Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  137,361 c4 engine iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  ...arayüzünü tasarlamak ve çok oyunculu işlevselliği uygulamak dahil olmak üzere oyunu sıfırdan tasarlamayı ve geliştirmeyi içerecektir. Geliştirici ayrıca, oyunun benim özel gereksinimlerimi ve vizyonumu karşıladığından emin olmak için benimle yakın çalışmaya istekli olmalıdır. I am looking for a developer to create a web-based multiplayer strategy game in 2D. The game will require the use of a custom engine, and the target platform is web browsers. Ideal Skills and Experience: - Experience creating web-based games using custom engines - Strong understanding of multiplayer functionality - Proficiency in web development languages such as HTML5, CSS, and JavaScript - Previous experience developing strategy games - Knowledge o...

  €1325 (Avg Bid)
  €1325 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  mine battles Bitti left

  unreal engine içerisinde ileri düzey blueprint bilgisi olan birisini aramaktayız. Elimizde 1 adet animasyon paketi 1 adet combat sistem paketi ve 1 adet envanter sistemi paketi var. Bunların hepsini birleştirebielcek birisini arıyoruz.

  €476 (Avg Bid)
  €476 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need 3D vehicle models with PBR material and maps to be used for games. Truck, Bus, Minibus Etc. Photos of the vehicles will be given and modeled on it. PBR textures will be made in substance painter. Max poly will be 50k It will have a smooth topology Coatings and PBR maps will be made It will be compatible with the game engine Detailed explanation will be made

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Su web sayfasindaki C++ ile yazimis code ile ilgili aciklamalar surdan bulunabilir: Fakat, bizim ihtiyacimiz olan bu code'un C# ve Windows Desktop Application da olmasi. Code'un buyuk ve her turlu dosyayi transfer edebilmesi gerekiyor.

  €232 (Avg Bid)
  €232 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Unreal Engine Bitti left

  Tamamlanmış bir projede revizyonlarımız var.

  €1052 (Avg Bid)
  €1052 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Ekibimize Unreal Engine programcisi arıyoruz. Uzun sure unreal uzerinde calismis ve portflyo gösterebilecek adaylar,lutfen bize mesaj atiniz.

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Birkaç arkadaş başladığımız projemizde artık aramıza yeni insanlar dahil etmemiz gerektiğine karar verdik ve projemizde bizimle birlikte çalışacak kişiler aramaya başladık aradığımız nitelikler : * Web Tasarımcı * Solidity Yazılımcısı * Akıllı sözleşmeler * Unreal Engine Programcısı (C++) * Oyun Tasarımcısı Oluşturacağımız proje bir kart oyunu ile kripto para ekosistemini NFT ler aracılığı ile birleştirmek. Bunun için yukarıda aradığımız niteliklere sahip iş arkadaşları arıyoruz. Projemiz dünya çapında bir proje olmaya aday eğer ki gerekli yatırım ve özveriyi verebilirsek bu yüzden böyle bir projede ilk çalışanlarla birlikte olmak oldukça heyecan verici.

  €1690 (Avg Bid)
  €1690 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  21 Google olmak üzere 31 Sertifikaya Sahibim. Sitesinin kurucusuyum. Uluslarası şirketler dahil olmak üzere SEO uzmanı ve SEO danışmanlığı hizmetleri sundum. Site içi ve site dışı Search Engine Optimization (SEO) başlığı altındaki tüm konuları başkasına yaptırmak yerine siz kendiniz yapmak istermisiniz? böylece bir defa ödeme yapıp tüm görevleri siz yerine getirebilirsiniz. Kendi sitenize SEO çalışması yapmayı öğrenecek ve istediğiniz kelimelerde yükselmeye başladığınızı fark edeceksiniz. Siz yapmak istemeseniz bile satın alacağınız işin kalitesini ölçmek ve hizmet aldığınız firmayı değerlendirmek için neler gerektiğini öğrenebilirsiniz. Online eğitim süresi : 4 saattir. Google meet üz...

