Autodesk sketchbook pro işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  5,000 autodesk sketchbook pro iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I am facing some issues on Comfyui on my Mac M1 Pro, please send proposal only you are expert on Comfyui and Mac. Also write "Mac" top of your proposal so i can contact with you.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Freelance Video Editter/Designer Pozisyon Tipi: Serbest Çalışan (Freelance), Opsiyonel olarak Tam Zamanlı Lokasyon: Uzaktan Çalışma (Herhangi bir konumdan çalışılabilir) Instagram Reels formatında 15 saniyelik videoların etkili bir şekilde düzenlenmesinde deneyimli Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro gibi video düzenleme programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Kreatif düşünebilen, detaylara önem veren ve estetik bir bakış açısına sahip Çalışmalarını zamanında tamamlayabilen ve teslim edebilen Güçlü iletişim becerilerine sahip, ekip çalışmasına yatkın

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Sosyal medyada içerik üretme konusunda hevesli, deneyimli veya deneyimsiz, ekip çalışmasına ve gelişmeye açık ONLİNE olarak UZAKTAN çalışacak dijital üreticiler aranıyor! Yaratıcı ve özgün işler çıkarma konusunda kendine güvenen, Metin yazımı kuvvetli, Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına hakim, Seslendirme konusunda deneyimli ya da seslendirme yapabilecek altyapıya sahip, Adobe Premiere Pro vb. kurgu programlarına hakim, Verilen görevi zamanında teslim edebilecek, “Video İçerik Üreticisi" arayışımız bulunmaktadır. İŞ TANIMI Büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda video içeriği üretmek. Birim istekleri doğrultusunda gerçekleştirilen faaliyetlerdeki...

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba Petko B., profilinizi farkettim ve size pro jemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Figma ile tasarlanmış arayüzleri elementor ve Elementor Pro kullanarak Wordpress'e aktararım yapabilecek bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Dileyen kişiler özel mesaj yoluyla ulaşması halinde figma linki paylaşılacaktır.

  €174 (Avg Bid)
  €174 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Eğitimle alakalı matematik gibi youtube ve sosyal medya için video edit yapabilecek after effect,premier pro, photoshop kullanabilen yaratıcı projelere destek olabilecek, evinden veya iş yerimizde çalışabilecek 1 ya da 2 iş arkadaşı arıyorum. Proje bazlı değil sürekli bizimle çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz. Öncelik ankara veya bolu 'da yaşayan arkadaşlara verielcektir.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler

  - Depolama ve lojistik temalı websitesi - Vektörel görseller - Admin paneli - Responsive tasarım Örnek:

  €67 / hr (Avg Bid)
  €67 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Merhaba cagriari, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartış adobede tasarlanmış ara yuz var elimizde. Html, css yazılımları ve kodlama gerekecektir. Gold coders scrypt hyipt manager pro ile entegre edilecektir. Yardımcı ola bilirmisiniz

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Mustafa A., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartış .Xd adobede tasarlanmış ara yuz var elimizde. Html, css yazılımları ve kodlama gerekecektir. Gold coders scrypt hyipt manager pro ile entegre edilecektir. Yardımcı ola bilirmisiniz

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar .Xd adobede tasarlanmış ara yuz var elimizde. Html, css yazılımları ve kodlama gerekecektir. Gold coders scrypt hyipt manager pro ile entegre edilecektir. Yardımcı ola bilirmisiniz?

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Adobe Photoshop, Illustrator, After Effects ve Premiere Pro programlarının güncel sürümünü kullanıyorum. Not: Ben grafikerim sizden teklif bekliyorum. En fazla 3 revize yapılır. 1-3 gün içerisinde sizde olur. 3 farklı tasarım yapılır. Yüksek çözünürlük. Kaynak dosyaları verilir.

