Create mixtape websites işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  664,482 create mixtape websites iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  In terms of content, there will be content like on the site of , but as a site, it must be something different. people will be able to log in to the site, create an account for themselves, and then share the products on this account, and it will be something that everyone can see. When other people buy products from a place, they will see these reviews and act accordingly. such a site in general

  €67 (Avg Bid)
  €67 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Türkiye,de veya dünya geneli blog sitelerinde tanıtım yazısı dofollow Turkey blog wrbsites seo write and link dofollow

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  web scraping Sample web site. Mysql table in price .

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba, örnek sitedeki gibi kalem simgesine basılınca açılan bir iletişim formu istiyorum. Daha sonrasında müşterilerden gönderilen mailler benim mail adresime yönlendirilecek. Örnek site: .Sağ alt köşede ki kalem butonuna basıp iletişim formunu incelemeniz gerek.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  €421 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Türkçe kunuşabilerim

  €309 (Avg Bid)
  €309 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hem bilim ve teknoloji konusunda kaynak eksikliğini gidermek hem de keyifli bir ortamda çalışmak harika olmaz mı? Türkçe bir bilim&teknoloji sitesi için yazarlar arıyoruz. Farklı yabancı kaynaklardan çeviri de yapılabilir ya da yorumlar da eklenebilir. Konular teknolojik gelişmeler (özellikle uzay teknolojisi), astronomi ve sağlık alanlarında yoğunlaşmaktadır. Sitenin en temel mantığı uzmanlık seviyesindeki bilgileri anlaşılabilir genel düzeye indirmek ve okuyucuya hap şeklinde sunabilmektir. Günde 2 makale yazılacak.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  32 teklifler

  moda dünyasının en yeni haberlerinin yer aldığı özgün bir blog sitesidir. Tesettür giyim sektörünün başarılı isimlerinden haberleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  €426 (Avg Bid)
  €426 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  Merhaba, mobile platform üzerinden oynanabilen eğlenceli bir tahmin oyunu yapma amacındayız. Detaylar ekte mevcuttur Selamlar

  €509 (Avg Bid)
  €509 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  3 Adet web sitem için çalışma yaptırmak istiyorum 15 günlük çalışma olacak. Bol tanıtım yazısı ve backlink almak istiyorum. - I want to work for 3 websites for my 15 day work. I would like to get plenty of promotional material and backlinks.

  SEO
  €271 (Avg Bid)
  €271 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  haberefendi,haber efendi haber haberciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  €5200 (Avg Bid)
  €5200 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Sporla hayatı sevin

  €484 (Avg Bid)
  €484 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Belirlenen bir tarzsa fotoğraf manipülasyonları, Afiş ve kapak konseptini uygulama

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  wordpress kurulumları, moduller, temalar ve düzenlemeler.

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Create a Video Bitti left

  İstediğim şey tam olarak şu, Ben bir leyla ile mecnun dizisinin geçtiği kireçburnu sahilinden bir video ile kendimin yürüdüğü bir videoyu göndereceğim. Yapılacak iş beni o sahilde suyun üzerinde yürür şekilde iki videoyu birleştirmek. Suyun üzerinde yürüyeceğim yani. Ne kadar profesyonel olursa iyi olur tabi ama çok çok amatör de olmamak kaydıyla amatör de olabilir. Belki yürüyen başka bir kişi bulup sadece benim kafamı montajlamak da olabilir, her türlü geliştirmenize açığım. İstediğim şey sadece suyun üstünde yürüyen bir video.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Yeni kurulan dış ticaret şirketimizin ithalat ve ihracat üzerine yapılan faaliyetlerini kurumsal bir şekil de yansıtacak müşteriyi cezbedecek şık bir sayfa tasarımı istiyoruz Our foreign trade company import and export activities of the corporate presentation and design, we need to attract customers

  €165 (Avg Bid)
  €165 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Mevcutta faaliyette olan wordpress tabanlı sitemde bulunan bir forma arama butonu eklemek istiyorum. İlgili form adres datalarını barındıran ''from/to'' mantığıyla çalışıyor. Yoğun bir adres datası olduğu için ''select'' yerine ''search box'' seçeneği eklemek istiyorum. İlgilenen arkadaşlarla detayları paylaşacağım, kolaylıklar.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €615 (Avg Bid)
  €615 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  inşaat dekorasyon proje mühendislik tadilat dekorasyon fan coil mekanik havalandırma inşaat mimarlık mekanik taahhüt seo for . I have an company websites and I want to get my links on first pages of search engines.

