Custom flash banners companies europe işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  331,613 custom flash banners companies europe iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  ...arama ve kurs ilanı sitesi olarak kullanılması amacıyla sitenin her tarafındaki iş ile ilgili ifadelerinin kurs ifadelerine dönüştürülmesi gerekmektedir. jobs->trainings, companies->training providers, job categories-> training categories gibi. siteye admin, kurs sağlayıcı ve kurs arayan profilleri ile girip karşılaşılan iş ile ilgili her terimin kurs

  €192 (Avg Bid)
  €192 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Flash oyun projesi için çizere ihtiyacım var. Gerçekten profesyonel bir çizime gerek yok.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  acil flash tasarımlı animasyon

  €247 (Avg Bid)
  €247 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Php vicidial custom reporting Wè needs a custom reporting tool for vicidial

  €30 - €250
  €30 - €250
  0 teklifler

  Merhaba, Ekteki dosyayı psd formatında ve gif formatında gönderiyoruz, sizden istediğimiz ...altına düşmesi. Çıktı almadan önce 150 sanatçı görseli 200 sanatçı olarak değiştirilmesi gerekiyor. Bildiğimiz kadarıyla 50 KB 'ın altına flash formatında düşüyormuş, bu yüzden sizden gif değil flash dosyası olarak istiyoru...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Previously made ​​4 Flash (SWF) file. They will do the same . Only dimensions will change and will run on local computers offline, translated in Turkish language with XML. There SWF and XML files ready.

  €154 (Avg Bid)
  €154 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Daha önce yapılmış 5 adet flash (swf) dosyası var. Bunların aynısı yapılacak. Sadece ölçüleri değişecek ve Türkçe diline çevrilip lokal bilgisayarlarda ofline çalıştıracağız.

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Reklam ve Kampanya duyuruları için flash veya html5 hareketli banner setler hazırlanacak.

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Web sitesi için banner ve flash banner tasarımları yapılacak

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  logo design for companies producing LED fixtures led armatürleri üreten firma için logo tasarımı,

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Karakter çizimleri yapılmış bir film sahnesinin 30 sn lik kısmı basit bir flash animasyonla canlandırılacaktır. film sahnesinin sesleri kalacak bu sesler ve konuşmaları basit çizgi animasyonla yeniden tasarlanacaktır. karakterlerin hareketli olmasına gerek yoktur. Sadece yüz göz el kol hareketleri gibi ilgili alanlar hareket edecektir.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] örnek flash uygulaması

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  ...process of updating our website and have commissioned our website designer. We have the approval of supplier companies to use their products and catalogues to start a profile of products suitable for distribution, further we have our own custom fabricated products to add to this portfolio. We have a staff member whom is going on maternity leave very

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...process of updating our website and have commissioned our website designer. We have the approval of supplier companies to use their products and catalogues to start a profile of products suitable for distribution, further we have our own custom fabricated products to add to this portfolio. We have a staff member whom is going on maternity leave very

  €432 (Avg Bid)
  €432 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhaba; Yeni girişimim için max 15 sn. stickman (cin ali) animasyon yaptırmak [login to view URL] hazır [login to view URL] hayata geç[login to view URL] logoda ki stickman kullanılıcak.

  €211 (Avg Bid)
  €211 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "[login to view URL]" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yapılmış olan bir flash çalışma var, çok basit 5 adet resim sırayla [login to view URL] resimlerden bir tanesi değiş[login to view URL] olan bir resim yerine başka bir resim [login to view URL] olan flash dosyayı verebilirim onun üzeinde değişiklik olabilir ya da yeni yapılabilinir.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Flash Oyun Bitti left

  Flash Oyun Yapımında Tecrübeli basit içerikli Çok Fonksiyonel Olmayan Fakat Geliştirmeye Açık Versiyonel Oyun Yaptırılacaktır.

  €281 (Avg Bid)
  €281 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bir oyun sitesi için Flash menü tasarlanması gerekmektedir. Bir kaç sekme altında farklı logolar ve linkler konulacak basit bir iştir.