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Hello, I'm looking for an integrated engine for the video conference program. The project will be received with source codes and engine information. I also want time and budget information for each version of the program under consideration. If anyone is interested, please contact me. Thanks

  €2153 (Avg Bid)
  €2153 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  bir DATALİFE ENGİNE site siteye istediğim gibi bir döviz kuru ekleme yapamıyorum.Öncelikle belirteğim döviz kuru azerbaycan döviz kuru olmalı.Ücretli ne kadar fiyata yapa bilecek birileri var ise iletişime geçmeleri ricada bulunur.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba Sepehr T., hocam python google app engine projesi olarak image storage service assignmentim var. deadline ım çok yakın ve bütçem 100 euro ilgilenirsen lütfen dönüş yap.

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba osmanaydin, hocam benim html sayfaları üzerinden datayı alıp metin madenciliği olarak işlemem gereken bir assignmentim var. ilgilenirsen lütfen beni bilgilendir. ayrıca python google app engine içeren bir ödevim daha var . ücret için elimden gelen bu ne yazıkki.(tek assignment için)

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  PROJECT DETAILS ARE IN ENGLISH: view

  €135 (Avg Bid)
  €135 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  PROJE AYRINTILARI INGILIZCE DILINDE: -> okuyunuz

  €364 (Avg Bid)
  €364 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Enes Senden Yapmak İstediğim Şey Benim Bilgisayarım Bozuldu Ve İşime Devam Edemedim Neyse Benim Elimde Şu Anda Unreal Engine 4 Motoruna Uygun Sahneler Var Senden İstediğim Bu Sahneleri Sadece 1 Sahnede Birleştirmek. Yani Siz Hiç Bir Şey İlave Etmeyeceksin Sadece Benim Sahnelerimi Tek Sahnede Birlestiriceksiniz. Ücrete Geldikte Ise Az Ola Bilir Ama İnşallah Iyi Olursa Devamı Olacakdir Ve Projemde Senin İsmini De Verecegim . Sana Gerek Olan Şey Aslında Level Design. Teşekkürler Seni Bekleyeceğim.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Unreal Engine 4'te. Birbirinden ayrı haritalara sahibim ve bu haritaları birleştirmek ücret düşük olabilir, ancak gelecekte daha fazla iş olacağını unutmayın.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bazı karakterlerin 3D Modellenmesi lazım .Hangi motor olduğu pek önemli değil .Ama uygun fiyatlı ve orjinal tasarıma olabidiğince yakın olmalı .Eğer fikirle ilgili anlaşılırsa diğer karakterler içinde yardım istenecektir. Some characters need to be modeled in 3D. It doesn't matter which engine it is. But it should be affordable and as close as possible to the original design. If the idea is understood, help will be asked in the other characters. [Removed for encouraging offsite communication which is against our Terms and Conditions -Section 13:Communication With Other Users] [Removed for encouraging offsite communication which is against our Terms and Conditions -Section 13:Communication With Other Users]

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Hazır bir scripti Buildbox3 programıyla düzenlemesi yapılacak ve web kontrol paneli entegre edilecek. scripti aşağıda paylaşıyorum, Detaylı özellikler için iletişim kurabilirsiniz.

  €445 (Avg Bid)
  €445 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  English We have complated game engine and the missing part is a nice graphics for our mobile game. Ships traffic control on boshporus, istanbul. All graphics will be bird eye view type. No 3D or 2D dimensions! ( I addes some samples at the attached files ) 1- Base graphic for all around the boshporus from marmara sea entry to black see entry and including golden horn. 2- Harbours for passangers and houses, roads ( focus on sea but we should also show players to some staff on lands as well ) 3- Famous landmarks. ( there are plenty of them around boshborus ) 4- Ships ( containers, carriers, passanger ship and ferry ) for user control. 5- Clouds, birds ( seagul ) and V shape immigrant birds and plane also Game includes levels and each level will focus on differen...

  €770 (Avg Bid)
  €770 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Mobilya için yazılım üretilecek, Tasarımlar ve çizimler 3d ortamında hazır, kodlama yazılımcı arkadaşa kalır. Unreal engine tercih edilir. Unity da olabilir.

