Can build website işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
    İş Durumu
    143,570 can build website iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

    Merhabalar; Bizim ekip olarak bir NFT projemiz var, Blender ile 3D model, karakter çizebilecek bir artist, designer arayışındayız. Bu iş için yeterli yazılım ve marketing bilgimiz mevcut. Kesinlikle ciddi bir proje için sizlere ulaşmaktayım. Bu tarz bir iş için uygunsanız görüşe bilir miyiz ?

    €8 (Avg Bid)
    €8 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Ufuk Can A., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €12 (Avg Bid)
    €12 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Ufuk Can A., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €9 (Avg Bid)
    €9 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Ufuk Can A., profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €12 (Avg Bid)
    €12 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Ufuk Can A., profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €9 (Avg Bid)
    €9 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba, Doktora tez çalışmam kapsamında, Türkiye'de yaşayan serbest (freelance) çevirmenlerin yoğun bilgisayar kullanımı nedeniyle deneyimledikleri kişisel ve sosyal sorunları konulu çalışmam için serbest çevirmenlere ihtiyacım var. Anketi yanıtlayıp tanıdığınız diğer serbest çevirmenlere gönderebilirseniz çok sevinirim.

    €236 (Avg Bid)
    €236 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Eren Can E., profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €236 (Avg Bid)
    €236 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Selam, saha elamanı aradığını söyleyen bir ilan vardı ordan gördüm seni. işveren olduğunu söyleyen kişi mesaj attı ve bana yardım etmek istediğini bana bu işi vermek istediğini söyledi, ama teminat için belli bir miktar para alacağını da belirtti. Sen ne düşünüyorsun, adamla konuştun mu, dolandırıcı olduğunu düşündüm ben.

    €9 (Avg Bid)
    €9 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba arkadaşlar, ara ara türkçe-ingilizce çeviri işleri oluyor, yetişemiyorum. Bu işleri geri çevirmek yerine paylaşabileceğim kişiler arıyorum. alialkis at adresine CV ve örnek çevirilerinizi atarsanız, çeviri geldikçe sizle paylaşacağım.

    €9 (Avg Bid)
    €9 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Can bey Merhaba Pietro Boccaletto onerdi sizi ama onerdigi platformda deaktif gozukuyordunuz. Size nasil ulasabilirim? Bioistatistik yardimina ihtiyacim var ama Pietro cok yogun oldugunu soyledi. Sizinle calismamiz mumkun mudur?

    €189 (Avg Bid)
    €189 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Semih Can, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €57 (Avg Bid)
    €57 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Sukru Can H., profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €14 (Avg Bid)
    €14 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba, bi sınav işi vardıda b1 seviyesinde, yardımcı olur musunuz?

    €9 (Avg Bid)
    €9 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Selamlar, Örnek ürün fotoğraflarıyla birebir aynı şekil ve tipte, ürün başına 3-5 adet görsel olmak üzere yüksek çözünürlükte(Min 800 PX) ilgi çekici görünüme ve canlı renklere sahip(Photoshop ve benzeri programlar ile Editleme gerekebilir ayrıca şablon üzerine yerleştirme de yapılması lazım) telifsiz ürün fotoğrafları tedariğine yönelik projemize katılmak isterseniz detayları görüşelim. Ödeme Teklifimiz her 15 Görsel için 1USD Şeklindedir.

    €2 / hr (Avg Bid)
    €2 / hr Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Klasik teorik mekanik ödevim için yardım edebilir misiniz İstanbul üniversitesi fizik bölümü

    €19 (Avg Bid)
    €19 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Mehmet Can G., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €236 (Avg Bid)
    €236 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Can N., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €268 (Avg Bid)
    €268 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Arkadaşlar projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapabilecek arkadaşlar ulaşsınlar. istediğimiz uygulama detaylı video yu izleyebilirsiniz aynısını istiyoruz. Friends are the software to choose our products for our project, the customer comes to our workplace and designs his own product with a touch monitor. There is a detailed explanation in the visual and video.

    €155 (Avg Bid)
    €155 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Merhaba Aykut Can T., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €236 (Avg Bid)
    €236 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhabalar Aykut Bey, 1 sayfalik pine script dilinde yazılmış borsa indikatörümüz var ve bunun javascript diline çevirmeye ihtiyacımız var,belki birazda ekleme yapabiliriz detayları konuşabileceğimiz daha net bir platform ile dönüş yaparsanız sevinirim freelancer normal şartlarda kullandığımız bir platform değil maalesef İyi günler dilerim

    €236 (Avg Bid)
    €236 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba, magento tabanlı kapalı devre pazaryeri sistemimiz var. Henüz canlıda değil. Sistemin bazı geliştirmelere ihtiyacı var bunlardan da bazıları eklenti vs. ile değil sıfırdan geliştirilerek veya büyük ölçüde geliştirilmiş sistemlerin üzerinden devam edilerek yapılması lazım. Yardımcı olabilir misiniz?

    €47 / hr (Avg Bid)
    €47 / hr Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Ca, bir servis programı yazdırmak istiyorum, Bu program içeriği şöyle olacaktır. Müşteri uygulamayı indirecek ve kayıt olacak 1: Kod 2- İsim Soyisim 3- Notlar 4-Kişi Sayısı Admin Panelinde yapıalckalar ise müşteriden gelen bilgiler listelenecek bu bilgiler dahilinde müşteriye uygulama içerisinde mesaj gönderilecek bu müşteri şu saatte alınacak diye ve filtreleme olacak. Filtreleme X müşteri kaç müşteri yönlendirmiş ve kod listelemesi yani bugün aynı kod numaralı kaç müşteri var listelenecek ve print edilecek.

    €236 (Avg Bid)
    €236 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Sefa merhaba, ben Aykut. LÜtfen saatlik çalışmayı kabul etme. Sana mesaj atmak için bu şekilde ayarlamak zorunda kaldım. Front-End Developer olduğunu görünce mesaj atmak istedim. Ben de ui/ux tasarımcıyım. Kodlamam 0 :) Belki güçlerimizi birleştirebiliriz diye düşündüm :) hazırladığım ui/ux çalışmalarımı den inceleyebilirsin.

    €1 / hr (Avg Bid)
    €1 / hr Ortalama Teklif
    1 teklifler

    I dont know English and want working without any language problems.. Bütçe max 500 $.. bundan fazla teklifleri siliyorum…Fiyata az demeyin, Bu bir deneme işidir, sırada 30 a yakın yapılacak projem var, lütfen iyice okuyup süre ve fiyat tekliflerinizi verin… dating sitesi yapılacak, örnek : Mahnem.ru.. çalışma yapısı olarak buna benzeyecek ama tasarım vereceğim örneğe göre değişecek, standart bir arkadaşlık sitesinde olması gerekenler olacak, bazı şeyleri, çıkarılıp bazı fonksiyonlar eklenecek.. yazılım 0 dan php ve mysql.. ssl olacak, responsive mobile…hazır script veya wordpress kabul etmiyorum...sadece diller için ve bazı standart şeyler için hazır kodlar ve api ler kullanılabilir, isteklerime gö...

    €494 (Avg Bid)
    Özellikli
    €494 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    2 sayfa tucke sozlesme metni igilizxeye cevrilecek

    €9 / hr (Avg Bid)
    €9 / hr Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Can M., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. Merhaba web sitemiz için yeni bir tema hazırlanmasını istiyoruz. sadece html yapılacak. İlgilenirmisiniz

    €95 (Avg Bid)
    €95 Ortalama Teklif
    1 teklifler
    €857 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Merhaba Cevat bey, bir android app fikrimiz var ve bu konunun detaylarini paylasabilmek icin size mail adresimi yaziyorum: @ Köln den Selamlar Erdal Saglam

    €55 (Avg Bid)
    €55 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba sitesinin native android mobil uygulamasını yaptırmak istiyorum. psd tasarımlar ve api hazır, teklif ve süre ne olur?

    €236 (Avg Bid)
    €236 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    ekte videoau bulunan tasarımı yapabileceğimiz bir arayüz tasarlatmak istiyoruz. bu arayüz ekte bulunan şekilde 200 sayfa ortalama dergi olacaktır. bu tasarım yan yana farklı konulardan oluşacaktır. bu sayfaların içine video, jpeg, vr video, yazı, koymak istiyoruz. çıktıyı html olarak verecek bu html interaktif tasatımı biz ios ve android library de okuyucularımıza ulaştırmak istiyoruz

    €354 (Avg Bid)
    €354 Ortalama Teklif
    2 teklifler

    Linux PHP  Php, Smarty php, Mysqli bilenlere... Php ile yapılmış, Smarty Php kullanılmış, Mysqli alt yapılı , Scripte eklemeler yapılacak, Yarıda kalan bir script. Bozmadan karıştırmadan kodlar & Veri tabanı üzerinden devam edecek. Özel den detaylar verilecek, Uygun görülen kişilere geri dönüş sağlayacağım (Yoğunluk tan dolayı geri dönüşler gecikebilir, HTML Şablonu hazırlamışım .

    €28 - €236
    €28 - €236
    0 teklifler

    İngilizce öğrenimi ile ilgili 3 adet orjinal makale yazılacaktır. Makaleler gramer hataları içermemeli. Her bir makale 700 kelime ve başlıktan oluşmaktadır. Makale konusu makale içerisinde sıklıkla tekrar edilmeli ve bold yazılmalı. Makale konularını size vereceğim. Acildir aynı gün teslim edebilecekler teklif versin.

    €25 (Avg Bid)
    €25 Ortalama Teklif
    7 teklifler

    Merhaba, Çok iyi İngilizce bilen ve konuları screen o matic (ekran kaydedici google dan bakıp inceleyebilirsiniz. ) kullanarak Türkçe olarak anlatabilecek bir arkadaşa ihtiyaç var. Ödemeyi saat ücreti üzerinden yapacağız. Saat ücreti 10 dolar'dır. 10-15 saatlik bir kayıt işi yapılacak. Tam olarak işi anlatmak gerekirse şu şekilde size anlatmanızı istediğimiz ingilizce grammar konusunu pdf olarak göndereceğiz ve siz bunu ekran kaydedici program kullanarak sesli bir şekilde konuyu özel ders veriyormuş gibi anlatacaksınız. Daha sonra mp4 video dosyasını bize göndereceksiniz. İlk bakışta kolay gibi gelse de herşeyden önce disiplinli bir arkadaşa ihtiyacımız var. Ulaşılabilir olmalı ve yaptığı işe saygı duymalı. ...

    €87 (Avg Bid)
    €87 Ortalama Teklif
    12 teklifler

    HELLO WHO DO ? MY FACEBOOK PAGE VERİFİED ?

    €28 - €236
    €28 - €236
    0 teklifler

    Matlab ile bir video içerisindeki daireleri tespit eden ve saydıran bir programa ihtiyacımız var. Aynı zaman da bu programa bir arayüz yaratmak istiyoruz. We need the source code of the program which has written with matlab and can detect circles and count them.

    €28 - €236
    €28 - €236
    0 teklifler
    Django Html Website 6 gün left
    ONAYLI

    Just want to build a website from scratch in Django in a short period. Exactly, I want to complete current requirements in 7~10 days. (If you can not keep my deadline, don't submit your proposal to me) but the project will need to add more functionalities in the future. 1. read the attached requirements doc. 2. submit your proposal with the attached file name at start. 3. provide expected budget 4. provide expected deadline. 5. provide when you can start. Thanks.

    €458 (Avg Bid)
    €458 Ortalama Teklif
    30 teklifler

    I need some modifications on my website - www.datings2wedding.com. The modifications are as follows - 1. Two sections in interest category needed. a) Request send, b) request received. Under this two sections three sections needed. i) Accepted, ii) Rejected, iii) pending. Here when one user sends request interest to other user then if accepted then it would go to accept category. If rejected then it would go to reject category. Else it would be on pending category. Similar for one a user receive interest from another user. 2. Contact view restriction is already there. You have to pay to view other user's contact. Similarly needed for chatting. One user can only send limited message as per plan/package. 3. Upon deactivation of account a user can do nothing e...

    €238 (Avg Bid)
    €238 Ortalama Teklif
    24 teklifler

    We are a Civil Engineering firm dealing with building structural design and drawing in India, we are in need of a Freelance Architect who can collaborate with us and can be with us in the long run, he or she should do the job independently and should be able to stamp and sign the drawings. Freelance Architect from India should only apply.

    €86 (Avg Bid)
    €86 Ortalama Teklif
    6 teklifler

    For AWS, we use cloudformation(CF) templates to deploy. We have an internal CI/CD pipeline present to deploy CF templates on AWS cloud. CF template has a major dependency on AWS cloud for testing, to test CF Cloud engineer launches the CF stack, which results in high cloud cost. We are looking for a solution which can optimize the run/test for CF template. Provide us with a solution to run a cloudformation template and test it without actually launching the resources. Use EKS open source cloudformation template and implement a solution to test the CF template without launching EKS cluster. Please note that you need to test and stimulate the Cloudformation template with zero cost.

    €7 - €18
    €7 - €18
    0 teklifler

    Hello. I need a web designer and build who can build fun, bright, interactive website to showcase my books and sell them. You must have skills in building and designing website and know how to create/build/develop a template or have a theme we can use. This must be a unique site and you cannot copy other existing sites as that is illegal. I need someone who is creative and good at designing and building a website. I can show sites that I like but I would like a unique site with unique features such as a split home page, menu options using circles, kid friendly characters on the page, etc. There will be six pages (home, about, blog, books, events, shop ) I will need someone who is ready to start this project now and can c...

    €70 (Avg Bid)
    €70 Ortalama Teklif
    25 teklifler

    looking for a mobile app developer , who can develop andriod and ios app

    €650 (Avg Bid)
    €650 Ortalama Teklif
    19 teklifler

    I need someone to Advertise for website needed i need 20 users per day comming to channel can someone help.

    €32 (Avg Bid)
    €32 Ortalama Teklif
    6 teklifler

    I need someone to Advertise for website needed i need 20 users per day comming to channel can someone help.

    €16 (Avg Bid)
    €16 Ortalama Teklif
    14 teklifler

    Need someone who can code on wix and is available to start now to complete task within the next couple hours. Thanks

    €16 (Avg Bid)
    €16 Ortalama Teklif
    7 teklifler

    I need someone to Advertise for website needed i need 20 users per day comming to channel can someone help.

    €11 (Avg Bid)
    €11 Ortalama Teklif
    15 teklifler

    I need someone to Advertise for website needed i need 20 users per day comming to channel can someone help.

    €20 (Avg Bid)
    €20 Ortalama Teklif
    20 teklifler

    It is about 135 images written in english & i want it in Arabic in word format

    €592 (Avg Bid)
    €592 Ortalama Teklif
    32 teklifler
    Simple Budget Website 6 gün left
    ONAYLI

    Hello everyone, I hope you have a wonderful evening. I'm looking for someone to create this simple budget website. I will provide a PDF file which contains all the design, and I will afterward give you the xd file if you are selected. ** NOTE, on the design, all the functions should work EXCEPT, 1. Filter 2. Profile 3. Notifications 4. Search The website should be build in HTML, SASS or CSS, Javascript. The budget is 50USD, only accept it if you find the budget okey, you can finish this fast and have the skills.

    €149 (Avg Bid)
    €149 Ortalama Teklif
    61 teklifler

    I've got a javascript running on some Linu...running on some Linux servers. To run the script, I SSH to the server, manually change the contents in a file and run "node ". The script will fetch the objects from the file, then give me multiple options and I input the number that represents each option to run the script accordingly, and the script will display its results. I want to build a website with an authentication system, so the users can register and log in, change the contents of the file via the web interface based on my requested layout, run the script on the remote server, select options to interact with the script, and then see the results on the web. Let me know your proposal, the time to complete the project and the total cost. Thanks.

    €526 (Avg Bid)
    €526 Ortalama Teklif
    51 teklifler

    We are a new startup and looking for someone to build a IT Services website, logo and host it in Zoho or any other web hosting platform. Need someone who can develop content too, Sample website that we can inspire from

    €172 (Avg Bid)
    €172 Ortalama Teklif
    128 teklifler