Binance smart chain işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  82,553 binance smart chain iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Binance Futures'da girilen geçmiş bir mumdan şimdiki kapanışa kadar USDT koinlerinin yüzde değişim oranı ve bu orana göre sıralama yapacak basit bir Python koduna ihtiyacım var.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba Abdullah Bey, bir kripto botu yazdirmak istiyorum. Kendi mum formasyonum ile işleme girecek ve takip eden stop kullanilacak siz ilgilenirseniz teklifinizi bekliyorum nasil bir fiyat olur ve acaba bot işlemlerden kendisi icin daha verimli olacak risk kazanc oranını kendisi zamanla ögrenebilir mi boyle bir sey yapabilir misiniz fiyati nasil etkiler?

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  İstediğim formülere göre birden fazla coin için pozisyon açacak ve isteiğim kar ve zarar marjına ulaşınca otomatik pozisyon kapatacak bir yazılım istiyorum.

  €328 (Avg Bid)
  €328 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Resimde görülen özelliklerdeki coin için '' izole '' '' Sabit tutarlı giriş ( Sabit değerini istediğim zaman değiştireceğim. ) '' ve çarpanını istediğim şekilde belirleyebileceğim ve değiştirebileceğim, Long ve short ayırt edip gelen mesaja göre işlem açabilecek bir yazılım yazdırmak istiyorum. Kâr alma noktası ise 3. değer olacak. Stop aynı şekilde kalacak. Ne ile yazıldığı önemli değil. Başka bir pc de Telegram ve yazılım sürekli çalışacak.

  €212 (Avg Bid)
  €212 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  binance api kullanarak php de al, sat, iptal et ve kasa bilgilerini gösteren program.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhabalar. Tradingviewdeki stratejimin oluşturduğu al ve sat sinyallerini binance hesabıma iletmesi için bot ihtiyacım var. Future işlemlerde kullanmak istiyorum. İlginize teşekkür ederim.

  €219 (Avg Bid)
  €219 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhabalar. Tradingview de kullanmış olduğum stratejimin al ve sat sinyallerini binance hesabıma aktarmak istiyorum. İşlemleri future yapacak. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

  €263 (Avg Bid)
  €263 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ...seçtiği coin için ALIŞ ve SATIŞ yüzdesini yazıcak örneğin : %20 Kar'da sat - %10 Zarar'da sat gibi. Program üzerinde spot ayarlarını yaptıktan sonra BAŞLAT butonuna bastığında belirttiği ayarlarda arka planda PYTHON botlar çalışmaya başlayacak. Neden PYTHON ? Yazılımcılar açısından en kolay dil olduğunu düşünüyorum. Ve binance alım satım API'si bu botlarda daha seri çalışmaktadır. Python alım satımlarını c# üzerinden PHP siteye , yani üyenin istatistiklerine gönderecektir. Binance API'leri mevcuttur. Görsel açıdan göze hoş gelmesi adına özen gösterilmesi tercihimizdir. Daha fazla detay'ı mevcuttur , kolaylık olması açısından işlevle...

  €1097 (Avg Bid)
  €1097 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Programımızın adı işçi olsun; - işçi 2 borsanın features hesapları(poloniex ve binance) arasındaki market fiyat farkını kontrol eder. - İşçi Fiyat farkı x Usd olduğunda çalışır ve y'usdye düştüğünde 2 taraftaki pozisyonları eş zamanlı kapatır - İşçi işleme başladığında fiyatı yüksek olan borsadan 25 kaldıraç ile short pozisyon açar - İşçi işleme başladığında fiyatı düşük olan borsadan 25 kaldıraç ile long pozisyon açar - İşçinin kapatma fonksiyonu bulunmalıdır. Kapat komutunu alınca işlemin bitmesini bekler ve yeni işlem açmaz. Güvenle durduruldu diye mesaj verir. - işçi bir pozisyon açık iken asla 2. Bir pozisyon başlatamaz. - Kesinlikle nodejs ...

  €177 (Avg Bid)
  €177 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...borsadaki fiyat 25 kaldıraçta %4 50 kaldıraçta %2 10 kaldıraçta %10 değiştiğinde iki pozisyonu da kapatır. - İşçinin kapatma fonksiyonu bulunmalıdır. Kapat komutunu alınca işlemin bitmesini bekler ve yeni işlem açmaz. Güvenle durduruldu diye mesaj verir. - işçi bir pozisyon açık iken asla 2. Bir pozisyon başlatamaz. Bu özellikde bir botumuz var. Bunu binance futures ve ftx futures borsasında çalışacak şekilde yazmıştık. Ancak güncellenip binance futures ve poloniex futures borsasında çalışacak hale getirmemiz gerekiyor. Ayrıca Bot birkaç check yapıyor onları kaldırıp ve multi çekirdek kullanılmalı ki performans artışı olsun. süremiz çok kısıtlı sabaha kadar bitse &cced...

  €29 - €245
  €29 - €245
  0 teklifler

  I want a smart contract to be written in accordance with the project I will give through Solidity.

  €145 (Avg Bid)
  €145 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  bot projesi işi yapacak arkadaşa gönderilecektir. iki borsa arası aynı anda işlem açıp kapatacak bir bot. detaylar ve stratejı verilecektir.

  €352 (Avg Bid)
  €352 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhabalar Üçgen Arbitraj yönetimi ile komisyon oranlarınıda cıktıgımızda %0.3 en az kar etiricek sistem yazdırılıcaktır. PHP olarak yazdırılıcaktır kullanılcak siteler binance,btcturk örnek;

  PHP
  €157 (Avg Bid)
  €157 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba Burak Binance üzerinden 2 indikatörün kesişimini kullanarak alım satım yapacak bir bot istiyorum. Ancak bot vadeli ve kaldıraclı işlem yapmalı. Bu iş için teklifin nedir (fiyat temsili)

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Cryptoportals Bitti left

  2 or 3 EOS Smart Contract will be write for our project. Contracts containing up to 7 8 functions will be written. We will agree on a price for each contract. Details will be discussed when we agreed.

  €232 (Avg Bid)
  €232 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba, Binance API ile belirlenmiş bir ikili işlem grubuna (örn; BTCUSDT) aşağıdaki kondisyonlara göre alım satım işlemi yapabilecek bir bot hazırlamak istiyoruz. 1-MACD alım-satım sinyalleri 2-RSI trendi Yukarıda belirtilen indikatörler ve projelerin örnekleri, internet ortamında bol miktarda mevcuttur. Projenin dili önemli değildir. Sadece bir kullanıcı arayüzüne ihtiyaç duyulmaktadır. C# türevi diller önceliklidir.

  €539 (Avg Bid)
  €539 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Hocam merhaba. Binance futures da auto Trade için bot yaptırmak istiyorum. Konuyla ilgili tecrüben var mı?

  €196 (Avg Bid)
  €196 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ethereum smart contract bir iletişim uygulaması yapmak istiyoruz

  €1884 (Avg Bid)
  €1884 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Binance API Key ile Alım Satım vb. işlemleri yapabilen c# dilinde kodlarını alabileceğimiz yazılıma ihtiyacımız bulunmaktadır.

  €262 (Avg Bid)
  €262 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI ODTÜ mezunları tarafından kurulacak start-up sektöründe, dijital dönüşüme aracılık edecek inovatif projeleri birlikte hayata geçirecek ekip arkadaşları arıyoruz.İçinde bulunduğumuz pandemi koşullarını da düşündüğümüzde uzaktan çalışacak Full Stack PHP Developer ve Block chain developer bir ekip arkadaşı arıyoruz.İki ayrı lokasyonda koordineli olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz, Ankara ekibi ile ODTU Makine mühendisliği mezunu bir arkadaşımız, İstanbul ekibi ile yine ODTU Makine Mühendisliği mezunu ekip arkadaşımız süreç liderliği yaparak çalışacaktıında öncü olacak inovatif çalışmalarımız tamalandığında şirketimizde &cced...

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I want to make a website. benzeri buradaki özellikleri kapsayan smart expo özelliği olan bir web site yaptırmak istiyorum.

  €176 (Avg Bid)
  €176 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba, Ethereum tabanlı, solidity üzerinden istediğimiz fonksiyonları gerçekleştiren bir smart contract ve bunun kullanıcı için arayüze döküleceği bir projemiz var. Şu fonksiyonların/ smart contract özelliklerinin bizim kafamızdaki fikri gerçekleştirmek için temel olacağını düşünüyoruz: -Coin Burn -Coin Mint -Staking (reference based) - Bu ana contract ile etkileşime girerek çalışacak, taraflardan birinin ödüllendirilmesi üzerine üç alternatiften birinin, basit bir arayüz aracılığıyla user'a sonuç olarak gösterileceği bir Ethereum gaming dapp'i. Kafamızdaki timeline ve cost çerçevesinde bunu kısa süreli bir proje halinde &u...

  €1988 (Avg Bid)
  €1988 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Google Smart Home ile Geofencing Oluşturulması ve Action Tetiklenmesi

  €10 - €29
  €10 - €29
  0 teklifler

  Tradingview sitesindeki stratejimle yani ordan gelecek sinyallerle alım satım yapabileceğim algoritmik bot yapılmasını bot binance borsama bağlı olacak ve alım satım gerçekleştirecek konuda bilgisi olan yazılımcılar bana ulaşabilir. #pinescript

  €300 (Avg Bid)
  €300 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Var olan android uygulamam için geliştirme/ güncelleme uzmanları arıyorum. Akıllı ev smart home uygulamasının var olan hatalarının giderilmesi tekrar gözden geçirilmesi bağlantı problemi sorunun çözümlenmesi gerekmektedir.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  We want to sign documents using smart cards produced by ACS in iOS operating system. (Example: using bluetooth card reader) For this reason, pkcs#11 middleware is required for signing. The environment in which this middleware will be used can be QT or swift.

  €1061 (Avg Bid)
  €1061 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Takip edilebilir arı kovanı oluşturma ; güneş enerjisiyle çalışan arı kovanları herhangi ek bir enerjiye ihtiyaç duymadan gps aracığılıyla arı kovanlarının size bulunan konumu arı kovanı ısısını ve kovan içersindeki bal ağırlığını size gösterebilir tek ir kovan diğer birkaç kovan ile birleşerek grup halinde size verileri aktarabilir ek olarak kovan giriş kısmına yerleştirilen sensör aracılığıyla kovandaki arı nufüsunu size aktarabilir bu durumda kovandaki arı azalmalarının nedenlerini hastalık nedenlerini oturduğunuz yerden takip edebilirsiniz ve sezon sonunda evinize sizin kontrol altında tuttuğunuz kovanlarınızdan bal,propolis,polen vb getirilir.

  €818 (Avg Bid)
  €818 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  merhaba, örnek bir uygulama mevcut. Hem samsung hem lg için gerekiyor. Sanırım js ve css ile yapılmış ancak başka hangi dil var bilmiyorum. Örneği bilgisayara indirip inceleyebilirsiniz. işi bilen profesyonel arkadaşlar yazarsa konuyu detaylıca görüşebiliriz. Amatör ve yeni başlayanlara uygun bir iş değildir...

  €1227 (Avg Bid)
  €1227 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Smart Mimic Bitti left

  detayları yazılımcı ile paylaşacağım

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Yeni bir ürün tasarımı, ürün akıllı kilit sistemi olarak açıklanabilir. Örnek bir ürün olarak Sesame smart-lock, mul-t-lock entr ürünleri incelenebilir.

  €466 (Avg Bid)
  €466 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Merhaba, Şu sitedeki formu satın aldım, Satın aldığım formu şu şekilde tasarladım fakat bir türlü çalıştıramadım. Bu tasarladığım formu şu adresteki formun yerine koymak, ve formda istediğim bilgiler girilmediğinde ya da form gönderildiğinde şu sitedeki gibi uyarı vermek istiyorum. bu formdaki gibi üst kısımda eksik bilgi uyarısı ile form başarılı şekilde gönderilmiştir uyarısı verdirtmek istiyorum. Daha sonra ziyaretçi formu doldurup gönderdikten sonra, formu gönderene bir form takip numarası vermek ve sitenin belli yerlerine form sorgula kısmı ekleyerek ziyaretçinin bu

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'Touch sensor and power circuit design for a smart doorbell'

  €34 / hr (Avg Bid)
  €34 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Ekteki örnek program c# ile yazılmıştır. Ama ben delphi veya c++ ile yazılmasını istiyorum. Hiçbir antivirüs programı uyarı vermemeli. windows8 smart screen korumasına takılmamalı.

  €455 (Avg Bid)
  €455 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhaba, 8 adet farklı model telefon kapağı için ve 20 adet diğer farklı ürün için, bu ürünleri direkt farklı grafikler ile giydirebilmek için; photoshop smart object diğer bir değişle mockup ihtiyacımız bulunmaktadır. Bilgi almak isteyen kişiler ve daha önce bu şekilde çalışma yapmış olan kişiler yaptıkları örnek dosya ile enginkirtay() adresinden gönderim yapabilirler.

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hello, I need to make the version of iwatch for smart watches on android and ios of a mobile application that is already made, it should only be adapted to smart watches on android and ios.

  €578 (Avg Bid)
  €578 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hello, I need to make the version of iwatch for smart watches on android and ios of a mobile application that is already made, it should only be adapted to smart watches on android and ios.

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need cryptocurrency tokeken smart contract deceloper. Written on etherium blockchain. Will discuss more aacurate details with developer once choosen Web 3

  €1522 (Avg Bid)
  €1522 Ortalama Teklif
  65 teklifler

  I need cryptocurrency tokeken smart contract deceloper. Written on etherium blockchain. Will discuss more aacurate details with developer once choosen Web 3

  €1439 (Avg Bid)
  €1439 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  Hello, I need to make the version of iwatch for smart watches on android and ios of a mobile application that is already made, it should only be adapted to smart watches on android and ios.

  €586 (Avg Bid)
  €586 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Assume we have X number of salaried drivers working on X different projects, please suggest a formula to calculate the average cost, per shipment, per driver, and average delivery cost per project.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  We are a small Business Consulting firm. We need a skilled designer and thinker to design a logo for our business. The logo that we want must have following charaterstics : 1. Must be modern 2. Simple 3. Easy to be used in Professional Stationary 4. Easy to be used in Web Sites 5. Must me memorable and unique 6. Smart 7. Timeless

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  • Create MQTT Server to Collect Data from Thermostat thru port 1883( I will pay for the Server Host) • Create a Website to show the Value of the thermostat include ( Room Temp, Setpoint , Temporary Setpoint , Time for Temporary Setpoint)-the website should be scalable , giving me access to add/remove thermostat thermostat , • Create User Friendly Schedule for the Thermostat (where we can set the time and temperature Setpoint ( I should be able to copy the schedule from thermostat to other , without configuring each one) • Create Webpage which can have maintenance History, Where the user can add input and picture which can be uploaded on the server • Integrate with Tuya Cloud , to operate the gang switch thru the Mqtt Server and create register for run hour time...

  €504 (Avg Bid)
  €504 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Hi I need someone to make me a python script that fetches the current price of bitcoin from binance every 2 minutes. Then sends this information to my api on https://hostname/api/coin/bitcoin/update?value=price Put Banana at the end of your bid to prove that your read the project description

  €145 (Avg Bid)
  €145 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  I've attached two samples of styles I like. What I would like to incorporate somehow is a bicycle chain and a subtle ".com" somewhere on the logo. These examples do not illustrate a bike shop all that much. the website is veloparts.com. I forgot to list the name of the company, other than it being shown in the sample images. #1 online bike parts source.

  €49 (Avg Bid)
  Garantili
  €49
  73 girdi

  Need experienced rust developer to develop escrow smart contract that buy and sell nfts behalf customers from magic eden. candidates should have similar experience with this kind of smart contract,

  €161 (Avg Bid)
  €161 Ortalama Teklif
  13 teklifler
  Trophy icon Logo Monogram With S 4 gün left

  We want a logo with a very modern look. Currently we have 3 suggestions from our ad agency that we are not so satisfied with. Please use your creative ideas to create a logo with the "S" symbol and the name SMART CASH. Use only 1 color for the design. we do not want multicolor or halftones.

  €98 (Avg Bid)
  Garantili Mühürlü
  €98
  579 girdi

  We are an off-price apparel logistics and supply chain company. We supply retail-ready merchandise to both online and brick-and-mortar retailers. We are looking for a full stack developer with experience in .Net and Android to work on a software development project, estimated duration to be a minimum for 2 months working full-time. As we are in need to have this project up and running soon, we want the development to be in-house on our premises in Verdun, Beirut, not remotely, on a full-time basis for the duration of the project for you will be working closely with our engineering team. If you are interested, let us set up an in-person meeting with the partner and project manager to discuss the details of the project, and explore the possibility of us working together.

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  35 teklifler
  Photoshop expert 6 gün left

  Hi, I am looking for a Photoshop expert for processing one personal photo smartly. I need to upload my new team member's photo to a company profile page. He provided me his photo. But it doesn't look(by my opinion). So I would like to process the photo smart. You can change the skin whitening, eyebrow, nose line etc sightly. But I am not sure... I will provide you more detail if you are interest in this project. Thanks!

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  82 teklifler

  Need a smart contract with 10/10% buy/sell tax. Tax split into two wallets - 4% goes to dev wallet and 6% goes to marketing wallet. 1 trillion token supply. No Dev team tokens. Liquidity lock for 1 month.

  €371 (Avg Bid)
  €371 Ortalama Teklif
  12 teklifler
  Solidity Smart Contract 6 gün left
  ONAYLI

  Need a basic smart contract for a small mint. ERC 721.

  €398 (Avg Bid)
  €398 Ortalama Teklif
  72 teklifler