Ebay website templates işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  200,361 ebay website templates iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Butik olarak devam eden online mağazamız için: Tercihen İstanbul'da yaşayan İngilizce olarak Shopify, Etsy, Amazon ve Ebay platformlarını yönetecek. Ürün içerik, içerik yönetimi ve temel SEO ayarlarını yapabilecek E-ticaret iş ortağı ile koordinasyonu sağlamak Muhasebeyle koordineli şekilde çalışıp sevkiyatı yapılacak ürünlerin faturasını kestirmek, Sevkiyat süreçlerini organize etmek, Müşteri memnuniyet süreçlerini yakından takip etmek, İade ve değişim süreçlerini organize etmek, Müşteri beklentileri doğrultusunda sitede ürün kategori planlamasını yapmak, Ürün ve kategori bazında stok ve satış analizini düzenli yapmak, Ürünlerin satışa a&...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhabalar, Laravel ile kodlanmış bir e-ticaret sitesi açıyoruz. 3 ayrı dilde yayın yapacağız. Yurt içi ve yurtdışı satış noktalarımız mevcut olduğu için sisteme kargo ve pazaryeri entegrasyonu eklemek istiyoruz. Yurtiçi Pazaryeri: N11 - Trendyol - Gittigidiyor - Hepsiburada - Facebook Kargo: MNG Yurt Dışı Pazaryeri: Etsy - Amazon - Ebay - Facebook Kargo: DHL Sitemizdeki yönetici ara yüzü; Türkçe, İngilizce, Fransızca gibi. Sitemizin ara yüzü; Türkçe İngilizce Fransızca gibi. İstenilen: Ürünlerin seçilen dildeki varyasyonunun, seçilen pazaryeri veya pazaryerlerine yüklenebilmesi gereklidir. Yüklenen ürünlerin stok takibini web sitemizin ara yüzü...

  €699 - €1398
  Mühürlü
  €699 - €1398
  13 teklifler

  İyi Günler; Almanya'da E-Ticaret şirketi kurduk, Türkiye de ki ürünleri Almanya piyasasına sunmak istiyoruz. Ürünlerimizi Almanya'da Amazon ve Ebay de listeliyoruz. Ek olarak kendi sitemiz mevcut. Bu site WordPress ile kurulmuştur. Amazon Ebay ve WordPress sitemizi geliştirecek ve bize SEO konusunda yardımcı olacak Freelancer arıyoruz. * İleri düzey Wordpress bilgisi. * PlugIn: FlatSome, WooCommerce *E-Commerce bilgisi olan *Microsoft Teams kullanma becerisi. Ücret saat üzerinden ve TL olarak ödenecektir.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Merhaba arkadaslar nopcommerce le ebay tarzi ilan sitesi yapmak istiyoruz ilgilenen arkadasla gorusebiliri kolay gelsin

  €378 (Avg Bid)
  €378 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhabalar, E-Ticaret İçin Full Stack Developer Arıyoruz. Firmamız için "uzaktan freelancer" olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Aranan Yetenekler: * PHP & MySQL, * HTML/CSS3/Javascript, * API integrasyonlarında deneyim. Tercihen: * Restful API deneyimi. * BigCommerce olmak üzere Amazon MWS ve Ebay platformlarında API integrasyonu deneyimi. * Orta seviye veya üstü İngilizce. Konum: Herhangi (Uzaktan Çalışma). destek@ adresine mail atarak başvuru yapabilirsiniz. Teşekkürler.

  €3409 (Avg Bid)
  €3409 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhabalar, After Effect'te yeniyim sorunumun büyük olduğunu sanmıyorum bilen bir kişiden de destek almak istiyorum. After Effectte Templates her şey hazır bir şekilde ileteceğim. 10 harfli bir yazı olacak hazır templatesde 6 harf var fakat aynı efektlerle kopyaladığımda diğer harfede işliyor ne kadar layerleri kopyalayıp denesemde olamdı efekti alınca anında diğer harfe işliyor. Bu konuda ufak bir desteğe ihtiyacım var.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Merhaba Ebay Almanya Ortak Araniyor. business hesabı olan ve bu hesabı yönetecek, verdigimiz modelleri pazarlayabilecek. Güvenilir, ortak aramaktayız. Ayrintilar icin kontak kurunuz. Teşekkürler Hello there Looking for Ebay Germany Partner. has a business account and will manage this account, to list the models we have given. We're looking for a reliable partner. Contact for details. Thanks

  €1631 (Avg Bid)
  €1631 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  VB.net, SQL Server üzerinde geliştirilmiş hazır B2C yazılımımıza zaman zaman modül geliştirecek. Çok iyi derece e-ticaret altyapılarını bilen. Tercihen amazon, ebay, etsy ile entegrasyon yapmış.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  da daha önceden satığımız ürün olan windows ları şuan da yayına koyuyoruz ama kısa bir süre sonra ebay siliyor galiba police konusunda sıkıntı var bize o konuda yardımcı olabilecek varmı

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler
  templates Bitti left

  web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorum.

  €393 (Avg Bid)
  €393 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  OpenCart alt yapısı kullanılarak EBAY gibi pazar yeri tekniği ile çalışan ve AMWAY gibi network marketin sistemi ile çalışan, deliveryhero gibi yemek siparişi verilebilen bir site kurmak istiyoruz. Mümkünse Türkçe bile bir yazılımcı ile çalışmayı tercih ederim. Zira buraya yazamayacağım kadar detay var, anlatmam lazım.

  €2342 (Avg Bid)
  €2342 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  dentrealmarket Bitti left

  adında bir siteye sahibim satın almış oldum hazır bir temam var burdan inceleyebilirsiniz aldıgım temayı bu temanın hali kazırda var olan sitem üzerinde çalışmasını istiyorum

  €502 (Avg Bid)
  €502 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Amerikada ebayden,amazondan ve kurumsal sitemizden satış yapmaktayıış ortaklığı sistemine geçerek ebay,amazon gibi firmalardan bağımsızlaşarak satış ortaklığı sistemi ile dikey e ticaret sitesi yapılmasını populeritesi dolayısıyla tekil ziyaretçi ve pagerankının artmasını olan arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim email adresim:

  €1103 (Avg Bid)
  €1103 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  bir ilan sitesi için Android app yaptırı ebay benzeri bir app olacak..

  €1183 (Avg Bid)
  €1183 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "" reklamı olsun istiyorsanız 50$ eğer olmasın istiyorsanız 70$ ücretlidir iyi günler.

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Program bir eBay satıcısı tarafından kullanılacak. Programın amacı; satılan ürünler hakkında günde 100-150 adet soru gelmekte ve bu soruların çoğunun cevabı aynı olmaktadır. Bu nedenle bu cevapları bir text dosyasından arayıp bulmaktansa böyle minik bir programla halletmek gerekmekte. 1 dropbox, "ürün tipi" adlı, içeriği editlenebilir, yeni ürün tipleri eklenebilir. -> seçilen ürün tipine göre, hemen sağında başka bir dropbox "ürün modeli", içeriği editlenebilir, yeni ürün modeli eklenebilir. -----> seçilen ürün modeline göre hemen altında açılan 8 tane textbox. bu textboxların kendine ait "save" ve "copy&q...

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hi Folks, I am looking for a website similar to ebay for auction and wants similar features but not as complicated like ebay. Let me know an appropriate cost and time and things you need to get started good estimate are welcomed otherwise kindly ignore this project ?

  €2562 (Avg Bid)
  €2562 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Hello people, I am looking for a dedicated customer support person who is good with emails and also has some experience in this field. Your job will be to check emails daily and answer customer queries directly. Best if you have your own templates for customer queries. Please send them to me with your application! You need to: - Have experience with Shopify (Checking Tracking Numbers / Orders / Editing Orders) - Have experience with Gmail - Know how to handle requests and work in a team - Be able to work on demand Please include in your proposal: - How long you have been doing this type of job - What kind of jobs you did before (that are similar to this) Otherwise your request will be rejected directly. Looking forward to read from you!

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  I am working on the website where all the page templates are created with Divi. I need some customizations done and these may need custom coding experience too. Only apply if you are experienced in Divi page template creations, and custom coding. Fast turnaround time needed - So need someone to start working right away, and get things completed. Possible long term projects on the way. Budget: 50 USD.

  €113 (Avg Bid)
  €113 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  ...FIRST. I have an existing HTML5/JavaScript, opensource Photo Editor installed in my Shared Linux Server. Please visit or see (It is made in PHP/JavaScript/HTML5) I want to add just two features in this tool: should be a collage maker system just like this website Should be able to download high-res in JPEG/PNG. You need to add some templates and show me how can I add more. See: 2. Image background remover in one click User Uploads a picture, click on the

  €129 (Avg Bid)
  €129 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I need support to edit 4 email templates in Klaviyo. The person must be an expert of email templates. I need support to create webpages superquickly in figma. The store is on Shopify.

  €163 (Avg Bid)
  €163 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Update the script to make it working with contemporary ebay interface.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Need a program that will help me list used auto parts faster on eBay and an ecommerce store that also contains an inventory management system.

  €2796 - €4659
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €2796 - €4659
  23 teklifler

  Hi, I need to hire someone to help me get my ideas digitised so that I can send them to manufacturers to make them. I have many ideas in my head. I would like someone who is a graphic designer and/or able to apply my designs to clothing templates online, so that we can produce clothing. I have uploaded some of the patterns I would like to have made into jpg by a graphic designer. Then I want to use THESE jpgs to make trousers, tops, etc. such as the example attached.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I have a WordPress site that utilizes SimpleLightbox to display image galleries in a lightbox - this is currently functional. Now, I need for an external element to also trigger the first image in the gallery. The solution/implementation for this needs to be well-documented, as I need to apply it to several other templates on the site as well. Note that this implementation should not use the SimpleLightbox WordPress plugin or any other additional plugins. SimpleLightbox documentation: Project Overview:

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  – Support Multi-Device Beta, – Multi Number (Can add more than one wa number on one web) – Send messages, images, documents, buttons, and message templates (button link / call), of course with the API. – Auto Reply Text messages, image messages, Button messages and message templates. – List of Contacts / Numbers, grouped by tags. – Blast text messages, image messages, button messages and message templates, Blast by group / or whole number.

  €261 (Avg Bid)
  €261 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Build me a website 6 gün left
  ONAYLI

  Need and auction website like ebay or delcampe

  €861 (Avg Bid)
  €861 Ortalama Teklif
  243 teklifler

  OK, agreed 10 hours per week @ £10 per hour. I will strat to complete details for you

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Ebay Expenses 9 gün left

  Hi Muhammad A., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I have 4 Figma templates and I need to mount them in React. The code will be provided as a github repository. Page 1: Landing Page 2: Team page Page 3: Key Metrics Page 4: Privacy Policy Page 5: Terms of Service Page 6: Cookie Policy Page 4,5 and 6 are the same, only the text contained inside changes. Page 7: FAQ The pages must be also responsive. It is required a lot atention to detail, keep the proportions, mangins and how components are centered into the Figma template equal to the final React output.

  €182 (Avg Bid)
  €182 Ortalama Teklif
  77 teklifler

  Hi there, Need a help from experienced WP contractor for approximately a week. Might lead to long time work if needed. Experience in php, custom wp and react. No templates, no page builders. You will work as a part of a team so ideally individial freelancers. You have to work minimum 4h 9am-5pm NZDT if you can't don't bid - you'll only waste your own time. I don't respond to messages so if you message me first it means you didn't read this message and your bid will be removed.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  45 teklifler

  We have a retail store with sales of $6m. We recently started selling on Etsy and Ebay, but we are having trouble getting our listings live on Amazon. Our Amazon Seller Account is already set up and we have some listings ready, but some we are still having difficulty with which become surpressed. I need at least 50 listings live quickly.

  €478 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €478 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  We are a toy wholesaler whom is now working on retail, looking for a website where we can accept payments and update stock quantity. Also we would like this to be linked to all our sales platform Amazon and eBay to be uploaded on one post including Facebook, Instragam, gumtree, sphock and any other social media platform. Also would like to design a logo with a branding

  €1372 (Avg Bid)
  €1372 Ortalama Teklif
  253 teklifler

  This contest is to design and build a one-page marketing website. The site name is "" It will showcase Ford Mustang vehicles that are for rent. The site will have a header, and then photos of individual cars, with a link to "Rent Me" which will then go to a 3rd party site. This is a sample website which accomplishes the same purpose: You can use the same text that is on the sample website. You can even use the same images. The page needs to show only two cars. This is the link to the first car: This is the link to the second card: Use the images from the link for the

  €23 (Avg Bid)
  Garantili
  €23
  8 girdi

  I am looking for an Amazon FBA Virtual Assistant to do product hunting, manage inventory, keep inventory in stock, purchase inventory, create and manage disputes with Amazon, data entry into Google Sheets. Need to have good knowledge of how to use Amazon Seller Cent...inventory, keep inventory in stock, purchase inventory, create and manage disputes with Amazon, data entry into Google Sheets. Need to have good knowledge of how to use Amazon Seller Central. Needs some knowledge of Helium 10, Tactical Arbitrage and Inventory Lab. Needs to know how to work with spreadsheets in Excel and Google Sheets. Assistant will also send out and reply to emails using email templates and Gmail. I am looking for someone who is reliable, dependable and can work a full 40 hours a week during USA busin...

  €6 / hr (Avg Bid)
  Özellikli
  €6 / hr Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Looking for someone to list my eBay products and find trending products to dropship eBay from amazon and Walmart websites as well as list them and fulfill the orders.

  €390 (Avg Bid)
  €390 Ortalama Teklif
  17 teklifler
  Build a new site -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  ...descriptions uploaded etc and a vastly improved new site built. it is to be linked to the landing page under wholelsale gem traders.i require proof of past achievements as part of the assessment process. it needs to function via the link which is on the landing page under the wholesale tab. the site is effectively both an auction site and direct purchase site. similar to say ebay ....... there needs to be the facility for advertising which means that a submission needs to be able to be made with uploads. each page must be a functioning page. we had a problem whereby 12 months ago, a job to tidy up the site was given to a freelancer however, when we declined his push for a rebuild at the time, he placed a bug in the system which took 12 months to discover and remove whic...

  €518 (Avg Bid)
  €518 Ortalama Teklif
  161 teklifler
  Email marketing 6 gün left
  ONAYLI

  Using Mail champ, Campaign templates Promotional Price list Special Offer Greeting mails

  €207 (Avg Bid)
  €207 Ortalama Teklif
  57 teklifler

  We are looking for a graphic designer with a wide range of skills. This is an opportunity for someone willing to work on an on-call basis on short term tasks and projects to start, but who is also interested in developing a long term re...The quality of the work is our top priority, so please include several examples of your design work. Details: • We will start with 5-8 hours per month and assess team fit after the first few projects. • We will start with client-facing projects, but you may be asked to help with in-house projects overtime as well. • The first few projects will include tasks like creating newsletter graphics/templates and social media graphics. If you can help with print design (like book cover designs), that is a plus! • Bonus points if you hav...

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  66 teklifler

  Looking for someone to list my ebay products and find trending product to dropship on eBay from Amazon and Walmart websites as well as list them and fulfill the orders.

  €371 (Avg Bid)
  €371 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Configure and provision ZYXEL-devices in GenieACS running on an Ubuntu 20.04. Good knowledge of ISP-modem and configuration is required. We will divide this project into four parts, where each part triggers a payout so we both are happy. Each part is a different ZYXEL-boxDevice, in a totalt of four versions of a ZYXEL modem. Where you will create initial config of GenieACS and create provisioning templates for ZYXEL fiberoptics modem, models will come in private message if you are a candidate. Estimated time for someone with experience is 4-6 hours if you have a reasonable plan and budget, I'm open to hear it. You will be given a user to GenieACS with enough privileges to do your job. Dokumentation:

  €177 (Avg Bid)
  €177 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I am applying for entry into a foreign country and require two personal reference letters. Just something simple and basic.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  34 teklifler
  UX/UI Designer -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  In my opinion, registration, email verification, product subscription etc. We will need about 5 or 6 email templates. - Record - Email Verification - Product Subscription We need UX / UI design for the mails we will send from within the system. I will not consider offers without "V4G" at the beginning of your offer.

  €28 - €233
  Mühürlü
  €28 - €233
  80 teklifler

  I am applying for entry into a foreign country and require two personal reference letters. Just something simple and basic.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  We purchased a new DIY white label video creation software for a new Godaddy website/domain, (). This software enables the customer to create "Hollywood" style intro and promo videos lasting from 5 to 45 seconds. The software we purchased includes 2,300 templates that can be customized and used for businesses, product promotions/sales, etc. Our logo has been created as well as 6-8 client videos to be showcased on a slider(?) and a company intro video which should be at the top of page 1. We will offer a subscription-based (Individual & Pro) model based on renders/videos created per month or annually. The theme should be bold/powerful, (logo colors are gold/black), but the design should be simple and project the ease of use for anyone creating a video for t...

  €410 (Avg Bid)
  €410 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  Hi! I'm looking for a person who can make a website for The Art Club for Children and Teens. We need to make bookings, receive payments, have a calendar with masterclasses, also contacts and other useful information+ lots of photos. As for templates, I like Wix.

  €23 / hr (Avg Bid)
  €23 / hr Ortalama Teklif
  81 teklifler