Bosnian translator free işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  86,357 bosnian translator free iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba, Finans ve oyun pazarında yer alan şirketimiz için Türkçe bilen/konuşabilen ve anadili İngilizce olan freelance bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Devamlı ve uzun soluklu bir proje olacak. -- We are looking for a native English translator who can speak Turkish for our company in the finance and gaming market. The project will be an ongoing project.

  €370 (Avg Bid)
  €370 Ortalama Teklif
  39 teklifler
  €11 Ortalama Teklif
  43 teklifler
  FREE SERVER Bitti left

  bir sonucu sistemi. oyunlarınıza bir sonucu eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. bu sonucu oyunlarınızda multiplayer oyun için kullanılır ------------- <-İÇİNDEKİLER-> <-1 adet ücretsiz sonucu dosyası <- 1 adet sonucu programı freeserverM <- 1 adet sonucu belgesi (sunucu kimliği,sonucualanı adı, sonucu şifresi) <- 1 adet sonucu sitesi ( ip adresiniz alınıp yapılandırma yapılacak)

  €10 - €10
  €10 - €10
  0 teklifler

  polish translator for my website

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba Ben omurilik felçliyim Televizyonu eller serbest olarak sesli kumanda edebilecek bir cihaza ihtiyacım var Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tam olarak buna benzer bir şey istiyorum

  €160 (Avg Bid)
  €160 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. I am an expert translator, I want to do your job that requires translator and make it easy

  €238 (Avg Bid)
  €238 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  sadece Türkçe bilen yada Türkiyeden arkadaşlar yazsın lütfen front end kısmı % 70 bitmiş siteme backend, işleri yapılacaktır..php, mysql altyapısı, admin panel ödeme sistemleri ve test aşaması olacaktır.. Fiyat 10.000 TL, ödeme buradn ve aşamalı olacaktır..baştan AVANS isteyenler yazmasın ! süre : 30 gün.. şartları kabul edenler detaylar için yazabilirsiniz..

  €2054 (Avg Bid)
  €2054 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I dont know English and want working without any language problems.. Bütçe max 500 $.. bundan fazla teklifleri siliyorum…Fiyata az demeyin, Bu bir deneme işidir, sırada 30 a yakın yapılacak projem var, lütfen iyice okuyup süre ve fiyat tekliflerinizi verin… dating sitesi yapılacak, örnek : Mahnem.ru.. çalışma yapısı olarak buna benzeyecek ama tasarım vereceğim örneğe göre değişecek, standart bir arkadaşlık sitesinde olması gerekenler olacak, bazı şeyleri, çıkarılıp bazı fonksiyonlar eklenecek.. yazılım 0 dan php ve mysql.. ssl olacak, responsive mobile…hazır script veya wordpress kabul etmiyorum...sadece diller için ve bazı standart şeyler için hazır kodlar ve api ler kullanılabilir, isteklerime gö...

  €497 (Avg Bid)
  Özellikli
  €497 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  interested in only freelancers can speak Turkish but without a translator.. arkadaşlık sitesi php mysql web sitesi responsive...script yada wordpress istemiyorum...Bütçe 300-500 $ ... site standart arkadaşlık siteleri gibi olup ilaveten bazı fonksiyonlar var, detaylı bir admin panel yapılacak... SÜRE : İşin süresi 2-3 ay + beta testi 15 gün, ÖDEME : 3 aşamada her aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez…açılacak demo hesabından çalışmaları anlık takip etmek en önemli şartım... bu isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerini bekliyoruz…

  €479 (Avg Bid)
  €479 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Rusya, Ukrayna vs pazarlarına hakim, çok iyi Türkçe ve Rusça bilen ( tercihen Türk, Azeri olabilir ) yazılımcı arıyorum….1 ana site ve bağlı birkaç zincir site anahtar teslimi yapılacak, ayrıca Rus ve Ukrayna pazarlarında reklam, ilan ve SEO işlerinide takip edilecek…Bu iş bitiminde APP yapımı işide ayrıca verilecektir… SÜRE : İşin süresi 3-4 ay + beta testi 15 gün, iş 4 aşamada yapılacak.. ÖDEME : 4 aşamada her ay o aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez… Lütfen ilanı dikkatlice okuyun, YARIM BİR YAZILIMIN kimsenin işine yaramayacağını düşünerek Yukarıdaki şart ve isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerinizi bekliyoruz…

  €2378 (Avg Bid)
  €2378 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I need a translator who can make a translation from English to Turkish. The article is about chemistry and it's about 30 pages. Deadline: 15th of February. Kimya alanında yaklaşık 30 sayfalık bir makaleyi İngilizceden Türkçeye çevirecek bir tercüman arıyorum. Ayın 15'i çevirinin teslimi için son tarih.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Sultanahmet'te hizmet vermekte olan seyahat acentamızın şu an İngilizce olarak yayın yapmakta olan web sitesinin sayfalarından bazılarını resmi dilde Çince'ye çevirebilecek arkadaşlar arıyoruz. We are a travel agency located in Sultanahmet. We are looking for a translator who will be able to translate some pages of our English website into formal Chinese.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  translation of sketch scenarios from turkish to english Sample text (about 15 similar texts are available) • bir hastanenin (otel girişi gibi) giriş kapısında bir bekleme kürsüsü var ve burda bir vale bekliyor. Valenin önünde bir ekran var. bizim vale ekranı görünüyor. Vale kafasını kaldırıp bakınca bir araba yanaşıyor, taglerin dizili olduğu anahtarlık dolabından bir tag alıyor ve anahtarlığını çıkarıyor tagden. • Bu sırada tag e bir zoom yapılıyor tag, anahtarlık ve bir Numara plakası var. plakadaki 143 yazısına bir zoom yapılıyor. Vale bu yapıyı ikiye ayırıyor. Bir tarafta bir kanca ve 143 nolu plaka, diğer tarafta bir halkaya takılı plaka ve bu halka da bizim tag2e takılı. • Bir tane adam arabasıyla hastane önüne...

  €285 (Avg Bid)
  €285 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Partner aranıyor. Güzel elleri, geniş omuzları, seksi boynu ve bebeksi yüze sahip erkek aranıyor. Tercihen masumiyet ve zeka aranmaktadır. İş tanımı: Fransız-Türk karışımı, koca popolu taş hatuna arkadaşlık, ve sevgi göstermek, yatak partneri olmak.

  €190 / hr (Avg Bid)
  €190 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi my job is about, re-writing of story from English pdf of 74 pages to word file on Vietnamese writing, we need native Chinese translator that can handle this offer also in Chinese version

  €14 - €24 / hr
  €14 - €24 / hr
  0 teklifler

  Hello!! Need English to French proofreader Only NATIVE SPEAKER OF FRENCH language. No outsourcers from India, Pakistan or Bangladesh. Source word count 900 words. Only excellent quality expected from your end. Look forward to see lots of bids. Thanks.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I would like to have a French and English speaking person join us in a professional virtual meeting to translate for us as the meeting is in progress.

  €82 / hr (Avg Bid)
  Acil
  €82 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  A native Polish translator is needed to translate my powerpoint presentation from English to Polish. Please bid only if you are a native Polish speaker.

  €368 (Avg Bid)
  €368 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Hi Worldtranslator, I noticed your profile and would like to offer you my services. I’m proof-read, transcriptor and translator between Spanish and English. We can discuss any details over chat.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We are looking for a native Korean translator. Need 100% human and accurate translation only. The translation should be 100% natural, good sounding and meaningful in Korean language. Google or Software works are not allowed.

  €290 (Avg Bid)
  €290 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hello, hope you’re doing are looking for English to Serbian subtitle forward to your bids

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  i need a good Japanese translator that can translate Japanese language with experience to work with me

  €5766 - €11531
  €5766 - €11531
  0 teklifler
  €13 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler
  €394 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Looking for a Computer Architecture expert. Must know the following topics. Arabic to English translation

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Your bid price is final. No later change is allowed. I NEED HUMAN TRANSLATION. DON'T USE ANY SOFTWARE OR GOOGLE TRANSLATE. I need an Experienced translator who can translate 20 Blog articles from English to Spanish another translator for English to French. Each article is about 800 words. My budget is INR 30 per article. Lowest bidder will win.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  We are looking for a native Korean translator. Need 100% human and accurate translation only. The translation should be 100% natural, good sounding and meaningful in Korean language. Google or Software works are not allowed.

  €19 - €159
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €19 - €159
  3 teklifler
  €31 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler
  Trophy icon Free Iran Sign 2 gün left

  This project is to create a sign with dimensions of 18 inches by 24 inches. The sign will be printed in color. The purpose of the sign will be to support the peoples of Iran in their current political struggles. Copy on the sign must read: FREE IRAN which could be superimposed on the image of the country. Below the image/copy, would read the following: WOMEN LIFE FREEDOM. Also, please allow a space for placement of a QR CODE in size suitable to be easily seen and scanned with a phone. This is a quick turn project.

  €95 (Avg Bid)
  Garantili
  €95
  58 girdi

  I need an official and confidential document translated from Slovak (Slovakian) to English so need a certified translator. The document is a form consisting of 17 pages. Please quote your amount and time-frame

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need an official and confidential document translated from Slovak (Slovakian) to English so need a certified translator. The document is a form consisting of 17 pages. Please quote your amount and time-frame

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I need a Arabic translator who can help translate from English to Arabic and must have a degree in translating

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  67 teklifler

  Hi, We need Urdu translator. Need to transcribe and translate some audios. . Need 100% perfect and human transcription and translation.

  €6 - €19
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €6 - €19
  7 teklifler

  Create Slogan with Free font Style (لأننا نهتم) like photo attached with the color dark blue and red

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  I'm looking for an experienced English-to-Portuguese translator to work on some documents

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  Hello!! Am in need of experienced Italian Arabic translators to translate a document written in English to be translated to Italian with 3 days I,M . Please only apply for the job if only you are a native speaker of Italian language ,And please I don want a translator using google translation please. Thanks freelancer term.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Require Arabic translator with strong verbal, written and reading skills for data entry projects.

  €108 (Avg Bid)
  €108 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  I am looking for a native Japanese speaker, who can: 1) test the existing website. 2) improve existing translations 3) add missing translations from English to Japanese. The website is for adults and contains explicit content. Please note that when you will make a bid and clearly mention that your age is over 18! This is a micro project, which will require 1-2 hours of work or even less I am looking for an actual person who is native Japan. All agencies and brokers will be ignored and banned.

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Trebao nam neko da unese jedan poveci cjenovnik/jelovnik u excel tabelu. Za svako jelo treba dodati kratki opis, od cega se pravi. Sve to treba prevesti na engleski. Volio bih da se dogovorimo za fiksnu cijenu. I need somebody for data-entry into excel. You will need to add descriptions for the res...tabelu. Za svako jelo treba dodati kratki opis, od cega se pravi. Sve to treba prevesti na engleski. Volio bih da se dogovorimo za fiksnu cijenu. I need somebody for data-entry into excel. You will need to add descriptions for the restaurant menu, add ingredients, and translate all that to English. This is a job for bosnian language speakers only. Please do not apply if you're not native Bosnian. Sorry for this discrimination but the job is tightly related to the ...

  €82 (Avg Bid)
  €82 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Hello!! Am in need of experienced Italian Arabic translators to translate a document written in English to be translated to Italian with 3 days I,M . Please only apply for the job if only you are a native speaker of Italian language ,And please I don want a translator using google translation please. Thanks freelancer term.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Looking for a native Hebrew to English translator for 700 words. Need high quality human translation. Google translation is not allowed. Need to be done ASAP

  €8 - €14 / hr
  Mühürlü
  €8 - €14 / hr
  23 teklifler

  I need a indian website developer who knows hindi language . i need a educational free website using domain .com or .in . I will not create any milestone , i want this work for free , can anyone help me ,

  €7 (Avg Bid)
  €7 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I need a FRENCH translator. He/She will have to translate 200-1000 words everyday FRENCH to US ENGLISH. US ENGLISH IS MOST IMPORTANT FOR THIS PROJECT. I will not accept any software translation.

  €29 - €238
  Mühürlü
  €29 - €238
  70 teklifler

  We are looking for a basic and native Chinese language translator... Build out a stable of sources within and outside China who can be go-to experts on various practice areas frequently and get the local meaning of ome words... Strong English writing skills is a must

  €479 (Avg Bid)
  €479 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hi, I am in need of a native Korean translator for my English to Korean translation work. Please place your bid if you are a native Korean speaker. Thanks

  €31 / hr (Avg Bid)
  €31 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler
  poem free verse 4 gün left
  ONAYLI

  800 verse poem on friendship and its free writing and then analysis on poem 2 pages for analysis

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  800 verse poem on friendship and its free writing and then analysis on poem 2 pages for analysis

  €73 (Avg Bid)
  Acil
  €73 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Your task includes translating from English to Austrian German casino & sports betting reviews, bets & odds, guest articles, or games. You will be in touch with a project manager who will provide guidelines and support through the process. Contract.

  €30 / hr (Avg Bid)
  €30 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  For translating English to Nepali and vice versa

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler