Dont show tax zen cart işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  347,227 dont show tax zen cart iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  domain cart curt parasal seyleri ben halledicem bana istedigim şekilde web sitesi kuracak profesyonel anlamda biri lazım

  €54 (Avg Bid)
  €54 Ortalama Teklif
  13 teklifler
  Tangorium Bitti left

  Php - Cs cart sistemi ile çalışan sitemizdeki geliştirme ve düzenlemeleri yapabilecek. part time yazılımcı arıyoruz.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler
  Odoo developer Bitti left

  Kullandığımız phyton ve HTML altyapılı ODOO ERP sistemimiz üzerinde geliştirmeler yapmak istemekteyiz. Ana konu olarak birkaçını aşağıda listeliyorum fakat uzun süreli talepler karşılığında çalışabileceğimiz bir geliştirici arayışımız mevcuttur. - Mail bildirimlerinin yapılandırılması - Add to cart butonunun kayıtlı kullanıcılara özel yapılandırılması - Website düzenleme - Rapor düzenlemeleri Odoo sistemi hakkında bilgi sahibi olanlar önceliklidir.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba; Sektörünün liderlerinden, google news ve yandex zen kayıtlı da tanıtımınızı yaparım.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Web üzerinden online oynanabilen mobil , tablet ve facebook girişleri tarayıcı sorunu olmayacak, HTML5 Node.js & [login to view URL] ile yazılmış normal okey oyunu istiyoruz. Sonuca göre ilerleyen süreçlerde 101, tavla v.b oyunlarda yazdırılacaktı...facebook girişleri tarayıcı sorunu olmayacak, HTML5 Node.js & [login to view URL] ile yazılmış normal okey oyunu istiyoruz. Sonuca göre ilerleyen süreçlerde 101, tavla v.b oyunlarda yazdırılacaktır. Daha önce bu/buna benzer proje geliştirenler tercih sebebidir. Yapılmak istenen örnek site bulunmaktadır. Beceriler: HTML5, node.js, PHP, Soket IO, Yazılım Mimarisi Daha fazlasını gör: yaz system, zen cart hsbc checkout ret, hermes yaz, ret tube, russia ret tube, ...

  €1330 (Avg Bid)
  €1330 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  cs-cart php yazılım olan hazırdaki web sitemizin ingilizce si yapılacak

  €124 (Avg Bid)
  €124 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  open cart site Bitti left

  MErhabalar Mevcut fakat bozuk olan e ticaret sitemizi open cartta seçeceğimiz bir temada bize teslim edilmesini mümkünse eski sitedeki ürünlerin yeni siteye aktarımının da yapılmasını istemekteyiz

  €162 (Avg Bid)
  €162 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  PLEASE READ FIRST ! I DONT SPEAK ENGLISH.. yazılımcıların yarım bıraktığı bir arkadaşlık sitesi projem var, önce inceleyip problemleri çözdükten sonra isteklerime uygun tamamlayacak, gerçekten dürüst ve profesyonel birini arıyorum.. özelikle tasarım aşamasında zor beğendiğimi söylemeliyim.. lütfen işbilmez palavracılar ve daha el sürmeden avans isteyecekler hiç vaktimi almasın..

  €655 (Avg Bid)
  €655 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I dont know English and want working without any language problems.. Bütçe max 500 $.. bundan fazla teklifleri siliyorum…Fiyata az demeyin, Bu bir deneme işidir, sırada 30 a yakın yapılacak projem var, lütfen iyice okuyup süre ve fiyat tekliflerinizi verin… dating sitesi yapılacak, örnek : Mahnem.ru.. çalışma yapısı olarak buna benzeyecek ama tasarım vereceğim örneğe göre değişecek, standart bir arkadaşlık sitesinde olması gerekenler olacak, bazı şeyleri, çıkarılıp bazı fonksiyonlar eklenecek.. yazılım 0 dan php ve mysql.. ssl olacak, responsive mobile…hazır script veya wordpress kabul etmiyorum...sadece diller için ve bazı standart şeyler için hazır kodlar ve api ler kullanılabilir, isteklerime...

  €475 (Avg Bid)
  Özellikli
  €475 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  interested in only freelancers can speak Turkish but without a translator.. arkadaşlık sitesi php mysql web sitesi responsive...script yada wordpress istemiyorum...Bütçe 300-500 $ ... site standart arkadaşlık siteleri gibi olup ilaveten bazı fonksiyonlar var, detaylı bir admin panel yapılacak... SÜRE : İşin süresi 2-3 ay + beta testi 15 gün, ÖDEME : 3 aşamada her aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez…açılacak demo hesabından çalışmaları anlık takip etmek en önemli şartım... bu isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerini bekliyoruz…

  €458 (Avg Bid)
  €458 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  türkiye dating sektörü ( arkadaşlık, flört, evlilik siteleri ) ile ilgili makaleler, detaylı veriler, istatistikler. güncel verileri arıyorum… en büyük sitelerin üye sayıları, yıllık ciroları, faal üye sayıları ve bunların cinsiyet, yaş, şehir, ülke verileri vs. lütfen googledan herkesin bulacağı verileri teklif etmeyin ! I am looking for in...faal üye sayıları ve bunların cinsiyet, yaş, şehir, ülke verileri vs. lütfen googledan herkesin bulacağı verileri teklif etmeyin ! I am looking for info and statistics about 2000-2019 of Turkish dating sector and dating business, about dating- marriage web sites.. for example, top 100 Turkish dating sites, members count, gender, top 50 Turkish dating sites incomes yea...

  €126 (Avg Bid)
  €126 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Open cart ile yapılmış bir projeye destek ve yeni geliştirmeler yapmak

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Benzeri bir oyun yaptırmak istiyorum.

  €100 (Avg Bid)
  €100 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Android Uygulaması Bunun tasarlanmasına ve kurulmasına ihtiyacım var Benzeri basit bir android uyumlu oyun yaptırmak istiyorum. Devamı olarak her ay sabit bir şekilde fark farklı oyun yaptırılacaktır.

  €452 (Avg Bid)
  €452 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Android Uygulaması Bunun tasarlanmasına ve kurulmasına ihtiyacım var Benzeri basit bir android uyumlu oyun yaptırmak istiyorum. Devamı olarak her ay sabit bir şekilde fark farklı oyun yaptırılacaktır.

  €458 (Avg Bid)
  €458 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Merhaba arkadaşlar. Bir mobil app için hazırlanmış bir SDK-am mevcut. sadece yeni tasarım çalışmaları için zaman ayıramıyorum ve yardımınıza ihtiyacım var. Detayları ilgili arkadaşlarla konuşacağım. İlginiz için teşekkür ederim. Hi friends. I have ready SDK but now I need your help for redesign it but I dont have time for this. Please help me :) I will discuss and explain all details with you. Thank your for your interestş

  €258 (Avg Bid)
  €258 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Yarım kalan open cart web sitemizin bazı eksiklerinin tamamlanması, kopyasının alınması, güvenlik açıklarının kapanması ve ödeme hesaplarının eklenmesi. Detaylar görüşülür.

  €465 (Avg Bid)
  €465 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Bayiliği alınan yabancı bir abc-cart e-ticaret programının güncellemeleri

  €632 (Avg Bid)
  €632 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Open Cart Vitrin Modülü Ekteki resimlerdekine benzer bir vitrin çalışması yapılacak. Vitrin kategori ve mağaza bazlı çalışacak. Kategorinin en çok satanları, yeni ürünler, en çok gezilenler ve kampanyaları bulunacak. Ayrıca kategorinin Sizin için seçtiklerimiz bölümü olacak. Ana kategorinin alt kategorilerinden seçilenler vitrine eklenebilecek. Ekteki resimde gözüktüğü gibi vitrinde bannerlar olacak.

  €138 (Avg Bid)
  €138 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Show Player Bitti left

  Özel player hazırlanacak. Birçok siteden çalıştırılabilir özelliğe sahip olmalı

  €207 (Avg Bid)
  €207 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  PAYNET ödeme sistemi için CS-Cart 4.3.4 sürümü ile çalışacak taksitli modüle ihtiyacım var. Gerekli bilgileri adresinden alabilirsiniz.

  €202 (Avg Bid)
  Acil
  €202 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar. Benim projem MySQL ve jQuery ile alakalı. Benim yaptırmak istediğim bir MySQL döngüsünde gelen veriler ile iki ader gizili div olacak ve tıkladığında açılıp kapancak.örnek resimde var dır.

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Cs-cart yazılımı konusunda bilgili PHP yazılımcısı arıyorum. İstediğim geliştirmeler iyi bir PHP ve Cs-Cart bilgisi gerektirmektedir.

  €3355 (Avg Bid)
  €3355 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Web sitemize open cart kurulumu yaptık, fakat ufak bir kaç detay değiştirmek istiyoruz. Opencart konusunda deneyimli bir freelancer ile çalışmak isteriz, 1 gün içerisinde rahatlıkla yapılabilecek bir iş, çok ufak bir kaç değişiklik yapacağız sadece.

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Open Cart panel e-ticaret sitemizde yapılacak font değişimi, giriş sayfası ve tasarımsal bazı değişiklikler için çalışabileceğimiz birini arıyoruz.

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  web site Bank CVV Cart Checker System Wanted Checker sistemi Yapılmasını istiyoruz

  €27 - €228
  €27 - €228
  0 teklifler

  Remote Slide Show ile slayt sunumlarınızı istediğiniz yerden sunabilirsiniz. Çin'den Türkiye'deki şirketinizde çevrimiçi olarak sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnternete bağlanabilen tüm cihazlardan slaytlarınızı kontrol etmeniz mümkün olacak. İster cep telefonunuzdan istersenizde televizyonunuzdan hatta internete bağlanabilen fırınınızdan bile. :)

  €228 - €683
  €228 - €683
  0 teklifler

  Merhaba arkadaşlar, Bir scripte ihtiyacım var. Scriptin aranılan özellikleri; Kullanmış olduğum Cs-Cart scripti ve WP scriptleri için, 1-Var olan makaleleri içeri boz scripti içine import ettiğimde, belirlenen gün ve saate kendi kendine post edebilecek, 2- Diğer makale sitelerinden, haber sitelerinden, portal sitelerin makaleleri alacak seçtiğim kelimeleri belirlediğim kelimelerle replace edecek ve post edecek bir PHP tabanlı açık kaynak kodlu geliştirmeye açık yazılıma ihtiyacım var! Bütçe 250-350 TL arasındadır.

  €109 (Avg Bid)
  €109 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Opencart Tema Bitti left

  Temizlik dikeyinde örnek: örneğinde yer alan tasarım için open cart temasına ihtiyaç duymaktayız.

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba, Daha önce bir mesaj atmıştım. CS-Cart projesi ile ilgili sizinle görüşmek isteriz. Olumlu veya olumsuz bilgi verebilirseniz seviniriz. Teşekkürler, Sinem

  €192 (Avg Bid)
  €192 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba, Daha önce bir mesaj atmıştım. CS-Cart projesi ile ilgili sizinle görüşmek isteriz. Olumlu veya olumsuz bilgi verebilirseniz seviniriz. Teşekkürler, Sinem

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...website, getting approx. 2000 hits per month. We wish to transition to supply and delivery of handrail and balustrade componentry via a shopping cart. We are in the process of updating our website and have commissioned our website designer. We have the approval of supplier companies to use their products and catalogues to start a profile of products suitable for distribution, further we have our own custom fabricated products to add to this portfolio. We have a staff member whom is going on maternity leave very shortly. She has been working through, in conjunction with our website designer, the functionality and structure of the website shopping cart. We wish to continue this process which includes uploading of pricing, pictures, videos (yet to be filmed) postage and de...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...website, getting approx. 2000 hits per month. We wish to transition to supply and delivery of handrail and balustrade componentry via a shopping cart. We are in the process of updating our website and have commissioned our website designer. We have the approval of supplier companies to use their products and catalogues to start a profile of products suitable for distribution, further we have our own custom fabricated products to add to this portfolio. We have a staff member whom is going on maternity leave very shortly. She has been working through, in conjunction with our website designer, the functionality and structure of the website shopping cart. We wish to continue this process which includes uploading of pricing, pictures, videos (yet to be filmed) postage and de...

  €392 (Avg Bid)
  €392 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  cs-cart eticaret sisteminde ürünlere iki fiyat belirleyebilmek istiyoruz. Örneğin bir ürünü siteye eklerken cs-cart ın standart ürün ekleme sayfasında fiyat kısmının altına ek olarak havale ile fiyatı alanı olsun. Müşteri alışverişini yapıp ödeme sayfasına geldiğinde ödeme yöntemi olarak havale seçerse sepet içeriği havale fiyatı üzerinden hesaplansın. cs-cart ta ödeme yöntemlerine % bazlı indirim veya ek ücret tanımlanabiliyor. Biz ise belli bir yüzde ile değil her üründe havale yada adını ne koyarsak diğer ödeme yönteminde 2. fiyat üzerinden siparişin tamamlanmasını istiyoruz. Bu sipariş yönteminde herhangi bir online ödeme işlemcisi k...

  €12792 (Avg Bid)
  €12792 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Cs-Cart sanal mağaza scripti için; 1- dış tedarikçilerden (hangi tedarikçi olursa olsun xml urlsi ve şifresi girilince import edebilecek) ürün çekecek, siteye ürünü clone mantığında atıp sonra toplu belirlenecek kategori, fiyat vb ayarlamalar yapıldıktan sonra ekleyecek. 2-Otomatik tetikleyiciler ile gün içerisinde belirli saatlerde xml sağlayıcıları kontrol edip stok fiyat güncellemesi yapılabilecek 3- Filtreleme opsiyonlarıyla ürünler yada kategoriler bazlı %yüzdelik yada belirlenen bedel artışı fiyat artışları sağlayabilecek. 4- akıllı ve karmaşık olmayan bir arayüze sahip 5- AÇIK KAYNAK KOD TESLİM EDECEK Bir profesyonel arkadaş arıyoruz. Beklentimiz işini başarıyla teslim ...

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  i need a professional interior designer who got a touch of class in his art, someone whos familliar with the following: 1- classic style 2- modern style 3- map drafting ( sketch ) 4- commercial 5- industerial 6- knowldge and exp in making mood boards 7- external facades 8- new classic i prefer thus who are from countries that have rich heritage in designin...industerial 6- knowldge and exp in making mood boards 7- external facades 8- new classic i prefer thus who are from countries that have rich heritage in designing such as iran,egypt, greece ......etc reach out to me as i would like to hire someone on project basis at first and then on retainer monthly contract note: you must have a rich portofolio with previously delivered projects, if you dont have ready one dont ...

  €388 (Avg Bid)
  €388 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I need Someone to Complete my order of namecheap cart screenshot provided in attachement. cart details : hosting:- 1 year Stellar Business hosting. domains:-

  €127 (Avg Bid)
  Garantili
  €127
  2 girdi
  VirtueMart Shipping Plugin 6 gün left
  ONAYLI

  I am seeking a skilled developer to create a VirtueMart Shipping Plugin for R+L Carriers with the fo...and extensions - Ability to integrate with third-party shipping APIs - Attention to detail and ability to deliver high-quality work within the specified budget API Documentation: Plugin must get a rate quote from API based on shipping weight of final items in the cart. Plugin must allow selecting which categories use this shipping method and only apply to those products in the cart that are part of that category, and minimum weight to accept shipping. As well must allow us to add percentage or dollar amount padding to the final shipment price configurable from the backend. All must be configurable from the backend.

  €150 (Avg Bid)
  €150 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  you just need to do the steps using the above mentioned language and also you dont need to write the reports or make presentations. just need to provide me the code and the interface that will be used and let me know how to do it step by step like where to paste the code or something like that

  €195 (Avg Bid)
  €195 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hello, i search freelancer to create and mange my channels. Your task are create ads in canva or other and schuddel the post. You get from me some designs and need to edit them, also the content from chat GPT. TikTok and Shorts a cutter produce, so you are more for the mangement...post. You get from me some designs and need to edit them, also the content from chat GPT. TikTok and Shorts a cutter produce, so you are more for the mangement and for the handling of all. Skills: Canva Images Chatgpt Schuddeling system Excel Here i will get a lot of people that want the job. Please write me first in you answer: “Hi Dennis, i have min 4 hours time and could do all” because i dont want talk who not read the description If you have sent some examples from designs that you hav...

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  65 teklifler

  ...Embrace a flexible schedule that allows you to work at your most productive times. Find a rhythm that suits your lifestyle while meeting work responsibilities. ? Flexible Holidays: Take advantage of flexible holiday arrangements, allowing you to plan vacations or personal time off according to your needs and preferences. *Please note that this is a gross salary and that you are responsible for any tax-related procedures in your country of residence. We kindly ask you to apply only if you are happy to work remotely as an independent contractor. APPLY:

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler
  free education 6 gün left

  free education is a place where everyone can EXCHANGE KNOLDGE,we guide the student to get better grades, being always prensent on their smart phone and become the cool teacher they dont have ,provide internship and guid them to get a job. AI is a necessary tool to teach and therfore implementing chatgpt to creat communication between the student and the teacher .

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  32 teklifler

  I am looking for a skilled developer to create a new theme for my Opencart 4.0.2.3 website based on our corporate identity design guide. The ideal candidate should have experience with...original template files (twig) should be used. For critical parts they can be modified. * The will be no other theme engine (Journal etc.). * Bootstrap 5.3 would be used. (And of course mobile responsive) * No JQuery, * Every piece of CSS code would be very clean and organized. * A sample mockup for listing page attached. Also there are mockups for Home page and Product Page. But other pages (Login, cart, checkout etc. ) would be generated parallel to these pages. If you are a talented front-end developer with the required skills and experience, please submit your proposal with examples of your ...

  €163 (Avg Bid)
  €163 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  I am looking for a Salesforce expert to help me create a quote with taxes shown separately. T...help me create a quote with taxes shown separately. The ideal candidate should have experience in Salesforce and be proficient in setting up tax calculations. Skills and Experience: - Proficient in Salesforce - Experience in creating quotes with taxes shown separately - Knowledge of tax calculations and percentages - Familiarity with Salesforce tax rules and exemptions The project involves: - Setting up tax calculations in Salesforce - Ensuring taxes are shown separately on quotes - Implementing percentage-based tax calculations - No specific tax rules or exemptions need to be applied If you have the necessary skills and experience in Salesforce and ...

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I am looking for a developer who can make for me a Dashboard of an existing indicator on Tradingview, the indicator is already on Tradingview but based on my settings I want to get a dashboard that can show me when the price is at my levels, to save time I want the dashboard to show me around different timeframes for example 30Min 4H 1D 1W and different pairs at the same time I also want the option of adding the pairs that I want Alert is important but not a must.

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  63 teklifler

  I am using an advanced field pro plugin and product price is calculated in that plugin only. There is no regular price there in woo commerce. Using woo discount cart which is compatible with advanced field pro plugin but using this plugin I am able to show discounted price in cart but I want to show the striked discounted price in single page.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  need experienced google web designer. if you dont have Google web deisgner experience ,please dont

  €53 (Avg Bid)
  €53 Ortalama Teklif
  32 teklifler
  Wordpress customization 6 gün left
  ONAYLI

  ...comfortable to me Test the work flow of the site for above functionality. Find out any issues. Reply:- Okay We will test all the website Right now we allowing 10 free downloads before asking the user to buy a subscription plan. We need to track the free downloads. We need to set up email alerts whenever any user downloads a free template. 1, and 2 are for selling via "add to cart" 3, is also selling via add to cart but we also added "Download Now" button to 3 so once you click download now - you can freely download 10 product of type 3 once 10 downloads are reached we send a message to subscribe to our monthly or annual plan is flow to critically test karna hai so that we do not create any confusion or mess with the user PPTINFOGRAPHICS Site Social...

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  77 teklifler

  Hi, We need an e-commerce site with blogging option. Platform can be WordPress with WooCommerce or OpenCart (with blogs). It’s a single vendor site. Product & blogs can be in different categories. We need all the e-commerce features like – product listing, categorization, add to cart, Wishlist, payment options etc. which all we mentioned under e-commerce site. Additionally, it should support multi language, as we are planning to launch site with different Indian languages. for features you can refer site : (only features) design must be different. our products are similar to "Pristine Organics". Site must be expandable for Payment Gateway integration, Transport/Courier Service provider’s API connection. Please only bid if you have experience i...

  €291 (Avg Bid)
  €291 Ortalama Teklif
  57 teklifler

  Its a tutor game that everytime you move a chess piece its give you a algebraic problem and once you answer that problem correctly you can move again but if you dont its the other person turn

  €23 / hr (Avg Bid)
  €23 / hr Ortalama Teklif
  38 teklifler