Ai conversion cdr işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  2,000 ai conversion cdr iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  ...düzen tasarım prensipleri konusunda mükemmel bilgi • Estetik ve detaylara dikkat eden bir göz • Adobe Premier, After Effects, WordPress, Figma, CapCut gibi bilgi sahibi olmak artı puan • OS ve iOS yazılımlarında yetkinlik artı puan • Tasarım kavramlarını etkili bir şekilde iletişim ve sunma yeteneği • Organize etme, önceliklendirme ve çoklu görev yapma konusunda iyilik • UI/UX tasarımına aşinalık • AI Araçlarına aşinalık • Google Workspace, Asana, Microsoft Teams gibi araçlara aşinalık • İngilizceyi profesyonel düzeyde kullanma yeteneği (en az orta düzey) Ne yapacaksınız: • Organik sosyal medya, reklam sosyal medya, e-posta, içerik ve web gibi dijital ortamlarda tasar...

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Türkçe yazabilen ve anlayabilen, 3 farklı web sekmesi üzerinde geçiş yapıp işlem gerçekleştirebilen bir chatbot ihtiyacımız bulunmaktadır. - Comm100, our site panel(Site Panelimiz), and Mattermost. Gereksinimler: - Chatbot geliştirebilecek kadar yapay zeka yazma üzerine yetkinlik - Chatbot'u tarayıcıya ve özellikle bu programlara entegre edebilme üzerine tecrübe-Comm100, Site Panelleri, Mattermost - Hem yazı yazıp cevap verebilecek, hem de panel üzerinden gerekli kontrolleri ve işlemleri gerçekleştirebilecek bir ChatBot İstenilen çıktı alındığı sürece ücret konusunda aralığımız geniştir ve karşılanabilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

  €1431 (Avg Bid)
  €1431 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Motivasyon, başarı, para gibi konularda reels videoları oluşturacak, daha öncde Capcut ve AI programlarını kullanmış sosyal medya uzmanı aranıyor.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  AI similarity içeren Turnitin raporu almak istiyorum bir kaç İngilizce çalışma için.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Hello, I'm doing dropshipping lingeries mostly on Etsy and planning to improve this business model. I would like you to place the photos I will send on a model using applications such as Photoshop, AI, or Blender. The model doesn't necessarily have to be a person; it can be any object (hanger, lifeless mannequin, or a surface) as long as it stands professionally. I offer a starting price of $0.70 per photo, with an increasing salary offer as the process progresses. I will need approximately 100 photos initially. Once the correct texture is applied, most of them will be similar. Feel free to suggest a price for the job as well. Thank you.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Kod bilgim yok. Bir örnek üstünde çalışacağız. Saatlik olarak ücret ödeyeceğim. Ekran paylaşmı yapacağım. Örneğin automl üstünde çalışabiliriz.

  €14 - €23 / hr
  €14 - €23 / hr
  0 teklifler
  yapay zeka Bitti left

  Merhaba, Google vertex ai automl ile mesleğimle ilgili bir model geliştirmeyi öğrenmek istiyorum. Online olarak canlı bir örnek üstünde ekran paylaşımı ile eğitim almak istiyorum. AUTOML konusunda deneyimi olan arkadaşlarımızın benimle iletişim kurmasını rica ederim. .

  €14 - €23 / hr
  €14 - €23 / hr
  0 teklifler

  New World Online MMORPG oyununda karakteri belirlediğim koordinatlara yürümesini istiyorum. Internal iş istemiyorum. Proje yapımında gereken ekstra injector vb.. yazılımcıya aittir. Anahtar teslim istiyorum. Obje okuma AI olarak yaptırdım, diğer bütün işlemler hazır, gerekli durumda görüşme sağlanarak uyumlu bir iş yapılabilir.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  AWS Destek Bitti left

  Flask+react+mysql bir ai app'imiz var AWS'te koşuyor. Hali hazırda kurulu mimarimizi anlamak ve analiz etmek için bir hizmet almak istiyoruz. Aynı zamanda acil de bir işimiz var. Spot instance availability sorununu azaltacak önlemler almak istiyoruz. Bİze yardımcı olabilir misin?

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba TAFSOL Technologies , profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €4609 (Avg Bid)
  €4609 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  İngizceden Türkçeye çevrilen dökümanların indesign üzerinde şekillendirilmesi. Görseller AI üzerinden hazır. content ve yazılar türkçe hazır. sadece sayfa designı indesign da yapılacak

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba Ogul, AI , ML ve Program dev. alanına cok yeni girdim. bir cok sorum oluyor ve projelerimde yardıma ihtiyac duyuyorum. birlikte saatlik özel ders gibi calısabilcegim birilerini arıyorum. ilgilenirsen konusmak isterim. 542 310 5731 - Evren

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  3D hyper-casual oyun için tecrübeli unity3D geliştirici arıyoruz. Oyunumuz 3 boyutlu ve mobil için olacaktır. Basit AI agent (basit koşullu davranış) ve strateji öğeleri içerecektir. Temel sorumluluklar ve yetenekler: * Oyunlara meraklı, farklı oyun mekanikleri geliştirme ve test etmeye istekli * İyi seviyede c# * 2 yıl unity3d tecrübesi * En az bir Unity'de AI agent tasarlama tecrübesi * Modüler düşünme yeteneğine sahip freelancer iş arkadaşı arıyoruz. İlan tek proje için olsa da, karşılıklı anlaşırsak, yarı-zamanlı veya tam-zamanlı olarak devam edebiliriz.

  €534 (Avg Bid)
  €534 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Paketlerimiz °Photoshop: Video Küçük Kapak Fotosu Youtube Banner Kanal Logo Kişinin Çizimi °After Effeckt : Ürün Tanıtım videosu Twitch Dlive vs Yayın Başlıyor ve Yayın Bitiyor Ekranı Animasyon (Twitch - Dlive Fiyattan ayrı) °Twitch-Dlive Paket İçeriği : 1 adet Kanal Logosu (PNG & PSD veya ) 1 adet Facecam (Kamera Çerçevesi) Görseli (PNG) 1 adet Bilgi Panelleri Görselleri (PNG) ° Yayın Başlama – Bitiş Görselleri 1 adet Yayın Başlıyor Görseli (PNG) 1 adet Yayın Sona Erdi Görseli (PNG) ° Yayın Kapakları 1 adet Yayın Kapalı Görseli (PNG) 1 adet Kanal Kapak Görseli (PNG) ° Yayın Uyarı Görselleri 1 adet Yeni Abone Görseli (PNG) 1 a...

  €51 (Avg Bid)
  €51 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Selam Enes, Bir meditasyon uygulaması için arkaplanda kullandığım 2 tane illustrasyonun küçük bir animate yapılması gerekiyor. Çizimlerin ai dosyası var, burdan da görebilirsin

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Trophy icon Logo Tasarım Yarışması Bitti left

  ...socialize with their colleagues. CESummit is organized in METU campus and continuous for two days every year. What are we expecting from the design? The CESummit logo should be simple, memorable, lasting, permanent and clear. It should also reflect the aim and meaning of the event. The logo should also contain the colors of IACES METU, which are dark blue and White. We are going to want the psd, ai, pdf ve png formats of the winner design, so all the participants should be okey w,th this. About the Design Rights: ● All the usage rights of all participated designs will be protected and can be used freely by IACES METU LC. ● For logos used in this contest, the design owner irrevocably accepts, declares and undertakes that s/he will not be able to withdraw the permission s/he has...

  €22 (Avg Bid)
  €22
  40 girdi
  Model çizimi Bitti left

  Forma üzerindeki modeli cdr eps jpeg png formatlarında çizilecek

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Çeşitli Kubernetes konularında çözümlerin açıklandığı tanıtım/tutorial/doküman/use-case/şemaların yazılması ve bunların wiki veya blog içerisinde yayınlanacak şekilde hazırlanmasını bekliyoruz. Wiki/Blog için Örnek Konular: -Service Mesh -Kubernetes Networking -Kubernetes Federation -Distributed Storage -Multi-Cluster Orchestration -AI Orchestration -GitOps -CI/CD -Security -Telemetry-Performance Management

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  100 farklı sticker tasarımı popüler, anlamlı sözler ve görseller. ve PDF Format siticker boyutları 6*8cm

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ...yapısıyla benzerlik göstermesi beklenmektedir. Renkler kırmızı siyah beyaz şekildedir. * Facebook, twitter, instagram uygulamaları ile benzer ve ortak özellikte olacaktır. * Hazırlanılan web sitesini inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. * Genel hatlarıyla bir light bir sosyal medya platformu. * Özellik olarak mutlaka olması gerekenler; Ortak Timeline ve Profil timeline., Fotoğraf, Video, Dosya(PDF-DOC-AI-ZIP vs), Yazı/Makale, 24 saatlik Hikayeler, Arkadaşlık, Takipleşme, Canlı sohbet (PM), Paylaşım yapılanı beğenme/yorum/repost, Profilde Foto/Kapak/Galeri/İletişim/Arşiv vs özelleştirilebilir alanlar, Grup.. Facebook'ta gördüğünüz genel özellikler. Detay ayarlarına şimdilik gerek yok. * Ekstra olarak Youtube Api ile video yük...

  €1098 (Avg Bid)
  €1098 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Unityde geliştirdiğimiz Online RTS oyunumuz için Realistik ve Izometric digital çizimler yapabilecek freelancer arıyoruz. Tercihen Unity bilen, AI, Photoshop programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, * Türkçe bilen. Detaylar görüşülür.

  €9 / hr (Avg Bid)
  Özellikli
  €9 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  E-ticaret sitemiz için elimizdeki yazılı, görsel ve işitsel verileri birden farklı şekilde etiketleyecek, AI training bilgisine sahip Freelancerlar arıyorum.

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Selam Oğulcan Ben de AI konusunda bilgimi doktora seviyesinde artırmak istiyorum. ODTÜ mezunuyum. Bu konuda ders notlarının üzerinden beraber geçebileceğim birine ihtiyacım var. Ayrıntıları istersen konuşuruz.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, Logo tasarımı yapan bir ajansız. Logo sunumu ve teslim...logolar üretiyor. Bizim marka adı yazma ve otomatik logo üretme olmayacak. Logoyu biz sisteme gireceğiz. Yani bizim müşteriye özel olarak hazırladığımız logolar sunum haline getirilecek. Biz sisteme logo girince sunum ve teslimat aynen logaster'deki gibi olacak. Her logo için sunumu sistemin kendisi hazırlayacak. Müşteri bir logoyu beğendiğinde "indir" e basıp dosyaları indirebilecek. Logolar .ai .pdf .jpg .png .pdf formatlarıyla indirilecek. DİKKAT: Lütfen adresine gidin ve marka adı yazın. Örnek logolar göreceksiniz. Tıkladığınızda açılan sunum iyi inceleyin. Bizimde sisteme yükleyecegimiz logo aynen bu şekilde ...

  €1041 (Avg Bid)
  €1041 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Kolay gelsin. Aşağıda Trello'da belirttiğim özelliklerde bir proje için Fiyat/Süre Teklifi rica ediyorum. Web tarafı Codeigniter/Laravel ile yazılacak. Mobil uygulamalar ve Web Sitesi için sadece PSD/AI tasarım verilecek. HTML/JS/CSS/Mobil Arayüz işlevleri size ait olacak. Sadece Web veya Sadece Android veya Sadece IOS için fiyat verebilirsiniz. Toplu olarak vermek isterseniz ayrı fiyatları da iletmenizi rica ediyorum. Tek platform için verdiğinizde Diğer platformları yapacak olan ekip arkadaşlarınızla Trello ve BitBucket üzerinden ortak çalışma yapacaksanız. İyi çalışmalar.

