Create div overlay band işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  356,931 create div overlay band iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I want an excel file to be created with the same font that previously created in Excel. There are 2 photos. Photograps of the article is available. There is also an example excel file, but it needs to be the same as in the photo by making changes on the font. Each character of an excel file that you will create must be exactly the same as photos. This is an urgent job needs to be completed immediately.

  €89 (Avg Bid)
  Özellikli Acil
  €89 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  In terms of content, there will be content like on the site of , but as a site, it must be something different. people will be able to log in to the site, create an account for themselves, and then share the products on this account, and it will be something that everyone can see. When other people buy products from a place, they will see these reviews and act accordingly. such a site in general

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Yapılması gereken iş basit, ama kodlar uzun. Kullanıcıya hangi direnç tipini hesaplayacağını soruyorsunuz. 4 band resistor, 5 band resistor veya SMD resistor diye, sonra kullanıcıdan direncin renk kodlarını istiyorsunuz, hesap yapılıp direncin kaç olduğu yazılacak seçilen direnç çeşidine uygun şekilde. The work to be done is simple, but the codes are long. You are asking the user which type of you to calculate. It will be designed as 4 band resistor, 5 band resistor SMD resistor, after or from the user to design the additives color codes, designed to be designed.

  €64 (Avg Bid)
  €64 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İçeriği dinamik olarak doldurulacak. Header ve Footer olan. İçerik sayfalarında div, p, span, bar ,pie chart olan. div ya da p yarım kaldığında diğer sayfaya o bölümü kesmeden otomatik olarak geçiren, tarayıcı bağımsız printable bir html + css sayfası ihtiyacımız var. Javascript, bootstrap vb. kullanılabilir. Header and footer yazdırıldığında her sayfada olacak. Görsel de farketmez.

  €187 (Avg Bid)
  €187 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Web Tasarım İşi: Bir dershanenin öğrenci paneli için web sitesi işi yapılacaktır. Web sitesinin tüm back-end kısmını ben yazıyorum. Front-end konusu...sorular tablosu) Soru Sor (Form ekranı + Doküman Yükleme) Sorulan Soruları Gör (Bootstrap Tablo) Soru Cevabını Gör (Sorulan Soru (Resim) + Cevap (Resim)) Ders Yarat (Form Ekranı) Ders Atamalar (Öğrenci Listesi ve Ders Listesi Çoklu Seçim Yanyana olacak Bootstrap) İstatistikler (2X3 Kutucuklar ile Dashboard) Notlar: Hazır bir temadan yararlanarak yapabilirsiniz. Lakin ekranlarda gereksiz hiçbir div/kod görülmek istenmemektedir. Sadece HTML istenmektedir. İçinde JS olacaktır. CDN değil kütüphaneler klasörde eklenmiş olacaktır. Memnun kalınm...

  €184 (Avg Bid)
  €184 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  ...: Su kimyası verilerinin grafiklendirilmesi + yorumlanması, jeotermometre hesapları vs işler Surfer: Topografik-morfolojik harita yapılması, yüzey jeokimyasal deneştirmeler çeşitli istatistik kabullerine göre eşkimyasal eğrilerin oluşturulması ayrıca çeşitli jeokimyasal kabullere göre anomali değerinin belirlenip üretilen yüzey jeokimyası haritasının yorumlanması, gömülü fay tespiti vs.. ENVI: Band ratio ile çeşitli alterasyon gruplarının tespiti(ben petrol üzerine çalıştım aynısını madendeki kabullere göre yapabilirim), NDVI-NDWI ile bitki örtüsü, sulak alan/hidroloji/yüzey suyu haritalamasından başka bişey yapamam :D Tüm bunları sadece veri girişi ya da veri girişi sonrası r...

