Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  5,000 bare metal iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Üretimini yaptığımız metal konstrüksiyon parçaların teknik resimlerinin çizimi isteniyor. Bu parçaların (toplam 7-8 çeşit) resimlerinini Autocad veya Solid ortamında çizilmesinden sonra bir de montaj resmi çizilecek. Sporcim olarak tribün proje işlerimizde, teknik resim konusunda bizimle çalışacak arkadaş arıyoruz. Lütfen İzmir de yaşayan arkadaşlar iletişime geçsin. Çünkü çizimi yapacak arkadaşın firmamıza gelmesi gerekecek.

  €962 (Avg Bid)
  €962 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Açıklama: İmalat sanayinde fason işlem hizmeti veren küçük ölçekli bir firmayız. İşlem yaptığımız ürünler makina, kalıp ve imalat sanayilerinden gelen şekillendirilmiş muhtelif metal parçalardır. Değişik firmalardan gelen bu parçaların giriş kaydı ve işlem basamaklarının karışıklık olmadan takibinin yapılmasına yönelik (tercihen Visual Basic dilinde) program yaptırmak istiyorum. Ben yaklaşık 38 yıldır bu sektörün iç beklentilerimi ve ne istediğimi iyi bilmekteyim.İş yerim İstanbul-Bayrampaşa`da.İlgilenenlerin teklifini bekliyorum.

  €475 (Avg Bid)
  €475 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  Logo yapımı Bitti left

  Demir doğrama tasarım firmamıza internet sitemiz için logo’ya ihtiyacım adı: BİZİM METAL

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Uzun yılların verdiği tecrübe ile progesif ve tandem kalıp dizaynı process dizaynı ürün analizi gibi konuları işleyebilirim tekliflerinizi bekliyorum

  €60 (Avg Bid)
  €60 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Metal tellerden ve saç demir levhalardan üretilecek ürün tasarımı ve teknik çizimleri çizimleri için hizmet almak istiyorum. Örnek ürünlerin fotoğraflarını ekledim. İstediğim tasarımlar bunlardan daha kompleks olacak.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Çeşitli projeler. Merdivenler, Demir, metal konstrüksiyonlar. Çizimler yapılacak dwg, step vs. 3D Parça listesi imalat çizimleri Alman şirket.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  de bulunan ürünlerimiz ile ilgili olarak pazarlama yapılması .. Otomobil Yedek Parça Butik İmalat yapabiliyoruz Minumum Adet Üretim yapabiliyoruz. Kalıp İmalatları yapabiliyoruz Metal - Plastik - Döküm - Aluminyum - Enjeksyon Ürünlerimiz : Kaporta (Auto Body Parts ) - Fittings - Auto Rot Almanca - İngilizce - Türkçe Dil Bilmesi gereklidir . Yada Yabancı Dİl 1 Tanesi

  €2768 - €4614
  €2768 - €4614
  0 teklifler

  Metal işlerinin yapıldığı aynı zamanda inşaat kısmıda bulunan firma için işlerin eklenebileceği bilgilerin olduğu bir web sayfası tasarımı

  €165 (Avg Bid)
  €165 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  20 mm boy, 10 mm çapa sahip metal malzeme üzerinde ölçü ve yüzey düzgünlüğü konusunda kalite kontrolü yapabilecek yazılım ve donanım projesinde çalışacak, destek olacak kişilerle iletişim kurmak istiyorum. 0532 7378014 Asil Volkan COŞKUN

  €2768 - €4614
  €2768 - €4614
  0 teklifler
  Metal Wall Art Bitti left

  Metal duvar dekorları tasarlayacak ve bunları autocad programında cnc kesim makinelerine uygun bir şekilde çizecek daha önce tecrübesi olmuş birini arıyorum.

  €108 (Avg Bid)
  €108 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Size göndereceğim modelleri hızlı bir şekilde textureleri ile birlikte (Textureleri ben vermeyeceğim) yapıp bana göndermenizi istiyorum. Sizden istediğimiz: Şuan yapmakta olduğumuz oyunun çevre düzenlemeleri için hızlı bir şekilde mekana uygun 3D model yaratmanız.(Örn: bir garaj için ALET ÇANTASI veya cephanelik için MERMİ SANDIĞI gibi objeler isteyeceğiz. objeler bu türden olacak genelde metal veya tahta dokulu.) Lütfen Net Bir Fiyat İçin Mesaj Atın...

  €46 / hr (Avg Bid)
  €46 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ENGLISH : I need a video. Completely new video will use our attached logo. I want to see highend molten metal, smoke, fire, spark, welding fumes etc particles. We will us this short video including sound effects for teaser to our advertising videos on Youtube, LinkedIn etc. Its not urgent. I need a quality result. Professional textures and full 3D movie. I donot want Cinema4D adobe after effects. I need real render in 3DSMax, Maya,Blender etc. TURKISH : Tamamı ile 3 boyutlu tasarlanacak olan video ile mevcut logomuzu erimiş metal, alev, duman, kaynak kıvılcımı gibi partiküller ile süsleyip teaser gibi yapmak üzere ses verisi de ekleyerek sunulması işim var. Örnek çalışmaları görmek isteyeceğim. Zaman kısıtım yok kaliteli bir sonuç isti...

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Ölçüleri ve özellikleri belli iki metal plakanın kondaksiyon ile aralarında oluşan ısı transferi ve sıcaklık dağılımının simüle edilmesi ve analizi. Bir plaka soğuk (20-25C) diğeri ise prizmatik batarya yüzeyi(45-60) soğuk plaka içerisinde soğutma kanalları bulunurak bu kanallar sayesinde plakayı daha sonrada plaka batarya yüzeyini soğutmalıdır.

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  İmalatını yaptığımız duvara asılacak olan metal ürünleri internette satmak icin digital görsel hazırlamak istiyorum ,Ekte örnekleri görebilirsiniz.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  kargo zarfı gibi bir bitmiş ürüne delik açmak için bir makine yapmak istiyorum başka amaçlar için yapılmış makineleri uyarlama yerine , teknolojik gelişmeler yardımı ile daha basit bir makine yapmak istiyorum . Makine ve metal üretimi genel kültürüm var ancak mühendis değilim.

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  kargo zarfı gibi bir bitmiş ürüne delik açmak için bir makine yapmak istiyorum başka amaçlar için yapılmış makineleri uyarlama yerine , teknolojik gelişmeler yardımı ile daha basit bir makine yapmak istiyorum . Makine ve metal üretimi genel kültürüm var ancak mühendis değilim.

  €225 (Avg Bid)
  €225 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bana potansiyel müşteriler bulun Firmamiz metal ve plastik parca imalarlari yapmaktadir. Bunlarin disinda plastik enjeksiyon kalip imalati ve sac şekillendirme kalip imalatlari ve tasarimlari da mevcuttur. Ayrica urunu bitmis olarak musteriye sunmaktayiz. Yani urun uzerinde kaynak isleri plastik parca lazer markalama vs gibi isler varsa hepsi tasarlanip nihai urun musteriye teslim edilmektedir.

  €18456 - €46140
  €18456 - €46140
  0 teklifler

  TV Sehpası Tasarım En: 150 cm Boy: 60 cm Derinlik: 35 cm Üst bölüm: Ahşap venge rengi Alt kısım: Siyah metal, delikli.. 3 bölmeli

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Ekte mevcut örnek logonun benzerinin vektörel hali ile logonun yer alacağı kartvizit tasarımı talep edilmektedir. Logonun altına uygun ölçülerde Metal Makine ibaresi de eklenmelidir.

