Articulate designer işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  219,677 articulate designer iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] Bu tarz animasyonlar yapabilen bir tasarımcı araştırıyorum. Sık sık internet siteleri yapmaktayım, devamlı olarak güvenilir birisi varsa, çalışmak isterim.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İllustrator Photoshop kullanabilen oyunlarımız için poster calışmaları game character background calısmaları yapılacaktır.

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Hazır olan ders müfredatını articulate vb. platformlar ile kullanıcı dostu online ders içeriğine ve formatına dönüştürme.

  €110 (Avg Bid)
  €110 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  LOGO DESİGNER Bitti left

  Profesyonel logo yapılı [URL'yi görüntülemek için giriş yapın]ıcılığıma güveniyorum.Öğrenciyim paramı bu şekilde çıkartıyorum.İki tarafında memnun kalacağından [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] BEN YAPIYORUM

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  Logo designer Bitti left

  Tablette logo yapılır düşük maliyete logo yapılır

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Modayi hizli takip eden bir markanin logosunun olusturulmasi icin orta dereceli, yaratici bir designer arayisimiz olmaktadir.

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Merhaba! Motion Graphic Designer aranıyor After Effect and Adobe Premier kullanmayı bilen ve montaj yapabilen bir kişi lazım, ingilizce bilmeniz çok büyük bir artı olacak ÖNEMLİ NOT: Sadece aşağıdaki ülkelerden freelancerler aranıyor (NATO üyeleri) ALMANYA (1955) AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ (1949) ARNAVUTLUK (2009) BELÇİKA (1949) BİRLEȘİK KRALLIK (1949) BUL...

  €835 (Avg Bid)
  €835 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I need QT UI DESIGNER. Qt ile masaüstü ortamında geliştirdiğimiz projemize tercihen Qt ile daha önce proje yapmış, Qml veya başka şekilde güzel modern arayüz tasarlayabilecek Tasarımcı aranıyor. Projemiz Oyun Menüsü, eke bir tane görsel ekliyorum bunu Qt ye aktarabilecek ve tasarımı değiştiricek modern bir tasarım yapacak kişi aranıyor. Teşekkürler.

  €220 (Avg Bid)
  €220 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Türkçe bilen, articulate storyline kullanan birine ihtiyacım var.

  €1659 (Avg Bid)
  €1659 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Bizimle proje bazlı (İstanbul Moda Konferansı için) çalışacak bir Freelance Motion Graphic Designer aramaktayız. En kısa zamanda bizimle çalışmaya başlaması tercihimiz. Konferans için hareketli görseller ve videolar hazırlayacak, Kreatif, Deadline konusunda titiz ve sadık, Adobe After Effects, Illustrator, Premiere programlarına hakim, Portfolyo sunabilecek, M...

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Articulate storyline ya da Adobe Captivate kullanan arkadaşlara ihtiyacımız var. 3 ayrı ders için interaktif içerikler oluşturulacak ve Scorm paketi halinde teslim alınacak.

  €1797 (Avg Bid)
  €1797 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Articulate storyline ya da Adobe Captivate kullanan arkadaşlara ihtiyacımız var. 3 ders için online içerik oluşturmak istiyoruz.

  €1531 - €3062
  €1531 - €3062
  0 teklifler

  Telemedicine company for hospitals

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  Merhaba , Open Source web yazılımı olan bir içerik yönetim sistemini aşağıda linki paylaşmış olduğum template uyarlanmasını istiyorum. [URL'yi görüntülemek için giriş yapın]

  €484 (Avg Bid)
  €484 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Looking for android memory game designer - Hafiza geliştirici basit grafikli ve basit arayüzlü android oyun tasarlayacak yetenekli bir arkadaş arıyoruz.

  €1263 (Avg Bid)
  €1263 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Original custom web interface designers are required to run our office projects.

  €154 (Avg Bid)
  €154 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Zach the Designer, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €207 (Avg Bid)
  €207 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fuarcılık firması adına stant tasarımları yapabilecek designer arkadaşlar ile freelancerolarak çalışmak istiyoruz.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I need a logo designed. Küçük logo tasarımları için en iyisi

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  Logo designer Bitti left

  Bir logo tasarlayın Basit logo tasarımları için en iyisi

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  html5 node js kullanarak yapılan okey oyunun css deyişicek jslerde düzenleme yapılıcak

  €511 (Avg Bid)
  €511 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Merhabalar. diyet ve pilates alanında hizmet veren merkezimize yeni bir logo tasarımı aramaktayız. İlgilenen arkadaşlar tasarımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyoruz. Markamız "İstanbul pilates"

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Bebek triko örme modellerinin dosyalarının oluşturulması. Dikim, kumaş detaylarının belirtilmesi

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €185 (Avg Bid)
  €185 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  loga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılır

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  web designer Bitti left

  Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

  €124 (Avg Bid)
  €124 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flaşsız tasarım aracı   Hiçbir aylık ücret, tam entegre   Magento'nun sürümü uyumlu   Yönetici her ürün özel seçeneği için fiyat ayarlayabilirsiniz   Yönetici kütüphanenin sanat oluşturabilirsiniz   Müşteri metin eklemek ve dönüştürebilir   Ajax / HTML5 / CSS3 Bo...

  €25 - €207
  €25 - €207
  0 teklifler

  Yeni bir konsept için yaratıclığına güvenen freelance designer arıyoruz. tam bir kolleksiyon oluşturabilecek, kumaşı iyi bilen ve gerekirse üretimi de takip edebilecek.

  €2753 (Avg Bid)
  €2753 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I am looking for a web designer from tamil nadu details on chat - bid if u speak tamil

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I need a slide deck of infographic to visually present the highlights of a fuller report. The topic is suicides for a UK county and also drug related deaths. Sensitive imagery and powerful messages. Audience for final product is decision and policy makers in local government, NHS, Police etc.

  €406 (Avg Bid)
  €406 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  I need you to write a research article.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hello Ramadan Kareem I have a PDF file with English text. I need someone to change it to Arabic. Start your proposal with any Arabic word. I have the Arabic text. Need it only to be designed.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Hi, I am looking for a web designer to work in frontend design on Figma. You should be creative and available at any time. This is a potential long-term project for over 6months. Looking for the best web designer. Kane

  €912 (Avg Bid)
  €912 Ortalama Teklif
  66 teklifler
  website designer 6 gün left

  We are after someone to design new pages for Infabode that fit in to the existing framework of what has currently been created. As well as to re-design our emails that we send to users each day with their notification activity. There will be new work to do on the project every month or two- so this is an opportunity for relatively consistent web and email design work. Looking for designers who c...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Hello Sir, I am Mustafa From King Rox Company, and want to hiring you for the project "Content Writer, Graphic Designer And Digital Marketing" and we checked your worked, which you submitted to us, its good but not %100. each month we will pay you $700 USD, for the Content Writer, Graphic Designer And Digital Marketing. if you agree accept it. I am Create Milestone for 19-30 Apr 2021. if...

  €232 (Avg Bid)
  €232 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need someone to design Microsoft word to PDF.

  €332 (Avg Bid)
  €332 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  I need designer 6 gün left

  I need designer logo designer

  €299 (Avg Bid)
  €299 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  We are launching an ecommerce platform and need CAD designers for jewelry specifically.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Graphic Designer 6 gün left

  FEATURED REVIEW "It was an absolute pleasure to work with eTranslators on this project! After trying for days to find a good translation team that really understands my needs, etranslators was able to break any and all expectations i had and deliverd absolutey polished translations for 12(!!) different languages. A++ freelancer , I am very happy that I got the chance to work with someone like...

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Graphic Designer 6 gün left
  ONAYLI

  We are looking for a graphic designer who can use MS- Word or Corel draw to edit an old agreement. Must be quick and reliable.

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  we want someone who can design science olympiad question bank in international leve;

  €111 (Avg Bid)
  €111 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Hi, I have 3 simple designs. I need you to convert them to html page. They will be used to create dynamic PDFs using TCPDF library. Your job is to create web design with inline styling. Experience in email templates will be preferred.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  The Gig You will travel to our NJ office at Kearny Point (78 John Miller Way, Kearny, NJ 07032) to showcase clothing, handbags and accessories from our inventory on camera. Our in-house photographer will lead the shoots and handle all photography/video recording. You will give Material Wrld, Inc (“Material World”) permission to use name, photograph, image and/or video for public rela...

  €12 - €21 / hr
  €12 - €21 / hr
  0 teklifler
  Graphic Designer 6 gün left
  ONAYLI

  Need Graphic Designers for a Singapore Startup Company. Initially need to showcase the talent. Will discuss in details once you bid for it

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  i need structural Auto cad Drawing and Design calculation

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  looking for pumplate design (brochure) for election no advance pls

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I need an Android app. I would like it designed and built.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Logo for my new food buisness

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  Looking for someone to create a interactive ppt slide pack of around 30-35 slides

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  28 teklifler