  €15 - €25 / hr
  €15 - €25 / hr
  0 teklifler

  AFM907N bu entegre ile 136-474 mhz arasında çalışacak rf güç katı çizimi. proteus ile çizilecek

  €246 (Avg Bid)
  €246 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, örnek sitedeki gibi kalem simgesine basılınca açılan bir iletişim formu istiyorum. Daha sonrasında müşterilerden gönderilen mailler benim mail adresime yönlendirilecek. Örnek site: .Sağ alt köşede ki kalem butonuna basıp iletişim formunu incelemeniz gerek.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  €443 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Türkçe kunuşabilerim

  €325 (Avg Bid)
  €325 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  moda dünyasının en yeni haberlerinin yer aldığı özgün bir blog sitesidir. Tesettür giyim sektörünün başarılı isimlerinden haberleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  €448 (Avg Bid)
  €448 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  Merhaba, mobile platform üzerinden oynanabilen eğlenceli bir tahmin oyunu yapma amacındayız. Detaylar ekte mevcuttur Selamlar

  €535 (Avg Bid)
  €535 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  haberefendi,haber efendi haber haberciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  €5467 (Avg Bid)
  €5467 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Diğer ya da belirsiz Diğer ya da belirsiz Band stop filtre dizaynı matlab kullanılarak bode diyagram çizimi

  €229 (Avg Bid)
  €229 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Sporla hayatı sevin

  €509 (Avg Bid)
  €509 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Belirlenen bir tarzsa fotoğraf manipülasyonları, Afiş ve kapak konseptini uygulama

  €79 (Avg Bid)
  €79 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  wordpress kurulumları, moduller, temalar ve düzenlemeler.

  €149 (Avg Bid)
  €149 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Create a Video Bitti left

  İstediğim şey tam olarak şu, Ben bir leyla ile mecnun dizisinin geçtiği kireçburnu sahilinden bir video ile kendimin yürüdüğü bir videoyu göndereceğim. Yapılacak iş beni o sahilde suyun üzerinde yürür şekilde iki videoyu birleştirmek. Suyun üzerinde yürüyeceğim yani. Ne kadar profesyonel olursa iyi olur tabi ama çok çok amatör de olmamak kaydıyla amatör de olabilir. Belki yürüyen başka bir kişi bulup sadece benim kafamı montajlamak da olabilir, her türlü geliştirmenize açığım. İstediğim şey sadece suyun üstünde yürüyen bir video.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Şimdi diyelim ki şu şekilde bir video kodu var (Basit HTML5 ...diyelim ki şu şekilde bir video kodu var (Basit HTML5 video player); Kod: <video controls preload> <source type="video/mp4" src="../dosyalar/filmler/" > <track kind="subtitles" label="İngilizce" src="" srclang="en"></track> <track kind="subtitles" label="Türkçe" src="" srclang="tr"></track> </video> Sayfamda da şu şekilde 2 tane kutucuk var; Kod: <div id="en"></div> <div id="tr"></div> Şimdi istediğim şey video o andaki süreye göre altyazı çekip ilgili kutucuğun içinde ya...

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Yeni kurulan dış ticaret şirketimizin ithalat ve ihracat üzerine yapılan faaliyetlerini kurumsal bir şekil de yansıtacak müşteriyi cezbedecek şık bir sayfa tasarımı istiyoruz Our foreign trade company import and export activities of the corporate presentation and design, we need to attract customers

  €173 (Avg Bid)
  €173 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Mevcutta faaliyette olan wordpress tabanlı sitemde bulunan bir forma arama butonu eklemek istiyorum. İlgili form adres datalarını barındıran ''from/to'' mantığıyla çalışıyor. Yoğun bir adres datası olduğu için ''select'' yerine ''search box'' seçeneği eklemek istiyorum. İlgilenen arkadaşlarla detayları paylaşacağım, kolaylıklar.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €647 (Avg Bid)
  €647 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhabalar. Benim projem MySQL ve jQuery ile alakalı. Benim yaptırmak istediğim bir MySQL döngüsünde gelen veriler ile iki ader gizili div olacak ve tıkladığında açılıp kapancak.örnek resimde var dır.

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  bu bir denemedir ve ne oldugunu anlamak amacli bir sey

  €367 (Avg Bid)
  €367 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Create a Mobile Website Create a Mobile Website

  €74 (Avg Bid)
  €74 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  premire pro,sony vegas.... video editing after effects

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  şirket sitesine yeni bir wordpress teması oluşturulması

  €969 (Avg Bid)
  €969 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  piknik kömür torbası dizaynına ihtiyacımız var. Güzel bir dizayn ve torbanın dik durması, dolayısıyla güzel görünmesi gerekiyor. Üzerindeki yazılara ilk etapta çok önem vermeyin, yazılmasını istediklerimizi sonradan göndereceğiz. Torbanın dik durması için basit seviyede malzeme bilgisi de gerekli. 1.5 kg kömür koymamız gerekiyor.

  €168 (Avg Bid)
  €168 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Bir aspx sayfasının div, table ve panellerle tasarımın iyileştirilmesi

  €439 (Avg Bid)
  €439 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba Wordpress projemiz içine entegre etmeye çalıştığımız php tabanlı sitenin css lerinin düzenlenmesi gerekmektedir.

  €174 (Avg Bid)
  Acil
  €174 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Hi,we are developing IOS this app, we are looking for someone who can make web service,create database and setup linux server. Merhaba,bir iphone uygulaması geliş uygulama için web servis yapabilecek,databaseleri oluşturacak ve sunucuyu kuracak birini arıyoruz.

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  1. Youtube Kanal Logosu 2. Youtube Profil Resmi 3. Youtube Kanal Resmi (Büyük) 4. 4-5 adet broadcasting için overlay Bu 4 proje ile başlayıp ihtiyaç halinde sürekli grafik desteğinde bulunacak ikili ilişkileri iyi, zamanlama sorunu yaşamayacak, projeye profesyonelce gönül verebilecek bir grafiker arıyoruz.

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ...Fiyat : DECIMAL Örn : Öncelikle database'de UrunId=15 olan kayıtları seçiyoruz. Örnek Resim : & Resime uygun database Kaydı : Id : 1 UrunId : 15 DosyaAdi : Kapak DosyaTuru : jpg,jpeg,gif,bmp,png ( Virgül ile ayırıyoruz ) MaxUpload : 1 Fiyat : 2,00 ( Yüklenen her dosya için div tagı içerisinde +2 TL eklenecektir ) Id : 2 UrunId : 15 DosyaAdi : Profil DosyaTuru : jpg,jpeg,gif,bmp,png ( Virgül ile ayırıyoruz ) MaxUpload : 10 ( Eğer upload sayısı resimler için ayrılan genişliği geçerse slider çalışacak : Yani örnekteki resim 7 tane yüklerse 8. resim sağda solda ok çıkarak slider sayesinde görülebilecek ) Fiyat : 0,00 ( Ücretsiz ) ---------...

  €251 (Avg Bid)
  €251 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  design band pass filter maximum attenuation in pass band region 1dB altta resmi gönderdim zaten bakabilirsiniz proje acil yapılması gerekiyor..

  €10 - €30
  €10 - €30
  0 teklifler

  ...olacak belirli bir karakter girildiğŸinde (kutunun yanında karakter sayacı) metin kutusu pasif hale gelecek ve gönder butonu aktif olacak. Göndere basıldığında php dosyasına gönderecek metni fakat sayfa deşmeyecek. Sadece kutunun altında, her kutuya özel olabilecek bir mesaj çıksın. Misal bu kutu sisteminden 5 tane koydum sayfalara her birine yazılan mesaj altında özel bir şey yazabileyim, gizli bir div olabilir bu mesajın açıldığı yer yahut php dosyasından çekilebilir. Kutu pasif hale gelip benim önceden ayarladığım metin ona gözüktüğünde kullanıcının yazdığı metin orada dursun. * Tüm bunları beraber ve ayrı ayrı kullanabilmeliyim, * Bu scriptin dökümantasyonunun yetmediğŸi yerde bir şeyl...

  €926 (Avg Bid)
  €926 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hello, I need help creating a bot that can be deployed on websites using the shopify script. I am Looking for a bot that is able to Place automatic orders on different websites.

  €450 (Avg Bid)
  €450 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  need to connect external application - need to innner join 3 tables

  €25 / hr (Avg Bid)
  €25 / hr Ortalama Teklif
  43 teklifler
  Trophy icon Create a ligo 6 gün left

  I’m starting a new Turo business and I need a logo for branding my business. My business name is Wiseshare Solutions LLC I took the name name from my maiden name Wise and I like sharing info with ppl I meet . I want to do a contest and I like to spend $50-$100

  €60 (Avg Bid)
  Garantili
  €60
  61 girdi

  Need assistance developing a prototype using a development board where we need to interface some displays and sensors, receive bluetooth commands and make it programmable over usb. must be aware of I2c and SPI interfacing protocols and have experience developing firmware

  €541 (Avg Bid)
  €541 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  From a portrait photo of a person (format: jpeg or png), we want to be able to generate a 3d model (format: glb, gltf, fbx, obj or ply) of the person's head. If necessary, several photos can be requested, for example: front, side, back. In the 3d model: - take into account only the head => do not show the bust and the rest of the body, - keep a skin texture similar to that of the person, - preserve the cut and the color of the hair. Provide a test interface for: - upload the portrait photo - show result Document the code. If frameworks are used, their use must be possible in commercial use.

  €992 (Avg Bid)
  €992 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  create simple flutter app with database or api depend on how complicated of the app. you know the exercise app? which they have a series of style every 10 second example: but i just want to make it for activity or task example you list out your plan task 1 (5m) task 2 (10m) task 3 (3min) Task 4 (rest) (10mins) button bottom float start, pause, reset. so when you press start, the task counting down, then get alarm when go to next task.. check video for more info: no need care about design, bid if you can finish it in 8 hours.. milestone 1 (4hours) 1. working the task 2. can add task 3. start and sound every task change... 4. end task sound diffeert 5. pause and reset milestone

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Please share a draft of the letter when messaging me. If it helps, I'd like to see a template draft from the write. This letter should confirm the following: - Job Title - Period of employment - Hours Worked - Projects worked - Specific Responsibilities

  €50 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €50 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I need a page template created for Moodle, which is already installed on my server. This page is draft functionality for a very large school for Brazilian Jiu Jitsu. I hope to find a great company to work with that will be able to create a lot of custom functionality/plugins for other functions of the site. Here is what is currently needed for this first project: - Create a template for pages that will have video on the left and text on the right - The video should be able to be played, ideally, there would be a way to easily move the video back and forth slowly - On the right is text that is editable by the student. Each student can input individually. The admin can input default text for each video. The student can easily edit this text or insert text. - I have 96 vid...

  €683 (Avg Bid)
  €683 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Hire: Native Android Developer to Create App + Admin Page Create App Android - Dual Space App Like Guest User Mode Hi Freelancer, Welcome this job: Scope, Photos and Details in attachment Regards, Mr Ramos

  €249 (Avg Bid)
  €249 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  need one to assist me to create a data management plan for assignment

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Hello, I am a student and I do a lot of photographe during my free time. I'd like to sell them obviously and to do that I want to give to my customers an unique experience by giving them the chance to own an Nft. So if you are motivated to help me on this project with a reasonable price I am fully interesseted.

  €106 (Avg Bid)
  €106 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  I have design 3 pages need to create that design using xamal (visual Studio 2022) xamarin forms

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I've an existing react project that displays a slick grid table of live ticking data. My site supports light/dark theme but the table so far does not. I would like: 1. A nice dark theme for the table. ( is inclused as an example. ) 2. Any improvements you can think of to the light theme. Table: (toggle dark mode) SlickGrid component that it uses: The application is react and all styling is in and specifically the dark version can be set using: ".Appdark .grcontainer XXXX". I will supply the source and how to run the react app.

  €171 (Avg Bid)
  €171 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Design and create digital e-learning website. Hosting server need and domain I have Install SSL certificate and cloudcdn Do SEO

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  46 teklifler

  Hi, We're urgently looking for a WordPress developer to create an online market of WordPress themes and plugins comparable to the Festinger Vault. This is a premium website where WordPress themes and plugins can be downloaded at a fraction of the cost and using the Festinger Vault plugin, customers can get automatic updates and one-click installation directly from their dashboard. I'm really interested in this website and I want to hire a WP developer to create a comparable website. *********************** !!!! ****************************** Check out Festinger Vault to see what we’re looking for. Website: *********************** !!!! ****************************** Please check the website extensively and let me know if you can provide us with: 1. Can yo...

  €7265 (Avg Bid)
  Özellikli
  €7265 Ortalama Teklif
  86 teklifler