Core systems transformation işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  5,000 core systems transformation iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  ...a proficient .NET Core & Vue.js developer to undertake several tasks and help me in developing an exemplary web application that will be adopted for basic usage involving ASP.NET Core Web Api & Vue.js. Key Responsibilities Include: - Domain Driven Design (project must be seperated by related Class Lib) - Developing the backend of the web application using .NET Core & Web Api - Frontend development using Vue.js - Efficient integration of APIs throughout the application - In - there are various historical data as formatted csv. I want import Historical Trades to PostgreSQL database, Daily spot and USDM CSV files can be downloaded. I want Vue.JS front end page for upload these downloaded csv files. Backend should be asp.net Core Web api. S...

  €218 (Avg Bid)
  €218 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Ön Muhasebe Yazılımı Back-End .net core Front-Ent React Cari ,kasa banka işlemlerinin takip edileceği e-fatura & e-irsaliye gönderme alma fonksiyonlarının olduğu Ön muhasebe yazılımı. Proje bağlığı bu şekilde detaylar ayrıca konuşulur.

  €403 (Avg Bid)
  €403 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Word, Excell, Pdf formatındaki belgelerimi yönetebileceğim ve paylaşabileceğim, kayıt olacak üyelerin de bilgi, belge paylaşıp yorum yapabileceği, kayıtlı danışmanlardan danışmanlık hizmeti alınabileceği bir yazılım geliştirilmesini istiyorum. ,Mevcutta .NET Core 6.0 ile başlamış, yarım kalmış bir proje var.

  €1021 (Avg Bid)
  €1021 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Merhaba, VTServer adinda bir Voice Transformation Server var. Amaci website ile JSON veri alisverisi yapmak ve sesle ilgili islemlemeler yapmak. Github ve dokumani mevcut ancak VPS sunucuma kurulduktan sonra pekcok hata veriyor. Ilgilenebilecek birini ariyorum.

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  merhaba cimri va akakce sitesi gibi bir Yazılım programlama istiyorum programlama dili = .NET Core ya Node.js Örneklem

  €2430 (Avg Bid)
  €2430 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Merhaba Microlent Systems, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €235 (Avg Bid)
  €235 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Dönüşüm projesinde çalışmak üzere 4-5 ay boyunca React.js ile önyüz geliştriecek yazılımcılara ihtiyacım var. Backend kısmı .NEt Core ile yazılmıştır. BE API lerini FE kısmına bağlayacak React.js ile geliştierme yapacak mnimum 4 sene tecrübeli arkadaşlara ihtiyacımız vardır. CV nizi paylaşmanızı rica ederim. Aylık fixed price şeklinde anlaşma yapılacaktır.

  €2022 (Avg Bid)
  €2022 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Bir otelin rezarvayon ve müşteri yönetimini yöneteceğimiz bir yazılım istiyoruz. 1. Oda yönetimi * Oda Ekleme, Oda Özellikleri, Fiyat, Düzenle, Sil * Temizlik yönetimi 2. Müşteri Yönetimi * VIP, Kara Liste, Normal 3. Ödeme Yönetimi * Ödeme yapılan/yapılmay...Yönetimi * Ödeme yapılan/yapılmayan odalar, Toplam Ödeme, küşük çaplı bir muhasebe programı gibi olmalı 4 Fatura oluşturma ve e-fatura entegrasyonu (finansbank efatura sistemi ile entegre edilecek) 5. bu program ile igili unutulmuş veya yazılmamış ve proje ilerleyişinde ortaya çıkabilecek diğer özellikler. Not: Program kodları ile birlikte teslim edilecektir. Veritabanı postgresql olacak, .net core ile yazılm...

  €350 (Avg Bid)
  €350 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Proje içerisinde ● Mng Kargo ● Aras Kargo ● Sürat Kargo ● Yurt içi Kargo ● PTT Kargo Entegrasyonları bulunacaktır. Temelde 2 tane servis istiyoruz. Bu servisler aşağıdaki gibidir, 1. Siparişin Kargo Sistemine Girilmesi 2. Kargo durum bilgisinin ilgili entegrasyondan getirilmesi Projede tüm kargo entegrasyonlarının tek bir servis haline getirilmesi gerekiyor. Projemiz .Net Core API şeklinde geliştirilmesini istiyoruz. Detayları Dosya olarak yüklüyorum. İndirip, inceleyebilirsiniz.

