms word Rest all the tables to be tabulated in excel. Should be error free and quick turnaround is expected.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  We are WriteFinance, An online financial publication that specializes in delivering insightful, informative, and engaging content to its clients. With a deep understanding of the financial industry and years of experience in the field, our team of experts is dedicated to staying up-to-date on the latest trends and developments in the financial world. We believe that effective communication is key to successful financial management and investment, and we strive to provide our clients with the information and resources they need to make informed decisions. We strive to hire only the most experienced candidates who have a deep knowledge of current events in the world of finance, if you feel you meet these requirements and our standards than please feel free to apply.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  I can only make one indentation within a mailings template. I really need help and instructions on how to create multiple indentations with the mailings template. Tab skips to next template area and not the next indentation. I need a Microsoft Word Expert.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Hey there, Need help with MS Word formatting and copying Tables, Graphs, Images, etc. from File 2 to File 1. Note: File 1 (the final required document) is formatted already in 2 columns, so you are required to keep the whole document in 2 columns. However, the items you have to copy and paste from File 2 can be large in size that may not fit in there. So for that you will have to break the section and make adjustment to accommodate the target items. In total, you are supposed to copy and past just 8 items that may be a table, graph or image (while keeping the adjustment and formatting according to the given simple instructions in File 1). I have done with 1 already one by myself. I have an example document that I can share with the selected freelancer to see how the fi...

  €9 - €28
  Mühürlü
  €9 - €28
  77 teklifler

  Please see attached the two figures. I need these reproduced in word, with editable text.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  49 teklifler

  the project contain 2 Chapters Table of content and figures with lots of writing and less pictures and so on.. Chapter 1 is about Engineering Dams in general introduction and the biggest in volume and size and the Usage of it Chapter 2 is about DAMS in Saudi Arabia in General Locations,usages,Size and Costs Must be Unique not copied from internet ......project contain 2 Chapters Table of content and figures with lots of writing and less pictures and so on.. Chapter 1 is about Engineering Dams in general introduction and the biggest in volume and size and the Usage of it Chapter 2 is about DAMS in Saudi Arabia in General Locations,usages,Size and Costs Must be Unique not copied from internet ... Must be delivered tomorrow Maximum 2 days.. (( The WORD File is a Sample Not Fo...

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Each post should have 2 keywords, link to the page. Each post use same keywords and same link. First keyword and target pages: 23 posts mechanical keyboard Second keyword and target pages: 17posts cute mechanical keyboard

  €498 (Avg Bid)
  €498 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  LYRIC VIDEO NEEDED - Video backdrop provided and the song and word document with all of the LYRICS!!! Just requesting lyrics in time with the words that are being sung and NEON TEXT LYRICS. THANKS!!!

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I need two documents supplied in Word format.

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  70 teklifler

  I'd like to provide a Word doc containing text only, and have it converted to the needed PDF format (PDF/X-1a) for publishing via the platform. You'll reformat the Word doc to meet Blurb's page specifications for margins, bleed, trim line, etc. I'll also provide a 300 dpi JPG (or PDF) with the cover art. Again, you'll reformat to Blurb's specs. I don't know final page count yet, but it will be approx. 140 pages. I'd like a ballpark price based on that page count (plus cover), and we'll finalize when I'm ready to deliver the files (within the week).

  €85 (Avg Bid)
  €85 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  Our integrated management system involves a suite of documents, forms, checklists and so forth which all need editing to suit a specific style guide, which is provided. Will require documents to work across Mac and PC. I am happy for you to suggest further improvements or ideas for better readability, table visuals etc.

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  I am after content from a few word documents transferred into an excel spreadsheet.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  86 teklifler

  Nous avons besoin de pigistes qui ont de grandes compétences capables de taper très bien et de convertir des JPEG en documents Word.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I have a complete manuscript in which the header disappeared and the chapter breaks became irregular. I can get the header to appear, but I cannot modify the document when the header is visible. Nor can I fix the chapter breaks. This started when I sent the manuscript to an editor and he returned it with the formatting trashed. Now the formatting on ALL my MS Word docs has disappeared. I am a professional writer, seven books in print, but not very tech savvy. This is halted my work. I use a Mac. He's on a PC.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I have built a custom canvas component in React with html5 canvas including the ability to free draw, draw shapes, add images to the canvas (Code is about 700 lines altogether). I would like someone with knowledge in this area to help with going through the code to implement zoom in and out and pan features as well as help optimise and debug some of the code (Sometimes there is issues with the eraser functionality when many shapes are added and incorrect shapes being selected on click). This should probably take a few hours of lessons in total. I'd like to start asap and can share the code upon request.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  Hi! I need to create a jupyter with an automatic contract generator from word template. Some data will be imput and contract should be created with that info.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Example code of Httpwebrequest with multi threading (c#) 1. Connect with 1000 threads per sec 2. Connect with 1 thread per sec

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I need a powerpoint presentation done in less than 12 hours that contains 100 slide and the info is extracted from a word document done in the Arabic language.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  89 teklifler
  word help 5 gün left
  ONAYLI

  can't open a new word document

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  110 teklifler

  I need to type about 50 papers [image] to word doc [live]. 450 words/1$ please no error. if there too many errors, then i will reject it.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  37 teklifler

  I run a consulting company and need a template created for Office documents. I have a template that i use on my computer but i would like my team to have immediate access to the standard template that automatically populates the document format

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  26 teklifler