Build website based vbulletin database işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  191,707 build website based vbulletin database iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Bitlife tarzında içerikleri belirlenmiş ancak bazı noktalarda tecrübeli birinin eklentilerine ihtiyaç olan, IOS için metin tabanlı bir oyun projem var. Bu projeyi yazabilecek birine ihtiyaç duyuyorum. Bitlife'a benzeyen ancak farklılıkları olan bir oyun. Ortaçağ oyunu, ses gerektirmiyor yalnızca arkaplan müziği yeterli. Hayat simulasyonu oyunu, hayat değerleri var, yetenekler meslekler eğitim gibi bir çok kategori var. İlişkiler ve aktiviteler var. Basit life simulator oyunlarından istemiyorum bitlife tarzında gelişmiş bir oyun istiyorum. Rastgele olaylar doğabilecek bir oyun istiyorum. Türkçe ve ingilizce seçenekleri istiyorum. İkisinide ben çeviririm. İçeriklerin çoğu hazır istenen içe...

  €455 (Avg Bid)
  €455 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Selected data from an industrial application database will be stored in a new dedicated-built database (PostgreSql or NoSQL). Integration with 3rd party will be supported by a Web service that will be developed.

  €1138 (Avg Bid)
  €1138 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  merhabalar, tecdoc database sistemi içine gömülü yedek parça eticaret sitesi işi vermek istiyoruz. tecdoc şase sistemi içerde aktif olarak çalışacak. kataloglar ve ürün ağaçları hatasız olucak site görseli sade ve düzgün hızlı çalışır bir sistem istiyoruz. bununla ilgili ilgilenen arkadaşlar detaylı yazabilir veya iş örneklerini ekleyebilirler. örnek site olarak : megaparca - opelgm siteleri gösterilebilir.

  €669 (Avg Bid)
  €669 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Tec-Doc database sorguları ve tablo yapısı hakkında bilgisi olan ve sorgu konusunda yardıma ihtiyaç vardır.

  €149 (Avg Bid)
  €149 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  KENDI SISTEMIMIZE UYGUN WEBABSED ON MUHASABE PROGRAMI YAPTIRMAK ISTIYORUZ

  €888 (Avg Bid)
  €888 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Multiplayer turn-based mobil bi kart oyunu yazabilecek yazılımcı arıyorum. iOS ve android.

  €433 (Avg Bid)
  €433 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Whatsapp ile database arasında kurulucak bir entegrasyonla, ilgili kullanıcı whatsapp üzerinden tetikleme sonrası karşısına gelen listeden seçeği numaraya göre ilgili raporun sonucunu döndürecektir. 'un whatsapp beta bölümünü inceleyebilirsiniz. Veya canlı bir örneği için WHO'nun telefon numarasına whatsapp üzerinden "hi" yazarak cevaplayın, karşınıza bir liste gelecektir. Gelen listeden istenilen şık seçilip cevaplandığında karşınıza o şıkla ilgili son bilgiler iletilmektedir.

  €177 (Avg Bid)
  €177 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Arkadaşlar projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapabilecek arkadaşlar ulaşsınlar. istediğimiz uygulama detaylı video yu izleyebilirsiniz aynısını istiyoruz. Friends are the software to choose our products for our project, the customer comes to our workplace and designs his own product with a touch monitor. There is a detailed explanation in the visual and video.

  €145 (Avg Bid)
  €145 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Mevcut database'imizdeki bilgileri çekecek ve mevcut database'imize bilgileri yazacak müşteri paneli ihtiyacımız var.

  €202 (Avg Bid)
  €202 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  Merhaba, Bi uygulamam var ve o uygulamada her seviye için kategori ismi ve kelimeler var. Örnek olarak; kategori ismi BEYAZ ŞEYLER, kelimeler ise ŞEKER, PAMUK, KAR. Bu şekilde 500 seviye girilmesini istiyorum. Her seviye için yaklaşık 10 kelime bulunacak. Elimde bi ingilizce veritabanı var, ordan ilham alarak kategoriler girilebilir, bunun yanında Türkiye'ye özel özgün kategoriler de yazılmasını istiyorum.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  TCPyle yazılmış turn based oyunumuz için maintanence ve bug çözümleri

  €1262 (Avg Bid)
  €1262 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Mevcut bir web sitesinde bazı değişikliklere ihtiyacım bir forum sitesinin vbulletin lisansı yok. Amaç forumun lisanslanması ve foruma google analytics ile adworks hesabı eklenmesi.

