Create email capture myspace işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  463,247 create email capture myspace iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Ticimax Platformunu kullandığımız e-ticaret sitemizin; -Blog sayfasının Hazırlanması; Blog Sayfasının Görselleri ve 10 adet Seo Uyumlu Yazı Girilmesi -Web Sitesine Email Entegrasyonu; Üye Olunduğu Zaman, Sipariş Sonrası, Kargolama Sonrası ve Kampanyalarla İlgili Mail Şablonlarının Hazırlanması -Web sitesi Sms Entegrasyonu; Sipariş Sonrası,Kargo Teslim edildiği zaman ve Kampanyalarda v.b. Bildirilmek üzere Sms şablonlarının Hazırlanması

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Halen Zinbra kullaniyoruz ve G Suite' e gecis yapmak istiyoruz. Bu konuda email kurulumu yapacak ve Zimbra daki emailleri Gsuite e aktaracak bir freelancer ile calismak istiyoruz.

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhaba, örnek sitedeki gibi kalem simgesine basılınca açılan bir iletişim formu istiyorum. Daha sonrasında müşterilerden gönderilen mailler benim mail adresime yönlendirilecek. Örnek site: .Sağ alt köşede ki kalem butonuna basıp iletişim formunu incelemeniz gerek.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  €398 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Türkçe kunuşabilerim

  €292 (Avg Bid)
  €292 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  moda dünyasının en yeni haberlerinin yer aldığı özgün bir blog sitesidir. Tesettür giyim sektörünün başarılı isimlerinden haberleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  €402 (Avg Bid)
  €402 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  Merhaba, mobile platform üzerinden oynanabilen eğlenceli bir tahmin oyunu yapma amacındayız. Detaylar ekte mevcuttur Selamlar

  €481 (Avg Bid)
  €481 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  haberefendi,haber efendi haber haberciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  €4907 (Avg Bid)
  €4907 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Sporla hayatı sevin

  €457 (Avg Bid)
  €457 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Belirlenen bir tarzsa fotoğraf manipülasyonları, Afiş ve kapak konseptini uygulama

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  wordpress kurulumları, moduller, temalar ve düzenlemeler.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Create a Video Bitti left

  İstediğim şey tam olarak şu, Ben bir leyla ile mecnun dizisinin geçtiği kireçburnu sahilinden bir video ile kendimin yürüdüğü bir videoyu göndereceğim. Yapılacak iş beni o sahilde suyun üzerinde yürür şekilde iki videoyu birleştirmek. Suyun üzerinde yürüyeceğim yani. Ne kadar profesyonel olursa iyi olur tabi ama çok çok amatör de olmamak kaydıyla amatör de olabilir. Belki yürüyen başka bir kişi bulup sadece benim kafamı montajlamak da olabilir, her türlü geliştirmenize açığım. İstediğim şey sadece suyun üstünde yürüyen bir video.

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Yeni kurulan dış ticaret şirketimizin ithalat ve ihracat üzerine yapılan faaliyetlerini kurumsal bir şekil de yansıtacak müşteriyi cezbedecek şık bir sayfa tasarımı istiyoruz Our foreign trade company import and export activities of the corporate presentation and design, we need to attract customers

  €155 (Avg Bid)
  €155 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Mevcutta faaliyette olan wordpress tabanlı sitemde bulunan bir forma arama butonu eklemek istiyorum. İlgili form adres datalarını barındıran ''from/to'' mantığıyla çalışıyor. Yoğun bir adres datası olduğu için ''select'' yerine ''search box'' seçeneği eklemek istiyorum. İlgilenen arkadaşlarla detayları paylaşacağım, kolaylıklar.

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €580 (Avg Bid)
  €580 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  bu bir denemedir ve ne oldugunu anlamak amacli bir sey

  €330 (Avg Bid)
  €330 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Newsletter Gönderimi için HTML şablonu oluşturma

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Create a Mobile Website Create a Mobile Website

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  premire pro,sony vegas.... video editing after effects

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Çocuk ve gençler için programlama eğitimini amaçlayan Scratch () programının yerelleştirme projesinin gönüllü adminiyim. Text kısmının %80'i tamamlandı. Metin aralarında geçen arayüz görsellerinden metin içerenlerinin Türkçe arayüzden capture edilmesi ve bunların üzerinde bazı editing işlemlerinde desteğe ihtiyacım var, özellikle gif olanlarında. Görsellerin İngilizce orijinalleri şu adreste:

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  şirket sitesine yeni bir wordpress teması oluşturulması

  €870 (Avg Bid)
  €870 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  piknik kömür torbası dizaynına ihtiyacımız var. Güzel bir dizayn ve torbanın dik durması, dolayısıyla güzel görünmesi gerekiyor. Üzerindeki yazılara ilk etapta çok önem vermeyin, yazılmasını istediklerimizi sonradan göndereceğiz. Torbanın dik durması için basit seviyede malzeme bilgisi de gerekli. 1.5 kg kömür koymamız gerekiyor.

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Wordpress projemiz içine entegre etmeye çalıştığımız php tabanlı sitenin css lerinin düzenlenmesi gerekmektedir.

  €156 (Avg Bid)
  Acil
  €156 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Merhaba kayako 4.67 versiyon windows vps de kurulu. Email ayarlarının yapılmasını istiyoruz.

  PHP
  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi,we are developing IOS this app, we are looking for someone who can make web service,create database and setup linux server. Merhaba,bir iphone uygulaması geliş uygulama için web servis yapabilecek,databaseleri oluşturacak ve sunucuyu kuracak birini arıyoruz.

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Alışveriş sitem için 3 adet email tasarmı yaptırmak istiyorum bu maillerde değişiklik yapmak istiyorum yani bu üc maili üzerinde değişiklikler yaparak sürekli kullanmak istiyorum

  €44 - €44
  €44 - €44
  0 teklifler

  mysql veritabanımda 100 tane altalta sıralanmış email adres var. Bu adreslerin google plus ve twitter a üye olup olmadıklarını öğrenmek istiyorum. Yapılacak yazılım her çalıştığında 10 tane adresi alacak googleplus, twitter hesaplarının olup olmadığını araştıracak bulursa profil resimlerini ve profil bilgilerini kayıt edecek. Teşekkürler.

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  I would like to create a fitness wall mural design. It needs to be a file that can be sent to a print shop to make the wallpaper. This is an example of something I partially like. I would like some motivational phrases mixed in like “no pain, no gain”

  €88 (Avg Bid)
  Garantili
  €88
  2 girdi

  I have an instrumental; in parts. 1) intro and verse. 2)hook. -I want you to make a complete instrumental out of this. -99% similarity. -I want the final work delivered in mp3, wav and stems. -You may request a 40% milestone.

  €40 - €49
  €40 - €49
  0 teklifler

  Re-create fashion BiKnis Pictures

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I need a website on which i can post my blog related to stock market. In first I need a website design same as Also need to have stock market chart on real time basis. User should be able to search stocks and see the stocks fundamental details. I don't need trading Buy/Sell functionality but other option should be there for getting stocks details.

  €1988 (Avg Bid)
  €1988 Ortalama Teklif
  9 teklifler
  Create me a logo 6 gün left

  The name is ashbal al-ansar Ashbal means Cubs of lions We are running a weekend school for children aged 7 to 10 which would include religious studies, martial arts, personal development.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  ...what I will pay u looking to build a similar vehicle auctioning site like as a self-post auction user s do the posting and start timing auction between 5 mins to 1hour but pay attention now from the moment someone place a bid 30 mins auction start from the first bid. so Which payment gateway do you need on your website? email money transfer, wire transfer,Interac e transfer **What is the deadline for this project? 15 days or less I can create a $100 milestone and I need a well-organized auctioning site where everything works. the developer has to add the worldwide country database the idea is so all users around the world must be able to trade within their country and city and sub-cities /surrounding /area. Auctions work two ways. users can list as regular...

  €289 (Avg Bid)
  €289 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Create a dApp the runs on the Wax blockchain that allows users to buy packs of art that will be opened to reveal each art piece (NFT). This dApp should function similarly to the other dApps on the Wax blockchain: GPK, Street Fighter, Monsters of Rap. Please read attachment carefully and rewrite your proposal. Only high skilled blockchain developers bid please.

  €657 (Avg Bid)
  €657 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I need a developer who is able to create an app like this one:

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  need a worpress website builder to help me create a website for my communication business

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  49 teklifler

  need a worpress website builder to help me create a website for my communication business

  €1731 (Avg Bid)
  €1731 Ortalama Teklif
  53 teklifler
  Trophy icon Create a Shirt Design 2 gün left

  Create a design for a collared shirt to market Newplus, a medical waste management company. On the back of the shirt, include this slogan: "An eco-friendly solution". Create a matching design for a cap. Use the provided logo.

  €18 (Avg Bid)
  Garantili
  €18
  31 girdi

  Hi Kabir H., I need to get a quote to create a Wikipedia page. I am a successful experienced realtor in Los Angeles.

  €663 (Avg Bid)
  €663 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am an experienced real estate agent in Los Angeles for 25 years and would like a Wikipedia page created. I need a quote please

  €618 (Avg Bid)
  €618 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I want freelancers that are good and superb in creating logos and 3D photos on graphics works

  €912 (Avg Bid)
  €912 Ortalama Teklif
  53 teklifler

  A girlfriend and I are trying to start a shirt business, we need help with a logo! Still deciding on the name :)

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  92 teklifler

  Create stylish and unique design. With high quality design. I will send you some samples, then you ahve to do the rest!

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  pdf2text read file from incoming email pdf attachment

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Project details are in the word file. Code must be displayed in MCUXpresso IDE v11.4.1_6260.

  €176 (Avg Bid)
  €176 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  create new gastropub menu 6 gün left
  ONAYLI

  Create new 4 page menu. Attached you will find a copy of my last menu. I have quite a few professional menu images and please note last page is missing details. Page 4 will be a drink/cocktail menu. We are working on that. Note that the plan is to reduce food menu to 3 pages, along with daily specials and add one page wine/beer/cocktail menu

  €240 (Avg Bid)
  €240 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  I want a discord bot that allows members to vent/write out things in their mind anonymously within the group Features: - Person able to write up their confessions to the bot - Afterwards it anonymously gets sent out in the discord channel - They are able to access links of emergency contacts Deliverables: - Ease of use - Attention to detail - Flexibility to feedback - Transparency (communications)

  €189 (Avg Bid)
  €189 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Connect progress bar to upload button . Use only html and javascript

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler