Best demat and trading account işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  132,939 best demat and trading account iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  İndikatör odaklı, belirli kesişimlerle işleme girip stop-take profit emirleri yerleştirebilecek, ma-ema-sma vb. indikatörler için ayarlarını değiştirebileceğim, stop ve take profit yüzdelerini ayarlayabileceğim bir arayüzü olan, farklı borsalarda kullanabileceğim bir bot yazdırmak istiyorum.

  €500 (Avg Bid)
  €500 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  trading bot Bitti left

  İndikatör odaklı, belirli kesişimlerle işleme girip stop-take profit emirleri yerleştirebilecek, ma-ema-sma vb. indikatörler için ayarlarını değiştirebileceğim, stop ve take profit yüzdelerini ayarlayabileceğim bir arayüzü olan, farklı borsalarda kullanabileceğim bir bot yazdırmak istiyorum.

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Linkteki videodaki stratejiyi tradingview için al sat sinyali oluşturan strateji kodlama işi. Tradingview Pine Script dili kullanmaktadır.

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Göndereceğim linkteki videoda anlatılan stratejiyi tradingview için al sat sinyali oluşturan strateji kodlama işi. Tradingview Pine Script dili kullanmaktadır.

  €127 (Avg Bid)
  €127 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Merhabalar. Tradingviewdeki stratejimin oluşturduğu al ve sat sinyallerini binance hesabıma iletmesi için bot ihtiyacım var. Future işlemlerde kullanmak istiyorum. İlginize teşekkür ederim.

  €206 (Avg Bid)
  €206 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhabalar. Tradingview de kullanmış olduğum stratejimin al ve sat sinyallerini binance hesabıma aktarmak istiyorum. İşlemleri future yapacak. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

  €248 (Avg Bid)
  €248 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Trading Bot Bitti left

  Merhaba, Btcturk ve Icrypex uzerinden al-sat yapicak bir bota ihtiyacim var. C# oncelikli tercihim cunku uzerinde gelistirme yapmak istiyorum. Iletisime gecersek daha detayli bilgi verecegim.

  €337 (Avg Bid)
  €337 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba, Binance API ile belirlenmiş bir ikili işlem grubuna (örn; BTCUSDT) aşağıdaki kondisyonlara göre alım satım işlemi yapabilecek bir bot hazırlamak istiyoruz. 1-MACD alım-satım sinyalleri 2-RSI trendi Yukarıda belirtilen indikatörler ve projelerin örnekleri, internet ortamında bol miktarda mevcuttur. Projenin dili önemli değildir. Sadece bir kullanıcı arayüzüne ihtiyaç duyulmaktadır. C# türevi diller önceliklidir.

  €507 (Avg Bid)
  €507 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  merhaba kullandığım indikatore alarm ayarlarına birşerler eklemek istiyor. Trading view de yer almaktadır. pine editor kullanıyorlar

  €343 (Avg Bid)
  €343 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhabalar trading üzerinden indikatör oluşturmak için eğitim ya da oluşturulması aşamasında destek olabilecek freelancerlar aranıyor.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İnstagram üzerinde hesap açıçak bir yazılım. Python c# php vb. dilin bir önemi yok request üzerinden hesap açıçak mail doğrulamasız örnek önceden hazırlanmış bir proje alta koyucağım şuanda bu projeyi geliştirip çalışanlar var. Bende hep chanell attı. Chanell atmadan hesap açabilcek bir yazılım istiyorum. Proxy özelliği olucak. Kendi proxy mi üretiyorum. Boş hesaplar açması yeterli

  €148 (Avg Bid)
  €148 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba ✓ Best Apps & Developers, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Arkadaşlar merhaba. Benim kendi geliştirmiş olduğum bir yatırım stratejim var. Bu stratejinin Python dilinde kodlanıp, script haline getirilmesi gerekiyor. Oluşturulacak bu scriptin aynı zamanda isimli sitedeki backtest platformunda da çalışıyor ve uyumlu olması gerekli. Bunun yanısıra, script oluşturulduktan sonra size göndereceğim çeşitli hisse senetlerinin geçmiş dataları üzerinde tarama yapılıp, sonuçlara dair bazı istatiksel bilgilerin rapor haline getirilmesi gerekiyor. Bunun içeriğini ve formatını da size göstereceğim.

  €305 (Avg Bid)
  €305 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Python üzerinde yazmış olduğum algoritmayı bir trading platformuna bağlayıp çalıştırmak için destek arıyorum. Borsa aracı kurum tecrübesi ve daha önce bu tür algoritmik trade yapmış kişi olması aranan özelliktir. Yapılması gerekenler : Kurulması gereken programın kurulumu, yatırım kurum ile bağlantının yapılması, yapılması gereken ek ayarlar ve programın test edilmesi.

  €121 (Avg Bid)
  €121 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Algoritma kodlama konusunda becerikli kişiler ile elimde olan bir algoritmaya kodlamak istiyorum. 24 saat çalışan girdiğimiz parametrelere göre dünya borsalarında trading yapan bir bilgisayar yaratmak istiyorum. Asıl istediğim şey ise algoritmanın benim girdiğim parametreleri simüle etmesi ve kendini geliştirmesi, parametreleri kendi geliştirmesi, üzerine eklemesi. Basit olarak proje böyle

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  €1 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Gizlilik Anlaşması

  Merhaba ✓ Best Web/Mob Developers, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €32 / hr (Avg Bid)
  €32 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Python üzerinden bir cyrptoexchange trading bot yapma isteğim( iki farklı exchange için )var. Konsept yukarıdaki gibi, ilgilenirseniz dönüş yapmanızı rica ederim.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba ✓ Best Web/Mob Developers, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba ✓ Best Apps & Developers, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €2771 (Avg Bid)
  €2771 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Uluslararası Akaryakıt Ticaretinde daha önce tecrübesi olan arkadaşların yardımına ihtiyaç duyuyoruz.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Şirketimizin sosyal medya hesaplarını yönetip, farklı dönemlerde ilgi çekecek sosyal medya kampanyaları organize edebilecek, grafik tasarım yapabilen yaratıcı bir sosyal medya uzmanı arıyoruz.

  €449 (Avg Bid)
  €449 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  facebook ads account gerekli bir hafa için yapabilirse çok iyi olacak hemen olursa daha iyi olur bloke olmazsa süper olur

  €162 (Avg Bid)
  €162 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Find the best brand'

  €18 - €18 / hr
  €18 - €18 / hr
  0 teklifler

  E-ticaret sitemiz için Facebook kapak resmi tasarlatmak istiyorum.. I would like to have a design for facebook cover page for our online trading website.

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  php ıle kodlanmıs ve bırcok kısının oynıya bılecegı rpg mafya tarzı onlıne oyunda bulunmasını ıstedıgım kısaca bolumler ce...hastane vb oyuncular kendı mafya aılelerını kura bılmelı bır sehırde cesıtlı ıs objelerı bulunmalı ornegın araba objesı bu araba objesını alan aıle uyelerıne cesıt araclar gelmelı gunde 1 kereye mahsus oyuncular baska bır oyuncu ıle coklu suc yapa bılmelı 2 kısılık 4 kısılık ve 6 kısılık suclar gıbı oyuncular arasında oyuncular bırbırlerını oldurmek ıcın dedektıf kıralamalı ve olen account en bastalı ılk sevıyeden yenı bır ısım ıle yenıden sevıye kasmaya baslamalı ve scprıt gelıstırılmeye acık olmalı mobıl odeme seceneklerı konulmalı oyuncunun hesabı belırlı bır sure sonra yorulmalı

  €36 / hr (Avg Bid)
  €36 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  İM A PİANİST AND MUSİCİAN MY TWİTTER ADRES @EzginOfficial verifiy me ?

