Convert open source command line c program to pure java işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
    İş Durumu
    560,842 convert open source command line c program to pure java iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

    ...çalışıyor bazıları çalışlmıyor…hostingdeki domain ve sitelerimi vps e taşıdım, vps te düzenlemeler yapılacak, aşağıdaki hatalar düzeltilecek, 1- domain vps te olan hesaplara c panel hesabı açılışında resimdeki hatayı veriyor 2- server restart edildikten sonra resimdeki hata çıktı 3- bütün name server ve dns yönlendirmeleri te...

    €61 (Avg Bid)
    €61 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Öğrenciyim para kazanmaya ihtiyacım var size yardımcı olabicegim bir konu varsa yardımcı olmak isterim

    €224 (Avg Bid)
    €224 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Salam. is barede sizinle danismaq isterdim. 0703655255

    €90 (Avg Bid)
    €90 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Tolga Batuhan C., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €224 (Avg Bid)
    €224 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    OpenGL ile 3D/2D CAD program arayüzü yapılması 1. OpenGL ya da Vulkan ile 3D/2D-CAD programı yazılması, line polygon, freeform objelerin oluştutulması. 2. Belli başlı modelleme formatlarında yükleme yapılablmesi, örn. *.obj, *.3ds, *.dae 3. Standart menülerin oluştutulması, Yeni, Kaydet, Print, Kes, Kopyala, Yapıştır vb. 4. Undo/Redo Özelliği yapılması

    €648 (Avg Bid)
    €648 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Merhaba ilkecokay, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €45 (Avg Bid)
    €45 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhabalar arkdaşlar RTSP canlı yayınımız mevcut bu canlı yayın üzerinde insan yüzlerini flulaştırıp belirlediğimiz yere kayıt yapan bir uygulama istiyorum. Arayüze filan çok özenmenize gerek yok. Dinamik bir şekilde hazırlanabilirse ona gerekli düzenlemeleri biz yapabiliriz. EMGOCV gibi kütüphaneler veya farklı bildiğiniz bir kütüphane varsa kul...

    €8 - €30
    €8 - €30
    0 teklifler

    Tolga merhaba. Türkiye'den genç, yeni bir girişimciyim. Bir proje yaratmak istiyorum. Bütçem çok olmasa da projeyi yapıp yapamayacağın konusunda görüşmek isterim.

    €1121 (Avg Bid)
    €1121 Ortalama Teklif
    1 teklifler
    java-windows Bitti left

    İki bilgisayara ve iki platform arasında veri alışverişi sağlanacak. VPS üzerindeki java platformundan veri alınacak. Diğer bilgisayardaki excel'e gönderilecek. Excel'de çıktı olursa VPS'teki java platformuna gönderilecek. Bunu yapmak için platform belgelerinden yararlanmak ve ona göre gerçekleşmeyi sağlamak gerekiyor. Veri alış...

    €22 (Avg Bid)
    €22 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    kisisel davetiye eventlari olusturan ve profil uzerinden takibini saglayan ve eticaret sistemin entegre oldugu bir sistem. Personal Invite Systems Requirement : Java SpringBoot Aws React Js

    €2476 (Avg Bid)
    €2476 Ortalama Teklif
    6 teklifler

    Merhaba örneğin elimde 3 değer var 1234 1234567 ve A. Ben bu 3 değerde eşit diyorum 1234=1234567=A 1 kutucuga 1234 yazmak istiyorum 2 kutucagada 1234567 bu ikisi a ya eşit çıkarsa bir ses çıkarsın farklı çıkarsa farklı bir ses çıkarsın istiyorum

    €18 (Avg Bid)
    €18 Ortalama Teklif
    8 teklifler

    Merhaba Vayuputra C., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €9 (Avg Bid)
    €9 Ortalama Teklif
    1 teklifler
    €9 / hr Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Joever C., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €45 (Avg Bid)
    €45 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    restorant otomasyon projesi hazırlıyorum termal yazıcıya veri göndermede eksiklerim var.

    €3 / hr (Avg Bid)
    €3 / hr Ortalama Teklif
    4 teklifler

    Android studio eğitim yazılımı projemde meydana gelen hazırdaki kodlarda gereken hataları giderebilecek java sql gibi programlama yeteneklerine sahip kişilerle çalışmak istiyorum.

    €31 (Avg Bid)
    €31 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    Java ile geliştirelen bir android uygulamada veri tabanı olarak sqlite database kullanılmaktadır. Bu db dosyasının google drive'a yedeklenmesini veya alınmış yedeklerin geri yüklenmesini sağlamam gerekiyor. Bunun için android Studio'da hazırlanmış örnek bir uygulamaya ihtiyacım var. Hazırlanan bu uygulamayı kendi uygulamama göre düzenleyerek yedekleme

    €8 - €30
    €8 - €30
    0 teklifler

    Merhaba Bir müşterimizin Php Symfony framework'ü ile yazılmış bir web sitesi bulunuyor. Bu site üzerinde değişiklikler yapmak, mevcut sorunları çözmek istemekte. Bu amaçla haftada 3 gün 4 er saat çalışacak Freelancer arayışı içindeyim. İlgileniyorsan benimle iletişime geçermisin.

    €11 / hr (Avg Bid)
    €11 / hr Ortalama Teklif
    1 teklifler

    C# dilinde windows işletim sistemlerinde her hangi bir browser dan (Chrome,Frefox,Yandex, vs.) girilen web sitelerinin URL bilgisini alıp bir dosya ya log tutacak Not: sadece ekranda aktif olan browser'ın aktif olan tabındaki url yi alacak simge durumundaki veya ekranda açık olmayan tab'lar da ki sayfaları dikkate almayacak.

    €130 (Avg Bid)
    €130 Ortalama Teklif
    9 teklifler
    C# , Photoshop Bitti left

    C# uygulama yapma ve photoshop Cs6 çalışmaları yapılır. Öğrenciyim. Daha Düşük bir fiyatta anlaşılır.

    €57 (Avg Bid)
    €57 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    Merhaba, Only Turkish language Please, Isıtma soğutma sistemleri üz...bir mobil uygulamamız var. Eğer anlaşılabilirse bu uygulama kodları verilerek de, işin hızlanması sağlanabilir. Veya sıfırdan programı yazabilirsiniz. - İlk etapta sadece Program Android yazılacak, daha sonra testler bittikten sonra tüm platformlara uygulanacak.

    €715 (Avg Bid)
    €715 Ortalama Teklif
    31 teklifler

    Java dilinde 100 kişinin kullanabildiği bir mesajlaşma uygulamasi [login to view URL] kisminda uml olarak sequence diyagram yaptirmak istiyorum.

    €18 (Avg Bid)
    €18 Ortalama Teklif
    2 teklifler

    Pizza sipariş otomasyonuna ihtiyacım olacak

    €103 (Avg Bid)
    €103 Ortalama Teklif
    14 teklifler

    Ben yazılımcıyım, C# Form application da Httpwebrequest kullanılarak bir web sitesine giriş yaptırılıp sonrasında bazı işlemler yaptırılacak. Cookie container vb. kullanılacak.

    €10 / hr (Avg Bid)
    €10 / hr Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Open cart ile yapılmış bir projeye destek ve yeni geliştirmeler yapmak

    €103 (Avg Bid)
    €103 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    Semaphore ve pthread kütüphanesi kullanılarak linux ortamında (debian) 4 taksinin belli sayıdaki öğrencileri birkaç kontrolü sağlayarak eşzamanlı olarak almasını ve ekrana bu işlemlerin yazılmasını iceren bir ödev yaptırılacaktır. kodların debian üzerinde compile edilebilmesi gerekmekte.

    €45 (Avg Bid)
    €45 Ortalama Teklif
    6 teklifler

    Furkan bey size erişemediğim için hire butonundan davet etmek istiyorum projeye..

    €18 (Avg Bid)
    €18 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Artem C., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €224 (Avg Bid)
    €224 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    merhaba arkadaşlar bende hazır uygulama var uygulama java ile yazılmış uygulamaya görüntülü sohbet, favori eklem, numara ile kayıt, Google ile kayıt ve benzeri özelikler eklenecek. Restapi ve php den anlayana uzman arkadaş arıyorum uygulama linki [login to view URL] burdan bakabilirsiniz dosyayı da indirip bakabilirsiniz

    €446 (Avg Bid)
    €446 Ortalama Teklif
    8 teklifler

    Sefaköyde bulunan şirketimiz için senior/junio...arkadaşlar arıyoruz. Aranılan özellikler; Web işlerinde iyi derecede bilgi sahibi (HTML+CSS, PHP, Wordpress, vs...) Native Mobil uygulama geliştirmeye hakim (Java, Swift) Mümkünse orta derecede C# bilen Kendini geliştirebilen arkadaşlar arıyoruz. İlgilenen arkadaşlardan dönüş bekliyorum.

    €2058 (Avg Bid)
    €2058 Ortalama Teklif
    9 teklifler
    €65 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    ...karar verdik. Oluşturduğumuz oyun, Altıgen bir düzlemde 2-3-4-6 kişilik oynanabilen bir oyun. Taşların hamleleri satranç ve dama oyunlarının karması şeklinde. Oyunu Unity ve C# programlarını kullanarak yazmaya başladım. Fakat bir Endüstri Mühendislği öğrencisi olarak çok eksiğim olduğundan yardım alamadan bitirebileceğimi düşünmüyorum....

    €161 (Avg Bid)
    €161 Ortalama Teklif
    6 teklifler

    Kas Ide programı veya C, Java tabanlı programlama dillerine hakim projemizde yardım edecek yazılım bilgisi kuvvetli takım arkadaşı aramaktayız.

    €1186 (Avg Bid)
    €1186 Ortalama Teklif
    7 teklifler

    Diğer ya da belirsiz Java Moda tasarımı

    €322 (Avg Bid)
    €322 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Merhabalar, arduino üzerinden okunan 12 adet sensör verisini com porttan c# veya java ile bilgisayarda görüntülemek istiyoruz.

    €224 (Avg Bid)
    €224 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Bir kaç yıl sürecek bir yazılım projesi için C#, ASP.net ve Telerik konularında tecrübeli, daha önce proje geliştirmiş ve referans gösterebilecek yazılımcı arkadaşlar arıyoruz. Proje web ortamında geliştirilecektir.

    €1041 (Avg Bid)
    €1041 Ortalama Teklif
    27 teklifler

    Merhaba Uğur C. Profilinizi fark ettim ve size projemi sunmak istiyorum. Sohbetle ilgili her türlü bilgiyi tartışabiliriz.

    €18 (Avg Bid)
    €18 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Erman C., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €9 / hr (Avg Bid)
    €9 / hr Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba hearmeroar9, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €4 / hr (Avg Bid)
    €4 / hr Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba, Brute Force kullanarak basit bir şifre bulma programı projem var. Ancak hiç zamanım olmadığı için bu projeyi zamanında teslim edemeyeceğim. 100TL bütçem var. İlgilenirseniz detayları konuşabiliriz. (Windows-Python)

    €22 (Avg Bid)
    €22 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    swing ile arayüze dökülecek, mysql bağlantısı olucak. 3 tablo olucak, üye, kitap, iade üye ekleme, silme, arama kitap ekleme, silme, arama ödünç iade olucak. tekliflerinizi bekliyorum.

    €12 / hr (Avg Bid)
    €12 / hr Ortalama Teklif
    7 teklifler

    Elektronik bir tabloyu verilerle doldurun Excell raporlamalari is sunmlari toplanti tutanaklari ve sunumlari mail takipleri mail yazismalari

    €30 / hr (Avg Bid)
    €30 / hr Ortalama Teklif
    10 teklifler

    3 ölçek üzerinden elde edilen verilerin analizlerinin çıkarılması, yorumlanması ve mevcut literatür çalışmaları ile tartışılması gerekmektedir. Başvuracak kişilerin Türkçe bilmesi gerekmektedir.

    €31 / hr (Avg Bid)
    €31 / hr Ortalama Teklif
    7 teklifler

    Merhaba, hesap aktif mi acama

    €9 (Avg Bid)
    €9 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    RSA encryption project with GUI

    €120 (Avg Bid)
    €120 Ortalama Teklif
    20 teklifler

    Merhaba BRD11, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €22 (Avg Bid)
    €22 Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Küçük bir Tatlıcı internet sitesi için içerik metinleri yazma. Küçük bir Tatlıcı internet sitesi için içerik metinleri yazma.

    €124 (Avg Bid)
    €124 Ortalama Teklif
    5 teklifler

    EXCEL datasını işleyebilecek deneyimli C ve visualbasic diline hakim tercihen Konya ilinde ikamet eden takım arkadaşları aranmaktadır. Detaylı bilgili öngörüşmede verilecektir.

    €18 / hr (Avg Bid)
    €18 / hr Ortalama Teklif
    3 teklifler

    Merhaba Aswebzone S., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €22 (Avg Bid)
    €22 Ortalama Teklif
    1 teklifler

    Merhaba Gaurav C., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

    €18 (Avg Bid)
    €18 Ortalama Teklif
    1 teklifler