Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  5,000 essay writing iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Ingilizce çeviri gerekiyor. Makale ve araştırma yazılması lazım.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Elimde yaklasik 2000 kelimelik daha once yazdigim bir essay var ve bunun paraphrase yapilmasi lazim.

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  60 teklifler

  3000 Kelimelik İngilizce Case üzerinden proje yaptırılacaktır. Konunun akademi ölçüsünde ele alınması ve belirli essay kalıplarına uygun olarak dipnot kaynakça verilerek tamamlanması gerekmektedir.

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Doğrudan çeviri yapmak istemeyip hissiyatı da karşı tarafa geçirebilecek şekilde Türkçe’den-İngilizce’ye bir translate istiyorum. Detaylı bir şekilde açıklayacağım.

  €16 (Avg Bid)
  Yerel
  €16 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  ... We are looking for friends who care about business discipline and getting the job done on time. You can get pretty good earnings in the long term. If you think you are suitable for this job, you can reach us by sending a message showing the works, references or projects with a short motivation letter. we plan to end the process in a short time. We'd love to see your CVs, your motivational writing and what you do. Mastering PHP, javascript, jquery programming languages, Experienced in Mysql database, Experienced in XML, JSON web services issues, Knowledgeable about html5, css3, responsive design, Wordpress and amp, Be able to work with an SEO focus....

  €513 (Avg Bid)
  €513 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Engilish I want freamwork structure to create modules without writing code Turkish Kod yazmadan modüller oluşturmak için freamwork yapısı istiyorum

  €3760 (Avg Bid)
  €3760 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Iki tane yaklasik 10 sayfalik essayim var ve ingilizce olarak basit bir dille yazilmis. Bu iki makaleyi akademik dile uygun hale getirecek alaninda uzman birini ariyorum.

  €54 (Avg Bid)
  €54 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Hello there, On Mongodb, a filtering query will be printed using aggregate. You'll certainly be giving details of mongodb function while not reaching the expert friends on mongodb aggregate queries to be printed without sacrificing performance by using aggregate.

  €148 (Avg Bid)
  €148 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...People (Jasmin Dizdar, 1999) *The Last Resort (Pavel Pawlikowski, 2000) *In This World (Michael Winterbottom, 2002) *Dirty Pretty Things (Stephen Frears, 2002) *It’s a Free World (Ken Loach, 2007) *Ghosts (Nick Brumfield, 2006) Ekte ki slayt içerisinde yazılması gereken konu anlatılıyor.Üstte ki filmlerden bir tanesini seçip, o film ve slaytlarda anlatılan konu ile ilgili 1000 kelimelik ingilizce essay yazılacak. En az 5 farklı kaynaktan yararlanmak gerekmektedir. En az üç akademik kaynak kullanılması gerekmektedir. Kitap ve / veya kitap bölümü olmak üzere toplamda en az beş kaynak kullanmanız gerekir. Konu ile alakalı bir giriş yapılması gerekmektedir. (Max 150 kelime) burada konu ile alakalı soru ve soruya aranan cevap...

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Ticari sürdürülebilirlik Çin'deki teknolojik gelişmeleri engelleyecek mi yoksa geliştirecek mi? Çin imalat sektörünü örnek bir durum çalışması olarak kullanın, iş sürekliliği ve teknolojik gelişme arasındaki ilişkinin eleştirel bir analizini yapın. Kaynakça için APA STİLİ kullanılacaktır. Türkçe olacak ve 1000 kelime olacaktır. Çalışma bütçesi 55 TL (10 USD) olarak belirlenmiştir. Çalışma sabah 10'da teslim edilecektir.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  - Sadece Türk kişilerin başvurmasını rica ederiz. - Her saat başı yapılan kısımın iletilmesi gerekmektedir. - Çalışmanın bu akşam 21:00'a kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Çalışma için 100.00 TL / 19 $ ödenecektir. Intro Part: Konuya genel giriş Bir tane alıntı koyulması Thesis statement: Fuck kelimesi yasaklanmamalı Bu part 150 kelime olacak 1. Body Fuck kelimesi neden yasaklanmamalı birinci argüman: 2 tane destek bildiren kaynak konulacak Tek kelime sonuç yazılacak 200 kelime 2. Body Fuck kelimesi neden yasaklanmamalı ikinci argüman: 2 tane destek bildiren kaynak konulacak Tek kelime sonuç yazılacak 200 kelime 3. Body Fuck kelimesi neden yasaklanmamalı üçüncü argüman: 2 tane destek bildiren...

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Konu: Platon'un Devlet'inde Sokrates'in ortaya koyduğu adalet kavramı Dikkat: Çalışmaya sadece Türk üyeler başvurmalıdır. Toplamda 50.00 TL / 9,2 $ ödenecektir. İnceleme Yazısı şeklinde olacaktır. Belirtilen kaynaklardan alıntılar yapılarak ve alıntılanan kaynaklar tırnak işareti " " içerisinde belirtilerek yazım yapılacaktır. Yapılan tüm alıntılar metin içi ve metin sonu olarak "dipnot" eklenerek Chicago Manuel Style şeklinde atıf yapılacaktır. Çalışma içerisinde kendi olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi belirtiniz. Çalışma klavuzundan ve sunumdan faydalanılarak yazım yapılacaktır. İlk Makale Hakkında adlı dosya üzerinden tüm gereklilikleri görebilirsiniz. Kesin...

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Çalışmanın Temel Özellikleri-Nasıl Yapılacağı? Topic: When and Why States Fail? Essay Type: Response Essay Genel Essay Taslağı: 1. Introduction Hook Sentence (Önerim bu essay için soru cümlesi ile başlamamanız.) Background Thesis Statement 2. Main Idea I (Pharaphrase yaparak başlarsanız) Paraphrase Support Example 3. Main Idea II (Diyelim ki quotation iledevam ettik) Quotation Support Example 4. Main Idea III (Diyelim ki Citing ile bitiriyoruz) Citing Support Example 5. Conclusion Genel taslak bunun üzerine olacaktır. Kullanılacak Kaynaklar: 1. 2. 3. 4. Özellikle Bu kaynakta

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhabalar, iş ilanı sadece Türkiye'de yaşayan Türkler için geçerlidir. Sürekli olarak Essay yazımına ihtiyaç duymaktayız ve uzun soluklu çalışmak istiyoruz. Elimizde onlarca Essay çalışması mevcut. Genellikle yazılacak olan Essay türleri: Opinion essay, couse and effect essay, compare and contrast essay, vaka incelemesi, literatür taraması, ingilizce makale dir. Sadece Türk kişiler ile çalışılacaktır. Diğer ülkelerden başvurmayınız. Essay dilleri Türkçe veya İngilizce olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Araştırma yazarlığı Writing proposal about a researh

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €194 (Avg Bid)
  €194 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Windows Diğer ya da belirsiz El yazısı yazıları wordde yazmaq her seyfesine 10$

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Bazı web sitelerinden bilgiler kopyalayın Word writing

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €453 (Avg Bid)
  €453 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Akademik yazı yazma 500 words essay

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  websitemizde satışını yaptığımız AMAZON GIFT CARDS, FACEBOOK GIFT CARDS,GOOGLE PLAY GIFT CARDS,ITUNES GIFT CARDS,KARMA KOIN GIFT CARDS,LEAGUE OF LEGENDS GAME CARDS,MINECRAFT GIFT CARDS,NINTENDO WII POINTS GIFT CARDS,PLAYSTATION NETWORK GIFT CARDS ürünleri hakkında nasıl kullanılır nasıl üyelik açılır ayrı ayrı resimli ve açıklamalı makaleler yazılmalıdır. Her bir ürün makalesinde en ucuza 'dan alınabileceği mutlaka eklenmelidir.

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  konuşarak ve yazarak İngilizce'mi geliştirmek istiyorum

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Gittigidiyor sitesindeki mağazam için bir api yazdırmak istiyorum, 1. Gelen siparişin adres bilgilerini mail olarak gönderecek. 2. Gelen siparişin adres bilgilerini otomatik olarak yazıcıdan çıktı alacak. 3. Gelen siparişin kullanıcısına gg üzerinden önceden belirlenmiş mesaj gönderecek. 4. Kullanıcı şifre değişikliğinde api de manuel olarak şifre değiştirilebilecek. Detaylar :

  €174 (Avg Bid)
  €174 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  €101 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ayın 15 ine kadar nörofinans ile ilgili ve çizgi film filimlerdeki gençlere çocuklara verilen gizli mesajlarla ilgili essay yazmam gerekiyor..profilimde paylatığım makale isimli projede ayrıntıları ile bulabilirsiniz eğer yazmak isterseniz. biraz acil ödev

  €138 (Avg Bid)
  €138 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  üniversitedeki ödev konum hakkında essay yazmanızı istiyorum. 2 konu var iki ayrı essay olacak

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler
  WRITING TASK 1 Bitti left

  I NEED THIS WRITING IN AN HOUR TIME AROUND 1000 WORDS, CELEBRATY SHOULD BE sir alan SUGAR

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Turkish is my native language. I also worked at my own local radio station for years. I lived in US, NY for 11 years. I have been a blogger for 8 years. Active blogger, writer, reviewer. Also completed a certificate program about medical billing in Colorado, US. Turkish article writing, editing, translations Turkish to English and English to Turkish. I'd love to work on these projects or similiar ones. Türkçe benim ana dilim. Yillarca kendim baslattigim lokal radyo istasyonunda da profesyonel konuşmacı olarak görev aldım. Amerika, New York'da 11 yıl kaldım. 8 yıldır blogumda yazıyor ve ürün tanıtımları da yapıyorum Colorado'da medikal faturalandırma üzerine bir sertifika programını başlarıyla tamamladım. Türkçe'de...

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Anadilim Türkçe olup İngilizcem oldukça iyi derecede. Kısa/uzun vadeli çalışmalarda İngilizce / Türkçe makale yazımı, editörlüğü ve b...oldukça iyi derecede. Kısa/uzun vadeli çalışmalarda İngilizce / Türkçe makale yazımı, editörlüğü ve bu iki dil arasında İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce çeviri yapabilirim. Bu ve buna benzer projelerde temiz çalışma-temiz ödeme şartlarıyla güvenilir iş yapmak istiyorum. My English is pretty good while My native language is Turkish. For Short/long options I can do English / Turkish article writing, editing and translation of one of these languages into another Turkish-English / English-Turkish. I want to ...

  €82 (Avg Bid)
  €82 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  DOKTORA TEZİ: Gürcistan'da Yabancılara Türkçe Öğretiminde Program Geliştirme - İhtiyaç Aşaması

  €348 (Avg Bid)
  €348 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  writing/creating/researching five articles for my blog on house party ideas? 400-500 words each. Each article describes and give information/guide on one idea. It has to be informal and fun, and encouraging with some author's opinion(light fun opinion) so people would want to respond/leave comments. You will need to perform some research for fun/unusual/extiting ideas. Please do not use very first borring google page for your researches, no rewriting. Could you use your life experience or something similar? I think you'll like it :) I will have more orders in the future, around 50-100 articles. Best regards.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  In need of keen eyes! I've written an academic paper on a topic within religious studies and require skilled proofreader to perform a basic grammar and spelling check. Key requirements: - Detailed understanding of language use in undergraduate or graduate-level academic writing - Proficiency in English grammar and spelling - Familiarity with religious studies is a plus but not mandatory - Ability to deliver error-free work in a timely manner Your task would be to review my paper, ensuring coherency, and absolute correctness in English grammar. The job focuses primarily on grammatical accuracy and proper spelling, no content review or fact checking is needed. A knack for spotting errors and keen attention to detail will be invaluable for this task.

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  ...Create and maintain documentation on deploying the smart contract on the blockchain and testnet, ensuring a clear guide is available for both internal teams and end-users. Requirements: - Demonstrable expertise in Solidity and Ethereum smart contract development. - Deep understanding of DeFi protocols, flash loan mechanics, and DEX API interactions. - Proficiency in secure and optimized code writing, with the ability to produce comprehensive documentation. - Strong analytical, communication, and documentation skills, with a keen awareness of financial and legal obligations in the crypto space. - Experience in deploying smart contracts to both Ethereum mainnet and testnets, with a portfolio showcasing such projects. - Question for Applicants: Describe your approach to ensuring th...

  €44 / hr (Avg Bid)
  €44 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I'm seeking a ...and software sector. Key tasks include: - Transforming my existing resume into a compelling document that highlights my skills and experiences. - Customizing the resume to target technical positions specifically in the IT and software sector. - Ensuring the finished product is free of errors and communicates clearly to potential employers. Ideal Skills & Experiences: - Proven experience in writing for the IT and software industry. - Expertise in creating resumes targeting technical roles. - Excellent English language proficiency, with a keen eye for detail. - Understanding of current market trends for IT and software technical roles. I'll need the final version in an editable format so I can make adjustments as my career progresses. Looking forw...

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ...project at hand. To be specific, I need the following from a potential candidate: - Exceptional communication skills. This is extremely crucial to the success of this project. - Proven writing proficiency. It would be beneficial if the candidate could provide some writing samples. - A knack for problem solving. Although not a requisite, it's a trait that would take the project a long way. Being a task that relies heavily on interaction and effective communication, the freelancer needs to be adept at conveying ideas and information clearly and succinctly. Previous experience in a role where communication and writing were key components will be immensely beneficial. I look forward to working with someone who can replicate, or even surpass, the positive experie...

  €212 (Avg Bid)
  €212 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  Resume 9 gün left

  I'm currently in need of a professional resume tailored to the education industry. My goal is to use this resume for a job application. Unfortunately, I've missed to provide my current job title or position, but I'm looking forward to collaborate with the writer to bridge this gap. • The ideal freelancer should be experienced in writing resumes especially for jobs in the education sector. • Knowledge of the required skills and qualifications in this industry would be a great advantage. • Good communication skills are vital for this project, as I may need to provide more information to fill in the gaps due to omitted job title information. • Attention to detail and exceptional written English skills are vital. Your role will primarily involve form...

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am in need of unique and inspiring taglines, as well as corresponding translations in Kannada, to be used specifically in a marketing and advertising campaign targeted at adults (30+). Key Responsibilities: - Writing appealing, inspiring, and engaging taglines. - Accurate translation of these taglines into Kannada. - Ensuring content resonates well with the older adult demographic. Ideal Skills: - Native or fluent Kannada speaker. - Excellent creative writing skills. - Proven experience in marketing and advertising. - Understanding of local culture and language nuances. - Ability to write content that inspires older adults. By taking on this project, you will significantly help in making our brand relatable and appealing to our chosen demographic.

  €183 (Avg Bid)
  €183 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I'm in need of a compelling blog post revolving around the vast topic of technology. The content should be original, engaging, and encompass less than 500 words. Although the subject is broad, I hope for a concise piece that skillfully communicates technological concepts to readers. Ideal candidates should: - Have proven experience in writing technology-focused blogs - Be able to concisely articulate complex subjects - Have exceptional research skills to ensure updated and relevant content.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I'm currently in need of a professional resume tailored to the education industry. My goal is to use this resume for a job application. Unfortunately, I've missed to provide my current job title or position, but I'm looking forward to collaborate with the writer to bridge this gap. • The ideal freelancer should be experienced in writing resumes especially for jobs in the education sector. • Knowledge of the required skills and qualifications in this industry would be a great advantage. • Good communication skills are vital for this project, as I may need to provide more information to fill in the gaps due to omitted job title information. • Attention to detail and exceptional written English skills are vital. Your role will primarily involve for...

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  ...modeling within the field of machine learning. Key Requirements: * In-depth knowledge of technology, with a strong focus on Machine Learning. * Proficiency in Predictive modeling and its application within the context of Machine Learning. * Demonstrable experience in academic writing, specifically, thesis related to technology. * Ability to deliver a professionally written, comprehensive, and persuasive thesis that meets academic standards. * Exceptional command of English language and grammar Your primary task will be writing a detailed and well-researched thesis about Predictive Modeling in Machine Learning. The thesis should explore the subject matter thoroughly and offer unique insights. With your knowledge and expertise, I'm confident we will be able to craft ...

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  ...when they use our platform. 2. A special highlight on Printify's integration capabilities with popular e-commerce platforms. This feature is a crucial selling point and should be conveyed to your audience effectively, fostering trust and boosting engagement. The ideal candidate for this project should have: - Proven blogging experience, specifically within the e-commerce sector - Excellent writing skills, with a knack for making complex concepts simple and interesting - A good understanding of Printify's offerings and how they differ from other print-on-demand services Note: This task has to be completed before May 30, 2024, 2:00 PM MST, and a reward of $100 USD awaits you if you can meet this deadline. Anticipated start date is on or after December 1st, 2023. I loo...

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  ...industry news, motorsports recaps, and editorials. Your writing should captivate both car enthusiasts and general readers. This project is a flat rate per article ranging between $10 and $15 USD. What we're looking for: - Solid experience in automotive writing - Demonstrated ability to write for a diverse audience - Proven expertise in generating engaging and informative content - Proficient in creating narrative pieces that tell a compelling story about cars When submitting a proposal, please include the following (**any proposals without this information will not get consideration**): - Topics that you hope to cover - Two or three article ideas (limit them to 1-2 sentences) you might consider - Links or references to at least two writing samples. An...

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I'm in need of a talented translator to help translate my website from its current language into English. The website content is primarily designed for the general public, so the translation needs to maintain a friendly and accessible tone. Ideal Skills and Experiences Needed: - Fluent in English, both in writing and speaking - Experiences with website content translation is highly preferred - Ability to maintain the tone and context of the original text - Exceptional attention to detail to ensure no errors in grammar or spelling. Key Project Details: - The project solely involves translation of website content into English - The target audience for this content is the general public. The language used should appeal to a wide range of individuals - Freelancer should be abl...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  35 teklifler

  I am in dire need of a professional resume writer who can craft a compelling, senior-level resume geared towards freelancing in writing and editing. I'm seeking out freelancing opportunities and require my resume to make a powerful impression. Key Project Requirements: - Prior experience in resume writing, specifically for freelance work. - Knowledge on what freelance writing and editing clients look for on a senior level. - Ability to highlight my skills, experiences and accomplishments effectively to make me stand out. Essential Skills and Experiences: - Resume writing - Understanding of the writing and editing industry - Experience writing resumes targeted towards senior-level positions.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  ...craft less than 5 articles focused on the cryptocurrency sector. These pieces should not only enlighten but also engage a diverse yet discerning audience. As a client, I value accuracy, depth, and a professional tone that conveys authority without sacrificing clarity. **Ideal Skills and Experience:** - Profound understanding of cryptocurrencies and blockchain technology. - Proven experience in writing well-researched, professional articles. - Ability to translate complex tech jargon into understandable content. - Strong research skills to ensure factual accuracy. - Excellent command of English with superb grammar and typos at bay. **What You'll Do:** - Craft engaging, professional-grade articles on designated cryptocurrency topics. - Deliver informative content that adhere...

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  37 teklifler

  Önde Gelen essay writing Topluluk Makaleleri