Animated flash greeting işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  152,228 animated flash greeting iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I am looking to get my logo animated for website. It has to e very short, neat and tidy. something like in the attached gif or in below links: [login to view URL] [login to view URL]

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Flash oyun projesi için çizere ihtiyacım var. Gerçekten profesyonel bir çizime gerek yok.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  acil flash tasarımlı animasyon

  €246 (Avg Bid)
  €246 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Ekteki dosyayı psd formatında ve gif formatında gönderiyoruz, sizden istediğimiz ...altına düşmesi. Çıktı almadan önce 150 sanatçı görseli 200 sanatçı olarak değiştirilmesi gerekiyor. Bildiğimiz kadarıyla 50 KB 'ın altına flash formatında düşüyormuş, bu yüzden sizden gif değil flash dosyası olarak istiyoru...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Previously made ​​4 Flash (SWF) file. They will do the same . Only dimensions will change and will run on local computers offline, translated in Turkish language with XML. There SWF and XML files ready.

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Daha önce yapılmış 5 adet flash (swf) dosyası var. Bunların aynısı yapılacak. Sadece ölçüleri değişecek ve Türkçe diline çevrilip lokal bilgisayarlarda ofline çalıştıracağız.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Reklam ve Kampanya duyuruları için flash veya html5 hareketli banner setler hazırlanacak.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Web sitesi için banner ve flash banner tasarımları yapılacak

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Karakter çizimleri yapılmış bir film sahnesinin 30 sn lik kısmı basit bir flash animasyonla canlandırılacaktır. film sahnesinin sesleri kalacak bu sesler ve konuşmaları basit çizgi animasyonla yeniden tasarlanacaktır. karakterlerin hareketli olmasına gerek yoktur. Sadece yüz göz el kol hareketleri gibi ilgili alanlar hareket edecektir.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] örnek flash uygulaması

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  Merhaba; Yeni girişimim için max 15 sn. stickman (cin ali) animasyon yaptırmak [login to view URL] hazır [login to view URL] hayata geç[login to view URL] logoda ki stickman kullanılıcak.

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "[login to view URL]" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yapılmış olan bir flash çalışma var, çok basit 5 adet resim sırayla [login to view URL] resimlerden bir tanesi değiş[login to view URL] olan bir resim yerine başka bir resim [login to view URL] olan flash dosyayı verebilirim onun üzeinde değişiklik olabilir ya da yeni yapılabilinir.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Flash Oyun Bitti left

  Flash Oyun Yapımında Tecrübeli basit içerikli Çok Fonksiyonel Olmayan Fakat Geliştirmeye Açık Versiyonel Oyun Yaptırılacaktır.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bir oyun sitesi için Flash menü tasarlanması gerekmektedir. Bir kaç sekme altında farklı logolar ve linkler konulacak basit bir iştir.

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fikir ve senaryo verildiğinde Türkçe oyun tasarlayabilecek ve bunu facebook ile entegre edebilecek bir geliştirici/tasarlayıcı arıyorum. Detaylar anlaşıldıktan sonra konuşulacaktır. İlk çalışma beğenildikten sonra devamlı çalışılacaktır. Bu ilana başvuranlar önceden tasarladıkları oyunları linkleri ile beraber atabilirlerse sevinirim.

  €3848 (Avg Bid)
  €3848 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba Arkadaşlar, Flash Oyun sitemiz mevcut ve kendi internet sitemiz ve reklam vereceğimiz internet sitelerinde kullanmak için görsel açıdan ve animasyon açısından çok iyi profesyonel bir çalışmaya imza atacak bir uzman arıyoruz. Flash Oyun sitesi olduğumuz için Profesyonel anlamda görsel efektler ve animasyonlar olmalı. ...

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak ve kodlatmak.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game encode all .. site demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €493 (Avg Bid)
  €493 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak istiyorum.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game site. demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €308 (Avg Bid)
  €308 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  [login to view URL] ve [login to view URL] markaları için Google Adwords'de kullanılmak üzere 16 farklı ölçü için birer setten 32 adet flash banner tasarımına ihtiyacımız var. Banner özellikleri detaylı olarak aşağıdaki gibidir: 320 × 50 Mobile banner 468 × 60 Banner 728 × 90 Leaderboard 250 × 250 Square 200 ×...

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Looking to create a 2D animated video that is 60 seconds long. The video will need to have voice over and subtitles. I will provide the script and general guideline. The purpose of the video is to showcase a product I sell and the benefits of using this product. Will need to be creative and clear video.

  €123 (Avg Bid)
  €123 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I'm looking for a 2D animator to animate a simple, elegant 2-3 minute video that matches the style of an existing animated commercial video campaign. Example: [login to view URL] We will provide: - Complete Outline - Product Screen Captures - Templated Transitions - Branded Intro/Outro I will have a number of these gigs coming

  €2940 (Avg Bid)
  €2940 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  ...is Aya and I am a student looking for someone to illustrate a conceptual idea. I would like for you to illustrate a person dressed in Nike clothes from head to toe. One animated poster with a man and another with a women. Each of them have speech bubbles that say “Hey Sugar, How Sweet Are you?” And they would also say it in a flirty tone. The design

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  12 teklifler
  Create an animated video 6 gün left
  ONAYLI

  I need an animated video like this: [login to view URL] Please send samples of your works. A knowledge of Adobe Animate / Flash is a plus. Thanks!

  €814 (Avg Bid)
  €814 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Hello, we want to have a configurator for rings. The user should be able to choose hie own ring, be able to give a shape and style. this also animated and price labeled with different factors. We have a very good sample and what to get something similar. Kind regards XGoud P.S. Only serious bids. We have a strict deadline and work only with experts

  €181 (Avg Bid)
  €181 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Animated Promo Video 6 gün left
  ONAYLI

  Animated Promotional video of around 1 min. Our budget is around INR 3000-4000.

  €120 (Avg Bid)
  €120 Ortalama Teklif
  33 teklifler

  ...Everyone, I would like to create a business power point presentation, with technical details (Lean Manufacturing, Six Sigma, 5S, Total Preventive Maintenance), ppt with 90 animated slides. I will provide all needed information in regards with the ppt content. Design of the ppt must be according with the example that will be provided later on. Thank you

  €55 (Avg Bid)
  €55 Ortalama Teklif
  34 teklifler
  animated PPT 6 gün left

  Hi, Looking to create animated ppts. from content to ppt. thanks, Madhur

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Looking for a bannersnack wiz! (Banner website software to create banners)

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ...both (Blue version). I will pay for one now and the other next week. Tease me. :) We will also explore the other variations later with a different vibe. Project Summary: Animated intro video with the full E4L logo and the four elements. Modern, up-beat and based on positive energy. Earth / Water / Fire / Air - Colours. Combine all 4 elements into

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Script is ready, voice over is ready. Stage 1 - 6 days to make story board Stage 2 - 5 days to animate

  €315 (Avg Bid)
  €315 Ortalama Teklif
  28 teklifler
  Greeting Cards 6 gün left

  Greeting card designer for Supa Dupa Babee and Friends character. Need sample card designs to reach children with positive motivational messages from Supa Dupa Babee and Friends, teaching kids to be super smart and drug free.

  €275 (Avg Bid)
  €275 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  We want an animated banner advert for a facebook campaign to get vendors to register on an e-commerce site. I have attached the logo for the brand to be included in the design. the text for the banner is " Start selling online! Reach millions of buyers all over Zambia easily, get your store on Saposo NOW! "

  €18 (Avg Bid)
  Garantili
  €18
  7 girdi

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Özellikli Mühürlü En İyi Yarışmalar

  Hello guys, I'm looking to have a video explainer animated done for a client in a very short time. Need someone who is ready to start working right away and is professional and can delivery high quality work in quick time.

  €485 (Avg Bid)
  €485 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Hi! We are looking for a long term engagement with Flash animators. We plan to produce 4 videos each month, each will be around 2 minutes long.

  €724 (Avg Bid)
  €724 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Looking for someone who can make a high quality animated video with subtitles or with a voice over. An individual with an experience in animation for companies.

  €100 (Avg Bid)
  €100 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  ...attached to this project). So what you will have to do is Mask out the bullet that is actually flying from the gun, and put in the new bullet. I do have the bullet already animated on a transparent background you can use in the video, the masking will be the harder part. I even have the puff of smoke you see in the original video. If you bid and then

  €115 (Avg Bid)
  €115 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Just need animated video no more than 45 - 60 seconds max. showing an app prototype. Will provide all the screens and explain the concept. No need for a voiceover just intending to have some music in the background. ***THIS IS A RUSH JOB*** (also relatively simple animation though) This is an example I like as a reference for the video (just would

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  39 teklifler
  3D animation 5 gün left

  i need an old letter animated with some ink bottle beside it animated and open with some text inside it any one can make it text me with price thnx

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  we need text animation with chiseling effect: - should be able to update text with our own entry - should be able to increase font size - should be able to change text area width - text/words should wrap if they can't fit into one row Enclosed is css and html for project (adjustment of this pen: [login to view URL])

  €129 (Avg Bid)
  €129 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  I need some animated videos and some designing and modelling work. Need best illustration amd after effects. Its a very urgent project. Nothing is ready I need everything to be prepared: Script Video Thumbnail Voice Over And all other things...

  €52762 (Avg Bid)
  €52762 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  We'll be creating a 15 second animated video of a bunny wearing a T-shirt with the client's logo, hopping around hiding Easter eggs. We will then have text saying "Happy Easter" appear on screen along with the client's logo. This will be used as a social post to announce a competition. The turnaround on this job is tight and they need to see the final

  €310 (Avg Bid)
  €310 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  Hi, we have a clients logo we need to have animated urgently in a short video build-in. examples of some can be found on you tube as follows: [login to view URL] [login to view URL] some of a build up then the logo and the theme for the clients conference appears agriculture images then the logo appears and then the words. Main

  €320 (Avg Bid)
  €320 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Hi, I need you to create an animated Video of 1min for my business.

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  I need you to make animated gifs for me, each one based on one word in my word list, this is for a kindergarten alphabet app, so it should be little-kid style, colorful and humorous. I am not looking for stolen art 'borrowed' from google images. I am looking for original work. I will pay $1 per image, and I need 125 images. The rate is NOT NEGOTIABLE

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...themselves and taking selfies or shooting personal videos and having fun and winning money and the words with the logo - Its your turn to win - [login to view URL] showing after being animated at the end in the banner or static in a nice intuitive way on the flyer... The business card is just a normal nice design business card with the logo attached here thanks

  €44 (Avg Bid)
  €44
  96 girdi

  ...text that last 1 minutes that describe the project, rule and ask people to pledge. While a narator is speaking I want a video of the game, animated. Showing the game, have some element of the game being animated. Showing variety of kind of card in a mather that fit with the scenario. It is my first project. For the video, really dont know where to

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler

  I'm looking for a logo designer who can also create an animated logo/opening sequence for an online chat show.

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  77 teklifler
  Animated SVG 5 gün left

  Heya! I want an animated SVG (if this is the best option, I am open to other ideas) to animate my logo as an intro to my website. See the attached screens for more info, the colour will come in from the top left, and bolt into the JW letters. The logo will need to be on a transparent background. I can supply the JW logo as an SVG and an AI file if

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  13 teklifler