Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  295,271 fashion writing iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Hi DidarAslan, Ben instagram ve youtube sayfamı geliştirmek istiyorum . makyaj ve saç tasarım üzerinden. Düğün Fashion da olarabilir arada . ne kadar alıyorusunuz . niye göre fiyatlama yapıp kaç zamanda instagrama takipçi çoğalır ? ben gerçek takipçi toplayıp fazla hizmet satmak istiyorum .

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello there, On Mongodb, a filtering query will be printed using aggregate. You'll certainly be giving details of mongodb function while not reaching the expert friends on mongodb aggregate queries to be printed without sacrificing performance by using aggregate.

  €154 (Avg Bid)
  €154 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €202 (Avg Bid)
  €202 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Windows Diğer ya da belirsiz El yazısı yazıları wordde yazmaq her seyfesine 10$

  €106 (Avg Bid)
  €106 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €471 (Avg Bid)
  €471 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  websitemizde satışını yaptığımız AMAZON GIFT CARDS, FACEBOOK GIFT CARDS,GOOGLE PLAY GIFT CARDS,ITUNES GIFT CARDS,KARMA KOIN GIFT CARDS,LEAGUE OF LEGENDS GAME CARDS,MINECRAFT GIFT CARDS,NINTENDO WII POINTS GIFT CARDS,PLAYSTATION NETWORK GIFT CARDS ürünleri hakkında nasıl kullanılır nasıl üyelik açılır ayrı ayrı resimli ve açıklamalı makaleler yazılmalıdır. Her bir ürün makalesinde en ucuza 'dan alınabileceği mutlaka eklenmelidir.

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  New Born Baby Clothes Models and Designs

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  konuşarak ve yazarak İngilizce'mi geliştirmek istiyorum

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Gittigidiyor sitesindeki mağazam için bir api yazdırmak istiyorum, 1. Gelen siparişin adres bilgilerini mail olarak gönderecek. 2. Gelen siparişin adres bilgilerini otomatik olarak yazıcıdan çıktı alacak. 3. Gelen siparişin kullanıcısına gg üzerinden önceden belirlenmiş mesaj gönderecek. 4. Kullanıcı şifre değişikliğinde api de manuel olarak şifre değiştirilebilecek. Detaylar :

  €181 (Avg Bid)
  €181 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Moda Tasarlama Bitti left

  moda tasarım meslek lisesi mezunuyum. yakın zamanda ise yurt dışına moda okulu yüksek lisans için'de gideceğim. moda tasarım çizimleri yapıp satıyorum. Bu yüzden satmak için buradayım :) I graduated from vocational school of fashion design. I go on to graduate school fashion recently, abroad. I sell them fashion design drawings. That's why I'm here to sell. :)

  €145 (Avg Bid)
  €145 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  WRITING TASK 1 Bitti left

  I NEED THIS WRITING IN AN HOUR TIME AROUND 1000 WORDS, CELEBRATY SHOULD BE sir alan SUGAR

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  DOKTORA TEZİ: Gürcistan'da Yabancılara Türkçe Öğretiminde Program Geliştirme - İhtiyaç Aşaması

  €362 (Avg Bid)
  €362 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  writing/creating/researching five articles for my blog on house party ideas? 400-500 words each. Each article describes and give information/guide on one idea. It has to be informal and fun, and encouraging with some author's opinion(light fun opinion) so people would want to respond/leave comments. You will need to perform some research for fun/unusual/extiting ideas. Please do not use very first borring google page for your researches, no rewriting. Could you use your life experience or something similar? I think you'll like it :) I will have more orders in the future, around 50-100 articles. Best regards.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ...talip kişilerdir. Tüm aşamalarına talip değillerse proje yöneticisi olarak sorumluluk o kişinin olacak ve yapamadıkları kısımları bizim adımıza proje yöneticisi takip edecektir. -------------------------------------------------------------------------------------------------------ENGLISH------------------------------------------------------------------------------------------------------- Fashion Site Motivations Want, But I want to work with plenty of detail, as well as a simple project. Today, I take what everyone else at the bottom of this store outfits blouse, pants, skirts, shoes etc.. complete lack of warning is okay as a kind of shoes to wear dresses and all the stuff we can say is a software to create combinations with new referrals electronically. ...

  €5111 (Avg Bid)
  €5111 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  1200-1500 words needs to write a good literature review with a proper citation decent English and sample of previous articles in Social Science is a must It is about studying and analysing career path of people in DIversity and Inclusion domain

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  1200-1500 words needs to write a good literature review with a proper citation decent English and sample of previous articles in Social Science is a must It is about studying and analysing career path of people in DIversity and Inclusion domain

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  60 teklifler

  Writing words in English Proofread them also mama type them

  €1160 - €2319 / hr
  €1160 - €2319 / hr
  0 teklifler
  CONTENT WRITING 6 gün left

  am in need of content writer who is good at conducting through research on Industry

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  26 teklifler

  I this course you will learn about affiliate marketing/digital marketing and various ways to get pay by that course. You don't need to go anywhere for job you will get pay by working from home. And you can also get certificate of course by learning itself. This work is specifically for students and housewife and other also.

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  We want a perfect data analyst that can work on proofreading data and also copywriting data that is been encoded in images to Microsoft word document.

  €1858 (Avg Bid)
  €1858 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need someone who would help me retype some documents and still be able to help me with some Data entry job

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  113 teklifler

  Write an article on sociology, type out documents and translate to native language and save in PDF format. Thank you!

  €435 (Avg Bid)
  €435 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  I need assistance from someone to produce a quality essay.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  33 teklifler

  We are starting a fashion boutique we looking for a logo that is unique but simple. Eye catcher.

  €285 (Avg Bid)
  €285 Ortalama Teklif
  57 teklifler

  I need assistance from someone to produce a quality essay.

  €359 (Avg Bid)
  €359 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Wanting a designer who is creative and has modern style for high fashion trend to create a 3d dog model for displaying products for a new brand. Wanting to make sure the style of the dog model is matching the branding style aesthetics. I have logo variations and one of my icons elements are dog face and crown Would like to make sure my 3d model can be identified as my branding and wanting to be able to get this made into product If you are creative and understand Branding please contact

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Short Brief: I am looking for someone who can either help me generate leads and provide traffic to my amazon affiliate site by working on my current 18 articles if possible or can guide me on what suits me best to get leads and traffic..

  €294 (Avg Bid)
  €294 Ortalama Teklif
  27 teklifler
  €23 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Short Brief: I am looking for someone who can either help me generate leads and provide traffic to my amazon affiliate site by working on my current 18 articles if possible or can guide me on what suits me best to get leads and traffic. I want my articles on top to have traffic and leads. and if recommended do I have to write more articles? Thank you

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I need someone to write a business plan for a project in finance (based on Model Canva) - You come up with your own ideas and complete them (must be related to the financial sector) - Business plan up to 10 pages (Arial 12, 1.5 space) * Guideline 1. Analysis of customer needs and value proposition 1.2 Value proposition PESTLE analysis 1.3 Customer relationship 1.3 Customer 2. Market analysis (Analysis of 5 competitive forces Porter to identify competitors, analyze how the idea fits the market) Target market size (Total available market, Serviceable available market, beachhead market, Serviceable obtainable market) 2.1 Key activities 2.2 Key partners 3. Financial Models 3.1 Revenue streams 3.2 Cost structure 4. Potential model 4.1 Key resources 4.2 Channels

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  We are looking for an English to traditional Chinese translator to translate a Death Certificate. The images count is around 2 words. Interested candidates please contact us with your rates and expertise.

  €386 (Avg Bid)
  €386 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I need someone who will be constantly working with me on my YT channel to write my videos scripts for me, I need someone who is talented at writing and can encourage the viewer to stay more and watch till the end of the video by adding some creativity in the script.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  26 teklifler
  Report Writing 6 gün left

  Report on comprehensive survey of material used in organic electronics.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hi , my name is Gavin I have a fashion brand and want to be more widely known and I want to find someone who has experience in social advertising specifically on the Facebook platform.

  €350 (Avg Bid)
  €350 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  I am looking below things in Arabic or English (Preferred in both language) detailed without copy paste from other site 1) Document Requirements for Dataflow verification process a) Saudi Arabia b) UAE c) Oman d) Qatar e) Bahrain Text and video You can find thousands of resources, must be rewrite, not be copy pasted. and with referral site. I will not accept if I find any copy paste and not rewrite the content. I want also to be written the information Required documents and how to process for accrediation / licensing for above mentioned countries health authorities Health authority name may differ one country to another country I need your quote and at least one sample work to know that you understand my project.

  €60 (Avg Bid)
  €60 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  Hi! We have a fashion project that needs to be advertised in the best way, could you take a moment to take a look at the project?

  €240 (Avg Bid)
  €240 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi! We have a fashion project that needs to be advertised in the best way, could you take a moment to take a look at the project?

  €240 (Avg Bid)
  €240 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello. Find a Facebook ad manager and create a professionally set up Facebook ad campaign If you are interested, please feel free to contact me Thank you.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Submit it before 5 January

  €263 (Avg Bid)
  €263 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  Write a good quality and well versed story as per the vision of Indian audience. It should be a family story with some sort of inspiration and struggles.

  €278 (Avg Bid)
  €278 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I need people that can translate all languages

  €446 (Avg Bid)
  €446 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Hello ? We are doing a group project on a study on the opinion of young users of INSTAGRAM ADS. We have a same study as orientation but here they asked about FACEBOOK ADS -> it's only for orientation. We would need the two attached SPSS outputs or tables but based on our findings. Here you can see our findings: And a written conclusion based on the findings of the SPSS output.

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Our company need who is experienced for logo design and content writing to apply for this job. Only interested person's bid for this project

  €381 (Avg Bid)
  €381 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Content writing for my website Open I am looking for a content writer for my website (Budget: $400.$350, Jobs: Article Rewriting, Article Writing, Content Writing, Copywriting, Ghostwriting) Article Rewriting Article Writing Content Writing Copywriting Ghostwriting

  €934 (Avg Bid)
  €934 Ortalama Teklif
  28 teklifler
  Writing agent P 6 gün left

  I need a quick, precise writer to produce 10 guest posts of 1,000 words each on a variety of topics, including digital marketing, health and fitness, and consumer goods.

  €121 (Avg Bid)
  €121 Ortalama Teklif
  23 teklifler