Coldfusion textarea word count işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  150,007 coldfusion textarea word count iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Farklı metinler arasındaki farkları worde/google dökümanlara işleyebileceğim bir arayüz istiyoruz. Bu farklar aynı şekilde excele/google tablolara liste olarak aktarılabilsin. Aktarılan listelerde görülen metinler arasındaki benzerlik ve farklar oran olarak görülebilsin. İstenenlerle ilgili ayrıntılı açıklamalar ve örnek dosyaları ekledim, indirip inceleyebilirsiniz. Bu bir araştırma projesi kapsamında isteniyor. Yani aynı zamanda araştırma projesinde görev almış olacaksınız.

  €828 (Avg Bid)
  €828 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...aktarılabilsin. Aktarılan listelerde görülen metinler arasındaki benzerlik ve farklar oran olarak görülebilsin. İstenenlerle ilgili ayrıntılı açıklamalar ve örnek dosyaları ekledim, indirip inceleyebilirsiniz. Bu bir araştırma projesi kapsamında isteniyor. Yani aynı zamanda araştırma projesinde görev almış olacaksınız. I want an modul which I can compare the differences between different texts in word / google documents. These differences must can be transferred to excel / google tables as a list in the same way. The similarities and differences between the texts in the transferred lists can be seen as a ratio. I have attached detailed explanations and sample files about what is wanted, you can download and review. This is requested...

  €892 (Avg Bid)
  Yerel
  €892 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  sitesinin kopyasını sayfasında türkçe/ingilizce olarak yayınlanmasını, hazırladığımız makaleleri bu sayfaya eklenmesini istiyoruz. İşin taslağının 1 hafta içinde tamamlanarak yayına alınması gerekiyor.

  €165 (Avg Bid)
  €165 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  json olarak üretilen sınav sorularının word ve pdf e dönüştürülmesini istiyoruz. PHP

  €342 (Avg Bid)
  €342 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  türkiye dating sektörü ( arkadaşlık, flört, evlilik siteleri ) ile ilgili makaleler, detaylı veriler, istatistikler. güncel verileri arıyorum… en büyük sitelerin üye sayıları, yıllık ciroları, faal üye sayıları ve bunların cinsiyet, yaş, şehir, ülke verile... güncel verileri arıyorum… en büyük sitelerin üye sayıları, yıllık ciroları, faal üye sayıları ve bunların cinsiyet, yaş, şehir, ülke verileri vs. lütfen googledan herkesin bulacağı verileri teklif etmeyin ! I am looking for info and statistics about 2000-2019 of Turkish dating sector and dating business, about dating- marriage web sites.. for example, top 100 Turkish dating sites, members count, gender, top 50 Turkish dating ...

  €122 (Avg Bid)
  €122 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Birden çok metni karşılaştırıp aralarındaki farkları satırların yanına hangi metinde nasıl geçtiğini gösterecek şekilde not eden ve bu farkların bir raporunu sunan bir word eklentisi ihtiyacım var. Makale çalışmalarımda kullanacağım. Vakit sorunum yok.

  €181 (Avg Bid)
  €181 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Benim için Word ya da benzeri programlarla çalışacak birden çok metni karşılaştırıp bu metinlerdeki farklılıkları dipnotla gösterecek ve ayrıca listeleyecek bir eklentiye ihtiyacım var.

  €1246 (Avg Bid)
  €1246 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  We need English(UK) pronunciation for 27 words (soft tone for kids). And this work must be completed very quickly.

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  TEXT EDITOR Bitti left

  Resimdeki gibi bir text editör istiyorum. Resim yükleme butonu da olacak. Resim yüklendiğinde resim gözükmeyecek, sadece resmin linki gözükecek textarea içerisinde. Bkz, spoiler, url, image btonları olacak sadece.

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  40-60 dakikalık ingilizce vidyolar var genel olarak röportaj ya da konferans şeklinde bunların düz yazı şeklinde Türkçe olarak worde dökülmesini sağlayacak bir freelancer arıyorum. Youtubedan vidyolar veya ses kayıtları şeklinde olacak. Sürekli bir iş, vidyo başı 15 TL ödeyeceğım.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba bir scripte ihtiyacım var. Adı kelime üretici olacak. Ben harfleri gireceğim. Bana database deki wordlisten anlamlı olan kelimeler üretecek. Joker harf seçebilme seçeneği olacak. Sonuçlar kısmında 8-7-6-5-4-3 harfli ve jokerli kelimeler sıralanacak. Bu scripti ne kadar zamanda ve ne kadar ücrete yazabilirsin? Kolay gesin

  €201 (Avg Bid)
  €201 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Harfler kullanılarak Türkçe kelimeler oluşturulacak. Bana database deki wordlisten anlamlı olan türkçe kelimeler üretecek. Joker harf seçebilme seçeneği olacak. Sonuçlar kısmında 8-7-6-5-4-3 harfli ve jokerli kelimeler sıralanacak.

  €247 / hr (Avg Bid)
  €247 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Establishing a web service - API for a web page. Code written as C# NVC but any ...questions from a website, API will retrieve pre-defined SQL data from remote server, prepare a pre-defined pdf report and bring it to the client. While doing this, API will count and record the number of usage to the log where the database is. Project to be completed in one month. Son kullanıcının web sayfası üzerinden cevaplayacağı 9 soru ile; ilgili Web API, Uzaktaki bir Server' dan önceden belirlenmiş SQL'leri kullanarak aldığı veriler Yardımı ile oluşturacağı yine formatı ve içeriği önceden belirlenmiş PDF formatında ki raporu İstemci tarafına getirecek. Web API bu işlemi yaparken Database in olduğu server a count atacak(log file). Proje Süresi: 1 ay ...

  €1093 (Avg Bid)
  €1093 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olma...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Matlab ile bir video içerisindeki daireleri tespit eden ve saydıran bir programa ihtiyacımız var. Aynı zaman da bu programa bir arayüz yaratmak istiyoruz. We need the source code of the program which has written with matlab and can detect circles and count them.

  €27 - €221
  €27 - €221
  0 teklifler

  Merhabalar ben bir tercüme bürosunda proje koordinatörüyüm. Elimizde 300 sayfalık bir .doc formatında yazılmış bir tercüme var, bu projeyi sizlerden birebir .pdf formatına ve baskıya hazır haline getirilmesini istiyorum.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  sizinle iletisime gecmek icin bole bir yapi kullandim

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, ogretmenler icin ms word un online halini php sitemde online calisabilecek sekilde istiyorum. boyle bir yazilima ihtiyacim var. aslinda ms wordun degilde ilgili yazı fontunu sistem a4 e yazacak ilgilenen mesaj atarsa daha detayli anlatacagim. 1-sıte adresine girildi , font sececek, buyukluk, sececek ve ıstedgını yazcak a4 gomulu bir kagitta olablir ms wordle ugrasmak zorunda kalmayiz. resme bakarsaniz sevinirim.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Re-type an bundle of English PAGES...MICROSOFT SM WORD-- 3935

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Re-Type Edit A PDF Document into Ms Word- Native (177pages)

  €467 (Avg Bid)
  €467 Ortalama Teklif
  102 teklifler

  Re-Type Edit A PDF Document into Ms Word- Native (177pages)

  €462 (Avg Bid)
  €462 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  Re-type an bundle of English PAGES...MICROSOFT SM WORD-- 52513

  €495 (Avg Bid)
  €495 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Do you need a reliable and professional virtual assistant for Data Entry, WordPress and MS word? Yes, you are in the right place. I will convert the PDF file to MS Word. The work will be very clean.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  78 teklifler

  Re-type an bundle of English PAGES...MICROSOFT SM WORD-- 52511

  €386 (Avg Bid)
  €386 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  Re-type an bundle of English PAGES...MICROSOFT SM WORD-- 5802

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  67 teklifler

  Re-type an bundle of English PAGES...MICROSOFT SM WORD-- 4575

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Re-type an bundle of English PAGES...MICROSOFT SM WORD-- 4565

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  37 teklifler

  i want to migrate my site from wordpress to shopify and also start international shipping with dhl. I already have a dhl account . this has to be integrated with the new shopify website

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  22 teklifler
  €279 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  €236 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  €11 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler
  €11 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  1. mobile app/web () - restaurant name - average delivery time - delivery fee - review (rating) count - minimum basket size 2. Tripadvisor - restaurant name - city - address (please make sure they are google maps compatible format) - rating - cuisine - tel number Note: - cities in scope: Velenje / Ptuj / Domžale / Nova Gorica / Murska Sobota - please make sure you pay attention to slavic language: č-ž-š-ć (must be included) - Registration is free. Please post all bids with following answer: 1) How much time do you need? 2) What is the price of the project/task? 3) What additional things you need to know?

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  13 teklifler
  Word file work 6 gün left

  Hi I need some formatting for my word file Thanks

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  We need to deliver a Safety and Prevention document at work. So far we have assembled much input and collated most of it in a Word document. However, some of the text is in Dutch while it should be in English, and the text is horribly formatted. Therefore, the assignment consists a document of approximately 12.500 words on which should happen: - Proofread all English text - Formatting the document ○ Apply consistent formating across the document ○ Apply consistent branding & colors (see for branding reference) ○ Apply consistent formating of tables ○ Apply correct headings and numbering ○ Apply numbering using multi-level listings ○ Apply number paging ○ Insert page breaks after each chapter ○ Proper use of alineas ○ Make the document ready-to-use

  €110 (Avg Bid)
  €110 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Hello we need an aggregator can scour Se and web and find results for query and put into spreadhseet See the complete info inside the file Budget $117-$225

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  NATIVE ENGLISH ONLY!!.....!!Rewrite / Expand on 8200 Word Article.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler
  €17 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  NATIVE ENGLISH ONLY!!....!!Rewrite / Expand on 8000 Word Article.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Change Re-type an bundle of English PAGES...MICROSOFT SM WORD-- 02705

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  I want to be able to upload a list of songs using there unique identifier (ISRC Code) I want to return the Playcount/Stream Count of each song for the last 3 years, ideally on a month by month basis. I'm open to Playcount/Stream Count data from any of the digital service providers - Spotify or YouTube or Amazon Music or Apple music. I want the results returned in a CSV File.

  €45 / hr (Avg Bid)
  €45 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  NATIVE ENGLISH ONLY!.....Rewrite / Expand on 6841 Word Article.

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Re-type an bundle of English PAGES...MICROSOFT SM WORD-- 0471881

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler
  €442 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Looking for Competitive exams, English comprehensive passage creations. Per passage, the word count should be less than 600 words and also need to be accompanied by 6 MCQs. This project consists of 30 passage creations. These passages should not have any copyright violations.

  €118 (Avg Bid)
  €118 Ortalama Teklif
  12 teklifler
  €247 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Re-type an bundle of English PAGES...MICROSOFT SM WORD-- 0471879

  €361 (Avg Bid)
  €361 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Re-type an bundle of English PAGES...MICROSOFT SM WORD-- 137934

  €366 (Avg Bid)
  €366 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  Re-type an bundle of English PAGES...MICROSOFT SM WORD-- 1881

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  NATIVE ENGLISH ONLY!.....Rewrite / Expand on 6887 Word Article.

  €50 / hr (Avg Bid)
  €50 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler