Brochure powerpoint işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  107,975 brochure powerpoint iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Ic kitapcikda bazi detaylar degistirilcek. olculeri 16 ya 16 cm brochure basilcak sekilde icindeki yerleri 20 sayfa olucak. Oncelik ic kitapcik. Gruppo 1 isimli kutu dizaynida tekrar dan yenilencek genel olarak eski dizayna sadik kalincak ustunde bazi rutuslar yapilip kutunun son basilcak ebatlarina gore dizayni yapilcak.

  €123 (Avg Bid)
  €123 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Müzik ve eğlence sektöründeki bir uygulamanın yeni yatırımcılarla paylaşılmak üzere içerisinde birkaç animasyonun da olacağı bir 10-12 slayt arası powerpoint sunum.

  €185 (Avg Bid)
  €185 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Turkish; Her proje belli bir zaman aldığı için ona göre fiyat belirlenir istekler doğrultusunda istediğiniz hizmeti en kısa zamanda teslim ederim. English; Since each project takes a certain time, the price is determined according to it, I deliver the service you want in accordance with the requests as soon as possible.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Powerpointten sunum ve logo hazırlamak sesler ile sunumu desteklemek.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Toplamı 500 sayfa civarında olan birkaç Powerpoint sunumu Corel Draw formatına dönüştürülecek. Sayfaların sol kısmında index için yer açılıp index yapılacak. Bu index'e hyperlinkler verilecek ki PDF yaptığımızda tıklanınca ilgili sayfaya gitsin.

  €305 (Avg Bid)
  €305 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhaba Desy S., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. https://www.freelancer.com/contest/Design-me-a-pamphlet-brochure-1429072-byentry-23972864.html want from this design. Can you send me as illustrator and photoshop file?

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, Uluslararası Stratejiler üzerine Powerpoint Slide Hazırlatılacaktır. Çalışma Türkçe olarak hazırlanacaktır. Yapacak kişinin kaynakça hazırlayabilecek donanıma sahip olması gerekmektedir. En az 35 sayfalık bir slide olmalıdır.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Tourism brochure in Istanbul

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Hali hazırda elimizde bulunan pdf sunumun tasarımının güzelleştirilerek ve powerpoint animasyonlarla geliştirilerek, içeriği aynen kalacak şekilde ancak değiştirilebilir formatta powerpoint'e aktarılması.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Beraber karar verebileceğimiz bir konu üzerine finans/ekonomi alanında İngilizce research proposal yazılması. 2000-2500 kelime arası. Ayrıca 10 dakikalık powerpoint sunumunada ihtiyacım var research proposalı anlatan. Ayrıntıları daha sonra atacağım.

  €95 (Avg Bid)
  €95 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Dünya haritası üzerinde ülkeleri renklendirmek ve sunuma uygun hale getirmek.

  €450 (Avg Bid)
  €450 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  En kısa sürede siparişler hazır

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  10-12 sayfalık bir kitapçığı eğlenceli bir dergi haline getirin.

  €135 (Avg Bid)
  €135 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  bir ürünümüz var. ürünün satış/pazarlama amaçlı metinleri ve fotoğrafları ve videoları da hazır. Ancak powerpoint/ keynote sunumunda ve sosyal medya afişlerinde bazı etkileyici metinler hazırlanması gerekiyor. Beyazyakalıları etkileyecek, modern bir sunu olabilmesi, rahat ve güncel bir dil kullanılması. standart pazarlama sloganlarından farklı olmasını arzu ediyoruz. 2 Power Point sunusu metni (görselleri grafikerimiz çözüyor) 4 adet de sosyal medya paylaşımı metni

  €135 (Avg Bid)
  €135 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  3 slides Printable brochure size A4

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €213 (Avg Bid)
  €213 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Butik bir tam hizmet ajansı olan firmamıza Marka/müşterinin pazarlama ihtiyaçlarını anlayarak, proaktif bir biçimde yürütebilecek sorumluluk sahibi takım arkadaşı arıyoruz. - Vizyon sahibi, çarpıcı ve farklılaşan fikirler geliştirmek konusunda kreatif ekiplerle birlikte çalışabilecek, - Sorumluluk alan, sonuç odaklı ve proaktif çalışan - Sunum yapma yeteneğine sahip, powerpoint ve keynotes gibi programları etkili kullanabilen - Sunum ve ikna kabiliyeti yüksek, çalışma arkadaşları arıyoruz. - Müşteri Portföyü olan ya da bu konuda kendine güvenen

  €531 (Avg Bid)
  €531 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Önbilgi, H.I.S. Türkiye diğer turizm acentalarına turizm ürünleri sunan (B2B) bir turizm şirketidir. 1980 yıllarının başında Tokyo'da kurulmuştur. Şu an için 180 şehirde faliyet göstermektedir. Şu an için beklentile...karşılayamayan bir sitemiz var. Şirketimizin web sitesini yenilemek ve sunumlarımızı şirketizin sitesine uyan bir şekilde hazırlamak istiyoruz. Site için : şirket kültürüne uyan ( renkler ve fontlar sağlanacaktır), özgün ve minimalist bir tasarım bekletimiz var. Hazır taslaklar üstünde çalışanlar lütfen başvurmasın. Sunum için: İnteraktif bir sunum hazırlanması gerekiyor. Bu prezzi veya powerpoint olabilir. Gerekli içerik için grafik, logo...

  €2397 (Avg Bid)
  €2397 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Çağrı merkezi satış yarışması düzenlemek istiyoruz. Powerpoint formantında içeriğimize uygun profesyonel bir destek almak ı aradığınızda paylaşabiliriz.

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  NY'da duzenlenecek olan 23 Nisan gosterisi icin Power Point duzenlenmesi 23 Nisan gosterisi..........

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Etkinlik alanının çizilmesi, (Hazır kütüphanedeki objelerin yerleştirilmesi) Roadshow araçları içinde değişikliklerin yapılması. Araç ve ekipman 3D çizimlerini biz sağlıyoruz. Yerleşim planınıda iki boyutlu çizip gönderiyoruz. Sadece objeleri istediğimiz yere, renkte yerleştirilmesini istiyoruz. Her teklifimizde bu çalışmayı yapıyoruz. (Sürekli bir iş) powerpoint sunumda kullanmak için istiyoruz.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €996 (Avg Bid)
  €996 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €570 (Avg Bid)
  €570 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Bir dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €986 (Avg Bid)
  €986 Ortalama Teklif
  9 teklifler
  FULLMINING 6 gün left

  Estamos en la búsqueda de identidad grafica, así como también todo lo relacionado con publicaciones web de la empresa, abarcando formatos, diseños web, papeleria, brochure, contenido digital entre otros.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Hi Kiana S., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Necesito una presentación PowerPoint que tenga 8 diapositivas con contenido sobre el calentamiento global, contenga textos, imágenes, símbolos, colores, diferentes tipos de letras con dos o tres diseños de dispositivas diferentes, presentaciones, transiciones, intervalos, grafico o diseño

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Applicants will need experience with Kotlin, Liquibase, Postgresql, Spring Boot and Vaadin to be able to develop using the JMIX framework (previously called Cuba Platform). The application will have a responsive UI built with Vaadin as integrated in the JMIX framework. A high-level specification is available for the 9 week project which will comprise three sprints of 3 ...Platform). The application will have a responsive UI built with Vaadin as integrated in the JMIX framework. A high-level specification is available for the 9 week project which will comprise three sprints of 3 weeks for each section. Pair programming will be preferred, although not required. After an initial work period a fixed amount can be discussed for delivering fuctions. The attached brochure provides an...

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  ...tech startup in maritime and logistic industry. Here is our work scope. a) We have product which has core module and multiple solutions to highlights b) It will cater 15-20 slide max c) it will cover some analytics data, core solutions, gaps, SWOT, competitive Unique selling propos, future vision , financial projection, industry players Freelancer Job A) you ll get current and existing PPT, Brochure B) you will get all the analytics data point by point,, title/ sub title , each n every sentence and words. 4) you need to focus only on design selection, icon, image or pictorial , word art to highlight those content in unique way . 5) You wont have to worry about any single word or sentence written but impress on design. It quick 2 -4 hours or max 1 days designing job. quick res...

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Logo and Brochure Design requirement for various different company

  €52 (Avg Bid)
  €52 Ortalama Teklif
  51 teklifler
  Trophy icon Enhance this design Please 13 gün left

  Hi I attached a brochure with AI. I think this design can be better. Dont change the concept of same colour. But please enhance this to be a better design. Looking forward your entry.

