Create talking person işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  362,368 create talking person iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  In terms of content, there will be content like on the site of , but as a site, it must be something different. people will be able to log in to the site, create an account for themselves, and then share the products on this account, and it will be something that everyone can see. When other people buy products from a place, they will see these reviews and act accordingly. such a site in general

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Talking cats Bitti left

  Selam, --- Linkte görünen uygulamanın videoları ile bir Youtube kanalı oluşurdum. Ancak Uygulama sahibi (Utfit7) firması youtube kanalımın gelirlerine telif hakkı gerekçesi ile el koymuştur. Bende bu uygulama benzeri bir uygulama yaptırmak istiyorum. Uygulamayı aynı zamanda play store`yede yükleyeceğim. Sorunuz olursa beklerim . Teşekkürler.

  €150 (Avg Bid)
  €150 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba, örnek sitedeki gibi kalem simgesine basılınca açılan bir iletişim formu istiyorum. Daha sonrasında müşterilerden gönderilen mailler benim mail adresime yönlendirilecek. Örnek site: .Sağ alt köşede ki kalem butonuna basıp iletişim formunu incelemeniz gerek.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  €427 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Türkçe kunuşabilerim

  €313 (Avg Bid)
  €313 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  moda dünyasının en yeni haberlerinin yer aldığı özgün bir blog sitesidir. Tesettür giyim sektörünün başarılı isimlerinden haberleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  €432 (Avg Bid)
  €432 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  Merhaba, mobile platform üzerinden oynanabilen eğlenceli bir tahmin oyunu yapma amacındayız. Detaylar ekte mevcuttur Selamlar

  €516 (Avg Bid)
  €516 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  haberefendi,haber efendi haber haberciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  €5270 (Avg Bid)
  €5270 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Sporla hayatı sevin

  €490 (Avg Bid)
  €490 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Belirlenen bir tarzsa fotoğraf manipülasyonları, Afiş ve kapak konseptini uygulama

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  wordpress kurulumları, moduller, temalar ve düzenlemeler.

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Create a Video Bitti left

  İstediğim şey tam olarak şu, Ben bir leyla ile mecnun dizisinin geçtiği kireçburnu sahilinden bir video ile kendimin yürüdüğü bir videoyu göndereceğim. Yapılacak iş beni o sahilde suyun üzerinde yürür şekilde iki videoyu birleştirmek. Suyun üzerinde yürüyeceğim yani. Ne kadar profesyonel olursa iyi olur tabi ama çok çok amatör de olmamak kaydıyla amatör de olabilir. Belki yürüyen başka bir kişi bulup sadece benim kafamı montajlamak da olabilir, her türlü geliştirmenize açığım. İstediğim şey sadece suyun üstünde yürüyen bir video.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Yeni kurulan dış ticaret şirketimizin ithalat ve ihracat üzerine yapılan faaliyetlerini kurumsal bir şekil de yansıtacak müşteriyi cezbedecek şık bir sayfa tasarımı istiyoruz Our foreign trade company import and export activities of the corporate presentation and design, we need to attract customers

  €167 (Avg Bid)
  €167 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Mevcutta faaliyette olan wordpress tabanlı sitemde bulunan bir forma arama butonu eklemek istiyorum. İlgili form adres datalarını barındıran ''from/to'' mantığıyla çalışıyor. Yoğun bir adres datası olduğu için ''select'' yerine ''search box'' seçeneği eklemek istiyorum. İlgilenen arkadaşlarla detayları paylaşacağım, kolaylıklar.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €623 (Avg Bid)
  €623 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  bu bir denemedir ve ne oldugunu anlamak amacli bir sey

  €354 (Avg Bid)
  €354 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Create a Mobile Website Create a Mobile Website

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  premire pro,sony vegas.... video editing after effects

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  şirket sitesine yeni bir wordpress teması oluşturulması

  €934 (Avg Bid)
  €934 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  piknik kömür torbası dizaynına ihtiyacımız var. Güzel bir dizayn ve torbanın dik durması, dolayısıyla güzel görünmesi gerekiyor. Üzerindeki yazılara ilk etapta çok önem vermeyin, yazılmasını istediklerimizi sonradan göndereceğiz. Torbanın dik durması için basit seviyede malzeme bilgisi de gerekli. 1.5 kg kömür koymamız gerekiyor.

  €162 (Avg Bid)
  €162 Ortalama Teklif
  9 teklifler
  talking lips Bitti left

  bir text girilecek google text to speech kulanılabilir. Texti sese çevirmek iç girilecek cıktı olarak metni ve dudak hareketi alınacak ve bu dudak hareketi duyulan ses ile senkronize olacak. Her kelime için bir data base olusturulacak yaklasık 10-15 arası kelime olması yeterlidir. tween animation ve benzeri dosyalar kullanılacak

  min €47 / hr
  min €47 / hr
  0 teklifler

  Merhaba Wordpress projemiz içine entegre etmeye çalıştığımız php tabanlı sitenin css lerinin düzenlenmesi gerekmektedir.

  €168 (Avg Bid)
  Acil
  €168 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Hi,we are developing IOS this app, we are looking for someone who can make web service,create database and setup linux server. Merhaba,bir iphone uygulaması geliş uygulama için web servis yapabilecek,databaseleri oluşturacak ve sunucuyu kuracak birini arıyoruz.

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Duzen li olarak gunde en assagi 3 en fazla 10 tane haber yazicak birisini genelikle Ingilizce yayin yapan websitelerinden alinip Turk insanin ilginisi cekicek sekilde yeniden yazilacak. Haberler genelikle 150 ile 400 kelime kadar olucaktir. gunde 3 haber icin odecegim ucret ayda 400 tl dir. Kesinlikle olmasi gerekenler Wordpess bilgisi yoksa da egitim verilir Gmail, skype ve paypal hesabi

  €26 - €323
  €26 - €323
  0 teklifler

  I want a Website for dynamic proxy creation . Aws api will be linked and then i can create proxy by website after add api of Aws account

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Looking for UX expert to create icon/image/mockup. UX designer should able to create very appealing icons of "4" different sizes- based on understanding of screen( or documents)/directly from application. Also some cases needs to create Mockup screen or bg image(4 different sizes) . We will discuss more on chat for further requirement. pricing model per item delivery.

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Voice to text conversion of indian languages and save conversation for each individual with a time tag. For example if two people are talking to each other the conversation should be saves as person 1 and person 2. Also the system should be able to save individual identification based on voice note.

  €332 (Avg Bid)
  €332 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  Trophy icon Design/create a logo 23 saat left

  The name of my company is "Revive Hospitality Management" I manage short term rentals. My mission is to bring new life to existing/struggling short term rentals in vacation areas. I need a logo.

  €95 (Avg Bid)
  Özellikli Acil Garantili
  €95
  42 girdi

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Özellikli Acil Mühürlü Önde Gelen Yarışma

  We need smart developers who can make HTML5 web based game as per the requirements given by our creative team. some basic inputs to invite bids are 1. Web based HTML5 Game preferably Basketball Game. 2. User earns money after succesful baskets and then game guides user to answer some questions. 3. Questions set are available with us in CSV Format. The game is just to ensure that user whould get knowledge of Taxation from the amount he is winning from the successful baskets. Duration for entire development or Beta should not exceed more than one week. Only experienced users may apply along with the HTML5 games link they've made in past. Detailed document of the concept will be shared with shortlisted users.

  €704 (Avg Bid)
  €704 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Create a Cross Selling Analysis in Power BI

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need a developer to write a script similar to designing part to be run on Wordpress website

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  Trophy icon Create 3D files of scissors 6 gün left

  I create a brand of scissors, and for 10 models i would like to find someone able to design in 3 dimensions the different part of scissors including screw inside, i can provide photos of the models what would be your prices for that ? any exemples of what you have ? find attached pictures that i can provide

  €19 (Avg Bid)
  €19
  2 girdi

  The logo must be such a way which would be printed on devices, Mobile phones, Tablets, TV, Laptops, and even more small accessories like BT speakers, headsets, neckband smart watches ettc.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  57 teklifler

  i need someone to create fb contents and ads

  €349 (Avg Bid)
  €349 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I need a professional animator who can handle my animation project. It is 3d character animation and I want to use it to explain some concepts about my company. I need to see your previous work for total conviction.

  €405 (Avg Bid)
  €405 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  Create some TikTok content 6 gün left
  ONAYLI

  Hi i will share the details with the shortlisted candidates. Thanks

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I am looking for a spokes person with English or Australian accent who can create a video with professional suite and able to overlay texts and backgrounds etc. It is preferable if female. I am looking for two Videos a month as this is a regular services. and the budget below is for monthly fees.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Build a website 6 gün left
  ONAYLI

  We are building a p2p platform for hosting and booking accommodation. The niche is focused around surfing. Think airbnb but specifically for those looking for a place which lends itself to a surfing holiday. Website urls are now registered. We want it to look and feel like airbnb as there is a market already familiar with how to use such a platform. We want to build out our...holiday. Website urls are now registered. We want it to look and feel like airbnb as there is a market already familiar with how to use such a platform. We want to build out our search criteria whereby you can search by i.e. location and filter by surfing mandates or go anywhere and search by wave type etc. We will need to build in payment options etc for bookings. Looking forward to talking...

  €14 / hr (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €14 / hr Ortalama Teklif
  69 teklifler
  Trophy icon Create a logo with house styles 2 gün left

  The name of the company is: van2werelden It means in english: of2worlds Its in the category of adult webshop lingerie and stuff.

  €49 (Avg Bid)
  Özellikli Garantili Mühürlü
  €49
  67 girdi
  Create a car wash logo 6 gün left
  ONAYLI

  I want to make a car wash logo for a small business of mine the details i want something similar to the picture i attach but add the - A neon green lamborghini urus on the middle - instead of red to be Neon Green - With the Title or name of the business

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  164 teklifler

  I need a person who will make 9 videos a week through video AI software (text to video). It's very simple, all you need is your time. I give topics, you write text through AI software and then insert this text into another software and you get a video, you substitute clips for the text and that's it. For two hours of your time per day, you can make 3 videos. All software I will give access

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  35 teklifler
  Edit my Video 6 gün left

  Hello there, I am creating a video for my website. The video is 3 minutes long of me talking, I just want somebody to add some music in the background and put some B-Roll to it. I have so b-roll clips of my own, but I would like more than that, so just add a commercial b-roll, it is fine.

  €102 (Avg Bid)
  €102 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  I need someone to creat and manage a dropshipping store through shopfiy From A to Z Dealing with suppliers to shopfiy integration with alixpress

  €182 (Avg Bid)
  €182 Ortalama Teklif
  49 teklifler

  Create Backlink Free with Good Quality Content For SEO or Rank Your Website Dofollow Baclink Article Posting Blog Posting

  €182 (Avg Bid)
  €182 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  Hi Tanmay, as per previous brief, updated logo files and header image are now located the client file. WP-Admin is not quite ready.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Create a wordpress site 6 gün left
  ONAYLI

  Create a wordpress site similar to with minimal features. Pages Required - 1. Home (similar to flippa listing) 2. Site listing pages 3. Blank page template.

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Hi, we want you to design a nice, professional flyer, in two formats: A3 and A4. Both versions with high quality, so we can print them. The flyer should have a title, a footer and four text blocks. We want you to deliver the flyers in PDF format and also deliver the source files. See attached document and files.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  68 teklifler

  We need to build a Shopify plugin for our payment gateway in Kuwait. We need the Shopify users to be able to find our plugin in the Shopify marketplace and easily integrate it to their websites. For reference, an API documentation for a similar plugin on Shopify for a competitor company:

  €1080 (Avg Bid)
  €1080 Ortalama Teklif
  51 teklifler

  laravel: create payroll system similar to NO FIXED PRICE, must work on timetracker!

  €717 / hr (Avg Bid)
  €717 / hr Ortalama Teklif
  78 teklifler