Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Beceri
Diller
  İş Durumu
  13,163 best wix form app iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba ✓ Best Web/Mob Developers, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €31 / hr (Avg Bid)
  €31 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yeni bir web sitesine ihtiyacım var Bunu tasarlayın ve kurun Küçük işletme web sitesi Merhaba, yatırım danışmanlığı yapan bir firma için, hazır tema kullanımı ile kurulan (Wix, wordpress,weebly, sitebuilder vb.) bir websitesi ihtiyacımız var. Eski web siteleri [login to view URL], yenisi için içeriği biz sağlayacağız, tasarım ve kurulumun yapılması ve

  €405 (Avg Bid)
  €405 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Merhaba ✓ Best Apps & Developers, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €2620 (Avg Bid)
  €2620 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Tema seçenekleri arasından seçerek kullanıcıların kendi web sitelerini tasarlayabilec...yönetebilecekleri, sürükle bırak şeklinde menü ve buton dizaynı yapabilecekleri Web tabanlı, hazır web sitesi tasarlama ve yönetme yazılımı. Dünyada bu işi yapan en bilinen firma wix, bunun dışında ülkemizdede bu hizmeti veren bir çok firma var.

  €3638 (Avg Bid)
  €3638 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba, Wix ya da Wordpress şablonu üzerinden websitemi hızlıca oluşturmak ve bir logo istiyorum. İçeriğim hazır, site basit ve az içeriğe sahip olan bir site olacak. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen iletişime geçiniz. Teşekkürler!

  €191 (Avg Bid)
  €191 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  wix üzerindeki web sitemizin düzenlenmesi geliştirilmesi

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Web sayfamın tasarımını WIX bilen birine yaptırmak istiyorum tum detayları ile

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  convert 2 wix site to html for hosting on cpanel. basic sites need to be converted and uploaded to new panel hosting. must retain sitemap and all settings to ensure seo is not effected.

  €128 (Avg Bid)
  €128 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  I need one who can make an online The best accounting program for billing, VAT and bookkeeping + I'll also use an online administrator backend

  €366 (Avg Bid)
  €366 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Hi ✓ Best Web/Mob Developers, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €35 / hr (Avg Bid)
  €35 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Wix site already started but need a coder as Wix doesnt offer that option. Also need help to simplify overcrowded pages, pictures & links etc.

  €201 (Avg Bid)
  €201 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  hybridation mapreduce and immunue system

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Need best logo 6 gün left

  Logo needed for my shop name urjent

  €255 (Avg Bid)
  €255 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  What I Need: To be ranked #1 on Google when someone looks up company name, to have sustainable SEO that...#1 on Google when someone looks up company name, to have sustainable SEO that drives people to website who search for comparable services. Currently: Website is built with wix, no SEO currently, only comes up on google when you search for domain.

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  67 teklifler

  Hello, I need something created just like Wix, squarespace etc. Needs to be a clean, easy to use, drag and drop system. Pretty much I just need a in-browser website builder the same as squarespace. Let me know your prices. Thanks

  €1735 (Avg Bid)
  €1735 Ortalama Teklif
  54 teklifler

  ...beinhaltet Design-Erstellung für Verträge, Flyer und Bilder für soziale Medien wie Instagram und Facebook. Evtl. würde auch die grafische Umgestaltung unserer Webseite (mit Wix) anfallen (falls du das kannst). Bestimmte Arbeiten können wir dir schon jetzt sagen, andere Arbeiten können aber auch spontan anfallen wie z.B. ein Bild für Insta oder FB gesta...

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Update Web Site 5 gün left
  ONAYLI

  We have a WIX web site that needs work before it gets launched

  €474 (Avg Bid)
  €474 Ortalama Teklif
  90 teklifler

  I have created a simple website through wix and I need someone to help me design it to look professional

  €99 (Avg Bid)
  €99 Ortalama Teklif
  25 teklifler
  Best writer 5 gün left
  ONAYLI

  i want someone to write a creative story of 300 words, of how you were once scammed on freelancer. Check out this profile to see one of the best scammers on this site.. https://www.freelancer.com/u/MdShikatHossain?ref_project_id=17564202 In your proposal, give me your personal story...

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  12 teklifler