Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  5,000 ai converter cdr iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Motivasyon, başarı, para gibi konularda reels videoları oluşturacak, daha öncde Capcut ve AI programlarını kullanmış sosyal medya uzmanı aranıyor.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  AI similarity içeren Turnitin raporu almak istiyorum bir kaç İngilizce çalışma için.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Hello, I'm doing dropshipping lingeries mostly on Etsy and planning to improve this business model. I would like you to place the photos I will send on a model using applications such as Photoshop, AI, or Blender. The model doesn't necessarily have to be a person; it can be any object (hanger, lifeless mannequin, or a surface) as long as it stands professionally. I offer a starting price of $0.70 per photo, with an increasing salary offer as the process progresses. I will need approximately 100 photos initially. Once the correct texture is applied, most of them will be similar. Feel free to suggest a price for the job as well. Thank you.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Kod bilgim yok. Bir örnek üstünde çalışacağız. Saatlik olarak ücret ödeyeceğim. Ekran paylaşmı yapacağım. Örneğin automl üstünde çalışabiliriz.

  €14 - €23 / hr
  €14 - €23 / hr
  0 teklifler
  yapay zeka Bitti left

  Merhaba, Google vertex ai automl ile mesleğimle ilgili bir model geliştirmeyi öğrenmek istiyorum. Online olarak canlı bir örnek üstünde ekran paylaşımı ile eğitim almak istiyorum. AUTOML konusunda deneyimi olan arkadaşlarımızın benimle iletişim kurmasını rica ederim. .

  €14 - €23 / hr
  €14 - €23 / hr
  0 teklifler

  New World Online MMORPG oyununda karakteri belirlediğim koordinatlara yürümesini istiyorum. Internal iş istemiyorum. Proje yapımında gereken ekstra injector vb.. yazılımcıya aittir. Anahtar teslim istiyorum. Obje okuma AI olarak yaptırdım, diğer bütün işlemler hazır, gerekli durumda görüşme sağlanarak uyumlu bir iş yapılabilir.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  AWS Destek Bitti left

  Flask+react+mysql bir ai app'imiz var AWS'te koşuyor. Hali hazırda kurulu mimarimizi anlamak ve analiz etmek için bir hizmet almak istiyoruz. Aynı zamanda acil de bir işimiz var. Spot instance availability sorununu azaltacak önlemler almak istiyoruz. Bİze yardımcı olabilir misin?

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba TAFSOL Technologies , profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €4609 (Avg Bid)
  €4609 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  İngizceden Türkçeye çevrilen dökümanların indesign üzerinde şekillendirilmesi. Görseller AI üzerinden hazır. content ve yazılar türkçe hazır. sadece sayfa designı indesign da yapılacak

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba Ogul, AI , ML ve Program dev. alanına cok yeni girdim. bir cok sorum oluyor ve projelerimde yardıma ihtiyac duyuyorum. birlikte saatlik özel ders gibi calısabilcegim birilerini arıyorum. ilgilenirsen konusmak isterim. 542 310 5731 - Evren

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  3D hyper-casual oyun için tecrübeli unity3D geliştirici arıyoruz. Oyunumuz 3 boyutlu ve mobil için olacaktır. Basit AI agent (basit koşullu davranış) ve strateji öğeleri içerecektir. Temel sorumluluklar ve yetenekler: * Oyunlara meraklı, farklı oyun mekanikleri geliştirme ve test etmeye istekli * İyi seviyede c# * 2 yıl unity3d tecrübesi * En az bir Unity'de AI agent tasarlama tecrübesi * Modüler düşünme yeteneğine sahip freelancer iş arkadaşı arıyoruz. İlan tek proje için olsa da, karşılıklı anlaşırsak, yarı-zamanlı veya tam-zamanlı olarak devam edebiliriz.

  €534 (Avg Bid)
  €534 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Paketlerimiz °Photoshop: Video Küçük Kapak Fotosu Youtube Banner Kanal Logo Kişinin Çizimi °After Effeckt : Ürün Tanıtım videosu Twitch Dlive vs Yayın Başlıyor ve Yayın Bitiyor Ekranı Animasyon (Twitch - Dlive Fiyattan ayrı) °Twitch-Dlive Paket İçeriği : 1 adet Kanal Logosu (PNG & PSD veya ) 1 adet Facecam (Kamera Çerçevesi) Görseli (PNG) 1 adet Bilgi Panelleri Görselleri (PNG) ° Yayın Başlama – Bitiş Görselleri 1 adet Yayın Başlıyor Görseli (PNG) 1 adet Yayın Sona Erdi Görseli (PNG) ° Yayın Kapakları 1 adet Yayın Kapalı Görseli (PNG) 1 adet Kanal Kapak Görseli (PNG) ° Yayın Uyarı Görselleri 1 adet Yeni Abone Görseli (PNG) 1 a...

  €51 (Avg Bid)
  €51 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Selam Enes, Bir meditasyon uygulaması için arkaplanda kullandığım 2 tane illustrasyonun küçük bir animate yapılması gerekiyor. Çizimlerin ai dosyası var, burdan da görebilirsin

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  WordPress'te bir YouTube'dan MP3'e dönüştürme özelliğine sahip olmak istiyorum, Eklenti / Özellik ayrıca MP4 formatı için indirme özelliğine sahip olmalıdır. İndirme linki üyeliğim üzerinden link kısaltma işlemi ile verilmeli. masaüstü / mobil ile uyumludur. örnek için lütfen kontrol edin: Projeyi ödüllendirmeden önce kendi sayfanızda bir demo görmek istiyorum.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Trophy icon Logo Tasarım Yarışması Bitti left

  ...socialize with their colleagues. CESummit is organized in METU campus and continuous for two days every year. What are we expecting from the design? The CESummit logo should be simple, memorable, lasting, permanent and clear. It should also reflect the aim and meaning of the event. The logo should also contain the colors of IACES METU, which are dark blue and White. We are going to want the psd, ai, pdf ve png formats of the winner design, so all the participants should be okey w,th this. About the Design Rights: ● All the usage rights of all participated designs will be protected and can be used freely by IACES METU LC. ● For logos used in this contest, the design owner irrevocably accepts, declares and undertakes that s/he will not be able to withdraw the permission s/he has...

  €22 (Avg Bid)
  €22
  40 girdi
  Model çizimi Bitti left

  Forma üzerindeki modeli cdr eps jpeg png formatlarında çizilecek

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Çeşitli Kubernetes konularında çözümlerin açıklandığı tanıtım/tutorial/doküman/use-case/şemaların yazılması ve bunların wiki veya blog içerisinde yayınlanacak şekilde hazırlanmasını bekliyoruz. Wiki/Blog için Örnek Konular: -Service Mesh -Kubernetes Networking -Kubernetes Federation -Distributed Storage -Multi-Cluster Orchestration -AI Orchestration -GitOps -CI/CD -Security -Telemetry-Performance Management

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  100 farklı sticker tasarımı popüler, anlamlı sözler ve görseller. ve PDF Format siticker boyutları 6*8cm

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  merhaba hocam 3 tane buck-boost inverting converter sorum var hesaplamayla ilgil..ilgilenirmisiniz acaba?

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...yapısıyla benzerlik göstermesi beklenmektedir. Renkler kırmızı siyah beyaz şekildedir. * Facebook, twitter, instagram uygulamaları ile benzer ve ortak özellikte olacaktır. * Hazırlanılan web sitesini inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. * Genel hatlarıyla bir light bir sosyal medya platformu. * Özellik olarak mutlaka olması gerekenler; Ortak Timeline ve Profil timeline., Fotoğraf, Video, Dosya(PDF-DOC-AI-ZIP vs), Yazı/Makale, 24 saatlik Hikayeler, Arkadaşlık, Takipleşme, Canlı sohbet (PM), Paylaşım yapılanı beğenme/yorum/repost, Profilde Foto/Kapak/Galeri/İletişim/Arşiv vs özelleştirilebilir alanlar, Grup.. Facebook'ta gördüğünüz genel özellikler. Detay ayarlarına şimdilik gerek yok. * Ekstra olarak Youtube Api ile video yük...

