Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Beceri
Diller
  İş Durumu
  9 excelde iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Excel'de bazı çalışmalar yapın Muhasebeciyim Excelde hızlıyim Kolay ve istediğiniz tarzda

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Excel'de bazı çalışmalar yapın Muhasebeciyim Excelde hızlıyim Kolay ve istediğiniz tarzda

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Excel'de bazı çalışmalar yapın Muhasebe işiyle uğraşıyorum. Excelde hizliyim

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  excelde birçok satır ve sütundan oluşan veri setine her satır için bir grafik oluşturularak worde yapıştırılması gerekmektedir. bunu yapabilecek bir program tasarlanması gerekmektedir. not: ekteki veri seti örnektir.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Python da (pandas) exceli okuyarak tabloya atmak. sonrasında bazı kolon ve rowlarda işlemler yaparak (örneğin excelde filtreleme, vlookup gibi) yeni tablolar olusturmak ve bu tabloları yeni bir excele atmak. eğer çok iyi biliniyorsa bazı grafikler ve social network analizi de isteyebilirim. Reading excel with python (pandas), making some adjustments

  €157 (Avg Bid)
  €157 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Sadece İstanbul, Türkiyede yaşayan C Sharp alanında çalışabilecek yazılımcı bir arkadaş arıyoruz. Excelde mevcut bulunan formları C Sharp arayüzüne geçirip, işlevsel hale getirecek.

  €148 (Avg Bid)
  €148 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Motosiklet yedek parça ve aksesuarları üzerinde çalışan bir web sitesi için çeşitli kataloglardan excel e veri girişi yapacak arkadaşlar arıyoruz.

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Bir İnternet projesi için satmakta olduğumuz ürünlerin fiyatları , kodları ve ürün uyumluluklarını içere...hazırlanması gerekiyor. Ürün katalogları , üretici kodları ve fiyatları farklı listelerde verilecek, veri girişi yapacak arkadaşlar ilgili karalogları tek bir excelde birleştirecekler. Excelde 4 -5 kolon olmasını öngö...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Arkadaşlar sizden istediğim , İngiltere Premier Ligi , Almanya Bundesliga , Fransa Lig 1 , İspanya La Liga ve İtalya Serie A'da bulunan takımların kadrolarının excelde forma numarası ve mevkileri ile birlikte hazırlanmasıdır.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  20 teklifler