  €179 (Avg Bid)
  €179 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fikir ve senaryo verildiğinde Türkçe oyun tasarlayabilecek ve bunu facebook ile entegre edebilecek bir geliştirici/tasarlayıcı arıyorum. Detaylar anlaşıldıktan sonra konuşulacaktır. İlk çalışma beğenildikten sonra devamlı çalışılacaktır. Bu ilana başvuranlar önceden tasarladıkları oyunları linkleri ile beraber atabilirlerse sevinirim.

  €3867 (Avg Bid)
  €3867 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba Arkadaşlar, Flash Oyun sitemiz mevcut ve kendi internet sitemiz ve reklam vereceğimiz internet sitelerinde kullanmak için görsel açıdan ve animasyon açısından çok iyi profesyonel bir çalışmaya imza atacak bir uzman arıyoruz. Flash Oyun sitesi olduğumuz için Profesyonel anlamda görsel efektler ve animasyonlar olmalı. ...

  €281 (Avg Bid)
  €281 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak ve kodlatmak.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game encode all .. site demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €496 (Avg Bid)
  €496 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak istiyorum.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game site. demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €309 (Avg Bid)
  €309 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  [login to view URL] ve [login to view URL] markaları için Google Adwords'de kullanılmak üzere 16 farklı ölçü için birer setten 32 adet flash banner tasarımına ihtiyacımız var. Banner özellikleri detaylı olarak aşağıdaki gibidir: 320 × 50 Mobile banner 468 × 60 Banner 728 × 90 Leaderboard 250 × 250 Square 200 ×...

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...we need to structure the admin site. 10 should be a place at the top banner, banners, admin section of the site will be entered also discounts for hotels in the middle and at the bottom of the display determined to be inputs such as daily room rate, certain parts must banners. facebook & twitter to be member of the site with the information and advertising

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  We need to use several computers in many regions remotely and this lasts for many years. It needs high internet speed and computer performance. And you ...need to use several computers in many regions remotely and this lasts for many years. It needs high internet speed and computer performance. And you must be male who lives in Europe or NorthAmerica.

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi, i am building web hosting business based on whmcs. i need whmcs expert to do ongoing work which involve adding w...involve adding whmcs modules from resellers eg. resellerclub, namecheap e.t.c i want to hire only dedicated freelancers who are flexible to work any time and fast. "No companies no third parties" only direct freelancer developers.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I want someone who can search for city and state for a list of companies (total 1640 companies) that i have in excel sheet and also include the link where you found the city and state for that particular company.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Our company need translators in Europe or America to support our company. You need to speak English fluently. You have to do video calls instead of us on your PC. 10 hours per month - and you will get pay per month.

  €88 (Avg Bid)
  €88 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Adkit is a strategic research company. We provide customized market research services for leading companies and agencies in Israel & worldwide. Adkit is looking for surveyors to reach 2 local pharmacies in or around Brno, and document prices of a list of 19 non-prescription medicines. We will send you an online sheet with the list of non-prescription

  €27 - €71
  Yerel
  €27 - €71
  0 teklifler
  Trophy icon Fazer o Design de um Logotipo 6 gün left

  Design a logo for a company that rents various equipment to other companies. The name of the company is: Idle

  €99 (Avg Bid)
  Garantili
  €99
  22 girdi

  I need a person who is skilled in sales and cold calling to help us set meeting in US. We have target companies, so you need to do some research and find the key person who is in charge of purchasing(we will send you what we have got, but need to check if it is still valid), find his valid contact method(phone number,personal mail address, etc), talk

  €138 (Avg Bid)
  €138 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  The idea is a holiday property search site, searching through most holiday companies to find a rental property, companies provide data in either an XML format with affiliate links, these are added to our site to search and rent a holiday property my money is made from commissions made through the affiliate link added in the XML. Stage 1 Search box

  €200 (Avg Bid)
  €200 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  i want to advertise my own ads and banners popups in mobile app no admob or thirdparty websites just custom ads for app in android studio

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...name, address, and telephone numbers copied and pasted from company directories (website addresses to be supplied) into an Excel sheet (pre-formatted). Approximately 3000 companies (or line entries) are required. Occasionally a company does not have an email address listed. We require the data entry person to then attempt to find the email address for

  €360 (Avg Bid)
  €360 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Need an ecommerce website for a cookie cutter company. SEO, analytics etc. Need to drive traffi...ecommerce website for a cookie cutter company. SEO, analytics etc. Need to drive traffic to website. Optimised for social media. Need to be able to upload products, change banners as required. Need to be able to edit content. Paypal payment method.

  €293 (Avg Bid)
  €293 Ortalama Teklif
  120 teklifler
  Website designer 6 gün left

  We are about to create an advanced modern web application that would leverage the cloud to deliver recruiting as a service to job seekers and companies: We are looking for an experienced Website designer to create our design. The designer will design our page, how the website will look like. Also can help with the development and implementation process

  €192 (Avg Bid)
  €192 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  I'm Looking for experts in Finding Personal Emails of Founders. I have a list of companies! You must have more than 1 year of experience. Other information will be provided to the selected Candidates. Thanks

  €111 (Avg Bid)
  €111 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Need to create a spreadsheet with the following details of Security Companies in Australia: Company Name Telephone Number Website Email State

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  I would like to hire someone who has extensive experience in digital marketing experience( Email, facebook ) to improve my site traffic. Only India, Pakistan and Eastern Europe will be accepted.

  €826 (Avg Bid)
  €826 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  ...gesendet. Dieser Newsletter ist ein Service der B2B Network Ltd Geschäftsführer: Patrick Robalewski Naxxar Road 152/7 | San Gwann 9030 | Malta Registergericht: Registry of Companies | Notaile Road | Attard | BKR 3000 Malta Registration Number C74994 Kontakt: contact@[login to view URL] Web: [login to view URL] Wenn Sie unseren Newsletter in Zukunft nicht

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Blog Writer 6 gün left

  We are looking for a content writer that can write 1 blog per month for 3 different companies: A men's hair restoration company, a women's wig company, and an anti-aging/hormone replacement company. We will provide keywords, ideal word counts, and topics for blogs. The blogs will be optimized to be used to drive organic traffic to our website.

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  49 teklifler

  ...have introduced new technologies abroad since 2005 to make all performance indicators of our products reach internationally advanced level, and exported matched machines to Europe, America and Australia. In the service tenet of “Quality First, Credit Supreme”, we sincerely welcome domestic and foreign customers to cooperate with us based on survival

  €358 (Avg Bid)
  €358 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ...time-consuming. - Go to LinkedIn, search for the company name. It should auto-populate, choose whichever company looks biggest / closest to the company on the spreadsheet. - Some companies abbreviate their names, etc. so you may need to do additional research if LinkedIn doesn't auto-populate what you'd expect it to. - Once you click on the company, it'll give

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Fill in the missing address fields in the spreadsheets. As you can see i have the website, company name and partial address for many records. Take the information shown and fill in the blanks. I need this done immediately. Please do not reply if you cannot speak over skype and cannot start immediately.

  €100 (Avg Bid)
  €100 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  ...Accessibility Etc) The business plan must take into consideration: -Accessible Location -IT,Network and phone infrastructure -Furniture and PC setup -Legal Implications of Foreign Companies Setting Up -Cost of Employing Per Person on average -Cost of Employee benefits as required by law The business plan needs to be scalable (it should be applicable to a size

  €301 (Avg Bid)
  €301 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...Accessibility Etc) The business plan must take into consideration: -Accessible Location -IT,Network and phone infrastructure -Furniture and PC setup -Legal Implications of Foreign Companies Setting Up -Cost of Employing Per Person on average -Cost of Employee benefits as required by law The business plan needs to be scalable (it should be applicable to a size

  €266 (Avg Bid)
  €266 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  ...Accessibility Etc) The business plan must take into consideration: -Accessible Location -IT,Network and phone infrastructure -Furniture and PC setup -Legal Implications of Foreign Companies Setting Up -Cost of Employing Per Person on average -Cost of Employee benefits as required by law The business plan needs to be scalable (it should be applicable to a size

  €202 (Avg Bid)
  €202 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  In this spreadsheet you will find approx. 100 Finnish companies. The information we are looking for is the sales people's contact informations. So your task is to browse through these companies and find answers to these questions: 1) Who is the sales manager? 2) What are his/hers email and phone number? 3) If you

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  We are a content writing agency with clients spread across the US, Canada, Australia, and Europe. Our primary clients are individual bloggers and media corporations who are looking for recurring and dedicated content marketing solutions to grow their blog. This is a long term opportunity where we want to invite efficient sales representatives to be

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler