Affinity designer işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  220,060 affinity designer iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Uzun yılların verdiği tecrübe ile progesif ve tandem kalıp dizaynı process dizaynı ürün analizi gibi konuları işleyebilirim tekliflerinizi bekliyorum

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Hello, I want to have the vehicle-top tent design that I mentioned in the picture. I had this design done before, but it was left unfinished. (my budget is no more than 70$)

  €337 (Avg Bid)
  €337 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Kitap kapağı tasarımcısı en ucuz,en uygun fiyatlı tasarımcı

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler
  UI/UX Designer Bitti left

  Ekibimiz çok hızlı büyüyor ve web sitemizin kullanıcıları, takipçileri katlanarak artıyor. Bu büyümemizde yaratıcılığı ile büyük katkısı olacak bir UI /UX designer arıyoruz. Bu pozisyona başvuruyorsan sende aradığımız özellikler: 1. Görsel tasarım kabiliyeti Görsel algısı yüksek, orijinal bir görsel dil oluşturabilen, kaliteye önem veren, 2+ yıl UI ve UX design tecrübesi ve portfolyosu olan, İlgili tasarım araçlarında deneyim sahibi (Adobe XD, Figma, Photoshop vb.) 2. Farklı ekiplerle hızlıca proje çıkarabilme Aynı anda birden fazla proje ekibi ile çalışma tecrübesi olan ve çalışmaktan keyif alan Geri bildirim sürecini verimli bir şekilde yönetebilen, Bir ...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Şubat yurtdışına yerleşeceğiz ve her yurtdışına yerleşenin yaptığı gibi bizde bir YouTube kanalı açacağız. Şimdiden stok videolar çekiyorum. Tüm videoları biz çekeceğiz ve internet üzerinden yollayacağız. Bu videoları editleyecek bir video editter/designer a ihtiyacım var. Süreç uzun olacak çünkü ortalama her hafta video yayımlamayı ve bu yayımladığımız videolardan ileride belli abone sayısına ulaştıktan sonra gelir elde etmeyi düşünüyoruz. Planım gelir ortaklığı. İlk etapta hemen belli abone sayısına ulaşamayacağımız için maddi destek olabilirim. Ama beklenti profesyonel stüdyolardaki designerların kazancı şeklinde olmasın lütfen bana öğrenci bu işe meraklı ve ileride yurtdışına yerle...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  php – mysql altyapılı website + admin ve mobile web view yapılacak site full responsive olacak..hazır tema kabul etmiyorum…yapılan işi anlık olarak demo hesabından takip etmek istiyorum. site SEO ve güvenlik ile ödeme altyapısına uygun yapılacak..html css olarak kaynak kodlarıyla teslim edilebilir...

  €520 (Avg Bid)
  €520 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Logo arkaplan twitch panel arka planı obs yayın geçişleri yapabilirim sizin için. Logo:3$ Arkaplan:3$ Obs yayın geçişleri:10$ Twitch panel:10$

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Bu tarz animasyonlar yapabilen bir tasarımcı araştırıyorum. Sık sık internet siteleri yapmaktayım, devamlı olarak güvenilir birisi varsa, çalışmak isterim.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İllustrator Photoshop kullanabilen oyunlarımız için poster calışmaları game character background calısmaları yapılacaktır.

  €119 (Avg Bid)
  €119 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  LOGO DESİGNER Bitti left

  Profesyonel logo yapılııcılığıma güveniyorum.Öğrenciyim paramı bu şekilde çıkartıyorum.İki tarafında memnun kalacağından BEN YAPIYORUM

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  Logo designer Bitti left

  Tablette logo yapılır düşük maliyete logo yapılır

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Modayi hizli takip eden bir markanin logosunun olusturulmasi icin orta dereceli, yaratici bir designer arayisimiz olmaktadir.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Merhaba! Motion Graphic Designer aranıyor After Effect and Adobe Premier kullanmayı bilen ve montaj yapabilen bir kişi lazım, ingilizce bilmeniz çok büyük bir artı olacak ÖNEMLİ NOT: Sadece aşağıdaki ülkelerden freelancerler aranıyor (NATO üyeleri) ALMANYA (1955) AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ (1949) ARNAVUTLUK (2009) BELÇİKA (1949) BİRLEȘİK KRALLIK (1949) BULGARİSTAN (2004) ÇEK CUMHURİYETİ (1999) DANİMARKA (1949) ESTONYA (2004) FRANSA (1949) HIRVATİSTAN (2009) HOLLANDA (1949) İSPANYA (1982) İTALYA (1949) İZLANDA (1949) KANADA (1949) KARADAǦ (2017) KUZEY MAKEDONYA (2020) LETONYA (2004) LİTVANYA (2004) LÜKSEMBURG (1949) MACARİSTAN (1999) NORVEÇ (1949) POLONYA (1999) PORTEKİZ (1949) ROMANYA (2004) SLOVAKYA (2004) SLOVENYA (2004)...

