A plus certified it technician işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  276,274 a plus certified it technician iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba Global IT Vision Pvt. Ltd, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €236 (Avg Bid)
  €236 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  play store için tavla oyunu tavla plus tarzı yaptırmak istiyorum fiyat ve süre istiyorum

  €148 (Avg Bid)
  €148 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Toplamda 2 veya 3 ay sürecek bir çalışma için IT ve Phyton alanında bilgisi becerisi arzusu olan öğrenci yeni mezun veya deneyimli kadın bilgisayar mühendisi aramaktayız. Çalışma Şekli; Uzaktan esnek zamanlı çok nadir de olsa rapor için ofis çalışmalı Öğrenciler çalışmasını staj dosyası haline getirebilir. Aylık ödenecek rakam 11000 TL Sadece Ankara'da olanlar tercihimizdir. Teşekkürler

  €780 (Avg Bid)
  €780 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...computer, with a 2D interface. Project content: UI and Assets are ready. Everything about the mechanics of the game is clear. Apart from this, animation, sound, coding, publishing, en-tr language option, testing if necessary, adding advertisements, monitoring and finalizing the process belong to the seller. Wishes: - Special skills should come with the accumulated combo points and can be used during the game. - At the end of the game, the total score should be calculated from data such as time, number of combos, abilities used, number of moves, etc. - Leveling up, reward system, etc. with the total score calculated. it would be nice. - There may be multiplayer in the future, so some things have to be forward compatible and open-ended. - Source codes. - It would be...

  €686 (Avg Bid)
  €686 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  pasaport başvurusu için resmi mütercim tercüman imzalı adli sicil kaydı çevirisi

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  merhaba geomagic freeform plus programını kullanabiliyor musunuz

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, satın almış olduğum bir mobil uygulamanın re-skin işlemlerini yaptırmak istiyorum. Çok gelişmiş bir uygulama değil, o yüzden makul fiyat tekliflerinizi bekliyorum. Günlük Burçlar Mobil Uygulaması . ___ Hello, It is a small diameter horoscope application. Developed with Android Studio. I want to change the design again for the application. plus the new mobile app logo. I want to re-skin a mobile application that I have purchased. Daily Horoscope Mobile Application.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Merhaba INVOKE IT SERVICES, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €236 (Avg Bid)
  €236 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Heyecan verici büyüme, büyük bir uluslararası şirketler grubuna hizmet veren bir dizi entegre uygulama ile kendilerini karmaşık bir organi...meslektaşlarına danışmanlık yaparak ve akranlarıyla bilgi paylaşımı yoluyla mükemmeliyet kültürünü teşvik etmek. Bu rolde başarılı olmak için ihtiyacınız olacak: Bir Salesforce geliştiricisi olarak en az iki yıllık deneyim; Apex, Visualforce ve Salesforce dağıtım araçları ile kanıtlanabilir deneyim; ve SFSC uygulamaları oluşturma deneyimini yaşayın. İstenen beceri ve deneyim şunları içerir: Salesforce Certified Developer I, II veya DEV 501; Salesforce Sertifikalı Yönetici (ADM 201); ve Çözüm mimarisi deneyimi ve çoklu kiralamayla çalışmak Bu...

  €8115 (Avg Bid)
  €8115 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  iPhone/iPad Uygulaması iPhone ve iPad Bunun tasarlanmasına ve kurulmasına ihtiyacım var iPhone 4,4s,5,5s,6,6 plus,6s,6s plus telefonlarına daha yüksek sesle müzik film video izlemeleri için ahize hoparlöründen yüksek ses çıkarma programı

  €162 (Avg Bid)
  €162 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Looking for an experienced front end developer who can develop code using C# MVVM WPF and use GIT Matlab and Amazon AWS is a plus Must reside in Ankara / Turkey. Must know English and Turkish In Turkish: Yazılım projemiz için bilgisayar mühendisi veya yazılımcı arıyoruz. Mutlaka olması gereken: C#, MVVM ve WPF (ve tabii ki GIT). Bu kısaltmaların ne olduğunu bilmiyorsanız zaten lütfen başvurmayın. Olsa iyi olur: Amazon AWS ve Matlab Yeni mezun ya da öğrenciler başvurabilir. Yarı zamanlı haftada 15-20 saat Ankara'da ikamet ediyor olmalısınız. Lutfen oncelikle kısa özgeçmişinizi yazınız. Bu ilan varsa pozisyon hala açık demektir. Ücret $20/saattir. Kendi evinizden çalışmanızı ve haftada yaklaşık 15-20 saat ...

