Eng spa translator işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  90,214 eng spa translator iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I am looking for a translator who can translate Turkish to Russian. I do not require a certified translator for this project. The content that needs to be translated includes chemical raw materials and products. The volume of the content is in texts and online translations. Skills and experience required: - Fluent in Turkish and Russian - Experience in translating technical documents related to chemical industry - Proficient in online translation tools and software.

  €47 / hr (Avg Bid)
  €47 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  An education website is automatically translated in turkish with google translate. I need a turkish translator, his mother tongue is turkish, that correct the translator mistakes. Communicating with me is with german, arabic or english.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  63 teklifler

  Merhaba, Finans ve oyun pazarında yer alan şirketimiz için Türkçe bilen/konuşabilen ve anadili İngilizce olan freelance bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Devamlı ve uzun soluklu bir proje olacak. -- We are looking for a native English translator who can speak Turkish for our company in the finance and gaming market. The project will be an ongoing project.

  €366 (Avg Bid)
  €366 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Merhaba Eng. Ali H., profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €236 (Avg Bid)
  €236 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  €11 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  Merhaba Eng. Muhammad Fahad K., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Şirketin tanıtım ( web sitesinde de yer alacak hakkında yazısı ) yazısını ( TR&ENG) hazırlayabilecek, eğer memnun kalınırsa şirket tanıtım sunumunu hazırlayabilecek birine ihtiyacım var. Teşekkürler.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  polish translator for my website

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. I am an expert translator, I want to do your job that requires translator and make it easy

  €236 (Avg Bid)
  €236 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ENG. : Hi I want to open another website within the website that belongs to me. When I press a button on my own website, I want to have pressed an area or button at the same time. I want to click on the site opened within the site. but I want to give the button command through my own website. who can help me with this? TR : Merhaba bana ait web sitesi içerisinde, başka bir web sitesini açmak istiyorum. sonrasında kendi web sitem üzerindeki bir tuşa bastığımda, site içerisinde açılmış olan web sitesinde belirlediğim bir alana yada butona da aynı anda basmış olmak istiyorum. site içerisinde açılan siteye tıklama yapmak istiyorum. ancak buton komutunu kendi web sitem üzerinden vermek istiyorum. bu konu hakkında bana kim yardımcı olab...

  €398 (Avg Bid)
  €398 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  sadece Türkçe bilen yada Türkiyeden arkadaşlar yazsın lütfen front end kısmı % 70 bitmiş siteme backend, işleri yapılacaktır..php, mysql altyapısı, admin panel ödeme sistemleri ve test aşaması olacaktır.. Fiyat 10.000 TL, ödeme buradn ve aşamalı olacaktır..baştan AVANS isteyenler yazmasın ! süre : 30 gün.. şartları kabul edenler detaylar için yazabilirsiniz..

  €2041 (Avg Bid)
  €2041 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I dont know English and want working without any language problems.. Bütçe max 500 $.. bundan fazla teklifleri siliyorum…Fiyata az demeyin, Bu bir deneme işidir, sırada 30 a yakın yapılacak projem var, lütfen iyice okuyup süre ve fiyat tekliflerinizi verin… dating sitesi yapılacak, örnek : Mahnem.ru.. çalışma yapısı olarak buna benzeyecek ama tasarım vereceğim örneğe göre değişecek, standart bir arkadaşlık sitesinde olması gerekenler olacak, bazı şeyleri, çıkarılıp bazı fonksiyonlar eklenecek.. yazılım 0 dan php ve mysql.. ssl olacak, responsive mobile…hazır script veya wordpress kabul etmiyorum...sadece diller için ve bazı standart şeyler için hazır kodlar ve api ler kullanılabilir, isteklerime gö...

  €493 (Avg Bid)
  Özellikli
  €493 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  interested in only freelancers can speak Turkish but without a translator.. arkadaşlık sitesi php mysql web sitesi responsive...script yada wordpress istemiyorum...Bütçe 300-500 $ ... site standart arkadaşlık siteleri gibi olup ilaveten bazı fonksiyonlar var, detaylı bir admin panel yapılacak... SÜRE : İşin süresi 2-3 ay + beta testi 15 gün, ÖDEME : 3 aşamada her aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez…açılacak demo hesabından çalışmaları anlık takip etmek en önemli şartım... bu isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerini bekliyoruz…

  €475 (Avg Bid)
  €475 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Rusya, Ukrayna vs pazarlarına hakim, çok iyi Türkçe ve Rusça bilen ( tercihen Türk, Azeri olabilir ) yazılımcı arıyorum….1 ana site ve bağlı birkaç zincir site anahtar teslimi yapılacak, ayrıca Rus ve Ukrayna pazarlarında reklam, ilan ve SEO işlerinide takip edilecek…Bu iş bitiminde APP yapımı işide ayrıca verilecektir… SÜRE : İşin süresi 3-4 ay + beta testi 15 gün, iş 4 aşamada yapılacak.. ÖDEME : 4 aşamada her ay o aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez… Lütfen ilanı dikkatlice okuyun, YARIM BİR YAZILIMIN kimsenin işine yaramayacağını düşünerek Yukarıdaki şart ve isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerinizi bekliyoruz…

  €2363 (Avg Bid)
  €2363 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Trophy icon Enes'in Projesi Bitti left

  ENG: I need a simple stickman TRK: Bana çöp adam lazım

  €19 (Avg Bid)
  €19
  6 girdi

  ...bayiye yansıyacak gibi ayarlar olacak. Yani Kısacası birebir İddaa Sitesi gibi ama iddaa Yerine At yarışı bülteni ve At yarışı kupon kolon hesaplama bölümü olacak. Kupon görüntüleme vs. gibi tarz şeyler olacak. Sistem tamamen Sanal para olarak yönetilecektir. Online para yatır vs. tarz şeyler olmayacak. NOT: Farklı dil seçeneklerine uygun olacaktır. TR - ENG - Arapça gibi alt yapısı hazır olmalıdır. Ne zaman istersek ENG ve Arap Dilleri vs. eklenecektir. ( Ek ücret karşılığında ) Yazılım %95 'e ulaştığı zaman tarafımca bir göz geçirilecek, Eksikler veyahut eklenecekler gibi özellikleri bildireceğim. Yazılım tamamen bitip, tüm açıkları vs. kontrol edildi...

  €1085 (Avg Bid)
  €1085 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I need a translator who can make a translation from English to Turkish. The article is about chemistry and it's about 30 pages. Deadline: 15th of February. Kimya alanında yaklaşık 30 sayfalık bir makaleyi İngilizceden Türkçeye çevirecek bir tercüman arıyorum. Ayın 15'i çevirinin teslimi için son tarih.

  €85 (Avg Bid)
  €85 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Sultanahmet'te hizmet vermekte olan seyahat acentamızın şu an İngilizce olarak yayın yapmakta olan web sitesinin sayfalarından bazılarını resmi dilde Çince'ye çevirebilecek arkadaşlar arıyoruz. We are a travel agency located in Sultanahmet. We are looking for a translator who will be able to translate some pages of our English website into formal Chinese.

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Pazarlama -- 2 Bitti left

  Türkiye piyasına girmek üzere olan seçkin ve yeni bir ürün için alt üye topluyorum. Kayıt ücretsiz. Merkezimiz Bostancı - İstanbul.Lütfen pazarlama kabiliyeti olan ve bu işle gerçekten ilgilenecek olanlar başvursunlar.  Ürün fiyatları biraz yüksek.  Buna bağlı olarak karlılık da gayet güzel. Eş dosttan ziyade çevresinde spa veyahut güzellik merkezlerine ürün satabilecek arkadaşlar bu işten çok büyük paralar kazanabilir.

  €236 - €709
  €236 - €709
  0 teklifler
  Pazarlama Bitti left

  Seçkin ve yeni bir ürün için alt üye topluyorum. Kayıt ü Bostancı - İstanbul.Lütfen pazarlama kabiliyeti olan ve bu işle gerçekten ilgilenecek olanlar başvurşunlar. Ürün fiyatları biraz yüksek.  Buna bağlı olarak karlılık da gayet güzel. Eş dosttan ziyade çevresinde spa veyahut güzellik merkezlerine ürün satabilecek arkadaşlar bu işten çok büyük paralar kazanabilir.

  €578 (Avg Bid)
  €578 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  translation of sketch scenarios from turkish to english Sample text (about 15 similar texts are available) • bir hastanenin (otel girişi gibi) giriş kapısında bir bekleme kürsüsü var ve burda bir vale bekliyor. Valenin önünde bir ekran var. bizim vale ekranı görünüyor. Vale kafasını kaldırıp bakınca bir araba yanaşıyor, taglerin dizili olduğu anahtarlık dolabından bir tag alıyor ve anahtarlığını çıkarıyor tagden. • Bu sırada tag e bir zoom yapılıyor tag, anahtarlık ve bir Numara plakası var. plakadaki 143 yazısına bir zoom yapılıyor. Vale bu yapıyı ikiye ayırıyor. Bir tarafta bir kanca ve 143 nolu plaka, diğer tarafta bir halkaya takılı plaka ve bu halka da bizim tag2e takılı. • Bir tane adam arabasıyla hastane önüne...

  €284 (Avg Bid)
  €284 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Partner aranıyor. Güzel elleri, geniş omuzları, seksi boynu ve bebeksi yüze sahip erkek aranıyor. Tercihen masumiyet ve zeka aranmaktadır. İş tanımı: Fransız-Türk karışımı, koca popolu taş hatuna arkadaşlık, ve sevgi göstermek, yatak partneri olmak.

  €189 / hr (Avg Bid)
  €189 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi there! We are looking for native-speaking English and Indonesia translator to help check the Indonesia translation of our companies website. We will provide the English and Indonesian versions in order to check for translation errors. We are a conservation company that is involved in environmental activities, and so some of our content can be scientific and technical. If you'd like to take a look at our website it can be found here:

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Marathi translator needed 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a Marathi translator to translate my one page document. please attach your bid if you are Marathi native speaker.

  €2 - €8 / hr
  Mühürlü
  €2 - €8 / hr
  31 teklifler
  Vue.js Senior Developer 6 gün left
  ONAYLI

  ...The ideal candidate should have experience in front-end development, specifically in Vue.js. Skills Required: - Front-end development using Vue.js - Knowledge of component-based architecture - Familiarity with state management in Vue.js Timeline: We are seeking a highly skilled and experienced Senior Vue.js Consultant to lead the development of a skeleton layout for a Single Page Application (SPA). The qualified candidate should possess extensive knowledge and proficiency in Vue.js framework along with a comprehensive understanding of front-end technologies. The responsibility includes creating an efficient and scalable Vue.js skeleton layout which can be used as a starting point for our projects. Requirements: • Need to be in the Denver Metro area. During the interview ...

  €1182 (Avg Bid)
  €1182 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  I am looking to hire a freelancer to provide structural plans to reinforce my existing wood deck to support a medium (4-6 people), heavy-weight spa or Jacuzzi. I am open to all suggestions for design and aesthetics, as I want the reinforcement to both look good and be functional. I am also open to materials other than wood, such as composite and concrete, if that would be a better fit. The freelancer should have experience with such projects, and able to draw up plans and a blue-print for the deck reinforcement.

  €927 (Avg Bid)
  €927 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Hello, I need to make a website with AI. Similar website to Website have to be with customer subscriptions and all AI features must be set by API. Features are: 1- text to image 2- AI chat (chatgpt) for making texts 3- AI sound making 4- AI translator 5- AI image enhancer 6- AI image background remover 7- AI image resizer All AI features are through API. Best will be to build it on Wordpress. Give me best offers. Thank you

  €608 (Avg Bid)
  €608 Ortalama Teklif
  98 teklifler

  ...potrebbe ingrandire, ma si potrebbe anche aggiungere qualche elemento, così come dare una nuova forma al fumetto con le antenne, per dare una svecchiata. L'ideale sarebbe qualcosa di più immediato, quasi uno stencil. Combinazione cromatica: rosso/bianco/nero, 1 versione con sfondo nero, 1 versione con sfondo bianco. Usi: biglietto da visita, carta intestata, brochure, sito, intro video, intro app. ENG: ITA: Since 2018, Molok studios handles translations, voice-over and audio/video post-production for video games, anime e music. The HQ is in Italy, but we work with international clients only (TV/web broadcaster and software houses). The team is young, but in these 5 years managed to bring home some very important titles, the mood is fresh and catchy, but it ...

  €140 (Avg Bid)
  Garantili Mühürlü Önde Gelen Yarışma
  €140
  115 girdi

  I am looking for a skilled translator who can help me with the creative localization of English text from villa descriptions. The translation needs to be accurate and convey the desired tone effectively. Deadline: Flexible Skills and Experience Required: - Fluent in English and Russian - Strong understanding of cultural references, idioms, and phrases in both languages - Experience in translation and localization - Attention to detail and ability to maintain the integrity of the original text while adapting it for the target audience

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I'm looking for a translator to help me with an English-to-Korean translation project. The document is more than 1000 words long and is technical in nature, requiring familiarity with investment terminology. Therefore, I need someone who can produce an accurate and precise translation. Ideally, the candidate should have a deep understanding of both languages, translation experience, and knowledge of the industry that the text is related to.

  €541 (Avg Bid)
  €541 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  ENG. I want to create a platform that operates in the following manner: My client fills out a form with a series of requirements. For example, purchasing company cars, hiring employees... Specific and predefined needs. The platform scans a set of specific links searching for old and new incentives, When the platform finds an incentive that matches the client's specifications, it sends a notification to the platform administrators who then contact the client. ITA. Voglio realizzare una piattaforma che funziona in questo modo: Il mio cliente compila un form con una serie di esigenze. Per esempio, acquistare auto aziendali, assumere dipendenti... Esigenze specifiche e predefinite. La piattaforma analizza una serie di link specifici in cerca di agevolazioni vecchi e n...

  €2346 (Avg Bid)
  €2346 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  I am looking for a translator who can help me with a technical translation project from English to another language. Here are the project details: Language: - The text to be translated is in English. Certification: - Certification is not required for this translation. Subject Matter: - The text to be translated is technical in nature. Skills and Experience: - Fluent in both English and the target language. - Experience in technical translation. - Attention to detail and accuracy. - Ability to understand and convey technical concepts effectively. If you have the skills and experience required for this project, please submit your proposal.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  70 teklifler

  I'm looking for a reliable and talented translator to help me with an important legal document. The project is to translate a document from French to English, and the document is more than 10 pages long. It requires the use of standard legal terms, so familiarity with legal language is a must. While I'd like the project to be completed as soon as possible, I'm flexible on the deadline. I'm sure the right translator has the tools and skills to get the job done on time. If you feel you are the right fit for this project, please let me know. Thank you in advance. You must translate and create the document with the same aspect. Some little tables, and plain text. Original document sent as pdf. The document is principally the status of a company.

  €323 (Avg Bid)
  €323 Ortalama Teklif
  88 teklifler

  Branch Manager for Rural Spa - Full-time (40 hours) Responsibilities: - Overseeing and managing the overall operations of the spa in a rural area - Ensuring smooth daily operations and maintaining high-quality standards - Managing and supervising staff to ensure excellent customer service and satisfaction - Developing and implementing marketing strategies to attract new clients and retain existing ones - Monitoring sales performance and implementing sales goals and targets - Managing inventory and supplies to ensure efficient operations - Handling customer inquiries and resolving any issues or complaints Skills and Experience: - Proven experience in spa management or a similar role - Strong leadership and organizational skills - Excellent communication and interperso...

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I am looking for a skilled translator to develop a 4 lines text translator for different country languages. The ideal candidate should have experience in translating text to Spanish, French, Chines, Arabic's and German. Requirements: - Ability to translate 4 lines of text accurately and efficiently - Proficiency in Spanish, Chines, Arabic's languages - Strong attention to detail - Excellent written and verbal communication skills - The font shall be computable for edit in CDR file. - The text to be translated will be informative in nature. If you are confident in your language skills and have experience in translation, please apply for this project.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  33 teklifler

  I am looking for a native Azerbaijani Translator who can translate to Azerbaijani Language natively.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  Project Description: Fictional Novel Translation from Hindi to English We are looking for a skilled translator to translate a fictional novel from the original language (Other) to Hindi. The novel has a word count of less than 50,000. Skills and Experience Required: - Fluent in both the original language (Other) and Hindi - Proven experience in translating fiction or novels - Strong command of grammar, vocabulary, and cultural nuances in both languages - Attention to detail to ensure accurate translation of the novel's tone and style - Ability to meet deadlines and deliver high-quality work If you are a talented translator with experience in translating fiction and have a strong command of both the original language (Other) and Hindi, we would love to hear from you. ...

  €925 (Avg Bid)
  €925 Ortalama Teklif
  59 teklifler
  German sworn translator 5 gün left
  ONAYLI

  I want only German Sworn Translator to be connected for this project

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler
  Translator 5 gün left
  ONAYLI

  I'm looking for a translator to help me with a Educational and Personal documents, from English into German. Professional and precise accuracy is a must. Anyone with experience in professional translations should apply. I also need the translation to be flawless, from English into German. This includes having the ability to communicate the document's true meaning, through the use of the target language's nuances and cultural considerations. It is important to understand the accents, conventions, and characteristics of each language. The document is an important Educational and Personal one, and requires the utmost care and attention. The chosen translator should be able to find the right words to convey the messages of the document, as accurately as possible....

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  I am looking for a translator who is fluent in both Chinese and Russian to assist with an online meeting translation project. The ideal candidate should have experience in translating business documents and be able to handle less than 1000 words of content. This project requires someone who is detail-oriented and possesses excellent language skills in both Chinese and Russian. If you meet these requirements, please submit your proposal. Thank you. Skills/Experience required: - Fluent in Chinese and Russian - Experience in translating business documents - Attention to detail - Excellent language skills in both Chinese and Russian

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  I am in need of a translator who can accurately translate Turkic/Ottoman/Osmanian texts to Turkish. The ideal candidate should have a strong understanding of both Turkic/Ottoman/Osmanian and Turkish languages, as well as a deep knowledge of the cultural and historical contexts of the texts. Specifically, the project requires: - Translating various texts from Turkic/Ottoman/Osmanian to Turkish - Ensuring accuracy and preserving the original meaning of the texts - Adhering to specific time periods or eras, such as the Ottoman Empire or Seljuk Empire, if specified by the client - Working with texts of different lengths, ranging from 1-10 pages to more than 20 pages Ideal skills and experience for this project include: - Fluency in both Turkic/Ottoman/Osmanian and Turkish languages...