  €802 (Avg Bid)
  €802 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Bizimle proje bazlı (İstanbul Moda Konferansı için) çalışacak bir Freelance Motion Graphic Designer aramaktayız. En kısa zamanda bizimle çalışmaya başlaması tercihimiz. Konferans için hareketli görseller ve videolar hazırlayacak, Kreatif, Deadline konusunda titiz ve sadık, Adobe After Effects, Illustrator, Premiere programlarına hakim, Portfolyo sunabilecek, Motion Graphic Designer arıyoruz. Portfolyosuz yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Telemedicine company for hospitals

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  Merhaba , Open Source web yazılımı olan bir içerik yönetim sistemini aşağıda linki paylaşmış olduğum template uyarlanmasını istiyorum.

  €552 (Avg Bid)
  €552 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Looking for android memory game designer - Hafiza geliştirici basit grafikli ve basit arayüzlü android oyun tasarlayacak yetenekli bir arkadaş arıyoruz.

  €1211 (Avg Bid)
  €1211 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Original custom web interface designers are required to run our office projects.

  €176 (Avg Bid)
  €176 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Zach the Designer, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fuarcılık firması adına stant tasarımları yapabilecek designer arkadaşlar ile freelancerolarak çalışmak istiyoruz.

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I need a logo designed. Küçük logo tasarımları için en iyisi

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  Logo designer Bitti left

  Bir logo tasarlayın Basit logo tasarımları için en iyisi

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  html5 node js kullanarak yapılan okey oyunun css deyişicek jslerde düzenleme yapılıcak

  €464 (Avg Bid)
  €464 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Merhabalar. diyet ve pilates alanında hizmet veren merkezimize yeni bir logo tasarımı aramaktayız. İlgilenen arkadaşlar tasarımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyoruz. Markamız "İstanbul pilates"

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Duygu analizi başta olmak üzere (tag cloud, affinity, engagement, etkileşim gibi) çeşitli sosyal ağ analizlerini Türkçe metinler üzerinde (Twitter ve Facebook) yapabilecek bir uzman arıyorum. Daha önce benzer analizler yapmış olan veya yapmamış olsa da programlama konusunda çalışkan, bunu severek yapan ve yeni şeyler keşfetmeye açık birisi olmalı. (bkz Digital Humanities, ya da sosyal bilimler araştırmaları ile programlama ve bilgisayar mühendisliği işbirliği. Bilgisayar dilini şu an yürütmekte olduğum televizyon araştırmaları doktora tezi üzerinde uygulamak amacım.) Ayrıntıları birebir görüşmede isteyiniz.

  €187 (Avg Bid)
  €187 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Bebek triko örme modellerinin dosyalarının oluşturulması. Dikim, kumaş detaylarının belirtilmesi

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  loga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılır

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  web designer Bitti left

  Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

  €142 (Avg Bid)
  €142 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flaşsız tasarım aracı   Hiçbir aylık ücret, tam entegre   Magento'nun sürümü uyumlu   Yönetici her ürün özel seçeneği için fiyat ayarlayabilirsiniz   Yönetici kütüphanenin sanat oluşturabilirsiniz   Müşteri metin eklemek ve dönüştürebilir   Ajax / HTML5 / CSS3 Bootstrap ile

  €28 - €237
  €28 - €237
  0 teklifler

  Yeni bir konsept için yaratıclığına güvenen freelance designer arıyoruz. tam bir kolleksiyon oluşturabilecek, kumaşı iyi bilen ve gerekirse üretimi de takip edebilecek.

  €3145 (Avg Bid)
  €3145 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  UI / UX designer expert in designing screens for different size of devices. Must be able to Create wireframe designs (Mobile screens & icons) for Mobile App Development / Tablets and all kind of screens. Prepare rough drafts and present ideas to management. Basic understanding of social media and digital trends in the market. Designing digital creatives ideas Proactive to generate ideas to execution Coordinate with the development team for strategic planning and graphic designing Previous experience is required in wireframe (Mobile / Tablet screens designing) work.

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  SQL Development (Programming) Data Analysis Power BI Dashboards

  €312 (Avg Bid)
  €312 Ortalama Teklif
  12 teklifler
  Fabric designer 6 gün left

  Looking for a professional designer who has a good knowledge of print and pattern design

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Model the propeller and thrust generation. Describe and explain the underlying mathematical modelling, demonstrate the performance of the model. Provide results or comments on its validation. Comment on the fidelity of the approach and any way it could be improved.

  €127 (Avg Bid)
  €127 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Graphic Designer 6 gün left

  Graphic deisgner for social media posters and reels

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  I'm looking for someone who can develop a website for me I have all the content and Design ready with me. You just have to migrate that data into the web.

  €113 (Avg Bid)
  €113 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  We are looking for experienced Fusion 360 Product designer who is well versed with all steps and workflows for designing a mechanical and electronics assemblies, components with complete motion and joints study for Laser cut DIY STEM Toys/ Board Game products. Should be able to work with minimal supervision on shared concepts, drawings and ideas. Able to contribute to design to make functional, robust and aesthetically pleasing products taking in consideration all manufacturing clearances and precision. This is continuous requirement, and shortlisted designer will be added to our team of designers. Mandatory skills required. 1. Autodesk Fusion 360 2. Parametric modelling 3. Well versed with components and assemblies 4. Joints and Motions, Animation and Rendering wor...

  €95 (Avg Bid)
  €95 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hi, I am looking for senior website designer. will use Tailwind for front-end. So if you strong skill in figma design and Tailwind. you will selected. Please start with "rockstar" in bid.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  95 teklifler
  Graphic Designer 6 gün left
  ONAYLI

  I have a work for graphic designers, Like festivals creatives, Social media creatives, etc, For the first time, you have to clear a test, which means you have to make a creative and I provide the content for that. 1. I'll Pay Rs.135 to 150 per Creative 2. I'll Pay via Phonepay I dont use freelancer.com 3. If Someone is selected so i'll coordinate [Removed by Freelancer.com]

  €7 (Avg Bid)
  €7 Ortalama Teklif
  12 teklifler
  Social media post designer 6 gün left
  ONAYLI

  We need 1-2 post reguler basis budget is 3000 indian rupees.

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  We are starting a funny kids t-shirt company. We have about 30 cute and funny t-shirt sayings (with simple clip art for most of them), and we need to hire a graphic designer with related experience. Our website will be connected to middle-man company , which will be responsible for working with the manufacturer and distributor. Looking to pay the designer $40 per shirt. We will pay $40 for the first effort; no "free sample" needed. If you're the right fit, we could give you all the work; i.e., $40 x 25. Please tell us about your related experience and show us samples of your related work. Thank you! Reference:

  €308 (Avg Bid)
  €308 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  I'm looking for a Designer, that can design me different type of T-Shirt Designs in different categories for Merch by Amazon respectively for Amazon Merch On Demand. I will pay $1 per Design - so $50 in total for all 50 designs. I need the vector .png, a PSD and the AI file in 4500px x 5400px - 300dpi. Best quality and no copyright violation. The designs have to be optimized for black shirts. You will get some examples and hope you can use them for pushing own creativity.

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Im starting a TikTok editing agency and need someone to build a website that clients find easy to use and book appointments

  €197 (Avg Bid)
  €197 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  I need help with turning 2D (Illustrator) sketch into CAD file which can be 3D printed. Item consists of two parts, both relatively simple. Please see attached file for further information. I'll provide more info and accurate measurements once the project starts. I'd like to receive following quotes: 1. Quote for making the 3D printable CAD file 2. Quote for additional work (hour rate) if modifications are needed later

  €96 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €96 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Looking for new freelancer to design same football logos

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  44 teklifler
  Web designer 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for someone to make one webpage

  €54 (Avg Bid)
  €54 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  My girlfriend had a picture of my late father edited into my sisters wedding photo but I need to have my mother (Lady on the far right side in a blue dress) photoshopped out of the picture. Thank you.

  €79 (Avg Bid)
  €79 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  We are renovating the basement and need a new layout. Drawings are provided in CAD. Scope of work requires new design layout, and deliverables in CAD and PDF with all detailed measurements for the contractor and workers to work off of. Will require several revisions as part of the scope.

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  31 teklifler
  UI/UX Designer 6 gün left

  We are looking for a mobile app and admin panel designer, to help us finish the design of our prototype and adjust the correct measurements and proportions There will be approximately 60 screens, of which the structure is designed It is essential to work with adobe xd or, failing that, FIGMA, knowing how to export the finished designs from xd to FIGMA for completion. If you want, we can meet us by zoom or google meeting to show you more details

  €493 (Avg Bid)
  €493 Ortalama Teklif
  54 teklifler

  Need a designer because I would like to create a mockup of a landing page asap

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  Önde Gelen affinity designer Topluluk Makaleleri