  €1098 (Avg Bid)
  €1098 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Unityde geliştirdiğimiz Online RTS oyunumuz için Realistik ve Izometric digital çizimler yapabilecek freelancer arıyoruz. Tercihen Unity bilen, AI, Photoshop programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, * Türkçe bilen. Detaylar görüşülür.

  €9 / hr (Avg Bid)
  Özellikli
  €9 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  E-ticaret sitemiz için elimizdeki yazılı, görsel ve işitsel verileri birden farklı şekilde etiketleyecek, AI training bilgisine sahip Freelancerlar arıyorum.

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Selam Oğulcan Ben de AI konusunda bilgimi doktora seviyesinde artırmak istiyorum. ODTÜ mezunuyum. Bu konuda ders notlarının üzerinden beraber geçebileceğim birine ihtiyacım var. Ayrıntıları istersen konuşuruz.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, Logo tasarımı yapan bir ajansız. Logo sunumu ve teslim...logolar üretiyor. Bizim marka adı yazma ve otomatik logo üretme olmayacak. Logoyu biz sisteme gireceğiz. Yani bizim müşteriye özel olarak hazırladığımız logolar sunum haline getirilecek. Biz sisteme logo girince sunum ve teslimat aynen logaster'deki gibi olacak. Her logo için sunumu sistemin kendisi hazırlayacak. Müşteri bir logoyu beğendiğinde "indir" e basıp dosyaları indirebilecek. Logolar .ai .pdf .jpg .png .pdf formatlarıyla indirilecek. DİKKAT: Lütfen adresine gidin ve marka adı yazın. Örnek logolar göreceksiniz. Tıkladığınızda açılan sunum iyi inceleyin. Bizimde sisteme yükleyecegimiz logo aynen bu şekilde ...

  €1041 (Avg Bid)
  €1041 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Kolay gelsin. Aşağıda Trello'da belirttiğim özelliklerde bir proje için Fiyat/Süre Teklifi rica ediyorum. Web tarafı Codeigniter/Laravel ile yazılacak. Mobil uygulamalar ve Web Sitesi için sadece PSD/AI tasarım verilecek. HTML/JS/CSS/Mobil Arayüz işlevleri size ait olacak. Sadece Web veya Sadece Android veya Sadece IOS için fiyat verebilirsiniz. Toplu olarak vermek isterseniz ayrı fiyatları da iletmenizi rica ediyorum. Tek platform için verdiğinizde Diğer platformları yapacak olan ekip arkadaşlarınızla Trello ve BitBucket üzerinden ortak çalışma yapacaksanız. İyi çalışmalar.

  €3309 (Avg Bid)
  €3309 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  html+css+js Bitti left

  psd (.ai olarak dosya gelcektir) si hazır olan sitenin front-end kodlamasının yapılması (ortalama 5 sayfalık işler)

  €120 (Avg Bid)
  €120 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Türkiye ve diğer ülkelerde online e-ticaret kadın giyim satışı olacak sitemiz için illustratör ai. formatında logo tasarım istiyoruz. Kadın giyiminde tesettür ağırlıklı firmayız fakat logoda amblem olarak başörtüsü vs. amblem istemiyoruz.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  linkini verdiğim temadaki siteye logo arayışındayım. linkdeki sitenin farklı versiyonlarda 4 adet renk teması mevcuttur. bunları site ana sayfasında sol tarafda yer alan can simidi ikonuna tıklayarak değ...zamanda hizmet bulma sistemi üzerine çalışacak. KEFİLX ismi ise sitede yapılan tüm ticaretleri kefiliz anlamında. güvenlik sadakat adalet dürüst ticaret olmassa olmaz ilkelerimiz arasında. logo çalışmalarınızı sunabiilirsiniz. Logo çalışmalarınızı temada bulunan 4 renk üzerinden herbirini ayrı ayrı olarak sunulması gerekir. mor-mavi-turuncu ve yeşil olarak .beğendiğimiz logonun psd ve ai dosyalarını talep edeceğim. vektörel bir çalışma olmasını istiyorum. herkeze başarılar dilerim

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Salut! Ti-am trimis un mesaj, ai primit?

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Salut! Ti-am trimis un mesaj, ai primit?

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Web sitem içerisindeki slider ve banner alanları için örnek dosyadakine benzer yazı karakterinde ve şekillerinde illustrator formatta tasarıma ihtiyacım var. 4-5 adet slider alanı tasarımı ve 4 adet ana sayfada banner alanı tasarımı olacak. Slider alanında nelerin olması gerektiği, hangi kampanyalardan bahsetmemiz gerektiği anlaşıl...anlaşılınca anlatılacak. Örnek dosya incelenerek fikir sahibi olunabilir. Ayrıca sitemizin açılış kampanyası için 1000x650 px ebatında pop up pencere tasarımı olacak. Bu pencerede website logo su, geri sayım sayacı, kampanya ile ilgili bilgilendirici bilgiler ve üye ol bölümü olacak. Toparlayacak olursak; 4-5 adet slider için tasarım, 4 adet banner tasarımları 1 adet pop up pencere tasarımı N...

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ...(örn: yarım yayın kalınlığı, renk tonu ya da yazıya mesafesi gibi) farklı alternatifler oluşturulacak. Oluşturulan bu alternatiflerden beğendiğimizi seçeceğiz ve bu seçimden bizlere farklı formatlar, tonlar ve büyüklüklerde resimler oluşturulmasını isteyeceğiz: - Yüksek çözünürlüklü TIFF - Yüksek ve düşük toplam 4 farklı çözünürlükte ve renkli-gri formatlarda JPEG, PNG, GIF - CGM, SVG, AI ve CDR vektörel formatlarda - ve ham çalışma dosyası formatında bize dosyaların teslim edilmesi lazım. Farklı önerileriniz olursa onları da memnuniyetle dinleyebilirim. Not: oyas logo için değerler: # font: Good Times Sharp Karakter ar...

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I am presently searching for an experienced Machine Learning Engineer, Data Scientist or AI Developer to help me build a text summarization solution using GAN-based techniques. Ideal Skills and Experience: - Proficient in building predictive models - Extensive experience in data analysis and visualization - Skilled in developing robust AI algorithms Project Goals: The crux of this project is to generate succinct, single-paragraph summaries for a variety of texts. The ideal result will offer an accurate, streamlined summary without sacrificing key information. Summary Preferences: The summaries themselves need to be confined to a single paragraph. The ultimate goal is making sure the core essence of the text is unambiguously and precisely presented. If you possess the n...

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...ambitious but rewarding task - transforming healthcare experience with technology. The ultimate goal is to create a mobile application (for both iOS and Android) that leverages chatbot AI technology, to proactively converse with clients and deduce their potential ailment based on their symptoms - specifically complex health conditions such as diabetes or hypertension. Primary responsibilities and app features include, but are not limited to: - Develop a symptom-checker. Preferred skills and qualifications would include: - Proven experience in Mobile App Development (Both iOS and Android) - Proficiency in AI and Machine Learning Algorithms - Prior experience in healthcare tech development This project will not only help optimize patient experience but also contrib...

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  40 teklifler

  I'm seeking a skilled electronics engineer to design a PCB for a UART to CAN converter module. Payment will be release only if the board works as expected. Key responsibilities and requirements include: - Design A PCB using STM32 - and a can transcoder like TJA 1050 to convert data received from UART port to CAN data, CAN and UART will be pads, and programming interface has to be JST-PH 4 pin female connector. Firmware is already ready. CAN side: - 5v input - CANH - CANL - GND UART side: - RX - TX - GND LEDs: 3 status LEDs, 1 for CAN side(1 I/O pin) and other for UART side(1 I/O pin) and one for power Programming port: A 4 pin interface to connect to stlink. Preferable 4 pin JST-PH Board dimension: Preferably less than 25*40 mm 1 freelancer designed the board, but it ...

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ...generative AI models and algorithms utilizing state-of-the-art techniques such as GPT, VAE, GANs & LLMs. • Generate required data using data generation techniques, • Implement the data storages/vector storages required for models • Use robust Gen AI/LLM frameworks like Langchain to build the model • Develop, test and deploy models • Collaborating with cross-functional teams to define AI project requirements and objectives, ensuring alignment with overall business goals. • Conducting research to stay up-to-date with the latest advancements in generative AI, machine learning, and deep learning techniques and identify opportunities to integrate them into our products. • Optimizing existing generative AI models for ...

  €1325 (Avg Bid)
  €1325 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hi Yafi, I need your help fixing up a graphic. I want the black to be transparent as it will be printed on a tshirt. Also convert to . ai or .eps You might also need to tidy it up a bit if its pixelated. Let me know :)

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Looking for a skilled Python machine learning engineer to assist with my project. Your main responsibilities will include the preprocessing of unstructured data in the form of text and images and building as well as training machine learning models using this processed data. Key Responsibilities - Conduct in-depth data preprocessing on the supplied unstructured dataset - Construct and train robust ML Models Ideal Candidate The ideal candidate should have significant experience working with Python and Machine Learning frameworks. They should have an established track record in data preprocessing, in particular of unstructured data (like text and images), and an exceptional ability to construct and train machine learning models. Proven experience in similar projects is highly desirable.

  €162 (Avg Bid)
  €162 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I'm seeking a proficient Python developer with considerable experience in AI modeling, specifically familiar with Mixtral/Mistral model. Once installed on an AWS server, this model will be optimized to process text data. Key Project Tasks: - Install the uncensored Mixtral/Mistral AI model on the AWS server leveraging Python. - Facilitate a proper API linkage to the model. - Enable HTTP GET and POST requests to interact with the model. - Ensure smooth processing of text data through the implemented model. Ideal Skills and Experience: - Proficiency in Python programming and AWS server management. - Proven experience installing AI models, preferably Mixtral/Mistral. - Knowledgeable in handling API requests. - Capability to work with multiple data types, with an ...

  €192 (Avg Bid)
  €192 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  We are a rapidly growing startup in the e-commerce personalization sector, offering a revolutionary AI-driven platform that enhances online shopping experiences. Our unique solution empowers e-commerce businesses to engage and convert visitors through personalized product recommendations. Objective: The primary goal of this project is to onboard 10 new US (only from US) clients from the e-commerce industry, focusing on small to medium-sized businesses looking to improve their online customer engagement and sales. Onboarding means they completed the onboarding process and our product is actively showing recommendations on their shop. We will pay only for results, not for ideas. Meaning we will pay you when you finish getting as 10 users US e-commerce companies that complete insta...

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  ...efficiently correcting errors in advanced-level Python scripts. The ideal candidate should have expertise in using AI tools and code analysis techniques to identify and rectify syntax, logic, and runtime errors. NOTE - i tried DeepCode, Codecy and othere similar , i need prefect now. Responsibilities: Recommendation of AI Tool: Research and recommend a reliable AI tool capable of correcting syntax, logic, and runtime errors in advanced Python scripting. Guidance on Tool Utilization: Provide comprehensive guidance on effectively using the selected AI tool for code correction. Script Error Resolution: Analyze error sheets generated by MSYS2 Bash for Python scripts and use the AI tool to guide error resolution. Code Editor Recommendat...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler
  Trophy icon Charity Run Event Shirt Design 6 gün left

  Design for a running event for our gym. Looking to incorporate the event logo with our gym logo Need the image in .ai .jepg .png

  €9 (Avg Bid)
  Garantili
  €9
  41 girdi

  I am looking for a React developer who can build an MVP solution for a document workflow with specified features: - Capability for document upload, storage, and effective management. - User authentication and permissions to ensure...using the Fetch API, a keen understanding of user authentication processes and data storage. Proficiency in workflow automation and document management is also desired. This application will be hosted on Azure. I will work with you to host it. The front-end will need to be in React, app layer, can be in Node.js or in python as per your preference. I would like python as I intended to integrate AI and there are libraries and APIs available to integrate with Python easily. Please refer to the detailed document which I have attached as Design...

  €1190 (Avg Bid)
  €1190 Ortalama Teklif
  77 teklifler

  As an AWS user, I'm seeking assistance with multiple facets of my setup. The ideal candidate for this project should have extensive knowledge of AWS, particularly EC2 and snapshot policies, as well as experience with ubuntu fstab configurations. Specifically, the project will entail: - Modifying existing ubuntu 20 fstab ...address the above aspects. Your proposal should highlight relevant AWS and fstab configuration experiences. My goal is to optimize my current AWS setup, and I'm depending on your expert advice to achieve this. Additional: please elaborate on your experience. You will need to include the word "embiggen" in your reply otherwise do not expect a reply. All auto-replies, AI replies will be ignored and rejected. All auto-replies, AI ...

  €431 (Avg Bid)
  €431 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  I'm looking for a skilled freelancer to proportionately expand my brand's presence across various social media platforms through the use of AI. Key Responsibilities: - Develop an AI-powered marketing strategy - Implement and administer social media content and schedules - Monitor, track, and document social media presence and performance Ideal Candidate Should Have: - Extensive experience in social media marketing - Strong knowledge of AI applications in marketing - Ability to work without specific platforms or deadlines - Proactive approach and creativity in content creation If you feel you can magnify my brand's online visibility using AI, please place your bid.

  €212 (Avg Bid)
  €212 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  More details: What is the purpose of the AI model? AI model for women's bodysuit What specific task should the AI model perform for women's bodysuit? Sexy model How soon do you need your project completed? No time limit. The first picture is one of the bodysuits that I will be selling. The next two are examples of faces for the AI

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Resumen del Proyecto: El proyecto consiste en la creación de una plataforma digital altamente innovadora dedicada al registro de pacientes y gestión de información para profesionales de la salud y otros sectores, utilizando tecnología de inteligencia artificial. La plataforma estará equipada con un asistente virtual personalizado (es decir, el asistente tendra una imagen y voz masculino o femenina, segun el usuario elija) para facilitar la entrada de datos y la navegación dentro del sistema. Características Clave: Registro Integral de Pacientes: Los usuarios, incluyendo médicos y otros profesionales, podrán registrar información detallada de los pacientes, desde datos básicos como el nombre hasta la evoluci&oac...

  €171 (Avg Bid)
  €171 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...build an AI robot for me. This robot will not be the usual companion type or meant for assisting in routine chores. Rather, its primary function is to conduct mock interviews. Here are the specifics of what this project requires: - The robot must be capable of interpreting and adapting based on tone of voice and body language. It's crucial for it to react and adjust its line of questioning based on the responses received. - Ideally, the candidate should have strong experience in artificial intelligence, robotics, and machine learning, with particular expertise in voice and body language recognition. -It should base the questions on the company's website and job description provided by the interviewee if applicable If you have the experience and skills to actualize th...

  €260 (Avg Bid)
  €260 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I'm seeking a graphic designer with proficiency in Adobe Illustrator to accurately recreate our multi-colored logo. The logo's primary colors are purple, brown, gold, and black. The original logo file, in PNG format, will be provided. The ideal designer should possess the following skills: ...be provided. The ideal designer should possess the following skills: - Extensive experience with Adobe Illustrator - Proficient in logo design - Excellent attention to small details The purpose of this logo is for professional representation. Therefore, the recreated design should maintain high fidelity to the original colors and style for a professional appeal. The final delivery should be in AI format. Familiarity with PNG files is desired as the original logo in PNG format will...

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  94 teklifler