C3 a4 hexadecimal işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  5,000 c3 a4 hexadecimal iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Bir A4 metin uzunluğundaki öykülerimizi tek bir bir illüstrasyon ile anlatabilecek sanatçılara ihtiyacımız var.

  €1460 (Avg Bid)
  €1460 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Özetle, adresinde bulunan doküman programın oluşturduğu .udf uzantılı dosyaları server taraflı oluşturabileceğim ve oluşturduğum bu dokümanları yine server taraflı e-imza ile imzalayabileceğim bir php kütüphanesi istiyorum. E-imza kütüphaneleri adresinde mevcut.

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba, Üretimini yaptığımız 4 kategoride toplam 58 adet ürünümüz için eczaneler ve doğal ürün marketlerinde müşteriler tarafından incelenmek üzere ürün kataloğuna ihtiyacımız bulunmaktadır. Aşağıdaki özellikler önceliğimiz; - Katalog A4 veya A5 boyutunda yatay veya dikey olabilir. (Tasarıma bağlı) - Katalog baskıya hazır olacak, düşük adetlerde baskı alacağız. (Ürünlerimiz ara ara güncellendiği veya yeni ürünler eklendiği için) - Giriş bölümünde şirket ve uygulamalarımızın tanıtımı, ardından ürünler yer alacak. - Tasarıma bağlı ara sayfalar, fotoğraflar yer alabilir. Sağlıklı günler.

  €99 (Avg Bid)
  €99 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhaba, A4 ebatında Z kırım bir broşür tasarımına ihtiyacım var.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  On arka toplam 2 sayfa A4 büyüklüğünde küçük puntali bir metin. İçerik fiziksel bir ürünün kullanıcı talimatları, Türkçe Almanca veya ingilizceden Almanca ya ceviri. EDIT: Hi people, i uploaded will translate. Please check the files and get contact with me on pm.

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Tekstil ürünlerimiz için yaka etiketi gögüs etiketi ve içine koyduğumuz a4 boyutunda bilgi broşürleri mevcut. bunlar için görsel çalışma yapılması gerek. yapıcak arkadaşın ofisimize gelip bu konuda bize yüzyüze destek vermesi gerekiyor.

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Ödevimi el yazısıyla yaptım şimdi bilgisayar yazısına dönüştürmek istiyorum. A4 10 sayfa vardır. saat 12 olmadan yetiştirmek gerek.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  bir a3 kağıdına bir adet a4 ün boyutlarını düz çizgi değil de kopuk (----------) şekilde çizeceğim . yanına 2x2 bir kare çizeceğim ancak bu karenin çizgileri düz olacak. programa misal bu karenin bir kenar boyutu 2 cm diye söyleyeceğim. program bana a4 kağıdının kenar uzunluklarını verecek. Elimde kod var bu prosedürlere düzenlenmesi gerekiyor. Mesela kodda madeni paraların çaplarını ölçüyor biz bunu kareye uyarlamamız gerekiyor. Bütçem çok fazla değil uygun fiyat önceliğimdir.

  €57 (Avg Bid)
  €57 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  (50 p) Kısım 1 (Apache Spark Uygulaması Geli ¸stirme) 1- Ap...ediniz, bu madde önemlidir!!!) 3- Hali hazırda var olan cozumlerin () aynısını veya cok buyuk benzerini çözum olarak sunanların aktiviteleri degerlendirilmeyecektir. Birbirlerinizle benzerlik gosteren dokumanlar da degerlendrilmeyecektir. 4- Geli ¸stirdiginiz çözümü, a ¸sa ˘ gıdaki alt ba ¸slıkları içerecek ¸sekilde IEEE A4 formatında ˘ Türkçe olarak bir rapor ile sunmak (). • Problem tanımı • Veriseti bilgisi • Geli ¸stirilen cozumun yalancı kodlarla acıklaması • Performans degerlendirmesi. Cesitli metriklerle geli ¸stirilen yontemin basarımı verilecektir.