  €1235 (Avg Bid)
  €1235 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  wordpress woocommerce, social deal engine gibi eklentileri kurup tema düzenlemesi yapılacak

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Kelime anlamıyla Tavsiye motoru olan recommendation engine projesinin temel amacı; bütün e-ticaret şirketlerinin sahip oldukları web sitelerinde kullanılabilecek ve temel olarak müşteri davranışlarına göre potansiyel müşterilere en uygun ürünleri widgetlar,display bannerlar ve e-mailing kanallarıyla müşteriye sunan bir sistem yaratmaktadır. Bu sistem sayesinde artan dönüşüm oranları e-ticaret sitelerinin ciro ve karlılıklarını arttıracak, dijital pazarlama maliyetlerini düşürecek, dip toplamda ise müşterilere öncelikle interaktif ve gelişkin bir yapıda ise kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunacaktır.

  €2 - €8 / hr
  €2 - €8 / hr
  0 teklifler

  ...that can be imaged . Css Ile should be created a simple design using HTML 5, Standings, Live Scores , İddaa bet Looking For Guest Authors , Programs, of the details of the Fulltime Live center live match broadcast, Highlights , Lineups , date, time, Gols , the match videos , and so on. As will be drawn on the link , all live, finished , done in the Departments will be highlighted in the search engine will be prepared in the global aspx page that , in addition Ideas page , Match Results Click. Example adding Web service access other sites able to show results in your own page , the lease payments to be made in understanding specialist . The projects ensure Must be able to develop the auction , Together With the delivery of the source code , a detailed description is added to the

  €1408 (Avg Bid)
  €1408 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Is aciklamasi: Su anda Turkiye'de VPS uzerinde bulunan sitelerinin dosyalarini ve MySQL veritabanlarini GOOGLE CLOUD PLATFORM'a tasimak ve sitelerin GOOGLE C...ayarlari gerceklestirmek. Tasinacak siteler: PHP tabanli siteler (4) + Wordpress siteler (4) ONEMLI NOT : Bu islemi yapacak uzmanin GOOGLE CLOUD PLATFORM hakkinda tecrube sahibi olmasi gerekiyor. Siteleri inceleyip Google'a odenecek tahmini bir aylik gider bilgisi verebilmesi gerekiyor. MAKSIMUM BUTCE : 100 Turk Lirası ( 50 USD ) KAYNAKLAR : 1- Google Compute Engine 2- Google Cloud SQL 3- Google Cloud Storage Tum kaynaklar icin :

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want to make real estate search engine with .NET MVC 4 or 5, i need admin panel, front-end panel, Türkçe: .Net MVC 4 ya da 5 ile emlak arama motoru yaptırmak istiyoruz. Admin panel, ön taraf, ilan sayfası, ilan detay sayfaları, il ilçe kombinasyonu Tasarım yoktur.

  €242 (Avg Bid)
  €242 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...detayına kadar. Bazı noktalarda online olarak veri çekmek gerekecek. Aynı zamanda bu liste üzerinden satışta yapmayı planlıyorum. Bir nevi akıllı liste olacak. Müşteriler liste üzerinden film seçebilecekler. Kafamdakinin benzer bir örneğini bir yer yaptı. Onunda adresini vereyim orayı incelerseniz nasıl bir şey istediğimi biraz olsun anlamış olursunuz sanırım. benzer liste: Bu yukarıdaki linkteki liste sanırım Excel 2013 te yapılmış bilginiz olsun. Bazı tablo dilimleyicilerini kullanmışlar çünkü. Benim istediğim anafikirde yukarıdaki linkteki gibi, benzer ama daha farklı özelliklerde ve daha iyi olması gerekiyor. Excel bilgim hiç olmadığı için bir uzmana ihtiyaç duymaktayım. Not: İçerikleri kendi...

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  bwin php botu Bitti left

  Merhaba Arkadaşlar, adresindeki canlılar için bir bot istiyorum tüm verileri çekecek bir şekilde iddaa işinden anlayan arkadaşlar zaten bilir ne demek istediğimi fazla vaktinizi alacağını sanmıyorum. Süre olarak vaktimiz var ama en fazla 5-6 gün içerisinde bitmesi gereken bir proje olacaktır. Uygun tekliflerinizi bekliyorum.

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ... catogory : oficce firnute web site language : Turkish seo work : google optimization turkish words example : offic firnuture ( ikinci el ofi mobilyası - ikinci el ofis mobilyaları - ikinci el buro mobilyası..) its importand Sample design of the website would look like I want to deliver a fully finished, ready to use website. web site must be search engine friendly, definitely. Turkish needs to get higher rankings in the search engines with keywords....

  €570 (Avg Bid)
  Özellikli
  €570 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  ...engagement for our e-commerce website. The primary goals of this project are to boost website traffic, increase conversions, and enhance our social media presence across Facebook, Twitter, Instagram, and LinkedIn. Key Deliverables: 1. **Customized Digital Marketing Plan**: Develop a tailored digital marketing strategy focused on increasing user acquisition, retention, and conversion rates. 2. **Search Engine Optimization (SEO)**: - Conduct a thorough SEO audit and implement on-page and off-page optimizations to improve website visibility and organic search rankings. - Keyword research and optimization for relevant product categories. 3. **Social Media Marketing**: - Increase likes, followers, and engagement on Facebook, Twitter, Instagram, and LinkedIn. - Develop and implement...

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I am looking for a freelancer to create my website and marketing project to generate leads and conversions. My website should be an e-commerce service, and I would like to leverage social media as a marketing channel. To ensure the best results, I would expect the freelancer to have expertise in website creation and marketing on social media platforms and search engine optimization. The website should be tailored to the needs of my business, with an optimal user experience in mind. The freelancer should have a good eye for detail, so as to create a website that both looks good and functions well. Additionally, the freelancer should have extensive experience in marketing on social media, creating compelling campaigns to build up my brand awareness and generate leads. Thanks for readi...

  €913 (Avg Bid)
  €913 Ortalama Teklif
  68 teklifler

  I am looking for a digital marketing expert to help me with my project. I require the following specific digital marketing services: - Social Media Management - Search Engine Optimization (SEO) - Pay-per-Click Advertising (PPC) - Phone call leads I have a rough idea of the keywords that I want my website to rank for, but I would appreciate help with keyword research. In terms of budget, my monthly budget for digital marketing services is in the range of $200. Ideal skills and experience for this job include: - Strong knowledge and experience in social media management, SEO, and PPC - Proven track record of improving website rankings and driving traffic through digital marketing strategies - Ability to conduct keyword research and optimize website content for SEO - Experience in...

  €91 (Avg Bid)
  €91 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  ...1. **Website Redesign**: - Modern, responsive, and user-friendly design. - Enhanced UI/UX to improve user engagement and conversions. 2. **Pay-Per-Click (PPC) on Google Ads**: - Develop a low-cost PPC strategy tailored for our business. - Setup, manage, and optimize ad campaigns to ensure maximum ROI. - Monitor ad performance and adjust bids and budgets as needed. 3. **Search Engine Optimization (SEO)**: - Ensure that our website ranks at the top of search results for our target keywords. - On-page and off-page SEO strategies, including backlinking, meta tags, content optimization, etc. - Monthly reports on website rankings and traffic metrics. 4. **AI-Driven Content Optimization**: - Implement AI tools to generate, curate, or optimize web content, ...

  €5185 (Avg Bid)
  €5185 Ortalama Teklif
  85 teklifler

  I am in need of on-page SEO optimization for my web...website and am seeking help to achieve the best results in search engine rankings. The URL I will provide has content that needs to be optimized to ensure visibility in organic search results. I also need help with keyword research to target potential customers, so I can reach them through search results. My goal is to create a website that can rank higher in search engine results and I believe that proper SEO optimization is an essential step to achieving this. My SEO project requires expertise in the areas of content, technical aspects such as HTML, and user experience. As such, I am looking for a professional freelancer who has experience in all these facets and who can assist me to optimize my website for better search...

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Objective: The Content Page Creation Project aims to develop a set of engaging and informative web pages to enhance the online presence and user experience of our website. These pages wil...engaging and informative web pages to enhance the online presence and user experience of our website. These pages will serve as valuable resources for our audience, providing relevant and high-quality content. Scope: Create a series of content pages that cater to our target audience's interests and the content is well-researched, accurate, and each page for search engine visibility (SEO) to increase organic a user-friendly design and layout for an optimal reading responsive design principles for compatibility across various devices.

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...of Client Acquisition: Digital Marketing Skills and Experience Required: - Proven track record in digital marketing, specifically in targeting large corporations - Strong understanding of software development and SEO industry - Experience in developing and executing effective digital marketing strategies - Proficiency in utilizing various digital marketing channels, such as social media, search engine optimization, and content marketing - Ability to identify and engage potential clients through online platforms and channels - Excellent communication and persuasive skills to effectively convey the value proposition of software development and SEO services to large corporations - Ability to analyze and track digital marketing metrics to measure the success of campaigns and identif...

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  SEO Management ongoing in USA I am seeking assistance with off-page optimization for my website. Specifically, I need help with link building to improve my website's search engine rankings. Preferred methods of off-page optimization: - Link building I am aiming for a range of 150-200 high-quality backlinks to enhance my website's online presence and visibility. Ideal skills and experience for this job: - Proven track record in off-page optimization and link building - Familiarity with current SEO best practices and strategies - Strong knowledge of the USA market and SEO trends in the region - Ability to identify and target relevant websites for link building opportunities - Excellent communication and reporting skills to provide regular updates on progress and results ...

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  80 teklifler

  I am looking for a website and digital marketing solution for my engineering company. The ideal candidate should have experience in creating websites with portfolio showcasing previous projects. The primary goal for digital marketing is to generate new leads. Therefore, the candidate should have expertise in SEO (Search Engine Optimization) strategies to increase website traffic and boost brand awareness. Additional skills in social media marketing and email marketing are a plus.

  €430 (Avg Bid)
  €430 Ortalama Teklif
  121 teklifler
  youtube reel seo 3 -- 3 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a freelancer to help me optimize my YouTube reel for search engine ranking. The main goal of my YouTube reel is to improve its visibility and reach a wider audience. Subject Matter: Information and Communication Technology I would like the YouTube reel to be between 1-3 minutes in length. Skills and Experience: - Proficient in SEO techniques and strategies - Familiar with YouTube algorithms and ranking factors - Strong keyword research and optimization skills - Experience in optimizing YouTube videos for search engine ranking - Knowledge of Information and Communication Technology topics - Creative and able to create engaging content - Strong communication skills and ability to work collaboratively If you have the

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Web developer needed for an E-commerce...an E-commerce website with a modern and user-friendly design - Create a visually appealing and intuitive user interface - Implement user registration functionality to allow customers to create accounts - Ensure seamless integration of a shopping cart feature for easy online transactions - Incorporate a contact form for customers to get in touch with the business - Optimize the website for search engine optimization (SEO) to improve online visibility - Provide suggestions and recommendations for the website design and template, as the client is open to suggestions If you have the necessary skills and experience in E-commerce web development and are able to deliver a high-quality website that meets the client's requirements, please submit...

  €18 - €152
  Mühürlü
  €18 - €152
  42 teklifler
  Marketing 14 saat left
  ONAYLI

  I am looking for a marketing expert who can help me drive sales through search engine marketing. Specific marketing goals for this project include driving sales and increasing brand awareness. The focus will be on search engine marketing, so the ideal candidate should have experience in this area. The target audience for this campaign is businesses or professionals. Experience in targeting businesses or professionals through search engine marketing is preferred. Skills in keyword research, PPC advertising, and optimizing landing pages for conversion are also desired. The candidate should be able to develop and implement effective strategies to drive sales and increase brand awareness for our target audience.

  €13 / hr (Avg Bid)
  Acil
  €13 / hr Ortalama Teklif
  43 teklifler

  I am looking for a Unity (Game Engine) Developer for a small Poof-of-concept Project. I'll discuss further details and cost with selected candidates only. Please explain your skills related in Unity only and avoid copy pasting your profile and previous work. Thank you

  €364 (Avg Bid)
  €364 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  I need a list of 6,000 vegan food websites. I assume you would scrape these using a search engine. In your bid, tell me exactly how long it will take and be able to do it for $11. If you think it is too much work for that, then please don't bid. To show you understand this, send me a sample list of 5 vegan food sites.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  ...Requirements: - Proven experience in website SEO and achieving high rankings in Google - In-depth knowledge of search engine algorithms and best practices - Strong understanding of keyword research and analysis - Ability to optimize website content, meta tags, and headings for improved visibility - Familiarity with on-page and off-page optimization techniques - Experience with link building and backlink analysis - Proficiency in using SEO tools and analytics platforms to track and measure performance - Excellent communication skills and the ability to provide regular updates and reports If you have a strong track record of improving website SEO and a deep understanding of local search engine optimization, I would love to discuss this project further with you. Please provi...

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  86 teklifler

  I am looking for an experienced SEO specialist to help improve the visibility of my new ecommerce store. Targe...keywords that are relevant to my products and services. Main Goal: My main goal with SEO is to improve the site's visibility for specific products or services. Skills and Experience Required: - Proven track record in SEO and improving search engine rankings - Expertise in keyword research and optimization - Knowledge of on-page and off-page SEO techniques - Familiarity with ecommerce platforms and best practices. Bigcommerce specifically. - Ability to analyze website performance and make data-driven decisions - Strong understanding of search engine algorithms and ranking factors If you have the skills and experience to help me achieve my SEO goals, please...

  €335 (Avg Bid)
  €335 Ortalama Teklif
  155 teklifler
  Search engine optimisation 6 gün left
  ONAYLI

  Social media content updates, product updates, research and create blog and posts

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  76 teklifler

  Java Game Development: Proven experience in modifying and optimizing existing game code. Ability to troubleshoot and resolve any potential bugs. Familiarity with [specific game engine or platform, if any]. Graphic Design: Experience in designing game graphics, characters, backgrounds, and other related elements. Ability to understand and align with the game's theme and aesthetic. Proficiency in [specific design tools, e.g., "Adobe Photoshop", "Illustrator"]. Other Details: Please provide a portfolio or examples of your previous work in both Java game development and graphic design. Communication is key. Regular updates on progress and any challenges faced are expected. If you are passionate ...

  €428 (Avg Bid)
  €428 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  Description: We are in search of a skilled professional to work on an exciting project. We will provide Clo3D files containing clothing items, and we need these items to be accurately dressed onto a Metahuman model. Objective: Our primary goal is to establish an efficient workflow for clothing integration onto 3D human models. We are open to using tools such as Unreal Engine (Metahumans) or Blender to achieve this. Preferably, we are looking for a workflow from Clo3D to Metahuman for seamless integration. If you have experience in 3D modeling, animation, and can create an efficient workflow for dressing 3D human models, we would like to hear from you.

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Project Title: Article Writing I am in need of a skilled article writer who can create engaging and informative articles for the general public. The articles should have a word count ranging from 500-1000 words. Requirements: - Ability to write articles that are SEO friendly to increase visibility and search engine rankings - Strong research skills to gather information and create well-rounded articles - Excellent writing skills with a focus on grammar, punctuation, and sentence structure - Experience in writing for a general audience, ensuring the content is easily understandable and relatable - Knowledge of various topics and the ability to adapt writing style accordingly - Attention to detail and ability to meet deadlines If you possess the ideal skills and experience for thi...

  €366 (Avg Bid)
  €366 Ortalama Teklif
  90 teklifler

  I am looking for a full stack developer who can help me build a B2B hotel booking engine for my new enterprise. The core function of the booking engine will include hotels search and booking engine, payment wallet for both B2B agents and hotels and admin panels for hotels (extranet) and for clients and CMS. Attached is core spec but full specs will be provided after initial quote received. Must send with initial cost:- 1- Demo access to backend sites you worked on 2- Front end site with agent access for similar sites you worked on Skills and Experience: - Proficiency in full stack development, including front-end and back-end technologies - Experience in building booking engines and integrating payment gateways - Knowledge of customer management systems and CRM soft...

  €695 (Avg Bid)
  €695 Ortalama Teklif
  107 teklifler

  I am looking for an experienced SEO and social m...Strong knowledge of keyword research and optimization techniques - Proficiency in managing and creating content for both Facebook and Instagram platforms - Familiarity with social media management tools and analytics - Ability to develop and implement effective SEO strategies - Excellent communication and writing skills Tasks to be done: - Conduct keyword research and optimization to improve search engine rankings - Manage and create engaging content for Facebook and Instagram - Monitor and analyze social media performance using analytics tools - Stay updated on the latest SEO and social media trends and best practices Frequency: - Tasks need to be done three times a week to ensure consistent growth and engagement on social media ...

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  102 teklifler