  €28 - €231
  €28 - €231
  0 teklifler

  DO YOU MY TWİTTER ACCOUNT VERİFİTY ME ? ACCOUNT VERİFİED? im pianist and musician

  €28 - €231
  €28 - €231
  0 teklifler

  When Stochastic RSI GREEN LINE CROSSES ABOVE 80 THEN WE MAY TAKE PUT AND WHEN IT HAPPENS BELOW 20 THEN WE MAY TAKE CE

  €185 (Avg Bid)
  €185 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ... Home page can be set to the above Demo 5 (I believe I have the most recent files) Purpose of site: Business/consulting website and will also display a few courses users can sign up to and on some pages they should be able to download a PDF which will ask for their email first. • WooCommerce/Shop: Need a page (or pages) where users can purchase and download PDF resources. (This is already part of the theme) • All demo content needs to be added as seen in the above example • Will need to connect it to our Elementor Pro account • Make sure its responsive (mobile friendly) • LMS: We may look at connecting it to an LMS in future and would like your advice for this. ---//CUSTOM ELEMENTS//--- • Create a sticky sidebar ...

  €480 - €959
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €480 - €959
  35 teklifler

  Create a Responsive HTML Pricing Chart I would like one like the one attached, like the one here.

  €68 (Avg Bid)
  Garantili
  €68
  20 girdi

  Hello this is Zhyar from Zhyko LLC we are recently opened a Business Bank account now we need someone help us sending money to the bank account in United States using western union or MoneyGram or any platforms providing sending money Thanks

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Requirements: Strong experience with PineScript and Python Knowledge of algorithmic trading and QuantConnect platform Ability to understand and optimize existing code for improved performance Excellent problem-solving skills and attention to detail Responsibilities: Convert PineScript code to Python for use in QuantConnect Ensure that the code is optimized for performance and meets the requirements of algorithmic trading

  €169 (Avg Bid)
  €169 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I want you ro build me an EA based on Bollinger Band and Ichimoku Kinko indicators. We will discuss the details in chat. Thanks

  €142 (Avg Bid)
  €142 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I need amazon ads account already set or approval for my amazon ads (Vendor Central account holders)

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hi Leonardo C., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat. i need this : https://www.freelancer.ie/projects/python/binance-future-copy-trading-python. you can do this? If you have a ready-made version, it works for me. I need a copy trade of futures on binance, and maybe later add more exchanges. (Binance, ByBit, KuCoin) how long would you take? (python)

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I'm trading on binance , and i want a custom bot based on rsi the bot should not sell short or use lavreg just long sell i understand the danger of the bot so i want the bot to be : - a compounding bot that open orders each time on a high present account balanced . - time frame 1h/15 - the bot opens the order when rsi cross down 30 then the first order opens with 50% of the account balance then there is two probabilities 1) if the price goes up by 1% then sell 2) if the price goes down by 1% then buy aging with 50% account value (does that 5 times if price continue to drop ) then sell when price is above 1% of the first order (if you have any suggestions for improving the strategy pleas share specially in avoiding aggressive downs ) !! The bo...

  €348 (Avg Bid)
  €348 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Write easy language strategy for stock trading

  €23 / hr (Avg Bid)
  €23 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler
  Trading bot , crypto 6 gün left
  ONAYLI

  The bot is simple ,I want the bot to be : - 24/7 working nonstop - the bot should have an interface - adjustable sittings - the bot works only on spot (no future trading) - rsi grid strategy - a compounding bot that opens orders with high present account balanced . - for example the bot opens the order when rsi cross down 30 then the first order opens with 50% of the account balance then there is two probabilities 1) if the price goes up by 1% then sell 2) if the price goes down by 1% then buy aging with 50% remaining account value (does that 5 times if price continue to drop ) then sell when price is above 1% of the first order If the price continues to drop/ start selling every1% drop 10% for example All that sitting must be adjustable (if you ha...

  €99 (Avg Bid)
  €99 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  we have analytics set up but I am not sure if we did it correctly. we had an account. then we created another one and now not sure how know which is the correct one. You are welcome to create a new one or merge the ones we have. of course one of them has no info and the first one has lots of info. We want to set up our conversions for our google shopping and ads. We would like to only relevant information to show so we can track what ads are working etc...

  €51 (Avg Bid)
  €51 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Hi, Looking for Trading view notifications to save in MySQL database whenever it triggers.

  €67 (Avg Bid)
  €67 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Contest is for fastest entry, not...presentation webapp in react/node/Ubuntu digitalocean droplet that we need to create an iframe option on one of the pages that will work with https and any other type of page we input. It has to be able to display pages with SSL and pages with dynamic content like home searches and results on maps. The result page also has to be responsive to different sizes automatically. Best implemented code wins the contest along with fastest entry. You do not have to offer the code to submit, only show the results on video of a similar page that you can have in your local and after we review we award the contest winner. Best implementation for the most types of pages and fastest entry wins the contest. the video on ...

  €187 (Avg Bid)
  Garantili
  €187
  17 girdi

  Hello, I have google adwords account my all running ads is rejected for financial product, now i want to fix my ads and run it again via remote desktop. My website is : we publish article and promotions etc.

  €122 (Avg Bid)
  €122 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Highly qualified Chartered Accountant with experience in accounting, audit, taxation and consultancy. Having extensive experience over the past 7 years across the aforementioned domains. Throughout my 7 years of extensive experience in auditing limited companies, FTSE listed entities, government entities across sectors in manufacturing, trading, investments, asset management, services, marketing, construction, facilities management, automobile industries, mining, exploration and oil and gas. I'm looking to set up an accounting services Company in India and looking for a Business Partner (Co-founder). Would prefer basing the firm out of Chennai. Genuinely interested individuals are free to get in touch with me to discuss further. Thank you!

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Hi, Only pros can apply. NO spam! Paying you a fee AND after, a long term share in revenue (to incentivize you to do the job well). We build a simple trading game to bet on the price of cryptocurrencies going up/down. Needs to offer 1-1000x multipliers (if you can do 3000x too, even better). Your code will be audited by multiple pros after. Take this seriously. Reply with a CLEAR explanation of your understanding of the project, preferably with examples of why you can and will do the job. Generic bids = ignored. ----------- TRADING PRICE FORMULATION Index Prices To provide fair/reliable pricing for the trading games, we need a composite index price every 500 milliseconds that is derived from real-time price feeds to the world's most liqui...

  €127030 (Avg Bid)
  €127030 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hi, Hope you're good ? I'm looking out for a video Editor For YouTube & Course Creation. Contents will be mostly screen share and Webcam Related To Trading. Language ~ English Also, the Requirements related To video editing are as follows ~ 1. Trim the video by Removing filler Words, like umm, OK, 2. Add annotations, gif 3. Adding subtitles 4. Deleted unwanted words / Repetitive 5. Adding lower thirds Also, the standard videos will be maximum length of 10-15 min. And also planning To make shorts too. You can expect around 2-3 videos per Week and 3-5 shorts videos too. Though it's a Freelance project, I would like To have it as a recurring project for you.!! Let me know if you've any queries.

  €233 (Avg Bid)
  €233 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  ...to wait a day or two. Just tell me how much of a tool I am, and let me send you lots of gratitude and money! A job done well is done right, and should be paid for, even if it only takes an experienced person 6 or 7 minutes, including a coffee break. :) I will provide the sandbox and jailed account without access to MySQL or any directory outside templates. I require an ethical developer who understands CSS in general as well as Joomla in general. I'm ok with an intermediate developer gaining experience and going through the paces to learn a few things if they need to. I'm flexible, and so should the candidate. This project is not a rush job. I prefer accuracy, completeness, and maintaining CSS standards and notat...

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  35 teklifler