  €3309 (Avg Bid)
  €3309 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  html+css+js Bitti left

  psd (.ai olarak dosya gelcektir) si hazır olan sitenin front-end kodlamasının yapılması (ortalama 5 sayfalık işler)

  €120 (Avg Bid)
  €120 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Merhaba istedigim proje öncelikli olarak gui icermeli ve Matlab ta olur ise benim icin cok daha iyi olacaktir. Proje yapay sinir agi kullanilarak iki sesin yani bir kaynak sesin diger sese cevrilmesi islemi olarak söylenebilir. Asagida iki tane örnek verdim ama Program yapay sinir agi sequenz to sequenz calisir ise daha iyi sonuc alinabiliyormus. Yardimlariniz icin simdiden tesekkür ederim.

  €583 (Avg Bid)
  €583 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Türkiye ve diğer ülkelerde online e-ticaret kadın giyim satışı olacak sitemiz için illustratör ai. formatında logo tasarım istiyoruz. Kadın giyiminde tesettür ağırlıklı firmayız fakat logoda amblem olarak başörtüsü vs. amblem istemiyoruz.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  ...• Websitesi yüksek hızda çalışmalıdır • Eski browser’lara uyumlu olmalıdır • Eski linkler için redirect vermelidir • SEO-dostu olmalıdır • 3. Parti servis sağlayıcılarla entegrasyon sağlamalıdır • Live chat entegrasyonu (olark, vb.) • Cross domain tracking yapacak google analytics kurulumu (rezerasyon motoru ile entegre olacak) o Ölçümleyeceği parametreler:  conversion rate, customer acquisition cost, traffic source, conversion path,  page load times, demographics, checkout abandonment rate …) • Widget’lar: Tripadvisor + Holidaycheck + Trivago … • Menü için Floating navigation bar tercih edilmelidir • Blog için wordpress altyapısı kullanı...

  €1809 (Avg Bid)
  €1809 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  linkini verdiğim temadaki siteye logo arayışındayım. linkdeki sitenin farklı versiyonlarda 4 adet renk teması mevcuttur. bunları site ana sayfasında sol tarafda yer alan can simidi ikonuna tıklayarak değ...zamanda hizmet bulma sistemi üzerine çalışacak. KEFİLX ismi ise sitede yapılan tüm ticaretleri kefiliz anlamında. güvenlik sadakat adalet dürüst ticaret olmassa olmaz ilkelerimiz arasında. logo çalışmalarınızı sunabiilirsiniz. Logo çalışmalarınızı temada bulunan 4 renk üzerinden herbirini ayrı ayrı olarak sunulması gerekir. mor-mavi-turuncu ve yeşil olarak .beğendiğimiz logonun psd ve ai dosyalarını talep edeceğim. vektörel bir çalışma olmasını istiyorum. herkeze başarılar dilerim

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Salut! Ti-am trimis un mesaj, ai primit?

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Salut! Ti-am trimis un mesaj, ai primit?

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  bir veri tipinden diğee veri tipine conversion

  €427 (Avg Bid)
  €427 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Web sitem içerisindeki slider ve banner alanları için örnek dosyadakine benzer yazı karakterinde ve şekillerinde illustrator formatta tasarıma ihtiyacım var. 4-5 adet slider alanı tasarımı ve 4 adet ana sayfada banner alanı tasarımı olacak. Slider alanında nelerin olması gerektiği, hangi kampanyalardan bahsetmemiz gerektiği anlaşıl...anlaşılınca anlatılacak. Örnek dosya incelenerek fikir sahibi olunabilir. Ayrıca sitemizin açılış kampanyası için 1000x650 px ebatında pop up pencere tasarımı olacak. Bu pencerede website logo su, geri sayım sayacı, kampanya ile ilgili bilgilendirici bilgiler ve üye ol bölümü olacak. Toparlayacak olursak; 4-5 adet slider için tasarım, 4 adet banner tasarımları 1 adet pop up pencere tasarımı N...

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ...(örn: yarım yayın kalınlığı, renk tonu ya da yazıya mesafesi gibi) farklı alternatifler oluşturulacak. Oluşturulan bu alternatiflerden beğendiğimizi seçeceğiz ve bu seçimden bizlere farklı formatlar, tonlar ve büyüklüklerde resimler oluşturulmasını isteyeceğiz: - Yüksek çözünürlüklü TIFF - Yüksek ve düşük toplam 4 farklı çözünürlükte ve renkli-gri formatlarda JPEG, PNG, GIF - CGM, SVG, AI ve CDR vektörel formatlarda - ve ham çalışma dosyası formatında bize dosyaların teslim edilmesi lazım. Farklı önerileriniz olursa onları da memnuniyetle dinleyebilirim. Not: oyas logo için değerler: # font: Good Times Sharp Karakter ar...

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Trophy icon Fantasy Portrait Artist Wanted 6 gün left

  ...the other two, I'm leaving the theme entirely up to you - surprise me! - Each portrait must be distinct and unique from the other three. - The backgrounds should be fantasy-themed, enhancing the mystical and magical feel of the portraits. - I'm looking for a range of color schemes and moods, so feel free to get creative and surprise me with your choice of palette for each portrait. You can use AI or not ... your decision. This is in preparation for the launch of a new product range for me. Get it right and there'll be further work, not instantly, but later this year. I will be checking your profile, so be absolutely clear in what I say here. You must have a passion for fantasy art and a flair for creating unique, captivating edited portraits, and that need...

  €40 (Avg Bid)
  Garantili
  €40
  0 girdi

  I'm in need of a seasoned professional with hands-on experience in training invoice parsers using Google Cloud Document AI. You'll be working with a smaller set of approx. 50 invoice documents that are in PDF format. Key Responsibilities: - Annotating and labeling the provided invoice documents for the processor - Training the invoice parser for optimal performance Ideal Skills and Experience: - Prior experience working with Google Cloud Document AI, specifically in training invoice parsers - Proficient in annotating and labeling documents for machine learning models - Strong understanding of invoice structure and nuances - Attention to detail and accuracy in labeling the documents - Ability to deliver high-quality results within the project timeline Please note...

  €61 (Avg Bid)
  €61 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Thinkorswim script conversion to pinescript

  €157 (Avg Bid)
  €157 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Build an AI based tool that has auto voice dubbing and auto voice separation for my videos and Auto dubbing for over foreign 80 languages with close captioning text and an AI-based tool that automatically animates, lights and composes CG characters into a live-action MP4 video scene in AI and Machine learning. Build AI based tool for auto dubbing, close captioning text, Create Professional custom 3D Character animates, lights, and composes CG Robot and Alien and creates custom Voices for the video 3D Robot & Alien characters. You will need to help me create any needed AI access and License accounts. I am seeking a proficient developer to create an AI-based tool that automatically animates, lights and composes CG characters into a live-acti...

  €2304 - €4148
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €2304 - €4148
  2 teklifler

  I'm on the lookout for a professional illustrator who can help me create an engaging infographic. There are three illustrations 1. user transacting on B2B clients website and the B2B mirrors parts of the transaction for AI purposes to my company system 2. B2B client calling API to get user recommendations from AI system to their users 3. B2B client downloading data about users likely to churn from their system

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  ...translation should be from the Algerian dialect to Standard Arabic. • Level of Dialect Variation: The dialect should handle daily common expressions in the Algerian dialect. • Communication Modes: This system should be able to translate both spoken and written Algerian dialect into Standard Arabic. You should possess a strong familiarity with Arabic dialects, a robust background in programming and AI, and, ideally, experience in designing translation software. It's critical you grasp the nuances of both dialect and Standard Arabic, ensuring accurate translations. Looking forward to seeing your innovative solutions!...

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I have a Node.js website that currently displays time using a clock widget. The website's time zone is set to US time, but I urgently need it to be changed to Indian time. I have full access to the website's source code and hosting environment. Requirements: - Convert the time displayed on the clock widget from US time zone to Indian time zone. - Ensure that this change only affects users accessing the website from India and not globally. Ideal Skills: - Proficiency in Node.js - Experience with time zone conversions in web development - Ability to update and deploy changes to a live website - Understanding of global vs. localized time zone settings in web applications Please provide a timeframe for completing this task as it is urgent.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I am seeking an experienced video editor for my educational series on YouTube. Ideal candidates will have a unique blend of skills in both video editing and graphic design, with a dash of ...Intelligence expertise. The preferred style is a unique mix - think a documentary, but with more visual excitement. Key requirements for this project include: - Expertise in creating educational videos - Understand how to weave in core graphic design elements with video footage - Proficiency in adding infographics, text overlays, and animations for enhanced audience engagement - Understanding of AI is desirable, though not required The final result has to be engaging, informative, and visually appealing. Let's create something amazing together. Let's revolutionize education with t...

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I'm in need of someone who can bring machine learning algorithms to life through abstract and conceptual illustrations, in vector format (SVG, AI). Key Responsibilities: - Create high-quality, abstract and conceptual illustrations for a variety of machine learning algorithms. - Ensure that the illustrations are optimized for use in vector formats (SVG, AI) for easy and scalable integration into our materials. Ideal Candidate: - Proficient in creating abstract and conceptual illustrations, particularly related to technical subjects. - Experience working with vector formats, specifically SVG and AI. - Familiarity with machine learning algorithms is a plus, but not required.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  ...web developer for creating an AI-based headshot generator. Drawing inspiration from existing successful examples, the ideal candidate will have: - Solid experience with web-based applications development - Knowledge in AI and machine learning - An understanding of graphic design to ensure visually pleasing and accurate outputs While keeping user-friendliness as a priority, the website should: - Allow users to upload a photo and instantly receive a AI-generated headshot - Ensure the accuracy and aesthetics of the generated image - Offer an intuitive user interface for optimal user experience There is no strict deadline for this project, but regular updates on progress are expected. Interested candidates who have previously worked on similar projects or with AI...

  €976 (Avg Bid)
  €976 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  I am in need of an experienced Webflow developer who can transform my already-done Figma design into a fully operational e-commerce website. What I'm looking for: - Expertise in Webflow, specifically e-co...Webflow. - Proficiency in setting up a store, including all necessary settings for online transactions. Project Details: - The ideal candidate will flesh out the website using my Figma designs. - The website must be fully supported for affiliate marketing - Ensuring the website is mobile-responsive and user-friendly are key requirements. The success of this project will depend on a meticulous conversion of the Figma designs, the effective implementation of functionality on Webflow, and the smooth operation of the web pages. An eye for detail and a commitment to qualit...

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  37 teklifler
  Urgent AI Engineer Needed 6 gün left
  ONAYLI

  I'm on the lookout for a detail-oriented AI engineer who can assist me with the development of machine learning models and natural language processing. Key Skills: - Proficiency in Python - Experience in machine learning model development - Strong background in natural language processing The project is of an urgent nature, so I'm looking for someone who can start immediately and has a track record of delivering high-quality work under tight deadlines. It's imperative that you can work effectively alone as well as in a team, as we may need to collaborate with other professionals.

  €378 (Avg Bid)
  €378 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  I'm in need of a highly skilled digital marketing executive to assist in various tasks for my healthcare tools and online courses business. The ideal candidate will have a deep understanding of social media management, content creation, SEO optimization, web design, and AI. - Specific Tasks: Your role will include managing our social media presence, creating engaging content, optimizing our site for search engines, and providing insights on web design and AI integration. - Target Audience: Our campaign will target both healthcare professionals and the general public. - Social Media Focus: The primary platforms we'd like to focus on include Facebook, Instagram, LinkedIn, Tik Tok, Youtube, and Twitter. This project offers the opportunity to work with a well-estab...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  41 teklifler

  Can you help me with: Badoo verification for photos created by AI? ¿Me puedes ayudar con: Verificación de Badoo para fotos creadas por IA?

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We need to convert fingerprint bitmap images to WSQ format on iOS devices. The NIST Biometric Image Software (NBIS) SDK, available at NIST NBIS, can perform this conversion. The task involves implementing this SDK on iOS. If you have an alternative method to achieve this conversion on an iOS device, we are open to discussing it. The project must be completed by Saturday night. Required Skills: iOS Development SDK Integration Biometric Data Processing Image Format Conversion

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  2 teklifler