Create email hotmail işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  400,045 create email hotmail iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Ticimax Platformunu kullandığımız e-ticaret sitemizin; -Blog sayfasının Hazırlanması; Blog Sayfasının Görselleri ve 10 adet Seo Uyumlu Yazı Girilmesi -Web Sitesine Email Entegrasyonu; Üye Olunduğu Zaman, Sipariş Sonrası, Kargolama Sonrası ve Kampanyalarla İlgili Mail Şablonlarının Hazırlanması -Web sitesi Sms Entegrasyonu; Sipariş Sonrası,Kargo Teslim edildiği zaman ve Kampanyalarda v.b. Bildirilmek üzere Sms şablonlarının Hazırlanması

  €222 (Avg Bid)
  €222 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Halen Zinbra kullaniyoruz ve G Suite' e gecis yapmak istiyoruz. Bu konuda email kurulumu yapacak ve Zimbra daki emailleri Gsuite e aktaracak bir freelancer ile calismak istiyoruz.

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhaba, örnek sitedeki gibi kalem simgesine basılınca açılan bir iletişim formu istiyorum. Daha sonrasında müşterilerden gönderilen mailler benim mail adresime yönlendirilecek. Örnek site: .Sağ alt köşede ki kalem butonuna basıp iletişim formunu incelemeniz gerek.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  €399 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Türkçe kunuşabilerim

  €293 (Avg Bid)
  €293 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  moda dünyasının en yeni haberlerinin yer aldığı özgün bir blog sitesidir. Tesettür giyim sektörünün başarılı isimlerinden haberleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  €403 (Avg Bid)
  €403 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  Merhaba, mobile platform üzerinden oynanabilen eğlenceli bir tahmin oyunu yapma amacındayız. Detaylar ekte mevcuttur Selamlar

  €482 (Avg Bid)
  €482 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  haberefendi,haber efendi haber haberciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  €4925 (Avg Bid)
  €4925 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Sporla hayatı sevin

  €458 (Avg Bid)
  €458 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Belirlenen bir tarzsa fotoğraf manipülasyonları, Afiş ve kapak konseptini uygulama

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  wordpress kurulumları, moduller, temalar ve düzenlemeler.

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Create a Video Bitti left

  İstediğim şey tam olarak şu, Ben bir leyla ile mecnun dizisinin geçtiği kireçburnu sahilinden bir video ile kendimin yürüdüğü bir videoyu göndereceğim. Yapılacak iş beni o sahilde suyun üzerinde yürür şekilde iki videoyu birleştirmek. Suyun üzerinde yürüyeceğim yani. Ne kadar profesyonel olursa iyi olur tabi ama çok çok amatör de olmamak kaydıyla amatör de olabilir. Belki yürüyen başka bir kişi bulup sadece benim kafamı montajlamak da olabilir, her türlü geliştirmenize açığım. İstediğim şey sadece suyun üstünde yürüyen bir video.

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Yeni kurulan dış ticaret şirketimizin ithalat ve ihracat üzerine yapılan faaliyetlerini kurumsal bir şekil de yansıtacak müşteriyi cezbedecek şık bir sayfa tasarımı istiyoruz Our foreign trade company import and export activities of the corporate presentation and design, we need to attract customers

  €156 (Avg Bid)
  €156 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Mevcutta faaliyette olan wordpress tabanlı sitemde bulunan bir forma arama butonu eklemek istiyorum. İlgili form adres datalarını barındıran ''from/to'' mantığıyla çalışıyor. Yoğun bir adres datası olduğu için ''select'' yerine ''search box'' seçeneği eklemek istiyorum. İlgilenen arkadaşlarla detayları paylaşacağım, kolaylıklar.

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €582 (Avg Bid)
  €582 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  bu bir denemedir ve ne oldugunu anlamak amacli bir sey

  €331 (Avg Bid)
  €331 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Newsletter Gönderimi için HTML şablonu oluşturma

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Create a Mobile Website Create a Mobile Website

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  premire pro,sony vegas.... video editing after effects

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  şirket sitesine yeni bir wordpress teması oluşturulması

  €873 (Avg Bid)
  €873 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  piknik kömür torbası dizaynına ihtiyacımız var. Güzel bir dizayn ve torbanın dik durması, dolayısıyla güzel görünmesi gerekiyor. Üzerindeki yazılara ilk etapta çok önem vermeyin, yazılmasını istediklerimizi sonradan göndereceğiz. Torbanın dik durması için basit seviyede malzeme bilgisi de gerekli. 1.5 kg kömür koymamız gerekiyor.

  €152 (Avg Bid)
  €152 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Wordpress projemiz içine entegre etmeye çalıştığımız php tabanlı sitenin css lerinin düzenlenmesi gerekmektedir.

  €157 (Avg Bid)
  Acil
  €157 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Merhaba kayako 4.67 versiyon windows vps de kurulu. Email ayarlarının yapılmasını istiyoruz.

  PHP
  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi,we are developing IOS this app, we are looking for someone who can make web service,create database and setup linux server. Merhaba,bir iphone uygulaması geliş uygulama için web servis yapabilecek,databaseleri oluşturacak ve sunucuyu kuracak birini arıyoruz.

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Alışveriş sitem için 3 adet email tasarmı yaptırmak istiyorum bu maillerde değişiklik yapmak istiyorum yani bu üc maili üzerinde değişiklikler yaparak sürekli kullanmak istiyorum

  €44 - €44
  €44 - €44
  0 teklifler

  mysql veritabanımda 100 tane altalta sıralanmış email adres var. Bu adreslerin google plus ve twitter a üye olup olmadıklarını öğrenmek istiyorum. Yapılacak yazılım her çalıştığında 10 tane adresi alacak googleplus, twitter hesaplarının olup olmadığını araştıracak bulursa profil resimlerini ve profil bilgilerini kayıt edecek. Teşekkürler.

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  Create a product with 12 design variations on the Printful platform ()? The design files are provided in jpeg format. The idea is to create one All-over print product and give the client 12 choices. This is a trial project. If the result is satisfying this will be repeated for dozens of products.

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hi we need someone to create translation for our system from english to mandarin. End result to be submitted in excel, in the excel simply need the english word, then the mandarin word.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I am looking for someone to take create a poster sized photo of two people with a short text. something resembling a fashion magazine cover (but without all the article text). I will supply a bunch of pictures of each of the two people. you will choose whichever ones fit your creative style and make it seem like they took the picture together, or another style if you believe it works better that way. you may use a background of your choosing. by the time we go ahead with the project i will know if we go with style #2: maybe we create a sensual picture with super imposed faces to get a more sensual poster: see the sensual cover picture in the attached files. I attached some examples of styles that will work. I plan on going ahead with this project ASAP. Thanks. Lee.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  need a web api that can upload files from one mvc application

  €113 (Avg Bid)
  €113 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  creating Seed Based Graph De-anonymization

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hello, I'm looking for a logo design for my company A/V Biography. I would like to use the logo on my website, social media and in the corner of my videos. I would also be interested in seeing what a video intro would cost that I could put at the start of my videos. I'm not very creative in this area so I'd be looking to see a few sketches for concepts before moving onto an actual logo design. At A/V Biography we are creating video biographies for families to be passed down to future generations.

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  ...something similar or better, please send me your proposal, with your similar works. Otherwise, your proposal will be ignored or rejected. Some details below: - The chosen illustrator will be a part of our global team of 25 people, from different countries - He/she must be willing to work together with our team and be a team player - For the illustrations, you will have the creative freedom to create whatever you like, as long as it's trendy. From time to time, I will provide some suggestions for you. - As a startup agency, we have a limited budget. However, we will pay you per design, and also a small percentage of any digital sales that we have made. - I am looking for designs that have the potential to go viral and are meme-able. - Designs can also be part of a collection...

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Something like this which will be related to my website.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Due to personnel changes, we need a new main photo on WPKZ.net. See details attached of how I would approach the new rectangular photoshopped photo to replace the existing one. Also see page 2 of attached for style sheet for logos and word marks.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  We need a simple calculator we can drop into our website. The calculator should only use plain vanilla javascript (no jquery) and css. Attached is a spreadsheet with the functionality we need replicated. To start, we only need the first tab titled "Simple Ratio". Later we can create calculators for the other two tabs. In your application please send me a link to a javascript calculator you've created in the past.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I need to have a portrait created that depicts Madonna and Child from something I saw previously. There are many of these pictures out there but not like what I want. It will need to be a simplistic drawing as it will go on a headstone. See the attachments for a sample of what I am looking for.

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  I'm looking to buy an email list from usa, australia, canada, uk

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  The provider that I have for reviews (TrustedShops) shows reviews in a carousel that I want to change. I have spoken to TrustedShops and they told me that to design a new carousel, I cannot change it with CSS, I have to create it from scratch using their API

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need DNS settings in PLESK Obsidian specifically the HELO and rDNS: to match and be formatted correctly to stop Gmail and Hotmail to block or mark as spam on dedicated server. Specifics: there are 4 dedicated Ip's on server. The IP's in question are not the server default IP whatever record that needs to be added to pass rDNS test matching HELO and rDNS servers A success project results in a successful reverse dns test on and be able to successfully send a default email to gmail and hotmail without rejection or being captured by spam filter. a copy of all server and hosting setting will be provided for correction to freelancer

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Trophy icon Create a Design 2 gün left

  I have a simple logo design. See the attached image. I just need this created in high resolution. The font is Montserrat. The blue colour is hex: 457E99 I would like the logo to look as similar to this as possible (character spacing, dimensions etc)

  €6 (Avg Bid)
  Garantili
  €6
  23 girdi

  Hi I would like someone to create a Home renovation and Planner book. I have an example of what i would like to be created. The document will need to have a templates, (examples included) Profession layout and beautiful design. Around 50 pages of templates. The book title will be - Bose Reno's Renovation Planner book. Please see attached sample below of what we are looking for and only bid if you are able to create something that looks more professional and beautiful in style.

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  This project is to create a clean, consistent, black and white (two color), digital line illustration of the USS Arizona Memorial from an image. The USS Arizona Memorial is in Pearl Harbor Hawaii (please google it for better understanding). The finished product will be editable .tif, jpg or png formats. Please look at the initial rough draft for this concept in the uploaded file. This graphic image will be used for laser etching so the lines need to be clean of stray lines. Requirements of the drawing. 1. Background sky, clouds and trees are removed 2. A reflection of the memorial structure will stay in the water 3. The edges of the memorial will be outlined. 4. The memorial will look like it is floating above the water 5. The flag flying in the wind like in ex...

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I've been working for a few months (ok, years) on an algorithmic trading system using a python-based, open source platform. I would like to complete a few basic algorithms just to validate that the engine works as expected, then see if those algorithms can be refined for profitable performance. I need someone who is very good with Python, and good with data manipulation, to complete the "basic" strategy implementation. If that goes well, we could branch out into machine learning and other methods to optimize the trading performance. Ideally, I'd find someone who could join the project as a member of a startup team, and watch it evolve from something basic to something advanced.

  €1022 (Avg Bid)
  €1022 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Hi - We are a US based political action committee, with our primary fundraising model being email content. We are looking for a fluent English speaker, although allowed to work from anywhere in the world, to help us write email content to send to our donors. The right candidates will be able to work their own hours, but meet goals and deadlines, take constructive criticism, and works well both alone and collaboratively. We will provide numerous examples of content that we already publish, so that you will have a better understanding of the content we are looking for.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler
  Create website 6 gün left

  I want a html website with use login, user sign up. Admin to manage user and user authentication. Login only after admin authorize user. For verified user. Login will lead them to main page. only accesible by verified user or admin. Main page will have menu to lead them to (different page i can create the page later. BUt for now you make menu option to go any other example page for now)

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  Create me a 30sec video ad 6 gün left
  ONAYLI

  Create me a 30sec video ad for launching my company

  €124 (Avg Bid)
  €124 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  ...feature to release payments, verifications of receipt of items, escalate a problem with item - return policy --- these are the major functions of the site so please price me accordingly but of course there are smaller features not listed ONLY bids that will be contacted are ones with the phrase "BUILD THAT SITE" in its bid so that i know you read and understand my description users will be able to create a profile as a buyer/seller/both sellers will need to upload identification for payments buyers can save payment information sellers will be able to post items for sale - location - hours - pickup methods sellers will be able to reach out to sellers and leave reviews only after buying a product products can be digital or tangible (shipped items) admin - block account, ...

  €421 (Avg Bid)
  €421 Ortalama Teklif
  26 teklifler