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Bu ve benzeri birçok projemizi yaptırabileceğimiz uzun soluklu bir çalışma planlıyoruz. İster freelancer, ister tam zamanlı görev almak isteyenler irtibata geçebilirler

  €194 (Avg Bid)
  €194 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  saniyede 2 adet metal parça üreten bir makineye kamera ve rasberry pi bağlantısı yapacağız. Üretilecek ilk doğru parçanın resmini çekeceğiz. Buna SET işlemi diyelim, bu esnada çekilen fotoğrafa da referans fotoğraf diyelim. Üretim boyunca parçaların fotoğrafları çekilecek ve bu parçalar referans resimle aynı mı değilmi, ufak farklılıkların dahi tespit edilebilmesi gerekiyor. Program true yada false cevabı verecek. Parçalar farklı simetrilerde veya farklı açılarda gelebilir. Program bu farklılıkları da göz önüne alarak doğru bir kontrol yapacak.

  €1950 (Avg Bid)
  €1950 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  metal solıd sheet de cızım yaptırmak uzere elımızde 25 adet urun var bu urunlerın teknık cızımlerını yaptırmak ıstıyoruz urunlerımız oto hava fıltresıdır cok basıt teknık cızımlerı yapılcak

  €312 (Avg Bid)
  €312 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Elimizde , kendisi metal sensorleri ile korunan bir bilgisayar var , diger tarafta bi bilgisayara yapistirilarak calisan elektronik bir duzenek. bilgisayaramiz metal sensorleri ile korundugu icin , elektronik cihazimizi bilgisayara yapistirdigimizda , bilgisayarin metal sonsoru devreye giriyor ve alarm veriyor. kullandigimiz parcalar icinde , bu sensore yakalanan , sadece 10 mah lik Lithium ion polymer battery . ne yapmak lazim ki bu pili yalitkan yapalim ve bu sonsore yakalanmayalim.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Reeder a7is metal modeli icin telefon ozelligini aktif eden metal surumuyle uyumlu olmasi gerekmekte

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler
  Tablet Rom Bitti left

  Reeder a7is metal modeli icin telefon ozelligini aktif eden metal surumuyle uyumlu olmasi gerekmekte

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We need a logo designing for a new ecommerce company that sells garden metal fencing panels. Something fairly elementary like attached but using a primary colour of #192349 and not a picket wooden fence as ours are metal so the imagery would have to depict that.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  We need a few options of water droplets dripping from a bottle. We will supply you with the bottle renders, and we are looking for something similar to these examples: https://giphy.com...are looking for something similar to these examples: The image is static, but if we can get water droplets running down it, or some sort of carbonation animation effect, that would be perfect. Please provide examples of previous work. Need this ASAP. Also please bare in mind this is for web (digital asset only. You will also need to provide packaged files on completion. Looking for two samples.

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  ...anticipated and the result can be a hard landing. There are other issues with landing on a helipad or on the ground as well. When the downwash hits the ground it also blows dirt and debris horizontally. This has enough force to knock over a motorcycle if it is parked nearby or even an elderly person who might be nearby. My idea is to eliminate these dangers by landing the helicopter/airtaxi on an open metal grate that will be suspended above the spiral car ramp of a parking garage. The inner wall of the ramp must form a tube that will funnel the air down through the garage to an underground tunnel and then up a chimney where it will do no harm. The garage needs to be at least five levels high to be able to manage the downwash and force it to turn into the tunnel without coming ba...

  €347 (Avg Bid)
  €347 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  I need an expert researcher to compare key metrics and strategy for metal distribution sector in North America and Europe. The names to focus on are North America: Reliance, Ryerson, Olympic Steel, Russel Metal, Worthing steel (not worthing industries) Europe: Kloeckner, BE Group, Tibnor, Jacquet Metals Format: Can do as a table one for european names and another for north american. the rows will be the ones i mentioned For the strategy can just be bullet points in an email / free text message Requirements: - Focus specifically on competitor analysis - For each of these want to understand from their investor presentation: 1. which markets they serve e.g. for us names - national? or is it certain markets like north east / mid-west, west, south east, canada, etc 2. what i...

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I am seeking a resume writing professional who can assist me in creating a top-notch, distinctive resume. My objective is to transition into the Sales Operations and Sales order Management after amassing over a decade of experience in the Animal Nutrition, Animal Healthcare and Metal Cutting Tools sector. Bids from freelancers with proven track records in professional resume writing are welcome. Any prior experience writing for career-changers will be highly appreciated.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I have a construction project in mind that I need an estimator for. Specifically...comprehensive understanding of construction costs and the ability to delve into specific areas of cost is required. Ideal candidate will have experience with OST & QuickBid, as well as Proest. A candidate with their own software is preferred. Ideal Skills & Experience: - Strong previous experience in construction estimation, specifically within commercial buildings. More specifically with metal stud framing & drywall - Ability to create detailed itemized cost analyses with detailed material and labor costs. - Excellent knowledge of construction materials, labor costs, and other relevant pricing information. - Strong analytical skills and attention to detail. - Proven record of providi...

  €417 (Avg Bid)
  €417 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I am looking for a proficient artist who can create compelling and emotive imagery for T-shirt designs. Specifically, I envision an illustration of Jesus' hand and wrist on the cross, with a metal spike and flow of blood. Here are some specifications that will help guide the creative process: Style: - The artwork should reflect a blended style suitable for silk screen T-shirts. - The design should incorporate both modern and traditional artistic aesthetics in a harmonious way. Color Palette: - Although I have not indicated a specific color scheme, I would like the chosen artist to provide recommendations based on their professional experience and knowledge. The final color palette should be complementary to the artwork and suitable for silk screen printing. Ideal candidat...

  €461 (Avg Bid)
  Özellikli Garantili Önde Gelen Yarışma
  €461
  629 girdi

  taking a commercial and creating a response using that commercial Basically there is some sleezy politician trying to fabricate lies on a commercial and we wish to put together a 30 second commercial to show the facts also we want to do a 1 minute Radio commercial doing the same We have the commercials recorded and the facts to refute the slimy ...sleezy politician trying to fabricate lies on a commercial and we wish to put together a 30 second commercial to show the facts also we want to do a 1 minute Radio commercial doing the same We have the commercials recorded and the facts to refute the slimy lies to persuade innocent people I have had enough and I want to work with some "ROCKSTAR" who can put this together for us!! These are the bare facts and we need a pro...

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  35 teklifler

  ...responsibility will be to perform inspection tasks on aerospace parts. Successful candidates should: - Have a background in mechanical inspection or quality control - Be familiar with aerospace industry standards - Possess strong understanding of portable CMM operations - Have strong attention to detail • Perform first piece, in-process, receiving, final, and tool/fixture inspections on primarily metal (aluminum and steel) components. Inspections will require a fundamental understanding of GD&T, and the use of basic/intermediate tools such as calipers, micrometers, height gauges, thread gauges, GO/NO GO gauges, etc. Some inspections could also require the use of intermediate/advanced inspection equipment such as: CMM (Mitutoyo utilizing MCOSMOS software), FARO arm/t...

  min €46 / hr
  Yerel
  min €46 / hr
  0 teklifler

  ...still in colleges that award credit, we have much experience and will do this for you. Though unpaid you will receive a minimum stipend of $100 each month. Based on your progressive learning and utilizing what you have learned (your performance) this could be double quadrupled or more. 7. For 7, please copy and paste this exact sentence "I understand this is an unpaid intern position but will get a bare minimum of a US 100.00 per month paid through Freelance.com. I hope to perform well so this can be a much higher amount." 8. For 8, Include a resume in PDF if you reach out to me or the first time I reach out to you and write "I will provide you a PDF CV, and links to any example work or portfolio I may have online". 9. For 9 this is to see your ambition and ca...