  €24 (Avg Bid)
  €24
  15 girdi

  ... We have template design and we need simply new brochure in exact same design Here is old brochure: here is old web picture: (top left) attched new source and here is photos we took for this project we need: 1. web picture in exact same size and angle ( and perspective) 2. we need brochure same with example IN brochrue there are 3 photos, they must be arranged from photos we took, the photos must be edited to be able to use in datasheet 3. In brochure there is schema, we need our version ( with our product

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  i have all the information , want to build a power ful graphical presentation

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Need a professional and experienced designer to design logo, brochure and PPT. Place your bid amount to design 4 logos samples and 4-6 pages of A4 sized brochure and 20PPT slides. Comment BIDLBT to avoid any scam messages. Also need portfolio of your logos, brochures and PPTs alone. No need to post any other portfolio links or anything.

  €249 (Avg Bid)
  €249 Ortalama Teklif
  64 teklifler

  Create a template of Microsoft PowerPoint the theme is a presentation for kids under 6 years old. The template should be colourful to attract kids to focus during the presentation.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  60 teklifler

  Hi, i want someone to make an e-brochure for my client in minimum cost. Need people who are willing to do revisions.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  43 teklifler
  Design a brochure 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a brochure designer who can make brochure in hindi or any indian native language. Details: We have mobile application for trading agricultural and industrial items, in which we take featured ads to promote the item above than regular posts. Something like sponsord ads in facebook. So brochure will have the basic details of apps regarding users, business registered, Famous companies, location, contact details and main thing our plan details. Plan details will be somthing similar to pricing page of any website. We need simple and professional brochure pdf for that. Brochure will never get printed physically so need deisgn accordingly. Please revert back to us with some of your similar samples which are in Hindi or any other indian native l...

  €54 (Avg Bid)
  €54 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  Widy, Can you please turn my Core Values powerpoint images into a banner length that you might see underneath an email signature?

  €6 (Avg Bid)
  €6 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  #NHƯ_ANH_TRAVEL TUYỂN DỤNG ?Vị trí: COPY-WRITER ? Số lượng: 01 ✅ Yêu cầu công việc: thành thạo Ms Word, Excel và PowerPoint. Sử dụng tốt Photoshop/Ai là một lợi thế. ? Thời gian & địa điểm làm việc: Part-time & Work from Home ? Mức lương: thỏa thuận ?Nhận hồ sơ & phỏng vấn: ib

  €100 (Avg Bid)
  €100 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  We are looking for someone with certification in Microsoft Office 365 (with particular skills with Powerpoint and Excel). The job is part-time and on-going, with work expected to require 5-10 hours per week.

  €63 / hr (Avg Bid)
  Özellikli Gizlilik Anlaşması
  €63 / hr Ortalama Teklif
  44 teklifler
  Brochure Design 9 gün left

  Brochure design for Technical Computer program.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  we need a person to design a brochure for the online educational platform here we will be providing all the details from our end we need you to design in a very professional manner it can be similar to the university programs also we want the design should be in high quality manner

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  14 teklifler
  Brochure Project 6 gün left

  General Brochure to showcase the services we provide our customers

  €842 (Avg Bid)
  €842 Ortalama Teklif
  116 teklifler

  I am looking for someone to develop an impressive professional meeting presentation preferably on MS Powerpoint, Google Slides (or some other platform). We already have presentations, but look forward to go to the next level.

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  111 teklifler

  ...Feedback Forms -Review And Proofread Real Estate Documents -Proofread New Listings -Coordinate Property Photographers -Make Listing Changes -Coordinate Showings Calendar -Send Follow Up Emails -Enter Data In The MLS Database -Custom Comparative Market Analysis -Coordinate Home Stager -Add Clients to Real Estate Newsletters -Add Listings To Your Facebook Page (Coming Soon Page) -Create A Real Estate Brochure (Plus) -Create Relevant Content (Plus) -Run Offline And Online Ads (Im running, Maybe just give some Feedback) (Plus) -Contact Clients And Ask For A Referrals (Plus)...

  min €30 / hr
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  min €30 / hr
  18 teklifler

  Hi Emdyarts, I have another project for you. Editing a brochure you have already made for me. pls ket me know if you're interested.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Case study 6 gün left

  Case study for supply chain management for study case. It needs to be 3 pages in Word or 5 pages PowerPoint.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  43 teklifler