Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  219,595 content audit iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  İşte yapmak istediğimiz çalışmalardan bir örnek "en iyi dik duruş korsesi" ona websitemizden " bilgilenal" bakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Bloğum için metin yazarları arıyorum. Sağlık, Ev ve Yaşam ile ilgili yaklaşık 2000 kelimelik gönderilere ihtiyacım var. İşte yapmak istediğim çalışmalardan bir örnek daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin. Lütfen teklifinizi bana bildirin.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €247 (Avg Bid)
  €247 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €247 (Avg Bid)
  €247 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €247 (Avg Bid)
  €247 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €247 - €741
  €247 - €741
  0 teklifler

  Content and design will be made for our Wordpress website.

  €167 (Avg Bid)
  €167 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €201 (Avg Bid)
  €201 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €469 (Avg Bid)
  €469 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Windows uzerinde oracle veritabani kurulacak ve audit vault kurularak gerekli ayarlari yapilacak.

  €290 (Avg Bid)
  €290 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  oracle veritabanı kurularak audit server kurulumu ve konfigürasyonu gerçekleştirilecek.

  €7 - €28
  €7 - €28
  0 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  iş politikası dersiyle ilgili pegasus şirketinin stratejik ingilizce rapor yazımı

  €54 (Avg Bid)
  €54 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Kullanıcıların belirleyeceği kriterlere göre önceden belirlenmiş oranlarda fiyat hesaplama yaparak içerik siparişi vermelerini, projeleriyle ilgili yazarlarla görüşebilmelerini, payu-paypal ile ödeme alabilmelerini sağlayan bir içerik sipariş pazaryeri-sistemi oluşturmak istiyorum. Ör:

  €4091 (Avg Bid)
  €4091 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olması faydanıza o...

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Dear All, This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted. We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc. Good luck. --- Herkese merhaba, Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını içerir. Sadece Türk freelancer...

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  1. Modify existing Elementor theme demo content with provided content (8 pages) 2. Modify existing navigation using provided 3. Must be ready to start away and deliver in 2-3days Once the following tasks have been completed, we will release payment and offer a new project with tasks relating to on-page local S.E.O-optimization. Bid correctly as that is how we will hire you. Lowball bids or fake bids will be ignored. To be considered for this project, please add “Element Pro” to the top of your proposal. We are looking for fast delivery and great communication. This project is a great opportunity to become a full time WordPress dev on our team. We are hiring for multiple positions. We will award this project within the next 12 hours. We look forward to working...

  €401 (Avg Bid)
  €401 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Looking for a short video or ad or even just some ideas for our company. the company name is Grande Prairie Auto Brokers we want to buy cars from the public we can get people cash for their car. our company logo is attached. We are thinking maybe a short clip of someone reaching out to us via Facebook page website or by phone.

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  This is a simple, well-organized project with the following requirements. 1. Modify existing Elementor theme demo content with provided content (8 pages) 2. Modify existing navigation using provided 3. Must be ready to start away and deliver in 2-3days Once the following tasks have been completed, we will release payment and offer a new project with tasks relating to on-page local S.E.O-optimization. Bid correctly as that is how we will hire you. Lowball bids or fake bids will be ignored. To be considered for this project, please add “Element Pro” to the top of your proposal. We are looking for fast delivery and great communication. This project is a great opportunity to become a full time WordPress dev on our team. We are hiring for multiple positions. We...

  €127 (Avg Bid)
  €127 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  Need to rewrite existing content to make a website that does design in WordPress to be more relevant to anyone that visits, this would include main page and then sub page or pages to support and further...

  €411 (Avg Bid)
  €411 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Need to rewrite existing content to make a website that does design in WordPress to be more relevant to anyone that visits, this would include main page and then sub page or pages to support and further explain what services are about You should know enough about WordPress and Web Design to do this and feel comfortable to help create written material for it. In addition, I would like this to be presented to me in a wireframe format - no design components, more of location of components - text box goes here, headline here, supporting image here Last, will consider a value of experience and pricing.

  €345 (Avg Bid)
  €345 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Need to rewrite existing content to make a website that does design in WordPress to be more relevant to anyone that visits, this would include main page and then sub page or pages to support and further explain what services are about You should know enough about WordPress and Web Design to do this and feel comfortable to help create written material for it. In addition, I would like this to be presented to me in a wireframe format - no design components, more of location of components - text box goes here, headline here, supporting image here Last, will consider a value of experience and pricing.

  €439 (Avg Bid)
  €439 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I have a small landscape gardening company. I have the potential to generate raw content every day. I do not have the skills or vision to convert this into sexy instagramable content. I need someone to guide me so I can improve my social media presence.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Need to rewrite existing content to make a website that does design in WordPress to be more relevant to anyone that visits, this would include main page and then sub page or pages to support and further explain what services are about You should know enough about WordPress and Web Design to do this and feel comfortable to help create written material for it. In addition, I would like this to be presented to me in a wireframe format - no design components, more of location of components - text box goes here, headline here, supporting image here Last, will consider a value of experience and pricing.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I have a website on an Ubuntu 20.04.5 server where I would like to display certain content of the same domain located on another server. Home page and search page will be shown from another server: Homepage: Search: And all pages on the next folders will be shown from another server: (for example: will also be accessed from another server) https://domain

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  Creative content writer 6 gün left
  ONAYLI

  Hi i will share the details with the shortlisted candidates. Thanks

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Need IT Audit controls testing for (SOC 2) to document the controls

  €704 (Avg Bid)
  €704 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  We have IT Staffing & consulting Company & Need to write Sales email to do closures. We also have a product, for that also need to write sales Mails & content.

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Details Proposals £10.00 – 15.00 GBP per hour BIDDING ENDS IN 7 DAYS I need content development for multiple website. I want unique and articles written

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Looking to find someone who could create 2 articles a month for our page regarding researched content in the North American transportation , logistics , and supply chain sectors. Would need to be relevant to current issues. This will be an ongoing project for the foreseeable future. Would prefer someone who was or is in the logistics sector.

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  I need content development for multiple website. I want unique and articles written

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I need content development for multiple website. I want unique content and articles written.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  33 teklifler

  Looking for an experienced and expert article writer who will write 4 articles per month. Each article will be 800-1000 words long. Rate will be fix after negotiation. Thank you!

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Looking for B2B Content Marketing Expert | Blog Writing: We are looking for experienced b2b content marketing experts to write blogs for our helpdesk software-Faveo As a company, we need to increase our visibility and drive traffic from the high domain authority "DO FOLLOW" sites related to the niche by targeting the right keywords. We are looking for people who can deliver Quality work in the minimum possible time. KEYSKILLS: 1.) B2B Blogging - PLAGIARISM FREE CONTENT 2.) SEO FRIENDLY BLOG CONTENT We need b2b blogging experts who can create a well-researched content for our b2b website blog section. Please share the websites or blog List. Let's proceed further and have a real conversation. Our Website:

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Need someone tp manage a travel company Instagram account Check for the Bio and amend it as per the standards Do the audit of the account and suggest for changes & get it done Suggest Post Contents with Infographic required to post Need to ensure minimum increase of 5K follower No Fake or Silent Follower or like or comments are needed In case we find fake follower work - Order will be cancelled with No Payment Period of management 30 Days from order

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  1-Legislation to Portal. 2-Audit Criteria to Portal. 3-Inspection sheet to portal

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  my site is I have lots of plugins and themes . in a big file I prefer to have automated upload , if not then manually for data entry if so gives me prices per 100 entries at a time . site in laravel

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  85 teklifler
  Content Writer 6 gün left

  ...and creative Content Writer to join and support our growing team. In this role, Content Writer will be responsible for crafting accurate, engaging, and online optimized copy that aligns with digital and offline content strategy.  Responsibilities: - Prepare comprehensive content strategies that align with company goals - Manage content creation, and revision across multiple platforms - Work with other team members to identify stories needing updating and revisions - Create and manage a content roadmap - Help support sales team with up-to-date content material - Work with the Social Media Manager in developing innovative content - Create schedule and calendar plans for content releases - Assist in management of all onli...

  €2150 (Avg Bid)
  €2150 Ortalama Teklif
  18 teklifler
  Edit ClickUp Content 6 gün left
  ONAYLI

  Need help updating content on ClickUp. Login to my screen using TeamViewer. Make the quick edit. Do you know how to use ClickUp?

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  We need a content writer who has experience in writing content for the E-commerce website.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Implementing various elements of a client's content marketing strategy as instructed by Project Managers. Optimizing current copy on a client's website (page titles, meta descriptions, h1s, alts, anchor text, etc.) Writing new SEO-friendly copy for pages on a client's website. Blog writing and posting.

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I'm looking for a passionate writer to help educate our customers about sports supplements. This will involve: -product descriptions -creating articles on ingredients in products -writing product reviews All work will be completed in Google docs and transferred into Shopify. Role will be ongoing for the right candidate and a full time position with promotion capacity Something similar to [login to view URL] [login to view URL]

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  30 teklifler

  To write seo friendly content for my site. sample write ups and competitor site links provided. The website is approx 12 pages and the word count is approx. 500 words.

  €255 (Avg Bid)
  €255 Ortalama Teklif
  65 teklifler
  Content Writer 6 gün left

  I need SEO content writer at 3 USD for 1000 words. - Content must be unique and gramatically free from any Errors Please include your writing samples while you apply for the job. 1. Blog post Samples 2. Web Content samples

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  content writing and marketing ..

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Önde Gelen content audit Topluluk Makaleleri