  €381 (Avg Bid)
  €381 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Platfrom temelinde online satış mağazası oluşturmak.

  €3352 (Avg Bid)
  €3352 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  vbulletin 5 için kurulum ve tema giydirme

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  merhaba özel tema ve logo tasarımı istiyoruz kurulum optimazsyon kategorilerin eklenmesi istiyoruz.

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Merhaba bitcoin üzerine forum kurdulacaktır. Özel tema ve logo istiyoruz. Kategorileri bizim isteğimize göre eklenecektir.

  €221 - €663
  €221 - €663
  0 teklifler

  bu rapor turnitin sistemine yüklenilecektir, alıntı yüzde 10 geçmeyecektir .teslim süresi 1 haftadır

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Logo for a Real Estate company based in Istanbul'

  €27 / hr (Avg Bid)
  €27 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...so you need to be available to work as a freelancer right now. /// Adaylar üzerinden hızlıca geçip uygun kişiye hemen kontratlı olarak başlatacağız. Yakın gelecekte full-time çalışma perspektifi olacaktır. Seçildiğiniz takdirde İstanbul'daki geliştirme takımımızla beraber hemen başlayacaksınız, bu bakımdan şu an çalışmaya müsait olmanız gerekmektedir. The product you will work on is a web-based analytics interface comprised of dashboards and reports built on top of the .Net platform with Knockout JS as the JavaScript framework. The data the reports pull come from MS SQL Server. Although the Java platform is not utilized at the moment, we would like you to be well versed with Java as there will be a switch to the Java platform in th...

  €3414 (Avg Bid)
  €3414 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...pizza and such products are made and sold this system will use the WooCommerce infrastructure. Therefore, we need to make some customizations on the WooCommerce, and these are shortly: 1. The integration between WooCommerce and Paytrail () because most of the payments will be via this system this must be in our web site. Paytrail has already mentioned on its website that it supports WooCommerce. If pay cash can be realized apart from that, pay system via credit card and paybyway (this can be discussed in terms of security and certificates to get) 2. As soon as the customer opens order, having invoice print from the printer at the restaurant (having, place to go, the customer name and the price etc. as order information) ( I can make the physical configuration

  €1206 (Avg Bid)
  €1206 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  üye kayıt sistemi ve aidat takibi ve dökümantasyon

  €461 (Avg Bid)
  €461 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Database Optimize ve Web Sitesinin Hızlı Açılmasını Sağlamak

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Tecdoc 2012/4 dvd sindeki oem ve araç tablolarını excel veya mysql olarak almak istiyorum

  €408 (Avg Bid)
  €408 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Elimizde MSSQL database i mevcut sadece wamp serverdan kodu gerekli php ile yazılacak database aktarıalcak. Öğrenci girişi olacak bu database bir öğrencinin bilgilerini içeriyor bu bilgiler yurt bilgisi Okul bilgisi gibi bilgilerden oluşmaktadır.

  €228 (Avg Bid)
  €228 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Elimizde MySQL database i mevcut sadece wamp serverdan kodu gerekli php ile yazılacak database aktarıalcak. Öğrenci girişi olacak bu database bir öğrencinin bilgilerini içeriyor bu bilgiler yurt bilgisi Okul bilgisi gibi bilgilerden oluşmaktadır.

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hi,we are developing IOS this app, we are looking for someone who can make web service,create database and setup linux server. Merhaba,bir iphone uygulaması geliş uygulama için web servis yapabilecek,databaseleri oluşturacak ve sunucuyu kuracak birini arıyoruz.

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Yaklasik 1.5 -2 ay surecek lokasyon bazli bir uygulama icin, Android ve iOS developer aramaktayiz.. İlgilenenlerin adresine daha once gelistirdikleri application ornekleri ile birlikte telefonlarini email atmalarini rica ediyorum.. Developer'in Istanbul'dan olmasi tercih sebebidir.. Basitce anlatacak olursak, Kullanicilar herhangi bir mekanla ilgili 3-4 tane bilgi girecek ve fotograf cekecek. Bunun karsiliginda puan kazanacaklar.. daha sonra bu puanlarla hediye ceki alabilecekler.. Detaylari konusuruz telefonda.. Buraya post etmemdeki amacim, Android ve iOS developer'lara ulasmak.. Tesekkurler..

  €2049 (Avg Bid)
  €2049 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Yaklasik 1.5 -2 ay surecek lokasyon bazli bir uygulama icin, Android ve iOS developer aramaktayiz.. İlgilenenlerin adresine daha once gelistirdikleri application ornekleri ile birlikte telefonlarini email atmalarini rica ediyorum.. Developer'in Istanbul'dan olmasi tercih sebebidir.. Basitce anlatacak olursak, Kullanicilar herhangi bir mekanla ilgili 3-4 tane bilgi girecek ve fotograf cekecek. Bunun karsiliginda puan kazanacaklar.. daha sonra bu puanlarla hediye ceki alabilecekler.. Detaylari konusuruz telefonda.. Buraya post etmemdeki amacim, Android ve iOS developer'lara ulasmak.. Tesekkurler..

  €3866 (Avg Bid)
  €3866 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Yaklasik 1.5 -2 ay surecek lokasyon bazli bir uygulama icin, Android ve iOS developer aramaktayiz.. İlgilenenlerin daha once gelistirdikleri application ornekleri ile birlikte telefonlarini ve email'lerini yazmalarini rica ediyorum.. Developer'in Istanbul'dan olmasi tercih sebebidir.. Basitce anlatacak olursak, Kullanicilar herhangi bir mekanla ilgili 3-4 tane bilgi girecek ve fotograf cekecek. Bunun karsiliginda puan kazanacaklar.. daha sonra bu puanlarla hediye ceki alabilecekler.. Detaylari konusuruz telefonda.. Buraya post etmemdeki amacim, Android ve iOS developer'lara ulasmak.. Tesekkurler..

  €1768 (Avg Bid)
  €1768 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  MyBB veya vBulletin şeklinde forum kuracağı forumda online oyunların hileleri , coldhack , wolflitepro , s2 vip hack , pb vip hack satacağız. Bu hilelerin paralarıyla kendimize gelir çıkaracağız.

  €707 (Avg Bid)
  €707 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  2-3 Milyon verisi bulunan 2boyutlu yüz veritabanı oluşturulacaktıı içersinde yüze ait nitelikler tutulacaktı yüz veritabanından yüzün kime ait olduğuna dair bir arama yapan bir yazılıma ihtiyaç vardır. System tarafından browse edilen herhangi bir resmin özellikleri önce program tarafından ayrıştırılacak ve o özelliklere benzer resimler veritabanından eşleşerek çağırılacaktır. Aynı kişiye ait resimlerin gelmesi ılımın 2-3 saniye içersinde yüzün kime ait oldunu sorgulayıp doğru bir şekilde göstermesi beklenmektedir. .Bu yazılımda performans ve başarı yüzdesi esas alınacaktır. Image özellikleri herbir image için min 32*32 =1024 pix şeklinde veri tabanında tutulacaktır. Fikir verme ama&c...

  €5375 (Avg Bid)
  €5375 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Need a high-speed C# Winform based FTP file downloader and Uploader. I have Dicom images in a directory attached to this post. I will feed a path to the application like FTP://..../Dicoms/1.2.840.113663.1500.1.444848512.1.1.20210902.213023.844 where "1.2.840.113663.1500.1.444848512.1.1.20210902.213023.844" is the parent directory of downloadable files. Then the application will create a folder in my local PC with the name of parent directory "1.2.840.113663.1500.1.444848512.1.1.20210902.213023.844" and it will download all files and folders of the parent directory with respective names and when download finish, it will notify me. For sample files:

  €199 (Avg Bid)
  €199 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Work Details: I am seeking an expert in Power Transfer via Gears to create a Spreadsheet. The Spreadsheet must have input cells that allow certain variables to be changed so that I can manipulate the final output of a gear-train calculation. I am seeking a final output of 1000 to 3000 rpm at the highest torque possible based upon the input variables. The spreadsheet’s goal is to let me know what is possible. The Gear-Train has the following characteristics: [1] an Initial Large Rotation Gear (ILRG) that can rotate 1 to 10 time per hour (This is its Rotational Speed and is Variable 1 in Spreadsheet); the ILRG size is a variable on the Spreadsheet (Variable 2) that can be between 80 to 120 feet in diameter (80,90,100,110 & 120 ft/Diameter) This will determine the number of...

  €192 (Avg Bid)
  €192 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I need help urgently, please look through attachment before responding

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Lots of Excel based calculators out there (erlang C), but looking for something web based that multiple people can use simultaneously. The back office part of it is rarely addressed in these calculators so want to address that at the same time. Surprising how so many Excel based options don't fit the bill and even more surprised there isn't a web based version. Maybe prohibitively expensive? Hence trying to find out if there's anyone out there fancies converting my current Excel versions into something much more modern.

  €556 (Avg Bid)
  €556 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  We have live events where some attendees enter their registration info on handwritten forms. We need these transcribed into a db. Apologies in advance as it is a bit of a mind-numbing job but very necessary. The good/bad news is we have about 30 expos a year so there is ongoing work with the project. Obviously attention to detail and standardizing words like "Road" to "Rd" is essential. the hardest part for international applicants is understanding postal standard terms like S for South, ST for street; state abbreviations. Ideally we would like someone in the US or Canada who might be familiar with the abbreviations the post office uses The first batch is about 1800 cards.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  69 teklifler

  We are planning to import products into our new online shop based on Shopify platform. Please see attached a sample of our existing product file in excel. This file needs to be converted to another excel file with columns and rows the way Shopify requires. I am also attaching an excel file with Shopify’s required format. More info: - Please note that header names of the Shopify format must be exactly followed. We will need to work together to decide which column of our product file correspond to which column in Shopify format. - Once we have agreed about the project, you will receive the full product file from me. - Important: You need to have strong knowledge in Shopify data import to be able to perform this task - Important: You need to have strong knowledge in Excel to be a...

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  Looking for someone who has experience with php, api and mysql

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler

  1. Tuning Mysql performance. 2. Increse incoming Mysql Connection 3. Optimization CPU utilization 4. Avoid Deadlock occurrence. 5. Find slow query mysql.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  hi i need a dex website exchange (should have app-android &ios) and be able to connect with xumm and other xrp wallets. some thing similar to , if you can do it let me know the cost and the days it takes thanks

  €2120 (Avg Bid)
  €2120 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  There isn't any special requirement in new token. Will provide token name, supply and symbol. You can easily customize open source. Code should have committed step by step.

  €247 (Avg Bid)
  €247 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  i am looking for real time data showing desktop application by using websocket api and based on the data i need to trigger some events. i am looking for pyqt5 developer

  €91 (Avg Bid)
  €91 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Good Day, I have created a design, that I need to have recreated in quality banner images for print. 4 Images, the final print will be 1215mmx185mm. Thank You.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  My organization would like to build a membership platform based on the UNA () open sourced code. I am looking for a person that has experience with this platform. Timeframe is 30-60 days

  €1160 (Avg Bid)
  €1160 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Hello We need an web app let can display reports from excel file. Import should be from excel file and export should be in excel or pdf. Web app should have multiple user ( admin and user with only view priviledge) Export file should calculate time from dates of saturday and sunday from original report For more details please contact. Best Regards.

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  We have a spec document of what we need here: We are looking for an experienced PHP developer who can take this on, start to finish, and deliver a quality reliable solution. Deliverables Working application that can run in production as per the spec document. please review the spec document and we can discuss a fixed price for this well spec'd application. Thank you!

  €302 (Avg Bid)
  €302 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  A sample company wants an optimized the onboarding flow. After signing up for an account, the user has to complete a series of forms to complete their account and user need to fill the application form. Backend PHP is compulsory, frontend is optional.

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hi everyone We need an augmented reality animation by combining stock video and 3D character models. I can provide you stock video and AR elements(3d character models made by Maya) You should attach our elements(3d characters) in motion on stock video There will be about 5 characters on the video and you need to animate the 3D models to fit the scenario. The final result should be 15~20s video If you are experienced in making AR animation, would you apply Thanks

  €697 (Avg Bid)
  €697 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Data scrape for all the results in each level 5 category to excel file. Start from the bottom up (99999-0). If you know how deliver the whole database without scrapping please do it - maybe only hacking the site :). I am sending 2 files: 1 - list of categories (only 5 digit categories are scrapable); 2 - video record of scrapping one item. Deliver: 1- results, 2 - tool (exe file) and 3 - source code.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  we are planning to buy ready eCommerce shop with source code. Project must be include main,Admin dashboard,User roles, Orders, Category,sub catagory, Product management. If you have ready please contact me

  €557 (Avg Bid)
  €557 Ortalama Teklif
  23 teklifler