Companies looking virtual assistant india işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  591,715 companies looking virtual assistant india iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Hello, I am looking for a developer for my project, and I want to develop a digital wallet application similar to Wise. This project includes creating a secure and user-friendly mobile application where users can perform financial transactions such as sending money, making purchases, currency exchange, and more. Project Objectives: Enable users to perform fast and low-cost money transfers between different currencies. Allow users to create and use virtual cards for online shopping. Facilitate cryptocurrency buying and selling for users. Ensure secure payment transactions. Functional Requirements: User registration and identity verification. Deposit and withdrawal of funds. Money transfer functionality. Creation and usage of virtual cards. Currency exchange transact...

  €9518 - €19035
  Acil Mühürlü
  €9518 - €19035
  15 teklifler

  Monthly full-time Looking for a Turkish assistant to work remotely in Turkey and I would like to mention that my origin is Kurdish. This position is for male candidates only. For this position you will need a fast internet connection and a performing computer. Your reactivity and skills with the internet are important to me, as you will need to have these skills to successfully perform the tasks you will be assigned. You must also be willing to learn new skills as this role offers many development opportunities. Your main task is to assist me from Monday to Thursday and Saturdays from 8:00 am to 9:00 pm. This position will be rewarded with a salary of 5110 TL. Regardless of your location, you are welcome to apply if you have a reliable internet connection and a performing ...

  €224 (Avg Bid)
  Acil
  €224 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  TR-Taslak text halindeki projenin tüm aşamalarını yapacak ekip ya da ekip kurabilecek lider ruhlu bir arkadaş arıyoruz. Text görüşmede verilecektir, aradığımız en büyük şart şirket olması ve tecrübe. EN-We are looking for a team leader or someone who can form a team to carry out all the stages of a project in draft form. The text will be given in a text conversation, and the main requirement is that they have experience and are a compan

  €2141 (Avg Bid)
  €2141 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Tesla Aksesuarları ve Parçaları satış şirketi olarak Satış Ortağı arıyoruz. Satış Ortağı kendi yöntemleri (instagram, facebook, discord,) veya google her nerede iyi bir şekilde pazarlama yapabilirse uygun olur. Satış ortağına vereceğimiz kod ile satış ortağı kendi satışını yaparsa karşılığında komisyon ödenecektir.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Finans ve oyun pazarında yer alan şirketimiz için Türkçe bilen/konuşabilen ve anadili İngilizce olan freelance bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Devamlı ve uzun soluklu bir proje olacak. -- We are looking for a native English translator who can speak Turkish for our company in the finance and gaming market. The project will be an ongoing project.

  €368 (Avg Bid)
  €368 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Türkiye'de (tercihen istanbul'a yakın) kalıp kesim fabrikalarını bulmamız gerekiyor, (Kesim kalıpları, Kutu kesim kalıpları) Must do Internet research in Turkish to find necessary companies. We need to find die cutting factories in Turkey (preferably close to istanbul), (Cutting dies, Box cutting dies)

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Salam, men virtual memory simulator tetbiq etmeliyem bu dillerin birinde C/C++/Java/Python. komek ede bilersiz? maraqlansaniz elave fayllar var orda daha etrafli izah olunur menden teleb olunan.

  €95 (Avg Bid)
  €95 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Trophy icon Logo Tasarım Yarışması Bitti left

  ...kadar tasarımlarınızı bekliyoruz. Tasarımlardan beklenenler hakkında detaylı bilgiye ekli dosyadan ulaşabilirsiniz. -CESummit is looking for a new logo as one of the biggest events of IACES METU LC. We are accepting the designs until 30th October. Attached document includes detailed information about what we expected from a design. What is CESummit? CESummit is one of the biggest and most prestigious events which IACES METU LC organizes every year. The event, CESummit, comprises several seminars and workshops that create an environment for the students, which are mostly from civil engineering, architecture, city and regional planning etc., to connect with companies directly, creating contacts, learn newest technologies in our sector and socialize with their colleagues. CE...