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  bu bir denemedir ve ne oldugunu anlamak amacli bir sey

  €349 (Avg Bid)
  €349 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Sizin için yüksek kalitede website tasarımı yapabilirim,size sunabilir ve üstelik destek verebilirim! I prepare amazing websites for you!

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  I want to improve an existing website theme by adding some features. The theme link is this: I want to add a review system to this theme. The review system should be connected with agent profiles and it should be filterable like those in the following websites : It may be a plugin which may be added to existing theme. It is preferable if the rating system can be also used for the properties too.

  €425 (Avg Bid)
  €425 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Create a Mobile Website Create a Mobile Website

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  premire pro,sony vegas.... video editing after effects

  €124 (Avg Bid)
  €124 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I am looking for a php web devoloper to build several commerce websites. Magento devoloper is most preferred

  €930 (Avg Bid)
  €930 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  şirket sitesine yeni bir wordpress teması oluşturulması

  €922 (Avg Bid)
  €922 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  piknik kömür torbası dizaynına ihtiyacımız var. Güzel bir dizayn ve torbanın dik durması, dolayısıyla güzel görünmesi gerekiyor. Üzerindeki yazılara ilk etapta çok önem vermeyin, yazılmasını istediklerimizi sonradan göndereceğiz. Torbanın dik durması için basit seviyede malzeme bilgisi de gerekli. 1.5 kg kömür koymamız gerekiyor.

  €160 (Avg Bid)
  €160 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Fenerbahçe taraftar uygulaması için metin ve görsel içerik hazırlanacaktır. Metin içerikler aşağıdaki iki örnekte verilen biçimde olmalıdır. İçerikler, Fenerbahçe ile ilgili önemli kişi ve yerler ile ilgili olabilir. Görsel içerikler metinde yazılan isimler ile uyumlu, jpg biçiminde ve 250x250 piksel boyutlarında teslim edilmelidir. Görseller iyi kalitede ve renkli olmalıdır. Bu proje teslim edilecek 100 farklı içerik metni ve görselini kapsamaktadır. Benzer içerik projeleri ile devam edilecektir. ÖRNEK METİN: { "id" : 1, "label" : "1", "specific" : { "image" : "", "path...

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba Wordpress projemiz içine entegre etmeye çalıştığımız php tabanlı sitenin css lerinin düzenlenmesi gerekmektedir.

  €166 (Avg Bid)
  Acil
  €166 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Hi,we are developing IOS this app, we are looking for someone who can make web service,create database and setup linux server. Merhaba,bir iphone uygulaması geliş uygulama için web servis yapabilecek,databaseleri oluşturacak ve sunucuyu kuracak birini arıyoruz.

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhaba, Wordpress platformuna kurulmuş sitemizin güncellemelerini yapacak web tasarımcılar aranmaktadır. Ayrıca yılda 1 kez belirlenen şablona göre güncelleme desteği de talep edilmektedir.

  €532 (Avg Bid)
  €532 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  We need coders to code our websites. The websites are already designed (PSD), all the content is created and the final site is approved by the client already. We simply convert the PSD to HTML5/CSS3/JS sites and send them back!I am looking for somebody who can start right now and could deliver the results in next 24 hours. We are looking for a long term relationship with the right candidates. Must have experience in Twitter Bootstrap Responsive design. please see 3 attach file.

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Create 15 more pages in wordpress website . We have already added 15 pages in our website. we need to add 15 more pages. eg : 1. Add content in the page ( content will be provided ) 2. Add Seo meta title, description , H1, FAQ schema by using ( copy paste from google sheet by rank math seo tool wordpress )

  €102 (Avg Bid)
  €102 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  We are looking for a developer who can create a script to collect email addresses from public websites

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  We are looking for a developer who can create a script to collect email addresses from public websites

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler
  Create a Proposal 6 gün left
  ONAYLI

  To create a proposal for Workforce diversity and organisational effectiveness in textile industry in Pakistan as per attached format at earleist by 12am tonight

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Hi Kabir H., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €468 (Avg Bid)
  €468 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Create an audio plugin 6 gün left
  ONAYLI

  I want to create an audio plugin that would be able to use as a vst or AU or AAX. I need a great communicator and great plugin designer or if I’m able to outsource the plugin design that would be cool too. I will help design the “use and presets of the plugin”

  €217 (Avg Bid)
  €217 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I want to do 20 x eyes, 20 x hats, 20 x mouth, 20 outfit, 20 x skins only my 5 different color same base character. I will provide the base art in PSD.

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  We are looking for an experienced English-Spanish translator for product websites and product manuals. He should be native born and living in Spain.

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Need to create a website for a client in sports events. Website Requirments Look & Feel : modern, mostly images/short videos, interactive/seamless motion Colors : Red, Black (grey shades) and white A copy of the CIM will be included Requirements - Data collection; Filling forms for both (fans & players) - Events page; showing each event along with all related fights stats Pages - Dynamic page for fighters along with their records and stats, with search method - Fights calendar - Fighters page (each fighter stats) - The Academy HQ (will be activated later) - Technology & training methodology (Will be activated later) - Live broadcast page (linked to Youtube channel) - Contact us (location, emails and message form (with mobile number) - Automated reply on emails Linked to ...

  €509 (Avg Bid)
  €509 Ortalama Teklif
  74 teklifler

  I NEED SOFTWARE FOR GENERATE AND PRINT RESULT, I HAVE ATTACHED SAMPLE RESULT I CAN TO CREATE SOMETING LIKE THAT, BELOW IS THE DESCRIPTION I NEED SOFTWARE FOR ISSUE RESULT ON BACK END I NEED A) Panel for add student, particular that need for add student is 1. Student name 2. Identity Number B) PROGRAMME ABLE TO ADD PROGRAMME RUN BY COLLEGE C) INTAKE WHICH YEAR TO STUDENT ENTER UNIVERISTY D) SEMESTER ABLE TO ADD SEMESTER WHICH SEMESTER THE STUDENT IS STUDYING E) SUBJECT ABLE TO ADD ALL SUBJECT FOR EACH PROGRAMME

  €183 (Avg Bid)
  €183 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  Trophy icon Create an email campaign template 6 gün left

  We require a graphic designer to create an email campaign template using the provided email copy and assets. The email campaign needs to be 1920 pixels across with the height to the requirements of the content. This contest is for a single email campaign, however the contest winner will be awarded up to 50 further email campaigns to design. This will be subject to the contest winner's professionalism in communication, time efficiency and quality of content. Provided documents and images: - Campaign creative copy - Product Images - Examples of previous campaigns

  €23 (Avg Bid)
  Garantili
  €23
  1 girdi

  Create a logo for a phone company that will be called Blitz I would like the logo to have a cellphone and a thunder as well. for your reference I attached a logo style that I liked.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  108 teklifler

  We are transferring from using Google sheets to using Synology Office. We are look...been automated with Google Script. I have attached a copy of the format of the existing reports we are using for clarity (Reports 1-6 to be pulled from Trello>Synology, Report 7 is pulled from Synology spreadsheet) Report 1 Synology spread sheet > pdf Create an automated weekly report to be emailed to an admin by email. The report will pull data from a spread sheet populated in Synology Office. The data is quite simple and I have attached a copy of how the report will look. Report 2 - Pull data from Trello > Synology spreadsheet and create pdf report. This is a more complex report that pulls data from a Trello board, and will record it on a Synology spreadsheet and then a weekly rep...

  €26 / hr (Avg Bid)
  €26 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I'm looking for an experienced fiction writer for my novel idea. I'll provide you with the whole novel and the content. You have to change its setting from Asian to Western. You need to be fluent in English. No plagiarism is allowed. Before placing your bid, make sure you are capable of writing at least 3000 words a day effortlessly. No need to apply for this job if you have a tight schedule.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I will give pdf and images related to the different errors' want to categories it and create at lease 10 images using same category. This will use for image processing and machine learning so it should be more accurate.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  I need a Microsoft Planner expert. We are moving from MS Project online to Microsoft planner. In Microsoft Planner I need create similar look and feel and functionalities (as much as) provided in MS Project . Again I need a Microsoft Planner (application ) expert.

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  1) create a website 2) Admin panel 3) binary plan 4) crypto wallet 5) PAYMENT & WITHDRAWL IN CRYPTO Delivery in 2 days

  €466 (Avg Bid)
  €466 Ortalama Teklif
  4 teklifler