Checking email database işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  234,182 checking email database iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Python, siniflandirma yöntemleri ile Emaillerin Spam ya da Phishing girisimi olup olmadigini tespit etme

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Yandex üzerinden mail alıyorum ( 3 tane farklı maile ) Bu 3 maile gelen maillerdeki linki anında ( hız çok önemli ) chrome üzerinden açacak bir uygulama ihtiyacım var. gmail üzerine yaptırdığım bir uygulamam var şimdi de yandex gerekli.

  €183 (Avg Bid)
  €183 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Selected data from an industrial application database will be stored in a new dedicated-built database (PostgreSql or NoSQL). Integration with 3rd party will be supported by a Web service that will be developed.

  €1254 (Avg Bid)
  €1254 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  merhabalar, tecdoc database sistemi içine gömülü yedek parça eticaret sitesi işi vermek istiyoruz. tecdoc şase sistemi içerde aktif olarak çalışacak. kataloglar ve ürün ağaçları hatasız olucak site görseli sade ve düzgün hızlı çalışır bir sistem istiyoruz. bununla ilgili ilgilenen arkadaşlar detaylı yazabilir veya iş örneklerini ekleyebilirler. örnek site olarak : megaparca - opelgm siteleri gösterilebilir.

  €738 (Avg Bid)
  €738 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Tec-Doc database sorguları ve tablo yapısı hakkında bilgisi olan ve sorgu konusunda yardıma ihtiyaç vardır.

  €165 (Avg Bid)
  €165 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Musteri ders konularindan birini sececek parasini app programa yatiracak. Ögretmen videoyu hazirlayip programa yollayacak. Program kontrol ettikten sonra musteriye yollayacak. Gelen paradan kesinti yapip ögretmene yollayacak. _______________________________________________ The customer will choose one of the course topics ...yatiracak. Ögretmen videoyu hazirlayip programa yollayacak. Program kontrol ettikten sonra musteriye yollayacak. Gelen paradan kesinti yapip ögretmene yollayacak. _______________________________________________ The customer will choose one of the course topics and invest his / her money in the app. The teacher will prepare the video and send it to the program. The program will send to customer after checking. He will cut the money received ...

  €4030 (Avg Bid)
  €4030 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Ticimax Platformunu kullandığımız e-ticaret sitemizin; -Blog sayfasının Hazırlanması; Blog Sayfasının Görselleri ve 10 adet Seo Uyumlu Yazı Girilmesi -Web Sitesine Email Entegrasyonu; Üye Olunduğu Zaman, Sipariş Sonrası, Kargolama Sonrası ve Kampanyalarla İlgili Mail Şablonlarının Hazırlanması -Web sitesi Sms Entegrasyonu; Sipariş Sonrası,Kargo Teslim edildiği zaman ve Kampanyalarda v.b. Bildirilmek üzere Sms şablonlarının Hazırlanması

  €244 (Avg Bid)
  €244 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Whatsapp ile database arasında kurulucak bir entegrasyonla, ilgili kullanıcı whatsapp üzerinden tetikleme sonrası karşısına gelen listeden seçeği numaraya göre ilgili raporun sonucunu döndürecektir. 'un whatsapp beta bölümünü inceleyebilirsiniz. Veya canlı bir örneği için WHO'nun telefon numarasına whatsapp üzerinden "hi" yazarak cevaplayın, karşınıza bir liste gelecektir. Gelen listeden istenilen şık seçilip cevaplandığında karşınıza o şıkla ilgili son bilgiler iletilmektedir.

  €195 (Avg Bid)
  €195 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Mevcut database'imizdeki bilgileri çekecek ve mevcut database'imize bilgileri yazacak müşteri paneli ihtiyacımız var.

  €187 (Avg Bid)
  €187 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Merhaba, Bi uygulamam var ve o uygulamada her seviye için kategori ismi ve kelimeler var. Örnek olarak; kategori ismi BEYAZ ŞEYLER, kelimeler ise ŞEKER, PAMUK, KAR. Bu şekilde 500 seviye girilmesini istiyorum. Her seviye için yaklaşık 10 kelime bulunacak. Elimde bi ingilizce veritabanı var, ordan ilham alarak kategoriler girilebilir, bunun yanında Türkiye'ye özel özgün kategoriler de yazılmasını istiyorum.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Halen Zinbra kullaniyoruz ve G Suite' e gecis yapmak istiyoruz. Bu konuda email kurulumu yapacak ve Zimbra daki emailleri Gsuite e aktaracak bir freelancer ile calismak istiyoruz.

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I need a coder to do a new platform for me. It will be a system. It will related to plagiarism controlling and grammer checking. Bir yazılımcıya ihtiyaç duymaktayım. Bir plagiarism ve grammer checkin sistemi kurdurmak istiyorum. Detaylar görüşülecektir.

  €254 (Avg Bid)
  €254 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Merhaba profilinizi inceledim sanırım buradaki Türk web devoloper'lar arasında en iyi profili olanlardan birisiniz. Bu yüzden dolayı projemde sizinle çalışmak isterim. Projeme gelirsek tarzında bitcoin borsası kurdur...borsası lazım. Başka bir scriptten devşirme ya da üzerine kurma istemiyorum. Siz projeyi bitirdikten sonra başka bir arkadaş üzerinde kodlama yapmaya devam etmeli. Sql enjection, xss attach gibi veritabanı zayıflıklarına bunlara ek olarak script ile ilgili hesap ve site güvenliğini tehdit edecek her türlü saldılara karşı korumalı bir script istiyorum. Frauda karşı 2 boyutlu doğrulama sms e-mail ip checking gibi özelliklerinde olması gerekiyor. Şimdilik yazacaklarım bu kadar. Teklifimi değerlendirirek dönüş...

  €2436 (Avg Bid)
  €2436 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Newsletter Gönderimi için HTML şablonu oluşturma

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  üye kayıt sistemi ve aidat takibi ve dökümantasyon

  €508 (Avg Bid)
  €508 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Database Optimize ve Web Sitesinin Hızlı Açılmasını Sağlamak

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba kayako 4.67 versiyon windows vps de kurulu. Email ayarlarının yapılmasını istiyoruz.

  PHP
  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Tecdoc 2012/4 dvd sindeki oem ve araç tablolarını excel veya mysql olarak almak istiyorum

  €450 (Avg Bid)
  €450 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Elimizde MSSQL database i mevcut sadece wamp serverdan kodu gerekli php ile yazılacak database aktarıalcak. Öğrenci girişi olacak bu database bir öğrencinin bilgilerini içeriyor bu bilgiler yurt bilgisi Okul bilgisi gibi bilgilerden oluşmaktadır.

  €251 (Avg Bid)
  €251 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Elimizde MySQL database i mevcut sadece wamp serverdan kodu gerekli php ile yazılacak database aktarıalcak. Öğrenci girişi olacak bu database bir öğrencinin bilgilerini içeriyor bu bilgiler yurt bilgisi Okul bilgisi gibi bilgilerden oluşmaktadır.

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ... _________________________________________________________________________________________________________ Company of its employees, Android and Iphone mobile phones when a call comes, instant caller ID, checking to my MSSQL database and show the caller's name, mobile phone screen to show will provide an application we want. In addition, our staff of Android and Iphone Save to phone us as their names and phone numbers in our database snapshot should be saved. Android, iOS app, web service and database design by bidder will be encoded. Truecaller similar but, database belong to us...

  €1257 (Avg Bid)
  €1257 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hi,we are developing IOS this app, we are looking for someone who can make web service,create database and setup linux server. Merhaba,bir iphone uygulaması geliş uygulama için web servis yapabilecek,databaseleri oluşturacak ve sunucuyu kuracak birini arıyoruz.

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Alışveriş sitem için 3 adet email tasarmı yaptırmak istiyorum bu maillerde değişiklik yapmak istiyorum yani bu üc maili üzerinde değişiklikler yaparak sürekli kullanmak istiyorum

  €49 - €49
  €49 - €49
  0 teklifler

  2-3 Milyon verisi bulunan 2boyutlu yüz veritabanı oluşturulacaktıı içersinde yüze ait nitelikler tutulacaktı yüz veritabanından yüzün kime ait olduğuna dair bir arama yapan bir yazılıma ihtiyaç vardır. System tarafından browse edilen herhangi bir resmin özellikleri önce program tarafından ayrıştırılacak ve o özelliklere benzer resimler veritabanından eşleşerek çağırılacaktır. Aynı kişiye ait resimlerin gelmesi ılımın 2-3 saniye içersinde yüzün kime ait oldunu sorgulayıp doğru bir şekilde göstermesi beklenmektedir. .Bu yazılımda performans ve başarı yüzdesi esas alınacaktır. Image özellikleri herbir image için min 32*32 =1024 pix şeklinde veri tabanında tutulacaktır. Fikir verme ama&c...

  €5924 (Avg Bid)
  €5924 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  mysql veritabanımda 100 tane altalta sıralanmış email adres var. Bu adreslerin google plus ve twitter a üye olup olmadıklarını öğrenmek istiyorum. Yapılacak yazılım her çalıştığında 10 tane adresi alacak googleplus, twitter hesaplarının olup olmadığını araştıracak bulursa profil resimlerini ve profil bilgilerini kayıt edecek. Teşekkürler.

  €10 - €29
  €10 - €29
  0 teklifler

  I'm learning VB.NEt and need tutorial help with the berst ways to work VB.NEt and sql. I need someone who has a thourough knlowege of the subject and will respond to my messages asking for advice in a short time.

  €320 (Avg Bid)
  €320 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  We need to determine the cost of implementing a database with our own supplier : Please read attached requirements and specify : a/ Products/Services required from to proceed b/ Estimated number of hours based on the description and your cost per hour to implement this database. Please take the time to read everything as all application received within 120 seconds from publication will automatically be deleted.

  €455 (Avg Bid)
  €455 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  -Lοοking for native German people for reading / voice record 180 simple sentences οn an app . -Quite easy task. No need to have any experience -Need around 45 mins to complete it. -Yοu just need to use your phοne and a quiet place. Payment will be received after checking your recordings. -Voice will be used only for AI training voice recognition technology.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Save email to pdf and add folder for attachments Looking to debug the attached script

  €106 (Avg Bid)
  €106 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi, Hope you are doing well, I have written an email to a business partner and I need to rewrite it with better words and sentence structure. I need this task in two hours, if you can do it please send your bid. Thank you

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  62 teklifler

  Hi I've attempted to configure the URL and Email SMTP in Coachzippy whats in Zaxtra. I need someone who can just get this working for me. Email, and URL all work as full white-label from sending and receiving emails etc. I'll give you the following and you can set it up: Zaxtra logins. Cloudflare logins. Namecheap logins. If you need an external email client, I have account - and you'd need to set that up if need be. Here is the Documentation: I cant help you with this, so be sure you're competent, read what's needed, and understand it enough to take it, work it out and deliver it.. Thanks and good luck.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  I would like somebody to help with a two page web application to render some data for a personal project.

  €465 (Avg Bid)
  €465 Ortalama Teklif
  88 teklifler

  I need User Database of Godaddy (new users and old users)

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Hello i need a developer to fix my email forgotten password, the backen is in laravel and its an easy job let me know what i need to do and just fix the issue for me.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Create dynamic table 1. auto add new columns as per the post . 2. insert these records into the database. Database to be used is Mysql Data API :

  €213 / hr (Avg Bid)
  €213 / hr Ortalama Teklif
  40 teklifler

  Hi, I am looking for mobile database app for work order management. App will have following parts 1. Accepting orders in prescribed format for 6 different types of items. A. 6 Different format 6 different types B. 21 fix raw material selection dropdown and option to add new type of raw material. 2. Once order is punched data need to be sorted based on 1. Party 2. Raw material in pending order section. 3. Need Separate section for pending orders & completed orders. 4. In Pending order page need option to review order / edit order / mark as pending or in process or complete order. 5. In complete order section need option to review order / delete order. I also want to know where this data will be stored and also want right to allow which mobile user to have data access. app need ...

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Tweak a database 6 gün left
  ONAYLI

  I have a database that tracks uploaded receipts and converts them into points that people can use to purchase items. I'd like to add two tweaks to the admin area 1. Send an email when a purchase is made 2. Admin can currently manipulate the points manually. I want to be able click a button that makes a purchase for them and thus do what I need for number one as well.

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  I am looking for a candidate who is experienced in data mining and has hands-on experience in MS-Excel.

  €258 (Avg Bid)
  €258 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  Hello, I am looking for an experienced personal assistance to carry out daily tasks online each day. Duties include - Time management Data Entry Submission Checking and general due diligence. Recruitment A successful applicant should message me first telling me about themselves

  €67 (Avg Bid)
  €67 Ortalama Teklif
  109 teklifler

  ...Android tablets. Sport coaches are checking the game real-time. When there are some actions at the field, sport coach can use the action buttons (three for team A and three for team B and mark what of the three different actions was happening at the team and then track that to the field. The mark will be set up to the game field. (40 x 20 grid). At the same time the information is visible at the table, where there are first column the actions, in the second column there is number of marks and then at the third column, there is % from all the activities what the team has been done. NOTE!: Application is stand alone. No registration, information is not sent to server, nothing is loaded from the server. So only connectivity is that coach can send images via email or WhatsApp...

  €99 (Avg Bid)
  Garantili Mühürlü
  €99
  2 girdi
  €19 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  ...viewers can search and view the Published Article. • The portal will be embedded with payment gateway for necessary online transaction. SECURITY, AUTHENTICATION AND PERSONALISATION Two Level Security 1. Initial Signup process 2. Checking User Id and Password while Logging 3. After clearing userid and password, a user need to confirm identity through Email Notification or Mobile OTP SOFTWARE TO BE USED TO DEVELOP • HTML5 • XML • Bootstarp • Javascript • PHP or Server Side Scripting • MySql Database Note: The project should not be on any CMS technology like WORDPRESS, JOOMLA etc.. It should be strictly on coding. Any team or individual from india having experience can apply for the project. W...

  €511 (Avg Bid)
  €511 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Current WordPress website has some issues with the WP Mail SMTP, Yoast SEO, and WP Forms which needs to be resolved.

  €119 (Avg Bid)
  €119 Ortalama Teklif
  82 teklifler
  Email Marketing Work -- 2 6 saat left
  ONAYLI

  Can you send emails daily for 30 days per month? If so, bid on this project and answer the following questions: 1. What experience do you have in email marketing? 2. Can you work as a full-time email marketing staff on a salary basis? 3. How much salary would you like to earn to send about 500 emails daily for 30 days every month? 4. Why should we hire you for this job instead of other freelancers? what makes you unique or better than others for this job?

  €418 (Avg Bid)
  Acil
  €418 Ortalama Teklif
  54 teklifler

  ...visitor’s email address and emails them random XKCD comics every five minutes. app should include email verification to avoid people using others’ email addresses. image should go as an email attachment as well as inline image content. can visit programmatically to return a random comic URL and then use JSON API for details make sure your emails contain an unsubscribe link so a user can stop getting emails. Since this is a simple project it must be done in core PHP including API calls, recurring emails, including attachments should happen in core PHP. Please do not use any libraries. 2. Email Github timeline updates Please create a simple PHP application that accepts a visitor’s email address and

  €1390 (Avg Bid)
  €1390 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I want another website data in my database. Also, when that data gets updated it will updated my database too. this is website, the table data I want on my database.

  €104 (Avg Bid)
  €104 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Looking to hire a developer that can assist with software platform - in particular back end Restore Database (AWS) Migrate EC2 classic to VPC (AWS) Get software back up & running - apps and dashboards aren't working as can't access Database Website for background - Apps in both iOS & android -

  €356 (Avg Bid)
  Acil Gizlilik Anlaşması
  €356 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Email Marketing 6 gün left
  ONAYLI

  hello, i want to sent 100k per day emails with my offer link , need best inbox setup

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  20 teklifler