Concept mood board design işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  209,968 concept mood board design iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba, ben ataman. İlkokul öğrencilerine kesirler öğretmek için kodladığım uygulamamda, süreci hızlandırmak için yardıma ihtiyacım var. İşe yarayıp yaramayacağı hakkında fikir vermesi için 'proof of concept' ayarında bir ürün çıkarmaya çalışıyorum, yani şimdilik çok verimli çalışması gibi hedeflerim yok, sadece çalışsın istiyorum. Bu kesirler uygulamasında kullanmak üzere,3 örneğini gönderdiğim animasyonlardan daha fazlasına ihtiyacım var. Çalışmak isterseniz bu üçünün kodlarını göndereceğim. (Animasyonların emulator'den kaydedilen ekran görüntüleri sorunlu.)

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Algılanmasını istediğim frekans grubu Schultmann rezonans frekanslarına benzer frekanslardır. Düşük frekanslar olduğu için anten, yükseltme devresi ve çevre birimleri...freebeatle ESP32 IOT. Zaman kısıtlıdır. Detaylı senaryo ektedir. Türkiye dışından da bu işe el atacak kişiler olabilir; The frequency group I want to be detected are frequencies similar to Schultmann resonance frequencies. Since there are low frequencies, antenna, amplifying circuit and peripherals need to work in harmony. I'll take care of the antenna part myself. simulation, printed circuit board diagram and software will be prepared according to the scenario I wrote. It needs to be written on the Arduino ide platform. The microcontroller I will be using is freebeatle ESP3...

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  MT6261 entegresini kullanan bir PCB design projem var. KiCad ile devreyi hazirladim ve PCBe ihtiyacim var.

  €121 (Avg Bid)
  €121 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yapılması gereken 2 küçük proje var. Kod C dilince olmalı ve KL25Z Freedom boardında olmalı. Biri otopark diğeri de projeyi yapana kalmış. Toplam Min 50$ verebilirim. İşi teslim etme süresine bakarak bu fiyat artabilir.

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba, Mips assmeblye yönelik bir projem var çok basit, PIC32MM Curiosity development board üzerinde 2 tane standart LED var. Timer0 kesmesi ile önce LED1 yanacak 2sn delay(yantimer0 kesmesi 2 sürecek). LED2 yanacak 2 sn delay, LED1 ve LED2 yanacak 2 sn delay, hepsi söncek 2sn delay sonra en başa yani her timer kesmesi olduğunda yeni statee geçmemiz lazı 6 saat içinde bitmesi lazım. Yardımcı olabilirmsiinz? board bende kodu yazarsanız ben test edebilirim.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Mips assmeblye yönelik bir projem var çok basit, PIC32MM Curiosity development board üzerinde 2 tane standart LED var. Timer0 kesmesi ile önce LED1 yanacak 2sn delay(yantimer0 kesmesi 2 sürecek). LED2 yanacak 2 sn delay, LED1 ve LED2 yanacak 2 sn delay, hepsi söncek 2sn delay sonra en başa yani her timer kesmesi olduğunda yeni statee geçmemiz lazı 6 saat içinde bitmesi lazım. Yardımcı olabilirmsiinz? board bende kodu yazarsanız ben test edebilirim.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Board to log sensor data from 16 Bosch BMI085. SPI interface between sensors and microcontroller. 100Hz data rate. PCB and software to be delivered