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Web sitem de otonom işler yapılacak bir sistem kurmak.

  €1929 (Avg Bid)
  €1929 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Only those who speak turkish language, bid it. Merhaba , Kısa tutuyorum. Daha önce işi 5-6 yazılımcı aldı, Hiçbiri de zora gelemeyip kaçtı kimisi iade etti kimisi dolandırdı kaçtı, istediğim başka bir sitenin aynısını yaptırmak site mobil chat üzerine dir, baya detaylıdır admin paneli zahmetlidir, PHP Konusun da uzman kişiler teklif versin lütfen daha önce zor işler yapanlar versin teklif referansı olmayan hiç teklif vermesin , PHP de uzman arkadaşların tekliflerini bekliyorum. demo adresi de sunacağım görüntüler de de var , detaylarıda özel den anlatacağım.

  €540 (Avg Bid)
  €540 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Only those who speak turkish language, bid it. Merhaba , Kısa tutuyorum. Daha önce işi 5-6 yazılımcı aldı, Hiçbiri de zora gelemeyip kaçtı kimisi iade etti kimisi dolandırdı kaçtı, istediğim başka bir sitenin aynısını yaptırmak site mobil chat üzerine dir, baya detaylıdır admin paneli zahmetlidir, PHP Konusun da uzman kişiler teklif versin lütfen daha önce zor işler yapanlar versin teklif referansı olmayan hiç teklif vermesin , PHP de uzman arkadaşların tekliflerini bekliyorum. demo adresi de sunacağım görüntüler de de var , detaylarıda özel den anlatacağım.

  €101 / hr (Avg Bid)
  €101 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Mevcut web sitemiz üzerinde yapılacak küçük ölçekli bazı görsel değişiklik ve ilaveler, Google earth harita eklenmesi, Üyelik Kayıt ve Üye Giriş butonları eklenmesi, Dosya gönderme butonu, mesaj gönderme formu eklenmesi. Domain name, hosting yönetimi. Ayrıca zaman zaman istenebilecek küçük değişiklik ve ilaveler. Wordpress.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  101 Yüzbir Okey Plus tarzında bir oyun yazdırmak istiyorum. Ancak oyun kağıtla oynanıyor. Oyunun kurallarını daha sonra iletebilirim. Bu kurallar ile oynanan şuan başkabir uygulama yok.

  €1623 (Avg Bid)
  €1623 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ı need online backgammon buddy, it s called Gnu Backgammon , site have download and no-download backgammon rooms , if u interested , ı ll give information about project. --------------------------------------------------------------------------------------------- Dostlar online tavla botuna ihtiyaç var. Sitenin hem yüklemeli hem yüklemesiz versiyonu mevcut. Benim yerime hamleleri yapması kafii, İlla masa açmasına ya da ekstra şeylere gerek yok. Önümüzdeki ay içinse - bir web sitesi yaptıracağım. Proje tamamlama yüzdesi yüksek olanlar tercih sebebidir.

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  web plusta commers bir site tasarım türkçe olacak

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ...Ürünlerinin Freelancer olarak satışını yapabilecek arkadaşlar arıyoruz. Logo Yazılım Sektöründe Lider bir firmadır. Dolayısı ile ürünlerimizde bu kalitededir. Piyasada her hangi bir şekilde muhasebe-stok-cari-kasa v.b. başlangıç noktasından Holding yapısındaki 500 kullanıcılı bir firmaya bile hitap eden ürünleri vardır. Logo Ürünleri Logo Start, Logo Go Plus, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise, Logo J-guar, Bordro Plus ve Dikey Çözümlerden Oluşan geniş bir yelpazeye sahiptir. Çevresinde bu şekilde portföyü olan yada oluşturabilecek bu alanda kazanç sağlamak isteyen arkadaşların bizimle temasa geçmesi yeterlidir. Duruma istekli arkadaşlara bu a...

  €5251 (Avg Bid)
  €5251 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Temel seviyede MSSQL bilgisi olan, Yazılımcı olmak için uğraşan ama 4 yıllık mühendislik mezunu olmadığı için yada yabancı dil bilmediği için iş konusunda karamsarlığa düşen, Uzun vadede kod yazmakla emekli olunmayacağını iyi bilen, Bu sektöre girdik ...Yazılımın Yetkili bayisiyiz ve Çözüm Ortağıyız. Ümraniye Merkez ofisimizde yetiştirilmek ve sertifikalarını tamamlatarak Logo Destek Uzmanı olarak görev yapacak bilgiye aç. Öğrenme Azmi yüksek çalışma arkadaşları alınacaktır. Not: Erkek adaylar için Askerliğini yapmış yada muaf olması gerekiyor. Tercihen Sigara kullanmayan Logo Ürünleri Logo Start, Logo Go Plus, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise, Logo J-...

  €28 - €236
  €28 - €236
  0 teklifler

  Tasarımı tamamlanmış web sitesi HTMLe kodlayacak birini arıyoruz. Site responsive olacak, anasayfa ve 7 iç sayfadan oluşuyor.

  €406 (Avg Bid)
  €406 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Tasarımı tamamlanmış web sitesi HTMLe kodlayacak birini arıyoruz. Site responsive olacak, anasayfa ve 7 iç sayfadan oluşuyor.

  €142 (Avg Bid)
  €142 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Sosyal medya paylaşım paneli : Kullanıcılar 15 farklı sosyal medya sitesine, kendi ekledikleri sosyal medya hesaplarına bu panelden gönderim yapabilecekler. Admin tarafından kullanıcı hesapları oluşturulacak ve kullanıcıların kontrolü sağlanabilecek. Sosyal medya sitelerine bazı örnekler : facebook, twitter, vkontakte, google plus Daha fazla detay için iletişim kurabilirsiniz.

  €759 (Avg Bid)
  €759 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  argepark plus isminde bir yazılım firması için logo tasarımı yaptırmak istiyoruz. Plus yani Daha Fazla veya + anlamlarına Geldiğinden Bunu da Vurgulayacak bir şeyler kullanılabilir.

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Merhaba arkadaşlar, yazılımını geliştirdiğimiz bir oyun uygulaması için tasarım talep ediyoruz. Oyun içeriği 101 Okey yazılımıdır özellik bakımından birebir örnek Facebookta 101 okey plus oyunudur. toplamda 3 sayfa yaptırılacaktır. 1: salon listesinin bulunduğu 2: masa listesinin bulunduğu ve son olarak masa görselinin yani oyun alanının bulunduğu tasarım ebatında width:60 sabittir.

  €189 (Avg Bid)
  €189 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba arkadaşlar, yazılımını geliştirdiğimiz bir oyun uygulaması için tasarım talep ediyoruz. Oyun içeriği 101 Okey yazılımıdır özellik bakımından birebir örnek Facebookta 101 okey plus oyunudur. toplamda 3 sayfa yaptırılacaktır. 1: salon listesinin bulunduğu 2: masa listesinin bulunduğu ve son olarak masa görselinin yani oyun alanının bulunduğu tasarım ebatında width:60 sabittir.

  €236 (Avg Bid)
  €236 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Sistem yazılımlarının güvenlik test ve denetimleri yapılacaktır. Yapılacak testler, sadece sunucular üzerinde çalışan servislerin araştırılmasından oluşmayacak, kullanılan veri tabanı ve geliştirilecek UYGULAMA’ya has güvenlik açıkları da araştırılacaktır. Test ve denetlemeleri yapacak kişi, en az Certified Ethical Hacker (CEH) sertifikasına sahip bilgi güvenliği uzmanı olmalıdır. Belirtilen güvenlik test ve denetimleri garanti süresince 6 aylık dönemler itibariyle 4(dört) defa yaparak sonuçları sunacaktır. Bu kapsamda yapılacak denetlemeler aşağıda detaylı olarak açıklanmıştır. • Veri Denetimi o Girdi denetimi o Çıktı denetimi o Değiştirilen içeriğin tespiti o H...

  €2382 (Avg Bid)
  €2382 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  sosyal medyada ekşi szlük facebook flipboard google plus ı tek hamleyle yıkacak bir projem var fakat sermayem yok belirli bir hisse teklifi ile çalışma koşuluyla bu büyük projeye katılabilirsin . önce sözleşmeyi yaparız sonra proje açıklanacaktır . küresel bir hedef içeren bu projede sen de yerini edin. mümkünse ankarada veya ankaraya ulaşımı kolay olan bir yerden katılımlar önceliklidir.