  €446 (Avg Bid)
  €446 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Cnc controller Bitti left

  we want cnc controller program and control card . 3 axes and one spindle output are required. should work in windows 8 and 10. ready embedded systems.

  €2115 (Avg Bid)
  €2115 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  e-ticaret web ...verilecek api servislerine yapılacak istekler sonucunda gelecek verileri ve ya cevaplara göre ve sayfalardaki taleplerimize göre işlem yapılacak olup tarafımızdan yönlendirme yapılacaktır. Tüm ihtiyaç olacak veriler için api rest servisleri kullanılacaktır. tahmini olarak sayfa sayısı 20 civarı olacaktır. Sayfalardaki asenkron yapıda çalışacak olup senkron çalışacak yapılarda olacaktır. Projeyi .net core ile hazırlanmasını istiyoruz ve işin sonunda tüm kaynak kodu ile teslim almak istiyoruz projenin onay süreci için tüm kaynak kodları incelendikten sonra proje onaylanacağı için proje süresini biraz fazla girilmesinde yarar var projeyi zamanında teslim edilmesini istiyoruz verilen tekli...

  €749 (Avg Bid)
  €749 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  ParamPos Api Bitti left

  Web sitesine Sanalpos eklenicek ASP.NET Core ile yapılması şart

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  .Net Core ve Angular altyapısıyla kodlanan bir projemizde katkı sağlayacak, ilgili teknolojilerde tecrbesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Havayollarına ait xml, api entegrasyonları yaptırılacaktır.

  €970 (Avg Bid)
  €970 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  admin panel Bitti left

  Selamlar; Aşağıda vermiş olduğum linkdeki angular temayı satın alacağım. Bu temayla tamamen uyumlu bir .net core 5 backhand istiyorum. Bu temanın tüm adımlarını entegre edecek birini arıyorum.

  €188 (Avg Bid)
  €188 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  online messaging system. Postgress sql should be used as database. Backhand should be written with .net core 5. front end must be at least angular 10. singular should be used. For messages sent to the ofline user, it should be kept on the rappit mq and the relevant person should be able to see the messages when online A simple messaging system. one-to-one messages should be sent, and pictures and audio files should not be sent. message can be shared. it should be like whatsapp web app as full example. All conversations sent documents should be recorded in the database.

  €28 - €235
  €28 - €235
  0 teklifler

  Aşağıda teknik detayları verilmiş olan portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen aşağıdaki konularda ileri seviye b...portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen aşağıdaki konularda ileri seviye bilgiye sahipseniz teklif veriniz. Visual Studio 2019 MCV .Net Core 3.1 In our portal project, the technical details of which are given below, we need full-time software developers who can work with us on the front end. Estimated time is two months. Please bid if you have advanced knowledge on the following subjects. Visual St...

  €1883 (Avg Bid)
  €1883 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  C# ile Devexpress XtraReports kütüphanesi kullanılarak MVC 5.0, .Net Core 3.1 projemiz içerisinde, raporların yetkili kullanıcılar tarafından, çalışma zamanlı olarak web platformunda, dizayn edilip kaydedilebilmesini istiyoruz. Kaydedilen raporların yine aynı projemiz içerisinde yetki dahilinde, web platformunda kullanıma açılmasını istiyoruz. Restful (JSON) ve doğrudan veri tabanı (SQL) kullanımı olmak üzere iki veri kaynağı ile rapor dizaynlarının ve ön izlemelerinin yapılabilmesi gerekmektedir.

  €586 (Avg Bid)
  €586 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Logo object dll ile entegrasyon sağlanması. Proje .Net Core ile servis tabanlı hazırlanmalıdır. Beklenen entegrasyonlardan bazıları: Alış ve Satış faturaları, Cari kayıt ve hareketleri, Çek hareketleri, Ödeme planlaması vb. gibi kayıtların karşılıklı olarak işlenmesi beklenmektedir.

  €458 (Avg Bid)
  €458 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Bir marketplace projesi için 3 ay max olacak şekilde desteğe ihtiyacım vardır. Ekipte iş analisti proje yöneticisi teknik müdür ve 2 yazılımcı arkadaş vardır. Fakat bu yazılımcı arkadaşların mesaileri oldukça yoğun olduğu için bu projeye adapte olacak öncelikli işinin burası olduğunu düşünerek projeye adapte olabilecek arkadaş aramaktayım. Projenin detayı ise alıcı ve satıcıların buluştuğu ayrıca toplu alıverişlerin de yapıldığı bir platform olacaktır.

  €4700 - €9399
  €4700 - €9399
  0 teklifler

  Gömülü sistemler yazılım mühendisi aradıgımız nitelikler C# c++ Esembly gömülü sistemlere hakim

  €139 (Avg Bid)
  €139 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  .Net Core ile hazırlanmış çok katmanlı bir web projesi için test katmanı hazırlatmak istiyoruz. Bu konuda bizlere hizmet verebilecek arkadaşlar varsa dönüşlerini bekliyoruz.

  €243 - €729
  €243 - €729
  0 teklifler

  Uçak bileti satış sistemi projemiz için projenin kullanıcı sayfaları ve admin paneli kısımlarında .net core ile kodlama yapabilcek full time freelancer destekçi arkadaşa ihtiyaçımız vardır. Ayrıca gelen arkadaşla uzun vadeli çalışma düşüncemiz bulunmaktadır sistemi canlıya aldıgımızda bug vs işlemleri için destek talebimiz olcuak. İlgilenen arkadaşlar full time freelancer olması tercih sebebidir.

  €152 (Avg Bid)
  €152 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  alışveriş sitesi istiyorum kullanıcı panelli asp.net core mvc 5 mimarisinde olmasını istiyorum.

  €176 (Avg Bid)
  €176 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhabalar Uçak bileti satış sistemi projemiz için projenin içerik sayfaları kısımlarında mvc ile kodlama yapabilcek full time destekçi arkadaşa ihtiyaçımız vardır. projenin front end kısmı ve veritabanı kısmı yapılmış sadece dinamikleştirme işi kalmıştır sadece adece fonsiyonları bağlanıp çalıştırılması gerekiyor. İlgilenen arkadaşlardan ricam full time olarak ilgilene bilcek veya günde 7 8 saat zaman ayırabilcek arkadaşlar öncelikli olucaktır tahmini projenin 30 saatlik bir işi bulunmaktadır.

  €232 (Avg Bid)
  €232 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Ben bir bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve bu konuda birden çok deneyimim bulunmaktadır. Dilerseniz size asp.net mvc veya core mimarisi c# yazılım dili kullanarak güzel bir web sitesi hazırlayabilirim eğer kabul ederseniz kısa zamanda size tam zamanlı çalışarak hizmet verebilirim. -------------------- Proje İçeriği : Yapacağım projede hem normal blog sitesi hem de admin paneli yera alacaktır dilediğiniz gibi admin, kategori, makale veya yazı şeklinde dilediğinizi bu panel üzerinden editör yardımı ile kolay bir şekilde ekleme yapacaksınız. - Fiyat yaptıracağınız web sitesine göre değişiklik göstermektedir. - Domain ve Hosting size aittir.

  €261 (Avg Bid)
  €261 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Herkese merhabalar. Hali hazırda yayına alımak üzere olan bir site için son revizelerin yapılması lazım. Front End tarafını ben kodladım. Backend tarafını da arkadaş kodladı. Ancak özel işlerinin yogunlugu dolayısıyla son revizelere bakamayacağını söyleyerek projeden ayrıldı. Site cloud sunucuda barınıyor. Digitalocen da barınıyor. Database olarak mysql kullanıldı. Server linux server.

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  QR Systems Bitti left

  ÖNEMLİ NOT: Daha önce bu tür proje üzerinde çalışmış kişiler teklif versin. Bu bölümde ilgili proje isterleri yer almaktadır. İsterlerin sağlanması koşulu ile istenilen programla dili tercih edilebilir. QR Sistemi; • Sanal android cihaz veya emulatör üzerinden banka uygulamasını açarak QR bölümündeki kameranın by-pass edilmesi ve oraya galeriden bir görüntünün referans verilerek işlemin gerçekleştirilmesi. • Cihazın konumunun istenilen bir konuma getirilmesi • Projenin kaynak kodları teslim edilecektir. • Diğer detaylar sonrasında paylaşılacaktır.

  €2184 (Avg Bid)
  €2184 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  asp üzerine deneyimli web sitesi yapabilecek birini arıyorum

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Eticaret sitesi benzeri bir web projemiz için .net veya .net core yazılımcı arıyoruz.

  €514 (Avg Bid)
  €514 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  kisisel davetiye eventlari olusturan ve profil uzerinden takibini saglayan ve eticaret sistemin entegre oldugu bir sistem. Personal Invite Systems Requirement : Java SpringBoot Aws React Js

  €2520 (Avg Bid)
  €2520 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Konu: Discuss the transformation of the Roman Empire in late antiquity and the role of religion in that transformation. What were the ways in which the rise of Christianity and later the rise of Islam contributed to the transition from antiquity to the middle ages? Provide an answer based on close textual analysis of the required readings. Use at least three or more of the required readings. Compare and contrast them. Çalışma compare and contrast standartında yapılacaktır. Her bir body için farklı bir kaynak kullanılacak ve kullanılan kaynaklar MLA formatında kaynakçaya eklenecektir. Aynı zamanda yapılan alıntıların sayfa sayıları belirtilecektir. Çalışma toplamda 1200 kelime olacaktır (Çalışma kaynakçası bu kelime sınırına dahil d...

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  QR Systems Bitti left

  Bu bölümde ilgili proje isterleri yer almaktadır. İsterlerin sağlanması koşulu ile istenilen programla dili tercih edilebilir. QR Sistemi; • Sanal android cihaz veya emulatör üzerinden banka uygulamasını açarak QR bölümündeki kameranın by-pass edilmesi ve oraya galeriden bir görüntünün referans verilerek işlemin gerçekleştirilmesi. • Cihazın konumunun istenilen bir konuma getirilmesi • Projenin kaynak kodları teslim edilecektir. • Diğer detaylar sonrasında paylaşılacaktır.

  €3189 (Avg Bid)
  €3189 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Skypeden ekle lütfen iş var

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...Magentoya .xml verisi aktariyoruz. Ancak kendisi cok mesgul oldugu icin yanimiza gelip Magento sitemizde istedigimiz degisiklikleri yapamiyor. Acaba siz bize yardimci olabilir misiniz? Istediklerimiz sunlar: 1- Mevcut Magento'daki sistemik problemler cozulecek (mesela "Catalog URL rewrites" takildi indexleme yapmiyor) 2- Web-sitesinde bizim istedigimiz degisikliklerin yapilmasi lazim. Bunun icin core php dosyalarinda degisiklikler yapilmasi gerekecek. (mesela mega-menu'deki bosluklar kisalacak, mega menulere resim eklenecek, ana sayfada altta cikan urunlerin bosluklari farkli farkli bunlar tek buruklukte olacak, vs) 3- Siparis asamalarinda degisiklikler yapilacak. 4- SEO guclendirilevek, vb... Yani aslinda site ile alakali yapilacak cok is var. Kac saat sur...

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  hospital management systems software

  €13603 (Avg Bid)
  €13603 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Standart araç takip core yazılımı. Canbus yok. Koordinat bilgileri,hız bilgisi ve kontak on/off bilgilerinin olması yeterli. Ekte araç takip cihazının resmi var. Projeyi yapacak developer a ulaştırılacaktır. NXP LPC1759FBD80,551 32 Bit Microcontroller

  €592 (Avg Bid)
  €592 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Kalite sistemini sağlıklı olarak oturtmak için bir paket program oluşturmak istiyorum.

  €1768 (Avg Bid)
  €1768 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  As an individual looking for a seasoned developer, I am keen on creating a script to store and show 1000 Telegram IDs as online all the time. This script should ideally: - Keep each ID online 24/7 - Have the capability to run seamlessly on a server (server environment not specified) - Require no specific monitoring for each ID Experie...seamlessly on a server (server environment not specified) - Require no specific monitoring for each ID Experience in chatbot scripts and a strong knowledge of both telegram platform and server management are preferred. The script needs to perform reliably and be robustly built, as there won't be constant monitoring of each ID's activities or their online status. A solid understanding of automated systems and online status maneuvering is ...

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am in need of a sharp and creative figma expert with an eye for modern, clean designs to craft the UI for my mobile e-learning app. As the core objective of this app revolves around encouraging the joy of learning, the chosen freelancer needs to bring this idea to the fore with an engaging and optimistic design strategy. Key Skills Required: - Proficiency in figma and UI/UX practices. - Proven experience in mobile app design, especially in the e-learning sector. - Excellent understanding of modern and clean design principles. - Ability to translate user needs into intuitive, visually appealing designs. Responsibilities: - Work closely with me to understand the app's purpose and user profile. - Create a modern, clean interface that supports the app's e-learning goals.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I am seeking a skilled web developer to establish a user-friendly e-commerce website focusing exclusively on women's clothing. The online store should be visually appealing and easy to navigate. Key Responsibilities: - Design and build a fully functional e-commerce website from scratch - Implem...distinct sections for various types of women's clothing, the ability to categorize products is a must. The site should be scalable and easily manageable to allow for future expansions. The project should be executed ASAP. Interested freelancers should have significant experience in e-commerce website development, a solid understanding of User Experience (UX) design, proficient in back-end management systems, and excellent attention to detail. I look forward to your innovative ...

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  I'm in need of an experienced developer to complete the CRM for my ecommerce business. The current developer has done an incredible job, with 85% of the project completed. However, there a...functions and bugs that need to be fixed. The ideal candidate should have: - A strong background in Laravel - A proficient understanding of PHP & MySQL - Experience in handling complex CRM systems - Excellent problem-solving skills - A good eye for detail - Previous experience in eCommerce development would be a plus Your main task will be to: - Fix the remaining bugs in the system - Implement missing functions. - Ensure the system is fully operational, functional and secure Please only apply if you have a strong portfolio of Laravel projects and can demonstrate a deep understand...

  €931 (Avg Bid)
  €931 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Greetings, I require comprehensive support in creating UX write-ups for my fitness mobile app and website, STAMIN. This would demand expertise in the following areas: - Wireframing and prototyping - Information architecture and navigation design - User testing and feedback collection The task incorporates around 10-20 screens/pages and various core features that include: - User Registration/Profile Creation - Workout Tracking - Meal Planning - Workout Schedule - Payments - Find Fitness and Sport Clubs Ideal candidates would have previous experience in UX design or write-up, particularly within the fitness application or website domain. Please review the app, provide a brief proposal with an estimation of cost and time frame. The proposal should also include how your skills and ...

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I'm looking for an experienced MATLAB-Simulink professional to help me simulate DC arc faults in PV system. Key Project Details: - The primary purpose of the PV system is power generation. - I need the simulation to provide details on basic electrical parameters and arc dynamics. - I need the simulation using different arc models (Cassie, Mayr, Habeda...dynamics. - I need the simulation using different arc models (Cassie, Mayr, Habedank, Kema, Paukert, Modified Paukert, Heuristic). - The Pv system (20 kW) should be connected to the grid. - The Pv system should have a dc-dc converter and inverter. The ideal freelancer for this project should have: - Strong expertise in MATLAB - Simulink - Experience with simulating electrical systems - Familiarity with photovoltaic syste...

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  As a thriving business, we are seeking a talented and experienced website developer to bring our e-commerce vision to life on Shopify. Key Functions: - We need a shopping cart for customers to amass items before purchase - A User registration and login system to create user profiles and pers...cart for customers to amass items before purchase - A User registration and login system to create user profiles and personalize their shopping experience Preferably, we are looking for someone with: - Expertise in Shopify website creation to drive the development of our e-commerce platform - Previous experience building e-commerce websites with integrated shopping cart functionalities and login systems Help us take our business to the next level with your Shopify expertise and e-commerce ...

  €274 (Avg Bid)
  €274 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  ...- Mobile Game Development - Candy Crush Style Game Development - Graphic Design - Experience with Match-3 Puzzle Mechanics - Experience with Dog-Themed Games Please provide examples of similar games you've developed in the past. game requirements include but are not limited to: The game should be based on the idea of Candy Crush, however, using a dogs theme Gameplay: - Match-3 Mechanics: The core gameplay revolves around matching three or more dog treats of the same color and shape in a row or column. Players can swap adjacent treats to create matches. - Objectives: Each level in has specific objectives that players must complete to progress. Objectives may include reaching a target score, clearing a certain number of treats, or achieving a special pattern on the game boa...

  €414 (Avg Bid)
  €414 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  I am declaring this get into the job description up I do not know anything about robotics and have never played with it. I just know that what I want done is capable of being done. We are loo...The primary goal of this project is to automate our assembly line operations. The program should be able to handle simple, repetitive tasks currently being performed manually. - The tasks are very straightforward, so the level of complexity is relatively low. No decision-making or high-precision tasks are involved. Ideal Skills and Experience: - Proficient in robotics programming and automation systems. - Experience in developing programs for assembly line operations will be a big plus. - Ability to create efficient, user-friendly, and reliable robotics solutions is highly valued.

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler

  ...to join our team and play a key role in the integration and management of subscription services for our product, LuxSci. The successful candidate will be responsible for developing, implementing, and maintaining systems to handle subscription payments, user onboarding, and offboarding processes. Responsibilities: Collaborate with stakeholders to understand business requirements and translate them into technical solutions. Integrate LuxSci with subscription payment services such as Stripe, ensuring seamless payment processing and subscription management. Develop and implement systems for user onboarding, including account creation and setup. Implement offboarding processes to handle subscription cancellations and account deletions. Monitor subscription statuses and handle...

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I'm in need of a skilled AI developer who can create an effective image recogni...specific objects or patterns. - **Database Integration:** Seamless integration with an image database is crucial, as the AI will be primarily scanning images from this source. - **Accuracy and Efficiency:** The system should be programmed to ensure high accuracy in object detection and be efficient in its processing. Ideal Skills and Experience: - Previous experience in developing AI systems, particularly in image recognition. - Proficiency in programming languages such as Python, C++, or Java. - Strong understanding of machine learning and deep learning techniques. - Familiarity with image databases and integration. - A track record of delivering high-quality, efficient, and accurat...

  €2197 (Avg Bid)
  €2197 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  ...Description: We are seeking a talented and experienced developer to join our team and help build a cutting-edge cryptocurrency platform. As a Cryptocurrency Platform Developer, you will be responsible for designing, developing, and maintaining our platform, which allows users to seamlessly receive, convert, and manage various cryptocurrencies. Responsibilities: - Design and implement secure and scalable systems for handling cryptocurrency transactions. - Integrate with external networks and APIs to facilitate seamless fund transfers. - Develop algorithms for automatic currency conversion and deposit crediting. - Ensure compliance with relevant regulations and security best practices. - Collaborate with cross-functional teams to define requirements and implement new features. - O...

  €108 (Avg Bid)
  €108 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I am in need of an e-commerce website to sell a variety of physical products. Here a...some specific requirements: - **Product Categories:** The website will need to accommodate more than 50 different product categories. It's crucial that the navigation is intuitive and allows for easy browsing through these categories. - **Payment Gateway:** The website should be integrated with Stripe and Zaina payment gateways for seamless and secure transactions. Experience with these payment systems is a must. The ideal candidate should have experience in developing and designing e-commerce platforms, particularly those with a large number of product categories. Proficiency with Stripe and Zaina payment gateways will be highly valued. Please include relevant examples of your previous wo...

  €972 (Avg Bid)
  €972 Ortalama Teklif
  91 teklifler