  €9 - €37
  €9 - €37
  0 teklifler

  Bir alışveriş merkezinde bir köşe mağazasının 3 boyutlu tasarımına ihtiyacım var. Örnek olarak :

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  medikal için broşür tasarımı 60 görsel yaklaşık a4 kagıdına önlü arkalı yerleştirilecek

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Elimizde farklı boyutlarda kesilmiş sorular var. Sorularda soru numarası yazmıyor. Server'da bu sorular kategorize ...farklı boyutlarda kesilmiş sorular var. Sorularda soru numarası yazmıyor. Server'da bu sorular kategorize edilmiş şekilde klasörlenmiş. Örneğin Matematik Dersi-Denklemler-[Kolay-Orta-Zor]. Sistem bizden Sınıfı, Dersi seçtirecek, sonrasında toplam soru sayısı,hangi zorlukta kaç soru istendiğini soracak. Tüm dersler için bu aşamalar girildikten sonra oluştura basılarak burdan çekilen soru image leri ile A4 sayfası 2 ye bölünecek şekilde sorular soru numarası ile yerleştirilip pdf dosyası oluşturulacak. Ayrıca veritabanında soruların cevapları olacak o cevaplar da birleştirilerek föye ait cevap anahtarı...

  €582 (Avg Bid)
  €582 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  A4 seslendirme videonuza seslendirme 1 kelime 0,25krş 4 kelime 1 tl 20 kelime 1 dolar

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  3ds max koronadan fotogerçekçi işler yapan birini arıyorum. Projem 15x15 cm ebadındaki seramik karoların, karma desenlerin ve renkli olanların beyaz ve kalıpların ayrıldığı vb. Pazarlama broşürlerinde doğrudan tanıtımı yapılacak pazarlamadır. Bu yüzden temiz ve anlaşılır olmalı, şık ve zarif bir şekilde yansıtmalıdır. A4 boyutunda Hd kalitesinde iç mekanlara ihtiyacım var. RGB Tiff ve TGA dosyaları ve 3d dosyaları. Toplamda 4 iç alana ihtiyacım var.  Amerikan Şömine aksanı, Country mutfak backsplashes veya American Owen aksan, Country Vanity veya toz odası duvar veya duş duvarı ve bir fuaye oluşur. Genel olarak yazlık veya kır evlerini yansıtmalıdır. 'da görüldüğü gibi onların tarzı Projemle ilgili bulduğu...

  €182 (Avg Bid)
  €182 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Türkçeden Rusçaya 1 A4 sayfası kadar çeviri yapılacak, Türkçesinin altına Rusça ( kril ) kırmızı yazılacak, ( Latin ) yeşille yazılacak, word dosyasında teslim edilecek ve ödemesi bu siteden yapılacaktır..

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Türkçeden Rusçaya 1 A4 sayfası kadar çeviri yapılacak, Türkçesinin altına Rusça ( kril ) kırmızı yazılacak, ( Latin ) yeşille yazılacak, word dosyasında teslim edilecek ve ödemesi bu siteden yapılacaktır..

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  mevcut menümümü a4 ölçülerinde 2 sayfa olarak değiştirmek istiyorum.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ...ücretini ödeyebileceğim kaliteli işler çıkatacak freelance bir grafiker ile çalışmak ımda detaylı bilgi için web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. web sitesi ile ilgili yeni bir oluşuma hazırlanıyorum. Bu oluşum ile ilgili bazı flyerlar yapmak istiyorum Kabaca aklımdakileri aşağıda size aktarmak isterim. A4 flyer olabililir. Arkalı önlü olacak Önde sadece bir paketin avantajları öne çıkartılacak, arkada tüm paketler ile kıyaslama tablosu olacak. Bir tane de A5 boyutunda gene arkalı önlü bir flyer Bu flyer’da da tüm paketlerin öne çıkan hizmetleri gene daha çok görsel daha az yazı şeklinde sunulacak. Bu broşürdeki tüm öne çıkan...