  €350126863 (Avg Bid)
  €350126863 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  mysql veritabanımda 100 tane altalta sıralanmış email adres var. Bu adreslerin google plus ve twitter a üye olup olmadıklarını öğrenmek istiyorum. Yapılacak yazılım her çalıştığında 10 tane adresi alacak googleplus, twitter hesaplarının olup olmadığını araştıracak bulursa profil resimlerini ve profil bilgilerini kayıt edecek. Teşekkürler.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  I need a designer who can revise the image that I attached for this post. TAKE A LOOK FIRST!

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  We are looking for a Virtual Assistant with QA experience that will assist with doing: - Data entry - Data research - Formatting of websites - Estimate, prioritize, plan and coordinate testing activities - Design, develop and execute automation scripts using open-source tools Requirements and skills: - Sharp eye for details - Has some experience with QA Quality Assurance engineering - Someone with basic knowledge of WordPress - Experience working with the Project management tool Trello is a plus Also, please use "Application for Virtual Assistant with QA experience" as your subject when you send us your application. Note: We will only reach out to qualified candidate

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  ...this job posting! Small real estate investment company looking to hire a Part Time Spanish speaking bookkeeper/administrative assistant for our business. Someone with strong bookkeeping/accounting skills is a must. Generating spreadsheets using Microsoft Ecxcel is also required. Duties will include general administrative work, transactions entries, reporting, accounts payable (AP), and may also entail collections of receivables. The ideal candidate would have outside the classroom experience. Any experience using Quick Books is a big plus or the ability to learn it, including entry of transactions and generating reports and/or Knowledge of real estate related business, real estate sales, or property management is a plus but NOT required...

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Premise is a global research company mapping life for organizations working to improve your community. We pay people in specific countries to download our app and report on their daily life. For this particular project, we are looking for freelancers who can complete reports about the local port in Bandar Lampung We will pay you $20 USD for the visit, plus the travel expenses. Send us a message for more details!

  €28 - €236
  Yerel Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €28 - €236
  0 teklifler
  Maui SMS Sender 6 gün left

  .NET Maui app to read phone numbers form MS SQL database with sent status not equal to "Sent" and send conformation code to those phones then mark the phone sent status ...to read phone numbers form MS SQL database with sent status not equal to "Sent" and send conformation code to those phones then mark the phone sent status back to the database e.g "Sent", "No Answer", "Failed". We also need another option to switch between reading unsent phones every N minutes from MS SQL as described or a background socket listener to receive a send request to phone number with a specific code confirmation to be sent. Sending us a sample code is a plus, we want to make sure code we be object oriented and follo...

  €186 (Avg Bid)
  €186 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ...there, We are a team of people working on various innovative internet concepts. Based in Amsterdam, Netherlands, we are expanding abroad with some of our websites in the online marketing space. Offering unique digital services, like , , and Webtrafficgeeks.org. We are looking for a Virtual Assistant with QA experience that will assist with doing: - Data entry - Data research - Formatting of websites - Estimate, prioritize, plan and coordinate testing activities - Design, develop and execute automation scripts using open-source tools Requirements and skills: - Sharp eye for details - Has some experience with QA Quality Assurance engineering - Someone with basic knowledge of WordPress - Experience working with the Project management tool Trello is a plus Al...

  €24 / hr (Avg Bid)
  €24 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  it's my project for a class. basically hangman but Oregon trail riff to make it original. i am on the verge of tears writing this pls help. i attached my project file that I have written but it wont run all the way and I cannot figure it out.

  €12 / hr (Avg Bid)
  Acil
  €12 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Looking for a super fun and cute project where you can make a real difference? Are you a native French speaker passionate about writing warm, personal, and funny copy? Great! Then you're exactly whom we're looking for! :) The company is based in Stockholm, Sweden, and the job is to help us translate our baby sleep app used by more than 100,000 families worldwide. The project will be split into three segments: 1. Translation of the app itself (~6,000 words) and website (~500 words) 2. Translation of ~70 articles (~20,000 words) 3. Ongoing work with translations of new app/web content, articles, and advertising We're happy to pay extra for high-quality work. Work is flexible and deadline for each segment and project can be discussed. Machine translatio...

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Greetings, i have a large csv (50+ covering 60+ million businesses in the US) The database consists of the following fields (example below it too) Company Name Address City State Zip County Phone Contact First Contact Last Title Direct Phone Email Website Employee Count Annual Sales SIC Code Industry I have a CSV of all "SIC" codes (business type identifiers) as well. I am looking to create a new web site (Ideally ontop of wordpress with a good theme) that allows someone to search the database using a clean interface. Ideally a drop down to select between the fiels (like City, State, Company Size (# of employees), Annual Sales, SIC code, Industry). Ideally the 'SIC CODE' would be a pre-populated field using...

  €185 (Avg Bid)
  €185 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  ...ARTIST We are looking for an individual digital artist for a wide variety of digital nd graphic design tasks. Some of the potential duties envisioned would include : creation of logos, designs, letterheads, brochures, art for websites, templates and art for promotional items for various joint venture partnerships we are creating in a variety of industries. Gender, youth, and experience are not disqualifiers – each of these has its own advantages. Disability not a disqualifier - neither is nationality, nor residency. International VAs and ex-pats welcome. The spoken and written English should be extremely strong, educated and preferably native level. No experience is necessary, but a candidate with experience is valued- as would be a can...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  ...make the workplace secure. The company prepared a employee consent form for this purpose. The form asked the employees to provide the names of the friends they hang out with, and sign the form agreeing to the installation of the cameras. All employees completed that form. The forms are stored in a cabinet for an unspecified period. The video footage from the cameras is archived in the amazon cloud as long as the company wishes to retain it. Security experts from a third party company ABC Soft, and your office manager have access to that cloud account. ABC Soft uses facial recognition technology to help identify the thieves from the archived footage whenever an incident happens. An incident should be reported within three days of its occurrence for it t...

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hi Everybody i need React Native Developer with having atleast 2+ years of experence working on Android & IOS Both Pixel Perfect Animated and Responnsive UI and API Integration with Redux, Redux Toolkit, Redux Thunk, Redux Saga. must be experence with github, and atleat 2 apps live. MERN Stack is a plus point TypeScript is Plus Point Jest Testing is Plus Point UI/UX is Plus Poinnt Thanks

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I have a react native project and I need to print a barcode through a bluetooth connected barcode printer. Problem is barcode printing company does not have a react native SDK to do the task and provided me a native module. They asked me to import the native ios module into react native library and make it work. I only need someone who already has experience in this kind of task.

  €169 (Avg Bid)
  €169 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  ...retired I have a passion to help elevate the STEM aviation program in the central Florida area. I’m sure you understand that the FAA has made it mandatory that commercial pilots must retire at the age of 65. Presently there is a shortage of pilots and in years to come there will be a critical shortage in the thousands, that is why "Timing is everything and there is no better time than now!" My partner and I are the owners of Right Attitude Aviators LLC. A company for profit. I am not sure how this relates to receiving grants so we need direction. We are both certified pilots in the central Florida area and we are affiliated with one of the largest membership flight schools in the southeast with a membership above 200, ha...

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I made a PHP switcher - however unable to make it work correctly. You need to help me debug in cake PHP FW.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler
  Graphic Designer 6 gün left

  We are searching for a Graphic Designer to join and support our growing team. In this position, you will be responsible for visual solutions for print and digital assets. Projects will consist of PDF guides, banner ads, landing pages, full websites, photo editing, logo design, event banners, wall art and more. The ideal candidate should be highly energetic, artistic, and have strong communication skills.  Responsibilities: - Collaborate with the marketing team on the planning and development of projects - Design for all print and digital channels - Prepare initial designs and refine revisions with inputs from supervisors and managers then execute the final product - Maintain a consistent visual voice across brand assets - Prioritize and execute competing tasks with urge...

  €2050 (Avg Bid)
  €2050 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Existing site needs text and image changes plus deletion of old content. Blog section is in Wordpress . Log ins to cpanel given and all new content available week beginning 12th Dec

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  107 teklifler

  I want my Website to Fully Redesigned with Good Features Like Paypal and Other International Payment Gateway Forms Admission Submission

  €454 (Avg Bid)
  €454 Ortalama Teklif
  101 teklifler

  I Want to Redesign my Existing Website

  €3026 (Avg Bid)
  €3026 Ortalama Teklif
  124 teklifler

  I am after a logo to match the name, plus i need the name included to be digitised. I will need to be able to alter colours and sizing. The brand is Voodoo B please see attached name style i am after. The brand is based off surfing, water sports, extreme sports, fun in the sun. The winner will be required to provide logo and name in vector, pdf, image files I think some of you are missing the requirements. I would like the text in the image i have attached digitised, but i need an actual logo to suit the text. Thank you for your entries ?

  €31 (Avg Bid)
  Garantili
  €31
  183 girdi

  i have steam scanners, want to upgrade it . its showing only Owner_name - avatar picture, and listing link , i want to make some update for go to the profile instant no need to search !

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  2 teklifler