Bosnian translator işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  5,000 bosnian translator iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I am looking for a translator who can translate Turkish to Russian. I do not require a certified translator for this project. The content that needs to be translated includes chemical raw materials and products. The volume of the content is in texts and online translations. Skills and experience required: - Fluent in Turkish and Russian - Experience in translating technical documents related to chemical industry - Proficient in online translation tools and software.

  €46 / hr (Avg Bid)
  €46 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  An education website is automatically translated in turkish with google translate. I need a turkish translator, his mother tongue is turkish, that correct the translator mistakes. Communicating with me is with german, arabic or english.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  60 teklifler

  Merhaba, Finans ve oyun pazarında yer alan şirketimiz için Türkçe bilen/konuşabilen ve anadili İngilizce olan freelance bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Devamlı ve uzun soluklu bir proje olacak. -- We are looking for a native English translator who can speak Turkish for our company in the finance and gaming market. The project will be an ongoing project.

  €357 (Avg Bid)
  €357 Ortalama Teklif
  38 teklifler
  €11 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  polish translator for my website

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. I am an expert translator, I want to do your job that requires translator and make it easy

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  sadece Türkçe bilen yada Türkiyeden arkadaşlar yazsın lütfen front end kısmı % 70 bitmiş siteme backend, işleri yapılacaktır..php, mysql altyapısı, admin panel ödeme sistemleri ve test aşaması olacaktır.. Fiyat 10.000 TL, ödeme buradn ve aşamalı olacaktır..baştan AVANS isteyenler yazmasın ! süre : 30 gün.. şartları kabul edenler detaylar için yazabilirsiniz..

  €1993 (Avg Bid)
  €1993 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I dont know English and want working without any language problems.. Bütçe max 500 $.. bundan fazla teklifleri siliyorum…Fiyata az demeyin, Bu bir deneme işidir, sırada 30 a yakın yapılacak projem var, lütfen iyice okuyup süre ve fiyat tekliflerinizi verin… dating sitesi yapılacak, örnek : Mahnem.ru.. çalışma yapısı olarak buna benzeyecek ama tasarım vereceğim örneğe göre değişecek, standart bir arkadaşlık sitesinde olması gerekenler olacak, bazı şeyleri, çıkarılıp bazı fonksiyonlar eklenecek.. yazılım 0 dan php ve mysql.. ssl olacak, responsive mobile…hazır script veya wordpress kabul etmiyorum...sadece diller için ve bazı standart şeyler için hazır kodlar ve api ler kullanılabilir, isteklerime gö...

  €482 (Avg Bid)
  Özellikli
  €482 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  interested in only freelancers can speak Turkish but without a translator.. arkadaşlık sitesi php mysql web sitesi responsive...script yada wordpress istemiyorum...Bütçe 300-500 $ ... site standart arkadaşlık siteleri gibi olup ilaveten bazı fonksiyonlar var, detaylı bir admin panel yapılacak... SÜRE : İşin süresi 2-3 ay + beta testi 15 gün, ÖDEME : 3 aşamada her aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez…açılacak demo hesabından çalışmaları anlık takip etmek en önemli şartım... bu isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerini bekliyoruz…

  €464 (Avg Bid)
  €464 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Rusya, Ukrayna vs pazarlarına hakim, çok iyi Türkçe ve Rusça bilen ( tercihen Türk, Azeri olabilir ) yazılımcı arıyorum….1 ana site ve bağlı birkaç zincir site anahtar teslimi yapılacak, ayrıca Rus ve Ukrayna pazarlarında reklam, ilan ve SEO işlerinide takip edilecek…Bu iş bitiminde APP yapımı işide ayrıca verilecektir… SÜRE : İşin süresi 3-4 ay + beta testi 15 gün, iş 4 aşamada yapılacak.. ÖDEME : 4 aşamada her ay o aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez… Lütfen ilanı dikkatlice okuyun, YARIM BİR YAZILIMIN kimsenin işine yaramayacağını düşünerek Yukarıdaki şart ve isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerinizi bekliyoruz…

  €2308 (Avg Bid)
  €2308 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I need a translator who can make a translation from English to Turkish. The article is about chemistry and it's about 30 pages. Deadline: 15th of February. Kimya alanında yaklaşık 30 sayfalık bir makaleyi İngilizceden Türkçeye çevirecek bir tercüman arıyorum. Ayın 15'i çevirinin teslimi için son tarih.

  €83 (Avg Bid)
  €83 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Sultanahmet'te hizmet vermekte olan seyahat acentamızın şu an İngilizce olarak yayın yapmakta olan web sitesinin sayfalarından bazılarını resmi dilde Çince'ye çevirebilecek arkadaşlar arıyoruz. We are a travel agency located in Sultanahmet. We are looking for a translator who will be able to translate some pages of our English website into formal Chinese.

  €270 (Avg Bid)
  €270 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  translation of sketch scenarios from turkish to english Sample text (about 15 similar texts are available) • bir hastanenin (otel girişi gibi) giriş kapısında bir bekleme kürsüsü var ve burda bir vale bekliyor. Valenin önünde bir ekran var. bizim vale ekranı görünüyor. Vale kafasını kaldırıp bakınca bir araba yanaşıyor, taglerin dizili olduğu anahtarlık dolabından bir tag alıyor ve anahtarlığını çıkarıyor tagden. • Bu sırada tag e bir zoom yapılıyor tag, anahtarlık ve bir Numara plakası var. plakadaki 143 yazısına bir zoom yapılıyor. Vale bu yapıyı ikiye ayırıyor. Bir tarafta bir kanca ve 143 nolu plaka, diğer tarafta bir halkaya takılı plaka ve bu halka da bizim tag2e takılı. • Bir tane adam arabasıyla hastane önüne...

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Partner aranıyor. Güzel elleri, geniş omuzları, seksi boynu ve bebeksi yüze sahip erkek aranıyor. Tercihen masumiyet ve zeka aranmaktadır. İş tanımı: Fransız-Türk karışımı, koca popolu taş hatuna arkadaşlık, ve sevgi göstermek, yatak partneri olmak.

  €185 / hr (Avg Bid)
  €185 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need someone that is available in Tokyo (near Akihabara) on April 13. There will be a speaker who speaks in English, and you will need to translate in Japanese. You have to be there in person, this is a local job; not an online job. The conference could last up to 5 hours.

  €92 - €923
  Yerel
  €92 - €923
  0 teklifler

  I am looking for a proficient bilingual translator with a strong understanding of Human Resources (HR) language to review and amend a translated HR document intended for management. - Must understand nuanced HR terminology in both Spanish and English languages. - Special experience in translating from Spanish to English in a business context, with an emphasis on HR lingo, will be highly desirable. - The content is primed for a managerial audience hence a balanced usage of technical and managerial language is crucial. Your task will revolve around ensuring that the translated content conveys the intended meaning correctly and fluently, and that it aligns with HR protocols and guidelines for management level.

  €826 (Avg Bid)
  €826 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  I am looking for a motivated and detail-oriented Virtual Assistant residing in Kenya, who also has proficiency in translating Swahili to English and vice versa. I desire ongoing Monthly help ranging from 5-10 Hours EVERY Month. We can also set a Monthly minimum. Key Responsibilities: 1. Virtual Assistance: The prospective candidate should be adept at handling various administrative tasks, assisting in day-to-day operations, and ensuring smooth functioning. 2. Translation: This job also involves translating personal correspondence from Swahili to English, and vice versa. The ideal candidate should be proficient in both languages, and have experience in accurate translation. Preferred Skills and Experience: • Experience as a Virtual Assistant • Strong organizational and admin...

  €5 / hr (Avg Bid)
  Yerel
  €5 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  In need of a professional translator with expertise in legal documents. English to Italian translation services are required for my legal documents. The ideal candidate must understand legal terminologies in both English and Italian. Requirements: - Exceptional proficiency in English and Italian - Expertise in translating Legal documents - Concentration to detail - Punctuality and reliability Skills and Experiences: - Prior experience in legal translation from English to Italian - High level of fluency in English and Italian - Familiarity with legal terminologies in both languages.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I am in urgent need of a translator who can proficiently convert my English health-related materials into Italian within a week's time frame. The following are the specifics: - The project involves an e-book of 3869 words that needs to be translated. - You must maintain the same format and layout as in the original eBook. - The content is general, so no specific expertise is needed, but familiarity with health-related verbiage will be a plus. In line with my limited budget, I encourage only freelancers who can offer affordable rates to reach out. Ideal Skills: - High proficiency in English and Italian - Previous translation experience - Familiarity with health-related content - Attention to detail in maintaining book layout - Ability to work within tight deadlines.

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  We have 12 documents that need to be translated from English to Italian. Only native, please!

  €18 - €150
  Mühürlü
  €18 - €150
  23 teklifler

  We have 12 documents that need to be translated from English to German. Only native, please!

  €18 - €150
  Mühürlü
  €18 - €150
  29 teklifler

  I have 12 Modules need to translate from English to German, Please not Payment will be done after complete project so if u agree with that then place your bid. Thank you for your attention, and I look forward to receiving your application.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I'm in need of an expert translator with the ability to translate an extensive document (approx. 1,064,600 words) from Italian into both French and German. The content of the document is related to the hostelry sector, however it might not strictly fall under the hospitality industry. Your responsibilities: - Provide accurate and quality translations - Maintain the original format of the document where needed Key qualifications: - Advanced proficiency in Italian, French and German - Previous experience with large translation projects - Familiarity with hostelry-related content - Good attention to detail

  €2467 (Avg Bid)
  €2467 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Hi Loa, I noticed that you're a translator as well: would you be interested in proofreading 850 words (small file) English - Danish for us? We're a translation company and this file was translated by the client (they have an employee who lives in Denmark but who isn't a native speaker) and they want us to check it. It's quite a rush, so it would be great if this could be done this evening or delivered tomorrow morning early. Do let me know if you're available and interested so I can send you the file to take a look, okay? I expect it to be a quick task and our budget is 15 Euro (plus a good review of course). Thanks, Jan

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I'm seeking a proficient translator to convert novels from Chinese to English. The novels are of the literary fiction genre (romance mostly). Key project components: - Effective translation/adaptation of literary novels from Chinese to English while maintaining the narrative tone - Willingness to handle long text contents Ideal Skills: - Fluency in both English and Chinese language - Capacity to handle large translation projects, with a keen eye for detail You do not need to have experience translating this type of content, but you do need to have a good command of both languages. Payment is $15 per chapter (chapters are between 1000-1500 words) Looking forward to working with someone who can faithfully replicate the style, and depth of the original text. Good luck wit...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  48 teklifler

  Hi Johannes, I noticed that you're a translator as well: would you be interested in proofreading 850 words (small file) English - Finnish for us? We're a translation company and this file was translated by the client (they have an employee who lives in Finland but who isn't a native speaker) and they want us to check it. It's quite a rush, so it would be great if this could be done this evening or delivered tomorrow morning early. Do let me know if you're available and interested so I can send you the file to take a look, okay? I expect it to be a quick task (20 minutes or so) and our budget is 15 Euro (plus a good review of course). Thanks, Jan

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I'm searching for a linguist proficient in English and Lithuanian. The task entails translating some content, but unfortunately, the specific subject matter has been left unspecified. Consequently, freelancers with broad knowledge and experience across various industries - be it Business, Legal, or Technical - would be favored. Please inclu...broad knowledge and experience across various industries - be it Business, Legal, or Technical - would be favored. Please include these in your application: • Your past work experience • Specific translation skills • Project proposal: your workflow, timeline, and rate Proactivity, attention to details, and the ability to meet tight deadlines are traits I value greatly in a professional translator. I’m looking ...

  €2 - €7 / hr
  Mühürlü
  €2 - €7 / hr
  5 teklifler

  I am looking for an experienced translator to handle translating an extensive document from Italian to Spanish and English. This task involves the translation of approximately 282,000 unique words in over 466,777 words Excel document. Key Requirements: - Fluent in Italian, English, and Spanish - Expertise in translation, particularly in the field of hostelry - Ability to deliver accurate translations in an Excel format - Timely delivery, ideally before March 19th Suitable candidates should have strong experience in translating hospitality-specific terms and the capacity to handle large volumes of text within tight deadlines.

  €3609 (Avg Bid)
  €3609 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Need to Apps translation from English to Spanish for our long term project. Please bid only native bidders. No agencies or firm and not allow any google or automated translation. Budget: $7/1000 words Deadline: Asap

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  54 teklifler

  I'm in need of a professional translator to convert a business communication document from English to Chinese. Key requirements include ensuring that the translated content maintains its original meaning and tone. The ideal freelancer would: - Have proficient English and Chinese language skills - Have experience in translating business documents - Pay strong attention to details and maintaining confidentiality - Be available for potential future projects. I look forward to working with a skilled freelancer who can deliver this project in a timely and professional manner.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Looking for a skilled translator to convert English content into Arabic. The type of content to be translated remains unspecified, hence it could range within various sectors. While applying, please include: - Detailed bespoke project proposals Knowledge of a specific Arabic dialect is not a requirement, thus all Arabic linguists are welcome to place their bids. Please make sure your proposal reflects your understanding of the project and elaborates your strategy towards it. I am interested in seeing how you approach the diverse potential content topics. Let's collate our skills and make this project a success! 29 pages proposal to be translated..

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  97 teklifler

  I'm looking for a proficient translator who can effectively translate my marketing materials from English to French. Here's what I need: • Fluent French and English language skills • Expertise in translating marketing content • Understanding of subtleties in both languages • Strong attention to detail It's not necessary for this project but experience in localization can be a plus. Your main task would be translating the text precisely without losing the original tone and message. Please note that localization services are not required for this project. Your primary focus should be providing an accurate translation of marketing materials while maintaining the context and intent of the original content. I'm looking for a quick turnaro...

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  50 teklifler

  I require a professional translator to render a psychological book from English to Arabic. Details: I am seeking a professional translator to help me translate a book from English to academic Arabic. The book is a non-fiction piece of about 212 pages, (3 chapters and the introduction is already translated but need proofreading and checking for accuracy, and 3 chapters and the conclusion are not translated at all) and I need the book to be translated accurately and fluently into academic Arabic. The translator should have a strong command of both English and Arabic, as well as a deep understanding of academic language and terminology. The translator will need to follow the provided guidelines and ensure the translation is free of errors. The project is expect...

  €318 (Avg Bid)
  €318 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  I am looking for a translator to help me with a project to translate content from English to some other language. The ideal candidate should have the following skills and experience: - Proficient in translating written content accurately and effectively - Familiarity with the cultural nuances and idiomatic expressions of both languages - Attention to detail and ability to deliver high-quality translations within the given deadline

  €60 (Avg Bid)
  €60 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Skilled Translator Needed 5 gün left
  ONAYLI

  I'm in need of a skilled translator to help with a certain project. The goal and purpose of the project were not specified, along with the target audience. Here is what you need to know: - Since there were no specific functionalities or features mentioned, you will mainly focus on the translation task at hand. - Fluency in English and several other languages is required. - Prior experience in translation work is preferred. - Good communication skills to understand the context and relevance is crucial. - Attention to detail is vital, since you'll need to maintain the same tone and context as the original text. I look forward to your bids. Let's make this project a success.

  €54 (Avg Bid)
  €54 Ortalama Teklif
  82 teklifler

  I urgently require a diligent and skilled English language-translator to convert my document, which is currently in Google-translated English, to read naturally. You need to have: - Excellent command of English language - Have a concept about Computer environment. (Such as Active Directory, SSO, etc...) - Strong translation skills - Attention to detail - Previous experience in translation, especially for significant projects - Capability to work on a tight deadline Feel free to contact me if you have any questions. Let's work together soon to infuse some life and flow into this stiff Google-translated English document.

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  64 teklifler

  I'm in need of a professional translator who is proficient in both Spanish and Italian to translate my documents. Here are the specifics: - Source Language: Spanish - Target Language: Italian - Document Type: Business/Legal/etc. (More details will be provided after shortlisting) Ideal Freelancer: - Experience in document translation, particularly from Spanish to Italian - High level of Spanish and Italian language proficiency - Attention to detail and capacity to maintain the context of the document during translation - Fast and responsive communicator Please share your relevant experiences and/or certifications, if available. I look forward to working with you.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  45 teklifler

  I urgently require a diligent and skilled English language-translator to convert my document, which is currently in Google-translated English, to read naturally. You need to have: - Excellent command of English language - Have a concept about Computer environment. (Such as Active Directory, SSO, etc...) - Strong translation skills - Attention to detail - Previous experience in translation, especially for significant projects - Capability to work on a tight deadline Feel free to contact me if you have any questions. Let's work together soon to infuse some life and flow into this stiff Google-translated English document.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  I'm looking for a professional translator to convert text from English to Arabic or vice versa for a project I'm working on. Specifically, I need the text to be translated from Arabic to English, with a word count of more than 1000 words. The text in question is of a general/conversational nature, so I'm looking for someone with a good command of the language and able to provide an accurate, natural-sounding translation. Accuracy is of paramount importance, so I need someone who is able to take time and care with this project. If you think you have what it takes, then contact me and let me know!

  €114 (Avg Bid)
  €114 Ortalama Teklif
  66 teklifler

  I'm looking for a professional translator to convert text from English to Arabic or vice versa for a project I'm working on. Specifically, I need the text to be translated from Arabic to English, with a word count of more than 1000 words. The text in question is of a general/conversational nature, so I'm looking for someone with a good command of the language and able to provide an accurate, natural-sounding translation. Accuracy is of paramount importance, so I need someone who is able to take time and care with this project. If you think you have what it takes, then contact me and let me know!

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  I am in need of an expert who can handle a pretty versatile role for my book. This is a mystery fiction story that I am planning to publish, and it's originally written in Chinese. Key tasks would include: - Editing: Reviewing the text and making changes to improve clarity and readability. - Proofreading: Checking for spelling, punctuation, grammar errors and inconsistencies. - Translation: Translating the book from Chinese to English while still maintaining the story's unique voice and essence. - Formatting and Design: Arranging texts and images, selecting typefaces and size. Depending on skill set, possible cover and interior design. Ideal freelancer will have: - High proficiency in both Chinese and English languages. - Experience with fiction editing and translating, ideall...

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I require a native Bosnian translator for a general, non-technical document of approximately less than 1000 words. The ideal freelancer should possess outstanding Bosnian language skills and experience in translation services. Prior experience in general document translation is a plus.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Hello, I am looking for a native English to Swiss German translator. I need to translate my documents from English to Swiss German. Google translate or any machine translation tool is not allowed. Please place your bid if you are a native Swiss German speaker. Thanks.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Hello, I am looking for a native English to French translator. I need to translate my documents from English to French. Google translate or any machine translation tool is not allowed. Please place your bid if you are a native French speaker. Thanks.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Hello, I am looking for a native Italian to English translator. I need to translate my documents from Italian to English. Google translate or any machine translation tool is not allowed. Please place your bid if you are a native Italian speaker. Thanks.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  31 teklifler

  I need a highly skilled and experienced Italian translator to work on a technical book translation. The content of the book is Engine Math, hence a science background or related experience would be beneficial. Experience translating long texts or books, especially within the technical or science field, would be very valuable Please include your quote for the entire work as well as a reasonably accurate lead time. Excellent Italian writing skills are a must. I look forward to an impeccable job. Unfortunately the only version I have is a PDF. Thank you for your time

  €959 (Avg Bid)
  €959 Ortalama Teklif
  63 teklifler

  I'm seeking a skilled translator to convert my English Slidekit into Arabic. The final document should be delivered in PowerPoint format with each slide containing the reciprocal translation. Here's more about the specifics of the project: - **Target Audience**: This Slidekit is designed for professionals within a specific field. It's imperative that the translation is formal, precise, and easily comprehended by industry professionals. - **Terminology**: Although there are no specific terms that need to be incorporated in the translation, understanding of business or industry-specific jargon would be appreciated to ensure the content remains impactful. Ideal candidate should be proficient in both English and Arabic, capable of maintaining the original tone and sty...

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  need of an English to German translator to help with translating various documents and content from English to German. The translator should have a strong command of both languages and be able to accurately convey the meaning and tone of the original text. Attention to detail and the ability to meet tight deadlines are also important for this role. Relevant skills: - Fluent in English and German - Excellent written and verbal communication skills in both languages - Knowledge of translation software and tools - Deep understanding of German grammar and idiomatic expressions

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  60 teklifler

  As part of my ongoing water engineering work, I am currently requiring English to Japanese translation services to help me with the technical documents related to my job. Key responsibilities will include, but not limited to: - Proficiently translating technical documents from English language to Japanese language - Ensuring the terminologies specific to water engineering are translated accurately Ideal applicant should have: - Proven experience translating technical documents particularly in water engineering field - Excellent command over English and Japanese language - High attention to detail and accuracy in translations - Background in Water Engineering would be a plus This project gives a brilliant opportunity to use and enhance your translation skills specially in the water engi...

  €18 (Avg Bid)
  Yerel
  €18 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am seeking an experienced translator for a live business conference. The translator must be proficient in both English and Indonesian. Below are specific details about the project: - Scope of Work: The translator should feel comfortable translating website content, marketing materials, and legal documents. - Event Details: The live translation will occur during a business conference. This environment demands accuracy and professionalism, so prior experience in such environments is preferred. - Mode of Interpretation: We will be requiring simultaneous interpretation for this event. This means you'll translate what's being said in real-time without interruption. This requires focus, an extensive vocabulary, and the ability to think quickly. Ideal candid...

  €292 (Avg Bid)
  Yerel
  €292 Ortalama Teklif
  4 teklifler