Best demat and trading account işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  2,000 best demat and trading account iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR
  Haber Portalı Bitti left

  Bir haber portalı için web tasarımcısı arıyorum. Haber portalı çok detaylı olmayacak. Sadece bir haber girişi ile bu girilen haberleri aynı anda tüm sosyal medya hesaplarından yayınlayacak bir site yapacak bir kişi arıyorum. Mevcut hazır yazılımlar ço...Haber portalı çok detaylı olmayacak. Sadece bir haber girişi ile bu girilen haberleri aynı anda tüm sosyal medya hesaplarından yayınlayacak bir site yapacak bir kişi arıyorum. Mevcut hazır yazılımlar çok kapsamlı ve çok detaylı siteler. Oysa benim aradığım sadece bir bülten. I need a news website. But i dont wat complicated. Just a news, and when i enter a news from admin panel, website must send all social media account such as LinkedIn, X, Facebook and Instagra...

  €129 (Avg Bid)
  €129 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  İndikatör odaklı, belirli kesişimlerle işleme girip stop-take profit emirleri yerleştirebilecek, ma-ema-sma vb. indikatörler için ayarlarını değiştirebileceğim, stop ve take profit yüzdelerini ayarlayabileceğim bir arayüzü olan, farklı borsalarda kullanabileceğim bir bot yazdırmak istiyorum.

  €498 (Avg Bid)
  €498 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  trading bot Bitti left

  İndikatör odaklı, belirli kesişimlerle işleme girip stop-take profit emirleri yerleştirebilecek, ma-ema-sma vb. indikatörler için ayarlarını değiştirebileceğim, stop ve take profit yüzdelerini ayarlayabileceğim bir arayüzü olan, farklı borsalarda kullanabileceğim bir bot yazdırmak istiyorum.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Linkteki videodaki stratejiyi tradingview için al sat sinyali oluşturan strateji kodlama işi. Tradingview Pine Script dili kullanmaktadır.

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Göndereceğim linkteki videoda anlatılan stratejiyi tradingview için al sat sinyali oluşturan strateji kodlama işi. Tradingview Pine Script dili kullanmaktadır.

  €126 (Avg Bid)
  €126 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Merhabalar. Tradingviewdeki stratejimin oluşturduğu al ve sat sinyallerini binance hesabıma iletmesi için bot ihtiyacım var. Future işlemlerde kullanmak istiyorum. İlginize teşekkür ederim.

  €205 (Avg Bid)
  €205 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhabalar. Tradingview de kullanmış olduğum stratejimin al ve sat sinyallerini binance hesabıma aktarmak istiyorum. İşlemleri future yapacak. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

  €247 (Avg Bid)
  €247 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  In terms of content, there will be content like on the site of , but as a site, it must be something different. people will be able to log in to the site, create an account for themselves, and then share the products on this account, and it will be something that everyone can see. When other people buy products from a place, they will see these reviews and act accordingly. such a site in general

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  9 teklifler
  Trading Bot Bitti left

  Merhaba, Btcturk ve Icrypex uzerinden al-sat yapicak bir bota ihtiyacim var. C# oncelikli tercihim cunku uzerinde gelistirme yapmak istiyorum. Iletisime gecersek daha detayli bilgi verecegim.

  €336 (Avg Bid)
  €336 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba, Binance API ile belirlenmiş bir ikili işlem grubuna (örn; BTCUSDT) aşağıdaki kondisyonlara göre alım satım işlemi yapabilecek bir bot hazırlamak istiyoruz. 1-MACD alım-satım sinyalleri 2-RSI trendi Yukarıda belirtilen indikatörler ve projelerin örnekleri, internet ortamında bol miktarda mevcuttur. Projenin dili önemli değildir. Sadece bir kullanıcı arayüzüne ihtiyaç duyulmaktadır. C# türevi diller önceliklidir.

  €506 (Avg Bid)
  €506 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  merhaba kullandığım indikatore alarm ayarlarına birşerler eklemek istiyor. Trading view de yer almaktadır. pine editor kullanıyorlar

  €342 (Avg Bid)
  €342 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhabalar trading üzerinden indikatör oluşturmak için eğitim ya da oluşturulması aşamasında destek olabilecek freelancerlar aranıyor.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İnstagram üzerinde hesap açıçak bir yazılım. Python c# php vb. dilin bir önemi yok request üzerinden hesap açıçak mail doğrulamasız örnek önceden hazırlanmış bir proje alta koyucağım şuanda bu projeyi geliştirip çalışanlar var. Bende hep chanell attı. Chanell atmadan hesap açabilcek bir yazılım istiyorum. Proxy özelliği olucak. Kendi proxy mi üretiyorum. Boş hesaplar açması yeterli

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba ✓ Best Apps & Developers, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  php script Bitti left

  ...in 2 favorite accounts when tweeting will continue to throw tweets out of the txt file where delete the old tweet before the account in the 1st row throws the second tweet will have the option In the second eye of the program, in the accounts that will make rt fav comments ...... rt number ...... fav number ...... number of comments 5 seconds after the indication and the tweet. catch the tweet and it should throw the indicated rt fav and comment There will also be a manual section in the program. by typing tweet url ...... rt ..... fav ..... we can make comments Note: accounts must be absolutely username: password: enter the program in the form of mail & phone and there must be proxy support....

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Trophy icon Logo ve kartvizit tasarımı Bitti left

  Yeni kuracağımız bir iş için belirlediğimiz markamıza logo ve kartvizit tasarımı istiyoruz. Detaylar aşağıdadır. Sorularınız için her...(BarışYalgın Nüzhet Erte Consulting). Firmamız çeşitli sektörlere yönelik aşağıdaki alanlarda çalışmayı amaçlamaktadır. Amacımız; ılım Satısı 2. Kurumsal Eğitimler ışmanlık hizmetlerini yerine getirmektir. Yazılım : CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Fiyatlandırma (Pricing) Satış ve Diğer fonksiyonların entegrasyonu Proje Yönetimi Arz&Talep Planlama İzleme (Monitoring) Eğitim: Key Account Management (Büyük/Kilit Müşteri Yönetimi) Business Design (İş Tasarımı) Role Play (Vaka çalışması merkezli eğitimler) Danışmanlık : Satış Ticari Pazarlama Organizas...

  €74 (Avg Bid)
  €74
  40 girdi

  Arkadaşlar merhaba. Benim kendi geliştirmiş olduğum bir yatırım stratejim var. Bu stratejinin Python dilinde kodlanıp, script haline getirilmesi gerekiyor. Oluşturulacak bu scriptin aynı zamanda isimli sitedeki backtest platformunda da çalışıyor ve uyumlu olması gerekli. Bunun yanısıra, script oluşturulduktan sonra size göndereceğim çeşitli hisse senetlerinin geçmiş dataları üzerinde tarama yapılıp, sonuçlara dair bazı istatiksel bilgilerin rapor haline getirilmesi gerekiyor. Bunun içeriğini ve formatını da size göstereceğim.

  €304 (Avg Bid)
  €304 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Python üzerinde yazmış olduğum algoritmayı bir trading platformuna bağlayıp çalıştırmak için destek arıyorum. Borsa aracı kurum tecrübesi ve daha önce bu tür algoritmik trade yapmış kişi olması aranan özelliktir. Yapılması gerekenler : Kurulması gereken programın kurulumu, yatırım kurum ile bağlantının yapılması, yapılması gereken ek ayarlar ve programın test edilmesi.

  €121 (Avg Bid)
  €121 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Algoritma kodlama konusunda becerikli kişiler ile elimde olan bir algoritmaya kodlamak istiyorum. 24 saat çalışan girdiğimiz parametrelere göre dünya borsalarında trading yapan bir bilgisayar yaratmak istiyorum. Asıl istediğim şey ise algoritmanın benim girdiğim parametreleri simüle etmesi ve kendini geliştirmesi, parametreleri kendi geliştirmesi, üzerine eklemesi. Basit olarak proje böyle

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  €1 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Ebay Almanya Ortak Araniyor. business hesabı olan ve bu hesabı yönetecek, verdigimiz modelleri pazarlayabilecek. Güvenilir, ortak aramaktayız. Ayrintilar icin kontak kurunuz. Teşekkürler Hello there Looking for Ebay Germany Partner. has a business account and will manage this account, to list the models we have given. We're looking for a reliable partner. Contact for details. Thanks

  €1612 (Avg Bid)
  €1612 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Gizlilik Anlaşması

  Merhaba ✓ Best Web/Mob Developers, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €32 / hr (Avg Bid)
  €32 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Python üzerinden bir cyrptoexchange trading bot yapma isteğim( iki farklı exchange için )var. Konsept yukarıdaki gibi, ilgilenirseniz dönüş yapmanızı rica ederim.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba ✓ Best Web/Mob Developers, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba ✓ Best Apps & Developers, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €2764 (Avg Bid)
  €2764 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Uluslararası Akaryakıt Ticaretinde daha önce tecrübesi olan arkadaşların yardımına ihtiyaç duyuyoruz.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Şirketimizin sosyal medya hesaplarını yönetip, farklı dönemlerde ilgi çekecek sosyal medya kampanyaları organize edebilecek, grafik tasarım yapabilen yaratıcı bir sosyal medya uzmanı arıyoruz.

  €448 (Avg Bid)
  €448 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  facebook ads account gerekli bir hafa için yapabilirse çok iyi olacak hemen olursa daha iyi olur bloke olmazsa süper olur

  €161 (Avg Bid)
  €161 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Find the best brand'

  €18 - €18 / hr
  €18 - €18 / hr
  0 teklifler

  E-ticaret sitemiz için Facebook kapak resmi tasarlatmak istiyorum.. I would like to have a design for facebook cover page for our online trading website.

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  php ıle kodlanmıs ve bırcok kısının oynıya bılecegı rpg mafya tarzı onlıne oyunda bulunmasını ıstedıgım kısaca bolumler ce...hastane vb oyuncular kendı mafya aılelerını kura bılmelı bır sehırde cesıtlı ıs objelerı bulunmalı ornegın araba objesı bu araba objesını alan aıle uyelerıne cesıt araclar gelmelı gunde 1 kereye mahsus oyuncular baska bır oyuncu ıle coklu suc yapa bılmelı 2 kısılık 4 kısılık ve 6 kısılık suclar gıbı oyuncular arasında oyuncular bırbırlerını oldurmek ıcın dedektıf kıralamalı ve olen account en bastalı ılk sevıyeden yenı bır ısım ıle yenıden sevıye kasmaya baslamalı ve scprıt gelıstırılmeye acık olmalı mobıl odeme seceneklerı konulmalı oyuncunun hesabı belırlı bır sure sonra yorulmalı

  €36 / hr (Avg Bid)
  €36 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  İM A PİANİST AND MUSİCİAN MY TWİTTER ADRES @EzginOfficial verifiy me ?

  €28 - €230
  €28 - €230
  0 teklifler

  DO YOU MY TWİTTER ACCOUNT VERİFİTY ME ? ACCOUNT VERİFİED? im pianist and musician

  €28 - €230
  €28 - €230
  0 teklifler

  We need a website to sell complete VPN services; including client panel, SSL supported free anonymous web based proxy, free anonymous email, server overview, features and prices, product comparion table, advantages, help, faq, troubleshooter, setup and abuse pages. Coding can be based on asp or php. We will offer free account for test drive. Our packages supported OPENVPN, L2TP/IPSEC and PPTP protocols. We prefer HTML5 and CSS3 on pages but it's not required. We would like to discuss details. Turkish: ----------- VPN satış servisimiz için bir satış web sitesine ihtiyacımız var. Web sayfası müşteri paneli, ssl destekli ücretsiz anonim web tabanlı proxy, anonim email, sistem durumu, ücretlendirme, ürün karşılaştı...

  €999 (Avg Bid)
  Özellikli
  €999 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ...competent Italian speaker to provide ongoing account management support for our Italian clients. Key Responsibilities: - Customer Onboarding: You'll be involved in the initial setup and account creation for new customers. This includes ensuring that the account is properly configured and the customer receives necessary information to get started. - Ongoing Support and Follow-up: Your role doesn't end at onboarding. We need you to maintain an open line of communication with clients, ensuring they're satisfied with our services. This includes answering their questions and providing necessary guidance. Ideal candidate: - Native Italian speaker with fluent English - Experience in customer service and account ma...

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I'm seeking an expert who can create multiple Quora accounts for the purpose of promoting a product or service. Key Requirements: - You will be responsible for creating multiple Quora accounts. - These accounts should be believable and not easily flagged as spam. - The content on these accounts should be related to the product/service that will be promoted. Ideal Skills and Experience: - Proficiency in creating and managing multiple social media accounts. - Understanding of Quora's policies and guidelines. - Experience with product promotion and marketing on social media platforms is a plus.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...should include alerts for EMA crossovers, which are a key component of the trading approach I'd like to take. Ideal Skills and Experience: - Extensive experience with TradingView: You should be well-versed in using and customizing indicators on the TradingView platform. - Proficiency with EMA strategies: A strong background in developing and implementing EMA strategies, particularly in the cryptocurrency market, is essential. - Alert customization: Experience in creating alerts within TradingView for specific events, such as EMA crossovers, will be highly beneficial. 1. EMA 7, 25, 99 with check box and adjustment settings. Smoothing 9 with check box. 2. Enter a long Position when EMA 7 and 25 crossed above the EMA 99 line and oppos...

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I'm seeking an expert in growing TikTok presence, with a focus on attracting young adult followers to my pet-themed account. I am looking to reach 1k followers within a week. Key requirements: - Proven track record of rapidly growing TikTok accounts. - Understanding of young adult demographic and how to engage with them. - Capability to strategically promote a pet-themed content. Your proposal should demonstrate: - Your experience and success with similar projects. - Your specific strategies for attracting young adult followers. - Proposed timeline and process for achieving the 1k followers goal in a week. Please share any relevant case studies or examples of your work.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I am looking for a skilled programmer who can adjust my self-developed trading strategy on TradingView into a system that can place limit orders on the trading platform, currently its market orders. Key Requirements: - Take the signals generated by my proprietary trading strategy and convert them into actionable limit orders. I need this project completed as soon as possible. This needs to happen so as to sent webhooks to ninjaview which sends them to ninjatrader

  €328 (Avg Bid)
  €328 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I'm seeking a skilled WooCommerce specialist to enhance the performance of my 4 single-product sites. The main issue that needs to be addressed is the slow loading times. Key Details: - There are 4 identical websites (for different markets...(for different markets), each with approximately 5 pages along with legal pages. Requirements: - Experience with optimizing WooCommerce websites is essential. - Proven track record of significantly improving website load times. - Understanding of international audience and its implications for optimization. Access: - You will be provided with WordPress admin access and hosting account access. Timeline: - I need this project completed ASAP. Please only apply if you have a strong background in WooCommerce optimization ...

  €384 (Avg Bid)
  €384 Ortalama Teklif
  157 teklifler

  ...be a combination of a Zigzag indicator and a Pivot indicator, which can be tailored based on my specific requirements and trading rules. Key Features: - Custom Zigzag Indicator: The indicator should be able to identify the various price swings in the forex market in a zigzag pattern. - Pivot Indicator: It should also be able to calculate and mark pivot points based on the price action. - Customizable: The indicator should be flexible and adjustable to my specific trading strategies and preferences. - User-Friendly: It should be easy to use and understand for a trader, with clear visual markers and alerts. Skills and Experience: - Proficient in TradingView's Pine Script language. - Strong understanding of forex ...

  €123 (Avg Bid)
  €123 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  My Amazon seller account was deactivated on 25th April 2024. I have received communication from Amazon regarding the deactivation, mentioning that they were unable to verify the information related to my seller account or did not receive any new information regarding my listings or selling history. I require assistance in writing an appeal letter to reactivate my account. Key Points: - Account Deactivation: The account has been inactive since 25th April 2024. - Communication with Amazon: I have received a communication from Amazon regarding the deactivation. - Appeal Letter: The primary assistance needed is in crafting an appeal letter. The ideal freelancer for this project should have experience in: - Dealing with Amazon Seller Account Issues: P...

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I'm seeking a professional...seeking a professional experienced in algo trading in the stock market to manage my trading position. Knowledge and expertise in the following areas would be beneficial: - Day Trading: Your main focus should be on day trading strategies. Your ability to stay ahead of real-time news and trends is essential in securing high yield returns. - Moderate Risk: While I'm open to a moderate level of risk to achieve my day trading investment goals, it's crucial to maintain a strong stance on risk mitigation strategies. Professional favorites in financial markets, trading algorithms, and risk management under medium-risk settings would be an excellent fit for this role. Please share any simil...

  €249 (Avg Bid)
  €249 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...scanner designed specifically for equities. It should provide real-time and historical data analysis capabilities. Key Requirements: - Equities Focus: The tool should be optimized for stocks and securities. - Real-time Data Analysis: I need to stay on top of market movements as they happen. - Historical Data Analysis: Analyzing past data is crucial for spotting trends and making informed decisions. - Potential Stock Trends: The tool should help me identify potential trends in the equities market. - Trading Opportunities: I want to be able to use the output to identify profitable trading opportunities. It's important that the tool is user-friendly, efficient, and reliable. Experience in developing financial tools or trading platform...

  €6 (Avg Bid)
  €6 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I'm seeking a skilled developer to code a trading strategy in Pinescript. Your expertise should primarily lie in Pinescript programming, and ideally, experience in financial markets and trading. Key Requirements: - Deep understanding of both Zig Zag Retracement and Bollinger Bands. - Ability to encode these indicators into Pinescript for use in Trading View. - This strategy must operate on an hourly timeframe. Ultimately, I require an efficient and accurate implementation that accurately reflects the specified trading indicators.

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I'm in need of a developer proficient in Python who can create a video tutorial. The tutorial should showcase the process of building a user authentication login page for a web application using the Microsoft Gr...Python is a must, as the tutorial is centered around this language. - Familiarity with Microsoft Graph API: The ability to leverage the Microsoft Graph API for user authentication is essential. - Video Creation: While I'm not looking for a professional video maker, the candidate should be able to record, edit, and produce a clear and engaging tutorial. The ideal candidate should possess a developer’s eye for detail and the ability to explain complex technical processes in a clear and understandable manner. Experience with educational ...

  €97 (Avg Bid)
  €97 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ...is seeking online tutors to join our growing freelance tutor community across Math, English, Language Arts, and Science. In this role, you will have the opportunity to closely collaborate with K-12 students in the United States, delivering personalized instruction, providing academic support, and creating a nurturing environment. Strong time management, problem-solving, technical proficiency, and exceptional English communication skills are essential for success in this position. COMPENSATION AND BENEFITS -- Rs 200 per completed session-hour. Earn Rs 40,000+ per month based on volume and performance. -- Training, retention, and performance-based bonuses based on quality, volume, and peak hour coverage. -- Teach from home with a wide ra...

  €569 (Avg Bid)
  €569 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need assistance creating a UA tracking ID for my Google Analytics account.

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Căutăm un content writer talentat pentru a crea conținut de calitate pentru un site de prezentare (landing page) al firmei noastre de distribuție și dealer trading de combustibil. Dorim ca textele să fie informative, captivante și să reflecte valorile și profesionalismul companiei noastre. Obiectivele Proiectului: Crearea unui conținut atrăgător și bine structurat pentru site-ul nostru de prezentare. Utilizarea informațiilor furnizate de firmă pentru a asigura acuratețea și relevanța textelor. Optimizarea conținutului pentru SEO, pentru a îmbunătăți vizibilitatea site-ului nostru în motoarele de căutare. Structura Site-ului landing page: 1. Acasă: - Introducere captivantă care să atragă vizitatorii și să le ofere o imagine de ansamblu asupra ac...

  €170 (Avg Bid)
  €170 Ortalama Teklif
  2 teklifler