  €1276 (Avg Bid)
  €1276 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Merhabalar Ben Mert; Sizlerin Yeni Açacağı Veya Modernize Edilmesi Gereken Youtube Kanallarınız İntro,Banner Ve Logosunu Tasarlayacağım. -Logo Özellikleri *Yüksek Kalitede 200-300 DPİ Çözünürlüğünde Matbaa Basımında Kullanılabilecek. *Photoshop Tooları Ve İllustratör Kullanılarak El Emeği İle Tasarlanmaktadır. *İntro İse Adobe Premier Pro İle Yapılmaktadır. Sizlerin İhtiyaçlarınıza Çözüm Bulmaya Çalışıcağım.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhaba, Ben bir bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve bu konuda birden çok deneyimim bulunmaktadır. Dilerseniz size logo yapabilirim, video ve fotoğraf montajlayabilirim eğer kabul ederseniz kısa zamanda size tam zamanlı çalışarak hizmet verebilirim. - Fiyat yaptıracağınız web sitesine göre değişiklik göstermektedir. - Adobe Premiere Pro / Adobe After Effects / Adobe Photoshop Programları hakkında bilgim ve deneyimim vardır.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  *Adobe photoshop programlarına hakimim *da vinci resolve ve vegas pro programlarını kullanabiliyorum sanatta ve tasarımda sınır yoktur. Sınır sizsiniz :)

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, Projemiz ağırlığını bir pin yardımıyla kolayca değiştirebileceğimiz, spor amaçlı kullanım için uygun bir dambılın teknik çizimini, üretimde kullanılacak kalıp dizaynını ve mümkün ise ağırlık dağılım - dayanıklılık testlerini içermektedir...pin yardımıyla kolayca değiştirebileceğimiz, spor amaçlı kullanım için uygun bir dambılın teknik çizimini, üretimde kullanılacak kalıp dizaynını ve mümkün ise ağırlık dağılım - dayanıklılık testlerini içermektedir. Kullanılacak malzemeler ve ağırlık seçimleri az çok tarafımızca belirlenmiştir. Örnek görsel ekte yer almaktadır. Link ise alt kısımda yer almaktadır. Kişisel kullanım için üretilecektir. Dizayn konusunda ya...

  €236 (Avg Bid)
  €236 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Sosyal medya ajansımızda tasarım ve fikir üretme süreçlerinde başlangıç, orta veya ileri seviye photoshop, after effects premiere pro ve-veya benzeri tasarım programları kullanabilen takım arkadaşı arıyoruz. Bu alanda ilginiz olması ve hevesli olmanız bizim için en önemli kıstas. Teknik eksikliklerinizi sahada her gün üretim yaparak geliştirebileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Merhabalar iyi forumlar bir yerde gördüğüm scripti özel olarak kodlattırmak istiyorum açık kaynaklı olacak şekilde [Removed by Freelancer.com Admin for offsiting - please see Section 13 of our Terms and Conditions]arayın. bu işe hakim olmayanlar lütfen gereksiz yere zaman çalmayalım, konu ciddidir. iyi forumlar tekrardan teklifleri bekliyorum Bu Scripti aynı şekilde açık kaynaklı bir şekilde istiyorum her şeyi ile tüm domainler vs kullanılmasını istiyorum.

  €610 (Avg Bid)
  €610 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba, Ben yaklaşık 3 yıldır başlıktaki işleri yapıyorum kullandığım programlar en profesyonelleri(Adobe Premiere Pro CC 2019-Adobe Photoshop CC 2020).Bu işte iyiyim ve sizlerle beraber çalışmaktan mutluluk duyarı en son plandadır.Önemli olan işin düzgünlüğü ve kalitesidir.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Kısa video işlerinde zor olmayacak şekilde hızlıca editleyip videonuzu size gönderebilirim. Kullandığım yazılım Adobe Premiere Pro CC 2018 kullanıyorum.Ücret en son gelir.Düşük ücretle çalışırım.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  20-25 dakika aralığında video montajlıyorum. Youtuberlar için 4 yıldır videolar hazırlayıp montajlıyorum. Vegas Pro, After Effects ve Premier Pro kullanıyorum. Para son plandadır gelişmek daha önemli.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  max 10 dakika uzunluğunda videolar editlerim. logolar hazırlarım daha önce youtube için video editlediğim oldu. arka plana müzik ve geçiş efektleriyle futboll sayfaları için çalışıyorum. isteğe göre sizede yardımcı olabilirim. Premiere pro kullanıyorum. Ücret her zaman en son plandadır. Para önemli değil önemli olan gelişmek.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Merhaba sitem için n11,n11 pro, trendyol, gittigidiyor, hepsiburada ve eptt avm için entegrasyon yazdıracağım detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin

  €831 (Avg Bid)
  €831 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...ufak DC motor kontrol edilecek. Enerji optimizasyonu çok önemli çünkü pille çalışacak. İşlem olmaıdğı sürece İşlemci ve GPRS modülünün uykuda olmasını istiyoruz bu yüzden. Proje: GSM ile haberleşen ve sadece pil ile çalışan elektronik kapı kilidi yapıyoruz. Mevcut Durum: Mekanik, elektronik donanım ve sunucu tarafı hazır ancak embedded yazılımda istediğimiz verimi alamadık. Projeye Arduino mini pro işlemci ve SIM800L GSM modülü ile başladık. Donanımda gerekirse değişikliğe gidebiliriz fakat maliyet önemli bu projede. GSM modülünde hem SMS hem GPRS kullanıyoruz. SMS'i modulu uyandırmak için kullanıyoruz. Enerji optimizasyonu için işlemcinin de uykuda olması veya uyanı...

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...sensörden veri alınacak, ufak DC motor kontrol edilecek. Enerji optimizasyonu çok önemli çünkü pille çalışacak. İşlem olmaıdğı sürece İşlemci ve GPRS modülünün uykuda olmasını istiyoruz bu yüzden. Proje: GSM ile haberleşen ve pil ile çalışan elektronik kapı kilidi yapıyoruz. Mevcut Durum: Mekanik ve elektronik donanım tarafı hazır ancak yazılımda istediğimiz verimi alamadık. Projeye Arduino mini pro işlemci ve SIM800L GSM modülü ile başladık. Donanımda gerekirse değişikliğe gidebiliriz fakat maliyet önemli bu projede. GSM de hem SMS hem GPRS kullanıyoruz. SMS'i modulu uyandırmak için kullanıyoruz. Enerji optimizasyonu için işlemcinin de uykuda olması veya uyanıkken &ccedi...

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...sensörden veri alınacak, ufak DC motor kontrol edilecek. Enerji optimizasyonu çok önemli çünkü pille çalışacak. İşlem olmaıdğı sürece İşlemci ve GPRS modülünün uykuda olmasını istiyoruz bu yüzden. Proje: GSM ile haberleşen ve pil ile çalışan elektronik kapı kilidi yapıyoruz. Mevcut Durum: Mekanik ve elektronik donanım tarafı hazır ancak yazılımda istediğimiz verimi alamadık. Projeye Arduino mini pro işlemci ve SIM800L GSM modülü ile başladık. Donanımda gerekirse değişikliğe gidebiliriz fakat maliyet önemli bu projede. GSM de hem SMS hem GPRS kullanıyoruz. SMS'i modulu uyandırmak için kullanıyoruz. Enerji optimizasyonu için işlemcinin de uykuda olması veya uyanıkken &ccedi...

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  4 yıldır kafeteryalara restorantlara ve bir çok işletmeye sosyal medya için içerik üretme reklam hazırlama konusunda deneyim sahibiyim. Hazır videolar üzerinde oynama, sıfırdan içerik üretme, senaryo yazıp çekip montajlayıp sosyal platformlarda yayına hazır hale getirme konusunda biçilmiş kaptanım.

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Selamlar ben bi script tasarlatmak istiyorummetin2 ve benzeri csgo oyunlarında hesap alımı satımı ilan açma ve hesap yükseltme ve buna benzer şeyler için isteklerim aşşa...adresi gözükmemeli 15- satıcı ürün eklerken satış süresi belirlemeli 1 saat 3 saat 6 saat 12 saat 24 saat ve alıcı satın aldığında o süre zarfında satıcı teslimatı gerçekleştirmez ise ödeme yine havuzdan alıcıya dönmeli 16- sitede canlı destek sistemi de kurulmalı EKSTRA OLARAK ; en son ne zaman aktifti başarılı işlem sayısıbaşarısız işlem sayısı diğer ilanları üye madalyonu bronz silver gold pro gibi satışa göre / 20 satış bronz 50 satış silver gibi mesela TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM İyi günler iyi çalışmalar... ö...

