Data analysis using spss işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  239,533 data analysis using spss iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR
  spss analizi Bitti left

  tezim için spss analiizi yaptırmak istiyorum. spss dosyasına verileri girdim. sadece düzenlemeler ve analizi yapılması gerekiyor.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Ben SPSS, R Studio, Minitab, Excel, Eviews ve Stata programları ile;Anket verilerinin girişi ve istatistiksel analizleri yaparım. Yorumlama, tablo ve istatistiksel testler yapılır. Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin tez ve makale aşamasındaki istatistiksel rapor ve analizinde yardımcı olurum. Uzmanlık Alanlarım Tanımlayıcı İstatistikler, Varyans Analizi, Regresyon Analizi, Durağanlık ve Nedensellik Analizleri, Çok Değişkenli İstatistiksel Çözümleme, Doğrusal Programlama, Kalite Kontrol, Zaman Serileri Analizi, Görsel Veri Madenciliği, Biyoistatistik, Veri Madenciliği, Big Data, Uygulamalı İstatistik, Çoklu Doğrusal Modelleme v.s Kullanılan Programlar IBM Spss - R Studio - Minitab - Excel - Eviews- Stata (Pr...

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  En uygun tablo ve açıklayıcı yorumlarla SPSS analizi yapılır.

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Spss Analizi Bitti left

  Projemi tamamlamak için son aşamada spss analizimin yapılması için desteğe ihtiyacım var, spss kullanmayı biliyorum yardımcı olacak arkadaşla sürekli irtibat halinde olacağım, ancak iş yoğunluğumdan dolayı yapamıyorum. 14 ocak teslim

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba Spss sınavım varda hocam basit islemler yarin icin saat 9da türkiye saatiyle düsünür müsünüz?

  €14 - €14
  €14 - €14
  0 teklifler

  Comparative statistic analysis, equilibrium analysis, matrix algebra üzerine basit sorulardan oluşan online sınav konusunda yardıma ihtiyacım var.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Tez çalışması için yapılmış olan Arabistandaki bir Banka üzerne yapılan anketin analizesi yaptırmak istiyorum. SPSS üzerinde verileri girildi. şimdi verilerin Türkçe analizi ve bulguları yazdırmak istiyorum

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba Mehmet Oguz K., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz. SPSS analızı yapabiliyor musunuz ?

  €240 (Avg Bid)
  €240 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Abdullah U., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz. SPSS analızı yapabiliyor musunuz ?

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  spss uygulamasını biliyor musunuz

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Şirketiniz yaptığı anketleri analiz programı yardımı ile güvenilirliğini ölçme

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Anket sonuçları için Spss analiz ve yorumlama

  €110 (Avg Bid)
  €110 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  elimde 2 adet pcba var ve bunların sematik cizimini istiyorum.

  €481 (Avg Bid)
  €481 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  SPSS programına girilmiş veriler için regresyon yapıp, güvenilirliğe bakıcak SPSS'den anlayan birini arıyorum

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Bazı verileri analiz edin Anket verilerinin spss ile analizi yapılmaktadır

  €284 (Avg Bid)
  €284 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Yüksek lisans tez çalışması kapsamında SPSS programı ile modelleme yapmam gerekmektedir. Alanımla direk ilgili olmadığı için programı kullanmakta zorlanıyorum. Verilerim hazır, sadece program üzerinden regresyon yapılacaktır.

  €393 (Avg Bid)
  €393 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  SPSS bilmekte olan Türk yazarlar aranmaktadır. Proje tamamen veya sadece spss ile alakalı kısmı iletilebilir.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Konu: Discuss the transformation of the Roman Empire in late antiquity and the role of religion in that transformation. What were the ways in which the rise of Christianity and later the rise of Islam contributed to the transition from antiquity to the middle ages? Provide an answer based on close textual analysis of the required readings. Use at least three or more of the required readings. Compare and contrast them. Çalışma compare and contrast standartında yapılacaktır. Her bir body için farklı bir kaynak kullanılacak ve kullanılan kaynaklar MLA formatında kaynakçaya eklenecektir. Aynı zamanda yapılan alıntıların sayfa sayıları belirtilecektir. Çalışma toplamda 1200 kelime olacaktır (Çalışma kaynakçası bu kelime sınırına dahil değildir...

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  İçerisinde 3 ölçek yer almakta olan bir araştırmanın Spss analizleri yapılacaktır. Anova Analizleri T-test analizleri Lojistik Regresyon analizleri gerçekleştirilecektir. Ayrıca gerçekleştirilen analizler sonrası herbir tablo APA standartlarına uygun olarak tablolaştırılıp, yorumlamaları yapılacaktır. Proje Bütçesi: 300 TL olarak belirlenmiştir. Milesstone oluşturularak ödeme gerçekleştirilecektir.

  €56 (Avg Bid)
  €56 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  €103 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Spss programında tutorial hazırlanacaktır. Örnek mevcuttur

  €149 (Avg Bid)
  €149 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  3 ölçek üzerinden elde edilen verilerin analizlerinin çıkarılması, yorumlanması ve mevcut literatür çalışmaları ile tartışılması gerekmektedir. Başvuracak kişilerin Türkçe bilmesi gerekmektedir.

  €34 / hr (Avg Bid)
  €34 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  3 ölçek üzerinden elde edilen verilerin analizlerinin çıkarılması, yorumlanması ve mevcut literatür çalışmaları ile tartışılması gerekmektedir. Başvuracak kişilerin Türkçe bilmesi gerekmektedir.

  €29 / hr (Avg Bid)
  €29 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  3 ölçek üzerinden elde edilen verilerin analizlerinin çıkarılması, yorumlanması ve mevcut literatür çalışmaları ile tartışılması gerekmektedir. Başvuracak kişilerin Türkçe bilmesi gerekmektedir.

  €52 (Avg Bid)
  €52 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  3 ölçek üzerinden elde edilen verilerin analizlerinin çıkarılması, yorumlanması ve mevcut literatür çalışmaları ile tartışılması gerekmektedir. Başvuracak kişilerin Türkçe bilmesi gerekmektedir.

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hello everybody, I have research project with using SPSS software. I will upload the datas or send individually to the people I communicate. So let me know if you can do this project for me. I am waiting for the messages. Thank you Merhabalar, SPSS software kullanarak veri analizi yapılacak bir dönem ödevim var. Sonucunda not alacağım için benim için önemli bir durum, benim için ödevi yapabilecek olan birini aramaktayım. Cevap aldığımda verileri yükleyeceğim yada kişisel olarak iletişime geçenlere şekkürler

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Twitter üzerinden Türkçe Tweetler çekilerek elde edilen veri setini kullanarak bir ürün, şirket yada markaya dair kamuoyu duygularını analiz edebilen SENTIMENT ANALYSIS (Duygu Analizi) uygulama geliştirilmesi (pozitif, negatif, nötr olarak sınıflandırma gerçekleştirecek). Makine öğrenmesi algoritmalarından faydalanılacaktır. Veri madenciliği, NLP ve Makine Öğrenmesi alanlarında çalışan bu konularla ilgilenen birisinin rahatlıkla gerçekleştirebileceği kompleks olmayan bir projedir. Argüman sağlanması adına pek çok türkçe dokümantasyon mevcuttur. Tez projesi kapsamında kullanılacaktır.

  €1587 (Avg Bid)
  €1587 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  SPSS clementine ile bir veri üzerine proje yaptırmayı planlıyoruz. Ancak öncelikle yaptıracağımız arkadaşın program bilgisini ölçmek için basit bir Test çalışması hazırladık. Test çalışması en fazla 15dakikanızı alabilecek bir çalışmadır. Bunun için fiyat teklifi veriniz. ( Test çalışmasını için gerekli data ile birlikte gönderilecektir.)

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...yakınındaki kişileri bulma Yapılacak Platformlar Web | IOS | Android | Windows Mobile ---------------------------------------------------------------------ENGLISH--------------------------------------------------------------------------------------- marriage - dating site shall be performed, Features online camera interview picture does not show the desired person psychological analysis and compliance test phones with location services to find people near Do Platforms Web | iOS | Android | Windows Mobile...

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  As part of a job: I'm looking for someone who could do the OT part of a swot, namely the opportunities and threats on a sports store. Also in the same register, find risks to operational objectives. Operational Objectives will be discussed with the best quote. USE "I Can" to initiate your bid.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I need ETAP Program Expert for electrical engineering project.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I need a long term designer To consistently help me draw and design name Using caligrpahy or wording styles Do not bid the project . Please pm the design u have done previously

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  We are looking for someone who has experience on Autodesk Inventor for Dynamic Simula...are looking for someone who has experience on Autodesk Inventor for Dynamic Simulation We need you to design/assemble it well and make it move with accuracy to get close to the human hand / fingers 1. start with dimensions and degree of freedom 2. select motor and gearbox available which we can buy 3. do dynamic / motion simulation and also find a stress graph for the profiles 4. make motion analysis to get the velocity and power/force/acceleration/torque required by the motors 5. make detailed drawings 6. remove material wherever required to make the design lightweight. Remember, we have to make a cost-effective design WE WANT THE FINAL OUTPUT TO RESEMBLE THE HUMAN WITH APPEARANCE AND FUNC...

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  build up arabic website mixed with online store to provide a financial services like valuation business , business plan , financial analysis , and other services The developer must be Arab and have experience in web development and design

  €176 (Avg Bid)
  €176 Ortalama Teklif
  60 teklifler
  €458 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  PLEASE SEE DOCUMENT ATTACHED AND PROVIDE LOGOS ALIGNED WITH THE MAIN COMPANY'S LOGO (K-SPORT) PRODUCTS DESCRIPTION: Produ...PROVIDE LOGOS ALIGNED WITH THE MAIN COMPANY'S LOGO (K-SPORT) PRODUCTS DESCRIPTION: Product 1: "Smart Live" (Soccer) - Real Time Player Alerts & Fitness Monitoring In-Game - Analyse Performance Data Captured From Your League’s Tracking Provider - Monitor Real Time Performance Alongside 2D Tracking Animation - Live Performance Alerts - Custom metrics, Automatic alerts, Real Time Custom Exports, Post Match Custom Analysis, Customizations on demand Product 2: "Video Fitness" - Review Player Speed Alongside Video Footage - Automated Identification of Peak Performance - Analyse Performance Data...

  €300 (Avg Bid)
  €300
  28 girdi
  Website Build 6 gün left
  ONAYLI

  ...taking place and services are being offered, a website that shows that off is required - Business background: NICHE Sports Data currently analyse Gaelic Games matches. We (either in-person or from TV/online footage) tag events in a match (things like shots, fouls, scores, puckouts, turnovers etc.) and from these, we create match reports that are exported in PDF format - For coding (analysing) matches, we use templates that consist of certain events based on performance. This is to allow for consistency match-on-match rather than one match having certain events tagged, and a different match having different events tagged. The benefit of this consistency then is that data that is trending over a certain number of matches can easily be flagged (i.e. ‘John Smith has scor...

  €217 (Avg Bid)
  €217 Ortalama Teklif
  93 teklifler

  Make enhancements for RCA procedure and dashboard tracking.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Build website on wordpress elementor.....designs will be provided to you..... Bidder should have knowledge of CSS and HTML for custom design if required during the development. Please bid only if you can complete project on time else please don't bid.

  €45 (Avg Bid)
  €45 Ortalama Teklif
  37 teklifler
  data analysis 6 gün left

  I have a data in powerBI, so I want to create the chart,measure and some visualization in power Bi. Contact for more details.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Ecommerce Website using Magento 1 platform

  €569 (Avg Bid)
  €569 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  I'd like to have some evidence based analysis from a reliable source (IMDB, any official statistics data sources, research papers, etc). This requires you to do online research and identify the sources for the information (see below for examples). I am looking for global statistics (the entire world). (this is NOT an academic work, the research is the work required for you to find this information from the Internet) Things I am looking for: - how much content has been created over the last year (total number of videos, total watchable time) - how much content is consumed (hours per day) in the same period (total watched time) - how much content is available to watch in major platforms (cinema, TV, streaming services) in the same period - -- - content means: movies, do...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Need to flutter developer to cache and Preload videos from URL in PageView using Provider/Riverpod only. previous page should be disposed.

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  A startup that develops and sells image analysis web applications ,develop of microscope hardware, in the medical, life sciences, and industrial fields. The technologies I want are vue.js, React, docker, fast api, json, Azure, GCP, tensorflow, u-net, pytorch, caffe, and so on. We want developers who are collaborative, communicative, and responsive. The working time zone depends on JST. We are looking for friends who can sympathize with our philosophy.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I want to ready date as per my requirment in excel . i will provide date in pdf and excel formate and you have to analysis data and sort & Prepare as per my requirment with Income tax & gst Knowledge.

  €409 (Avg Bid)
  €409 Ortalama Teklif
  81 teklifler

  Multi Vendor - Booking Management System Required Multi Vendor - Booking Management System platform that allows businesses to list their services on a common platform. Customers of these businesses can book appointments or services and purchase deals from the platform. Mobile Application Development with Android and iOS and using Ionic Framework...... Website will be PHP

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  51 teklifler

  Build a ml model using cv to monitor sport related actives. The idea is to provide real-time analysis to the user for certain sport related drills and monitor his reps and quality of his reps.

  €1353 (Avg Bid)
  €1353 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Needed Nvivo expert for qualitative data analysis of interviews taken

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  i hope to help me to calculate unity transform rotation from blender transform rotation. blender transform rotation is ZXY mode.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I need help with my SPSS exam and would appreciate someone who knows how to conduct analysis in order to interpret data related to psychology

  €126 (Avg Bid)
  €126 Ortalama Teklif
  44 teklifler