Design a logo for my small tech business işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  311,133 design a logo for my small tech business iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  "3BBtech" isimli şirketimiz için logo tasarımı arıyoruz. Şirketin çalışmaları endüstriyel 3d parça basımı ve makine üretimi üstüne. Logo'nun dinamik, canlı ve teknoloji içerikli olmasını istiyoruz. -3D Printer ile ilgili parçalar içerebilir. -Renk konusunda bir tercihimiz yok. -Tasarım bir yönü olsun, düz...

  €42 (Avg Bid)
  Garantili
  €42
  74 girdi

  SAAS çalışacak bir iş yönetimi uygulaması için REACT.js kullanabilen fullstack bir developer ihtiyacımız vardır. (We need a full stack developer using REACT.js for a SAAS management software)

  €5068 (Avg Bid)
  €5068 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Instagram için story ve post template lerine ve bunların varyasyonlarına ihtiyacım var (Telefon, tablet ve bilgisayar gibi teknolojik cihaz ve aksesuar ürün gamı bulunan bir kuruluş için)

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  İstediğiniz şekilde logo,kartvizit,tişört tasarlayabilirim.Görselliği güzel olacak şekilde tasarlarım.Ücreti sonradan belirleyebiliriz.Lütfen iletişime geçin. I can design logo,business card,t-shirt as you wish. We can determine the pay [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] get in contact me.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Google My Business'te (Maps) yüzlerce yorum verebilmemi sağlayacak bir program lazım. Bu program cihazların İP'sini, ID'sini ve gerekli tüm bilgilerini değiştirebilmeli. Ayrıca Gmail hesapları açmalı veya Gmail hesapları programa entegre edilerek onlarla yorum verilebilmeli. Özetle.

  €1490 (Avg Bid)
  €1490 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba <font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;"> Elite Məlumat Tech </font></font>, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €211 (Avg Bid)
  €211 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba mikehurley, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Elite Information Tech, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €211 (Avg Bid)
  €211 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Elite Information Tech, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba awaischaudhry, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €8 (Avg Bid)
  €8 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Emizen Tech Pvt. Ltd., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €211 (Avg Bid)
  €211 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Emizen Tech Pvt. Ltd., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Elite Information Tech, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Hire Tech Experts, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba mikehurley, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €211 (Avg Bid)
  €211 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Güzel görünümlü ve basit görünümlü bir kartvizit yapıyorum

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Kurmuş olduğum web sitesinin googleda üst sıralarda çıkması

  SEO
  €284 (Avg Bid)
  €284 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  Harekrushna panda

  €238 (Avg Bid)
  €238 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Özel hastane, medikal muhasebe, faturalandırma, işletme büyütme ve kuramsallaştırma danışmanlığı

  €2527 - €4211
  €2527 - €4211
  0 teklifler

  Hayal ettiğiniz tasarımlar,Bizimle gerçekleşiyor

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  Güven, sanat, tasarım, kişisellik, hepsi bir noktada

  €2111 (Avg Bid)
  €2111 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  yeşilköy çilingir yesilkoy cilingir anhatarci firması [URL'yi görüntülemek için giriş yapın]

  €144 - €432
  €144 - €432
  0 teklifler

  Türk yada türkçe konusan web tasarimci ariyorum. Bize güzel tasarimli, admin paneli olan, kullanisli ve basit yönetilebilir bir site kurdurmak istiyoruz. Joomla, Mambo, Wordpress yada herhangi bir sistem olabilir. Aklimda olan ilerleme plani 1 - önce bize bir sistem tasarim önerisinde bulmaniz, 2 - sistem ve tasarimda anlastiktan sonra sitemize kurulum ger&...

  €146 (Avg Bid)
  €146 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  business card Bitti left

  business cardDakikalar içinde yetenekli freelancerlardan teklifler alın. Freelancer profil ve geribildirimlerini görüntüleyin, sonra da hemen onlarla sohbet edin! Sadece %3* komisyon ücretiyle, favori freelancerınız bugün sizin için çalışmaya başlayabilir!

  €393 (Avg Bid)
  €393 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Öncelikle sana "Hack-Auto Management" ön elemesini geçip iş simülasyon oyununu oynamaya hak kazandığını memnuniyetle bildirmek isteriz! Bu aşamadan sonra 10'lu gruplarda yarışarak 400 kişi arasından finale kalmak için kıyasıya bir mücadele seni bekliyor. Simülasyon 5 Aralık Cumartesi günü başlayacak ve 12 gün sürecek. E...

  €346 (Avg Bid)
  €346 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  €21 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi all. We need a market research and business plan for electrical floor heating system (with cables) in Turkey-Istanbul as soon as possible. Project deadline is 10th of May. İstanbul merkezli firmamız için elektrikli yerden ısıtma sistemleri üzerine bir pazar araştırması ve iş planına ihtiyacımız vardır. Proje için araştırmaları bitirmek istediğim tarih Mayıs 10 dur.

  €197 (Avg Bid)
  €197 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  €13 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'A Simple Business Mobile App with Corona SDK'

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Dosto, duniya me software industry, ek lauti industry he jisme profit percentage ki koi limits nahi hai. {020830685SK}Kyoki software ki kimat chahe kitni bhi ho lekin bikta 20 rs ki CD Mein. Esiliye BILL GATES pichle 20 salo se income me no. 1 hai. Ab Aap bhi full time/ part time kam karke is software industry me Kama sakte hai aur pa sakte hai holsale aur retail dono ka fayda. Yani 200% se 2000% ...

  €211 - €632
  €211 - €632
  0 teklifler

  I am currently in a program that is to help women break into tech. I am learning a new tech stack which is Firebase and Firestore as its database. I am looking for someone to meet daily to assess my work or help me get unstuck. I am on EST and able to work any time. Create multiple children account under authorized user Create a calendar grid that can be filled Create a deck that can be flipped t...

  €149 (Avg Bid)
  €149 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Need a logo for curvexsolution We are a merchant service provider and point of sale system resaler -fin tech industry

  €38 (Avg Bid)
  Garantili
  €38
  6 girdi

  Hi eFeeders Tech, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Your role will include Customer Service Answering phone calls for us (between 12pm and 2pm Monday to Friday Sydney, Australia time) Responding to customer emails Responding to customer enquiries through our website and social media Virtual Assistant Compiling data from various sources in to our excel and dashboard Checking customers meet requirements Sending out information requests to customers...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  i need a business analyst to explain 2-3 projects for how requirements fit into dynamics CRM to give an example for my project. please ping me

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  A Game to Introduce the concept of autonomous Precision Forest Firefighting as a climate action Supported by machine learning and A.I. Crowdsourcing & Open Innovation Project : Green Guard A. I. Automata (G²AIA) Supporting Open-Source Projects Enabling Autonomous Wildfire Suppression for Everyone We're at a crucial point in a journey and you need to be a part of what’...

  €211 - €632
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €211 - €632
  1 teklifler

  Scrum Master Duration: 1 Year Contract Job Description: • Minimum 5 years of experience as a Scrum Master focused on software development. • Extensive Agile Methodology experience. • Experience with ServiceNow and JIRA is mandatory. • Familiarity with common Agile practices, service-oriented environments, and better development practices as well as other methodologi...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need a profile presentation for a small IT business. It should be around 10 pages, all wording and logos will be provided. It should be in a PDF format, however it should be editable as it will be required to change wording on a regular basis. Please send me samples of your previous works.

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  To possibly be included in MVP - Social Media Management Tools - Projects, Accounting, Leads, Deals & HRM Tool - HRM Tool - Accounting, Payroll and Billing Tool - Lead and Project Management Tool - Project Management Tool - Support Ticket System - Team Management Tool - Time Tracking & Stamping Tool - Calander Management Tools MUST HAVE WORKED SIMILAR PROJECTS BEFORE OR ALREADY HAVE A...

  €1168 (Avg Bid)
  €1168 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Business logo 6 gün left

  I have a logo that was designed but I do not have it as a jpg that I can use frequently in computer programs. I wouldn't mind if it changed a little but the basic concept I want the same.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  51 teklifler

  We have a tech training program we are about to launch, and would like to get a bifold brochure created. We need help with the content as well. Also, evaluate the flyer I created and provide a review, possible redo. We are targeting university and college graduates that are unemployed and unemployable - who realize that they need additional training and willing to get it. Those that have been i...

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  66 teklifler
  Business Logo 6 gün left
  ONAYLI

  I have a customer starting up a printing business and is in need of a logo. Please feel free to message me

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  128 teklifler

  6 future school illustrations, 2 of front of school, one futuristic library and two classrooms with tech on the students desks, one of a drown flown by students in school playground with the screen showing the area.

  €95 (Avg Bid)
  €95 Ortalama Teklif
  62 teklifler

  Need a Good BD who can bring the project/training to the company, We are mainly into Corporate Training and IT service.

  €1048 (Avg Bid)
  €1048 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I would love to hire a branding expert, who will be able to provide me with color palette and branding designs for my business

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I am a web developer with PHP and Javascript tech skills. Now I am looking for new cooperator who can work with me Please feel free contact me Thank you Mikael L.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  31 teklifler
  Business Central training 6 gün left
  ONAYLI

  We are installing MS Dynamics for client and we need an additional resource to provide 1:1 training/tutoring remotely to client primary who handles purchasing, shipping and receiving, payables and receivables. You must be able to start Tuesday, August 3, 2021. The session is from 1 - 4PM EDT in US. Another session will likely be needed this week or next week. Please advise of your availability.

  €526 (Avg Bid)
  €526 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want to have like a cookie and a monster design. I like the colors blue and orange. I want to be able to put it on my clothing line. Bid correct price.

  €60 (Avg Bid)
  €60 Ortalama Teklif
  120 teklifler

  URGENT fixed deadline which will be discussed during chat. Deadline cannot be missed and work should only be taken on if you are competent enough to do it otherwise Negative feedback will be left for sub-standard, plagiarised or incomplete work or missed deadline etc. if work is good, repeat work is guaranteed.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  21 teklifler
  business report 6 gün left

  2500 words report business management

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  50 teklifler