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  logosu bulunan şirketimiz için kurumsal kimlik tasarımı; Kurumsal mail imzanızada yardımcı olabilirim. • Kartvizit Tasarımı • Antetli Kağıt Tasarımı • Diplomat Zarf Tasarımı • Kaşe Tasarımı • A4 Dosya Tasarımı ( Kapaklı ve Kapaksız ) • CD Sticker & Zarf • Revize/Düzeltme hakkı • Fatura • Küp Notluk • Yaka Kartı • Kurumsal Mail İmzası

  €57 (Avg Bid)
  €57 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Çeşitli mesleki konular hakkında eğitim kitapları hazırlatmak istiyorum. Ortalama olarak herbiri 100 A4 sayfası olacaktır. Bunlar aynı Açık öğretim fakültesi kitapları gibi o konuyu hiç bilmeyen kişilere bile sıfırdan başlayarak o konuyu öğretecek şekilde olmalı. Ayrıca tez yazar gibi çok çeşitli kaynaklardan derlenmeli ve alınan metinler intihale mahal bırakmayacak şekilde özgünleştirilmeli. Konular genellikle satış, pazarlama, finans, insan kaynakları ve üretim yönetimi gibi mesleki eğitim başlıkları şeklinde olacaktır.

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  3 slides Printable brochure size A4

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  27 teklifler
  Bir Rapor yaz Bitti left

  İnsan kaynakları yönetimi üzerine 100 A4 sayfalık bir araştırma yazısına ihtiyacım var. Bu konuyu hiç bilmeyen birinin anlayabileceği şekilde bir eğitim kitabı gibi yazılmasını istiyorum. Tez yazım kurallarına uygun olacak şekilde, intihale düşmeden ve çok sayıda kaynaktan yararlanarak yazılmasını istiyorum.

  €255 (Avg Bid)
  €255 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Firmamız için, A4 boyutunda 2 sayfa 4 yüz (kapak,2 iç sayfa,arka kapak) katalog tasarlamak istiyoruz. Kapak çalışmasının etkileyici olması gerekiyor. Resim ve bilgiler tarafımızdan verilecektir.

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  a4 boyutunda emlak için afiş tasarımı

  €83 (Avg Bid)
  €83 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  4 adet a4 plan paftasının renklendirilmesi işi

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Linkteki t-shirtlerin tasarımlarına ihtiyacım var. tasarımlar A4 boyutunda olmalı. Detayları konuşmak için mesaj atın 1. 2. 3.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ****.com private shopping e-ticaret firmamız için bizim tarafımızdan .psd olarak hazırlanan logo vektörel olarka çizilecek, kartvizit tasarımı, a4 fatura tasarımı, fatura zarf tasarımı, a6 sticker tasarımı yapılacak ve tüm bu işlerin basımının da yapılması gerekiyor.

  €328 (Avg Bid)
  €328 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Sağlık Turizmi alanında faaliyet gösteren bir şirketiz Logomuz var !!! Ve değiştirmek istemiyoruz. web sitemiz lütfen inceleyiniz. Türkçe hiçbir materyal bulunmamaktadır. Tüm hedef pazarlar yurtdışı ülkelerdir. Bu nedenle L...yabancıların ve özellikle Avrupa pazarına hitap etmektedir. Yurtdışı pazarı hedef olduğu için bu doğrultuda bir tasarım rica ediyoruz. Ekli dosyada logomuzun vectorel hali ve fontumuz da bulunmaktadır. Sloganımız: Leading Medical & Health Tourism Agency in Turkey çalışmalarda Medical & Health Tourism adı mutlaka olmalı. Tasarım olarak kartvizit,anetli kağıt ve zarflar,kapaklı kurumsal dosya ,A4'e basılacak fatura ve planladığımız yurdışında dağtılacakşirket broşür ve kataloğu ...

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Sağlık Turizmi alanında faaliyet gösteren bir şirketiz Logomuz var !!! Ve değiştirmek istemiyoruz. web sitemiz lütfen inceleyiniz. Türkçe hiçbir materyal bulunmamaktadır. Tüm hedef pazarlar yurtdışı ülkelerdir. Bu nedenle L...yabancıların ve özellikle Avrupa pazarına hitap etmektedir. Yurtdışı pazarı hedef olduğu için bu doğrultuda bir tasarım rica ediyoruz. Ekli dosyada logomuzun vectorel hali ve fontumuz da bulunmaktadır. Sloganımız: Leading Medical & Health Tourism Agency in Turkey çalışmalarda Medical & Health Tourism adı mutlaka olmalı. Tasarım olarak kartvizit,anetli kağıt ve zarflar,kapaklı kurumsal dosya ,A4'e basılacak fatura ve planladığımız yurdışında dağtılacakşirket broşür ve kataloğu ...

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhabalar, ogretmenler icin ms word un online halini php sitemde online calisabilecek sekilde istiyorum. boyle bir yazilima ihtiyacim var. aslinda ms wordun degilde ilgili yazı fontunu sistem a4 e yazacak ilgilenen mesaj atarsa daha detayli anlatacagim. 1-sıte adresine girildi , font sececek, buyukluk, sececek ve ıstedgını yazcak a4 gomulu bir kagitta olablir ms wordle ugrasmak zorunda kalmayiz. resme bakarsaniz sevinirim.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I'm in need of a designer who can effectively convert a Word document into an engaging educational e-book; the main topic is "A Parent's Guide to Cognitive Neuroscience". This project needs to be completed as soon as possible...this contest, you are required to design 20 pages of the Word document for me to determine the winner. The original document consists of 57 pages, which you will continue to work on after the winner is determined. The total prize is 150 SGD for designing all 57 Word document pages. I require both a PDF file and an editable version in Adobe Illustrator/InDesign/Canva, etc. The size of the e-book is A4. I have no preference for the color theme. Don't hesitate to ask if you have any questions regarding the project. I look forward to se...

  €102 (Avg Bid)
  Özellikli Garantili Gizlilik Anlaşması
  €102
  17 girdi

  I am looking for a design expert to create an A4 document template. The design should align with our current branding and must be eye-catching and engaging for our customers. Here's what I need: - The template should feature our logo prominently at the top. - There also needs to be a space for text where we can highlight important information. - Most of the template would be occupied by a map. The map will serve to show pinpoints with some text information. Ideally, the map will be able to accommodate less than 10 pins. - The map should also be customizable. More specifically, we should be able to: - Change its colour scheme to match our company branding. - Customize the pin icons and locations. - Add or remove text information on the map as and when required. The...

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  66 teklifler

  Hi there, I am looking to create a custom tool to export the values of a specific 1 minute bar on a trading view chart and export that data to an excel spreadsheet. An example would be, by right clicking on the specific bar on the trading view 1 minute chart it exports that Open, High, Low and c...there, I am looking to create a custom tool to export the values of a specific 1 minute bar on a trading view chart and export that data to an excel spreadsheet. An example would be, by right clicking on the specific bar on the trading view 1 minute chart it exports that Open, High, Low and close data to an excel sheet- with each O,H,L,C value assigned to a cell in an Excel spreadsheet such as A1-A4. Is this possible to do within the capabilities of trading view? Thank you for your cons...

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I am looking for a skilled graphic designer to create ten unique, cartoon-like bird designs for a new t-shirt line. Our base model bird must transform to showcase a range of emotions and traits, creating distinct personalities with each iteration: - Rich - Poor - bird must look in terrible shape. Not sure ehat idea we can use to make him look poor - Fat - Skinny - Lazy/Useless, perhaps sh...in a fun and engaging manner. Previous experience with cartoon-style graphic design is ideal. This project will test your creativity and ability to convey a range of complex emotions and personalities in a simple, eye-catchy design. Let’s create some unforgettable characters together! Must keep confidential and not sell my designs to other marker players. Final format to go onto T-Shirt, roughly ...

  €294 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €294 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  ...maintaining a professional and consistent brand identity. • Use the logo on invoices and quotations to establish credibility and recognition. Business Collaterals: • Include the logo on business cards for a memorable and impactful first impression. Digital Communications: • Utilize the logo in email signatures to maintain brand consistency in all electronic communications. Envelopes: • Apply the logo on A4 and A3 envelopes for a polished and cohesive appearance, complementing our brand identity. By ensuring the consistent and thoughtful application of our logo across these various mediums, we aim to create a unified and professional brand image that resonates with our audience. Final Deliverables: • Provide the logo in both Corel Draw (.cdr) and Adobe Ill...

  €47 / hr (Avg Bid)
  €47 / hr Ortalama Teklif
  66 teklifler

  ...example “Derrick White” • SG2 – string, example “Sam Hauser” • SG3 – string, example “Jaden Springer” • SF1 – string, example “Jaylen Brown” • SF2 – string, example “Oshae Brissett” • SF3 – string, example “Svi Myhauiluk” • PF1 – string, example “Jayson Tatum” • PF2 – string, example “Xavier Tillman” • PF3 – string, example “” • C1 – string, example “Al Horford” • C2 – string, example “Luke Kornet” • C3– string, example “” • Out – a list of the players who are out , string[], example – [“JD Daviso...

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  I need a creative freelancer who can design an engaging A5/A4 size flyer for a flat I am renting out. It should advertise the many features that make this location so special. Specifically, the flyer will detail: 2 Bed Apartment For Rent in Illovo Beach - Property description: 2 Bedroom, 1 full bathroom with shower, Open plan kitchen with built in stove/oven ,living room area with patio located within the secure Illovo Country Estate. - Estate features: 24/7 security with electric fencing, Fibre, swimming pool, kids play area, tennis courts, and a clubhouse. - Rental price: R6400 with prepaid electricity - Call/Whatsapp Sandy 072 413 7153 So the skills I'm looking for in the ideal candidate are: - Graphic Design - Marketing Copywriting - Knowledge of Real Estate Advertis...

  €37 (Avg Bid)
  Garantili
  €37
  270 girdi

  Hi We are hiring for a basic one page flyer to be designed. Very simple we want to hand it out and post it on walls where appropriate. We just want it themed for Social networking and have the words; THERE iS A NEW SOCIAL NETWRK with the ZAP logo and URL Logo attached. tp ne supplied in PNG and PDF formats. Size in A5 and A4 for print and like a 300 x 250 banner size PNG and JPG. Colours you can take from the logo.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  80 teklifler

  In A4 or A5 size. Two sided. Deliver in both pdf and file format for production. Will provide some text, but need you to make the generel layout, that can be used as a template for further flyers in the future. Also find some royalty free illustrations or make your own

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  I'm looking for a creative and skilled graphic designer to create an A4 sized flyer for my dance class. This isn't just any dance class, it provides instructions in various dance forms including Ballet, Hip-Hop, Salsa and more. Key Information to Include: - The class schedule - Location details and how to contact us - Pricing structure Ideal Skills for this Project: - Proven experience in graphic design - An eye for detail to ensure key information is displayed clearly - Creativity to make the flyer engaging and depict the versatile range of dance forms taught in the class The flyer should not just provide the needed information but also entice prospective students to join the class. I am excited to see the creativity that will come to life on this flyer.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  I'm in need of a skilled freelanc...details, including the name, photo, description, and its price should be included. - The price list should be designed to be editable as I would like to have the ability to modify it when circumstances require.(Mainly for prices) - Hyperlink from Table of Contents Page to Product page - We will provide all Data in a word Document - We will provide all required images - Price List is approximately 80 A4 Pages - Attached is a PDF as a guide Ideal Skills: - Prior experience in graphic design and/or catalog creation. - Proficiency in design tools like Photoshop, Illustrator, InDesign, Quark - Good organizational skills for effectively structuring the price listing. - Attention to details to ensure no errors in the product information. Thank...

  €338 (Avg Bid)
  €338 Ortalama Teklif
  83 teklifler

  ...use in book design, all needing to be compiled into a flavorful, lively, and colorful cookbook. - The final product will please the eye with a design that is rich and vibrant, just like the recipes it contains. - The dishes represented span a broad spectrum of global cuisine. As such, your proficiency in striking a balance across different culinary styles is necessary. - The cookbook will be in A4 size with a landscape layout to best manifest the mouthwatering meals. - Skills necessary: Professional writing, graphic design, book format & layout, knowledge of various cuisines. A strong portfolio of similar work is ideal- if you've worked on something similar before, let's talk! Allow me to invite creatives with an understanding of food culture and a strong sense o...

  €23 (Avg Bid)
  Garantili
  €23
  19 girdi

  I'm seeking a talented designer who can help create a 20 page A4 report that will form one of our key marketing assets. Role Requirements: - Make the report engaging with a vibrant and bold design (inline with our current branded assets) - The design should encompass our brand colours (which would be provided at the start of the project) - The design should include specific elements such as our company logo, varied images and infographics. - The majority of the report is text-based, hence, an ideal candidate should be highly proficient in handling typographical placement and formatting to ensure the readability of the report. - Ideally, we would like the project completing in MS Powerpoint so we are able to tweak it at a later date. Key Skills & Experiences: - Proven gra...

  €390 (Avg Bid)
  €390 Ortalama Teklif
  115 teklifler

  I am looking to conduct a flare system study to assess if the existing Flare System of Train 1, 2 & 3 is adequate to dispose the relief mass flow during different emergency situations considering all the relief loads from the entire facility (including Train 1, Train 2, Train 3, BOP of C3+, LNG storage and LPG storage and even the cleaning plant).

  €1357 (Avg Bid)
  €1357 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  In need of talented freelancers to create an attractive A4-sized menu card for a food enterprise. The design has to be visually appealing with images, icons, borders, and fresh ingredients presented in an immensely engaging manner. Key requirements: - Use of warm colors (like red, yellow, orange) - Creation of appealing images, icons, and borders - Innovative integration of pictures of ingredients - Creative design of an A4 sized menu card Ideal candidates should have experience in graphic design and a flair for creativity. Those who have previously worked on similar projects and understand the aesthetics of menu designing will be given preference. The aim is to have a color-coordinated, clear, and tantalizing menu card that sells. Skills: - Graphic design - Creativity -...

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  119 teklifler

  I'm in need of a professional des...understands the effective and strategic placement of information to help generate interest and excitement. The designer will need to include these specific elements on the flyer: - Event details including the date, time, and location - Information about any special guest appearances The size of the flyer is not yet determined, therefore flexibility in the design to accommodate varying sizes - from A4 to A6 - will be a definite advantage. The final design should be provided in a high-resolution format suitable for both print and digital use. Key Skills: - Graphic design - Flyer design - Attention to detail - Ability to design in a variety of sizes and formats - Ability to provide high-resolution, print-ready files - Knowledge of promotio...

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  191 teklifler

  ...purpose mix, whit t shirt as per the image, coloured towel, flan (flannelette) What I want is the right file type to send overseas to where the rags are compressed into wrapped blocks. They will produce the stick on labels that we get designed. I will need to give you a couple of sizes also as we sell mainly 10 kg compressed blocks which would be suitable for a stick on label a bit smaller than A4, but also 5 kg compressed bags which might turn out to be a bit more complicated and I will have to ask teh supplier overseas about this as they bag the product and then compress 84 of them into a pallet size bundle. that might mangle the label - Your main task will be to design appealing labels for our industrial rags. - Proficiency in using design software such as Adobe Illustrator...

  €175 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €175 Ortalama Teklif
  54 teklifler

  We're searching for a knowledgeable Embedded Systems engineer with an in-depth understanding of STM32 microcontrollers. Our project involves designing and implementing firmware for a new PCB. Key responsibilities: - Creating firmware to acquire readings from a temperature sensor and an oxygen sensor. - Converting the hexadecimal sensor readings into decimal for display purposes. - Enabling real-time data transmission of sensor readings. We need a expert who is proficient in STM32 microcontrollers and has a background in handling sensor data in real-time. You should have excellent skills in C/C++, as well as experience in coding for resource-limited platforms. Any previous experience with temperature and oxygen sensors would be a distinct advantage. Your challenge is to creat...

  €344 (Avg Bid)
  €344 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Necesito un programador que sepa de woocommerce y de php para modificar un archivo php del plugin de la impresora para que imprima el ticket cuando se genera un pedido en la tienda. Actualmente salen varios campos que he podido modificar porque son etiquetas como Pedido en lugar de order, Dia y hora etc, pero el problema es que no imprime bien el total de la suma del ticket aparece 0.00 y tampoco aparecen los datos del cliente, es como si no cogiera bien las variables de donde las tiene que coger pero a mi ya se me hablo inglés por lo que deberia de ser español.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I'm looking for a skilled designer to create a company brochure that serves a primary role of providing detailed information about our products and services. The main emphasis should be on the product descriptions and features. Ideal Skills & Experience: - Proven experience in multi-page brochure design - Exceptional understanding of design principles - Proficiency in design software - Prior work with product-centric brochures - Ability to translate complex product information into compelling visuals - Use icons and visuals to convey messages Must be excellent and quick communicator with very strong written English skills. The aesthetic of the brochure should be approachable, informative, comprehensive, and compliant. It's imperative the design aligns with these aesthet...

  €60 (Avg Bid)
  Garantili
  €60
  36 girdi