  €23 (Avg Bid)
  €23
  40 girdi

  Hello, I'm doing sales marketing. I give $ 10 share from the products I sell, $ 20 from the product like $ 100, and $ 10 from the products sold like $ 60. The only thing you need to do is share the link of that product and sell it to you, usually America, Canada, India and other European countries. Merhaba ben satış pazarlamacılığı yapıyorum. Sattığım ürünlerden 100 dolar gibi üründen 20 dolar 50 ve 60 dolar gibi satılan ürünlerden 10 dolar pay veriyorum . yapmanız gereken tek şey o ürünün linkini paylaşıp satmanız satacağınız ülkeler genellikle amerika kanada hindistan ve diğer avrupa ülkeleri olacak .

  €10 - €29
  €10 - €29
  0 teklifler

  Arkadaşlar projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapabilecek arkadaşlar ulaşsınlar. istediğimiz uygulama detaylı video yu izleyebilirsiniz aynısını istiyoruz. Friends are the software to choose our products for our project, the customer comes to our workplace and designs his own product with a touch monitor. There is a detailed explanation in the visual and video.

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Yenidoğan Ecza Deposu LTD.ŞTİ ilaç ve medikal ihracatı yapabileceğimiz şirketler arıyoruz. Yenidoğan Ecza Deposu LTD.ŞTİ We are looking for companies that can export pharmaceuticals and medical products.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Linode de bulunan ubuntu sunucumun imajını alarak lokalde sanal makine olarak çalıştırmak istiyorum. Sunucuya ssh ile bağlantı yapılabiliyor. Yedek alınarak sanal makine kurulumu yapılacak. I want to take the image of my ubuntu server in Linode and run it locally as a virtual machine. The server can be connected via ssh. Virtual machine setup will be done by backup.

  €146 (Avg Bid)
  €146 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Çevrimiçi başvurumuzu (php, laravel, açısal1) ve REACT'e yönlendiren bir refactor alabilen bir ön uç ya da tam yığın adamı arıyoruz. Aradığımız adam eski web sitemizi YALNIZCA geliştiren, sadece makbuzlarımızla veya önerilerimizle, mükemmel kalitede kodlama ve grafiklere sahip mükemmel bir algıya sahip olmalıdır. İyi yazı tipleri, iyi renkler, harika kontrast uygulanmalıdır.

  €486 (Avg Bid)
  €486 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  I'm looking for a seo expert on my website I have 10 words, they need me to upgrade my budget is between 200-500 €

  €301 (Avg Bid)
  €301 Ortalama Teklif
  79 teklifler

  Looking for android memory game designer - Hafiza geliştirici basit grafikli ve basit arayüzlü android oyun tasarlayacak yetenekli bir arkadaş arıyoruz.

  €1216 (Avg Bid)
  €1216 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Güzel görünümlü ve basit görünümlü bir kartvizit yapıyorum

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  unity bilen sureci devam eden projemizin kucuk bir kismini biterecek ve yeni projelerde de bize destek olabilecek birisini ariyoruz.

  €380 (Avg Bid)
  €380 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  €862 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Özgür Bey merhaba, Bir ilanınızı okudum. İzmir civarında oturan Virtual Assistant arayışınız olduğunu gördüm. Ben 1 ay sonra Urla' ya taşınmak istiyorum. Virtual Assistant olarak çalışma arzusundayım. Profilimi LinkedIn üzerinden de inceleyebilirsiniz. Teşekkür ederim, Elif Önkuzu (@)

  €238 (Avg Bid)
  €238 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  satın almış olduğum wordpress iş kariyer sitesinin kurs arama ve kurs ilanı sitesi olarak kullanılması amacıyla sitenin her tarafındaki iş ile ilgili ifadelerinin kurs ifadelerine dönüştürülmesi gerekmektedir. jobs->trainings, companies->training providers, job categories-> training categories gibi. siteye admin, kurs sağlayıcı ve kurs arayan profilleri ile girip karşılaşılan iş ile ilgili her terimin kurs ile ilgili benim ileteceğim terimlere dönüştürülmesi beklenmektedir. İş wordpress template'inin hosting alınmış sunucuya yüklenmesi, tüm alanların dönüştürülmesi ve sitenin sağlıklıo bir şekilde yayına alınmasını içermektedir. Sonrasında devam işi niteliğinde 2. bir iş olarak SEO, adwords vb...

  €205 (Avg Bid)
  €205 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  ...CARDS,KARMA KOIN GIFT CARDS,LEAGUE OF LEGENDS GAME CARDS,MINECRAFT GIFT CARDS,NINTENDO WII POINTS GIFT CARDS,PLAYSTATION NETWORK GIFT CARDS ürünleri hakkında nasıl kullanılır nasıl üyelik açılır ayrı ayrı resimli ve açıklamalı makaleler yazılmalıdır. Her bir ürün makalesinde en ucuza 'dan alınabileceği mutlaka eklenmelidir. 3. proje: sitemiz var bitcoin bakiyelerini virtual card şekinlinde pazarlıyoruz. bitcoin alış satışı ile ilgili mobil ödeme ile bitcoin satın alma, kredi kartı ile bitcoin satın alma, havale ile bitcoin satın alma, paypal ile bitcoin satın alma, steam cüzdan kodu ile bitcoin satın alma, amazon gift card ile bitcoin satın alma, itunes card ile bitcoin satın alma, facebook gift kart ile bitcoin satın alma, g...

  €381 (Avg Bid)
  €381 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Değiştirebileceğimiz 3d değişken haritalar üzerinde karakterin vr kamerası ile gezinmesi

  €148 (Avg Bid)
  €148 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Kamusal alanda yayın yapacağımız ekranlar için kanal ismi arı ekranlar hareketli alanlarda olacaktır. Bu ekranlarda reklam, güncel haberler ve eğlenceli videolar yayınlanacaktır. Kanal ismi için ipuçlarımız."Digital media, Mobil, Moving Media" We are looking for a channel name that will broadcast in puclic space. Some of the screens will be in the moving spaces. There will be advertisings, news and funny videos in those screens. Key words are for this channel: Digital Media, Mobility, Moving Media etc. For more information you can contact with us.

  €30 (Avg Bid)
  Acil
  €30 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  logo design for companies producing LED fixtures led armatürleri üreten firma için logo tasarımı,

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  Proiect php Bitti left

  Magazin virtual

  PHP
  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...traditionally a manufacturer who supplies to the building and construction industry. We have great exposure with our current website, getting approx. 2000 hits per month. We wish to transition to supply and delivery of handrail and balustrade componentry via a shopping cart. We are in the process of updating our website and have commissioned our website designer. We have the approval of supplier companies to use their products and catalogues to start a profile of products suitable for distribution, further we have our own custom fabricated products to add to this portfolio. We have a staff member whom is going on maternity leave very shortly. She has been working through, in conjunction with our website designer, the functionality and structure of the website shopping cart. W...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...traditionally a manufacturer who supplies to the building and construction industry. We have great exposure with our current website, getting approx. 2000 hits per month. We wish to transition to supply and delivery of handrail and balustrade componentry via a shopping cart. We are in the process of updating our website and have commissioned our website designer. We have the approval of supplier companies to use their products and catalogues to start a profile of products suitable for distribution, further we have our own custom fabricated products to add to this portfolio. We have a staff member whom is going on maternity leave very shortly. She has been working through, in conjunction with our website designer, the functionality and structure of the website shopping cart. W...

  €409 (Avg Bid)
  €409 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Logo Tasarım Bitti left

  ------English------- We need a logo for our new company which will be used in our new web site. The field of activity of our company is virtual reality applications using head mounted displays like Oculus Rift. The logo must be at least in 3 colors. More details will be provided when job is assigned. -----Turkish------Türkçe--------- Yeni firmamız için kullanılacak bir logo tasarımı gerekmektedir aynı zamanda bu logoyu firmamızın web sitesinde de kullanacağıızın faaliyet alanı sanal gerçeklik uygulamaları bu uygulamalar kafaya monte edilen bir cihazla ekranda gözüken bir uygulamadır yani Oculus Rift da en az 3 renk ve 3 çeşit olarak seçenek sunulması beklenmektedir ve bu 3 çeşit arasından birisi seç fazla ...

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  ------English------- We need a logo for our new company which will be used in our new web site. The field of activity of our company is virtual reality applications using head mounted displays like Oculus Rift. The logo must be at least in 3 colors. More details will be provided when job is assigned. -----Turkish------Türkçe--------- Yeni firmamız için kullanılacak bir logo tasarımı gerekmektedir aynı zamanda bu logoyu firmamızın web sitesinde de kullanacağıızın faaliyet alanı sanal gerçeklik uygulamaları bu uygulamalar kafaya monte edilen bir cihazla ekranda gözüken bir uygulamadır yani Oculus Rift da en az 3 renk ve 3 çeşit olarak seçenek sunulması beklenmektedir ve bu 3 çeşit arasından birisi seç fazla ...

  €10 - €29
  €10 - €29
  0 teklifler
  Logo Design Bitti left

  ------English------- We need a logo for our new company which will be used in our new web site. The field of activity of our company is virtual reality applications using head mounted displays like Oculus Rift. The logo must be at least in 3 colors. More details will be provided when job is assigned. -----Turkish------Türkçe--------- Yeni firmamız için kullanılacak bir logo tasarımı gerekmektedir aynı zamanda bu logoyu firmamızın web sitesinde de kullanacağıızın faaliyet alanı sanal gerçeklik uygulamaları bu uygulamalar kafaya monte edilen bir cihazla ekranda gözüken bir uygulamadır yani Oculus Rift da en az 3 renk ve 3 çeşit olarak seçenek sunulması beklenmektedir ve bu 3 çeşit arasından birisi seç fazla ...

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhaba, VMware SDK / Api kullanılarak, admin tarafından bir windows uygulaması olarak Virtual Hostlar yönetilebilecek, talep doğrultusunda oluşturulabilecek Power On / Off / Suspend / Reset işlemleri yapılabilecek. User tarafında tekrar kurulum, power işlemleri sunucu yük durumunu görebilecek. Daha detaylı için dilerseniz bilgi verebilirim.

  €385 (Avg Bid)
  €385 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...mantığı : --------------------------------------------------------------------------------------------------ENGLISH--------------------------------------------------------------------------------------- The student teachers and video conferencing, chat and meet in virtual classrooms of white wood. Questions, cameras, computers, or through the transfer of files to prepare in advance, you can easily share and tutoring during the course they want a software that virtual classes, private lessons, payment system on an hourly basis in accordance with the preference of the teacher who taught bought online should be a system that will pay up to minutes or hours outside of this system is web software, iOS (iPhone + iPad) | Android | Windows Mobile needs to yazılımları...

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...mantığı : --------------------------------------------------------------------------------------------------ENGLISH--------------------------------------------------------------------------------------- The student teachers and video conferencing, chat and meet in virtual classrooms of white wood. Questions, cameras, computers, or through the transfer of files to prepare in advance, you can easily share and tutoring during the course they want a software that virtual classes, private lessons, payment system on an hourly basis in accordance with the preference of the teacher who taught bought online should be a system that will pay up to minutes or hours outside of this system is web software, iOS (iPhone + iPad) | Android | Windows Mobile needs to yazılımları...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I am looking for technical instructions on how to open my Patreon on YouTube. This includes the following specific instructions: - URL assignment - Attaching Patreon link to videos - Attaching Patreon to video descriptions Ideal Skills and Experience: - Familiarity with both Patreon and YouTube platforms - Experience in attaching links and URLs to videos and descriptions I have used one of the platforms before and would prefer to receive the technical instructions within a few days.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Create an android app that takes control of my smartphone camera and play selected video or picture from phone memory. Virtual camera must work while camera is used by other apps. Must be easy to use.

  €91 (Avg Bid)
  €91 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Project Description: - I am looking for a freelancer who can help me find and set up a current account for a rummy app in Bangalore. - The ideal freelancer should have experience in setting up current accounts for mobile applications in the banking sector. - The project requires a current account with both online banking capabilities and a high transaction limit. - The freelancer should be able to provide assistance in setting up the account, including guiding me through the process and helping with any necessary paperwork. - The selected freelancer should be familiar with the banking requirements and procedures in Bangalore. - The project is time-sensitive, so the freelancer should be able to complete the account setup within a specified timeframe.

  €203 (Avg Bid)
  €203 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I am looking for a skilled developer to create a logistics platform that will facilitate a transparent partnership between clients and logistics companies. The platform should have the following features: - Facilitate RFQ or Quotation - Clients should be able to upload their shipping data to get quotations from multiple Logistics Service Providers on demand. - Track and Trace functionality: Clients should be able to easily track and monitor the progress of their shipments from quote to delivery. - Real-time notifications: The platform should provide real-time updates to clients regarding the status of their shipments, such as when it is in transit or has been delivered. - Online document management: Clients should be able to securely upload and manage their shipping documen...

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Objective: Create a web application where users set and monitor personal goals. As they achieve these goals, they nurture and grow a 2D virtual garden, fostering a sense of accomplishment, competition, and community. Features and Specifications: User Management: Registration with email verification. Profile management: profile picture, bio, garden preferences. Secure login, password recovery, and logout. 2D Garden Dashboard: Grid-based garden interface. Interactive plants that display associated goal details upon clicking. Different garden themes for background customization. Goal Management: Goal setting with descriptions, deadlines, and milestones. Visual progress tracking that aligns with plant growth. Milestone manager for goals with multiple tasks. Drag & Drop Interaction:...

  €560 (Avg Bid)
  €560 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I am looking for a person based in Dubai familiar to automotive industry who can source car parts, arrange delivery to Armenia. The perfect candidate shall be able to communicate in English or Russian, able to visit car spare parts reseller shops, discuss details of car parts. Buy car parts and ship them to Armenia. This is a long term cooperation. We will be working through freelancer platform for safety of work.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler
  virtual assistant -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  Hello, I am looking for a virtual assistant. I need someone to help me manage projects and build an Instagram group. You will interact with people/manage the account. I will provide pictures and text for the post. But, you will need to do the rest. Page will already be created. I will also need the assistant to be in charge of hiring people to do other task related to the project. $250 month. Must have experience. Thank you Tasks: - Social media management Schedule: - No specific schedule, tasks will be assigned as they come up Experience: - Prefer an intermediate level of experience in a virtual assistant Ideal Skills and Experience: - Proficient in social media management and marketing - Knowledgeable in various social media platforms - F...

  €326 (Avg Bid)
  €326 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  Hello Freelancers, We are in search of a dedicated and experienced Shopify Administrator to join our team on an ongoing basis. The ideal candidate will focus on day-to-day product management across various sales channels, ensuring seamless syncing of product listings and maintaining connections with platforms such as Amazon, Walmart, Macy’s, Google, Facebook and Instagram, Youtube, and Twitter for 2 apparel online stores. Responsibilities: Manage and update product listings on Shopify. Ensure accurate inventory management. Monitor and update product descriptions, images, and pricing. Upload and maintain new products. Navigate and troubleshoot issues on Amazon Seller Central. Able to communicate clearly and effectively. Able to take on different kinds of tasks as needed. Requireme...

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  31 teklifler
  Looking Copy paste workers 6 gün left
  ONAYLI

  Hello i am in need some freelancers who could help me in this project i will give you all the required information to batter understand what is needed to be done newbies are preferred must be good English and typing speed. want to work asap so please submit proposal active freelancers

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  48 teklifler

  I'm looking for an assistant to help me manage my group page on Facebook. This involves monitoring the comments and responding to them- usually using Pre-written answers (written by me). Responses should be made continuously throughout the day - so it is a job that can be done in addition to your regular work. I'll write the text - in most cases I need someone to copy& paste it from a google doc. If you feel confident that you have the skillset necessary for this job, I look forward to hearing from you!

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  36 teklifler
  Admin Assistant 6 gün left

  I am looking for an Admin Assistant who can assist me with email management. The ideal candidate should have experience in real-time email management using Google Workspace. Specific tasks for this role include: - Monitoring and organizing incoming emails - Responding to emails promptly and professionally - Managing email folders and labels - Flagging and prioritizing important emails - Archiving and deleting unnecessary emails Skills and experience required: - Proficiency in email management using Google Workspace - Strong organizational and time management skills - Excellent written and verbal communication skills - Attention to detail and accuracy in email handling - Ability to work in a fast-paced environment and meet deadlines If you have experience in real-time emai...

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  landing page changes to make it look small...i mean when i zoom out to 70% ,,page is looking perfect,,,i want you to make this change in my html code..

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  I am looking for an experienced part time Personal Office Assistant to help me with my day-to-day tasks that primarily included retrieving incoming documents, transferring them to a digital holding folder and logging the receipt of the documents and providing a follow up list of missing documents. Familiarity with Excel, Word is a must. Knowledge of Drop box and Google Sheets may be required to complete the tasks. . Access to Zoom of Google Meets is highly desirable for training sessions. Data entry skills, organization skills, knowledge of Excel and follow up are the top priorities.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  45 teklifler

  I am looking for a graphic designer who specializes in print design. Specific requirements for the project include: - Creating visually appealing designs for print materials such as brochures, point of sales material for desk exposure or windows shop - Incorporating specific ideas and concepts provided by me into the designs. - Adhering to specific color preferences that I have for the project. - Ensuring that the designs align with my brand identity and overall theme. Ideal skills and experience for the job: - Strong proficiency in graphic design software such as Adobe Photoshop and Illustrator. - A keen eye for detail and the ability to create visually engaging designs. - Knowledge of color theory and the ability to effectively incorporate specific color preferences into the de...

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  135 teklifler

  I am looking for a script that would generate live sporting events for all sports internationaly covering only English speaking channels (UK, USA, Australia, and South Africa india amongst others ). The script should focus specifically on English-speaking countries and produce the data output in plain text format. The script should be able to generate fixtures listing on every network that shows English speaking sports channels. I need a reliable script that is able to generate accurate fixtures from across different networks. If you have experience or knowledge in developing such a script, please don't hesitate to reach out to me and we can put it to test .

  €123 (Avg Bid)
  €123 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  Instagram VA 6 gün left
  ONAYLI

  **Instagram VA** We are seeking a highly organized and detail-oriented Virtual Assistant (VA) to join our team. As a VA for Instagram your primary responsibility will be to spend approximately 4-5 hours daily setting up profiles, posting reels and following people. Responsibilities: - Follow and unfollow people off a specific list -Set up multiple profiles by posting pictures and changing name, bio -Repost Reels Requirements: - Excellent attention to detail and the ability to identify potential mod els based on specific criteria. -The english should be good enough to be trained in english in a call -Internet Speed should be above 150Mbs (Please add a screenshot of an internet speed test in the application, otherwise the application can't be considered -Good PC/Lapto...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  26 teklifler