  €252 (Avg Bid)
  €252 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Fotoğraflarını eklediğim ürünün aynısından yapılması gerekiyor. Dokunmatik anahtar ve 3 farklı renk led olacak. Her dokunulduğunda diğer renge geçecek. Basılı tutulduğunda rengin parlaklığı değişecek (opsiyonel). Usb ile şarj edilebilecek. Ürünün aynısı Çin'deki meşhur sitede mevcut ancak Corona sebebiyle yerel üretim istiyorum. Yapabilecek elektronikçi arkadaşlar veya temin edebilecek arkadaşlar ile fiyata bağlı miktarı konuşuruz.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Şu an piyasada olan fakat bizim uygulama ihtiyacımıza cevap vermeyen, ısı yönetimi için bir elektronik ve elektromekanik aygıtın tasarımı, programlaması ve birkaç tane test prototipin üretimini yapabilecek bir bilgili arkadaşa ihtiyacımız bulunmaktadır. Bir arada kullanılacak teknolojiler ve ilgili çalışmalar şunlardır: 1- Rasberry ve logic devre proğramlanması 2- Wİ-Fİ board iletişim, komut gönderme ve veri alışverişi 3- Var olan teknolojilerle entegrasyon. Bu bilgiler ışığında, kendinden ve bileğisinden emin olan arkadaşları projemize teklif vermeleri için davet ediyoruz. Teklif edilen ücret, yapmak istediğiniz iş miktarına ve sizin teklifinize göre ayarlanacaktır. Örneğin, sadece kağıtta ve elektronik (kodlama gibi) b&...

  €1172 (Avg Bid)
  €1172 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Hello, We have an online course project. We want a lesson page which supports webrtc, real time whiteboard and also some other features. The features are; - Real Time - Adding pictures and updating the position and shape of these images - Adding files - Writing with different fonts and colors - Drawing with the mouse on the board, drawing types (thick thin silky gold polishing) - Ability to authorize students for writing - Live video / audio sharing from the camera - Authorization of cameras of students depending on the will of the teacher, if they want, students can enable their cameras too. - Live chat box - Ability to add slides and move on them and draw on them with mouse - Setting the necessary back-end of the software with comments on how to integrate. - A box to ask questions...

  €671 (Avg Bid)
  €671 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Proje kapsamında MVC vb teknolojiler kullanılarak Kullanıcı yetkilendirmeleri İş akışları Dash board raporlar Ve uygulama içinde yer alacak arayüzlerin yapılmasına ihtiyacımız vardır. Uygulama içinde gerekli tüm hesaplamalar tarafımızdan sağlanacaktır. Know how bizden teknoloji sizden!! Mevcut uygulamamızın yeni bir ortama taşınması işidir

  €3827 (Avg Bid)
  €3827 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Android Uygulaması Bir tasarımım zaten var Kurgu ve tüm ekranların concept tasarımları hazır sadede hazırlanması gerikiyor.

  €267 (Avg Bid)
  €267 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  İşletmelerde bir TV ekranında slayt gösterisi şeklinde yayınlanmak üzere grafiklere ihtiyaç duyulmaktadır. İşletmeye özgü fotoğraf, menü, kampanya bilgileri gibi materyaller verilerek etkileyici dijital afişler beklenmektedir. İçerik üretmede tasarımcı esnekliği olabilir Örneğin; bir fast food satış noktası için firma/ürün tanıtımları, menu board, kampanyalar, sosyal medya adresleri gibi bilgilendirme ekranları istenmektedir

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Mevcut ürünlerin çizimi, ürün ağaçları çıkarılması ve yeni ürün tasarımları.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Multiplayer Board Game Turkish Okey yaptırılıcak html5 node js

  €2345 (Avg Bid)
  €2345 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  askeri bir deniz aracı projesi. sevk sistemleri önemsenmeyip dış görünüşü ayrıntılı olarak modellenmiş render pozisyonuna hazır olması gerekmektedir.

  €152 (Avg Bid)
  €152 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Denim Conceptimiz için müşterilerimize verebileceğimiz unique logo tasarımı ve concept hikayesi geliştirmek isteriz. logo , concept görseli ve concept hikayesi Hang Tag e basılarak müşterilerimize dağıtılacaktır.

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Yeni Oluşturmaya başladığımız, Tüm APP leri ile birlikte lisansı satın alınmış IPS ( IP Board ) forum scriptimiz bulunmaktadır. Sitemiz Video Oyunları konsepti üzerine kurulmuştur, buna konsepte uygun kaliteli ve unique bir logo ya ihtiyacımız bulunmaktadır. Sitemizde Video oyunları ile ilgili, bilgi, Haber, ön inceleme, tam çözüm, test vs gibi içerikler barındırılmaktadır. Bilgilerinize.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  benzeri bir web sitesi istiyorum 'e toplamda 23 oyun var ben toplamda 7 oyun istiyorum.

  €2329 (Avg Bid)
  €2329 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba anuyadav1 gibi bir web sitesi yapmanı istiyorum. Şayet Teklifimle İlgilenirsen Geri Dönüş Sağlarmısın ? En Fazla 5 Oyun Yapılacak.

  €3105 (Avg Bid)
  €3105 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  benzeri bir web sitesi istiyorum 'e toplamda 23 oyun var ben toplamda 7 oyun istiyorum.

  €1397 (Avg Bid)
  €1397 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba anuyadav1 gibi bir web sitesi yapmanı istiyorum. Şayet Teklifimle İlgilenirsen Geri Dönüş Sağlarmısın ? En Fazla 5 Oyun Yapılacak.

  €1397 (Avg Bid)
  €1397 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  2 Farklı Concept Çalışma ve aşağıdaki boyutlara uyarlanması. 1000x408 307x285 851x315 470x246 700x700 %50 indirim konusunda duyuru planlıyoruz. Yaza uygun, renkli veya pastel tonlarda tasarımlara ihtiyacımız var. Kullanılabilir Kelimeler %50 İndirim İndirim Fırsatı Büyük İndirim Fırsatı Kaçırmayın SecilStore'un mağaza ve online satışta kendisine ait markaları. Seçil - Ilmio - Galaxi - SCL Tasarımda daha küçük olacak şekilde gerek görülürse kullanılabilir.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want to need only RFID reader PCB module with antena. I sent you an some pdf file for my pcb. you have to use MFRC522 NXP IC. You will give to us these pin on the board such as MFRC522 PINS (6 Sleep, 23 IRQ, 24 CS, 29 CLK, 30 MOSI, 31 MISO, VCC, GND ) I sent to Altium pcb file. you can see board dimensions. You can use only this area for pcb designing. You will calculate antena and other components like 0402 or 0603. You know. Best Regards.

  €310 (Avg Bid)
  €310 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhabalar, videosundaki programı yaptırmak istiyorum. Temel olarak follow-unfollow, board oluşturma, kelime arama vs. temel şeyler videodaki.

  €1313 (Avg Bid)
  €1313 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  board game Bitti left

  Kuralları ve detaylarını daha sonra paylaşacağım bir boardgame için tasarıma ihtiyacım var. Biraz orta dünya havası olması gerekmekte.

  €577 (Avg Bid)
  €577 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Digitale menu board tasarimlari yapiyormusunuz? Yapiyorsanuz sizinle konuyla alakali sizinle calismak istiyorum.

  PHP
  €28 - €233
  €28 - €233
  0 teklifler

  Digital menu board yazilimlari yapabilirmisiniz. ornekte oldugu gibi

  PHP
  €7 - €14 / hr
  €7 - €14 / hr
  0 teklifler

  Digitale menu board tasarimlari yapiyormusunuz? Yapiyorsanuz sizinle konuyla alakali sizinle calismak istiyorum.

  PHP
  €93 - €93
  €93 - €93
  0 teklifler

  Digitale menu board yazilimlari yapabiliyormusunuz. Musteri mune fiyatlarini diledigi zaman degistirebilsin musteri diledigi zaman urun resimlerine mudahale edebilsin.

  PHP
  €140 (Avg Bid)
  €140 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Digital menu board yazilimlari yapabilirmisiniz. ornekte oldugu gibi

  PHP
  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  This project is for digital signal board PCB design.

  €93 - €93
  €93 - €93
  0 teklifler

  Dosto, duniya me software industry, ek lauti industry he jisme profit percentage ki koi limits nahi hai. {020830685SK}Kyoki software ki kimat chahe kitni bhi ho lekin bikta 20 rs ki CD Mein. Esiliye BILL GATES pichle 20 salo se income me no. 1 hai. Ab Aap bhi full time/ part time kam karke is software industry me Kama sakte hai aur pa sakte hai holsale aur retail dono ka fayda. Yani 200% se 2000% ka profite margin. CHALLANCE: Duniya ke Kisi bhi ISO: 9001:2008 & 27001:2005 plane ya company me itna profite ho to hamari puri team kam se kam 5 lakh ke investment se apke sath kam karegi CONTECT: +91 8460003111 (Whatsup.)E-mail:

  €233 - €699
  €233 - €699
  0 teklifler

  Merhabalar, Televizyon sektöründe hizmet vermekte olan şirketimizin özel bir projesi için, kendi ürettiğimiz custom ARM donanımlar üzerinde çalışacak multimedia yazılım geliştirebilecek. C , C++ bilen yazılımcı arıyoruz. İyi çalışmalar.

  €7627 (Avg Bid)
  €7627 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I have a project done with Altium. The board is working but it needs some changes, I already made the changes in the schematic. I just need the layout to be updated and verified. There are about 20 netlist changes, none of them require the movement of parts of creating new ones. I need the updated PCB layout file and Gerbers for production. Thanks

  €108 (Avg Bid)
  €108 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Looking for a logo for my smokehouse cuisine concept.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  30 teklifler
  android custom key board 6 gün left
  ONAYLI

  android custom reply keyboard with smart replay reply data saved in firebases

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  We need a 24V PCB Designed to complete the following. 1. Full Tank Diverter - Tank Full Close Valve - Power Outage Close Valve 2. First Flush Device - No Rain (sensor not sensing rain) = Valve Close - Raining (sensor sensing rain) = Wait 3mins and open valve - Tank Full Close - Power Outage Close Valve the unit needs to charge batteries and shut valve if battery fails 240V mains power supply.

  €306 (Avg Bid)
  €306 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  I have an image I want to remake I attached it. I also want my baby picture drawn to look like me and added to the concept. The image I attached I want it exactly like that. The baby will be changed to my picture. I will attach a reference also. In the river bed, you can also add clear water slightly flowing. No ai image

  €140 (Avg Bid)
  Garantili
  €140
  1 girdi

  My client is a newly formed sports charity. They want a logo that will emulate a sporty feel but also encapsulates inclusivity for all genders, people with disabilities and the elderly. The charity is called "Beckenham Sports and Recreation Trust", but will be known as "BSART". The branding will need to consist of a wordmark of the words "BSART" as well as some freeh...be known as "BSART". The branding will need to consist of a wordmark of the words "BSART" as well as some freehand artwork as the symbol. Branding colours should be multicoloured/rainbow (similiar to PRIDE). I will need jpg, png files in high resolution. I will also need a favicon for website and the symbol needs to work as a profile image for social media. I attache...

  €56 (Avg Bid)
  Garantili
  €56
  65 girdi

  Need brand new website with branding. We are looking for professional consultant who can look through the website offer changes, or brand new concept, offer changes and project plan, SEO and timefram of reaching each goal. We sell clothing on online marketplaces and are looking to switch to out own website and sell all products on our website. To avoid auto bidz please mention Fashion word in subject so i can know you read the description. I have all database already for all the products. We also have very big database of previous customers: over 200,000 people. We need best stratagies to use all the tools and marketing to get to point. We are open to suggestions and ideas. Meeting deadlines is critical for us and any missed timeline will afftlect our relationship.

  €6888 (Avg Bid)
  €6888 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  ...product in a graphic that reflects it. We’re back with 18 new logos. Each graphic logo needs: -A unique font -Matching color scheme to the product -A design style that matches and makes it truly unique. -Fits in a 2000x870px bounding box. (Attached samples shown at 1/5 scale). -Final export of awarded and paid for designs will be requested in 3 or 4 sizes, with different image layers as .pngs on transparent backgrounds. These are NOT boring "company logos". These are creative EXCITING artistic product labels! Not “Text with image next to it”, but dynamic interactive logos. (See samples attached.) There are several logos, and 1 winner per logo design awarded for this run. We will pay $20 per winning logo. 18 winners. This is a private project, ...

  €19 (Avg Bid)
  Garantili
  €19
  28 girdi
  English French 6 gün left

  I need an audio book of 30500 words. It's an English conversion with French translation. Here is an example Although it's expensive, even if you pay 800€ in total, it's still a good deal. For $300, in ten days, in the end, we can go around Quebec, with a trip, which some people take two or three months to do. In addition, we will be accommodated on half board, and we will spend 7 nights in a 3-star hotel. And then, we will visit Quebec with an air-conditioned coach. And we will have a guide. "" "&q...

  €167 (Avg Bid)
  €167 Ortalama Teklif
  22 teklifler
  Blockchain social media 6 gün left
  ONAYLI

  I need a team of developers to help with the following concept built into an app. Time Village could be a thriving and diverse community where people from all over the world can connect and share their experiences, skills, and knowledge with one another. The platform could leverage blockchain technology to provide a secure and transparent environment where people can trade time and resources with each other. Users could access a variety of services and products, such as virtual education classes, counseling sessions, consulting services, and more. They could also earn and spend tokens,(earned through the creation of content and its trending performance) which could be used to purchase services or traded for other cryptocurrencies. (A token on an existing chain, not on its own.) Th...

  €2389 (Avg Bid)
  €2389 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  We are an energetic husband and wife team looking to launch ourselves into the gym fashion world. We need a great designer on board to work with us to get this off the ground with the opportunity should it go well, of working with us long term

  €1028 (Avg Bid)
  €1028 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Hi, We are a soon to be Top Rated Agency on upwork with 3 Freelancers on board. We are looking to hire a bidder on a retainer plus incentives model for our Mobile/Web Software business who can help us land good projects. Good for expert salespeople who want to explore a long-term opportunity. We are typically coders so would love to have someone with in-depth sales expertise on board. If you are interested please reach out to us along with screenshots of your successful proposals.

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  This is a short-term project to make the floor plan for space meant to be used for manufacturing. The list of Deliverables include: 1) Conceptual design: A visual representation of the designer's proposed concept for the space, including layout, color scheme, and materials. 2) Floor plan: A detailed plan of the space, including dimensions, electrical and plumbing locations, and door and window locations.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  35 teklifler

  An Android gaming application project involves the development of a mobile game for the Android platform. The project will typically include the following steps: Ideation and concept development Game design and user interface design Programming and coding using Java or Kotlin Integration of graphics, sound effects and music Testing and debugging Deployment on the Google Play Store. The game should be optimized for performance on a variety of Android devices and meet Google's Play Store guidelines. The project team should consist of individuals with expertise in game development, programming, and graphics design. The end goal is to create a fun, engaging and well-designed game that is easily accessible to the Android user community.

  €2333 (Avg Bid)
  €2333 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  one floor house 2374sf and 670sf garage with 10 feet height walls and 3/12 pitch angle roof frame . i want to buy 2d autocad or revit floor plan, elevations, section, site plan . i supply concept design drawing after i receive your fixed price offer from native or bilingual english language seller freelancer.

  €158 (Avg Bid)
  €158 Ortalama Teklif
  54 teklifler

  I am with a Pittsburgh-based ad agency and in need of an illustrator to help present 3-4 concepts.

  €262 (Avg Bid)
  €262 Ortalama Teklif
  49 teklifler