  €118 (Avg Bid)
  €118 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  ...design concepts to life.  -Creativity and technical ability to engineer furniture with functional features (such as electric recline, mechanical, mechanism, components,  bluetooth stereo, and lighting). -Ability to consult and assist the factory/workshop in the production process. -Proficiency in constructing luxury furniture using a mixture of premium materials, including but not limited to wood, metal, glass, fabric, leather, various cushioning sponges and more. -Solid technical skills like 3d/4d modeling, 2d designs, CAD and more would be advantageous -Strong portfolio showcasing previous luxury furniture projects. This would be a great opportunity for the right “independent” candidate or furniture design/engineering agency that is looking for long-term ...

  €139 (Avg Bid)
  €139 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Hey, I'm in need of a cunning professional who can design an impactful and minimalistic icon-based logo for my company 'tragwerke metal wood' identified by the name THD. I want in logo element like i added in attachment to integrate in THD, would be perfect to make it creative. - Logo Preferences: - Icon-based minimalistic style design that can easily represent our brand - Incorporate elements of wood grain texture, metallic elements, and structural design within the logo - Ideal Skills: - Expertise in graphics design, particularly minimalist logo design - Good understanding of icon design and knowledge of modern design trends - An eye for detail and the ability to combine different elements effectively Please ensure your portfolio showcases icon-based...

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  82 teklifler

  I’m in need of a sales pro fluent in both German and English who will laser target construction companies and final users at a national level. This individual will boost the sales of my complete kits for industrial warehouse construction, all featuring robust metal structures and walls. Key Responsibilities: - Driving sales nationally through cold calls and follow ups - Managing the leads we get - Leveraging deep knowledge in construction sales - Capably managing CRM Only hit us up if you’ve got proven experience in these areas, and you're ready to commit to this role monthly and pull in those sales like a magnet. Remember, commission milestones aren't just words to us. They are achievements to be celebrated, and yes, you'll be rewarded for every sal...

  €450 (Avg Bid)
  €450 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...and make sure the details are as close to the original sculptors intent as possible for two reasons: 1.) to host the model online & 2.) to have an accurate file that I can send 3-D CAD file to my metal foundry to use as the accurate mould template. The sculptures are to be modelled using a variety of styles, textures and materials. It is crucial that the final result looks authentic and has a high level of detail and realism when comparing it to the original photograph of the sculpture. Required skills and experience: - Expertise in 3D modelling, especially sculptures - Proficiency with metal texturing in 3D modelling - Consistent attention to high-detail rendering - Familiarity with industry-standard 3D modelling tools - Understanding of AR file creation & ph...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  33 teklifler

  As a leading firm in the engineering and metal fabrication industry, we're looking for a compelling capability statement writer. A statement that succinctly highlights our expertise, past performance, and unique differentiators is required to help us attract new clients. Here's what we need: • Comprehensive Company Description: Cover who we are, what we do, and our experience in the engineering and metal fabrication industry. • Solid Past Performance: Detail our past projects, achievements, and successes. • Clear Differentiators: Highlight what sets us apart from our competitors. Ideal candidate should have experience in writing capability statements, a solid understanding of engineering and metal fabrication, and a knack for persuasive ...

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Hi, Here is my quote for the sheet metal conversion from STP file. Thank you. Best regards, Bryan

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I'm in need of a proficient draftsman seasoned in architectural drafting. More specifically, I require assistance with building elevations for a project spanning the entire building. The scope of your responsibilities will na...Creative problem-solving skills Kindly only apply if you have a suitable background and notable experience with projects of this scale. Will require - email working plans in high quality PDF format - Site plan, floor plan, foundation plan, framing details, elevation plan, connection details, door and window schedule, MEP and HVAC. All dimensions required for building metal frame home on a 4 inch concrete slab. House will metal - White with black trim and roof. See attached photos for details . I want this house with no fireplace. I loo...

  €140 (Avg Bid)
  €140 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Özellikli Acil Mühürlü Gizlilik Anlaşması

  I am in need of a specialist to build a metal and plastic outdoor merry-go-round for my young son, (maybe wood would work too )designed for usage by 2-5 year-olds. It should mimic the spinning motion of a teacup ride, able to accommodate 4 children. I need someone to actually build this, no 3D models. No blueprints or designs. • Design and Creation of the Ride: Experience in creating safe, durable, and fun outdoor structures is a must-have. Your responsibility will be to conceive the ride that emulates the teacup motion and construct it according to my preferences. • Safety Measures: As the safety of the children using the merry-go-round is of paramount importance, the ride design should include handrails. Expertise in child safety measures for outdoor play equipment is...

  €323 (Avg Bid)
  Yerel
  €323 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hi, I need a script that can, from a multi-config assembly with a few multibody parts themself with many configurations, 1, identify identical bodies within the assembly's all configurations. 2, give each unique body its own part number and description based on the main multibody parts name. 3, save a linked part, unfold it if needed (non-sheet metal feature bend) and make a DXF file for laser cutting. Problem: Changing body does not change cut-list custom properties so you have to find a away around it. As many bodies are the same but a hole might have been moves slightly, the only way i can think of is to generate body names based on its center of mass point, if that is even possible. Lets talk and see what is possible. Come with a few smart suggestions in your cover lett...

  €239 (Avg Bid)
  €239 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  ...provisional positions and as the interior decorator, it is up to you to revise / suggest the ideal position of each item and set the internal layout of each room 3. Flexible Budget - The design can be done without any budget limitations 4. Tailor Made furniture - If needed, some furniture can be custom made as per your design sketch, as we do use local skilled manufactures, as well as and wood and metal, masters who can craft almost any furniture item Contest winner will be chosen as per these criteria: - How well the designer arranges furniture and decorates the space. - The skill and professional level in the submission done - The relevancy of the submission to the project brief, requirements and specification - The visual aesthetics of the submission when considering the...

  €277 (Avg Bid)
  Garantili Mühürlü
  €277
  13 girdi

  I am looking for an experienced deck engineer to develop a deck project made of pressure treated wood or metal beams and composite deck material. This deck should be designed in a light color theme. A significant feature of this deck is the incorporation of an inflatable hot tub, which may be placed anywhere on the deck. Principles of design, functionality, and safety should equally be considered. Ideal skills and Experience: - Experience in deck engineering - Previous experience in integrating hot tubs into deck designs - Strong sense of aesthetics and functionality - Attention to safety details Parameters: - Deck Material: Composite - Color Theme: Light colors - Specific Feature: Hot Tub Deck dimensions are: 55' long. One section is 14' wide for 19' The res...

  €384 (Avg Bid)
  €384 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  I'm seeking an experienced designer to design a custom/bespoke trophies, medals, and shields, which can be used as an actual figures and logos in the App - The chosen materials will be metal for trophies and medals and acrylic for shields - Detail orientation is pivotal as the design will be custom and complex. Ability to interpret design briefs and create remarkable work in line with specifications is crucial. - I will provide the logo that needs to be incorporated into designing the 1st and 2nd place trophies and the medals. This requires the necessary skills to incorporate emblem designs into the overall product without compromise in any detail. - Other trophies requires your creativity Previous experience in award creation or bespoke product design would be advantageous,...

  €74 (Avg Bid)
  €74 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I am looking for an experienced architect to design a modern, metal frame house with a ground plus two construction. The house should be small, less than 1000 sq ft. Key Areas of Focus: 1. Modern Architecture: The design should reflect a modern aesthetic, combining style and function. 2. Efficient Use of Space: Considering the size constraint, the design should utilize space effectively. 3. Additional Features: The design should include a garage, balcony, and a roof terrace. Requisite Skills and Experience: 1. Experience in designing metal frame houses. 2. A portfolio with modern architectural designs. 3. Proficient in creating 3D designs for better visualization. 4. Knowledge of local building regulations would be a plus. Your task will be to deliver an innovative and ...

  €120 (Avg Bid)
  €120 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Özellikli Mühürlü Önde Gelen Yarışma Gizlilik Anlaşması

  Önde Gelen bare metal Topluluk Makaleleri