C3 a4 hexadecimal işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  31,943 c3 a4 hexadecimal iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba, Üretimini yaptığımız 4 kategoride toplam 58 adet ürünümüz için eczaneler ve doğal ürün marketlerinde müşteriler tarafından incelenmek üzere ürün kataloğuna ihtiyacımız bulunmaktadır. Aşağıdaki özellikler önceliğimiz; - Katalog A4 veya A5 boyutunda yatay veya dikey olabilir. (Tasarıma bağlı) - Katalog baskıya hazır olacak, düşük adetlerde baskı alacağız. (Ürünlerimiz ara ara güncellendiği veya yeni ürünler eklendiği için) - Giriş bölümünde şirket ve uygulamalarımızın tanıtımı, ardından ürünler yer alacak. - Tasarıma bağlı ara sayfalar, fotoğraflar yer alabilir. Sağlıklı günler.

  €103 (Avg Bid)
  €103 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhaba, A4 ebatında Z kırım bir broşür tasarımına ihtiyacım var.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  On arka toplam 2 sayfa A4 büyüklüğünde küçük puntali bir metin. İçerik fiziksel bir ürünün kullanıcı talimatları, Türkçe Almanca veya ingilizceden Almanca ya ceviri. EDIT: Hi people, i uploaded will translate. Please check the files and get contact with me on pm.

  €25 / hr (Avg Bid)
  €25 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Tekstil ürünlerimiz için yaka etiketi gögüs etiketi ve içine koyduğumuz a4 boyutunda bilgi broşürleri mevcut. bunlar için görsel çalışma yapılması gerek. yapıcak arkadaşın ofisimize gelip bu konuda bize yüzyüze destek vermesi gerekiyor.

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Ödevimi el yazısıyla yaptım şimdi bilgisayar yazısına dönüştürmek istiyorum. A4 10 sayfa vardır. saat 12 olmadan yetiştirmek gerek.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  bir a3 kağıdına bir adet a4 ün boyutlarını düz çizgi değil de kopuk (----------) şekilde çizeceğim . yanına 2x2 bir kare çizeceğim ancak bu karenin çizgileri düz olacak. programa misal bu karenin bir kenar boyutu 2 cm diye söyleyeceğim. program bana a4 kağıdının kenar uzunluklarını verecek. Elimde kod var bu prosedürlere düzenlenmesi gerekiyor. Mesela kodda madeni paraların çaplarını ölçüyor biz bunu kareye uyarlamamız gerekiyor. Bütçem çok fazla değil uygun fiyat önceliğimdir.

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  (50 p) Kısım 1 (Apache Spark Uygulaması Geli ¸stirme) 1- Ap...ediniz, bu madde önemlidir!!!) 3- Hali hazırda var olan cozumlerin () aynısını veya cok buyuk benzerini çözum olarak sunanların aktiviteleri degerlendirilmeyecektir. Birbirlerinizle benzerlik gosteren dokumanlar da degerlendrilmeyecektir. 4- Geli ¸stirdiginiz çözümü, a ¸sa ˘ gıdaki alt ba ¸slıkları içerecek ¸sekilde IEEE A4 formatında ˘ Türkçe olarak bir rapor ile sunmak (). • Problem tanımı • Veriseti bilgisi • Geli ¸stirilen cozumun yalancı kodlarla acıklaması • Performans degerlendirmesi. Cesitli metriklerle geli ¸stirilen yontemin basarımı verilecektir.

  €10 - €38
  €10 - €38
  0 teklifler

  Bir alışveriş merkezinde bir köşe mağazasının 3 boyutlu tasarımına ihtiyacım var. Örnek olarak :

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  medikal için broşür tasarımı 60 görsel yaklaşık a4 kagıdına önlü arkalı yerleştirilecek

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Elimizde farklı boyutlarda kesilmiş sorular var. Sorularda soru numarası yazmıyor. Server'da bu sorular kategorize ...farklı boyutlarda kesilmiş sorular var. Sorularda soru numarası yazmıyor. Server'da bu sorular kategorize edilmiş şekilde klasörlenmiş. Örneğin Matematik Dersi-Denklemler-[Kolay-Orta-Zor]. Sistem bizden Sınıfı, Dersi seçtirecek, sonrasında toplam soru sayısı,hangi zorlukta kaç soru istendiğini soracak. Tüm dersler için bu aşamalar girildikten sonra oluştura basılarak burdan çekilen soru image leri ile A4 sayfası 2 ye bölünecek şekilde sorular soru numarası ile yerleştirilip pdf dosyası oluşturulacak. Ayrıca veritabanında soruların cevapları olacak o cevaplar da birleştirilerek föye ait cevap anahtarı...

  €605 (Avg Bid)
  €605 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  A4 seslendirme videonuza seslendirme 1 kelime 0,25krş 4 kelime 1 tl 20 kelime 1 dolar

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  3ds max koronadan fotogerçekçi işler yapan birini arıyorum. Projem 15x15 cm ebadındaki seramik karoların, karma desenlerin ve renkli olanların beyaz ve kalıpların ayrıldığı vb. Pazarlama broşürlerinde doğrudan tanıtımı yapılacak pazarlamadır. Bu yüzden temiz ve anlaşılır olmalı, şık ve zarif bir şekilde yansıtmalıdır. A4 boyutunda Hd kalitesinde iç mekanlara ihtiyacım var. RGB Tiff ve TGA dosyaları ve 3d dosyaları. Toplamda 4 iç alana ihtiyacım var.  Amerikan Şömine aksanı, Country mutfak backsplashes veya American Owen aksan, Country Vanity veya toz odası duvar veya duş duvarı ve bir fuaye oluşur. Genel olarak yazlık veya kır evlerini yansıtmalıdır. 'da görüldüğü gibi onların tarzı Projemle ilgili bulduğu...

  €202 (Avg Bid)
  €202 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Türkçeden Rusçaya 1 A4 sayfası kadar çeviri yapılacak, Türkçesinin altına Rusça ( kril ) kırmızı yazılacak, ( Latin ) yeşille yazılacak, word dosyasında teslim edilecek ve ödemesi bu siteden yapılacaktır..

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Türkçeden Rusçaya 1 A4 sayfası kadar çeviri yapılacak, Türkçesinin altına Rusça ( kril ) kırmızı yazılacak, ( Latin ) yeşille yazılacak, word dosyasında teslim edilecek ve ödemesi bu siteden yapılacaktır..

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  mevcut menümümü a4 ölçülerinde 2 sayfa olarak değiştirmek istiyorum.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ...ücretini ödeyebileceğim kaliteli işler çıkatacak freelance bir grafiker ile çalışmak ımda detaylı bilgi için web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. web sitesi ile ilgili yeni bir oluşuma hazırlanıyorum. Bu oluşum ile ilgili bazı flyerlar yapmak istiyorum Kabaca aklımdakileri aşağıda size aktarmak isterim. A4 flyer olabililir. Arkalı önlü olacak Önde sadece bir paketin avantajları öne çıkartılacak, arkada tüm paketler ile kıyaslama tablosu olacak. Bir tane de A5 boyutunda gene arkalı önlü bir flyer Bu flyer’da da tüm paketlerin öne çıkan hizmetleri gene daha çok görsel daha az yazı şeklinde sunulacak. Bu broşürdeki tüm öne çıkan...

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  logosu bulunan şirketimiz için kurumsal kimlik tasarımı; Kurumsal mail imzanızada yardımcı olabilirim. • Kartvizit Tasarımı • Antetli Kağıt Tasarımı • Diplomat Zarf Tasarımı • Kaşe Tasarımı • A4 Dosya Tasarımı ( Kapaklı ve Kapaksız ) • CD Sticker & Zarf • Revize/Düzeltme hakkı • Fatura • Küp Notluk • Yaka Kartı • Kurumsal Mail İmzası

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Çeşitli mesleki konular hakkında eğitim kitapları hazırlatmak istiyorum. Ortalama olarak herbiri 100 A4 sayfası olacaktır. Bunlar aynı Açık öğretim fakültesi kitapları gibi o konuyu hiç bilmeyen kişilere bile sıfırdan başlayarak o konuyu öğretecek şekilde olmalı. Ayrıca tez yazar gibi çok çeşitli kaynaklardan derlenmeli ve alınan metinler intihale mahal bırakmayacak şekilde özgünleştirilmeli. Konular genellikle satış, pazarlama, finans, insan kaynakları ve üretim yönetimi gibi mesleki eğitim başlıkları şeklinde olacaktır.

  €148 (Avg Bid)
  €148 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  3 slides Printable brochure size A4

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  27 teklifler
  Bir Rapor yaz Bitti left

  İnsan kaynakları yönetimi üzerine 100 A4 sayfalık bir araştırma yazısına ihtiyacım var. Bu konuyu hiç bilmeyen birinin anlayabileceği şekilde bir eğitim kitabı gibi yazılmasını istiyorum. Tez yazım kurallarına uygun olacak şekilde, intihale düşmeden ve çok sayıda kaynaktan yararlanarak yazılmasını istiyorum.

  €265 (Avg Bid)
  €265 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Firmamız için, A4 boyutunda 2 sayfa 4 yüz (kapak,2 iç sayfa,arka kapak) katalog tasarlamak istiyoruz. Kapak çalışmasının etkileyici olması gerekiyor. Resim ve bilgiler tarafımızdan verilecektir.

  €109 (Avg Bid)
  €109 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  a4 boyutunda emlak için afiş tasarımı

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  4 adet a4 plan paftasının renklendirilmesi işi

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Linkteki t-shirtlerin tasarımlarına ihtiyacım var. tasarımlar A4 boyutunda olmalı. Detayları konuşmak için mesaj atın 1. 2. 3.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ****.com private shopping e-ticaret firmamız için bizim tarafımızdan .psd olarak hazırlanan logo vektörel olarka çizilecek, kartvizit tasarımı, a4 fatura tasarımı, fatura zarf tasarımı, a6 sticker tasarımı yapılacak ve tüm bu işlerin basımının da yapılması gerekiyor.

  €341 (Avg Bid)
  €341 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Sağlık Turizmi alanında faaliyet gösteren bir şirketiz Logomuz var !!! Ve değiştirmek istemiyoruz. web sitemiz lütfen inceleyiniz. Türkçe hiçbir materyal bulunmamaktadır. Tüm hedef pazarlar yurtdışı ülkelerdir. Bu nedenle L...yabancıların ve özellikle Avrupa pazarına hitap etmektedir. Yurtdışı pazarı hedef olduğu için bu doğrultuda bir tasarım rica ediyoruz. Ekli dosyada logomuzun vectorel hali ve fontumuz da bulunmaktadır. Sloganımız: Leading Medical & Health Tourism Agency in Turkey çalışmalarda Medical & Health Tourism adı mutlaka olmalı. Tasarım olarak kartvizit,anetli kağıt ve zarflar,kapaklı kurumsal dosya ,A4'e basılacak fatura ve planladığımız yurdışında dağtılacakşirket broşür ve kataloğu ...

  €10 - €29
  €10 - €29
  0 teklifler

  Sağlık Turizmi alanında faaliyet gösteren bir şirketiz Logomuz var !!! Ve değiştirmek istemiyoruz. web sitemiz lütfen inceleyiniz. Türkçe hiçbir materyal bulunmamaktadır. Tüm hedef pazarlar yurtdışı ülkelerdir. Bu nedenle L...yabancıların ve özellikle Avrupa pazarına hitap etmektedir. Yurtdışı pazarı hedef olduğu için bu doğrultuda bir tasarım rica ediyoruz. Ekli dosyada logomuzun vectorel hali ve fontumuz da bulunmaktadır. Sloganımız: Leading Medical & Health Tourism Agency in Turkey çalışmalarda Medical & Health Tourism adı mutlaka olmalı. Tasarım olarak kartvizit,anetli kağıt ve zarflar,kapaklı kurumsal dosya ,A4'e basılacak fatura ve planladığımız yurdışında dağtılacakşirket broşür ve kataloğu ...

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhabalar, ogretmenler icin ms word un online halini php sitemde online calisabilecek sekilde istiyorum. boyle bir yazilima ihtiyacim var. aslinda ms wordun degilde ilgili yazı fontunu sistem a4 e yazacak ilgilenen mesaj atarsa daha detayli anlatacagim. 1-sıte adresine girildi , font sececek, buyukluk, sececek ve ıstedgını yazcak a4 gomulu bir kagitta olablir ms wordle ugrasmak zorunda kalmayiz. resme bakarsaniz sevinirim.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  We are looking to revamp our existing Company document with fresh design and modern color palletes. We are looking to get a unified design elements across documents. We would require 3-4 design options to choose from and then would be fine tuning the chosen option.

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  33 teklifler

  Please refer to the file. Django Project, convert using python, a rendered template with images, repeating headers and tables, page numbers and links into a pdf fir for printing on A4 Sized Page.

  €85 (Avg Bid)
  €85 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  Marine workshop 6 gün left

  I have a boat service workshop and I would like to make a brand for it in social media page ( instagrams) so I need logo-highlights-A4 template page-header page for posts and I’m up to any ideas

  €349 (Avg Bid)
  €349 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  children's books cover illustrator required A4 sized front and back

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  63 teklifler

  3 double sided A4 sheet of Greek type into English please.

  €109 (Avg Bid)
  €109 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Procuro profissional com experiência em escrever artigos, monografias, trabalhos científicos ou acadêmicos seguindo as normas da ABNT sobre tema vinculado a cultura japonesa. Informações sobre a monografia 1. O trabalho deverá conter 20 páginas no máximo em formato A4, 2. Fonte Times New Roman, tamanho 12 3. espaço entre linhas 1,5 4. recuo à esquerda, margens laterais e verticais de 2,5 5. Entrega em formato word 6. O trabalho não poderá conter palavras ou expressões grifadas, negritadas ou sombreadas; quando for dar destaque a uma frase ela deve constar em itálico. 7. Regras e formatação ABNT 8. O trabalho deverá conter o título, sumário e ref...

  €91 (Avg Bid)
  €91 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Procuro profissional com experiência em escrever artigos, monografias, trabalhos científicos ou acadêmicos seguindo as normas da ABNT sobre tema vinculado a cultura japonesa. Informações sobre a monografia 1. O trabalho deverá conter 20 páginas no máximo em formato A4, 2. Fonte Times New Roman, tamanho 12 3. espaço entre linhas 1,5 4. recuo à esquerda, margens laterais e verticais de 2,5 5. Entrega em formato word 6. O trabalho não poderá conter palavras ou expressões grifadas, negritadas ou sombreadas; quando for dar destaque a uma frase ela deve constar em itálico. 7. Regras e formatação ABNT 8. O trabalho deverá conter o título, sumário...

  €125 (Avg Bid)
  Özellikli Gizlilik Anlaşması
  €125 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  The brochure need to be in 4 pages in A4 with some texts, design and logo.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  105 teklifler
  Trophy icon Design frontpage for offer 7 gün left

  Design a nice frontpage for the offerbundle we have. We are a company - MijnEPB that is green and gives advise about how much you have to isolate you...node-id=84%3A11. We also have the rest of our offer bundle and the invoice, but we don't like the head page => So here you come into place, we need a nice frontpage for this, can you deliver this? And get your creativity rolling? Good luck! EXTRA INFO: It should be a nice clean design of a folder (A4). This should be in style with the website and invoice. Here you have an idea of the sendings I'm expecting => We should get the original design file in Adobe Indesign or a similar design software.

  €25 (Avg Bid)
  Garantili
  €25
  14 girdi
  Scaling a PDF 4 gün left

  I need help scaling a PDF to print at an overall size but using A4 paper - so scaling it to the finished size I want but being able to use a home printer.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  50 teklifler

  Hi I am looking for freelancers to help me create ebooks with good graphics. I have attached 1 document . Pls give me your bid along with your sample graphic of the attached document. Please note ebook should be of A4 size and there are almost 40 such documents to be created.

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I have a javascript function that prints a label on A4-size page containing six text columns. Need your assistance to add a barcode 128 for one of the text column (RecordId) and display it after leaving about 4 lines. The length of the barcode should be 4.25 inch with minimum height .75 inch and centered horizontally. Also the text represented by the barcode should be displayed at the bottom of the barcode. The position and dimension of barcode on the page should be fixed as it will be read automatically by a scanner. Attached please find the label page and the javascript function.

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I'm looking for a copywriter to help update technical datasheet marketing collateral. UK English language. These products are electrical components. Usually double sided A4 sheets. Currently, the documents are too technical in their language. The roll of the copywriter is to make the information 'reader friendly' and reduced the amount of text into short punchy statements as well as pulling out the key points. We would like the front side to be 'marketing/sales' and the reverse technical. This will be an ongoing project with the current suite of 40-60 produced being updated into a new design over a reasonable timeline. The project would be based on a fixed price per datasheet - some have more information and some less. Approx word count per datasheet 450.

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  Need The following sheets drafted based on the Floor plan dimensions provided: A1 - Index and Site Plan A2 - Typical Wall Sections & Details A3 - Plumbing Location Plan A4 - Floor Plan Callouts A5 - Roof Plan A6 - Front and Right Elevation A7 - Left and Rear Elevation A9 - Reflected Ceiling Plan A10 - Electrical Plan A11 - Interior elevations A12 - Foundation Plan

  €1729 (Avg Bid)
  €1729 Ortalama Teklif
  42 teklifler
  CRM Development 3 gün left

  ...Facebook predominantly Instagram some on our YouTube channel and then there’s my website that does track abandoned carts but that’s it. And I do get email leads too. All my contacts and people who enquire are scattered over Facebook, email, what’s app, text message’s calls and emails. As the business is expanding and in turn growing, I can’t keep track, my football team details are just on an a4 sheet typed out. I need an internal system that can track leads so I can re target people, track my existing customer’s and place them in the correct products: ie the teams need to be somewhere so I can keep track of payments and team turnover etc… I need a user-friendly calendar system so myself and my team know what events are happe...

  €308 (Avg Bid)
  €308 Ortalama Teklif
  35 teklifler
  Edit pictures. 3 gün left
  ONAYLI

  I have 16 pictures that need to have change the person on them. Football kids. I need some of those on A1, A2, A3 or A4 size PDF too. 0.50 dollars for every picture. 4 styles. Ill atached 3 of them, the last one its under making. I need it tonight.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  75 teklifler

  Create a (German language) MS Outlook Newsletter in OTF File Format. 1 Logo in Top, 4 Images .. all in all ~ lenght of 5 A4 Pages (in one Newsletter) all Files will provided, Text copy/paste from *pdf File. Final PDF & ADOBE XD layout will also be provided ... Must be finished until next monday. Must be 100% Outlook OFT based! Not a html Newsletter!

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hi , I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €383 (Avg Bid)
  €383 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We build eight houses and we did videos and pictures during process with camera and drone. Now we want to print a documentation of the process and post a video. The documentation should be around 48 pages in A4 landscape in the same design like the pdf i attached. I can sent over the Indesign file if necessary so the layout and design can easily take over. The video should be around 45 Seconds or maybe longer depending on how good the building process could be shown. To have a clear understanding of how the video could look like at the end, it would be nice if you can give 2/3 examples of existing videos so we can agree on the style of the video. Pictures & Videos :

  €463 (Avg Bid)
  €463 Ortalama Teklif
  19 teklifler
  Trophy icon New A4 Booklet 25 gün left

  We would like to have a new A4 Booklet in a modern design to promote our courses to International Students. Please use your creativity and skills to make a modern booklet.

  €98 (Avg Bid)
  Garantili
  €98
  21 girdi
  A4 size poster 2 gün left
  ONAYLI

  Need a single poster for my website. Will convey more details to selected freelancer.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  Create a web page, which on printing to pdf creates a perfect A4 sized content Should have 6 rows: 1. Single column with a title and Text Content 2. Single column with Image on left side and Title and Content on the right side 3. Two columns with Title and Text Content in both columns 4. Two columns with Image, Title and Text content each in both columns 5. Two columns with Image in one (25% width) in one column and Image, Title and Text content in the next column (75% width) 6. Two columns with Image, Title and Text content in the first column (75% width) and an Image in another (25% width) column

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  14 teklifler