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  ...Player uygulaması yapmak istiyorum Anasayfada yer alacak menüler sırasıyla PLAYER 2. LİVE STREAM 3. WORLD CHANNELS CHANNELS 5. TURKVOD vb. 1. Menüde iptv adreslerini yazarak girilmesini sağlayan bir tv player yapmak istiyorum Örnek: İSİM: test ADRES http: Username:.test Password: test çıkış seçenekli .ts .hls .mpegts gibi 2. menüde kodi deki live stream pro mantığıyla olacak ama misal girilen iptv adres çıkışı xml formatında tv playera aktarılıp oynatılacak. ve yine server ekleme olacak veb ben de internet üzerinde uygulama sahiplerine liste verebileceğim şekilde olmalı 3 ve 4. menüde yine benim tarafımdan internet üzerinde liste paylaşmamı sağlayacak şekilde olmalı 5. menü ise internet portalı olan ve KO...

  €512 (Avg Bid)
  €512 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  merhaba ben web wordpress web sitem için bir uygulama kullanmak istiyorum. linkteki video chat eklentisini web sitesine kurabilecek veya farklı buna benzer eklentide olabilir. mesela true conf 6 kişiye kadar konferan görüşmeyi ücretsiz veriyor her ikisinide inceledikten sonra bir tanesini web sitesine kuracağız ve burada farklı olan şu görüşme yapan kişiler konferans veya tek eğer müşteri temsilcisinden bilgi talep ederse skype ye benzer önceden kontur yüklemek durumunda örnek olarak sitesi gösterilebilir. fakat web sitem arkadaşlık sitesi değildir . sadece turizm amaçlı danışmanlık sitesidir. Bunu yapabilecek arkadaşlar lütfen iletişime geçsinB

  €315 (Avg Bid)
  €315 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Opencart 2.3.0.2 versiyonunu kullanıyorum. Kullanıcı yetkilerini verirken bu işlemi yapmaya yetkili değilsiniz uyarısı alıyorum. Mysql üzerinden de yetki verme işlemlerini yapıyorum ancak yine de düzelmedi. Total import pro eklentisini yükleyince olan oldu.. Bu eklenti düzgün çalışıyor ancak sonrasındaki hiçbir eklentiyi çalıştırmıyor. Konu hakkında yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı? Teşekkkürler..

  €265 (Avg Bid)
  €265 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Yeni bir web sitesine ihtiyacım var Bunu tasarlayın ve kurun Diğer ya da belirsiz Pes pro script full olanı sosyal medya trafiği

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  web tasarımı istiyorum, yönetim paneli olacak , türkçe olacak, kategori olacaK

  €172 (Avg Bid)
  €172 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  IOS üzerinde bir uygulama olarak çalışacak kişisel sağlık verilerinin girilebileceği bir mobil app istiyoruz. kişiler tüm raporlarını ,MR ve röntgenlerini uygulama üzerinden kayıt edecek. Uygulama içinden telefon kullanılarak scan edilmeli ve b...verilerinin girilebileceği bir mobil app istiyoruz. kişiler tüm raporlarını ,MR ve röntgenlerini uygulama üzerinden kayıt edecek. Uygulama içinden telefon kullanılarak scan edilmeli ve bulut ortamında bir yere kayıt etmeli ! Tüm bilgileri şifreli olarak kayıt edilmesini istiyoruz. Uygulamada istenilen bilgiler paylaşım özelliği ile mail,drobbox,google drive,box gibi otamalarada gönderilebilmeli ! Pro versiyon için uygulama içi satın alma ile akıllı telefon...

  €716 (Avg Bid)
  €716 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  web plusta commers bir site tasarım türkçe olacak

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  premire pro,sony vegas.... video editing after effects

  €122 (Avg Bid)
  €122 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  oo pro knk gel işe alam seni zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 100 karakterin ak

  €9228 (Avg Bid)
  €9228 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  "I'm in need of a skilled editor to manage my personal tutorial video that runs for less than 30 minutes. Your task will primarily entail streamlining the footage and refining the overall production to make it engaging and effective. The ideal candidate for this project will have: - Proficiency with video editing software (such as Adobe Premiere Pro or Final Cut Pro) - Experience crafting coherent, polished videos out of raw footage - An eye for detail and overall visual storytelling - Ability to work under tight deadlines While previous experience producing tutorial videos is valued, what's even more essential is your ability to convert my personal vision into a consumable, easily understandable, and engaging clip. Let's bring to life a tutorial that c...

  €212 (Avg Bid)
  €212 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  We require the creation of a script that will enable us to add new records on FotoCasa Pro. The script should be designed using React. Below are the specific functionalities: - Capability to generate new records on FotoCasa Pro. - The records will include specific property details, particularly the area size and number of rooms. Ideal candidates for this task will possess a profound knowledge of React, and prior experience in working with FotoCasa Pro will be a plus point. We need someone with attention to detail, capacity, and dedication to develop a robust and efficient script. We need a script to be able to post, edit or delete records on FotoCasa Pro (which is created on React). The content comes from system Prospects and we need to be able to configure v...

  €467 (Avg Bid)
  €467 Ortalama Teklif
  79 teklifler

  I have a new site with wordpress, hosted on A2 hosting with the kadence pro theme. • I want to setup a project case study page template • Product page templates • I want to be able to upload products using a csv / or g sheet and not have to manually edit each one on the wordpress site • Woocommerce for the product page templates • CRM • Customer login portal • Option to choose country being united states, canada, united kingdom, europe, australia (ideally through a subdirectory) • Download product spec sheets from the product pages • Optimize the website to be lightweight and fast The project pages and product pages - I have the desired layout so I want you to design them to that. Is this something you can help with?

  €102 (Avg Bid)
  €102 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Hi. With just a 1 time payment, I help digital creators, marketers, social media markters to subscribe to Lifetime Canva Pro services with no additional costs. The service they purchase from me will last for a lifetime with just the single payment. I also help brands, companies or teams to set up Canva Admin Panel(Canva Team) where they'll be able to create a team link and invite up to 500 people to join and use Canva Pro features together also with just a one time payment offer. These are the Lifetime Single User Canva Pro and Seller Account Admin Panel (Canva Team) All of this is done with a 1 time fee and no additional cost. Clients can choose between the 2 options and select which offer they'd prefer and you as an affiliate will get paid a commission ra...

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Hledám šikovného freelancera s perfektním zvládnutím Excelu a dobrou představivostí, abychom vytvořili predikční model, který je jak vizuálně atraktivní, tak snadno aktualizovatelný. Mám určité preference pro tento model: • Měl by obsahovat grafy a diagramy pro jednoduché a rychlé porozumění datům a trendům. • Naprostou nezbytností je snadná údržba a aktualizace modelu. Mimo to mám některé specifické proměnné, které chci do tohoto modelu začlenit. Podrobnosti sdělím vybranému uchazeči. Profesionálové se znalostí finanční analýzy a...

  €830 (Avg Bid)
  €830 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I'm in need of a Shopify expert who can build an entirely new website for me. The crucial part is that I need someone experienced in the integration of apps, in particular, 'Arrivesby.' The appointed freelancer should deliver a solution encompassing the building of a functional, mobile responsive, and aesthetically pleasing online store which seamlessly integrates 'Arrivesby' app. Key Responsibilities: • Building a Shopify e-commerce store from scratch • Integrating 'Arrivesby' app into the site Ideal Candidate: • Proven experience in building Shopify online stores from start to launch • Familiarity with 'Arrivesby' app or other Shopify-compatible shipping apps • Solid understanding of UI/UX principles • Ability...

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  73 teklifler

  Hi i need you to do pixel perfect design for ...com/file/hAfZ9TtYwtzX0sXgPNG9Sd/Untitled?type=design&node-id=0-1&mode=design Have a look at this. I made a stupid attempt. I have amazing photos, and my photoshop skills suck. I havent' done any of the pop out windows. We need to do 5 product pages We want all the exact hodlers for the mobile and also the popups for our skin care product page. The pixel perfect design should be of the iphone 15 pro max website: - font size - line spacing, letter spacing, - all the frames , sections, white spacing - photoshopt the bottles to fit the same aesthetic sense of the iphone website etc Can you please let me know if you can do this on figma. I have already done 40% , need you to do the rest. Can you do it now? Finish the ...

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  55 teklifler
  audio editing 6 gün left

  I a...uses Logic Pro. The person should be experienced or knowledgeable in classical composition, particularly operatic vocals with some accompaniment. I require an old cassette recording of an aria with a female vocalist and piano that was made about 20 years ago on a tape recorder. The project is partly edited in Logic Pro software, but it needs some polishing. Some effects have been added- some pitch corrections and flex pitching but it still needs work done to the instrumentals and some instrumentals added to it in the form of classical woodwinds and strings. So a classical composer is preferred. I would like this to be a collaborative effort so that the edit s I have made can be used and refined by the person I am employing. This is an audio recording in the aiff. format...

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler

  I'm reaching out to you with a project to create a modern and visually appealing website. The theme of the website is transparent umbrellas. Budget is max 50 $. I need you to build a new Wordpress Responsive site in Elementor Pro or Spectra Pro, (it is already install) of a front page and 5 inner pages and a blog. Build a website in Scandinavian colors that suits Denmark. Scandinavian design is renowned for its simplicity, minimalism, and connection to nature, which is deeply ingrained in Danish culture as well. Use of Natural and Muted Colors: Scandinavian color palettes are inspired by the natural landscapes of the region. Think of the blues of the sea and sky, the greens of the forests, and the earthy tones found in the landscapes. Soft pastels, cool greys, and whi...

  €46 (Avg Bid)
  Garantili
  €46
  19 girdi

  I am seeking a creative and energetic video editor to create a fun and playful montage for Mother’s Day. The project involves producing a 3-4 minutes long video that intertwines existing videos, personal photos, and engaging text captions. The successful bidder should: * Be proficient in video editing software such as Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, or similar * Have previous experience in creating engaging and playful videos for personal or professional projects * Be able to creatively combine different media types into a seamless video * Have a keen eye for detail and a strong sense of timing, to perfectly sync text and images with the video's pace * Be able to complete the project in a timely manner Overall, the aim is to encapsulate beautiful memories in ...

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  56 teklifler

  I need an AI chatbot with a free standard version and I pro version that will be free with web3 access to holders of the projects website. Will be a lot better visually and more modern that chatgpt and be responsive. Will have additional features such as initiating names for chats before user starts a new chat and/or changing the chat name after at any point. Can save/share documents generated within the chat in certain formats such as txt,pdf,csv. Can generate images and/or videos based on prompts. Can use voice to enter chat and the aibot can reply back in voice (user should be able to choose the voice from a selection) so the app can be like an AI Siri. Want it to have less limitations as chatgpt.

  €755 (Avg Bid)
  €755 Ortalama Teklif
  51 teklifler

  ...crafting a visually appealing showcase that will leave our visitors in awe. ?‍? Tradespeople Profiles: Craft detailed profiles for each tradesperson, highlighting their skills, qualifications, glowing client feedback, and contact information. You'll be instrumental in building trust and credibility for our tradespeople partners. Why You're Perfect for the Job: ? Web Development Expertise: You're a pro at turning ideas into reality, with a keen eye for design and user experience. ? Digital Marketing Skills: You understand the importance of attracting and engaging our target audience, and you know just how to do it. ? SEO Mastery: You'll ensure our website ranks high on search engines, driving organic traffic and boosting lead generation. ? Experience ...

  €119 (Avg Bid)
  €119 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  ...rigged from head to toe to provide mobility for standard movements. I am using Autodesk Maya 2024, so experience with this particular software is crucial. The main aspects to cover are: - High-detail base model: the model should be cartoonish but with a great emphasis on the finer details. - Full rigging: the model should be rigged completely, facilitating standard movements. Proficiency in Autodesk Maya 2024 is critical, and previous experience with cartoonish female models is preferential. To complete this project successfully, you'll need a robust understanding of rigging from head to toe. Let your portfolio reflect these skills. I want a female base model for a personal hobby since I'm just using Autodesk Maya 2024, and I like it done in that p...

  €119 (Avg Bid)
  €119 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  ...end. - The videos should include some text overlays and graphic animations. - Well-integrated background music and sound effects would significantly boost the engagement factor of these reels. - Must include captions in Hinglish Skills Required: 1. Strong experience in video editing, particularly short-form content like Instagram Reels or TikTok videos. 2. Adobe After Effects 3. Adobe Premiere Pro 4. Proper Animation Expertise and Motion Graphics 5. Map Animations 6. Must know Hindi, because audio that will be provided by me will be in Hindi My budget is 5$ per 60-second reel - regular work if we like your job This project requires a combination of creativity, technical prowess, and an understanding of social media trends. If you fit the bill, I'd love to collaborate. D...

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  14 teklifler