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  27 teklifler
  translator 5 gün left

  I am in need of a translator who can translate business/marketing content from English to Spanish. The content that needs to be translated is less than 500 words or 1 page in length. Ideal Skills and Experience: - Fluent in both English and Spanish - Experience in translating business/marketing content - Attention to detail and accuracy in translation - Ability to meet tight deadlines

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  56 teklifler

  We are looking for a skilled translator to translate our website from English to German. Skills and Experience Required: - Fluency in English and native German - Experience in website translation - Strong attention to detail and accuracy in translating content The website is made with Wordpress and we are using the TranslatePress plugin for the translation. The person must have knowledge on how to translate using that method. All translations need to be backed up to a separate Word file as well. If you have the required skills and experience, please submit your proposal.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  90 teklifler

  English to Arabic Translator Subject Matter: General Certification: Required Time Frame: No specific time frame Skills and Experience: - Fluent in both English and Arabic - Previous experience in translating general content - Knowledge of cultural nuances and idiomatic expressions - Ability to provide certified translations - Attention to detail and accuracy in translation

  €18 / hr (Avg Bid)
  Yerel
  €18 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I am looking for an English to Telugu translator who can help me with a text translation project. The project involves translating more than 1000 words of text from English to Telugu. Skills and Experience Required: - Fluent in both English and Telugu - Strong understanding of grammar and vocabulary in both languages - Previous experience in translation projects - Attention to detail and ability to accurately convey the meaning of the original text in the translated version

  €250 (Avg Bid)
  €250 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  I am looking for a translator who can help me with my game project. I need someone who is fluent in English, Korean, and Japanese. The main tasks for this project include checking the English content and translating it into Korean and Japanese. Here are the specific requirements for this job: Translation: - Translate game content from English to Korean and Japanese - Ensure accuracy and maintain the original meaning of the content - Adapt the translations to suit the gaming context and terminology Skills and Experience: - Fluent in English, Korean, and Japanese - Proficient in translation and localization - Experience in translating game content is preferred Timeline and Deliverables: - The project should be completed within 5 days - Deliverables include translated game content i...

  €294 (Avg Bid)
  €294 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hello, I am looking for a professional translator with expertise in Spanish. The goal of this project is to translate technical manuals from English into Spanish, so the ideal freelancer for this job must have a good command of both languages, as well as experience translating technical documents. This is a personal project of mine and I need the translation to be completed in a timely and accurate manner. The source content that needs translation is more than 10 pages long. If any additional information is needed I am willing to provide it.

  €31 / hr (Avg Bid)
  €31 / hr Ortalama Teklif
  118 teklifler
  translation 4 gün left

  Translation Project - English to French Informal Translation Skills and Experience Required: - Fluent in both English and French - Strong understanding of informal language and slang in French - Experience in translating content from English to French - Attention to detail and accuracy in translation work Project Description: We are looking for a skilled translator who can translate content from English to French in an informal tone. The project requires translating various types of content, such as articles, blog posts, and social media posts. Responsibilities: - Translate English content into French, ensuring accurate meaning and context in an informal tone - Adapt and localize the translation to resonate with French-speaking audiences - Maintain consistency in language style ...

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  85 teklifler

  I have to develop a module for one of my clients to import complete products with images, descriptions, technical characteristics and accessories, all from csv. there must be a mapping to associate the categories of the csv file with prestashop 1.7, a button with the possibility of updating only prices, the possibility of adding only the new products present in the file and leaving the present ones unchanged. The import is for a single brand and the module must warn you if there are orphaned products of that brand on Prestashop that are not updated.

  €501 (Avg Bid)
  €501 Ortalama Teklif
  81 teklifler

  I am looking for a skilled translator who can help me with a manual translation from English to Hindi. The project involves translating more than 1000 words of non-technical text while maintaining an informal but correct tone. Skills and experience required for this job include: - Fluency in both English and Hindi - Strong proficiency in translation - Attention to detail - Ability to maintain an informal tone throughout the translation - Previous experience in manual translation projects If you have the necessary skills and experience, please submit your proposal.

  €64 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €64 Ortalama Teklif
  33 teklifler